PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انفجار در بخش نمونه کارها

Amir
Thursday 9 August 2012, 09:21 PM
با سلام
همانطور که کمابیش مطلع هستید قرار بود در بخش نمونه کارها انفجاری صورت بپذیرد

همزمان با مطرح شدن بخش نمونه کارهای نت آهنگ به عنوان مرجعی برای نمونه کار موسیقی در اینترنت و بالا رفتن محبوبیت آن به این فکر افتادیم تا با شیوه ای منطقی و کار آمد برای این بخش تبلیغات کنیم تا علاقمندان به این بخش بیشتر شوند

از این رو پس از بررسی های بسیار بهترین شیوه را ارسال نمونه کارهای کاربران به شبکه های اجتماعی تشخیص دادیم

در این بین فیسبوک را به دلیل بزرگترین بودن در این زمینه به عنوان گزینه شروع این جریان انتخاب کردیم

برنامه نویسی لازم برای ارتباطات دو طرفه از نت آهنگ به فیسبوک و APP فیسبوک به نت آهنگ به مدت دو ماه انجام گرفت و هم اکنون سیستم به طریقی می باشد که وقتی شما در نت آهنگ نمونه کار ارسال می کنید لینک نمونه کار شما همراه با توضیحات و آواتور شما به تعدادی از گروه های فیسبوک ارسال می شود

بدین ترتیب با هر بار ارسال حداقل یک میلیون نفر لینک نمونه کار شما را خواهند دید که با اضافه شدن روزانه به این گروه ها این تعداد بیشتر خواهد شد

You can see links before reply

نکات مهم در مورد این سیستم

1- فعلا این امکان وجود ندارد که کاربر نمونه کارش را به فیسبوک ارسال نکند !

2- به زودی این امکان فراهم خواهد شد تا کاربران فقط به گروه های دلخواه خود نمونه ارسال کنند

3- این سیستم قسمتی دارد با عنوان لیست سیاه , نمونه کارهای ارسالی به فیسبوک بایستی دارای توضیحاتی باشند که با عرف و فرهنگ هنری جامعه ما مطابقت دارد , در صورتی که کاربری نمونه ای با توضیحات سبک و غیر هنری ارسال کند اسم کاربر در لیست سیاه قرار خواهد گرفت و نمونه های او دیگر به فیسبوک ارسال نخواهد شد

4- به زودی قابلیت ترجمه اتوماتیک نمونه کارها برای ارسال به گروه های خارجی فیسبوک و بازدید خارجی ها از نمونه کارها اضافه خواهد شد , بدین صورت که شما نمونه کار فارسی ارسال می کنید ولی در گروه انگلیسی زبانی در فیسبوک به زبان انگلیسی نمونه شما ارسال می شود و وقتی کاربران آن گروه نیز روی نمونه کلیک می کنند در نت آهنگ نمونه را انگلیسی خواهند دید

منتظر سیل خروشان کاربران از تمامی نقاط دنیا به پروفایل خود باشد

پیروز باشید

hdhamid
Thursday 9 August 2012, 09:33 PM
سلام ..
اسم من از حالا تو لیست سیاس فک کنم!!!!!!!... خخخخخخخخخخخخخخ
البته بهتر .. با اون نمونه کارای چیپ بهتره حیثیت نت آهنگ و نت آهنگیا حفظ بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!...

ولی دمتون گرم .. طرح بسیار جالبیه .... جای جولون دادن Dj_man و هانی عزیز و مهران بدخشان و سیامک و امید هاسسسسسسس!...
بزن کف قشنگه روووووووووووووووووووووووو وووووووووووو

Amir
Thursday 9 August 2012, 09:35 PM
سلام ..
اسم من از حالا تو لیست سیاس فک کنم!!!!!!!... خخخخخخخخخخخخخخ
البته بهتر .. با اون نمونه کارای چیپ بهتره حیثیت نت آهنگ و نت آهنگیا حفظ بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!...

ولی دمتون گرم .. طرح بسیار جالبیه .... جای جولون دادن Dj_man و هانی عزیز و مهران بدخشان و سیامک و امید هاسسسسسسس!...
بزن کف قشنگه روووووووووووووووووووووووو وووووووووووو

نه آقا جا

الان برای تست سیستم آی دی خودم در بلک لیسته :D

M_T
Thursday 9 August 2012, 09:36 PM
سلام

چه عالی!
دست شما درد نکنه.

Dj_MAN
Thursday 9 August 2012, 09:45 PM
تبریک میگم این انفجار رو !!!! امیدوارم که در آینده انفجارات مهیب تری ببینیم در نت آهنگ !!

شوخی کردم .... ولی به اعتقاد من این یک حرکت هوشمندانه هست که البته با خطراتی هم میتونه همراه باشه
امیدوارم مدیران نت آهنگ برای نگاه منفی که مدیریت کشور نسبت به فیس بوک دارند یک فکری کرده باشند !

خیلی پویا و پرخبر شده این نت آهنگ ...
امیدوارم مانند گزشته بتازید !!

mohsen741
Thursday 9 August 2012, 09:51 PM
- فعلا این امکان وجود ندارد که کاربر نمونه کارش را به فیسبوک ارسال نکند !

اين چه وضعشه آقا؟؟
من الان اگه نخوام بره تو فيس بايد پاك كنم نمونه كار هام رو؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Amir
Thursday 9 August 2012, 09:59 PM
اين چه وضعشه آقا؟؟
من الان اگه نخوام بره تو فيس بايد پاك كنم نمونه كار هام رو؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

به بخش پشتیبانی درخواست دهید تا شما را بلک لیست کند

mohsen741
Thursday 9 August 2012, 10:04 PM
تشكر فراوان...

Violin_jahanshah
Thursday 9 August 2012, 10:13 PM
درود و سپاس فراوان
واقعا از زحمت های فراوانتون ممنونم و از این به بعد منتظر نمونه کارهای من باشید!!!
به نظرم حالا باید نمونه کارها دسته بندی بشه و کارهای خوب و قوی به فیس بوک بره و کارهای آماتور همین جا بمونه و در همین سایت بررسی بشه .

Amir
Thursday 9 August 2012, 10:16 PM
به نظرم حالا باید نمونه کارها دسته بندی بشه و کارهای خوب و قوی به فیس بوک بره و کارهای آماتور همین جا بمونه و در همین سایت بررسی بشه .

رسالت نت آهنگ ( با اینکه قرار است فقط جامعه مجازی باشد و تخصص محض به هفت اکتاو برود ) با بخش نمونه کارها ایجاد جسارت حضور در جمع همه در تازه کاران و آماتور ها هست

اون آماتوری که جرات ارسال نمونه کار داره به نظر من آینده ای روشن می تونه داشته باشه در صورتی که همگان به نقد و بررسی کارش بنشینند

mohsen741
Thursday 9 August 2012, 10:33 PM
اما حالته جايزه ميتونه داشته باشه ها!!!
اينكه يك نفر انقدر كارش خوب باشه كه به يه گروهي ويژه(كه شما ساختيد در فيس)بتونه راه پيدا كنه...

اين چي؟
اين كار رو ميكنيد؟!

hdhamid
Thursday 9 August 2012, 10:34 PM
درود و سپاس فراوان
واقعا از زحمت های فراوانتون ممنونم و از این به بعد منتظر نمونه کارهای من باشید!!!

من با این نظر موافقمااااااا!! ... خوب میگه .. حیثیت نت آهنگ مهمه ...
ما جقول پقولا رو همینجا بذارین بمونیم بیترتره واااااااااااا!!! ... از ما گفتن .. نگی نگفتی امیر خان!!؟؟...

جهانشاه جون منتظر کاراتیم حالشو ببریما ....
این یه خوبی که داره اینه که بچه های حرفه ای دستشون میره به نمونه کار گذاشتن و مام یه حالی میبریم .. ببینم جز دی جی من و هانی و مهران و سیا .. کیااااااااااااااااا مرد عملن!!؟؟..

البته عمل خوبا .. نه از اونا

شاد زی

Amir
Thursday 9 August 2012, 10:37 PM
جقول پقولا

شما اگه احساس می کنی دل و جگر کیلو خدا تومن ( جقول پقول ) هستی به بخش پشتیبانی درخواست بدید مثل جناب محسن تا نمونه کارتون نره جایی پیش رفقا بمونه :)

Amir
Thursday 9 August 2012, 10:41 PM
امیدوارم مدیران نت آهنگ برای نگاه منفی که مدیریت کشور نسبت به فیس بوک دارند یک فکری کرده باشند !

تا زمانی که اهداف در یک راستا باشند انشاءالله مشکلی پیش نمیاد

ضمن اینکه الان خیلی ها در شبکه های اجتماعی فعال هستند :)

hdhamid
Thursday 9 August 2012, 10:42 PM
شما اگه احساس می کنی دل و جگر کیلو خدا تومن ( جقول پقول ) هستی به بخش پشتیبانی درخواست بدید مثل جناب محسن تا نمونه کارتون نره جایی پیش رفقا بمونه :)

اینم نظریه!!!!!!!! ...
نه من رودارم .. برا خودتون گفتم!!!!!!! .. ههههههههههههههههههه

وگرنه من تو فیس بوک کلی رفیق دارم .. میگم همشون حمله کنن تو نمونه کارا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

وای مامانم اینا .....
هانی.. فک کن بابای من کارای منو تو فیس ببینهههههههه!! .. کلی بهم افتخار میکنه!!!
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخ

LiOneL999
Friday 10 August 2012, 01:01 AM
امیدوارم به یاری خدا طرح خوبی بشه.

Pathetique
Friday 10 August 2012, 01:31 AM
اگر اسم نوازنده یا کلأ صاحب اثر رو یه جوری بذارید تو فیسبوک که دیده بشه و مشخص باشه بهتره . که الان اصلأ نیست .

Amir
Friday 10 August 2012, 01:34 AM
اگر اسم نوازنده یا کلأ صاحب اثر رو یه جوری بذارید تو فیسبوک که دیده بشه و مشخص باشه بهتره . که الان اصلأ نیست .

این مورد زمانی قابل اجراست که یک فیلد با عنوان صاحب اثر به فرم ارسال نمونه کار اضافه کنیم

ممنون از پیشنهاد خوبتون

mezrab talae
Friday 10 August 2012, 02:02 AM
خیلی عالیه

Pathetique
Friday 10 August 2012, 03:14 AM
این مورد زمانی قابل اجراست که یک فیلد با عنوان صاحب اثر به فرم ارسال نمونه کار اضافه کنیم

ممنون از پیشنهاد خوبتون

امیدوارم این کار صورت بگیره . خوب نیست که اسم صاحب اثر مشخص نباشه .

مرسی .

Night_Sky
Friday 10 August 2012, 07:01 AM
میشه در مورد اون گروه هایی که لینک دادید توضیح بدید چون من وقتی میزنم روشون میگه باید عضو بشی و من من عضو نیستم.

kourosh_piano
Friday 10 August 2012, 08:15 AM
لا الله الا لله برادر من انقدر اسم این شبکست کانال نمیدونم نیارید .
این ها همه استکبارند همه شیطانند و همه می دانند به جز خود شما.
خداوندا جوانان این مملکت را هدایت بفرما.

alireza_jafarian
Friday 10 August 2012, 09:16 AM
تبریک، هوشمندانه و حساب شده بود کارتون.

Violin_jahanshah
Saturday 11 August 2012, 10:12 PM
من با این نظر موافقمااااااا!! ... خوب میگه .. حیثیت نت آهنگ مهمه ...
ما جقول پقولا رو همینجا بذارین بمونیم بیترتره واااااااااااا!!! ... از ما گفتن .. نگی نگفتی امیر خان!!؟؟...

جهانشاه جون منتظر کاراتیم حالشو ببریما ....
این یه خوبی که داره اینه که بچه های حرفه ای دستشون میره به نمونه کار گذاشتن و مام یه حالی میبریم .. ببینم جز دی جی من و هانی و مهران و سیا .. کیااااااااااااااااا مرد عملن!!؟؟..

البته عمل خوبا .. نه از اونا

شاد زی

درود و سپاس
بابا من شوخی کردم , بی خیال , من که در حد حرفه ای نیستم , نمونه کارم رو هم (به زودی میاد) تو آماتور ها نمیشه جا داد چه برسه به حرفه ای ها . :21ox66r: