PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیام تسلیت جامعه مجازی موسیقی ایرانیان به مردم آذربایجان

NoteAhang
Sunday 12 August 2012, 10:14 AM
إنا لله وإنا إليه راجعون

خبر وقوع زلزله در استان آذربایجان شرقی و کشته و زخمی شدن تعدادی از هموطنان عزیزمان موجب تاسف و تاثر گردید.

جامعه مجازی موسیقی ایرانیان ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی با همه داغداران و آسیب دیدگان این حادثه دردناک، از خداوند متعال، غفران و رحمت الهی کشته شدگان، شفای عاجل مجروحان و صبر و شکیبایی بازماندگان و آسیب دیدگان را مسألت دارد.

You can see links before reply

Amir
Sunday 12 August 2012, 10:21 AM
منم به نوبه خودم این اتفاق ناگوار رو تسلیت عرض می کنم ... براستی که سر ایرانمان شکست

M_T
Sunday 12 August 2012, 10:25 AM
إنا لله وإنا إليه راجعون

من هم این حادثۀ دردناک رو تسلیت میگم و از خداوند برای درگذشتگان این حادثه طلب مغفرت می کنم.
همچنین برای بازماندگان آرزوی صبر دارم و امیدوارم خیلی زود خسارات وارده به اون ها جبران بشه و به زندگی عادی برگردند.
همه جای ایران سرای ماست و فرقی بین فارس و عرب و ترک و لر و بلوچ و ... نیست، ممکن بود این حادثه برای ما اتفاق بیفته.

دیشب هم بیاد این عزیزان بودیم...

با تشکر از نت آهنگ بابت این عرض تسلیت

LiOneL999
Sunday 12 August 2012, 10:28 AM
تسلیت.
خدا بهتون کمک می کنه...
انشاالله هرچه زودتر به زندگی عادی برگردید...
برای درگذشتگان این حادثه ی غمبار دیشب طلب مغفرت کردم...
نم این تایپیک رو گذاشتم که بگم آذربایجانی ها...من باهاتون همدردی می کنم.
باتشکر از روابط عمومی سایت بابت این پیام ارزشمند.

Honey_Shababi
Sunday 12 August 2012, 10:52 AM
بنده هم عرض تسلیت دارم ... امیدوارم خداوند به بازماندگان و داغداران این حادثه، صبر عنایت کند.

hdhamid
Sunday 12 August 2012, 11:34 AM
سلام ..
منم امیدوارم خدا به همه داغدارا صبر بده ...
همه در گذشته ها رو که تو شب قدر از جمعمون رفتن رو قرین رحمت بیکرانش کنه ..

امیدوارم این غم آخر ایران و ایرانی باشه ........

شاد زی .......

Brilliant
Sunday 12 August 2012, 11:55 AM
منم این فاجعه رو به هموطنان عزیزم تسلیت میگم....امیدوارم دیگه همچین مصیبتی پیش نیاد...

itsme
Sunday 12 August 2012, 02:10 PM
منم به نوبه خودم به همه هم وطنان آذریم تسلیت میگم
من خودم در تبریز زندگی میکنم خیلی وحشتناکه اصلا نمیتونین وارد بیمارستان ها بشین بیشتر مردم تبریز و شهر های دیگه تا صبح تو خیابونا بودن جرات نمیکردن برن خونه تا حالا هم طبق گفته سایت زلزله نگاری ایران حدود 70 تا زلزله بالای 2.5 ریشتر اومده

piano4all
Sunday 12 August 2012, 02:24 PM
با سپاس و ادب .

من هم تسلیت میگم . انشاالله خداوند به خانواده های اونا صبر عنایت کند . انشاالله

mojgani
Sunday 12 August 2012, 04:23 PM
khoda sabr bede beheshon

Untouchable
Sunday 12 August 2012, 08:42 PM
من هم این مصیبت رو به هموطنان عزیز آذری تسلیت میگم...امیدوارم خدا قربانیان این حادثه رو رحمت کنه و به بازماندگانشون صبر بده...

Violin_jahanshah
Sunday 12 August 2012, 09:54 PM
درود
من هم به نوبه خودم به تمام ایرانیان و بخصوص بازماندگان این مصیبت تسلیت میگم .
مسلما داغ های مانده بر جا از این مصیبت از دل بازماندگان محو نخواهد شد اما امیدوارم که حداقل از لحاظ خسارت های مالی وارد شده تمهیداتی از طرف دولت و مسئولین صورت بگیره .

midnight 1
Monday 13 August 2012, 01:12 AM
من عکس هارو میدیدم نا خوداگاه اشکم سرازیر شد ..طفل های معصومی که مادرشون بالای سرشون ناله میکرد.
امیدوارم دیگه شاهد همچین بلایایی برای انسانها نباشیم چه هم وطن های عزیزم چه بقیه مردم این دنیا.

The_blue_marble
Monday 13 August 2012, 01:31 AM
هموطن،شرمنده...

amir1055
Monday 13 August 2012, 09:53 AM
از دست دادن عزیزان، ناگوارترین اتفاقی هست که برای کسی ممکنه در طول زندگیش اتفاق میبافته.
خدا بهشون صبر بده.

Mehrdadgh4
Monday 13 August 2012, 12:43 PM
منم این اتفاق ناگوار رو به مردم ایران و بازماندگان این حادثه تسلیت میگم و برای درگذشتگان این حادثه طلب مغفرت می کنم.
خدا صبر بدهد...

Sina_Yanni
Tuesday 14 August 2012, 01:25 AM
سلام .

منم این مصیبت بزرگ رو به همه ی ایرانیا و مخصوصا هم زبونای عزیزم تسلیت میگم .

شاید فقط تو این جمع شما دوستان ، من از نزدیک ( تبریز ) عمق حادثه رو درک کردم . وحشتناک بود واقعا ...

Princess_P
Tuesday 14 August 2012, 10:50 AM
:( :( :(

Murderdolls
Tuesday 14 August 2012, 03:49 PM
مرسی از تاپیک خوبتون.
من هم از همینجا به همه هموطنان آذری خودم تسلیت میگم.

amir69
Wednesday 15 August 2012, 07:17 AM
سلام.منم به نوبه خودم تسلیت.و از کم توجهی به واقعه خیلی ناراحت شدم.و از خدا برای بازماندگان طلب صبر دارم.