PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از صفر شروع کردن!

Ash90
Tuesday 7 August 2012, 01:27 PM
سلام دوستان , من به تازگی عضو این انجمن شدم پس اگه ایراد یا اشتباهی در استفاده از فضای مجازی دارم پوزش می خوام و لطفا راهنمایی کنید . من به تازگی یه گیتار خریدم یاماها f370 اما تو همدان استاد خوب ندارم , می خواستم اگه ممکنه خودآموز یا هرچیزی تو این زمینه که می تونه به من کمک کنه معرفی کنید
علاقه شخصیمم به سبکه کانتری و راکه
و یه نکته این که مراجه ای که به اموزش نت کمک می کنند معرفی کنید نه تبلچر
سپاسگزارم

منو تو مثل دو رود موازیه همیم
من که مرداب شدم پس تو دریا شو

hadi1282
Tuesday 7 August 2012, 05:26 PM
سلام .یه سری به این سایت بزن ببین کمکی میکنه بهت؟
You can see links before reply

hadi1282
Tuesday 7 August 2012, 06:03 PM
قسمت1-You can see links before reply
قسمت2-You can see links before reply
قسمت3-You can see links before reply
قسمت4-You can see links before reply
قسمت اخر-You can see links before reply
اینام فیلم آموزشی

Ash90
Wednesday 8 August 2012, 11:19 PM
سلام هادی جان ممنون از کمکت پیگیری میکنم

somebody
Sunday 2 September 2012, 09:01 PM
من یه گیتار yamaha c40 دارم میخواستم بدونم میشه با این گیتار سبک اکوستیک رو کار کرد؟؟
من چند سال پیش با این گیتار پاپ رو کار کردم اما یه وقفه طولانی مدت افتاد الان کلاً همه چی یادم رفته و میخوام از اول یا به قولی از صفر شروع کنم به نظرتون بهتره همون پاپ رو کار کنم یا اکوستیک میتونه گزینه ی بهتری باشه

Honey_Shababi
Sunday 2 September 2012, 09:38 PM
من یه گیتار yamaha c40 دارم میخواستم بدونم میشه با این گیتار سبک اکوستیک رو کار کرد؟؟
من چند سال پیش با این گیتار پاپ رو کار کردم اما یه وقفه طولانی مدت افتاد الان کلاً همه چی یادم رفته و میخوام از اول یا به قولی از صفر شروع کنم به نظرتون بهتره همون پاپ رو کار کنم یا اکوستیک میتونه گزینه ی بهتری باشه

دوست عزیز

آکوستیک، سبک محسوب نمیشه!!! ... یه نوع گیتار هست.

شما با گیتار خودتون هم میتونید سبک هایی که با گیتار آکوستیک زده میشه مثل جز و بلوز و کانتری رو کار کنید ... فقط اون صدای زنگ داری که از گیتار آکوستیک انتظار میره رو نمیتونید داشته باشید.