PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی در خصوص موسیقی نواحی

capablanca
Saturday 18 August 2012, 03:23 PM
موسیقی کدام نواحی را بیشتر می پسندید؟

LiOneL999
Saturday 18 August 2012, 03:29 PM
من موسیقی آذری و خراسانی رو دوست دارم.

capablanca
Tuesday 21 August 2012, 10:21 AM
من به موسیقی جنوب خراسان خیلی علاقه دارم.دو تار نوازی خیلی دلنشینی دارن

LiOneL999
Tuesday 21 August 2012, 11:07 AM
من به دوتار خیلی علاقمندم، چون سوز داره!
موسیقی آذری هم چون ریتم خاصی داره قشنگه!

cerulean
Tuesday 21 August 2012, 04:57 PM
تم موسیقی جنوب خیلی قشنگه
هر چند اهنگهای کردی هم دوست دارم
کلا مناطق سردسیر اهنگهای قشنگی دارن البته به نطر من

AMIR_1993
Tuesday 18 December 2012, 12:53 AM
شمال و جنوب

- - - Updated - - -

شمال و جنوب

highland
Tuesday 18 December 2012, 02:27 PM
بدون اغراق میگم که همه موسیقی های ایرانی زیبا هستن اینو واقعا میگم،ولی فکر میکنم سوز موسیقی چهارمحال وبختیاری خیلی به دلم میشینه و خیلی خیلی لذت میبرم و بعد موسیقی گیلان

shoorideh
Tuesday 18 December 2012, 03:29 PM
بله .همانطور که دوستان فرمودند موسیقی تمام گوشه و کنار ایران زیبا و دلنشینه.ولی من شخصا به موسیقی کردستان و خراسان علاقه ویژه ای دارم.

FRO
Wednesday 12 June 2013, 02:20 AM
خراسان و فارس

smmj
Wednesday 12 June 2013, 11:57 AM
موسیقی نواحی ایران بهترین لحظاتم در گوش دادن به آهنگ (شکل خودمونی موسیقی) و با کمی اغماض گوشه هایی از بهترین لحظات زندگیمو ساخته. یکی از امکانات عالی محلی گوش کردن برام همون تنوعی هست که سرزمین وسیع ایران با قومیتاش که موسیقی هر کدوم خواص خودشو دارن به آدم ارائه میکنه. همشونو عالی و ایده آل میبینم و میپسندم. بیشتر زندگیمو از جبر روزگار تهران گذروندم . خیلی جاهای ایرانو گشتم بعضا چند دور. عاشق شهر شیراز و مردم و زندگی اونجام + سر زندگی موسیقیش. تا به حال استانای مازندران ,خراسان ,ایلام ساکن بودم. گمونم بیشترین زمانی که صرف گوش دادن به فولکلور کردم با موسیقی تربت جام بوده. مضامین عارفانش ,صدای تک و تنها و غریب سازو آوازش یه جورایی آرمانیه.

eshtiagh
Monday 15 July 2013, 10:28 AM
کردستان و کرمانشاه و خراسان

ARS6161
Saturday 28 September 2013, 08:51 PM
موسیقی نواحی ایران بهترین لحظاتم در گوش دادن به آهنگ (شکل خودمونی موسیقی) و با کمی اغماض گوشه هایی از بهترین لحظات زندگیمو ساخته. یکی از امکانات عالی محلی گوش کردن برام همون تنوعی هست که سرزمین وسیع ایران با قومیتاش که موسیقی هر کدوم خواص خودشو دارن به آدم ارائه میکنه. همشونو عالی و ایده آل میبینم و میپسندم. بیشتر زندگیمو از جبر روزگار تهران گذروندم . خیلی جاهای ایرانو گشتم بعضا چند دور. عاشق شهر شیراز و مردم و زندگی اونجام + سر زندگی موسیقیش. تا به حال استانای مازندران , خراسان , ایلام ساکن بودم. گمونم بیشترین زمانی که صرف گوش دادن به فولکلور کردم با موسیقی تربت جام بوده. مضامین عارفانش , صدای تک و تنها و غریب سازو آوازش یه جورایی آرمانیه.

کاملا موافقم ! چیز دیگه ای که برام جالب بوده تاثیر آب وهوا و نوع منطقه بر موسیقی بوده مثلا همین موسیقی خراسان به جنوب و حاشیه کویر که نگاه کنی بیشتر با مضامین عارفانه روبه رو میشی در شمال خراسان و مناطق کوهستانی آهنگ بیشتر حالت مویه و حماسی به خودشون مسگسرن باز در مناطق چلگه ای هم دارای موسیقی عاشقانه هستن خوشحال میشم نظر بقیه رو هم بدونم