PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید آمپ، افکت و لوازم جانبی گیتار الکتریک

صفحه ها : [1] 2 3

Honey_Shababi
Saturday 18 August 2012, 10:57 AM
درود

در این تاپیک فقط در مورد مشاوره خرید آمپ، افکت و لوازم جانبی گیتار الکتریک بحث میشود.

برای مشاوره خرید گیتار الکتریک، به تاپیکی که جدیدا ایجاد شده (مشاوره خرید گیتار الکتریک (You can see links before reply))، مراجعه فرمایید.

ضمنا تمامی تاپیک های مشابه، قفل شده و ادامه بحث ها در تاپیک های ایجاد شده جدید صورت میگیرد.

duke_nukem
Sunday 19 August 2012, 10:32 PM
سلام ..خوبيد؟.اقا امپ Tsl 122چند ميخاي بفروشي؟:redguitar:
3،300 قیمت گذاشتم.با این وضع قیمت بیشتر باید میزاشتم.

Murderdolls
Monday 20 August 2012, 12:45 AM
کسی قیمت Line 6 Spider IV 30 رو میدونه؟

- - - Updated - - -

کسی قیمت Line 6 Spider IV 30 رو میدونه؟

LORD-LUCIFER
Sunday 26 August 2012, 01:05 PM
دوستان كورگ تو تهران نمايندگي داره؟

Yngwie_5
Sunday 26 August 2012, 01:59 PM
بله نمایندگی وکس و کورگ تو یه مغازه هستن.
آدرس نمايندگي VOX و Korg:

خيابان جمهوري، تقاطع سي تير، خيابان ميرزا كوچك خان، پلاك 39

تلفن: 66758150 الي 3
فكس: 66758150

LORD-LUCIFER
Sunday 26 August 2012, 05:45 PM
اي بابا ما كه حالا تهران نيستيم چه كنيم؟ هرچي امكاناته مال پايتخته! اصن يه وعضي!

The_blue_marble
Monday 27 August 2012, 08:57 AM
سلام دوستان،با 700 800 تومن میخوام یه افکت بگیرم،شما چی پیشنهاد میدین؟

darkthief
Wednesday 29 August 2012, 07:58 PM
دوستان كسي آمپ بلك استار تو ايران ديده؟

ehsan_golshan
Thursday 30 August 2012, 01:05 AM
اگه میخوای مولتی بگیری من پیشنهاد میکنم این پول رو بابت مولتی ندید
البته تو این قیمت من یه سری افکتای line 6 دیدم که صداشون به یونیت نزدیک بوده (البته بازم به یونیت نمیرسن)

DesironnA
Thursday 30 August 2012, 03:16 AM
سلام دوستان،با 700 800 تومن میخوام یه افکت بگیرم،شما چی پیشنهاد میدین؟

یا BOSS GT-8 یا ZooM G9.2tt

Murderdolls
Thursday 30 August 2012, 09:02 AM
دوستان کسی قیمت این امپ بیچاره رو نداره؟
6 وات!
میکرو
Line 6 Micro Spider
You can see links before reply
8473

The_blue_marble
Thursday 30 August 2012, 11:13 AM
یا BOSS GT-8 یا ZooM G9.2tt
مرسی آقا مهیار،این افکت ها رو اگه به آمپ کمبو خودم که رولند کیوب 20 واته وصل کنم میتونن صدا رو پخش کنن؟

Murderdolls
Friday 31 August 2012, 12:29 AM
اگه میخوای مولتی بگیری من پیشنهاد میکنم این پول رو بابت مولتی ندیدالبته تو این قیمت من یه سری افکتای line 6 دیدم که صداشون به یونیت نزدیک بوده (البته بازم به یونیت نمیرسن)مشکل مولتی چیه که به پای یونیت نمیرسن؟یه مولتی با یه امپ که خودش افکت داره باهم میتونن عالی باشن .شما خودت چی داری؟

ehsan_golshan
Friday 31 August 2012, 01:08 AM
مشکل مولتی چیه که به پای مولتی نمیرسن؟یه مولتی با یه امپ که خودش افکت داره باهم میتونن عالی باشنشما خودت چی داری؟

من منظورم این بود که با 800 تومن میشه یونیت گرفت که خودتم میدونی بهتره و به نظرم بهترین مولتی ها برای برند line 6 هست چون صداشون به یونیت نزدیکه من اگه میخواستم 800 واسه افکت هزینه کنم دلم نمیومد که مولتی بخرم یونیت دسته دو خوب زیاد پیدا میشه که با هر کدوم رو با حدود 200 میشه گرفت
بعد من منظورتونو نفهمیدم "مولتی به پای مولتی نمیرسه"
من خودم یه 505 دارم که گوشه اتاق داره خاک میخوره
از افکتای گیتار ریگ استفاده میکنم که یه چیزی خیلی نزدیک به یونیت هست و به به قول هانی جان این نرم افزار میتونه با یونیت هم رقابت کنه

Murderdolls
Friday 31 August 2012, 01:55 AM
مولتی به پای یونیت نمیرسه.

- - - Updated - - -

منظورم اینه که دلیل برتری یونیت به مولتی افکت چیه؟

ehsan_golshan
Friday 31 August 2012, 02:03 AM
مولتی به پای یونیت نمیرسه.

- - - Updated - - -

منظورم انه که دلیل برتری یونیت به مولتی افکت چیه؟

به نظرم بستگی به قیمتش داره اگه یکی نمیتونه زیاد هزینه کنه خب قطعا مولتی براش بهتره ولی کسی که میخواد پول نسبتا زیادی واسه مولتی بده خب یونیت بخره بهتره البته این بازم بستگی به خود طرف داره چون کسی که بزنه تو کار یونیت هر چند وقت یه بار به یه یونیت احتیاج پیدا میکنه که بخره ولی با یه تومن فک کنم بشه کلا چیزای خوبی جمع کرد
اینو همه میگن که یونیت بهتره فقط من نمیگم دلیلشم جنس صداش هست که صدای یونیت خیلی طبیعی تره و بعضی از مولتی ها هم واقعا صدای آتاری میدن

Murderdolls
Friday 31 August 2012, 02:17 AM
میشه هم مولتی گرفت و یونیت هم بهش وصل کرد.
همینطور با امپ صدای خوبی میده.
ولی در کل صدای طبیعی نمیتونی بشنوی.
Gear کرک همت رو نگاه کن.چقدر افکت و امپ!
تازه از این بگذریم که توی استودیو چه امکاناتی داره.
خاصیت گیتار الکتریک همینه.
اگه صدای کاملا طبیعی میخوای باد امپ افکتو خاموش کنیو با صدای طبیعی خود گیتار بزنی!

ehsan_golshan
Friday 31 August 2012, 02:27 AM
به قول معروف مولتی مثل پیازه واسه هر خونه نیازه !(آدم یه دونه داشته باشه بعضی وقتا لازم میشه)
اون که بله هر دوش بهش وصل میشه
ولی منظوز از صدای طبیعی صدای دیستورشن و یا اوردرایو نزدیک به آهنگای راک و متالی که میشنویم جدا حالا جدا از امپ و گیتار
در کل نمیگم مولتی بده چیز کار آمدیه ولی اگه به من باشه نهایتش 300 400 داشته باشم میرم سراغ مولتی

darkthief
Friday 31 August 2012, 09:24 AM
دوستان كسي آمپ بلك استار تو ايران ديده؟

كسي چيزي نديده؟

midnight 1
Friday 31 August 2012, 04:26 PM
به نظر من 800 تومن و توی این قیمت های این چنینی مولتی خریدن کار درستی نیست.

The_blue_marble
Friday 31 August 2012, 06:26 PM
به نظر من 800 تومن و توی این قیمت های این چنینی مولتی خریدن کار درستی نیست.
پیشنهاد شما چیه؟

alimetallica_2
Friday 31 August 2012, 06:28 PM
با 800 تومان تقریبا 4 تا 5 یونیت دست دوم میشه خرید. شاید هم بیشتر.
دیستروشن، اوردرایو (البته اگر آمپتون اوردرایو خوبی داره نیازی ندارید)، کروس، واه، کمپرسور، اکولایزر، نویز گیت و ... یونیت هایی هست که میشه خرید.
حالا باید ببنید کدوم بیشتر به دردتون میخوره. مثلا اگر نمیخواید کار اجرا کنید برای کنسرت و ... شاید نویز گیت خیلی کارایی نداشته باشه، مثلا من نویز گیت ندارم و اگر بخوام با یونیت آهنگ ضبط کنم با نویز گیت افکت این کارو انجام میدم.
یا مثلا ریورب افکت خیلی فرقی با رورب یونیت نداره یا آمپ، اما من این یونیت رو دارم و خیلی هم برام کارایی نداره.
در واقع انتخاب یونیت خودش خیلی شرطه و بستگی به کارایی داره.
اگر دنبال کروس و واه و صداهای خاص نیستید شاید یونیت دیستروشن، اکولایزر و نویز گیت کافی باشه.
اگر دنبال تنوع باشید میتونید اکولایزر و نویز گیت رو بخیال بشید و برید سراغ مثلا کروس و واه. یا اور درایو. البته باز بستگی به امپ هم داره که روی امپتون چه امکاناتی وجود داشته باشه و یا اینکه افکت هم در کنار یونیت داشته باشید یا نه.
مثلا اگر شما یک افکت جی ناین داشته باشید شاید یک یونیت دیتسروشن برای شما کافی باشه.
اگر بخواید افکت هم بخرید با اون بودجه جی نیاین برای راک خیلی خوبه.

The_blue_marble
Friday 31 August 2012, 06:38 PM
من آمپ دارم اما کمبو هستش و از صدای دیستورشنش زیاد خوشم نمیاد،دیلی و ریورب واسم مهم نیست اما دیستورشن و کلین چرا،با این وصف تکلیف من چیه؟ :30:

alimetallica_2
Friday 31 August 2012, 07:16 PM
خوب همون یونیت دیستروشن رو بخر دیگه. کلین هم که میشه با رورب، کروس و ... کمی تغییر پیدا کنه و یا اکولایزر که البته روی افکت هم موجوده.
یا با تنظیمات امپ. شاید هم اصلا گیتارت کلین خوبی نداشته باشه که به پیکاپش خیلی ربط داره.
حتی ولم ها و ...

Murderdolls
Friday 31 August 2012, 09:17 PM
کروس دقیقا چه کار میکنه؟

alimetallica_2
Friday 31 August 2012, 11:46 PM
چجوری بگم. دهلیز میکنه. دور و نزدیک و خوفناک میکنه. وهم آلود میکنه.
یکم رورب مانند هم هست. یک جوریه دیگه. اگر ملایم استفاده بشه یک مدله اگر زیاد استفاده بشه یک مدل دیگه. تنظیماتش هم متفاوته.
مثلا تو آهنگ comfortabe numb پینک فلوید تو سولوهاش یک کروس ملایم وجود داره. تو آهنگ د هاس جک بلت متالیکا یک کروس خشن تر.

midnight 1
Saturday 1 September 2012, 04:38 PM
پیشنهاد شما چیه؟
علی عزیز توضیح داد
اما
اگه دوست داشته باشین من میتونم جایی معرفیتون کنم باهاشون صحبت کنید با 800 تومن میتونی یه پدال برد کاملا آنالوگ با صدایی وحشتناک رو تهیه کنی که خیلی از مولتی بهتر هست.در ضمن ریسک مولتی خریدن توی این قیمت خیلی بالاست اومدیم و مولتیتون یه عیب و ایرادی پیدا کرد 800 تومن دود شده رفته هوا من خودم یه یونیت پدال boss ns-2 داشتم که سوخت اما در نهایت 200 تومن ضرر کردم یک دفعه همش نپرید.
خواستین پیام خصوصی بدین بهم.

DesironnA
Saturday 1 September 2012, 07:04 PM
چجوری بگم. دهلیز میکنه. دور و نزدیک و خوفناک میکنه. وهم آلود میکنه.
یکم رورب مانند هم هست. یک جوریه دیگه. اگر ملایم استفاده بشه یک مدله اگر زیاد استفاده بشه یک مدل دیگه. تنظیماتش هم متفاوته.
مثلا تو آهنگ comfortabe numb پینک فلوید تو سولوهاش یک کروس ملایم وجود داره. تو آهنگ د هاس جک بلت متالیکا یک کروس خشن تر.

با اینکه من همیشه با نظرات علی مخالفم !!! :21:، امّا استثنائاً با این پست موافقم..
کاش رک هاش رو داشتیم علی..:40:

Hessam_7800gtx
Monday 3 September 2012, 10:00 PM
سلام
اقا صدای mt2 خشک تره یا ml 2 ??? خسته شدم از دیستورشن مزخرف این vox که با پیکاپ اکتیو هم دیستورتش به درد متال نمیخوره
نمونه صداشونو کسی داره؟؟؟ راستی قیمتشون چه حدودایه؟؟ ممنون

darkfall
Tuesday 4 September 2012, 06:22 PM
سلام
اقا صدای mt2 خشک تره یا ml 2 ??? خسته شدم از دیستورشن مزخرف این vox که با پیکاپ اکتیو هم دیستورتش به درد متال نمیخوره
نمونه صداشونو کسی داره؟؟؟ راستی قیمتشون چه حدودایه؟؟ ممنون

امپ وکست مدلش چیه؟

Hessam_7800gtx
Tuesday 4 September 2012, 09:28 PM
امپ وکست مدلش چیه؟

vox vt 100

metal-militia
Wednesday 5 September 2012, 05:43 PM
به نظره من برای خرید یونیت در ابتدا فقط یه دیستورشن و نویزگیت کافیه.ما سر تمرین الان یه نویزگیت MXR داریم.یه فولبور متال.و اوردرایو و واه زک وایلد.موقعی که دیلی و ریورب میخوایم از آمپ میگیریم.من خودم فکر میکردم برای شروع باید حداقل 5-6تا یونیت بگیری.اما دیدم با همین دوتا(دیست و نویزگیت)کار آدم راه میافته.

- - - Updated - - -

راستی دوستان قیمت پدال واه دایمبگ چنده؟؟؟؟
ما الان سیگ کرک و زک رو داریم.من به شخصه با صدای کرک بیشتر حال میکنم.اما چیزی هم که از دایمبگ شنیدم بد نبوده.میخواستم بدونم با توجه به اینکه اون دوتا یعنی زک و کرک رو داریم به نظرتون اینکه من دایمبگ رو میخرم کار درستیه؟؟؟صداش چطوره؟؟؟؟

alimetallica_2
Wednesday 5 September 2012, 06:10 PM
کرک بیشتر بازی میکنه با صدا. به نظر من کرک بگیر.
الان از قدیم احتمالا خیلی گرون تر نشده ولی سعی کن عجله کنی که به پارت های بعدی مغازه ها نخوری چون گرونتر میشه.

ArashAJ
Wednesday 5 September 2012, 08:44 PM
درود........
دوستان تازه کارم سبکم به طور دقیق مشخص نیست یه آمپ میخوام که هم کارهای Children o b رو بکشه هم کارهای آروم تر مث کارهای توکیو هتل و برکینگ بنجمین بودجم 300 فوق فوقش 400

LORD-LUCIFER
Wednesday 5 September 2012, 09:54 PM
درود........
دوستان تازه کارم سبکم به طور دقیق مشخص نیست یه آمپ میخوام که هم کارهای Children o b رو بکشه هم کارهای آروم تر مث کارهای توکیو هتل و برکینگ بنجمین بودجم 300 فوق فوقش 400

Roland Cube30x بايد حدود 450 اينا باشه. كمي صداي شبيه COB ميتونه دربياره.

براي كاراي ديگه هم نبايد مشكلي داشته باشه.

البته قبلا حتما صداشو گوش كن ببين خوشت مياد يا نه.

Scourge
Wednesday 5 September 2012, 10:29 PM
دوستان کسی قیمت حدودی VOX Valvetronix vt50 رو داره ؟ الان کلآ امپ های 50وات تو چه حدودی هست قیمتشون؟ یکی از دوستان حدود 2 ماه پیش همین VOX ه رو گرفته بوده 600، میخواستم ببینم الان چقدری هست اگه موجود باشه. تا چند روز دیگه قراره برم تهران واسه خرید چند تا وسایل و همین امپ، راستش خودم میترسم برم جمهوری بگیرم چاپیده بشم! اگه بتونید یه جای معتبری هم بهم معرفی کنید ممنون میشم!

ArashAJ
Wednesday 5 September 2012, 11:20 PM
Roland Cube30x بايد حدود 450 اينا باشه. كمي صداي شبيه COB ميتونه دربياره.

براي كاراي ديگه هم نبايد مشكلي داشته باشه.

البته قبلا حتما صداشو گوش كن ببين خوشت مياد يا نه.

فک نمیکنم رولند 30 وات 450 باشه مرسی بابت راهنماییت.

The_blue_marble
Thursday 6 September 2012, 01:58 AM
20 واتشو که من دارم از 450 بیشتره چه برسه به 30

Murderdolls
Thursday 6 September 2012, 08:36 AM
فک نمیکنم رولند 30 وات 450 باشه مرسی بابت راهنماییت.

با 450 تومن Line 6 Spider IV 30 بگیر بهتره که!
البته از نظر من.

The_blue_marble
Thursday 6 September 2012, 09:49 AM
فکر نکنم که با 450 تومن 30 واتشو بدن،به 15 میشه با این پول فکر کرد.

LORD-LUCIFER
Thursday 6 September 2012, 10:13 AM
درسته دوستان من كلا قيمتا زياد دستم نيست. فكر كنم با اين بودجه بشه ROLAND CUBE15 XL گرفت.

Murderdolls
Thursday 6 September 2012, 10:18 AM
فکر نکنم که با 450 تومن 30 واتشو بدن،به 15 میشه با این پول فکر کرد.
چرا
زنگ زدم تهران لاین 6 رو میداد 450
30 واتش رو.

The_blue_marble
Thursday 6 September 2012, 10:49 AM
کی؟چقد ارزون شده...

Murderdolls
Thursday 6 September 2012, 11:00 AM
هفته پیش

darkfall
Thursday 6 September 2012, 04:15 PM
دو سه ماه پیش vt50 رو خریدم به 530
البته اصلا به قصد خرید وکس نرفتم ،میخواسم رولند cube 40-XL بخرم
هرجا گشتم پیدا نکردم،نمیدونم آر بی بود یا آرمن همون مدل رولندی که دنبالش بودمو گذاشته بودن اون کف باش تمرین میکردن
گف 450 بهت میدم،دیدم خیلی بالا میگه گفتم جهنم و ضرر بزار صداشو تست کنم خوب بود میخرمش
رفتم واسه تست و سرتونو درد نیارم اصلا از صداش خوشم نیومد-صدای امپای ارزون لنی رو شندید چقد توخالی و بیروحه؟دقیقا همونجوری بود صداش
خلاصه اونو بیخیال شدم رفتم پیش گلها.اون لاین سیکس داشت 50 واتشو میگفت 700 تومن! اونم تست کردم.صداش از رولنده خیلی بهتر بود ولی میشد گف متوسط روبه خوب بود
چندینتا مارشال چینی و هندیم از 350 تا 800 تومن تست کردم که علاوه براینکه از مارشال قبلشم بدم میومد صدای هیچ کدومم خوب نبود
آقا ما ناامید همه جمهوری رو زیر و رو کرده اومدیم که برگردیم یه مغازه بود نمایندگی یاماها-کارش اصلا پیانو بود همینجوری واسه اینکه لج خودمو در آورده باشم(:دی) رفتم تو گفتم امپ وات بالا داری؟ گف آره وکس دارم منم ! شده بودم
کلا دوتا امپ داشت یه vt50 و یه vt100 نمیدونم مال چن وقت پیش بود که اینقد خاک روشون نشسه بود هزارتا چیزم چیده بودن روش
من دیدم قیمتو خیلی خوب میگه ولی اصلا از برند وکس خوشم نمیومد(البته صداشم نشنیده بودم الکی بدم میومد ازش)
آقا امتحان کردن همانا و 45 دقیقه زدن تو مغازه یارو هم همان :دی واقعا صداش به دلم نشس-صدای فوالعاده گرم و توپر

فقط اینو بگم که اینی که من خریدم و به طور کلی سری vt دیسکانتینیو شدن و به جاشون vt+ تولید میشه فرقاشون مینویسم شاید به درد یکی بخوره

برتریای سری جدید به قدیمی:
تیونر-امپ مدلینگای بیشتر-افکتای بیشر-توان مثلا بیشتر(توضیح میدم)-گریل جلوی خوشگلتر(سلیقه ای)-کنترلای بیشتر با پدال آپشنال-ورودی AUX

برتریای سری قدیمی به جدید:
کیفیت و بلندی صدای به طور محسوس بیشتر-خروجی کبینت

توضیح:تو سری قدیمی vt توان خروجی پاور امپ با توان دریافتی اسپیکر برابر بود(مثلا امپ من اسپیکر 12 اینچی 8 اهم-خروجی 8 اهم)
تو سری جدید وکس اومده یه کلک بازاری زده:خروجی 8 اهم و اسپیکر 4 اهم(دوستانی که از الکترونیک سررشته دارن حتما متوجهن چی میگم)،مثلا الان معادل vt80 ، vt50+ هه که به ادعای وکس 80 وات خروجی داره ولی اسپیکرش 12اینچه!
خلاصه حتی اگه سری جدیدو صداشم نشنیده باشین میتونین حدس بزنین که چه بلایی سر کیفت صدا میاد..

Scourge
Thursday 6 September 2012, 04:45 PM
دو سه ماه پیش vt50 رو خریدم به 530
البته اصلا به قصد خرید وکس نرفتم ،میخواسم رولند cube 40-XL بخرم
هرجا گشتم پیدا نکردم،نمیدونم آر بی بود یا آرمن همون مدل رولندی که دنبالش بودمو گذاشته بودن اون کف باش تمرین میکردن
گف 450 بهت میدم،دیدم خیلی بالا میگه گفتم جهنم و ضرر بزار صداشو تست کنم خوب بود میخرمش
رفتم واسه تست و سرتونو درد نیارم اصلا از صداش خوشم نیومد-صدای امپای ارزون لنی رو شندید چقد توخالی و بیروحه؟دقیقا همونجوری بود صداش
خلاصه اونو بیخیال شدم رفتم پیش گلها.اون لاین سیکس داشت 50 واتشو میگفت 700 تومن! اونم تست کردم.صداش از رولنده خیلی بهتر بود ولی میشد گف متوسط روبه خوب بود
چندینتا مارشال چینی و هندیم از 350 تا 800 تومن تست کردم که علاوه براینکه از مارشال قبلشم بدم میومد صدای هیچ کدومم خوب نبود
آقا ما ناامید همه جمهوری رو زیر و رو کرده اومدیم که برگردیم یه مغازه بود نمایندگی یاماها-کارش اصلا پیانو بود همینجوری واسه اینکه لج خودمو در آورده باشم(:دی) رفتم تو گفتم امپ وات بالا داری؟ گف آره وکس دارم منم ! شده بودم
کلا دوتا امپ داشت یه vt50 و یه vt100 نمیدونم مال چن وقت پیش بود که اینقد خاک روشون نشسه بود هزارتا چیزم چیده بودن روش
من دیدم قیمتو خیلی خوب میگه ولی اصلا از برند وکس خوشم نمیومد(البته صداشم نشنیده بودم الکی بدم میومد ازش)
آقا امتحان کردن همانا و 45 دقیقه زدن تو مغازه یارو هم همان :دی واقعا صداش به دلم نشس-صدای فوالعاده گرم و توپر

فقط اینو بگم که اینی که من خریدم و به طور کلی سری vt دیسکانتینیو شدن و به جاشون vt+ تولید میشه فرقاشون مینویسم شاید به درد یکی بخوره

برتریای سری جدید به قدیمی:
تیونر-امپ مدلینگای بیشتر-افکتای بیشر-توان مثلا بیشتر(توضیح میدم)-گریل جلوی خوشگلتر(سلیقه ای)-کنترلای بیشتر با پدال آپشنال-ورودی AUX

برتریای سری قدیمی به جدید:
کیفیت و بلندی صدای به طور محسوس بیشتر-خروجی کبینت

توضیح:تو سری قدیمی vt توان خروجی پاور امپ با توان دریافتی اسپیکر برابر بود(مثلا امپ من اسپیکر 12 اینچی 8 اهم-خروجی 8 اهم)
تو سری جدید وکس اومده یه کلک بازاری زده:خروجی 8 اهم و اسپیکر 4 اهم(دوستانی که از الکترونیک سررشته دارن حتما متوجهن چی میگم)،مثلا الان معادل vt80 ، vt50+ هه که به ادعای وکس 80 وات خروجی داره ولی اسپیکرش 12اینچه!
خلاصه حتی اگه سری جدیدو صداشم نشنیده باشین میتونین حدس بزنین که چه بلایی سر کیفت صدا میاد..
داداش دمت گرم! توضیح در حد تیم ملی
یعنی حالا شما خودت این سری جدیدشو پیشنهاد نمیکنی؟ اگه این نه پس برم سراغ چی، Line6؟ چون از همین Vox ه خیلی تعریف شنیده بودم و review هاش هم که همه مثبت بودن. از 2،3 ماه پیشم تا حالا هم فکر نکنم قیمتا خیلی تغییر کرده باشن، اگه همین حدودا باشه به بودجم میخوره

darkfall
Friday 7 September 2012, 03:42 PM
والا من بچه تهران نیسم
اونوقتم که رفتم تهران واسه خرید امپ فقط گلها لاین 6 داشت
اینو واسه این میگم که به نظرم قیمت لاین سیکس تو ایران خیلی دری وریه(الانو نمیدونم)
شما خودت سعی کن تو یکی مغازه ها این سری جدید وکسو پیدا کنی و امتحان کنی
فقط اگه خواستی بخری قبلش حتما کابل بسیار(!) مرغوب و درام ماشین با خودت ببر
چرا؟ چونکه نویزشو با ولوم و گین بالا تست کنی و اینکه این سری جدیدا یه سریشون با صدای اسنیر درام و مشکل دارن و هیس هیس میکنه

Murderdolls
Saturday 8 September 2012, 06:07 AM
دوستان با 1 میلیون تومن چه امپی پیشنهاد میکنید؟
Marshall و Vox نمیخوام.

The_blue_marble
Saturday 8 September 2012, 10:30 AM
یه تومنو بده واست از امارات یا دبی یا ترکیه هد و کابینت بیارن که عمری واست کار کنه

Murderdolls
Saturday 8 September 2012, 10:33 AM
خب چه مدلی؟:21:
نمیدونم یه هد 150 وات آیبانز بگیرم با یه یونیت یا واه پدال یا همشو بدم امپ.

Murderdolls
Saturday 8 September 2012, 11:22 AM
دوستان این هد تو ایران گیر میاد؟
Orange Rockeverb 100
اگر کسی قیمت داره بگه.
8600

darkfall
Saturday 8 September 2012, 12:52 PM
خب چه مدلی؟:21:
نمیدونم یه هد 150 وات آیبانز بگیرم با یه یونیت یا واه پدال یا همشو بدم امپ.

اول اینکه تو ایران فقط لاین سیکس-مارشال-وکس و آیبانز گیر میاد
دوم اینکه نرسیدم درس حسابی واست بگردم ولی اینارو یه نیگا بنداز

مسا و ... که قیمتاشون تخیلیه

اگه هد ان کبینتم میخوای که کلا بحثش جداس..

darkthief
Saturday 8 September 2012, 04:41 PM
رفيق خبر نداري black star تو ايران هست يا نه؟
يا اگه peavey 6505 هم باشه عاليه تو شيراز كه من چيزي نديدم

sina_zakeri
Sunday 9 September 2012, 02:57 PM
اين آمپها که ميگين ايران نيست هرکي هم داره سفارشي داده براش آوردن با کلي هزينه

aliss
Sunday 9 September 2012, 08:16 PM
این Roland Micro Cube Combo Amp توی بازار ازش هست ؟ قیمتش ؟ یه چیزی توی این مایه می خوام لطفا راهنماییم کنید . قیمت مناسب و کوچیک

meysam-lamster
Saturday 15 September 2012, 05:35 AM
سلام به همه.
من بدجوری کارم لنگ فوت کنترلر آمپ وکس هستش اسم مدلش vfs5 میخواستم بدونم کسی میدونه اینو از کجا میشه تهیه کرد یکی از دوستام میگفت توی تهران هست من شهرستانم اگه کسی در مورد این کنترلر اطلاعاتی داره که میتونه منجر به خریدش توسط من بشه بگه لطفا:40:

aliss
Friday 21 September 2012, 08:08 AM
توی جمهوری irig هست برای خریدن ؟ باهاش می شه گیتار رو به آی پد وصل کرد .

Murderdolls
Friday 21 September 2012, 10:32 AM
این Roland Micro Cube Combo Amp توی بازار ازش هست ؟ قیمتش ؟ یه چیزی توی این مایه می خوام لطفا راهنماییم کنید . قیمت مناسب و کوچیک
قیمتشو ندارم اما تو جمهوری حتما" هست
.Line 6 Micro spider به نظر من بهتره.
8792

- - - Updated - - -

توی جمهوری irig هست برای خریدن ؟ باهاش می شه گیتار رو به آی پد وصل کرد .
وصل که میشه اما بودن یا نبودنشو نمیدونم.
از بقیه دوستان بپرس

kingkingof
Friday 21 September 2012, 01:05 PM
دوستان سیم elixir 9-42 ya 9-46 تهران جایی دیدین؟ قیمت؟

Murderdolls
Friday 21 September 2012, 02:45 PM
دوستان سیم elixir 9-42 ya 9-46 تهران جایی دیدین؟ قیمت؟

Elixir 9-42

60.000 تومان
از سایت چاره
تو لینک زیر:

LORD-LUCIFER
Saturday 22 September 2012, 04:50 PM
دوستاني كه اينجا از كارت صداي اكسترنال و GR استفاده ميكنند ميخواستم بپرسم با 250 تومن چيز خوبي ميشه خريد؟

بين خريد كارت صدا و دستگاه آمپ و افكت پروسسور كورگ موندم كدوم رو بخرم!!!

Honey_Shababi
Saturday 22 September 2012, 05:03 PM
دوستاني كه اينجا از كارت صداي اكسترنال و GR استفاده ميكنند ميخواستم بپرسم با 250 تومن چيز خوبي ميشه خريد؟

بين خريد كارت صدا و دستگاه آمپ و افكت پروسسور كورگ موندم كدوم رو بخرم!!!

برای کارت صدای اکسترنال،با این وضع بازار، زیر 400 تومن چیز بدر بخوری نمیشه خرید.

این کارت صدایی که من چند ماه پیش خریدم (M-Audio Fast Track Pro) دو سال پیش 250 تومن بود. الان شده 450 تومن!!!

LORD-LUCIFER
Saturday 22 September 2012, 05:21 PM
برای کارت صدای اکسترنال،با این وضع بازار، زیر 400 تومن چیز بدر بخوری نمیشه خرید.

این کارت صدایی که من چند ماه پیش خریدم (M-Audio Fast Track Pro) دو سال پیش 250 تومن بود. الان شده 450 تومن!!!

يعني حداقل بايد 400 هزينه كنم كه كارت صداي خيلي خوبي داشته باشم؟

يه نفرو ميشناسم M-AUDIO MKII ميفروشه 250 تومن. به نظرت كارت صداش چطوره؟

Honey_Shababi
Saturday 22 September 2012, 05:27 PM
يعني حداقل بايد 400 هزينه كنم كه كارت صداي خيلي خوبي داشته باشم؟

يه نفرو ميشناسم M-AUDIO MKII ميفروشه 250 تومن. به نظرت كارت صداش چطوره؟

این کارت صدا توی تهران سیصد و خورده ای هست.

اگه واقعا با این قیمت بفروشه بهت خیلی خوبه!

کارت صدای خوبیه...بهینه هم هست. برای رکورد گیتار الکتریک هم خوبه.پری آمپ خوبی داره. فانتوم پاور هم داره برای میکروفون های کاندانسر.

LORD-LUCIFER
Saturday 22 September 2012, 05:58 PM
این کارت صدا توی تهران سیصد و خورده ای هست.

اگه واقعا با این قیمت بفروشه بهت خیلی خوبه!

کارت صدای خوبیه...بهینه هم هست. برای رکورد گیتار الکتریک هم خوبه.پری آمپ خوبی داره. فانتوم پاور هم داره برای میکروفون های کاندانسر.

پس به نظرت صداي خوبي ميشه گرفت ازش؟ صداي اينا در حد آمپهاي هيبريدي هست؟؟ كيفيتشون در چه حده؟

من صداي كورگ رو شنيدم خيلي دوست داشتم جنس صداش رو. موندم كدوم رو بگيرم!!

اين تست صداي كورگه! به نظرت كدوم بهتره؟

Honey_Shababi
Saturday 22 September 2012, 06:13 PM
پس به نظرت صداي خوبي ميشه گرفت ازش؟ صداي اينا در حد آمپهاي هيبريدي هست؟؟ كيفيتشون در چه حده؟

من صداي كورگ رو شنيدم خيلي دوست داشتم جنس صداش رو. موندم كدوم رو بگيرم!!

اين تست صداي كورگه! به نظرت كدوم بهتره؟

این یکی از صداهایی هست که من از نرم افزار گیتار ریگ 5 گرفتم با استفاده از کارت صدای M-Audio Fast Track Pro میتونی خودت مقایسه کنی.

HADILLICA
Friday 28 September 2012, 01:29 PM
دوستان آمپ Marshall avt 50W تمیز و سالم 850 می ارزه من بخرم؟

آمپ خودمم یه سال پیش خریدم. کاملا سالمه. Marshall MG 30W ویتنام. میفروشم اگه کسی میخواد قیمت نوش رو تلفنی گرفتم 520 میگفت.

یه randall kh75 هم هست. اونم 850 میگه. کدومش بهتره به نظرتون؟

ArashAJ
Friday 28 September 2012, 03:17 PM
درود....
دوستان نتونستم آمپ بگیرم و پولم پر پر شد الان 200 ت دارم آمپ بگیرم بهتره یا برم ساند کارت بگیرم؟
اگه بخوام ساند کارت بگیرم صدای خوبی میتونم داشته باشم؟
گیتار cort x6
رم 2 گیگ
cpu intel pentium4 3.06GHZ

Honey_Shababi
Friday 28 September 2012, 04:27 PM
درود....
دوستان نتونستم آمپ بگیرم و پولم پر پر شد الان 200 ت دارم آمپ بگیرم بهتره یا برم ساند کارت بگیرم؟
اگه بخوام ساند کارت بگیرم صدای خوبی میتونم داشته باشم؟
گیتار cort x6
رم 2 گیگ
cpu intel pentium4 3.06GHZ

برای کار با کارت صدا سیستمتون یکم ضعیف هست.

رم : 3 به بالا

cpu : حداقل دو هسته ای

نمونه صدا هم اگه خواستید ببینید توی نمونه کار های من هست.

مثلا این دوتا از نمونه کار های من هست که با کارت صدا و با استفاده از گیتار ریگ رکورد کردم.

LORD-LUCIFER
Friday 28 September 2012, 04:38 PM
هاني جان من جنس صداي گيتارتو خيلي دوست داشتم. فقط مشكلي كه داشتم اينه كه آهنگات همش جو ساتريانيه :دي!

من ميخوام ببينم براي كسايي مثل من كه صداي حجيم و گين بالا دوست دارند چطور عمل ميكنه. ميشه مثلا نصف يه آهنگ متال

مثلا fight fire with fire رو بزني ببينيم چطورياس؟

Honey_Shababi
Friday 28 September 2012, 05:00 PM
هاني جان من جنس صداي گيتارتو خيلي دوست داشتم. فقط مشكلي كه داشتم اينه كه آهنگات همش جو ساتريانيه :دي!

من ميخوام ببينم براي كسايي مثل من كه صداي حجيم و گين بالا دوست دارند چطور عمل ميكنه. ميشه مثلا نصف يه آهنگ متال

:4:

چه کنیم دیگه!!!

راستش من این آهنگ رو نشنیدم. ولی این نرم افزار گیتار ریگ و سایر نرم افزار های شبیه ساز، برای تمام سبک های گیتار الکتریک ساخته شدن. مثلا Amplitube Metal مخصوص سبک متال هست. پریست های متال گیتار ریگ هم بسیار عالی هست.

من توی یو تیوب دیدم که آهنگ های متال هم باهاش زدن. میتونید از یو تیوب ببینید.

LORD-LUCIFER
Friday 28 September 2012, 05:06 PM
بسيار هم عالي! راستي يه كارت صداي ديگه هست كه موقعيتش احتمالا براي خريد اوكي بشه.

مدلش اينه:
Focusrite Saffire 6 usb
چطوره؟ اين بهتره يا قبلي؟ البته هنوز قيمت نگرفتم!

Honey_Shababi
Friday 28 September 2012, 05:17 PM
بسيار هم عالي! راستي يه كارت صداي ديگه هست كه موقعيتش احتمالا براي خريد اوكي بشه.

مدلش اينه:
Focusrite Saffire 6 usb

چطوره؟ اين بهتره يا قبلي؟ البته هنوز قيمت نگرفتم!

Focusrite که خیلی خیلی عالی هست. پری آمپ هاش یکی از بهترین هاست. جایزه گرفته.

مسلما از اون مدل خیلی بهتره. هم جدید تر هست و هم امکانات بیشتری داره.

راستی اگه درمورد کارت صدا سوالات بیشتری دارید لطفا در تاپیک مشاوره خرید کارت صدا (You can see links before reply) مطرح کنید تا محتوای این تاپیک حفظ بشه.

ممنون

Honey_Shababi
Saturday 29 September 2012, 06:55 PM

راستی من دیروز فراموش کردم این رو بگم.

یکی از دوستانم (رضا رستمیان) که دث متال کار میکنه و از اساتید گیتار الکتریک ایران هم هست، یه آلبوم هم داده بیرون که پارت های گیتار رو تماما با نرم افزار گیتار ریگ رکورد کرده.

کارت صداش هم M-Audio FIREWIRE SOLO هست.

اینم لینک یکی از آهنگ هاشه که با گیتار ریگ 4 رکورد کرده. این یکی دیگه فکر کنم قانع کننده باشه :4:

LORD-LUCIFER
Saturday 29 September 2012, 07:06 PM

یکی از دوستانم (رضا رستمیان) که دث متال کار میکنه و از اساتید گیتار الکتریک ایران هم هست، یه آلبوم هم داده بیرون که پارت های گیتار رو تماما با نرم افزار گیتار ریگ رکورد کرده.

اینم لینک یکی از آهنگ هاشه که با گیتار ریگ 4 رکورد کرده. این یکی دیگه فکر کنم قانع کننده باشه :4:

بسيار هم عالي. فقط اين رفيقت گيتارش چيه؟ آيبانزه؟

Honey_Shababi
Saturday 29 September 2012, 07:09 PM
بسيار هم عالي. فقط اين رفيقت گيتارش چيه؟ آيبانزه؟

گیتاری که بیشتر باهاش کار میکنه یه شکتر 7 سیم هست ... مدلش رو نمیدونم چیه :4:

تو این آهنگ هم از این گیتار استفاده کرده.

farshidmtl
Monday 1 October 2012, 11:03 AM
سلام
این افکتو g7.1ut (You can see links before reply) یکی دست دومشو میده 400 به نظرتون قیمتش خوبه؟

midnight 1
Monday 1 October 2012, 02:33 PM

سلام.هانی این کارت الان چقدر قیمتشه؟

Honey_Shababi
Monday 1 October 2012, 04:44 PM
سلام.هانی این کارت الان چقدر قیمتشه؟

سلام حامد جان

حدود 300 - 400 هست. فقط یه نکته اینکه با پورت فایر وایر به کامپیوتر وصل میشه. یو اس بی نمیخوره! باید کارت PCI فایر وایر دار که برند Texas Instruments داشته باشه، تهیه کنید.

DesironnA
Monday 1 October 2012, 11:05 PM
درود
جایی از کسی شنیده ام مثل اینکه کارخانه ZooM، مولتی جدید داده بیرون..
مثلاً بنام G10
1. آیا صحّت داره ؟
2. قیمت دلاری واقعیش چنده ؟
3. قیمت تمام شده در ایران (اگر هست) چنده ؟
سپاس

metal-militia
Wednesday 3 October 2012, 12:02 PM
جدیدترین مدل شرکت زوم اینه که یه چیزیه بین یونیت و مولتی.درواقع یونیته مولتی افکته.
You can see links before reply (You can see links before reply)

DesironnA
Wednesday 3 October 2012, 10:36 PM
نه عزیز جان
منظورم "مولتی افکت" هست. نه یونیت..

metal-militia
Thursday 4 October 2012, 01:19 PM
طبق گفته خوده سایت زوم این مولتی افکت هست منتهی به شکل یونیت عرضه شده.یه جور خلاقیت و نوآوری.

midnight 1
Saturday 6 October 2012, 03:00 PM
دوستان من مدتی از بازار دور بودم الان با 600 تومان امپ چی میشه گرفت؟(فک کنم هیچی!:24:)
vox vt50 چند شده؟
marshall mg 50 ?
laney 60 چنده؟

metal-militia
Saturday 6 October 2012, 07:47 PM
دوستان قضیه این نویز گیت دانلوپ چیه؟؟؟یه سند و ریترن داره و یک آوتپوت و اینپوت
بعد به نظر شما بهترین نویزگیت چیه؟؟؟

Honey_Shababi
Saturday 6 October 2012, 08:24 PM
دوستان قضیه این نویز گیت دانلوپ چیه؟؟؟یه سند و ریترن داره و یک آوتپوت و اینپوت

در حالت عادی فقط از Input و Output استفاده میشه و صدا به افکت های بعدی یا آمپ فرستاده میشه.

اما اگه بخوایم نویز بین کابلهای دیگه در سایر افکتهای وصل شده رو بگیریم اینجاست که return و send خودشون رو نشون میدن.

شما میتونید در انتهای سیم کشی افکت ها، دوباره از آخرین افکت، با یک کابل اون رو به Return این پدال وصل کنید تا دوباره صدا نویز گیری بشه و بعد از طریق Send به آمپ وصلش کنید ... در واقع این پدال هم میتونه برای پیکاپ ها و کابل اتصال اولیه ساز به افکتها عمل نویز گیری رو انجام بده و هم اینکه میتونه یرای رسیدن صدای سالم به آمپ، نویز گیر برق و سایر کابلهای بین افکتها باشه.

معمولا اکثر نویز گیت های خوب، return و send دارن.

metal-militia
Sunday 7 October 2012, 01:43 PM
به نظرت الان با این وضعیت قیمتش چنده؟؟؟؟

midnight 1
Sunday 7 October 2012, 01:52 PM
نویز گیت اصلا گیر نمیاد حتی boss ns-2 که یه زمان ریخته بود تو بازار نایاب شده الان..راستی یه پدال Line6 به اسم uber metal رو تست زدم فکم چسبید به زمین چه صدای وحشتناکی داره و چه انعطاف عجیبی یه قسمتی روش داره که میشه صدای هوی متال و دث متال و حتی دپرسیو متال رو جداگانه ازش گرفت روی خودش هم نویز گیت داشت البته گرون میدادن نگرفتم ولی بد جوری چشمم رو گرفت.280 میگفتن.

Hessam_7800gtx
Sunday 7 October 2012, 02:31 PM
نویز گیت اصلا گیر نمیاد حتی boss ns-2 که یه زمان ریخته بود تو بازار نایاب شده الان..راستی یه پدال Line6 به اسم uber metal رو تست زدم فکم چسبید به زمین چه صدای وحشتناکی داره و چه انعطاف عجیبی یه قسمتی روش داره که میشه صدای هوی متال و دث متال و حتی دپرسیو متال رو جداگانه ازش گرفت روی خودش هم نویز گیت داشت البته گرون میدادن نگرفتم ولی بد جوری چشمم رو گرفت.280 میگفتن.
داداش بگیر پشیمون نمیشی خیلی یونیته توپیه فکر نکنم سر تر از این یونیت بین دیستورتا داشته باشیم من با امپ vox چنان صدایی ار این یونیت میگیرم که خودم تعجب میکنم !!! واقعا دیگه تفاوت چندانی با صداهای که توی آهنگا میشنوم نداره

sina_zakeri
Sunday 7 October 2012, 02:32 PM
Uber Metal خيلي خوبه حرف نداره

midnight 1
Sunday 7 October 2012, 03:13 PM
داداش بگیر پشیمون نمیشی خیلی یونیته توپیه فکر نکنم سر تر از این یونیت بین دیستورتا داشته باشیم من با امپ vox چنان صدایی ار این یونیت میگیرم که خودم تعجب میکنم !!! واقعا دیگه تفاوت چندانی با صداهای که توی آهنگا میشنوم نداره

اره خیلی عالی بود احتمالا میرم میگیرمش..این نویز گیتش چقدر کارایی داره؟

Hessam_7800gtx
Sunday 7 October 2012, 03:35 PM
نویز گیتش هم خیلی خوبه و 3 تا حالت تنظیم داره off 1 2 که off خاموشه و 1 برای گین های متوسط خوبه و برای گین های خرکی روی 2 باید بزاری که دیگه جیک گیتار در نمیاد :دی حتی من گین آمپ رو هم همراه با گین پدال تا انتها میبرم و بازم نویز نمیاد

miralienca
Sunday 7 October 2012, 05:10 PM
منم از صدای اوبرمتال خوشم میاد ولی یه ضعفی که این سری line6 ها دارن اینه که احتمال خرابیشون خیلی زیاده.
یطور ناگهانی صدا از حافظه پاک میشه و .......:icon_frown::icon_frown:
حتما" از باطری خوب یا آداپتور خودش استفاده کنید.

The_blue_marble
Sunday 7 October 2012, 06:18 PM
آقا قیمت نو این یونیت چنده؟
دوستان کسی قیمت سیم گیتار بیس داره؟

- - - Updated - - -

آقا قیمت نو این یونیت چنده؟
دوستان کسی قیمت سیم گیتار بیس داره؟

metal-militia
Sunday 7 October 2012, 08:23 PM
عاقا اینو از کجا قیمت گرفتی؟؟؟؟من اگه بخوام از بندر بخرم چکار کنم؟؟؟

- - - Updated - - -

بعد به نظرتون این بهتره یا Fullbore metal؟؟؟؟؟

midnight 1
Monday 8 October 2012, 07:42 AM
من اصفهان قیمت گرفتم اتفاقا 2 تاشم بیشتر نداره که دارم میرم یکیشو بگیرم.280 میگه.پوریا اگه خواستی بگو اون یکی رو هم واسه تو میگیرم.میفرستم واست رفیق
این جوری که من خوندم توی کل دیستورت های متال این از همه قوی تره

metal-militia
Monday 8 October 2012, 02:14 PM
عاقا یه مورد فوری پیش اومده.من بین این سه تا پدال واه گیر کردم.به نظرتون کدومشون رو بگیرم
Kirk Hammet CryBaby
Vox Cry Baby 845
Vox Cry Baby 847

Murderdolls
Monday 8 October 2012, 07:42 PM
عاقا یه مورد فوری پیش اومده.من بین این سه تا پدال واه گیر کردم.به نظرتون کدومشون رو بگیرمKirk Hammet CryBabyVox Cry Baby 845Vox Cry Baby 847خب این سلیقه ایه.خودت ببین کدومش خوبهمن بودم مال کرک رو بر میداشتم

alimetallica_2
Monday 8 October 2012, 10:37 PM
من هم زده به سرم یک رندال kh75 بگیرم.
چند میارزه دست دوم تمیزش؟
آیا آمپ تایید شده ایست؟ (من دو سال پیش که صداشو شنیدم خوشم آمد)

LORD-LUCIFER
Tuesday 9 October 2012, 04:15 AM
دوستان از تركيب پري آمپ و پاور آمپ نميشه روي آمپ كامبو استفاده كرد؟ يعني حتما بايد هد و كبينت داشته باشيم؟

darkfall
Tuesday 9 October 2012, 10:34 PM
دوستان و یاران گرامی!
بنده یه یونیت میخوام بخرم
بین این سه تا موندم
boss mega distortion,boss metal core, line6 uber metal
صدای مورد نظرمم میخوام سنگین و در عین حال define باشه
نظر راهنمایی پیشنهاد؟

در ضمن میخوام به امپ وکس vt 50 وصلش کنم و اینم در نظر داشته باشین که این امپه عملا چیزی به اسم بایپس نداره و نمیشه امپ سیمولاتور رو خاموش کرد پس مجبورم امپ رو روی یکی از شبیه سازی های کلینش بزارم و یونیتو وصل کنم
اصلا فایده داره؟صداش بدربخوره اینجوری؟

sina_zakeri
Wednesday 10 October 2012, 12:16 PM
فکر کنم اگه آمپت رو روي کلين بذاري بعد پدال ديستورت بذاري قبلش مثل اين بشه که يه آمپ کلين واقعي داري ديگه نه شبيه سازي نبايد مشکلي باشه

- - - Updated - - -

دوستان از تركيب پري آمپ و پاور آمپ نميشه روي آمپ كامبو استفاده كرد؟ يعني حتما بايد هد و كبينت داشته باشيم؟

پري آمپ و پاور آمپ که با همديگه ميشن يه آمپ کامل يه کابينت ميخواد فقط هد نميخوادش داداشي

metal-militia
Wednesday 10 October 2012, 01:51 PM
عاقا شماره یه مغازه مطمئن که من بتونم از بندر یه پدال کرای بیبی دایمبگ ازش بگیرم رو کسی داره به من بده؟؟؟؟

metal-militia
Wednesday 10 October 2012, 09:34 PM
دوستان اگه شماره مغازه ای رو دارید که این پدال رو باسه فروش داره لطف کنید باسم بفرستید.

LORD-LUCIFER
Wednesday 10 October 2012, 09:49 PM
پري آمپ و پاور آمپ که با همديگه ميشن يه آمپ کامل يه کابينت ميخواد فقط هد نميخوادش داداشي

يعني يه دونه پري آمپ و پاورآمپ داشته باشيم نياز به هد نداريم؟؟ خو اينطوري كبينت هم نداشته باشيم اشكال نداره ميزنيم به اين باندهاي بزرگ هيئت:21:

metal-militia
Thursday 11 October 2012, 08:22 AM
دوستان من همچنان منتظرم.خواهشا اگه کسی شماره مغازه ای رو داره لطف کنه باسم پ.خ کنه.

Murderdolls
Thursday 11 October 2012, 08:30 AM
دوستان من همچنان منتظرم.خواهشا اگه کسی شماره مغازه ای رو داره لطف کنه باسم پ.خ کنه.
حتما" باید بندر باشه؟؟؟

metal-militia
Thursday 11 October 2012, 09:13 AM
نه داداش.هرجای ایران باشه مشکلی نداره.فقط پدال دایمبگ رو داشته باشه و قیمت درست و حسابی هم بهم بده.من از بندر باسش پول میریزم باسم تیپاکسش کنه.

darkthief
Thursday 11 October 2012, 10:26 AM
دوستان فرق آمپي كه پاورش لامپيه با آمپي كه پريش لامپيه چيه

alimetallica_2
Thursday 11 October 2012, 11:50 AM
KH 75 رندال هم لامپیه دیگه؟
راستی لامپ چقدر از گین رو میخوره. انقدری نیست که بارز باشه که؟

Smiths
Thursday 11 October 2012, 12:10 PM
اساتید گرامی یه افکت می خوام بگیرم.
Korg AX3000G چه طور می بینید؟دسته دوم چقدر می ارزه؟
از ریویوهاش به نظر خوب میاد.

این بهتره یا zoom G2.1nu ؟

darkfall
Thursday 11 October 2012, 12:27 PM
KH 75 رندال هم لامپیه دیگه؟
راستی لامپ چقدر از گین رو میخوره. انقدری نیست که بارز باشه که؟

سالید استیته
رندال امپای خیلی بهتر از اونم داره

- - - Updated - - -

تو راحتی کار و انعطاف پذیری زوم تو هر رنج قیمتی حرف اول و آخرو میزنه

- - - Updated - - -

دوستان فرق آمپي كه پاورش لامپيه با آمپي كه پريش لامپيه چيه

بحثش مفصله
یبار یادم بنداز یا تاپیک بزنم واسش :دی

alimetallica_2
Thursday 11 October 2012, 01:56 PM

من با کرگ های جدید کار نکردم، خودم ژاپنیش رو دارم. البته 100 رو. به نظر من زوم بچه بازیه. حتی جی ناین دریستروشن کورگ من رو نداره از نظر قدرت. یکم تنظیماتش قلقی هست ولی با زوم اصلا قابل مقایسه نیست. حالا انیهایی که ژاپنی نیستند نمیدونم چقدر فرق دارند با اون ژاپنی ها که ما داریم.
ولی در کل از زوم خوشم نمیاد. مخصوصا این مدل که شما میگی. باز جی ناین یک چیز خاصی هست اما اینها اسباب بازی هستند به نظر من.

darkthief
Thursday 11 October 2012, 04:58 PM
darkfall
تاپيكو بيخيال تو 2 خط جامع توضيح بده
ميخواستم مارشال اي وي تي 50 بخرم ولي رفتم وكس وي تي 100 خريدم
اولي پريش لامپي بود دومي پاورش

darkfall
Thursday 11 October 2012, 06:07 PM
darkfall
تاپيكو بيخيال تو 2 خط جامع توضيح بده
ميخواستم مارشال اي وي تي 50 بخرم ولي رفتم وكس وي تي 100 خريدم
اولي پريش لامپي بود دومي پاورش

جسارت نباشه امپای هایبرید همشون پری امپشون تیوب داره
مارشال ای وی تی و وکس وی تی هردو هایبرید و هردو تیوبشون تو قسمت پری امپه

The_blue_marble
Thursday 11 October 2012, 11:22 PM
کسی قیمت سیم بیس نداشت؟سوال خیلی سختی نیستا...

darkthief
Friday 12 October 2012, 08:29 AM
جسارت نباشه امپای هایبرید همشون پری امپشون تیوب داره
مارشال ای وی تی و وکس وی تی هردو هایبرید و هردو تیوبشون تو قسمت پری امپه

اين لينك رو ببين
اين كه همه جاش نوشته پاورش يه لامپه ركتور داره يه بنده خدا ديگه هم اين آمپ رو 100 واتش رو داره اون هم ميگه پريش خازنه

metal-militia
Friday 12 October 2012, 10:39 AM
من اصفهان قیمت گرفتم اتفاقا 2 تاشم بیشتر نداره که دارم میرم یکیشو بگیرم.280 میگه.پوریا اگه خواستی بگو اون یکی رو هم واسه تو میگیرم.میفرستم واست رفیق
این جوری که من خوندم توی کل دیستورت های متال این از همه قوی تره
داداش این یونیت رو گرفتی؟؟؟اگه گرفتی شماره حساب بده تا اون یکیش فروش نرفته من پول باست بفرستم که باسم بخریش.

metal-militia
Friday 12 October 2012, 12:22 PM
لعنت به این شانس.دوستان من هرچی گشتم پدال دایمبگ رو پیدا نکردم.یه نفر پدال کرای بی بی GCB95F دانلوپ رو میده 380.به نظرتون بگیرم؟؟؟؟

alimetallica_2
Friday 12 October 2012, 01:40 PM
مولتی افکت های بوس هم برخیشون نظر آدم رو جلب میکنه. بوس جی تی 100 میتونه خیلی کارایی داشته باشه برای یک متالر. حالا اگر یک دیستروشن پدال هم بندازیم کنارش فکر میکنم باقی ابزارش به جای یونیت های دیگه که گرون در میاد جواب بده. کیفیت واقعا قابل قبولی داره.

به نظر شما صدای این بوس ها بهتر هست یا افکت هایی مثل زوم جی ناین>؟

Murderdolls
Friday 12 October 2012, 01:45 PM
مولتی افکت های بوس هم برخیشون نظر آدم رو جلب میکنه. بوس جی تی 100 میتونه خیلی کارایی داشته باشه برای یک متالر. حالا اگر یک دیستروشن پدال هم بندازیم کنارش فکر میکنم باقی ابزارش به جای یونیت های دیگه که گرون در میاد جواب بده. کیفیت واقعا قابل قبولی داره.

والا من جی ناین دارم از صداش خیلی راضیم.
اما الن امپمو میخوام عوض کنم فعلا از اسپیکر صدا میگیرم(چندتا اسپیکر اوردم قطعاتشون عوض کردم و یه اسپیکر ساختم خیلی خوب شد)
ولی تاحالا با Boss کار نکردم که ببینم چطوریه.
تازه ای جی 9 لامپیه.
2 تا لامپ داره

LORD-LUCIFER
Friday 12 October 2012, 01:47 PM
لعنت به این شانس.دوستان من هرچی گشتم پدال دایمبگ رو پیدا نکردم.یه نفر پدال کرای بی بی GCB95F دانلوپ رو میده 380.به نظرتون بگیرم؟؟؟؟

حاجي اينقدر لفتش دادي كه اينطوري شد. الانم خيلي سخت گير مياد. پدال دايمبگ به نسبت بقيه كميابه. به نظر من يا صبر كن يا چيز ديگه اي بگير.

جي تي 100 كه بالاترين مدل باس هست و جديدتر از زوم جي ناين هست. صدا سليقه اي هست شما صداي هركدوم رو كه بشنوي متوجه تفاوت فاحششون ميشي.

به شخصه براي كاراي متال اصلا مولتي افكت و...رو قبول ندارم

alimetallica_2
Friday 12 October 2012, 01:58 PM
والا من جی ناین دارم از صداش خیلی راضیم.
اما الن امپمو میخوام عوض کنم فعلا از اسپیکر صدا میگیرم(چندتا اسپیکر اوردم قطعاتشون عوض کردم و یه اسپیکر ساختم خیلی خوب شد)
ولی تاحالا با Boss کار نکردم که ببینم چطوریه.
تازه ای جی 9 لامپیه.
2 تا لامپ داره

من با جی ناین خیلی کار کردم، البته تا نداشته باشی دقیقا نمیتونی نظر بدی. اتفاقا همین هفته پیش برای هادی تالیکا خردیم یکی.
ولی خوب از این بوس ها بیشتر خوشم آمده. امکانات جی ناین خیلی خوبه اما انگار این بوس ها برای موسیقی متال بیشتر جواب میدند و یک خوبی هم که داره اینکه تو این مدل های بالا صداشون بیشتر شبیه به یونیت های باس هست.

- - - Updated - - -

حاجي اينقدر لفتش دادي كه اينطوري شد. الانم خيلي سخت گير مياد. پدال دايمبگ به نسبت بقيه كميابه. به نظر من يا صبر كن يا چيز ديگه اي بگير.

جي تي 100 كه بالاترين مدل باس هست و جديدتر از زوم جي ناين هست. صدا سليقه اي هست شما صداي هركدوم رو كه بشنوي متوجه تفاوت فاحششون ميشي.

به شخصه براي كاراي متال اصلا مولتي افكت و...رو قبول ندارم
چیزی که تو یونیت خیلی قابل تامله دیستروشن هست که میتونی از پدال بگیری، وگرنه مثلا نویز گیت یونیت چقدر مگه فرق داره با افکت؟ یا مثلا ریورب ها؟ فقط تنها تفاوتشون اینکه شما با دست باید ریورب رو تنظیم کنی رو یونیت (من دی او دی امریکاش رو دارم) ولی تو افکت میتونی رو پدال تنظیم کنی و با یک فشار پا هر مدلی رو که خواستی آماده شده و ذخیره شده استفاده کنی.
فکر نمیکنم تو دیلی، رورب، کروس، ترمولو، کمپرسور، دیلی و ... خیلی فرق باشه.
به نظر من تنها تفاوت هایی که خیلی بارز با افکت میشه ازشون یاد کرد یکی دیستروشنه، یکی اوردرایو (که به نظر من اوردرایو رو باید از امپ بگیری نه از یونیت یا افکت)، یکی واه و یکی اکولایزر.

LORD-LUCIFER
Friday 12 October 2012, 02:13 PM
چیزی که تو یونیت خیلی قابل تامله دیستروشن هست که میتونی از پدال بگیری، وگرنه مثلا نویز گیت یونیت چقدر مگه فرق داره با افکت؟ یا مثلا ریورب ها؟ فقط تنها تفاوتشون اینکه شما با دست باید ریورب رو تنظیم کنی رو یونیت (من دی او دی امریکاش رو دارم) ولی تو افکت میتونی رو پدال تنظیم کنی و با یک فشار پا هر مدلی رو که خواستی آماده شده و ذخیره شده استفاده کنی.
فکر نمیکنم تو دیلی، رورب، کروس، ترمولو، کمپرسور، دیلی و ... خیلی فرق باشه.
به نظر من تنها تفاوت هایی که خیلی بارز با افکت میشه ازشون یاد کرد یکی دیستروشنه، یکی اوردرایو (که به نظر من اوردرایو رو باید از امپ بگیری نه از یونیت یا افکت) ، یکی واه و یکی اکولایزر.

منم دقيقا بحثم ديستورشنه! اول و آخر آمپ... بعد چيزاي ديگه..

metal-militia
Friday 12 October 2012, 02:22 PM
حالا یکی از دوستان لطف کرد شماره اسپادانا رو باسم فرستاد.زنگ میزنم اگه نداشتن یا کرک رو میگیرم یا همون مدلی که بالا گفتم.ولی احتمال زیاد کرک رو بگیرم

midnight 1
Friday 12 October 2012, 03:33 PM
کمپرسور g9 تقریبا در برابر boss cs-3 صفر هست من هم g9 داشتم هم یونیت خیلی دارم حتی با اینکه دیستروشنش خیلی ضعیف تر از یونیت ها هست باز هم نویز گیتش خوب عمل نمیکنه و در برابر یک یونیت ns-2 اینم صفر هست.ولی دیلی ریورب و اکوستیک سیمولاتورش حرف نداره و در حد یونیت ها هست.که میشه میکسش کرد با یونیت و فقط از همین امکاناتش استفاده کرد...اما باور کنید نه دیستورت درست درمونی داره نه نویز گیت خوبی داره نه بوستر خوبی.البته این نظر شخصی من بود که این مولتی رو داشتم.

alimetallica_2
Friday 12 October 2012, 05:22 PM
نویز گیت کورگ که من دارم واقعا خفناکه. نویز واقعی رو هم میخوره اما خوب ساستنر ر و هم کمر میکنه دیگه.
واهش هم بد نیست.
باقی چیزهاش هم خوبه، مخصوصا کروسش. حالا من در کل افکت رو گفتم، به هر حال افکت خوب بیشتر مورد بحثه دیگه (مثل همون بوس های جی تی 100) که باز هم هرجور حساب کنی از یونیت جمع کردند ارزون تر در میاد در کل. (البته نسبت به امکانات وگرنه با 1500 میشه تقریبا 6 تا یونیت جمع کرد که میتونه برای خیلی ها کافی باشه.

metal-militia
Friday 12 October 2012, 09:06 PM
به نظره من باسه شروع یه دیست و یه نویز گیت کافیه.دیلی و ریورب رو که بیشتر آمپها دارن.درسته به خوبیه یونیت نیست.ولی کارراه اندازه.حتما که نباید از اول بسم الشر همه تجهیزاتت فول باشه.همین اصلیهارو آدم میگیره کم کم بهش اضاف میکنه.

hamid_nick
Friday 12 October 2012, 09:09 PM
دوستان من میخوام یه rhythm machine بخرم دوستان میشه راهنماییم کنن چون تو این زمینه اصلا اطلاعات ندارم . در مورد قیمتش و برند؟
ممنون

darkfall
Friday 12 October 2012, 09:16 PM
اين لينك رو ببين
اين كه همه جاش نوشته پاورش يه لامپه ركتور داره يه بنده خدا ديگه هم اين آمپ رو 100 واتش رو داره اون هم ميگه پريش خازنه

آقا من بازم رفتم خوندم
هم منوئل وکس خودمو هم منوئل مارشالو
به نتیجه درستی نرسیدم و مطمئن هم نیستم درست بگم

alimetallica_2
Friday 12 October 2012, 09:36 PM
دوستان من میخوام یه rhythm machine بخرم دوستان میشه راهنماییم کنن چون تو این زمینه اصلا اطلاعات ندارم . در مورد قیمتش و برند؟
ممنون
من تو ایران ندیدم.
حالا شما دموشو مثلا تو سایت بوس میتونی نگاه کنی.

hamid_nick
Friday 12 October 2012, 10:16 PM
من تو ایران ندیدم.
حالا شما دموشو مثلا تو سایت بوس میتونی نگاه کنی.

واقعا یعنی اینقدر کمیابه ؟استادم یه boss dr 880 حدودا 3 سال پیش خرید 400 تومن که الان قیمت دلاریش 500-600 دلاره . کلا خیلی واسه تمرین مفید بود .

alimetallica_2
Saturday 13 October 2012, 01:10 PM
نگفتم کم یابه گفتم من ندیدم.
تو ایران کلا خرج موسیقی کردن سخته دیگه و حتی گیر آوردن.

metal-militia
Wednesday 17 October 2012, 07:43 PM
دوستان اگه به یونیت ها باطری شارژی وصل کنیم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟

Murderdolls
Wednesday 17 October 2012, 08:38 PM
دوستان اگه به یونیت ها باطری شارژی وصل کنیم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟
بعید میدونم.
به صرفه تر هم هست.
نمیشه آداپتور وصل کرد؟

metal-militia
Wednesday 17 October 2012, 10:06 PM
آخه یدونه یونیت که نیست.6 تا یونیته.دوتا آمپ.یه مولتی افکت.این همه رو بخوایم به برق وصل کنیم که کل اتاق تمرینمون میشه سیم.حالا یه سوال دیگه.کارمون که با یونیت تموم میشه باید باطری رو دربیاریم یا بزاریم اون تو باشه؟؟؟

miralienca
Wednesday 17 October 2012, 10:37 PM
آخه یدونه یونیت که نیست.6 تا یونیته.دوتا آمپ.یه مولتی افکت.این همه رو بخوایم به برق وصل کنیم که کل اتاق تمرینمون میشه سیم.حالا یه سوال دیگه.کارمون که با یونیت تموم میشه باید باطری رو دربیاریم یا بزاریم اون تو باشه؟؟؟

برای یونیتها فقط یک آداپتور خوب مثل دیجیتک یا بوس کافیه.

metal-militia
Thursday 18 October 2012, 08:03 AM
حالا استفاده از باطری شارژی مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟؟باطری رو باید از تو یونیت دربیاریم یا بزاریم توش باشه؟؟؟

midnight 1
Thursday 18 October 2012, 05:34 PM
یونیت ها طوری طراحی میشن که فقط وقتی فعال میشن و از باطری مصرف میکنن که هر دو فیش ورودی و خروجی به یونیت وصل باشن حتی اگه یونیت رو هم خاموش کنید از باطریش مصرف میکنه ..احتیاج نیست باطری رو در بیارید فقط همون فیش ها رو ازش جدا کنید تا عمر باطری بیشتر بشه.

midnight 1
Thursday 18 October 2012, 05:46 PM
کسی از دوستان نقشه های auto cad یا solid works گیتار های ibanez یا
jackson رو نداره به من بده؟مخصوصا جکسون رو طرح های v رو.راستش توی اینترنت هست ولی همش پولی هستن و نمیشه دانلودشون کرد

imanlotus
Thursday 18 October 2012, 07:12 PM
درود دوستان
نظرتون راجع به مولتی افکت korg ax 3000 چی هست؟
واسه دست دو پایه قیمت چقدر هست؟

alimetallica_2
Friday 19 October 2012, 12:22 AM
آقا من یک افکت کورگ AX100G ژاپن دارم. صدای خوبی داره. این افکت که کاملا سالمه رو میخوام بفروشم. قیمت چند بگذارم که نه تو پاچه خودم بره نه تو پاچه خریدار؟

darkfall
Thursday 25 October 2012, 08:02 AM
یه وکس vt50 (سری قدیم) دارم که میخوام بفروشم
کلا فک نکنم 10 ساعت باش زده شده باشه
همون وقتیم که خریدم سری قدیمشو فقط یه مغازه اونم یدونه از قبل داشت
چند باید بفروشمش؟

Murderdolls
Thursday 25 October 2012, 01:00 PM
سلام دوستان.
من یه افکت Zoom G9 دارم اما حالا میخوام بزنم تو کار یونیت.
برای تعویض افکت ها با یونیت به نظرتون اینو (You can see links before reply) بگیرم یا نه با همون G9 میشه همین کارو انجام داد؟
G.Lab Ground Control:
Digital Music Corp. Ground Control Pro
اگه کسی تجربه داره بهم بگه لطفا"

alimetallica_2
Thursday 25 October 2012, 01:18 PM
به نظر من اوردرایو رو که باید از آمپ گرفت. باقی کارها مثل واه، کروس، ریورب، دیلی، اکو و ... همه رو میشه از افکت گرفت. فقط برای داشتن یک دیستروشن خوب یک یونیت لازم داره آدم و یا در نهایت برای یک کار تخصصی دیگه.
شما اگر افکت خوبی داشته باشید میتونید بعد از یونیت دیستروشن بچیندش و از باقی امکاناتش استفاده کنید.

Murderdolls
Friday 26 October 2012, 10:20 AM
دوستان این افکت دیست داره؟
آخه افکتای زوم معمولا" درایو دارن
دنباله یه دیست میگردم گفتم اگه خوب باشه اینو بگیرم بزارم جفت G9
8894

alimetallica_2
Friday 26 October 2012, 01:31 PM
شما اگر جی ناین داری و با دیستروشنش حال نمیکنی میتونی یک یونیت بگیری بندازی تنگ افکتت.

Murderdolls
Friday 26 October 2012, 01:34 PM
شما اگر جی ناین داری و با دیستروشنش حال نمیکنی میتونی یک یونیت بگیری بندازی تنگ افکتت.
دیست چی پیشنهاد میکنید؟

alimetallica_2
Friday 26 October 2012, 01:46 PM
من خودم متال زون دارم. (بوس) از صداش هم راضیم.
شما میتونی بری تو سایت بوس یا دیجیتکت یا لاین 6 یا ام ایکس آر ببنی کدوم دیسترشن رو میپسندی. (نمونه صدا دارند تو سایتهاشون)
ولی در کل فکر نمیکنم هیچ دیستروشنی تنوع متال زون رو از نظر صدا داشته باشه. حداقل تو مارک بوس که اینجوریه. حالا تو برندهای دیگه نمیدونم.

sina_zakeri
Saturday 27 October 2012, 10:43 AM
نوازنده خفنها که همه ديستشون رو از آمپ ميگيرن. اين زومه هم فقط تبليغاتيه قضيش!

LORD-LUCIFER
Saturday 27 October 2012, 10:53 AM
ديستورشن فقط و فقط آمپ! كنارش ميشه يه يونيت خفن! نه اين يونيتاي الكي! استفاده كرد براي تنظيمات بيشتر.

alimetallica_2
Saturday 27 October 2012, 06:43 PM
الان دیستروشن خالی و کافی رو از کدوم امپ ارزون قیمت میشه گرفت؟

- - - Updated - - -

منظورم دیستروشن در حد همین آمپی که داریم نیستا. marshal fx30

metal-militia
Sunday 28 October 2012, 01:22 AM
کاتالوگ و لیست قیمت شرکت EMG
EMG Catalog (You can see links before reply)
EMG Price List (You can see links before reply)

- - - Updated - - -

Dimarzio Price List (You can see links before reply)

metal-militia
Sunday 28 October 2012, 02:24 PM
دوستان یه سوال داشتم.آیا امکانش هست که بشه فلویدرز رو رنگ کرد؟؟؟؟

LORD-LUCIFER
Sunday 28 October 2012, 02:39 PM
دوستان یه سوال داشتم.آیا امکانش هست که بشه فلویدرز رو رنگ کرد؟؟؟؟

جناب موسوي گفتند كه چيز خوبي از آب در نمياد.كيفيت رنگش خوب نميشه!

metal-militia
Sunday 28 October 2012, 06:32 PM
غیرممکنه که هیچ راهی نداشته باشه.

armageddon_st
Sunday 28 October 2012, 09:20 PM
غیرممکنه که هیچ راهی نداشته باشه.

سلام
خوبی

به گمونم نشه که رنگش کنی ...
ولی آبکاری باید بشه انجام داد ...
قطعه فلزیه ...
و میشه فلزات رو آبکاری کرد ...
البته نه آبکاری ای مثل آبکاری سپرهای پیکان های قدیمی ها ا ا ...
نوع دقیق ترش ...
یا مثلا عملیات حرارتی که باعث تغییر رنگش بشه ...
تا نظر آقا جلال چی باشه ...

شادباشی:bc
فعلا

alimetallica_2
Monday 29 October 2012, 03:18 PM
یک آمپ لامپی 15 وات گرفتم از پسر عمم صدای بدی نداره، اما دیستروشن اصلا نداره، باید به یونیت وصل بشه حتما.
اون آمپ هایی که دیست درست حسابی دارند حداقل (لاپی) تو چه قیمت هایی پیدا میشه؟ (دست دوم هم باشه خوبه)

faridsarvar
Friday 23 November 2012, 10:28 AM
کسی از دوستان از قیمت zoom g7 خبر داره؟
من میخوام zoom g7 خودم رو بفروشم و boos gt10 دوستم رو بخرم
از قیمت boos gt10 هم اگه خبری دارید بگید

Hessam_7800gtx
Saturday 1 December 2012, 08:53 PM
سلام . دوستان کسی پدال Blackstar distortion x رو میخواد؟؟ این لینکش : You can see links before reply
قیمت هم هر چقدر خودتون صلاح میدونید (باز نشده و نو هستش)

Honey_Shababi
Saturday 1 December 2012, 08:59 PM
سلام . دوستان کسی پدال Blackstar distortion x رو میخواد؟؟ این لینکش : You can see links before reply
قیمت هم هر چقدر خودتون صلاح میدونید (باز نشده و نو هستش)

حسام جان

شما میتونید برای فروش کالای خودتون، در بخش نیازمندی ها، آگهی بزنید.

فکر کنم خیلی سریعتر هم به نتیجه برسید.

You can see links before reply 0%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D9%85%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9% 82%DB%8C/Default.aspx

farshidmtl
Thursday 13 December 2012, 08:53 AM
دوستان حدودا قیمت افکت boss-me70 و یا boss-me25 رو اگه میدونید لطف میکنید بگید!!؟

- - - Updated - - -

دوستان حدودا قیمت افکت boss-me70 و یا boss-me25 رو اگه میدونید لطف میکنید بگید!!؟

hjhg
Thursday 13 December 2012, 05:26 PM
رفقا كسي نميدونه از كجا يه هارد كيس ايبانز پيدا كنم هم جمهوري رفتم هم لارستان مطهري هيچ جا نداشت.

hamed66
Saturday 15 December 2012, 10:25 PM
سلام دوستان. اگه میشه تا سقف 1میلیون یه امپ خوب واسه بلوز راک مرفی کنید. گیتارمم یه گرس روتز لس پاوله.

- - - Updated - - -

سلام دوستان. اگه میشه تا سقف 1میلیون یه امپ خوب واسه بلوز راک مرفی کنید. گیتارمم یه گرس روتز لس پاوله.

alimetallica_2
Saturday 22 December 2012, 02:25 AM
برای این سبک باید یک آمپ فول تیوب بگیری و فکر کنم باید وات پایین باشه تا بتونی فول تیوب بگیری. نهایت 50 وات و حتی کمتر.

00slipknot00
Wednesday 26 December 2012, 10:54 PM
من دوروبر ۱۵۰۰ت پول دارم، بین boss gt۱۰ و pod hd ۵۰۰ موندم،
البته بفکر یونیت هم هستم.
اگه لطف کنید راهنمایی کنید، ممنون میشم

DesironnA
Thursday 27 December 2012, 03:04 PM
من دوروبر ۱۵۰۰ت پول دارم، بین boss gt۱۰ و pod hd ۵۰۰ موندم،
البته بفکر یونیت هم هستم.
اگه لطف کنید راهنمایی کنید، ممنون میشم

درود
"نظر شخصی بنده" :
در ایران، بخاطر اینکه محدودیّت های بی نهایتی برای بالا بردن ولوم امپ در منزل وجود داره، پیش نهاد می کنم دور جمع کردن یونیت و رک و این ها رو بطورکلّی خیط بکشید !!
فکرش رو بکنید، اون "معجزه"ای که همه ما نوازندگان گیتارالکتریک بخاطر اون هست که یونیت رو می خریم، "فقط و فقط" روی ولوم چهار به بالای امپ (هرچقدر امپ کوچک و کم وات باشه !!) اتّفاق می افته، و متأسّفانه، چنین چیزی در نودوهشت درصد بین ما، "غیرممکن" می باشد !
این برادر BosS GT10 جیگرطلا، "حرف" نداره..
برای همّه استایل های موسیقی نیز، جوابگو هست.
من خودم با سفینه نتونستم به اندازه این برادر ازش کار بکشم..
و بالاخره پذیرفتم که ZoOM G9.2tt، (درست نوشتم ؟؟!) برای استایل های متال، ابداً کارایی نداره.

البت، باز صبر کنید تا اساتید نظر بدند..
سپاس

00slipknot00
Thursday 27 December 2012, 09:33 PM
ممنون، خودم‌ام بیشتر می‌خواستم boss رو بگیرم!
قیمت دقیق boss gt۱۰ رو کسی‌ می‌دونه؟

mostafazp
Thursday 27 December 2012, 11:01 PM
سلام دوستان.

کسی در مورد آمپ yamaha ga 10 چیزی نمیدونه؟
چون من بودجه ی کمی دارم الان مجبورم که این آمپ رو بخرم.

نظرتون چیه ؟

vahid58
Wednesday 2 January 2013, 06:01 PM
با سلام خدمت اساتيد
بنده تو الكتريك صفر كيلومترم
كابل خوب واسه آمپ چي بگيرم؟

darkfall
Wednesday 2 January 2013, 08:29 PM
دست ساز
موگامی
پلنت ویو
وکس

m.r.p
Monday 14 January 2013, 04:34 PM
دوستان کسی نسیت یه راهینمایی بکنه مارو؟!!!:12:
میشه یکی لطف کنه قیمت افکتzoom g2.1 nu و zoom gt10 و zoom gt9.2tt بگه؟
و اینم بگید آیا افکت zoom gt9.2tt واسه هارد راک کارو راه میندازه؟!! افکت مناسبی هست؟
دست دوم zoom gt9.2tt تا چه حدی ارزش داره؟ شما در نظر بگیرید تمیز هست و سالم

ehsan_golshan
Tuesday 15 January 2013, 12:04 AM
zoom g2.1 nu کارکرده چند وقت پیش دیدم یکی 300 داشت میفروخت
یه نگاه به مدل های boss و line 6 هم بنداز اونا هم مولتی های خوبی دارن

amir666
Tuesday 15 January 2013, 12:14 AM
یکی از دوستام امپ لامپی هد خریده در حال حاضر پولش به کابینت نمیرسه قبلش یک امپ رولند ۸۰xl از همین سری جدید داشته می خواد ببینه می تونه فعلا به امپ هد را به ورودی aux امپ رولند وصل کنه تا بعدن کابینت بخره یا نه؟ این کار ضرری برای امپ هد داره یا نه؟ممنوم میشم راهنمای کنید

amir666
Tuesday 15 January 2013, 09:00 AM
کسی نمیتونه راهنمای کنه؟

DesironnA
Tuesday 15 January 2013, 11:11 AM
دوستان کسی نسیت یه راهینمایی بکنه مارو؟!!!:12:
میشه یکی لطف کنه قیمت افکتzoom g2.1 nu و zoom gt10 و zoom gt9.2tt بگه؟
و اینم بگید آیا افکت zoom gt9.2tt واسه هارد راک کارو راه میندازه؟!! افکت مناسبی هست؟
دست دوم zoom gt9.2tt تا چه حدی ارزش داره؟ شما در نظر بگیرید تمیز هست و سالم

درود

درباره بخشی که هایلایت کردم، بایستی عرض کنم بنده خودم سال هاست ZooM G9.2tt دارم و باهاش کار می کنم..
من، راک باهاش می زنم، هزاران تن مختلف می شه باهاش ساخت.
صدای فوق العادّه پخته و گرمی نیز داره بواسطه دوتا لامپی که داره !
درکل، از نظر بنده، کارخانه ZooM، با ارائه این مدل به بازار، کاری کرده که کلّ مولتی های پیشینش رو له می کنه از بس این مولتی فوله !!
سه تا پدال داره (دوتا سمت راست (یکی عمودی یکی افقی روی یکدگر هستند) داره، یکی سمت چپ)..
Wammy طبیعی و نرمی داره.
متأسّفانه امّا، Wahش از بازه کمی برخورداره که خب البت بستگی مستقیم داره به تنی که ساخته اید..
باهاش متال نیز میشه براحتی کار کرد. امّا، اگر شما "فقط" متال نواز باشید، اصلاً براتون خوب نیست.
برای متال، از نظر شخصی بنده، BosS GT10 گزینه عالی ای می تواند باشد..

نمونه صدایی که بنده از ZooM G9.2tt گرفتم رو، می تونید از "اینجا (You can see links before reply)(کلیک کنید (You can see links before reply))" بشنوید.
راستی !
این رو نیز بگم که این مولتی افکت، یک کارت صدای عالی داره !
یعنی زمانیکه می خواید باهاش سولویی چیزی در کامپیوتر ریکورد کنید، می توانید از کارت صدای مولتی بطور مستقیم بهره ببرید و اصلاً با کارت صدای خود کامپیوترتان کاری نداشته باشید !

نمونه صدایی نیز که لینک دادم بهتون رو، مستقیم از کارت صدای خود این مولتی افکت (که من بهش می گم "سفینه" !!) ریکورد کردم، بدون افزودن "هیچ" اکولایزری..

سپاس

miralienca
Tuesday 15 January 2013, 06:50 PM
نه. خروجی اصلی آمپ رو نمیتونه به ورودی aux بزنه.
اگه آمپ خروجی دیگه ای مثلآ برای میکسر و از این قبیل داشته باشه امکانش هست.
مدل آمپ رو بگو مشخصاتش رو ببینم تا بگم چنین خروجی رو داره یا نه.

miralienca
Wednesday 16 January 2013, 12:19 AM
فکر کنم این قسمت از آمپتون خواستۀ شما رو براورده میکنه ولی به نکاتی که تذکر داده دقت کن
91339134

darkthief
Monday 21 January 2013, 08:33 PM
دوستان این صدایی رو که بند the bug توی آهنگاشون گرفتن رو با چه پدالی میشه گرفت اینترنتم افتضاهه وگرنه براتون یکی از تراکاشون رو آپ میکردم

faridsarvar
Tuesday 29 January 2013, 11:51 PM
دوستان یک سوال فنی
افکتور boss gt10 بهتره یا pod x3 live و یا zoom g9؟

من خودم zoom g7 دارم موندم کدومو بگیرم

بیشتر آهنگ های متالیکا در سبک متال و یکم لینکین پارک و کورن

و camel و dire straits در راک رو گوش میدم و میزنم

راهنمایی با شما

alimetallica_2
Friday 1 February 2013, 03:38 AM
boss ها دیستروشن قوی تری دارند و ابزار بهتری، اما زوم صدای گرم تری داره که خودت هم میگی داری و تفاوتی از نظر صدا با سری 9 نداره. پی او دی هم تعریفش رو شنیدم اما از جای معتبر نبوده.

DesironnA
Friday 1 February 2013, 05:36 AM
دوستان یک سوال فنی

راهنمایی با شما

درود
بارها و بارها سر این موضوع بحث شده دوست گرامی.
فقط کافی بود کمی جستجو کنید..
از نظر شخصی بنده، همانطور که همیشه هم گفته ام، برای انتخاب مولتی افکت، شخص ابتدا بایستی استایل خودش رو انتخاب کنه.
یعنی اینکه آیا قصد داره "فقط" متال کار کنه، و ریف و سولوی "متال" بزنه، یا اینکه "راک" و یا..
سپس، بسته به انتخاب خودش، مولتیش رو بخره.
امّا، من تقسیم بندی ذیل رو (که تماماً نظر شخصی خودم هست)، به شما ارائه می دم :
ZooM G9.2tt برای استایل های راک
BosS GT10 برای استایل های متال "و راک"
POD X3 Live برای استایل های متال

البت، یکی از دوستان قدیمی بنده، هر سه این ها رو داشت !
کار جالب و کمی از نظر من "احمقانه"ای که انجام داد، Share کردن این سه با یکدگر بود !!
چنان صدای گرم و دلنوازی نتیجه این Share بود، که مو به تنم سیخ شد !!!

حال، بعلّت این می گم "احمقانه"، چون بجای خریدن هرسه این مولتی افکت های هیولا و Share کردنشون با هم، می توانید یونیت و رک و.. خریداری کنید !
سپاس

- - - Updated - - -

boss ها دیستروشن قوی تری دارند و ابزار بهتری، اما زوم صدای گرم تری داره که خودت هم میگی داری و تفاوتی از نظر صدا با سری 9 نداره. پی او دی هم تعریفش رو شنیدم اما از جای معتبر نبوده.

البت زوم با زوم توفیر داره علی گرامی.
زوم 7 با زوم 9 فرق می کنند.
صدای زوم 9 خیلی به تر و گرم تر از 7 هست..
(ایننیز نظر کاملاً شخصی بندهست :av)

imanlotus
Friday 1 February 2013, 12:07 PM
درود دوستان

میخوام سیم گیتارمو عوض کنم
بیشتر متال کار میکنم سولوهای کرک همت رو بیشتر...
نظرتون راجع به سیم دانلوپ 10-46 چیه؟
اطلاعی از قیمتش دارین؟

Murderdolls
Friday 1 February 2013, 02:15 PM
درود دوستان

میخوام سیم گیتارمو عوض کنم
بیشتر متال کار میکنم سولوهای کرک همت رو بیشتر...
نظرتون راجع به سیم دانلوپ 10-46 چیه؟
اطلاعی از قیمتش دارین؟
سلام.
من 10.52 استفاده میکنم برای کوک ر(تیون داون)
سیم 10 رو واسه استاندارد استفاده نمیکنم چون سفت میشه. البته این سلیقه منه شما باید ببینی با چی راحتی.
اگه من بودم ارنی بال 09-42 برمیداشتم.
اون دانلوپ هم که میگی قیمتشو ندارم اما همون سایز سیگنچر کری کینگ تو اهواز الان 45 تومنه. یه سیم 52 اضافه هم داره برای کوک دراپ.

DesironnA
Friday 1 February 2013, 04:37 PM
9.46 برای شما مناسب تره..

imanlotus
Saturday 2 February 2013, 12:20 AM
دوستان line 6 podx3live دست دو تمیز تا چه قدر بدم ارزش داره؟
تو رنج 700-750 boss gt10 دست دو گیرم میاد؟

Murderdolls
Saturday 2 February 2013, 01:50 PM
دوستان یک سوال فنی

راهنمایی با شما
من زوم جی 9 دارم.
اگه یه یونیت دیست بزاری کنارش خیلی خوب میشه.
بقیه افکت هاش هم خوبن.

Murderdolls
Saturday 2 February 2013, 02:24 PM
سلام دوستان.
قیمت 2 تا یونیت رو میخواستم بدونم.
Boss Metal Core
9179

Boss Metal Zone
9178

کدومش بهتره؟

darkfall
Tuesday 5 February 2013, 09:51 AM
دوستان یک عدد یونیت Digitech Death metal آکبند برای فروش موجوده
در آگهی ها هم ثبت شد.

amiredge
Thursday 7 February 2013, 12:00 AM
دوستان یکی از سیم های گیتارم پاره شده،یکیش رو عوض میکنن؟یا باید پول ی ست کامل رو بدم؟کسی اطلاع نداره؟

imanlotus
Thursday 7 February 2013, 12:04 AM
نه داداشم عوض میکنن
سیم چندت پاره شده؟
بستگی داره...
بعضی سیما تکش گیر نمیاد یا اینکه کمه
اما معمولا تک همه سیما هست
فقط ببین شماره سیمت چنده که تکه همون شماره رو بگیری
9-46
10-46
...

Honey_Shababi
Thursday 7 February 2013, 12:06 AM
دوستان یکی از سیم های گیتارم پاره شده،یکیش رو عوض میکنن؟یا باید پول ی ست کامل رو بدم؟کسی اطلاع نداره؟

سلام

معمولا سیم تکی رو هم عوض میکنن. موردی نداره دوست عزیز.

alimetallica_2
Friday 8 February 2013, 05:05 AM
درود
بارها و بارها سر این موضوع بحث شده دوست گرامی.
فقط کافی بود کمی جستجو کنید..
از نظر شخصی بنده، همانطور که همیشه هم گفته ام، برای انتخاب مولتی افکت، شخص ابتدا بایستی استایل خودش رو انتخاب کنه.
یعنی اینکه آیا قصد داره "فقط" متال کار کنه، و ریف و سولوی "متال" بزنه، یا اینکه "راک" و یا..
سپس، بسته به انتخاب خودش، مولتیش رو بخره.
امّا، من تقسیم بندی ذیل رو (که تماماً نظر شخصی خودم هست)، به شما ارائه می دم :
ZooM G9.2tt برای استایل های راک
BosS GT10 برای استایل های متال "و راک"
POD X3 Live برای استایل های متال

البت، یکی از دوستان قدیمی بنده، هر سه این ها رو داشت !
کار جالب و کمی از نظر من "احمقانه"ای که انجام داد، Share کردن این سه با یکدگر بود !!
چنان صدای گرم و دلنوازی نتیجه این Share بود، که مو به تنم سیخ شد !!!

حال، بعلّت این می گم "احمقانه"، چون بجای خریدن هرسه این مولتی افکت های هیولا و Share کردنشون با هم، می توانید یونیت و رک و.. خریداری کنید !
سپاس

- - - Updated - - -

البت زوم با زوم توفیر داره علی گرامی.
زوم 7 با زوم 9 فرق می کنند.
صدای زوم 9 خیلی به تر و گرم تر از 7 هست..
(ایننیز نظر کاملاً شخصی بندهست:av)

نه نیست، فرقی ندارند به جز یک پدال و چند کبین و هد مدلاتور:D

amiredge
Saturday 9 February 2013, 06:59 PM
میخواستم بدونم واسه یادگیری،وجود افکت و ... لازمه؟؟؟؟

aminhulu
Sunday 10 February 2013, 03:39 PM
سلام به دوستان عزیز....
یه چند تا سوال خیلی مهم دارم که ممنون میشم دوستان راهنماییم کنن.
من یه جورایی اصلا از آمپ و یونیت سر در نمیارم.... افکت داشتم اما یونیت وامپ اصلا
الان حدود 1 تومن پول دارم واسه خرید آمپ ( بعدا هم یونیت می خرم)
1-چه امپی با این قیمت می تونم بخرم؟
2-هد و کابینت ها قیمت های حدودیشون چنده (مارشال)؟
3-شنیدم که بعضی امپ ها یه سری افکت هم توشون دارن جریانشون چیه؟
4- امپ های لامپی با بقیه چه تفاوتی دارند...؟
سبکی هم که می خوام صدا در بیارم ازش راک هستش.... یه کمی هم متمایل به متال اما نه خیلی هوی متال....
در ضمن تمام پست های این تاپیک و خوندم اما جوابی برام نبود...ممنون میشم اساتید راهنمایی کنند چون سوال خیلیا میتونه باشه....(گیتارمم ایبانز هست):redguitar:

Honey_Shababi
Sunday 10 February 2013, 03:52 PM
سلام به دوستان عزیز....
یه چند تا سوال خیلی مهم دارم که ممنون میشم دوستان راهنماییم کنن.
من یه جورایی اصلا از آمپ و یونیت سر در نمیارم.... افکت داشتم اما یونیت وامپ اصلا
الان حدود 1 تومن پول دارم واسه خرید آمپ ( بعدا هم یونیت می خرم)
1-چه امپی با این قیمت می تونم بخرم؟
2-هد و کابینت ها قیمت های حدودیشون چنده (مارشال)؟
3-شنیدم که بعضی امپ ها یه سری افکت هم توشون دارن جریانشون چیه؟
4- امپ های لامپی با بقیه چه تفاوتی دارند...؟
سبکی هم که می خوام صدا در بیارم ازش راک هستش.... یه کمی هم متمایل به متال اما نه خیلی هوی متال....
در ضمن تمام پست های این تاپیک و خوندم اما جوابی برام نبود...ممنون میشم اساتید راهنمایی کنند چون سوال خیلیا میتونه باشه....(گیتارمم ایبانز هست):redguitar:

سلام

متاسفانه با تغییراتی که اخیرا در قیمت ها بوجود اومده، نمیتونم در مورد قیمت آمپ شما رو راهنمایی کنم. ولی به سوالای 3 و 4 میتونم جواب بدم.

3) جریانش اینه که بعضی از آمپ ها از خودشون افکت هایی مثل reverb , delay , flanger , ... دارن. برای این هست که دیگه برای reverb و سایر افکت های بر پایه زمان، یونیت جداگانه تهیه نشه. ولی خب امکاناتشون محدود هست و مثل یونیت نیست.

4) آمپ های لامپی از نظر کیفیت و ماندگاری و گرمای صدا از بقیه آمپ ها برتر هستن. از لحاظ تنظیمات و ... مثل آمپ های دیگه هستن و از اون نظر زیاد فرقی ندارن با بقیه.

aminhulu
Sunday 10 February 2013, 03:59 PM
سلام

متاسفانه با تغییراتی که اخیرا در قیمت ها بوجود اومده، نمیتونم در مورد قیمت آمپ شما رو راهنمایی کنم. ولی به سوالای 3 و 4 میتونم جواب بدم.

3) جریانش اینه که بعضی از آمپ ها از خودشون افکت هایی مثل reverb , delay , flanger , ... دارن. برای این هست که دیگه برای reverb و سایر افکت های بر پایه زمان، یونیت جداگانه تهیه نشه. ولی خب امکاناتشون محدود هست و مثل یونیت نیست.

4) آمپ های لامپی از نظر کیفیت و ماندگاری و گرمای صدا از بقیه آمپ ها برتر هستن. از لحاظ تنظیمات و ... مثل آمپ های دیگه هستن و از اون نظر زیاد فرقی ندارن با بقیه.

ممنون دوست عزیز
یعنی با یه امپ و چند تا یونیت میشه صدای دلخواه رو دراورد؟
چه یونیت هایی پایه و مهم هستند؟
اسم هاشون و کاراییشونو میشه لطف کنید
ممنون میشم دوستانی که اطلاع از قیمت ها هم دارند راهنمایی کنند
هد و کابیت ها با امپ های معمولی چه تفاوتی دارند؟
باز اگه اطلاعات بیشتری درمورد امپ ها دارید ممنون میشم یا لینکی هست که راهنماییم کنه کامل....

Honey_Shababi
Sunday 10 February 2013, 04:13 PM
ممنون دوست عزیز
یعنی با یه امپ و چند تا یونیت میشه صدای دلخواه رو دراورد؟
چه یونیت هایی پایه و مهم هستند؟
اسم هاشون و کاراییشونو میشه لطف کنید
ممنون میشم دوستانی که اطلاع از قیمت ها هم دارند راهنمایی کنند

مسلما هر صدایی رو که نه ... چون بعضی از صداها آمپ های خاصی رو میخواد و حتی گیتار های با پیکاپ های متفاوتی رو.

ولی اگه انتخاب خوبی در خرید داشته باشید، تا حد زیادی میشه به صدای مورد نظر نزدیک شد.

صفحه سوم تاپیک زیر رو مطالعه کنید. به جواب سوالتون میرسید.

تعاریف جامع (انجمن گیتار الکتریک) (You can see links before reply)

aminhulu
Sunday 10 February 2013, 09:56 PM
مسلما هر صدایی رو که نه ... چون بعضی از صداها آمپ های خاصی رو میخواد و حتی گیتار های با پیکاپ های متفاوتی رو.

ولی اگه انتخاب خوبی در خرید داشته باشید، تا حد زیادی میشه به صدای مورد نظر نزدیک شد.

صفحه سوم تاپیک زیر رو مطالعه کنید. به جواب سوالتون میرسید.

تعاریف جامع (انجمن گیتار الکتریک) (You can see links before reply)

ممنون لطف کرد
دوستان کسی می تونه درمورد خرید امپ بیشتر راهنماییم کنه.سپاس

aminhulu
Monday 11 February 2013, 07:16 PM
دوستان کسی نمیدونه امپ با 1 تومن چی میشه خرید؟

Ali4
Tuesday 12 February 2013, 10:24 AM
دوست عزيز بنظرم براي سبك شما line6 خوبه كه من قيمت كردم 75w رو ميگفت يك ميليون و حدود دويست.
امپ roland هم خوبه واي قيمتي ندارم.
ولي در كل بنظرم شما كه اماده خريد هستيد بايد خودتون توي بازار انواع امپ ها رو تست كنيد و با سليقه خودتون خريد كنيد با توجه به اينكه متاسفانه در اين حدود قيمت انتخواب هاي زيادي نداريم. ولي فكر نميكنم هد و كبنت جدا و خاصي هم بتونيد خريد كنيد بايد سراق كمبو ها بريد.

aminhulu
Wednesday 13 February 2013, 11:17 AM
دوست عزيز بنظرم براي سبك شما line6 خوبه كه من قيمت كردم 75w رو ميگفت يك ميليون و حدود دويست.
امپ roland هم خوبه واي قيمتي ندارم.
ولي در كل بنظرم شما كه اماده خريد هستيد بايد خودتون توي بازار انواع امپ ها رو تست كنيد و با سليقه خودتون خريد كنيد با توجه به اينكه متاسفانه در اين حدود قيمت انتخواب هاي زيادي نداريم. ولي فكر نميكنم هد و كبنت جدا و خاصي هم بتونيد خريد كنيد بايد سراق كمبو ها بريد.
اها...ممنون دوست عزیز این لاین6 که گفتید چند واته؟ افکت داره؟لامپیه؟
دوست عزیز میشه دقیقا بگید هد و کابینت با این کمبو ها چه تفاوتی دارن؟
ممنون از وقتی که گذاشتید
سپاس:violinplay3::violinplay3:

Ali4
Friday 15 February 2013, 06:43 PM
اها...ممنون دوست عزیز این لاین6 که گفتید چند واته؟ افکت داره؟لامپیه؟
دوست عزیز میشه دقیقا بگید هد و کابینت با این کمبو ها چه تفاوتی دارن؟
ممنون از وقتی که گذاشتید
سپاس:violinplay3::violinplay3:
عرض كردم دوست عزيز ٧٥ وات هست و بله افكت هاي خوبي داره و خير لامپي نيست چون متاسفانه با اين قيمت ها اصلا لامپي گير نمياد. و لاين٦ شركت معتبريه و با كيفيت توليد ميكنه.
هد اون قسمت تقويت كننده ي امپلي فاير ها هست كه يا ترانزيستوريه يا معمولا لامپي( چون معمولا هد امپ هاي قدرتمندي هستن) ولي كبينت ها قسمت اسپيكر هاي امپ هستن و فقط توي كمبو ها هر دوي هد و كبينت ها با هم هستند و متصل هستند و معمولا قيمت ها و قدرت هاي كمتري نسبت به اون امپ هايي دارن كه هد و كبينت جدا هستند. و چون معمولا يك يا دو اسپيكر توي كمبو ها استفاده ميشه كوچك تر اند و براي تمرين هاي خونگي استفاده ميشن.

aminhulu
Sunday 17 February 2013, 09:23 AM
عرض كردم دوست عزيز ٧٥ وات هست و بله افكت هاي خوبي داره و خير لامپي نيست چون متاسفانه با اين قيمت ها اصلا لامپي گير نمياد. و لاين٦ شركت معتبريه و با كيفيت توليد ميكنه.
هد اون قسمت تقويت كننده ي امپلي فاير ها هست كه يا ترانزيستوريه يا معمولا لامپي( چون معمولا هد امپ هاي قدرتمندي هستن) ولي كبينت ها قسمت اسپيكر هاي امپ هستن و فقط توي كمبو ها هر دوي هد و كبينت ها با هم هستند و متصل هستند و معمولا قيمت ها و قدرت هاي كمتري نسبت به اون امپ هايي دارن كه هد و كبينت جدا هستند. و چون معمولا يك يا دو اسپيكر توي كمبو ها استفاده ميشه كوچك تر اند و براي تمرين هاي خونگي استفاده ميشن.
ممنون دوست عزیز... خیلی لطف کردید بابت راهنمایی...:redguitar:

m.r.p
Tuesday 19 February 2013, 05:26 PM
دوستان عزیز میشه بم بگید آمپ دست دوم line 6 spider IV مدل 30 وات یا 15 وات چقد قیمت میخوره؟!! آیا از بین شماها کسی واسه فروش داره؟! تمیز و کاملا سالم

alimetallica_2
Friday 22 February 2013, 01:53 AM
450 تا 500 شده فکر کنم لاین سیکس 15. من هیچ وقت پول به چنین امپی نمیدم وقتی رولند سری کب وجود داره و تو لامپی ها سری وی تی وکس

LAPD
Monday 25 February 2013, 06:44 PM
دوستان من پارسال دوتا یونیت سفارش داده بودم از امریکا برام بگیرن , با یه گیتار , منتظر شدم تا یکی بخواد بیاد یه امپ هم بگیرم ,خلاصه یه سال طول کشید تا اخر اومدن ولی بخاطر قیمت دلار دیگه برای امپ نتونستم زیاد خرج کنم و یه امپ 100 دلاری گرفتم fender mustang1 گیتارم هم squier classic vibe 50 هست. حالا با این قیمت دلار تصمیم گرفتم با همون افکتای امپ بسازم و دست به یونیت ها نزنم.
یونیت ها اینا هستن.
boss bd-2
digitech rv-7
اینارو میخوام به همون قیمت دلاری بفروشم فرصت خوبیه برای کسی که نیاز داره , چون توی بازار همچین چیزی بیارن که میدونید دوبرابر قیمت دلاری میدن ! کسی هم خودش بخواد سفارش بده کلی باید پول پست بده که خیلی گرون در میاد.
هر دو دستگاه نو هست و تست شده.
9221

توی این فروم میشه تاپیک فروش زد؟

Honey_Shababi
Monday 25 February 2013, 06:55 PM
دوستان من پارسال دوتا یونیت سفارش داده بودم از امریکا برام بگیرن , با یه گیتار , منتظر شدم تا یکی بخواد بیاد یه امپ هم بگیرم ,خلاصه یه سال طول کشید تا اخر اومدن ولی بخاطر قیمت دلار دیگه برای امپ نتونستم زیاد خرج کنم و یه امپ 100 دلاری گرفتم fender mustang1 گیتارم هم squier classic vibe 50 هست. حالا با این قیمت دلار تصمیم گرفتم با همون افکتای امپ بسازم و دست به یونیت ها نزنم.
یونیت ها اینا هستن.
boss bd-2
digitech rv-7
اینارو میخوام به همون قیمت دلاری بفروشم فرصت خوبیه برای کسی که نیاز داره , چون توی بازار همچین چیزی بیارن که میدونید دوبرابر قیمت دلاری میدن ! کسی هم خودش بخواد سفارش بده کلی باید پول پست بده که خیلی گرون در میاد.
هر دو دستگاه نو هست و تست شده.
9221

توی این فروم میشه تاپیک فروش زد؟

در بخش نیازمندی ها میتونید آگهی فروش خودتون رو ثبت کنید.

GriFFiN
Monday 1 April 2013, 06:49 PM
سلام دوستان
من تازه عضو شدم و تازه میخوام یه آمپ بخرم
هنوز هیچی نمیدونم و میخوام تازه شروع کنم
دوتا سوال دارم ازتون

1. واس این اول کار افکت لازمه؟؟

2. آمپ چی بخرم با توجه به اینکه بودجه کمی دارم و راستی گیتارم هم ibanez GRG170-Bkn هستش!
واس آمپ اگه کامل راهنماییم کننین خیلی ممنونتون میشم
از نظر حدود قیمت و ...(مشکل بودجه و ....)

darkfall
Tuesday 2 April 2013, 05:39 PM
اگه میخواین هر سبکی کار کنین که صدایی غیر از کیلین احتیاج داشته باشه(بلوز،راک،متال..) بله افکت لازم دارین(معمولا امپا دیستورشن و اوردرایو که پرکاربرد تر از بقیه هس رو روی خودشون دارن)
امپ ارزون هم میتونین برین سراغ لنی های 10 وات

ولی همه دوستان لطف کنین قبل از پرسیدن سوالشون حداقل یه سرچ کوچیک تو فروم بزنن چون به احتمال خیلی زیاد قبلا بهش پاسخ داده شده
اینجوری مطالب تکراری و بی مصرف روی هم انباشته نمیشه و فروم پربارتر و مرتب تر خواهد بود

- - - Updated - - -

450 تا 500 شده فکر کنم لاین سیکس 15. من هیچ وقت پول به چنین امپی نمیدم وقتی رولند سری کب وجود داره و تو لامپی ها سری وی تی وکس

توی ایران خیلی به وکس ظلم شده
مطمئنم خیلیا اگه صداشو بشنون چشم بسته به مارشالای معمولی ترجیحش میدن
من به شخصه پارسال که میخواستم امپ بخرم همه رو تست کردم از مارشال بگیر تا رولند و لاین سیکس و لنی
واقعا صدای وکسه به نظرم یه سر و گردن بهتر از بقیه بود

guita
Saturday 6 April 2013, 07:39 PM
سلام
لطفا آمپ خوب و ارزون معرفی کنید و اینکه تو خرین آمپ باید به چی توجه کنم ؟
ممنون

guita
Sunday 7 April 2013, 03:38 PM
سلام
لطفا آمپ خوب و ارزون معرفی کنید و اینکه تو خرین آمپ باید به چی توجه کنم ؟
ممنون

:29:

siavash34
Monday 8 April 2013, 10:32 PM
:29:

ارزان یعنی چند؟؟؟
توی آمپ های ترانزیستوری رولندهای کیوب و پیوی های وایپر بدک نیستند.

guita
Tuesday 9 April 2013, 07:37 AM
ارزان یعنی چند؟؟؟
توی آمپ های ترانزیستوری رولندهای کیوب و پیوی های وایپر بدک نیستند.

زیر 300

alimetallica_2
Thursday 11 April 2013, 01:57 AM
من تو این مدتی که نیامده بودم نت آهنگ (3 ماه) بالای 5 تا آمپ عوض کردم.
تو ترانزیستوری ها هیچ کدوم رولند کب نشد.
تو هایبرد ها یک وکس داشتم وی تی 40 که عالی بود. به کسایی که پول کمی دارند ولی میخوان آمپ لامپی بگیرند و افکت و یونیت جمع نکنند توصیه میکنم.
یکی هم ای وی تی 50 هست که الان گرفتم. از این آمپ هم راضیم اما متاسفانه همه یونیت هامو به جز یکی فروختم و الان دیگه پول ندارم یونیت جمع کنم.
این آمپ نیامند نویزگیت، دیلی و ... هست. اگر کسی یونیت ارزون تو این رنج قیمت سراغ داشت ندا بده. همچنین با گیتار اکوستیک استگ 12 سیم کره و مولتی افکت کورگ ax100g هم معاوضه میکنم یونیت هایی که لازم دارم رو.

اگر هم برای فروش باشه 12 سیم رو با کیس اوریجنالش 750. (بدون کیس 650)
و مولتی ور دو به شکم:D

sally
Friday 12 April 2013, 03:56 PM
من تو این مدتی که نیامده بودم نت آهنگ (3 ماه) بالای 5 تا آمپ عوض کردم.
تو ترانزیستوری ها هیچ کدوم رولند کب نشد.
تو هایبرد ها یک وکس داشتم وی تی 40 که عالی بود. به کسایی که پول کمی دارند ولی میخوان آمپ لامپی بگیرند و افکت و یونیت جمع نکنند توصیه میکنم.
یکی هم ای وی تی 50 هست که الان گرفتم. از این آمپ هم راضیم اما متاسفانه همه یونیت هامو به جز یکی فروختم و الان دیگه پول ندارم یونیت جمع کنم.
این آمپ نیامند نویزگیت، دیلی و ... هست. اگر کسی یونیت ارزون تو این رنج قیمت سراغ داشت ندا بده. همچنین با گیتار اکوستیک استگ 12 سیم کره و مولتی افکت کورگ ax100g هم معاوضه میکنم یونیت هایی که لازم دارم رو.

اگر هم برای فروش باشه 12 سیم رو با کیس اوریجنالش 750. (بدون کیس 650)
و مولتی ور دو به شکم:D

سلام علی جان... من دنبال یه چیزیم که کارمو با راه بندازه زیره 700-800 تومان.... حالا نمی دونم ... مولتی افکت یا آمپ... من heavy metal و thrash metal کار می کنم... آهنگ های متالیکا رو کاور می کنم... نمی خوام unit جمع کنم... یه آمپی که افکت های به جز distroction و over driven رو داشته باشه ... البته خودم ملتی افکت رو ترجیح می دم ولی اگه چیز خوب تو این رنج قیمت هست معرفی کن... بچه های دیگه اگه کسی چیزی میشناسه هم بگه ... اگه کسی دست دوم برای فروش داره بگه... نوکرم

nayuop
Friday 12 April 2013, 05:07 PM
کسی شماره نمایندگی vox داره ؟ یه آمپ vox20plus vt دارم میخوام بفروشم قیمتشو ندارم ...

alimetallica_2
Friday 12 April 2013, 09:04 PM
الان 550 تومانه

- - - Updated - - -

سلام علی جان... من دنبال یه چیزیم که کارمو با راه بندازه زیره 700-800 تومان.... حالا نمی دونم ... مولتی افکت یا آمپ... من heavy metal و thrash metal کار می کنم... آهنگ های متالیکا رو کاور می کنم... نمی خوام unit جمع کنم... یه آمپی که افکت های به جز distroction و over driven رو داشته باشه ... البته خودم ملتی افکت رو ترجیح می دم ولی اگه چیز خوب تو این رنج قیمت هست معرفی کن... بچه های دیگه اگه کسی چیزی میشناسه هم بگه ... اگه کسی دست دوم برای فروش داره بگه... نوکرم
سلام.
ببین اگر سولو خیلی برات مهمه برو سراغ همین vox vt 40.
خودش همه مدل یونیت روش داره و نیاز به افکت و ... هم نداری.
اگر ریف برات مهمه برو سراغ آمپ roland cub حالا 20 یا 30.

sally
Saturday 13 April 2013, 01:40 PM
کسی شماره نمایندگی vox داره ؟ یه آمپ vox20plus vt دارم میخوام بفروشم قیمتشو ندارم ...

سلام... این آمپت رو چند می گی؟ تمیزه؟ چند ساله کار کرده؟ خودت کجایی؟

- - - Updated - - -

الان 550 تومانه

- - - Updated - - -

سلام.
ببین اگر سولو خیلی برات مهمه برو سراغ همین vox vt 40.
خودش همه مدل یونیت روش داره و نیاز به افکت و ... هم نداری.
اگر ریف برات مهمه برو سراغ آمپ roland cub حالا 20 یا 30.

الان این آمپی که برای سولو گفتی همینیه که nayuop می فروشه؟ قیمتش هم گفتی 550؟ اون roland چنده؟ ولی می دونی چیه من افکت بیشتر مد نظرمه چون می خوام موقع اجرا افکت رو عوض کنم این کارو که نمیشه با آمپ کرد ... یه چند تا افکت تو همون قیمت معرفی میکنی به کار من بیاد؟

rezarockkaraj
Sunday 14 April 2013, 01:57 PM

- - - Updated - - -

الان این آمپی که برای سولو گفتی همینیه که nayuop می فروشه؟ قیمتش هم گفتی 550؟ اون roland چنده؟ ولی می دونی چیه من افکت بیشتر مد نظرمه چون می خوام موقع اجرا افکت رو عوض کنم این کارو که نمیشه با آمپ کرد ... یه چند تا افکت تو همون قیمت معرفی میکنی به کار من بیاد؟

شما میتونید با 340 تومن یه هد گیبسون 12 وات تمام لامپی کلون شده بخری و بعد یونیت هاتون رو جمع کنی با این روش صدای واقعی ساز رو داری ضمن اینکه هر افکتی که مد نظرتون هست رو باهاش ست کنین.البته یه اسپیکر گیتار هم نیاز دارید

alimetallica_2
Sunday 14 April 2013, 02:50 PM

- - - Updated - - -

چرا با امپ هم میشه اما باید فوت سوئیچش رو بخری. مثلا فوت سوئیچ وکس 250 هزار تومانه که 4 تا کانالی که سیو میکنی صدا رو هم برات میاره زیر پات که فکر یمکنم کافی باشه.

رولند گرون تره قیمت دقیق ندارم. اما من دست دومش رو فروختم 550.

افکت تو این رنج قیمت همه چیز هست. زوم جی 5.
کورگ لامپی داریم با 600.700
دست دوم هم زیاد هست. مثلا من خودم کروگ AX100g دارم که افکت قدیمیه اما از بیشتر افکت های زوم (حتی جی ناین) خروجی قوی تری برای دستیروشن متال داره. حتی تو کلین صدای شفاف تری داره. مثلا من این رو گذاشتم 400.
دست دوم باز هم هست تو گروپ های فیس بوک. زیادند.
نو یکم قیمت ها کذایه و به صرف نیست تو این وضعیت بازار.

- - - Updated - - -

شما میتونید با 340 تومن یه هد گیبسون 12 وات تمام لامپی کلون شده بخری و بعد یونیت هاتون رو جمع کنی با این روش صدای واقعی ساز رو داری ضمن اینکه هر افکتی که مد نظرتون هست رو باهاش ست کنین.البته یه اسپیکر گیتار هم نیاز دارید
این هد گیبسونی که شما میگی رو اصلا من تو ایران ندیدم و حتی نشنیدم.
میشه یک لینک به من بدی؟!!
اگر تو سایت های خارجی دیدی مطمئن باش تو ایران با این قیمت ها نیست.

rezarockkaraj
Sunday 14 April 2013, 03:22 PM
این هد گیبسونی که شما میگی رو اصلا من تو ایران ندیدم و حتی نشنیدم.
میشه یک لینک به من بدی؟!!
اگر تو سایت های خارجی دیدی مطمئن باش تو ایران با این قیمت ها نیست.[/QUOTE]

علی جان اگه دقت کرده باشی گفتم کلون هستش.همه جور امپی رو میشه کلون کرد به شرطی که لامپها و از همه مهم تر کسی باشه که بتونه چوک هاش رو بپیچه.من خودم یه امپ فندر با 5 تا لامپ 2تا 6v6 تو پاور 2 تا 12ax7 تو پری و یک y45 هم تو رکتی فایر کلون شده برام قیمتش در اومد 540 تومن.اینها تک کاناله هستن.

این لینک برا کسی هست که کلون سازی میکنه تو آمریکا .اصلا ربطی به بحث نداره اما خواستم بگمم خیلی بده که ما گیتاریستا صدای لامپ رو تجربه نکنیم به جاش بریم پولهامون رو بدیم برا امپهای ترانزیستوری.دوستان الان با 550 تومن امپ 20 وات ترانزیستوری نمیدن چه برسه به فول تیوب.

nayuop
Sunday 14 April 2013, 03:23 PM
آمپ منو برادرم از مالزی اورده خیلی هم کم استفاده شده...کلا من همه ی سیستمم گیتارمو دارم میفروشم...افکت zoom g2.1nu هم دارم اگر خواستی....
آگهی فروششو تا فردا میزنم احتمالا...

- - - Updated - - -

آمپ منو برادرم از مالزی اورده خیلی هم کم استفاده شده...کلا من همه ی سیستمم گیتارمو دارم میفروشم...افکت zoom g2.1nu هم دارم اگر خواستی....

sheytun2008
Thursday 25 April 2013, 03:26 PM
سلام کسی قیمت آمپ های فندر رو داره ؟؟
با 500-600 تومن چه مدلی میشه تهیه کرد ؟

sally
Thursday 25 April 2013, 10:29 PM

- - - Updated - - -

افکت رو چند میگی؟ آمپ رو چند میگی؟

nayuop
Friday 26 April 2013, 05:14 PM
آمپپم فروخته شد. افکت هست.. پیام میدم بهت

sally
Saturday 27 April 2013, 03:13 PM
سلام ... یکی از بچه ها یه افکت zoom g9tt داره میده 800 تومان تر تمیز هم هست به نظرتون بخرم؟

alimetallica_2
Sunday 28 April 2013, 03:08 AM
برای متال اگر میخوای نه نخر. برو سراغ بوس ها.
اگر برای راک و سولو میخوای اره بخر.

- - - Updated - - -

سلام.
ببین اگر برای سولو این سبک ها میخوای فقط و فقط برو سراغ وکس vt20 یا vt40. وی تی 40 در واقع 60 واته و قیمتش حدود 750 تومانه. 99 تا مدلاطور آمپ داره به علاقه 22 تا افکت مجزا. برای ریف خیلی جواب نمیده، اما عالیه باز و کار راه اندازه. هایبرد هم هست و یک لامپ داره.
اگر صدای گرم لامپ رو نمیخوای تجربه کنی و دنبال گین بالا و صدای بیس زیاد هستی برو سراغ Cub Roland که معرکست. اون هم تو همنی رنج قیمته اما با وات 30 وات. اما خوب تعداد افکت هایی که روشه 4 تا هست و مدلاطورهاشم 8 تا فکر کنم.

- - - Updated - - -

سلام کسی قیمت آمپ های فندر رو داره ؟؟
با 500-600 تومن چه مدلی میشه تهیه کرد ؟
نه نمیشه. شاید 5 واتشو اگر گیر بیاری دست دوم بتونی بخری با این قیمت یا مینی آمپ هاشو.

darkthief
Sunday 28 April 2013, 09:58 AM
علي آقا آمپ اي وي تي رو چند گرفتي ؟

alimetallica_2
Friday 3 May 2013, 03:45 AM
علي آقا آمپ اي وي تي رو چند گرفتي ؟
من با وسیله تاخت زدم. اما همون 900 در آمد تقریبا. البته تری بوتش مثل اینکه گرون تره. حالا نمیدونم فرقی هم دارند یا نه، ظاهرشون فرق داره اما جایی ندیدم فرقی راجبشون بنویسه. الان تری بوت رو تو فیس بوک بچه هایی که دارند 1200 تا 1400 قیمت گذاشتند.

shahrak
Friday 3 May 2013, 04:30 PM
مرسی هانی جان و شرمنده

Honey_Shababi
Friday 3 May 2013, 04:35 PM
سلام بنده هم یه افکت zoom g9 دارم و تر تمیزه.750 میدم اگه به درد کسی میخوره درخدمتم

از لینک زیر برای آگهی فروش اقدام کنید.

این تاپیک، مشاوره برای خرید هست. نه آگهی فروش کالای شخصی.

لطفا رعایت بفرمایید

sally
Thursday 9 May 2013, 09:28 PM
امروز جمهوری بودم واقعا قیمت ها پرت بود. جالبه با این قیمت های پرت ما اکوستیک استگ هندکرفت 12 سیم رو بخاطر پول لازمی گذاشتیم 600 هیچ کس پی ام نداده بپرسه اصلا چی هست.
اریا اکا 80 های اند هندکرفت ژاپن که 2500 دلار قیمت سایتشه رو هم بخاطر یک شکستگی رو هد که بعدا هم درستش کردم الان نمیتونم 120 دلار بفروشم. این دیگه خیلی خیلی گریه داره.
یا مثلا مولتی افکتم رو گذاشتم برای فروش یک کروگ Ax100g هست به قیمت 400 (که اندازه اون دو تا مفت نیست و تقریبا به قیمته) اما باز ملت میرند پول جی 2 و جی 3 زوم رو میدند این فروش نمیره. در حالی که دیتشرونش جی ناین رو میخوره. وهش مثلا از جی ناین قوی تره و یک سری هم افکت خاص خودش کورگ رو روش داره که زوم نداره. در واقع صدیای شبیه به بوس داره اما قیمتی بیسار اندک نسبت به کیفیت. حالا اون ور اگر بتونم بفروشم باید برم پدال دیلی بخرم 600 هزار تومان. اون هم تایوانی. خودم 4 ماه پیش دی او دی دیلی آمریکا رو فروختم 150 تومان.
افکت رو هنوز داری؟ من افکت لازمم... راستی قیمت های افکت بوس رو نداری؟

ehsan_golshan
Friday 10 May 2013, 05:37 AM
خودم 4 ماه پیش دی او دی دیلی آمریکا رو فروختم 150 تومان.
یک نفر هست (حالا نمیدونم به همون فروختی یانه) داره میفروشه 500 !

alimetallica_2
Monday 13 May 2013, 02:29 AM
افکت رو هنوز داری؟ من افکت لازمم... راستی قیمت های افکت بوس رو نداری؟
مولتی افکت رو اگر میخوای اره. افکت های بوس قیمت های مختلف دارند اما گرونند بیشتروشن. من نویز گیت دسته دوم نویزگیت این ماه خریدم 280 تومان.

DesironnA
Thursday 16 May 2013, 01:49 PM
چندی پیش، شنیدم آقای قادری قصد پیدا کردند، تا مولتی افکت خودشون رو بفروشند..
البت، گمان نمی کنم هنوز پشیمان شده باشند.
صحیح هست آقای قادری ؟ هنوز قصد فروشش رو دارید ؟ :39:

sally
Thursday 16 May 2013, 03:19 PM
مولتی افکت رو اگر میخوای اره. افکت های بوس قیمت های مختلف دارند اما گرونند بیشتروشن. من نویز گیت دسته دوم نویزگیت این ماه خریدم 280 تومان.
اگه بخوای بفروشی چند میفروشی؟
من حقیقتش دو دل موندم ... الان نزدیک 1 تومن پول دارم و نمی دونم... مولتی افکت بگیرم یا این گیتاری که دارم رو که 400-500 تومن می ارزه رو بفروشم وبا پولم یه گیتاره بهتر بخرم... اگه بخوام برای گیتار خرج کنم شاید پولم به 2 تومن هم برسه... کسی نظری نداره؟ الانم فقط یه گیتار دارم و با نرم افزار کار می کنم... توروخدا راهنمایی کنید...

nayuop
Friday 17 May 2013, 07:36 AM
اگر فقط یه گیتار داری .... آمپ نداری ؟ برو یه آمپ vox vtplus بگیر بی نیاز از نرم افزار و افکت و اسپیکر میشی. قیمتشم مفت . 400-500 تومن بعدا پولت جمع شد گیتار بهتر میتونی بگیری. آمپت موندگار

meisam_
Tuesday 21 May 2013, 02:28 AM
بهترين آمپ و افكت از نظر شما؟واسه كارا و سبكهاي مختلف مختلف؟
اگه طبقه بندي شده صحبت كنيد فكر كنم آموزش خوبي براي همه خواهد بود.
ممنون

SPaRoHaVK
Sunday 26 May 2013, 09:56 AM
سلام دوستان میتونید راهنماییم کنید که با 400-500 تومان چه افکت دسته دومی میتونم بگیرم؟ اگر هم که کسی افکت در این حد داره بهم پخ بزنه.

petrucci4eva
Sunday 26 May 2013, 11:14 AM
بهترين آمپ و افكت از نظر شما؟واسه كارا و سبكهاي مختلف مختلف؟
اگه طبقه بندي شده صحبت كنيد فكر كنم آموزش خوبي براي همه خواهد بود.
ممنون
این حرفت عین این میمونه بیای بگی بهترین ماشین از نظر شما؟ خب 1000 تا کاربرد دارن هر کدوم و بستگی به جیبت داره و کارت.
افکت منظورت اگه مولتی افکت هست به نظر خودم line 6 PODHD500 بهترین مولتی افکت است! هر نوع صدا هم میتونی در بیاری باهاش... و برای یه کسی که متال می خواد کار کنه خیلی خوبه.
BOSS GT-10B هم از افکت های خیلی خوبی هست مخصوصا صدای آکوستیکش خیلی قشنگه و برای کارای غیر متال مناسبه!
با این دو تا کار کردم... خیلی صداشون تمیزه.

سلام دوستان میتونید راهنماییم کنید که با 400-500 تومان چه افکت دسته دومی میتونم بگیرم؟ اگر هم که کسی افکت در این حد داره بهم پخ بزنه.
به نظرم پول خوبیه و کم نیست. اگه مولتی افکت می خوای بخری به نظرم BOSS GT-8 خوبه. ولی برای چه کاری می خوای.

SPaRoHaVK
Sunday 26 May 2013, 03:35 PM
به نظرم پول خوبیه و کم نیست. اگه مولتی افکت می خوای بخری به نظرم BOSS GT-8 خوبه. ولی برای چه کاری می خوای.

مولتی افکت میخوام . من برای سولو زدن میخوام بیشتر(hard rock, Heavy metal)، دنبال کار حرفه ای و اینا هم نیستم فقظ واسه حال کردن خودم میخوام بزنم.
Zoom G9 چه قدر از BOSS GT-8 بهتره؟ بهتر نیست بیشتر پول بزارم بگیرمش؟ این BOSS GT-8 الان چنده دسته دوش؟
الانم یه Zoom G1 بدون پدال دارم چند میتونم ردش کنم؟

petrucci4eva
Sunday 26 May 2013, 07:47 PM
مولتی افکت میخوام . من برای سولو زدن میخوام بیشتر(hard rock, Heavy metal)، دنبال کار حرفه ای و اینا هم نیستم فقظ واسه حال کردن خودم میخوام بزنم.
Zoom G9 چه قدر از BOSS GT-8 بهتره؟ بهتر نیست بیشتر پول بزارم بگیرمش؟ این BOSS GT-8 الان چنده دسته دوش؟
الانم یه Zoom G1 بدون پدال دارم چند میتونم ردش کنم؟

boss gt-8 کمترین قیمتی که دارم 480. حالا می خوای بپرس چون تو این نوسان قیمت دلار روزانه تغییر می کنه...
دسته دوم zoom G1 رو هم کم می خرن فکر کنم 100 دیگه خوبش باشه. حالا بپرس دقیق اطلاع ندارم. کلا دست دوم مغازه بدی که مفت میبره آشنا باید بدی که اون وقت هم معمولا نصف قیمت اصلی می خرن!
اگه میتونی 600-700 تومن دیگه روش جمع کنی که دیگه تو اون رنج قیمت دستت خیلی باز میشه... کلی افکت های خوب هست و البته حرفه ای...
اکثر مولتی افکت های خیلی خوب 1 تا 2 تومن هست الآن.
ولی boss gt-8 هم خیلی افکت خوبیه فکر نکنم پشیمون شی. اگه اشتباه نکنم petrucci هم باهاش کار کرده!
g9 gt-8 هر دو افکتای خوبی هستن ... سخته.. ولی من نظر مردم رو میدیدم از زوم انگاری بیشتر راضی بودن..
کلا من موافق اینم که اگه میتونی پول جمع کنی پولت رو حروم نکن از اول یه چیز خوب بخر ماندگار ولی

SPaRoHaVK
Sunday 26 May 2013, 08:15 PM
boss gt-8 کمترین قیمتی که دارم 480. حالا می خوای بپرس چون تو این نوسان قیمت دلار روزانه تغییر می کنه...
دسته دوم zoom G1 رو هم کم می خرن فکر کنم 100 دیگه خوبش باشه. حالا بپرس دقیق اطلاع ندارم. کلا دست دوم مغازه بدی که مفت میبره آشنا باید بدی که اون وقت هم معمولا نصف قیمت اصلی می خرن!
اگه میتونی 600-700 تومن دیگه روش جمع کنی که دیگه تو اون رنج قیمت دستت خیلی باز میشه... کلی افکت های خوب هست و البته حرفه ای...
اکثر مولتی افکت های خیلی خوب 1 تا 2 تومن هست الآن.
ولی boss gt-8 هم خیلی افکت خوبیه فکر نکنم پشیمون شی. اگه اشتباه نکنم petrucci هم باهاش کار کرده!
g9 gt-8 هر دو افکتای خوبی هستن ... سخته.. ولی من نظر مردم رو میدیدم از زوم انگاری بیشتر راضی بودن..
کلا من موافق اینم که اگه میتونی پول جمع کنی پولت رو حروم نکن از اول یه چیز خوب بخر ماندگار ولی

ممنون از راهنماییت دوست عزیز
راستش من اصلا دوس ندارم به افکت بیشتر از 500 بدم. نه اینکه از لحاظ مالی نتونم بلکه اگه قرار باشه پاش پول بدم ترجیح میدم گیتار بهتر بگیرم تا افکت.(حالا که بحث گیتار شد یه سوال؟ گیتار من RG 350MDX هستش. الان قیمت اکبندش رو نداری؟)

در ضمن اگه کسی میشناسی که boss gt-8 داره بهم خبر بده.:d

petrucci4eva
Sunday 26 May 2013, 11:24 PM
ممنون از راهنماییت دوست عزیز
راستش من اصلا دوس ندارم به افکت بیشتر از 500 بدم. نه اینکه از لحاظ مالی نتونم بلکه اگه قرار باشه پاش پول بدم ترجیح میدم گیتار بهتر بگیرم تا افکت.(حالا که بحث گیتار شد یه سوال؟ گیتار من RG 350MDX هستش. الان قیمت اکبندش رو نداری؟)

در ضمن اگه کسی میشناسی که boss gt-8 داره بهم خبر بده.:d

خواهش می کنم.
آره منم الآن همین وضع دارم تمام چیزام خیلی خوبه افکت و کارت صدا و... ولی گیتارام همشون داغون!‌ البته پول زیادی دادما... ولی بهم انداختن! منم دیگه وقتی فهمیدم چه قدر سرم کلاه رفته پشیمون شدم از خریدن همه چی!
قیمت آکبندش فکر کنم حدود 1.200 باشه دیگه .

چشم :)

metal-militia
Sunday 2 June 2013, 03:01 PM
دوستان این سینتی سایزر دقیقا چکار میکنه؟؟؟
9534

Honey_Shababi
Sunday 2 June 2013, 03:06 PM
دوستان این سینتی سایزر دقیقا چکار میکنه؟؟؟
9534

مثل یه سینتی سایزر عمل میکنه. سیگنالی که از گیتار دریافت میکنه رو میشه دستکاری کرد و مثل سینتی سایزر صداهای دلخواه رو میشه ایجاد کرد. با توجه به نوع تنظیماتی که داره، صدای گیتار الکتریک رو تا حد خیلی زیادی میتونه عوض کنه!

metal-militia
Monday 3 June 2013, 02:48 PM
به نظرت 600 تومن میارزه؟؟؟

yohanovic
Monday 3 June 2013, 05:06 PM
من یه stras Hss squier دارم . صدا عالی رو singlecoil ها ولی Humbucker ساز خیلی خوب نیست . چه pickupی میتو نم چای گزین کنم؟؟؟؟؟

siavash34
Monday 3 June 2013, 06:57 PM
یوهانویچ عزیز البته شما استاد من هستین اما خوب نیست یعنی دقیقا چطوره و شما هم انتظار دارین دقیقا چطور باشه؟ تجهیزاتتون چیه؟ سبکی که کار میکنین ؟
ازین نظر میپرسم که اگر قرار بشه عوض کنین باید معلوم باشه چه نوع پیکاپی به رسیدن شما به خواسته تون بیشتر به درد میخوره. همچنین اینکه ممکنه پیکاپ خوب باشه و برآورده نشدن انتظار شما به دلیل تجهیزات جانبی شما باشه.