PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سبک ویولن

h2hiran
Tuesday 14 August 2012, 11:13 PM
سلام خدمت دوستای خوب
یه سوال داشتم گفتم اینجا مطرح کنم شاید کسی از شما اساتید لطف کنه و جواب منو بده

من سوالم در مورد سبک راک برای ویلونه.....کسی هست که با این سبک آشنا باشه؟؟ یا اصلا این سبک هست؟؟؟
اگه هم هست یه استاد خوب تو تهران معرفی کنید لطفا
ممنون

:21ox66r:

LiOneL999
Wednesday 15 August 2012, 08:56 AM
منم نمی دونم...حالا من یه سوال دارم..ویلن پاپ فقط نحوه ی نواختنش فرق داره؟تفاوتش با ویلن کلاسیک چیه؟!

h2hiran
Wednesday 15 August 2012, 12:27 PM
نحوه نواختنش فرق داره حالا نمیدونم که با ویولن کلاسیک میشه پاپ زد یانه

LiOneL999
Thursday 16 August 2012, 12:08 PM
چه عجیب؟

Almaseaby
Friday 17 August 2012, 10:37 AM
من سوالم در مورد سبک راک برای ویلونه.....کسی هست که با این سبک آشنا باشه؟؟ یا اصلا این سبک هست؟؟؟
سلام.
با هر سازی هر سبکی رو میشه زد...که ویولن هم همینطوره و شما اول ویولن به سبک کلاسیک رو یاد بگیر بعد خودت راک رو دنبال کن...سبک راک هم اصلاااااااااااااا فکر نمیکنم کسی در آموزشگاه جداگانه تدریس کنه.
در اموزشگاها ویولن رو یا سنتی درس میدن یا کلاسیک ولاغیر...

Almaseaby
Friday 17 August 2012, 10:41 AM
نحوه نواختنش فرق داره حالا نمیدونم که با ویولن کلاسیک میشه پاپ زد یانه
نوع ویولن یکیه و فرقی نمیکنه چه سبکی رو بزنی فقط شاید کمی صدای ویولن های دست ساز ایرانی رو به سنتی باشه ولی درکل ویولن در هر سبکی یه جور هست و با یه ویولن میشه تمام سبکا رو زد...

cerulean
Wednesday 22 August 2012, 09:50 PM
سلام
خوبین؟
راسیتش ویلن که فرقی نمیکنه ولی سبک های مختلف اجراهای متفاوتی دارن مخصوصا سنتی که ارشه کشیو..... و کلا لحن خاص خودش رو داره
من استادی که سبک راک کار کنه نمیشناسم ولی گوشم رو تیز میکنم اگه چیزی شنیدم بهت میگم
فکر کنم اگه شما از ابتدا ویلن رو در سبک کلاسیک یاد بگیرین بعد راحت میتونین اهنگ های راک رو بزنین میتونین اهنگهایی رو هم که در کنار تمرین ها میزنین سبک راک باشه
امیدوارم تونسته باشم کمکی بکنم
فعلا
یا حق

h2hiran
Thursday 23 August 2012, 10:08 AM
سلام
خوبین؟
راسیتش ویلن که فرقی نمیکنه ولی سبک های مختلف اجراهای متفاوتی دارن مخصوصا سنتی که ارشه کشیو..... و کلا لحن خاص خودش رو داره
من استادی که سبک راک کار کنه نمیشناسم ولی گوشم رو تیز میکنم اگه چیزی شنیدم بهت میگم
فکر کنم اگه شما از ابتدا ویلن رو در سبک کلاسیک یاد بگیرین بعد راحت میتونین اهنگ های راک رو بزنین میتونین اهنگهایی رو هم که در کنار تمرین ها میزنین سبک راک باشه
امیدوارم تونسته باشم کمکی بکنم
فعلا
یا حق

واقعا مرصی که جواب دادید معلوم نیست تو این سایت مسول ویولن داره یا نه که اصلا جواب نمیده
بازم اگه اطلاعاتی به دستتون رسید خبرم کنید
ممنون

cerulean
Thursday 23 August 2012, 12:35 PM
مسئول که داره ولی نمیدونم توی این تغییرات تغییر کرده یا نه
در هر حال فرقی نداره همه بچه ها هر کاری از دستشون بر بیاد میکنن!

Honey_Shababi
Thursday 23 August 2012, 12:42 PM
خیر...در حال حاضر بخش ویلن مسئول نداره!

- - - Updated - - -

برای نوازندگی ویلن در سبک راک که اصلا فکر نکنم در ایران تدریس بشه، شما ابتدا باید سبک کلاسیک رو به طور قابل قبولی فرا بگیرید. بعد از اون دیگه باید فقط متد کار کنید...تهیه کتاب هایی در این سبک میتونه به شما کمک کنه.

Untouchable
Thursday 23 August 2012, 06:41 PM
مرسی هانی جان کتابی برای سبک راک ویولن میشناسی آیا؟!

Honey_Shababi
Saturday 25 August 2012, 10:19 PM
مرسی هانی جان کتابی برای سبک راک ویولن میشناسی آیا؟!

نه متاسفانه!!! اصلا نمیدونم توی ایران پیدا میشه یا نه ... باید بگردید از سایت های خارجی دانلود کنید.

rahele_sadeghi
Thursday 4 July 2013, 10:53 PM
من شنيدم يه سري تكنيك هست كه به ويالون كلاسيك اضافه ميشه و سبكش ميشه راك.توي تهران هم آقاي طوني چون سبك هاي تركي،عربي،كلاسيك،و.... رو بطور عجيبي زيبا مي نوازن ،بتونن بهتون كمك كنن...

emadviolin
Saturday 6 July 2013, 12:57 PM
همچین سبکی برای ویولن وجود داره
ولی بیشتر برای ویولن سل دیدم
یکی از گروه های معروف متال برای ویولن گروه آپوکالیپتیکا هست که آهنگ های های متالیکا رو با ویولن سل میزنن
ولی فکر نکم استادی باشه که این سبک رو تدریس کنه (تو ایران):21ox66r::redguitar:

- - - Updated - - -

سلام دوستان
من آقای پیام طونی رو میشناسم
نامبر وان استودیوی ایرانه و پنجه ی خیلی قوی داره و بیشتر سبک هارو میشناسه و تو مسابقات خارج از کشور مثل ارمنستان و ترکیه هم بوده:41:
به نظر من اگر تونستید ببینیدش شاید بتونه کمکتون کنه:am
ولی الان انقدر مهم شده که واسه خودش دو تا نوکر داره که فقط سازشو تمیز کننو کلیفن بکشن!!!!!!:17:

aftaban
Saturday 20 July 2013, 07:47 AM
سلام خدمت دوستای خوب
یه سوال داشتم گفتم اینجا مطرح کنم شاید کسی از شما اساتید لطف کنه و جواب منو بده

ممنون

درود دوست عزیز.حتمن اطلاعات عمومی تون در زمینه ی ادوات موسیقی ی راک-چه آلات موسیقی و چه سیستم صوتی و متعلقات دیگه اش- از من کامل تره.با توجه به شناخت کم خودم از این موسیقی، فقط اطلاع دارم که در بسیاری از برنامه و اجراهای راکی که از شبکه ی mezzo پخش میشه یا پراکنده دیدم، از خود ویولن که نه، اما کنترباس و ویولنسل-که خودت هم اشاره کردی- بیش تر استفاده میشه.به خاطر حجم دهی به صدای کار. متریال های نسبتا خشن و پر سر و صدایی مثل درامزها و باس ها که در این نوع موسیقی به کار گرفته میشه شاید اجازه ی مانور به ویلن - که یک ساز ملیح و احساسی هست- ندهند. اما در زمینه ی آموزش اون نوع ویولن، باید بگم شاید لازم باشه شما اساسا ویولن را مخصوصا با شیوه ی کلاسیک آموزش ببینی، حالا تکنیک های هر نوع موسیقی یی را دیگه باید با تخیل و ابداع و آفرینش های هنری اون سبک جفت و جور کرد دیگه.پیشنها می کنم در این باره با مدیر انجمن راک و متال در آدرس زیر در تماس باش. ممنونم. محمد خورشیدی
You can see links before reply