PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرخواهی: جنس موی آرشه

hichnafar
Saturday 7 July 2007, 12:57 PM
سلام
دوستان عزیزبه نظرتون چراازموی دم اسب برای آرشه استفاده می کنن؟وچه برتری نسبت به پلاستیک داره ؟

amirlol
Thursday 12 July 2007, 06:57 PM
ـاجای که من می دونم ! وقتی از پلاستیک و یا مواد مصنوعی استفاده میشه ! و ببینید حالت خود مو رو نداره !

حالت مو رو در نظر بگیرین ! شیار های بسیار ریزی داره که باعت میشه کلیفونی که در بین این شیار ها است در نواختن و گرفت سیم توسط آرشه بسیار موثر باشه

hichnafar
Sunday 15 July 2007, 10:25 PM
درسته دلیلش همینه
مرسی

amirlol
Monday 16 July 2007, 12:22 AM
خواهش می کنم

Amir
Monday 20 August 2007, 02:59 PM
خب به نظر شما چرا موی اسب این همه حیوان ارزون تر مثل الاغ هم هست که

hichnafar
Monday 20 August 2007, 03:07 PM
من تاحالاموی دم الاغ رولمس نکردم :d ولی فکرمی کنم حتما"کیفیت موی دم اسب رونداره واون شیارهاوبافتی که روی موی اسب هست رو وهم چنین مقاومت کمتری داشته باشه وروی صداتأثیربدی بگذاره وکلیفن روش نخوابه .

Hes_r
Monday 20 August 2007, 03:17 PM
امیرجان به نظرت دلیل امیر ( وجود همون شیار های خاص ) دلیل این مورد نیست ؟

Hes_r
Monday 20 August 2007, 03:18 PM
شرمنده من و سارا با هم پست رو زدیم

Amir
Monday 20 August 2007, 03:20 PM
چرا می دونم اتفاقا خودم هم تا به حال موی دم الاغ رو تست نکردم

من می گم در کل یعنی فقط اسب هست که اینجوریه اگه نسل اسب ها منقرض شه یا اسب هم به سرنوشت بنزین دچار شه اونوقت چیکار باید کرد ؟؟

hichnafar
Monday 20 August 2007, 03:35 PM
امیدوارم که اینطورنشه :d
ولی حتما"جایگزین هایی براش پیدامی شه البته شایدهم موهای دیگه هم کیفیت اسب روداشته باشندیاحتی بهترهم باشندولی چون موی اسب رایجه ازشون استفاده ای نشه .

Amir
Monday 20 August 2007, 03:43 PM
میشه فهمید هر آرشه از موی چه نوع اسبی استفاده کرده ؟؟؟

راستی روی موی اسب قبل از ساخت آرشه عملیاتی انجام میدن ؟؟؟

hichnafar
Monday 20 August 2007, 06:16 PM
فهمیدن اینکه هرآرشه ازموی چه نوع اسبیه کارکارشناس اسب وازاین جورافراده وموی آرشه روفقط بااینکه ماله دم اسبه می شناسن واکثرا"ازموی سفیدبرای آرشه ویولن استفاده می شه وازموی سیاه برای آرشه کمانچه .
قبل ازساخت آرشه هم کارخاصی روی موهاانجام نمی گیره مگراینکه سازنده بخوادموهاروضدعفونی کنه .(ازآقای اکبری یک سازنده ی سازپرسیدم)

Hes_r
Thursday 23 August 2007, 03:52 PM
این که کار کاشناس اسب هست رو که همه میدونن . سوال امیر اینه که از کجا ما بفهمیم .

hichnafar
Thursday 23 August 2007, 10:52 PM
نمی دونم
(لابدبایدخودمون بایددرباره ی اسب هااطلاعت کسب کنیم دیگه. )

Michael_Cole
Tuesday 18 September 2007, 08:30 PM
پس تا بحال کلی اسب به خاطر این عمل کچل شدن