PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : " یکی مثل تو "

lakshemi
Sunday 26 August 2012, 03:38 PM
هربار که ترانه ی " یکی مثل تو " رو می شنوم بی اختیار اشک در چشمانم جمع می شه. نمی دونم چه سحری در این آهنگ هست که از شنیدنش سیر نمی شم. این آهنگ مثل تمام آهنگ های دیگه ی خانوم اَدِل زیبا و پر از احساساته... اَدِل در حال حاضر یکی از بهترین و موفق ترین خوانندگان زن دنیاست. موفقیت و شهرت آلبوم هاش که فقط 2 تا هستند او رو تبدیل به ثروتمند ترین خواننده ی زن حال حاضر جهان کرده!!! کسی که به خواندن ترانه های محزون و دردناک شهرت داره کسی که با وجود سن کم به رکورد بی سابقه ی 6 جایزه ی گِرمی در یک شب دست یافته ، رکورد فروش بیش از 13 ملیون آلبوم موسیقی و رکورد طولانی‌ترین مدت صدرنشینی در جدول پرفروش‌ترین آلبوم‌های موسیقی در بریتانیا رو شکسته ... به همین منظور احساس کردم جای بانو اَدِل، در نت آهنگ خالیه.اَدِل قابل احترام و درخور تحسین و ستایشه و باید در اینجا او و هنرش رو گرامی داشت.

You can see links before reply

من یک تئوری دارم که می گه " آدم های عجیب،موفقیت هاشون هم عجیبه" !!!! فکر می کنم این نظریه کاملا درست باشه،اگر نگاهی به افراد موفق تاریخ بندازیم!!!
اَدِل تفاوت های زیادی با هنرمندان دیگر دنیا دارد. او از سن نوجوانی شعر سرودن و خواندن را آغاز کرد در حالیکه اکنون 24 سال دارد اما چهره و استیلش ، متعلق به یک زن 40 ساله است! او از ابتدا بزرگ تر از سنش رفتار می کرد ، مهم تر از همه اینکه از نوجوانی و سنین پایین دنبال عشق و عاشقی و مرد رویاهایش می گشت!همیشه دوست داشت یک زن باشد نه یک ستاره! زنی که خانه دار و کدبانو باشد و بچه های زیادی داشته باشد!!!!
به این ترتیب و با یک حساب سر انگشتی، اَدِل اصلا شباهتی به خواننده ها نداره!!!! وقتی تیزر های آلبوم 19 اولین آلبوم اَدِل در سال 2009 پخش می شد، او حدود 100 کیلو وزن داشت!!! طوری که از شدت چاقی ورم کرده به نظر می آمد.

اَدِل با وجود اضافه وزن بسیار اصلا اهل رژیم گرفتن هم نبود و مرتب برنامه ی غذایی اش را با تنقلات و شیرینی های مورد علاقه اش پر می کرد و از انتقادهای مردم هم ابایی نداشت!!!! هرکس حرف لاغر شدن را به او می زد او به شدت عصبی می شد. حتی با خیاطش هم سر این موضوع دعوای مفصلی به راه انداخت!!!! به گفته ی خودش:
" اگر یک بازیگر بودم و مجبور بودم بخاطر بازی در یک نقش خاص لاغر شوم حتما" اینکار را انجام می دادم اما وزن من هیچ ربطی به کارم ندارد.حتی تهیه کنندگان موسیقی هم حق ندارند درباره ی کم کردن وزنم چیزی به من بگویند چون در این صورت هرگز با آنها همکاری نمی کنم!!! ."
خلاصه، خانوم اَدِل به نام خواننده ی تپل زیبا بین مردم معروف شد! البته صورت زیبا و معصومش تا حد زیادی چاقی اش را می پوشاند. او چهره ی بی نقصی دارد که اغلب اوقات هم آن را با آرایش بسیار غلیظی می پوشاند ، طوری که من را به یاد خواننده گان لبنانی یا سوری می اندازد!!!! او بسیار جوان بود و مانند هر دختر نوجوان دیگری تب زیبا شدن را داشت. و آرایش زیاد اَدِل هم شاید به دلیل جوانی و رویایی بودنش است.

از استیل عجیب اَدِل که عبور کنیم به صدایش می رسیم...خیلی از طرفداران دو آتیشه ی اَدِل معتقدند که اَدِل اصلا صدای زیبایی ندارد... صدایش کلفت و کمی نخراشیده است و خیلی اوقات رگه رگه و مقطع می شود در اوج ها صدایش قدرت ندارد و تقریبا جیغ می کشد و به قول معروف صدایش انبساط کافی را ندارد. شاید به همین دلیل هم بود که پس از آلبوم 19 تارهای صوتی اش خونریزی کرد و مجبورش کرد به چندین عمل جراحی تن دهد و تمام برنامه ها و کنسرت هایش را لغو کند.

خب پس سوال اینجاست:
حالا که اَدِل هیچ فاکتور دندان گیری برای خواننده بودن نداره، چه جادویی باعث شد به این شهرت برق آسا برسه؟؟؟

هیچ جادویی! اَدِل با صداقت به این پله رسید نه با جادو! شاید فاکتورهایی که از اون ها به عنوان نقطه ضعف های اَدِل نام بردم، خودشون برگ برنده و تک خال اَدِل هستند! همونطور که دیدید اَدِل با همه فرق می کنه. با تمام خوانندگان زیبا و فریبا و لاغر خوش صدای جهان متفاوته! دلیل محبوبیت او هم همین تفاوتشه... اَدِل خلاف جهت آب شنا می کنه، برعکس مسیری که همه می رن رو رکاب می زنه و منش و رفتار و ظاهرش هم برعکس مد روزه...

اَدِل رو اکثرا در لباس راهبه ها می بینیم!!!! لباسی بلند،پوشیده و خانومانه! که مناسب مادربزرگ هاست نه یک خواننده ی 22-23 ساله! اَدِل حتی موهایش را هم مثل زنان 80 سال پیش درست می کند! و قطعا همین ویژگی های اَدِل برای مردم اروپا و آمریکا و حتی همه ی دنیا که هرروز شاهد مد های مزخرف و بی بند و باری هنرمندان هستند عجیب و دوست داشتنی است!!!
خود اَدِل می گه :

:"من هرگز دلم نمی خواهد مثل مدل های روی جلد مجلات باشم !!! و از این بابت به خودم افتخار می کنم."

اَدِل بسیار خنده رو و شوخ طبع است. رفتار بسیار گرمی با طرفداران بی شمارش دارد. خوش و بش با آن ها را خیلی دوست دارد .بسیار بی تکلف است و این همه موفقیت باعث کبر و غرورش نشده. او هنوز همان اَدِل آلبوم 19 است! همان قدر قدرشناس و مهربان.

ولی مهم ترین عامل موفقیت اَدِل، احساسات لطیف و دخترانه ی اوست. جذابیت های پر زرق و برق، رقص های آنچنانی و آهنگ های طوفانی دیگر برای همه عادی شده! در این همهمه ی ستارگان، یک شهاب کوچک اما پرنور مثل اَدِل برای همه ی مشتاقان موسیقی لازم بود. اَدِل درست است که صدای فوق العاده ای ندارد. اما با تمام قلبش می خواند. آنقدر در آهنگ فرو می رود که گاهی احساس می شود او قلبش را شکافته و دارد احساسش را به ما نشان می دهد.
اشعار لطیف و تاثیرگذار اَدِل هم به خوانندگی پر عطوفت او کمک بسیاری می کند. که جلوه اش را در همین آهنگ “ یکی مثل تو “به وضوح می بینیم.

- - - Updated - - -

دوباره برگردیم به “ یکی مثل تو “...

" یکی مثل تو " معروف ترین ترانه ی اَدِل، در دومین آلبوم استدیویی او که 21 نام داشت به مردم معرفی شد.آلبومی که 2 سال پس از آلبوم 19 و در سال 2011 منتشر شد. همیشه زیاد پیش می آید که هنرمندان تازه کار، سریع ظهور می کنند و می درخشند و اسم در می کنند و به همان سرعت هم خاموش و محو می شند و دیگر نمی توانند موفقیت قبلی را تکرار کنند اما اَدِل خوشبختانه از این دسته نبود!!! آلبوم 21 خیلی خیلی بیشتر از 19 به محبوبیت رسید و چندین جایزه ی با ارزش اعم از گرمی را برایش به ارمغان آورد. ولی همه ی این آلبوم یک طرف و “ یکی مثل تو “یک طرف. مفهوم این ترانه، اینه که عشق اول، هیچوقت از یاد نمی ره و تاابد زنده می مونه.
هربار انگار بار اوله که می شنومش. و هربار به اندازه ی بار اول زیبا و تاثیرگذاره. البته فقط من نیستم که این نظر رو دارم. ملیون ها نفری که هر روز این آهنگ رو از سایت های مختلف دانلود می کنن یا به هر نحوی بهش گوش می دن هم با من هم عقیده اند که در این آهنگ جادویی خاص نهفته است .در حقیقت ،این آهنگ برای مردی ساخته شد که قلب اَدِل را شکست!

اَدِل در اوج عشق از او جدا شد و در سوز و گداز این جدایی این آلبوم را ساخت و شعر زیبای آهنگ “ یکی مثل تو “را سرود...شعری که حتی اگر خواننده اش را هم نشناسید قطعا از مصراع اولش خواهید فهمید که یک دختر نوجوان آن را سروده... سرنوشت اندوهناک یک دختر تنها چیزیست که در شعر می خوانید.پایان یک رابطه، اما نه پایان یک عشق... وقتی اَدِل در اواسط ترانه مظلومانه فریاد می زند : التماس می کنم ، فراموشم نکن ... شما چه حسی بهتون دست می ده؟ بغض به گلوی من که چنگ می زنه...شما رو نمی دونم... و اکثرا بر این باورند که برگ برنده ی این آهنگ زیبا همین غم ناشی از جدایی اَدِل بوده است. این ترانه برنده ی جایزه ی گرمی برای بهترین اجرای تک نفره هم شد.

این آهنگ تاثیر عجیبی در جسم و روان شنوندگانش گذاشت تا جایی که تمام طرفداران اَدِل با تمام وجود دوست داشتند بدانند که آن مرد که بوده؟ چه کسی بوده که با اَدِل بازی کرده؟ ولی خود اَدِل اصلا علاقه ای به برملا کردن رازش و فاش کردن نام عشق شکست خورده اش نداشت. بالاخره چندی پیش مشخص شد که آن مرد که روزی خدای اَدِل بود یک عکاس با نام الکس استوراک بوده.
او و اَدِل بسیار به هم علاقه مند بوده اند اما به دلایل نامعلومی آن دو پس از چند سال در سال 2009 از هم جدا می شوند. الکس بعد از اَدِل ، با دختر دیگری ازدواج کرد که دقیقا در ابتدای شعرش اَدِل به این موضوع اشاره کرده.
اَدِل در اجرای زنده ی این آهنگ در یکی از کنسرت هایش در حالی که اشک می ریخت اظهار کرد:

" وقتی 16 سالم بود آرزو کردیم که با هم ازدواج کنیم و تا ابد در کنار هم باشیم. اون الان این آهنگو می بینه و در این آهنگ با من شریکه.من این رو باهاش تقسیم می کنم. اون تنها کسیه که منظور منو در این آهنگ می فهمه "

این شکست و جدایی مدت ها ادامه داشت.تا این که اَدِل دوباره موفق شد زندگی رو پیدا کنه...
او سال گذشته با مرد میانه سالی به نام سایمن کونکی آشنا شد.که تقریبا 12 سالی از او بزرگتر است و یک ازدواج ناموفق هم داشته.سایمن کونکی یکی از سهامداران یک کارخانه ی بزرگ آب معدنی در انگلستان است و ثروت نسبتا زیادی دارد. آشنایی او و اَدِل زندگی غم بار اَدِل را ورق زد و او را دوباره بهبود بخشید. آن ها خیلی زود موفق شدند به درک متقابل برسند. چون از خیلی جهات شبیه هم هستند. سایمن هم مثل اَدِل چاق است و تازه کمی هم کم مو به نظر می رسد.و یک مرد جاافتاده است که علاوه بر مرد زندگی می تواند جای پدر را هم برای اَدِل پر کند. اَدِل هرگز طعم پدرداشتن را نچشید...چون وقتی خردسال بود والدینش متارکه کردند.و اَدِل با مادر مهرباش بزرگ شد .

اَدِل بسیار از حضور سایمن در زندگی اش خوشحال بود. به طوری که فورا دست از سیگار کشیدن برداشت و ریه هایش را سلامت کرد. او همچنین تصمیم عجیب دیگری هم گرفت که همه را انگشت به دهان گذاشت!!!! آن تصمیم چه بود؟؟؟ این که رژیم بگیرد!!!
همه از این تصمیم تعجب کردند اما اَدِل رژیم را آغاز کرد و موفق شد تا قبل از جشنواره ی گرمی 2-3 سایز کوچک شود!!!

در آن شب اَدِل در تمام شش رشته ای که نامزد شده بود ، جایزه گرفت .

بهترین آهنگ سال برای آهنگ «غلتیدن در اعماق»

بهترین آلبوم سال برای آلبوم «21»

بهترین ترانه سال برای آهنگ «غلتیدن در اعماق» سروده آدل و پل اپورث

بهترین اجرای پاپ تک نفره برای آهنگ «کسی مثل تو»

بهترین آلبوم پاپ باکلام برای آلبوم «21»

و بهترین صفحه سال

او در مصاحبه اش پس از گرمی، عنوان کرد که می خواهد مدتی ولو چند سال استراحت کند و به زندگی شخصی اش بپردازد.ازدواج کند، بچه دار شود و آشپزی و باغبانی کند!!!!!
هرچند که به گفته ی خود اَدِل ، عشق اول هیچگاه نمی میرد اما اکنون اَدِل و سایمن زندگی بسیار خوشی دارند. اَدِل در میان ناباوری همگان چندی پیش خبر بارداری اش را در خبرگذاری ها اعلام کرد و همه را شوکه کرد... این خبر مسرت بخش امید و انگیزه ای برای اَدِل شد تا کنسرت ها و تورهایش را زودتر به اتمام برساند و به استراحت بپردازد. او 4 ماه قبل در رویال آلبرت هال لندن کنسرت بزرگی اجرا کرد.

امیدوارم فعالیت هنری اَدِل همچنان ادامه داشته باشد و این تاپیک با اخبار موفقیت های اَدِل مرتبا به روز شود. اما من مطمئنم فعالیت اَدِل ادامه داشته باشد یا نه، او خواندن را ادامه دهد یا نه، ستاره باشد یا یک مادر ، یک زن موفق است. و این چیزیست که مطمئنم به آن افتخار می کند.

دانلود آلبوم 19 (You can see links before reply)

دانلود آلبوم 21 (You can see links before reply)

( لینک ها از You can see links before reply (You can see links before reply) )

ارادتمند-لاکشمی

RaziYeH
Sunday 26 August 2012, 03:39 PM
وای عزیزم ... بی نهایت ازت ممنونم .... من عاشق Adele ... و آهنگاشم ... Some one Like u .... یکی از بهترین آهنگاش ........ صداش معرکست ... کسی که روح زیبا و لطیفی داشته باشه ... همچین آهنگایی میخونه و همچین شعرایی میگه ...!!!

عزیزه دل منه ... وای لاکشمی چقدررررررررررررر تفاهممممممممممممممممممممم مم :D ...!!!!

آهنگ Rolling in the deep ....Set Fire to the rain .......... معرکه هستند ... کلا تمام آهنگاش عالیند ....!!!

عاشقتم لاکشمی ... همیشه تاپیکت دوست داشتنی اند ... مرسی عزیزم ...!!!! :am

RaziYeH
Sunday 26 August 2012, 03:51 PM
من فکر میکردم به همون دوست پسر قبلیش برگشته ... چون تو کنسرتش میگفت دوباره داریم دوست میشم ... ولی خوب همه چی مثل قبل نمیشه ...:))

من فکر کردم این >>>>> You can see links before reply همون د... که Some One Like u .... براش خونده :D :))

خوب شد فهمیدم :D

البته دقت کنی هر آهنگش برای 1 اتفاقی بوده که در زندگیش رخ داده ... !!!! و خیلی خیلی جالبه ... و به خاطر همینه که خیلی با آهنگاش میشه ارتباط خوبی برقرار کرد ... !!!

LiOneL999
Sunday 26 August 2012, 04:32 PM
من قبلا این ادلو نمی شناختم....ولی حالا خیلی ازش خوشم اومده....لاکشمی جان باریکلا بابت این تایپیک......حتما بازم بذار که باهاشون آشنا شیم.....باورت نمی شه من تا2 ماه پیش اسم یانی هم به گوشم نخورده بود.......خیلی دستت ممنون...!!!!!!!

خوش رهونا بانو لاکشمی &&&&&& تقدیم به روی ماهت :- *

hdhamid
Sunday 26 August 2012, 04:36 PM
اول .. یانی حالا adele یعنی بعدی کی میتونه باشه؟!.... کیییییییییییییه؟!... کیییییییییییه؟!...

lakshemi
Sunday 26 August 2012, 05:01 PM
ببخشید راضیه جونم دیر شد.ای دی اس ال ها قطعه و من به سختی کانکت می شم!!!!!!!هههههههههه
عرض کنم که بله عزیزکم منم خیلی اَدل رو دوست دارم...آهنگاش خیلی احساسیه.درواقع ویژگی های اهنگای اَدل خیلی شبیه مازیار فلاحی خودمونه! آهنگای عاشقانه و دردناک!!!!
دقیقا شهرت اَدل و محبوبیت آهنگاش مال همینه که آهنگاش از زندگی واقعیش الهام گرفته شدن... و یه جورایی هرکدوم یه فصل از زندگینامه ی اَدل هستن!!!!
-------------------
آره اَدل و دوست قبلیش (همون که اَدل یکی مثل تو رو براش خونده) همدیگه رو بخشیدند ولی راهشون جدا شد. اَدل توو کنسرتش هم گفت که اونو بخشیده. الآن دیگه قهر نیستن. هردو ازدواج کردن.و مسیر زندگیشو تغییر کرد.اَدل الآن تمام تمرکزش روی سایمون است که به نظر میاد باهاش خیلی خوشبخته...

lakshemi
Sunday 26 August 2012, 05:41 PM
من قبلا این ادلو نمی شناختم....ولی حالا خیلی ازش خوشم اومده....لاکشمی جان باریکلا بابت این تایپیک......حتما بازم بذار که باهاشون آشنا شیم.....باورت نمی شه من تا2 ماه پیش اسم یانی هم به گوشم نخورده بود.......خیلی دستت ممنون...!!!!!!! خوش رهونا بانو لاکشمی &&&&&& تقدیم به روی ماهت :- *

قربونت برم حورا جونم. سرعت اینترنت واقعا کشنده است!!!!
خداروشکر که یانی و اَدل رو شناختی حورا جون.
کلا تخصص من در شناساوندن هنرمندانه!!!!هههههههههههههه
قصد دارم بازم به این کارم ادامه بدم و کسانی که از نظر هنری لیاقت دارند رو به شما معرفی کنم...

تو هم خوش رهونا عزیزم.

Brilliant
Sunday 26 August 2012, 06:10 PM
مرسی خاله جان بابت این تاپیک...من از این سبک حوشم نمیاد ولی ادلُ دوست دارم....از صداش خوشم میاد چون به نظرم یکم وحشیه !

Untouchable
Sunday 26 August 2012, 06:36 PM
خاله جان سپاس و خسته نباشید بابت این تاپیک...من قبلا هم گفتم...ادل تقریبا تنها خواننده ایه بین تمام خواننده های این سبک که مثل اون تو لیست پرفروش ترینا میرن و اینجوری پرطرفدار میشن و چجوری بگم ... کسایی مثل جنیفر و بریتنی و ... . احساس فوق العاده زیادی تو کاراش هست...کنسرت چهار ماه پیششو نگاه کردم واقعا اجرای زیبایی بود...صدای فوق العاده زیبایی داره این ادل...

صدایش کلفت و کمی نخراشیده است و خیلی اوقات رگه رگه و مقطع می شود در اوج ها صدایش قدرت ندارد و تقریبا جیغ می کشد و به قول معروف صدایش انبساط کافی را ندارد.
دقققیقققا چیزی که از همه بیشتر من رو جذب ادل میکنه! دیوونه ی صداشم!

hdhamid
Sunday 26 August 2012, 06:49 PM
دوتا کاور خوشگل با آکوستیک گیتار از آهنگای
Someone Like You (You can see links before reply)

rolling in deep (You can see links before reply)

توسط Boyce Avenue

منم اتفاقا یه مدت این سبکو کاریدم!! .. ولی دیدم شعر ایرونی توش نمیشه خوند ... ضمنا من آکوستیک گیتارم نداشتم!! که با کلاسیک خیلی ضایس !! .... اون تکنیک دمپنینگ.... یا تکنیکی که پسره خفه کرده سیما با دست چپش ..... من با کلاسیک بزنم همتون فرار میکنین!! .. :17:

مینه تسنیم؟!.. بیا ... داره سردستشو به علامت تایید حرکت میده ...
خاک تو سر بی عرضت .. اینهمه صدا در میاری یدونشم بدرد نخورد!! .. بی عرضه ی ...!! ....
من برم اینو یکم ادبش کنم.. تنش میخاره امشب!! .. پگاه بیا .. بریم حال این پچچ پرررررررو رو بگیریم ... صورم که همش خوابه.. مونده تا من برم سر کار یه پولی در بیاد فرتی برم کلاس الکتریک گیتار...

:4:

lakshemi
Sunday 26 August 2012, 08:23 PM
ممنونم حمید جان
خیلی کامل کننده بود.دست گلت درد نکنه.
متاسفم که امشب نمی تونم این ویدئوها رو ببینم.ولی حتما به زودی می بینم.
آهنگ
Rolling in the deep واقعا کار زیباییه.البته به پای آهنگ محبوب من نمی رسه!!!!
-------------
سپیددندان و کوثر جان می دونم چی می گید. صدای رگه رگه این روزها خیلی طرفدار داره. شاید دلیل اینکه خوانندگان آمریکای لاتین انقدر طرفدار دارن هم همین باشه که صداشون خیلی مقطعه و بیشترشون حتی توانایی لرزاندن صداشونم ندارن!!! خیلی هاشون حداکثر 1 اکتاو و یکی دو نت می تونن بخونن یعنی همون رنجی که در روز صحبت عادی می کنن!!!!! اَدل اصول خوانندگی در سبک های کاریش جاز ، بلوز و سول رو خیلی خوب می دونه. ولی خیلی وقتا صداش خیلی افت می کنه. انگار داره زور می زنه تا بخونه... فک کنم انقدر به هنجره اش فشار آورد که خونریزی کرد. و دکترها تا مدتی از خوندن منعش کرده بودن... و حتی اجازه ی گریه هم نداشت!!!! چون به گلوش فشار میومد!!!
اتفاقا من از اینطور صداها زیاد لذت نمی برم...صداهای استوار و پر هیبت اپرایی دوست دارم...اما اَدل ارزش امتحان کردن رو داشت! اَدل یه چیز متفاوته...یه حس متفاوت دخترانه داره که شاید همه ی ما به نوعی تجربه اش کردیم و باهاش درگیریم... کلا احساسات اَدل ، طرز فکر اَدل و مرامشو خیلی دوست دارم. من کلا با شاعرها خیلی حال می کنم!!!!!!!!هههههههههههه

Yngwie_5
Sunday 26 August 2012, 08:56 PM
با اینکه از موسیقی پاپ متنفرم اما ادل رو خیلی قبول دارم.تشکر بابت تاپیک...

RaziYeH
Monday 27 August 2012, 07:04 PM
You can see links before reply 8kKDQsJCYxJx8fLT0tMTU3Ojo6Iys/RD84QzQ5Ojf/2wBDAQoKCg0MDRoPDxo3JR8lNzc3Nzc3Nzc3Nzc3Nzc3Nzc3Nz c3Nzc3Nzc3Nzc3Nzc3Nzc3Nzc3Nzc3Nzc3Nzc3Nzf/wAARCACMAIwDASIAAhEBAxEB/8QAGwAAAQUBAQAAAAAAAAAAAAAABQIDBAYHAQD/xABAEAABAwMCAwUFBgMFCQAAAAABAgMEAAUREiEGMUETIlFhcR QjMoGhB0JSscHRFZHwM2JygpIkJTQ1c6Kys+H/xAAWAQEBAQAAAAAAAAAAAAAAAAAAAQL/xAAXEQEBAQEAAAAAAAAAAAAAAAAAAREx/9oADAMBAAIRAxEAPwCkpcINPpeNDgvenkrqieHTXi7tUQLph+e yycKIKvDUAM+ZNBPLmajvP6cgKGrwzSIjcqYnU42hCPFClHb5D NF24lrgtCU4yw8cbqbkFRB8wcUAhNluFwJ0kttDYZOM1Dh8JSp IU+4saFLKGwCe8f6/Kp13vIea7OBJcaA209M48f0IpuyrurUY9gSpKEFKBnJRnr+mag 7N4YbjIbZQ8nIxrOd1HxpE9q22a16N3ZShz1fDnO36n1qHJRNY c7V8rUofDtk0CluPvu5cCsDkCDv40DLrqlLKtW58OlT7ZdVR1B t4ktHn5edD1Mucw2r0A5U2M5250F5QoLSFJOUnkc867Vbstz9n WGZCvck7E/dP7VZelByvV2vVRylJ5VylJG1AOB3pxKvOo4NIllXsrmjOojbH OoG5s0KWWkSNCRthI1KUf0p21xWFOocfIZJxuvvKPoP2oNHQVq wOZP8AW9WOyWlDjnbSHQWwdwBkq/OgtrSYsOB2zEtZUE577wT/ANvOqbd7sua4pKm0lfIONLOr6VPvV4hMpTFiRXUg5ySspP8ALp 9KY4Xsqr1NCkMrDaVd5Zz/AEaAtwdwmm4hT8xKynoOVX2HYIcJOGkEbYola4LcKOltAxgYqQ 4jrVQDl26KrcsIJ9Kr1ysECVspkA9COlXB9Oxoa6wck0VRDaWo jqsthaM/ApP1B6UFutrjvqKohSV/hA3/APKrzd4naIWUg56ECs2uwdizFa9WOuNiagFSo7sdwpcaUnf7wI/Oj9gmF5gsOHK2+Xmmhc19akIKHCplYxg5wKj22X7FMS9jKOSh5 UFyr1cbWhxtK2yFIUMgjrSsVRylAbV7FdHKgFx470lZRHZcdUE lRS2kkgDmadgwpU9wNQ47ryz+BOdPqeQ+dX2XZ3LBZWIFrbSZ8 46H5JxhOxJJP4Rg4AqtXvjZcLVbLQy03HYAQFITp14GCcDzqCn hsQ5i0SE4U2ohSCcDIO+T1+VW+DdZKoqIsGIkggDIGhJ9MZUv6 CqWpQcdXKeUe8rJVz38s0TZvs1hkpitlAUMayNIPz5n02oHn4T r9wDLrqe0UrCkoQAAc+px/Otj4btTNstjLTaAFacqIHM1lHBjRlX1pb5Djg3BI2SPLwrZWnN KdPQcqCSKacNKSrNJd5b1URyjUd+VQp7jcdtSlEbVIfkpbB35V nn2gXt1qMWmV4UvbI6UEG/cY5kmNBwQCdS+gxVOuV0clPFRV2g8VCp/CNi/jcp3tdXYtgaiOpPnXeKbZboEoMwncuJPvEg5CB5+B8qigq0OJj 6kZ7NXMeFR+taPbrAy/Y21tp1IUjYnnyqhXGIqJNdYI+E7elBPsE/sl+zuq7iz3ST8J/arKDmqK13XBkg5q2WuQXW+zWe+gc/Ef1tQTq6K5Sk8qo0++20XiEgtOKbWAVIUPNJH61g9xtr1rujkS 6lSFNjVtydHTHrWpcD8TLcaRbpRyppPu155oH7bVbrjbYd0iKa ksNuNqHJYBqDC7K1HfkBTzaFhOCkE4SgeJJ5D038KN8UsBhtlc Vpt4KTs62gpbT/mUcq+VN8R8LzOG5ofYBXbwvUlacFTO/XPrz/Kp7F3t10t7yexkLejt96QgA5B6ZO/0oG/s9Z7Ke4tZBWoDJ8a1BCwefOset18aiy0dg0tKSeaueK023T0Sm ELCwdgD60BkO6RQG/cSxbeg9u8kHokczSeILk61HW1GUAQnKlHkKzKHY5XEM9xURQWE n3khXw+g8aouEfihiesJbUO947VF4u4bfuVvMiOMrQNQHjQo8K ItqkLmS+y7wAVyJPgBzJrTrMFMxEMvqLiCMBZTg0GNRm7zEtPs sFBbbeGpbiNlqP4c9P/ALQ+Jw9c5bqWgwpCfFfIVstzgG3vKejtpWwvvFIHI9cVy2vxpG ShACx8QIwRUAWz2xy02lLK1E6U/Ws44sH+9CQelbFdCktqA22rH+LE/wC3lQzQBdWoDVz8aK22Upt0LV93GfQgZoPUlhwqeJHMjGKC6pI IyOVLTyqDbXu1iNqJyRtU0VQPgyDEmsyBn3awogcyOv0rYbHMR IZSUua0qGUkciKxjmasfCl3XEeTGWrCCrLe/XqPnUGpy47clpTa0pUCMHPUVlnEXC8iySVTLQF+yaipyOgZ0jY 90dRzrTocpMhoKSc5FJkxu11bDGKowi9zY0kiRCaLe+Ckjb/F86KcEX9TUwQ5KyEunuLJ2z4U7x9YUW556RGADTxBcQByOc5H6 1UM4aQ42e+gg907pOdqg0ri0zXoqo8dKsuHdY8KHw+KY/DVkTEjRy9MOdRWCEJPmevoP5irTwfcWb5aGXX9KnQNDox94c/3ojcuFLZPZXqjILi8ZWeePDyHlVGPwJdwvd/ZfdccdeKwQfwb9ANgK3JkFEJlLg74AB6b0NsfDFus4JaZTqznV RCe6NKdJ3BoOXW4Ro0FapLiAEpzuax5zjWaxenX2VByMXNkY+7 5GiXE8O83HiX2ZKFtsu/CcZSR4k0GVwZcyt5bgbbZZJ1uLOABUGiRrgzd7eJDBOFpzv0qh cWRR2hI59anwLxAssIMJlNrKR8KMmoM2Uq5ILvZLSg7gqSRmgq JBBwaUyrS6lR6EUqSnS8oedNUFpsi/dLQTyUaLpIA3qmQLi5EWTjUlXMUfavcIoBUtSVdRoJoOdaUk4O QSCOopHWlCg0bgm6GW2ErV71PdcHj4H5/nVzXug48Ky77PkuuX4hA92GSXD4AEY+taivZBHlVRmv2gujtEs Eg5yTWVup7F9aByzj5VqPHYSmc2tY8RWXTTmSs+dRVh4KvZs09 aVk9g7jVj7p8a1qPdkOtBbawQR0NYGy7pUM9djnwqx2K9uRHAy 85jfAUeR8j+9UaybgVHdW1N9uXViq1HuHbEb/WjMRxIAOxoDb77LMcvPBOG0FSieeBWb3C53zixxyNamXVxwrvE AJbTjlk1Z7rGduwTF7ZTccjLwScFYH3QemfGgt14gctMYQLZb3 QEjSlLbe23pzoBbnD9tsUYv3KQiTK5nPwpPgB19aG22a7PDxKf dhR0jwHSpdt4UvXEjvtV0U5GYO41jc+gPL51YpNst1hti22eaU nKjzJ8agzK6jTMWB41Dp6Y728lxwclK2pmg9TiOVN04jlQWfG9 KxSwnc0rTQXT7L0YkXFz+6hP1Uav7nwn0qj/ZYCqLcXMd0yQhPoEj9SavC/hNVGbfaE0SEufhNZRJ3fX61s3HTHaQlmsalDDyqimhzp4q7VIU eYGk+fgaYr1AXtd5kW5QQpRWz4dR6VcbdxFGdSFIc36g7Yqgto 7RHcGpXIjxpn+zVsSPA9RQa7FvDbqx3ufWi8KRDT7w6c55msTT MltjuPr9Qa4q4zVbGU7/qoNf4n4oahQ19i4O0xhIHjWSzr1PngiQ+pQVzFQnHXHDlxalH+ 8c0ig9Xq9XqD1OI5U3TiOVBc9G9IfUGWFuEfCnI86lad6G3xwN x0Iz8R1EeQqjTPsuZLfCkdZGC644s5/wAZH6VblfCaD8HxvZOG7czjBQwjPrjNGF/CaIpnGW8RwdMVis8YfPqa2zisAsLzyxWLXQYkq9TUVFbbW64lt pClrWQlKUjJUTyAFGuJrVFt62FW9wusnUw6vOfft7L9AchQHga c4QiSFvybjGjuPrgta20IQVZdV3UfyJKv8tSYFluirRcIMqBJb QlHtbKlNHZxAOR80FXzSKBlpyBbrRbXnbY1JekocK3Fvuo5LIx hKgOQFNSYUK4sSJFtbXHkMoLy4y3e0Stsc1IURnKeqTnbcHbFM 3X/AJFY/wDpvf8AtVS+GzqfkOrCS3HhyFr1HAwWlIA+alJHzoJFzdtVtlC J/BWXyhppRcXIdBUVNpUdgrHM0ymPDm2y6zW4aYxjpZ7NCHFKCdS 8E94nOam3+ZbGbiW5Np7d0MManPalI1e6R0ApFuLT1kvq2WuxZ WY2lGoq0+85ZPOgBWxhMi4RWXBltx5CFeYKgKLTplpjzpDCeH4 5S06pAJkvbgEj8VIhMJauVv0jcyGvqoftUm4zLUblOC7LqUl9e pRmLGTqO/KgCNpjvSlre9yx3ldmgkkDolJPX1qSwmHMUpluKWXNKlNlLpOo gE4VnxxzGKGqGCPGiCki2srS5/xjqdJRj+xQeef7xG2OgJ6nZQm4ojmLEfjsJZLoXqSFFQ2OOpqG jlU+ToNtt+vIB7Xcf4qiJQn7ricedScF8070AvKDIuLcdJ3Vpb T5FRx+tWQpFCLe2l7jmE25ukSm9vRIV+YrQ2+G2GozbY5JSAKW 6cJNKbHcFJfHcoipcTDWyoeVYzek6Zax51tHEI9yr0rHr8ke1K 9aioRmufwtMABIaD5fUQN1K0hIz6DP+o0i3y3YE1iYwQHGVhac 8jjofLpTWgedd0DzoC6bzCciMx5lobeDBX2ZD60YClFWMDwzUa XdXH4phx2mYkPIUWWQe+RnBUokqUd+px4AVB0DzrwQM9aAy/ebfKKXZlmbef0IQpwSVp1aUhIOBy2Ap5i+wY8V6O3am/ZpATrYMhecpOQrVzG/SgGgedeKRtuaAy9eIQ7JyLagw+2tK0LMtxeNKgcYJx0pa7tbJE h11diQVuKK14mODcnf86B6B4mnGUDUdzQSW5bMaeqQiKjTzbbK yQ2ehB6kef6UlcuGvJNvGo76i+o71HcQMJ58hSNA86mBbshTsd lhQGlnVpPU5OabQdq8UjFdQgEVR//ZYou can see links before reply

آهنگ زیبای Adele به نام ...Set Fire To The Rain .....!!!!

این آهنگ برای یکی از دوستانش که فوت کرده خونده .....!!!!

«باران را به‌ آتش کشاندن» (به انگلیسی: Set Fire to the Rain) ترانه‌ای از دومین آلبوم استودیوی ادل به نام ۲۱ است که توسط او و فریزر تی.اسمیت سروده و تهیه شده‌است. این تصنیف به عنوان دومین تک‌آهنگ از این آلبوم در اروپا منتشر شده‌است. در بریتانیا هم به عنوان سومین تک آهنگ در ۴ ژوئیه ۲۰۱۱ -وقتی که در جدول آهنگ‌ها شماره یازدهم را در این کشور کسب کرد- منتشر شد.این آهنگ در بلژیک، لهستان، هلند، جمهوری چک، اسلواکی و ایالات متحده آمریکا رتبه اول را کسب کرد. هم‌چنین در اتریش، کانادا، دانمارک، فرانسه، فنلاند،‌ آلمان، ایرلند، ایتالیا، نیوزیلند، نروژ، سوئیس و آفریقای جنوبی در بین ۱۰ آهنگ برتر قرار گرفت. “باران را به آتش کشاندن” در ۲۱ نوامبر ۲۰۱۱ به عنوان سومین تک‌آهنگ رسمی در آمریکا پخش گردید و رتبه نخست ۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد را کسب کرد. این آهنگ به عنوان سومین آهنگ به طور پیاپی از یک آلبوم در صدر جدول بهترین آهنگ‌ها قرار گرفت. ادل اولین زن بریتانیایی است که در طول تاریخ توانسته است که سه آهنگ در رتبه نخست بیلبورد و آن هم به صورت متوالی داشته باشد.

......................................

I let it fall, my heart

گذاشتم قلبم سقوط کنه

And as it fell, you rose to claim it

و در حالی که داشت سقوط میکرد تو بلند شدی تا فتحش کنی

It was dark and I was over

همه جا تاریک بود و من به اخر خط رسیده بودم

Until you kissed my lips and you saved me

تا اینکه تو منو بوسیدی و نجاتم دادی

My hands, they’re strong

دستهای من قوی ان

But my knees were far too weak

اما زانوانم اونقدر قوی نبودن

To stand in your arms

تا بتونم توی اغوشت محکم باشم

Without falling to your feet

و به پات نیفتم

But there’s a side to you that I never knew, never knew

اما یه چیزی رو در مورد تو هیچوقت نمیدونستم…هیچوقت نمیدونستم

All the things you’d say, they were never true, never true

هر چیزی که گفتی هیچوقت راست نبود…هیچوقت راست نبود

And the games you play, you would always win, always win

و با این بازی هایی که در میاری تو همیشه برنده ای… همیشه برنده ای

But I set fire to the rain

اما من باران رو به آتش کشیدم

Watched it pour as I touched your face

و بارشش رو درحالی که صورتت رو نوازش میکردم میدیدم

Let it burn while I cry

بذار باران مشتعل بشه در حالی که من گریه میکنم

‘Cause I heard it screaming out your name, your name

چون من شنیدم!باران داشت اسم تو رو فریاد میزد…اسم تو

When laying with you

وقتی با تو ام

I could stay there, close my eyes

میتونستم اونجا بمونم و چشمامو ببندم

Feel you here, forever

و برای همیشه تو رو کنار خودم احساس کنم

You and me together, nothing is better

من و تو با هم هستیم و هیچ چیز بهتر از این نیست

‘Cause there’s a side to you that I never knew, never knew

اما یه چیزی رو در مورد تو هیچوقت نمیدونستم…هیچوقت نمیدونستم

All the things you’d say, they were never true, never true

هر چیزی که گفتی هیچوقت راست نبود…هیچوقت راست نبود

And the games you’d play, you would always win, always win

و با این بازی هایی که در میاری تو همیشه برنده ای… همیشه برنده ای

But I set fire to the rain

اما من باران رو به آتش کشیدم

Let it burn while I cried

بذار باران مشتعل بشه در حالی که من گریه میکردم

I set fire to the rain

من باران رو به آتش کشیدم

And I threw us into the flames

و خودم و تو رو به قلب شعله ها پرت کردم

Where I felt somethin’ die, ’cause I knew that

اونجا بود که مردن یه چیزی رو حس کردم

That was the last time, the last time

چون میدونستم این آخرین بار بود…آخرین بار

Sometimes I wake up by the door

بعضی موقع ها وقتی بیدار میشم و می فهمم پیش در خوابم برده

Now that you’ve gone, must be waiting for you

حالا که رفتی باید منتظرت باشم

Even now when it’s already over

حتی حالا که این عشق تموم شده

I can’t help myself from looking for you

نمی تونم دنبالت نگردم

I set fire to the rain

من باران رو به آتش کشیدم

Let it burn while I cried

بذار باران مشتعل بشه در حالی که من گریه میکردم

I set fire to the rain

من باران رو به آتش کشیدم

And I threw us into the flames

و خودم و تو رو به قلب شعله ها پرت کردم

Where I felt somethin’ die

اونجا بود که مردن یه چیزی رو حس کردم

‘Cause I knew that that was the last time, the last time, oh

چون میدونستم این آخرین بار بود…آخرین بار

Oh, no

Let it burn, oh

بذار مشتعل شه

Let it burn

بذار مشتعل شه

Let it burn

بذار مشتعل شه

Almaseaby
Monday 27 August 2012, 07:22 PM
لاکشمی جان ممنون از این تاپیک...
adele خاننده ی مورد علاقه ی منم هست و واقعا اون از هر نظر مهشره.خیلی خوشحالم که اون ثابت کرده که شهرت در خوانندگی نباید از روی اندام قشنگ و جلف بودن باشه...
منم عاشق آهنگ Some one Like uهستم و هر وقت گوشش میکنم اشک تو چشمام جمع میشه...

اینم یه عکس متفاوت از adele :

8461

LiOneL999
Monday 27 August 2012, 09:31 PM
وای خدا ادل چه لاغر شده!

LiOneL999
Monday 27 August 2012, 09:55 PM
ویکی پدیا گفته: منتقد روزنامه گاردین معتقد است که اگر سال‌های سال بعد، روزی در ماشین‌تان پشت چراغ قرمز ایستاده باشید و رادیو به ناگهان آهنگی از ادل پخش کند، شما با تمام وجود به این سال‌ها، سال‌هایی که ادل در آن‌ها از خوانندگان مشهور به شمار می‌رود، پرتاب خواهید شد. مهسا پاکزاد روزنامه‌نگار، توضیح می‌دهد که این گفتهٔ روزنامهٔ گاردین «به آن معناست که چیزی از روح زمانه را می‌توان در صدای ادل پیدا کرد. ادل خواننده‌ای جوان است، هم نسل دیگر ستاره‌های این روزهای دنیای موسیقی اما ربط چندانی به آن‌ها ندارد. موهایش شبیه موهای زنان دهه‌های دور است و اندام و لباس‌هایش هم ربطی ندارد به آن چه این روزها از ستاره‌ها انتظار می‌رود». --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این هم عکسهای ادل از کودکی تا الان.منبعش هم روی خود عکسها هست:

You can see links before reply child.jpg (You can see links before reply)
You can see links before reply (You can see links before reply)

lakshemi
Monday 27 August 2012, 10:16 PM
آهنگ زیبای Adele به نام ...Set Fire To The Rain .....!!!!این آهنگ برای یکی از دوستانش که فوت کرده خونده .....!!!!
سلاممممممممممممم راضیه جونم..... به به ! دست گلت درد نکنه. خیلی لطف کردی که آگاهمون کردی. من این مطلبو نمی دونستم... پس برای دوستش بوده.
اَدل کلا خیلی موجود جالبیه...می دونی چرا؟ چون به نظرم خیلی در گذشته زندگی می کنه... و خیلی خیلی هم احساساتیه... کوچکترین حادثه در گذشته اونو به درد میاره... کلا آدم نوستالژیکیه! و جالبه بدونید که برای زلزله ی دلخراش آذربایجان هم پیام رسمی تسلیت به ایران داد! و گفته بود که خیلی از دیدن تلفات جانی متأثر شده و ساعت ها برای ایران گریه کرده!!!! البته جدا از این کلا اشک اَدل توو آستینش تشیریف داره!!!! هههههههه
واقعا در این زمینه با هم همسلیقه ایم عزییییییییییییییییز دل مننننننننننننننننننننن. مرسی عسلللللللللللللللللل. ببخشید که دیر ازت تشکر کردم موشی.

لاکشمی جان ممنون از این تاپیک...منم عاشق آهنگ Some one Like uهستم و هر وقت گوشش میکنم اشک تو چشمام جمع میشه...
adele خواننده ی مورد علاقه ی منم هست و واقعا اون از هر نظر محشره.خیلی خوشحالم که اون ثابت کرده که شهرت در خوانندگی نباید از روی اندام قشنگ و جلف بودن باشه...
فدای تو گل دختر من... منم عاشق این آهنگم. به خاطر همینم اسم این آهنگ زیبا رو روی این تاپیک گذاشتم.
دقیقا درست می گی علیا جانم. خواننده های جلف و سبک به نظر من بیشتر یه " رقاصه ی سرگرم کننده " هستن تا خواننده!!!!! به نظر من حقیر که اینطور خواننده ها که جز قرتی بازی هیچ هنر دیگری بلد نیستن، یه پاپاسی هم نمی ارزن!!!!!!

وای خدا ادل چه لاغر شده!
از قدیم گفتن:

کافر اگر عاشق شود بی پرده مومن می شود

بانو اَدل گر دل دهد چون آنجلینا می شود!!!!!
هههههههههههههه

lakshemi
Tuesday 28 August 2012, 01:10 AM
راستی حورا جان ممنونم از عکس های زیبای ادل... الآن تازه برام باز شد! وای چقد فینگیلی بوده توو کودکی!!!!!! ههههههههههه علیا جونم از تو هم ممنونم عزیزک.

lakshemi
Wednesday 26 September 2012, 06:38 PM
سلااااااااااام
خیلی دوست داشتم مرتبا این تاپیکو آپ دیت کنم ولی اَدل این چند ماه اخیر و درست بعد از گِرمی شدیدا بی حاشیه و گوشه گیر شده و اصلا در جراید اسمش رو نمی بینیم. البته نباید این نکته ی مهم رو از نظر دور کرد که اَدل هم اکنون چندین ماه است که باردار است و در خانه استراحت می کند. با وجود اینکه او خیلی وزن کم کرده اما همچنان خیلی اضافه وزن دارد و باید در این شرایط شدیدا مراقب خودش باشد که به خطر نیفتد.
او الآن در آخرین ماه بارداری اش به سر می برد و در آخر اکتبر یعنی 1 ماه دیگر فارغ خواهد شد.

و اما... تهیه کنندگان منتظرند که زودتر طفل او متولد شود تا اَدل دوباره به کار خود برگردد. اَدل شدیدا خوشحال و مشتاق تولد اولین فرزند خود است .و این خوشحالی او را به سمت نوشتن ترانه های شاد و یک آلبوم شاد سوق داده است. یک منبع خبری به یو اس مگزین گفت:"مادر شدن روی آدل و ترانه هایی که او برای آلبوم جدیدش نوشته است تاثیر خیلی زیادی گذاشته است."

اَدل از هم اکنون باید خودش را برای شروع دوباره ی کار آماده کند. غیر از آلبوم شخصی، او چندی پیش در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرده بود که پیشنهاد خواندن ترانهٔ فیلم جیمز باند هم به او داده شده است!!!!!!
این خبر در ابتدا کمی غیر قابل قبول به نظر می رسید ولی بعدا مشخص شد که اَدل واقعا آهنگ تیتراژ فیلم جیمز باند که" اسکای فال " نام دارد را خواهد خواند.

«اسکای فال» بیست و سومین فیلم از مجموعه جیمز باند است و ظاهرا این آهنگ هم، همچون خود فیلم، «اسکای فال» نام دارد . و قرار است به محض زایمان اَدل کار روی آهنگ شروع شود.«اسکای فال» در نهم نوامبر امسال (20 آبان) بر روی پرده سینماهای امریکا خواهد رفت..
کمپانی تهیه کننده ی فیلم های جیمز باند عموما از بهترین خوانندگان روز دنیا برای کارشان استفاده می کنند و 30 سال تمام است که با خوانندگان بزرگی چون جان باری، پل مک کارتنی، شرلی بسی، کارلی سیمون، تینا ترنر، ریتا کولیج کار کرده اند و اَدل هم به فهرست این ستارگان اضافه می شود...
این آهنگ اولین تک آهنگ اَدل بعد از آلبوم 21 می باشد.

رام رام

kourosh_piano
Thursday 27 September 2012, 11:57 PM
ادل یکی از بهترین های موسیقی جهانه ویک استعداد دوست داشتنی و بهترین خواننده ی مورد علاقه ی من .
کارهاش درعین سادگی سر شار از احساسه سپاس از تو لاکشمی عزیز

lakshemi
Friday 28 September 2012, 07:02 PM
ادل یکی از بهترین های موسیقی جهانه ویک استعداد دوست داشتنی و بهترین خواننده ی مورد علاقه ی من .
کارهاش درعین سادگی سر شار از احساسه سپاس از تو لاکشمی عزیز
سلام دوست عزیز
شما لطف دارین ممنونم.خوشحالم که خوشتون اومده.
معمولا تمام خوانندگانی که خودشون شاعر ترانه هاشون هستن، خوانندگان خاص و فوق العاده ای هستند. چون هیچکس مثل خود شاعر ، نمی تونه احساس شعر رو بیان کنه.یکی از دلایل محبوب بودن اَدل هم همینه.

alireza_jafarian
Friday 28 September 2012, 07:37 PM
"یکی مثل تو" با صدای تارا صالحی رو اگر نشنیدید ، بشنوید حتما:

Tarafdar
Friday 28 September 2012, 08:35 PM
اول از همه تشکر می کنم از زننده این تاپیک.

از نظر من: "آدل زنی است که روح تازه ای رو در کالبد پاپ مرده ی غربی دمید!".
امروزه کمتر خواننده ای تو این نسل پیدا می شه که با این تیپ و این شکل ظاهری بخواد مقابل کسانی که یکسرو گردن
ازش بالاترند قد علم کنه، اما این پدیده تونست جوری از زیر سایه ی بزرگان این سبک بیاد بیرون که لقب "ملکه ی پاپ انگلیسی"
رو بخودش اختصاص بدهt تو یک شب 8 جایزه گرمی رو دشت کنه! (معتبرترین جایزه موسیقی جهان).

آدل خودش رو ظرف این سال های کوتاه با این آثار کم به اندازه کافی به مخاطبان موسیقی نشون دادهt بنظر من
اونو می شه چندین سال دیگه (حداقل) در جایگاه مایکل جکسون اما در موسیقی زنان دید!
امروزه چه کسی رو می بینید که وقتی هوادارش در بیمارستان وضعیت وخیمی داره، با معجزه ی آهنگ آدل شفا پیدا می کنه!

کسانی که شناختی راجب Adele ندارند فقط و فقط کافیه آهنگ Set Fire to The Rain رو گوش بدند...
من بشخصه زمانی که این آهنگو گوش می دمt مو به تنم سیخ می شه!

از ویژگی های بارز این خانوم می توان به شیوه ی آوایی واقعا استثنایی و منحصر بفردش اشاره کرد.
امروزه چه کسی رو در پاپ غربی می بینی که آهنگای عاشقانه اش از خوی شهوت برانگیز فاصله داشته
و مزامین ادبی آهنگاش با روانت بازی کنه؟ (کسایی که یکم با ادبیات غرب آشنایی دارند متوجه می شند چی می گم).

همچنین از مشخصه های یک موزیسین خوب می شه به چی اشاره کرد؟ به قول دوستمون کسی که
خودش متن اشعار می ده، بهترین خواننده شعرش خودش هست که بهترین احساس رو منتقل کنه! و
بنظر من کسی که درک از موسیقی داره (یک نوازندست) می تونه بهترین خواننده هم باشه که آدل
از این قاعده مستثنی نیست.

دیگه چی می تونم بگم جز نقد های مثبت ؟ :4:

lakshemi
Friday 28 September 2012, 09:20 PM
امروزه چه کسی رو در پاپ غربی می بینی که آهنگای عاشقانه اش از خوی شهوت برانگیز فاصله داشته

و مزامین ادبی آهنگاش با روانت بازی کنه؟
سلاممممممممم دوست عزیز...شما خیلی به بنده لطف دارید.خوشحالم خوشتون اومده.
بله کاملا همینطوره که شما می گید. خواننده های امروز پاپ در اقصی نقاط جهان حتی همین کشور خودمون، معنای واقعی عشق رو گم کردن. و به مشتی اراجیف ، برچسب عشق می چسبونن. عاشق واقعی جز خیر و خوشبختی برای معشوق چیزی نمی خواد.و مصداق حرفم دقیقا اَدله... اَدل عشق واقعی را می شناسد. و معنای درد محبت را کاملا شفاف به شنونده منتقل می نماید. اَدل جزء معدود خوانندگانیست که جز جلب نظر ، سوق دادن طرفدارانشان به انحراف و معرفی مد های جدید، چیزی برای ارائه دارد! خیلی خواننده ها صداهایی به مراتب زیبا تر و لطیف تر از اَدل دارند. اما واقعا اَدل مملو از احساس و شاعرانگیست. من به اینکه طرفدار چنین شخصیتی هستم افتخار می کنم.

Tarafdar
Wednesday 10 October 2012, 06:53 PM
و همانطور که در پست های قبلی اشاره شده بود، بلاخره آهنگ تیتراژ سریال "اسکای فال" با صدای آدل منتشر شد
که از لینک زیر می توانید دریافت کنید. (این آهنگ شاهکار رو از دست ندید)

Link Download: Adele - Skyfall [128].mp3 (You can see links before reply[128].mp3.aspx)

lakshemi
Wednesday 10 October 2012, 09:04 PM
دستت طلا دوست من!اتفاقا امروز داشتم توو خیابون، اَدل گوش می کردم. با خودم گفتم شب برم خونه ببینم چه خبری از ادل اومده. اومدم دیدم خبرا دست شماست!!! خیلی ممنونم. واقعا عجب آهنگیه!

Untouchable
Thursday 11 October 2012, 08:12 PM
واقعا عالیه...خیلی زیبا بود...سپاس...

Let the sky fall ...
When it crumbles...
We will stand tall...
And face it all together...
...
At Skyfall
...

lakshemi
Sunday 14 October 2012, 09:37 PM
اَدل،محبوب تر از جیمز باند!
.
به نقل از آهنگسرا، در پنجاهمین سالگرد نخستین فیلم جیمز‌باند، موسیقی متن جدیدترین فیلم جیمز باند با صدای اَدِل، خواننده مشهور بریتانیایی، در عرض چند ساعت در صدر جدول آی تیونز قرار گرفت. ترانه فیلم جدید «سقوط آسمان» که نیمه شب روز جمعه، ۱۴مهر، به وقت محلی بریتانیا بر روی صفحه وب‌سایت رسمی اَدِل قرار گرفت، در چند ساعت به جایگاه نخست ترانه‌های خریداری شده از طریق آی تیونز صعود کرد.ترانه‌های سری فیلم‌های جیمز باند توسط خوانندگان مشهوری چون پل مک‌کارتنی، شرلی بَسی و مدونا اجرا شده‌اند و به شهرت رسیده‌اند، اما این نخستین بار است که ترانه فیلم جیمزباند در صدر جدول موسیقی قرار می‌گیرد.به نوشته دیلی میل اگر خرید این ترانه از آی‌تیونز به همین ترتیب ادامه پیداکند، به احتمال قوی این ترانه به چهارمین ترانه اَدِل تبدیل می‌شود که درصدر ترانه‌های برتر بریتانیا قرار می‌گیرد.

highland
Monday 15 October 2012, 07:39 AM
سلام لاکشمی عزیزم بله شما درست میگی واقعا صداش لبریز از عشق و احساسه و حتی من رو تا مدتی تحت تاثیر قرار میده چون فکر میکم با همه وجودش عشق رو و احساسش رو توصیف میکنهنمیدونم درست میگم یانه آهنگی داره با این مضمون که اشکالی نداره یکی مثل تو پیدا میکنم که واقعا وقتی بهش گوش میدم مثل خودش بغضم میگیره این دختر فوق العاده است

- - - Updated - - -

ممنون بچه هااز عکسهایی که قرار دادین.خیلی دوست داشتنیه

highland
Monday 15 October 2012, 08:31 AM
سلام لاکشمی عزیزم بله شما درست میگی واقعا صداش لبریز از عشق و احساسه و حتی من رو تا مدتی تحت تاثیر قرار میده چون فکر میکم با همه وجودش عشق رو و احساسش رو توصیف میکنه نمیدونم درست میگم یانه آهنگی داره با این مضمون که اشکالی نداره کسی رو مانند تو پیدا کنم که واقعا وقتی بهش گوش میدم مثل خودش بغضم میگیره این دختر فوق العاده است

- - - Updated - - -

ممنون بچه هااز عکسهایی که قرار دادین.خیلی دوست داشتنیه
بچه هاواقعاممنون از این تاپیک خیلی مفید بود

lakshemi
Tuesday 23 October 2012, 11:39 PM

اَدل بالاخره مادر شد!
سلاممممممممممممم انتظار ها پایان یافت و بالاخره 2 روز پیش اولین فرزند ادل که پسر است متولد شد. ظاهرا ادل و همسرش سایمون کونکی اجازه ی درج و انتشار عکس نوزاد را نداده اند. اما امیدوارم پسر اودولو به مادرش رفته باشه و قشنگ باشه.
خب مبارکــــــــــه مبارکککککککککک

:36::36::36::36::36:
.
ایشالله از این بچه خیر ببینی ادل جونم .
.
حالا من 2 چیزو ازت می خوام :
اول اینکه حالا که انقدر احساس خوشی و راحتی داری و در پوستت نمی گنجی، چار صباح دیگه خدای نکرده خوشی زیر دلت نزنه و لنگه ی بقیه ی ستاره ها طلاق بگیری و بچه ی طفلک رو آواره و بدبخت بکنی ها !
و دوم اینکه امیدوارم حرف اولمو زیاد از حد جدی نگیری و یه وقت هوس نکنی بشینی خونه بچه بزرگ کنی!!!! امیدوارم زودتر آلبوم جدیدتو بدی و طرفداراتو در سراسر دنیا شاد کنی !!!!
کارتو ول نکن.آفرین دختر خوب!

cerulean
Wednesday 24 October 2012, 03:22 PM
هورا..........هورا.........:36::69:ما منتظر دومیش هستیم:bg

تبریک ! تبریک به همه ی تازه مامان ها و همه نی نی ها :10:
-------------------------
امیدوارم تمام کودکان دنیا کودکی شادی داشته باشن
به قول گل اقا : شادی حق بجه هاست به حقوق بچه ها احترام بگذارید :)
با یاد تمامی بزرگان ایران زمین
فعلا
یا حق

LiOneL999
Wednesday 24 October 2012, 03:30 PM
********وااااوو خاله لاکـــــــــــــشمـــــــ ـــــی جوووووون********
واقـــــــــعا مررررررررررررررررسی:41:
خبر خـــــــــــــــــــیلی خوشی بود
آفرین ادل جــــــــــــان:38::38::38:

یه چیزی بین این دو باش:30:
هم حواست به بچه اودولو باشه:25:
هم به طرفدارانت!!!:5::5::5:
ههههههههههههههههههههههههه

lakshemi
Tuesday 18 December 2012, 07:12 PM
سلامممممممممممم
خیلی وقته از ادل خبر خاصی منتشر نشده. بعد از ازدواج بی سر و صدا و مخفیانه با سایمون کونکی و تولد پسرش او فعلا کماف سابق با مقادیر زیادی چربی انباشته و با آرامش به زندگی ادامه می دهد!!!!!

چند عکس جدید از ادل جون با کالسکه ی نینی اودولو! البته هنوز تصویر پسر ادل منتشر نشده.ظاهرا ادل خیلی حساسیت داره که عکسی از پسرش منتشر نشه.

همچنین آخرین اثر منتشر شده از ادل،که ترانه ی اسکای فال است همچنان در رده های بالای خرید آی تونز و همچنین فروش دی وی دی این ترانه قرار دارد.

به نقل از سایت خبری تحلیلی سی نما، ادل در باب این ترانه گفته:
یکی از لحظاتی بود که خیلی حس افتخار داشتم. وقتی شصت ساله شوم می‌گویم روزی باند گرل (خواننده جیمزباند) بودم!!!

همچنین درحراجی کریستی در شهر لندن به مناسبت پنجاهمین سال تولید فیلم‌های جیمزباند بخشی از صفحات نت ترانهٔ «اسکای فال» با امضای آدل به قیمت تقریباهفده هزار یورو فروخته شد!!!!!

خوش رهونا

highland
Tuesday 18 December 2012, 10:20 PM
ممنون لاکشمی جون،خیلی زحمت کشیدی واقعا هربار توسط شما یه خبری از ادل میگیرم،دوسش دارم،ممنون از لطفت

lakshemi
Wednesday 19 December 2012, 05:51 PM
ممنون لاکشمی جون،خیلی زحمت کشیدی واقعا هربار توسط شما یه خبری از ادل میگیرم،دوسش دارم،ممنون از لطفت
قربانت لیلی جانم کاری نکردم.همین که محبت کردی و خوندی بزرگواری کردی عسل.

lakshemi
Friday 21 December 2012, 12:43 AM
خبرگذاری آفتاب:

دنیل کریگ، بازیگر سه فیلم اخیر جیمز باند، یکی از طرفداران پر و پا قرص ادل و صدای اوست و بسیار خوشحال است که ادل تیتراژ سقوط آسمان را خوانده است. به همین منظور طی نامه ی دستنویس خودش مراتب علاقه ، ارادت و تشکر خود را برای ادل فرستاد . خب انگلیسی ها اصولا هوای همدیگه رو دارند!!!! هههههههه همچنین دنیل برای پسر 1 ماهه ی ادل هدیه ای پست کرد. این هدیه بسته ای شامل اشیای زیر است:
1- یک ماشین استون مارتین مینیاتوری است ( این ماشین دقیقا" مثل همان ماشینی است که دانیل در این فیلم از آن استفاده می کند)
2-چند لباس بچه شبیه لباسهای جیمز باند که توسط خود تام فورد طراحی شده است نیز در این پکیج بود . تام فورد همان طراح لباسی است که همه لباسهای دانیل کریگ در فیلم " سقوط آسمان " را طراحی و تهیه کرده است.
3-چند عکس قاب شده بسیار منحصر بفرد و خاص از این مجموعه و یک ساعت امگا شبیه ساعت جیمز باند نیز در این پکیج بود .
پسر ادل بعد ها که بزرگ شد حتما کلی از داشتن این هدایای ارزشمند ذوق می کنه!!!

ac120
Friday 21 December 2012, 12:58 AM
خانوم لاکشمی شما چه سازی میزنید ؟

- - - Updated - - -

LiOneL999
Friday 21 December 2012, 11:36 AM
خاله لاکشمی چرا ادل دوست نداره فعلا از پسرش خبری در رسانه ها پخش بشه؟!

lakshemi
Friday 21 December 2012, 03:34 PM
خاله لاکشمی چرا ادل دوست نداره فعلا از پسرش خبری در رسانه ها پخش بشه؟!

عارضم خدمت حورا جان که از نظر من دو مسئله محتمله: یا بچه خیلی زشته و ادل می ترسه مسخره اش کنن و یا خیلی زیباست و نگرانه از ناحیه ی خبرنگاران و عکاسان براش مزاحمت درست بشه!!!! خیلی از مخالفان ادل قبلا گفته بودند که حتما بچه هم مثل مادرش چاقی مفرط داره و بهتره نابود بشه!!!!
حورا جان معمولا وقتی ستارگان فرزند دار می شن چون می دونن حساسیت رسانه ها زیاده معمولا تا چند صباحی بچه رو زیاد به کسی نشون نمی دن تا آب ها از آسیاب بیفته و حساسیت موضوع برای مردم و رسانه ها کم بشه خصوصا برای بچه ی اول این حساسیت زیاده. معمولا مجله های ثروتمند مثل people مبلغ زیادی به ستارگان پیشنهاد می کنند تا در قبالش بذارن پورتره ی فرزند اونا رو روی جلدشون چاپ کنن!!! آنجلینا جولی برای تصویر اولین دخترش پول زیادی از people گرفت. کاترین زتاجونز هم همینطور...ولی یادمه هریتیک روشن با مجله ای دعوا کرده بود و گفته بود من مثل بعضی ستارگان فرزندم را به پول نمی فروشم!!!! شاید ادل هم با چنین مسائلی درگیره.که کلا طبیعیه.ادل خوب داره می ره جلو.دو سه ماه دیگه بچه اش برای همه عادی می شه و اینطوری راحت می شه.

من فلوت ،بالابان و دودوک می زنم.

ac120
Friday 21 December 2012, 06:18 PM
ای بابا :دی
فرض کن مام فرزند این ادم مشهورا بودیم الان عکسمو کلی قیمت میخریدن:5:

- - - Updated - - -

ای بابا :دی
فرض کن مام فرزند این ادم مشهورا بودیم الان عکسمو کلی قیمت میخریدن:5:

highland
Friday 21 December 2012, 10:45 PM
آخی این عکسش چقدر با نمکه.لاکشمی جون مگه میشه شما چیز قشنگ و جالب بذاری ما نخونیم.خیلی ممنونم

lakshemi
Saturday 12 January 2013, 03:22 PM
سلامممممممممممم نمستــــــــــه همگی.
اخبار داغ داغ از ادل که برای اولین بار فقط از من بشنوید!

1-ادل در یک قدمی اسکار!!!!

آهنگ پرفروش ادل در موسیقی آخرین فیم جیمز باند “Skyfall”، اولین آهنگ اوریجینال در ده سال گذشته است که علاوه بر نامزدی جایزه اسکار، مقام اول جدول بیلبورد را نیز کسب کرده است.:36: هیپ هیــــــــــــپ!!! آهنگ فیلم های جیمز باند تا امروز سه بار نامزد اسکار شده ولی هرگز برنده نشده اند.اگر ادل موفق به کسب جایزه برای اسکای فال شود، برای نخستین بار افتخار کسب جایزه ی موسیقی را نسیب فیلم های جیمز باند خواهد کرد...جی کی رولینگ خالق رومان های هری پاتر و دو تن از قهرمانان فیلم های هری پاتر از طرفداران پرو پا قرص ادل هستند که امیدوارند ادل موفق به کسب این جایزه ی بزرگ شود.

2- ادل همچنان حاضر نیست صورت پسر خود را به کسی نشان دهد!!!

ادل خیلی کم در معابر عمومی دیده می شود و همیشه صورت و کل سر پسر خود را با پارچه ای می پوشاند و با دست او را از دید عکاسان دور نگه می دارد... ادل حتی حاضر نشده اعلام کند که نام فرزند خود را چه انتخاب کرده؟؟؟ این دیگر خیلی زیاده رویست! کم کم این سوال در ذهن ما پیش می آید که آیا پسر کوچک ادل ناقص یا معیوب است که پدر و مادرش او را مخفی می کنند؟ یا این فقط یک نوع فیگور جدید است که ادل برای بازار گرمی و داغ کردن مطبوعات یاد گرفته؟!!! از شخصیت مهربان ادل چنین کارهایی بعید به نظر می رسد. واقعا همه در علت مخفی نگه داشتن این نوزاد مانده اند! غیر از این ها خبر عجیب تری نیز در جراید منتشر شده و آن هم این است که ادل و همسرش سایمون کنکی پس از گذشت بیش از 2 ماه از تولد پسرشان هنوز تولد او را رسما ثبت نکرده اند!!!! گفتنیست که در انگلستان ملیون ها بچه وجود دارند که تولد آن ها هرگز رسمی و ثبت نشده.

3- ادل فردا شب در فستیوال معروف گلدن گلاب 2013 Golden Globe در لس آنجلس اجرا خواهد داشت. این فستیوال،یک فستیوال هنری و سینماییست که در آن به فیلم ها و هنرپیشگان برتر جوایزی اهدا می کنند. ادل فردا شب که 13 ژانویه باشد، بعد از مدت ها دوری از صحنه در این فستیوال خواهد خواند. پلیس اقدامات امنیتی خاصی را برای حفاظت از درب های سالن اجرا اتخاذ کرده. چون مشتاقان زیادی برای دیدن ادل به سمت درها هجوم خواهند آورد. ادل دیشب وارد لس آنجلس شد . او در حالی که فرزند خود را در بغل داشت و او را مخفی کرده بود به سرعت باد از دست خبرنگاران گریخت و سوار اتوموبیل شد و از فرودگاه دور شد!!!

از دست ادل جونم حسابی مخم پنچر شد!!!!فعلا رام رام.

LiOneL999
Saturday 12 January 2013, 03:53 PM
احساس می کنم داره گریه می کنه :(

lakshemi
Saturday 12 January 2013, 04:58 PM
احساس می کنم داره گریه می کنه :(
فعلا که منم گریه ام گرفته!:17: اصلا نمی تونم بفهمم چرا ادل باید این کارو بکنه؟ همه وقتی بچه دار می شن خوشحال می شن...
به نظر من حتی اگه پسر ادل ، بنجامین باتن هم باشه بازم نباید مخفیش کنه. چون تا ابد نمی تونه به این کار ادامه بده. بالاخره مجبوره نشونش بده. توو مدرسه هم می خواد نقاب بکنه سر بچه؟؟؟
چه می دونم ؟! سِرف رام جانه!

ac120
Saturday 12 January 2013, 05:54 PM
بچه عیب داره :D

lakshemi
Saturday 12 January 2013, 09:50 PM
بچه عیب داره :D
چه عرض کنم والله؟ ولی به زعم من شاید بچه ی ادل از طرف کسی یا گروهی تهدید شده که ادل اینطوری محتاطه.:106::106::106:

ac120
Saturday 12 January 2013, 11:14 PM
چه عرض کنم والله؟ ولی به زعم من شاید بچه ی ادل از طرف کسی یا گروهی تهدید شده که ادل اینطوری محتاطه.:106::106::106:

این ادم معروفان دنیایی دارنا! از این نظرات خوش بحال خودمون

Jo0O0oLy
Sunday 13 January 2013, 08:45 AM
بابا من که میگم میترسه بچشو چشمش کنن:39::39::39:
اخه چشم بد زیاده :ao
D:

lakshemi
Monday 14 January 2013, 08:30 PM
سلامممممممممم اهالییییییییی
همونطور که دیروز هم عرض کردم ادل در گلدن گلاب 2013 در لس آنجلس شرکت کرد چون به خاطر آهنگ فیلم اسکای فال - جیمز باند، در بخش بهترین ترانه ی غیر اقتباسی کاندید شده بود.ادل جون در این مراسم اجرا هم داشت. هنوز نمی دونم اسکای فال رو خونده یا نه.منابع مشخصی پیدا نکردم. به زودی خواهم گفت. این نخستین حضور ادل در جشنواره ها و فستیوال ها پس از ماه ها دوری اش از صحنه بود. او مثل همیشه سنگین ، شایسته و خوش برخورد در این مراسم حضور یافت.

و ادل جون موفق شد برای این ترانه برنده شده و به جایزه ی ارزشمند این بخش دست یابد. یوهوووووووو!!!

این موفقیت رو به ادل جوووووووووووون تبریک می گیممممممم... امیدوارم جایزه ی بعدی اسکار باشه...

تا بعد.رام رام.

lakshemi
Tuesday 15 January 2013, 08:00 PM
اینو ببینین. مربوط می شه به پریروز که ادل جایزه ی گلدن گلاب رو برای اسکای فال برد:

بزن قدش !!!!! ههههههههههههههههه

بالاخره هرچی باشه این یه افتخار انگلیسیه که دنیل کریگ جیمز باند انگلیسی هم ازش سهم می بره!!!!هههههههههه

lakshemi
Monday 4 February 2013, 11:22 PM
آکادمی علوم و هنرهای سینمایی آمریکا، اعطا کننده‌ٔ جایزهٔ اسکار، اعلام کرد. ادل در هشتاد و پنجمین دوره از مراسم اعطای جوایز اسکار در 24 فبریه 2013 ترانهٔ نامزد اسکار«سقوط آسمان» از فیلم تازهٔ جیمز باند را به صورت زنده اجرا می‌کند.ادل در بیانیه‌ای درباره‌ٔ این خبر گفت: «نامزد شدن در شاخهٔ ترانه افتخاربزرگی است و آواز خواندن مقابل افرادی که بارها و بارها تخیل من را جذبخود کرده‌اند شگفت‌انگیز است. این اتفاقی است که تا به حال برای مننیفتاده و شاید هم همین یک‌ بار هم بیفتد. به گزارش موسیقی ما، ادل در شاخه‌ٔ بهترین ترانه به همراه پل اپورث نامزد است. این دو چندی پیش با «سقوط آسمان» جایزه‌ٔ گلدن گلوب را برای بهترین ترانه دریافت کردند.
" ادل برای اجرای زنده اش خیلی نگران است . او درطول سال گذشته بخاطر مادر شدن ، هیچ برنامه زنده ای اجرا نکرده و بخوبی میداند که وقتی در مراسم اسکار به روی صحنه می رود ، همه دنیا او را تماشا خواهند کرد."
" او به سختی تمرین می کند تا بتواند یک اجرای عالی و بدون نقص داشته باشد وبتواند دوباره اعتماد به نفسش را بدست بیاورد."

lakshemi
Tuesday 5 February 2013, 10:12 PM
زمزمه های آلبوم جدید ادل در آستانه ی اسکار!
ادل جون به جد تصمیم دارد امسال آلبوم جدیدش را منتشر کند. او بیش از 1 سال است که فعالیت خاصی نداشته است و به دلیل مادر شدنش فرصت های هنری اش را از دست داده.

اما به گفته ی نزدیکانش ادل در این مدت چندان هم بی کار نبوده! ادل در این 1 سال چند ترانه نوشته و ایده های جدیدی برای ساخت یک آلبوم شاد پاپ دارد.امسال به احتمال زیاد ادل آلبوم جدید خود که شاید نام 24 یا 25 داشته باشد را منتشر خواهد نمود... پس منتظر باشیددددددددددد ادل جون خودمههههههههههههه

lakshemi
Friday 8 February 2013, 07:18 PM
سلامممممممم
چند عکس جالب از ادل جونننننن

یک طرفدار خیلییییییی دو آتیشه و عکس العمل ادل نسبت به او! خوش به حالشششششششش
البته حق داشته! منم اگه ادل رو در خیابون می دیدم یک ندید بدید بازی ای در میاوردم اون سرش ناپیدا!!!! ههههههههههههه

ادل برای مادرش پنی خالکوبی می کند! ادل برای اینکه عشق بین خود و مادرش را جاودانه کند کلی درد رو تحمل کرد!!!!آفرین دخمل!

حکایت سگ ادل هم شده حکایت پاندای یانی!!!! شهرت هر دو داره از شهرت صاحباشون پیشی می گیره!!!!هههههههههههههه

آخه تقلید چرا؟؟؟ مگه خودت خلاقیت نداری عزیزم؟؟؟هههههههههههههه

ادل هم موزیک گوش می ده! من کوچوئیام اصلا باور نمی کردم خواننده ها هم خودشون موزیک گوش کنن!!!! هنوزم باورم نمی شه! هههههههه

lakshemi
Sunday 10 February 2013, 02:37 PM
امروز دهم فبریه مراسم گرمی 2013 در لس آنجلس اجرا می شه... ادل برای رسیدن به جایزه ی ترانه ی معروف قدیمی اش ، باران را به آتش بکش چند رقیب سرسخت داره.

احتمالش هست که او امشب این ترانه رو زنده در جشنواره اجرا کنه. به نظر شما می تونه برنده بشه؟
2 هفته ی دیگه هم جشنواره ی اسکاره...امیدوارم ادل جون موفق بشه ببره...

lakshemi
Monday 11 February 2013, 04:15 PM
خبر خبرررررررررر موفقیت دیگری برای ادل جوووووووووووون
ادل دیروز در جشنواره ی گرمی 2013 در لس آنجلس موفق شد به جایزه ی ارزشمند "بهترین اجرای پاپ فردی " برای ترانه ی معرکه ی باران را به آتش بکش دست یابددددددددددددد... هیپ هیپپپپپپپپپپپپ ادل جونننننننننننن... تبریککککککککککککک.

ادل با لباس قرمز واقعا زیباش از همه دلربایی کرد...واااااااای یکی از زیبا ترین لباساییه که تا حالا به عمرم دیدم!!!!!!!!!!

در این لباس فوق العاده شده....وایییییییی غیر قابل وصفه... باید بین این همه قرتی ، به استیل با وقار ادل افتخار کرد...

ادل و این لحظه ی خاص ...

ادل و جایزه ی باارزش گرمییییییییییی عاشق این نگاهای زل زل بانمکشم...ههههههههههههه

رقیب سرسخت، اما آشنایی صمیمانه! کیتی و ادل.... وای ادل مثل یه غنچه ی لاله است!!!!!!

جنی لوپز ظاهرا خیلی از پیروزی ادل خرسنده!!!!

به امید موفقیتای بیشتر در اسکارررررررر

ac120
Monday 11 February 2013, 05:54 PM
اسم انگلیسی اهنگشو هم بدین من دانلود کنم :d

lakshemi
Monday 11 February 2013, 07:48 PM
اسم انگلیسی اهنگشو هم بدین من دانلود کنم :d

set fire to the rain caheso

lakshemi
Monday 18 February 2013, 09:16 PM
خروج جالب ادل و بادیگاردش از یک فروشگاه!!!!ههههههههه
ظاهرا عکاس سمجی سایه به سایه ادل رو تعقیب می کرده و جلوی در فروشگاهی در لس انجلس که ادل برای خرید شخصی اونجا رفته بوده به انتظار نشسته بوده تا از او عکس بگیره. ادل هم که نمی خواست هدف دوربین این عکاس سمج قرار بگیره دست او رو خوند و به این روش جالب خارج شد !!!!! طوری که حتی محافظش هم خنده اش گرفت!!!! از دست ادل!!!!ههههههههه

این عکاس درست پشت سر ادل کنار اتوموبیل سفید روی جدول نشسته!!!دوربینش هم معلومه...ههههههههههه طفلی تیرش به سنگ خورد!!!هههههههههههه

highland
Monday 18 February 2013, 09:59 PM
میگم چقدر دنیای ادمای معروف سخته،طفلکیا یه خرید هم نمیتونن به راحتی برن،لاکشمی جون دستت درد نکنه عزیزم،مثل همیشه خبرای خوب و تازه از ادل دوست داشتنی،

lakshemi
Monday 25 February 2013, 07:31 PM
هتریک ادل!!!

ادل دیشب، 24 فبریه موفق شد جایزه ی اسکار بهترین ترانه ی فیلم را برای ترانه ی اسکای فال از همین فیلم به دست آورد!!!
بعد از دو جایزه ی با ارزش گرمی و گلدن کلاب ، جایزه ی نفیس اسکار ، هتریک جانانه ی ادل در 2013 بود!

ههههههههههههههههههههه من مرده ی این نگاهای بامزه شم!!!! خیلی موشیههههههههه

اجرای زنده ی اسکای فال در این مراسممممممم

تبریکککککککککککک ادل جونننننننننننن گوگولیییییییییییییییی

Yngwie_5
Thursday 28 February 2013, 07:53 PM
Artist: Adele
Title: Don't You Remember
Album: 21

جزو بهترین آهنگ های ادل هستش که درکنار Set Fire To The Rain و Someone Like You و Rolling In The Deep قرار گرفته و بهش ظلم شده!

lakshemi
Friday 1 March 2013, 12:12 AM
Artist: Adele
Title: Don't You Remember
Album: 21

جزو بهترین آهنگ های ادل هستش که درکنار Set Fire To The Rain و Someone Like You و Rolling In The Deep قرار گرفته و بهش ظلم شده!

سلام
بله کاملا ! این آهنگ محشره! خیلی دردناکه. من که عاشقشم. خیلی از آهنگای ادل دچار مظلومیت شدند!هههههههههه
مثلا Make You Feel My Love از آلبوم 19 خیلی زیباست ولی خیلی مظلوم! من از Set Fire To The Rain خیلی خیلی بیشتر دوستش دارممممممممم. اما ادل جون تمام کاراش از اعماق قلبه.تمامش...

highland
Thursday 7 March 2013, 07:50 PM
سلام لاکشمی جون خوبی آبجی؟دستت درد نکنه،میگم این خطرناک نیست که یکی رو انقدر میارن تو چشم،هربار جایزه میگیره،آخه تاریخ ثابت کرده این کار یعنی افول خیلی بد و یک دفعه ای انگار طرف از اول هم نبوده،این خیلی بده

lakshemi
Thursday 7 March 2013, 08:58 PM
سلام لاکشمی جون خوبی آبجی؟دستت درد نکنه،میگم این خطرناک نیست که یکی رو انقدر میارن تو چشم،هربار جایزه میگیره،آخه تاریخ ثابت کرده این کار یعنی افول خیلی بد و یک دفعه ای انگار طرف از اول هم نبوده،این خیلی بده
سلاممممم لیلی جان عزیزم قربانت تو خوبی؟
بلهههههههههه دقیقا به نکته ی خوبی اشاره کردی... من فکر می کنم که سیاست در هنر بسیار نقش داره... یک نفر رو می برن بالا بعد یهو هم میارنش پایین...خیلی هاش سیاسته... ادل درسته الآن محبوب ترین خواننده ی جهانه ولی فکر می کنم بخشی از موفقیت ها و جوایزش رو مدیون هویت انگلیسی اش باشه!!!! لیلی جان من بعید می دونم دولت یا پشت پرده ای ها زمانی هوس کنند ادل رو به زیر بکشند چون ادل نماینده ی یک ملته! مثل جیمز باند! همین فیلم های جیمز باند مربوط به سازمان جاسوسی و آدمکشی واقعی به نام MI6 در آمریکاست. باند مامور مخفی این سازمانه.هر بار چند صد ملیون دلار خرج ساخت قسمتی از این فیلم می شه و هر بار هم چه فیلم خوبی باشه چه بد یه عالمه جایزه بهش اعطا می شه...ادل هم امسال به خاطر آهنگی از همین فیلم اسکای فال جوایزی برد که البته واقعا قشنگ خونده بود...اصلا انتخاب ادل برای موسیقی این فیلم هم سیاست پشتش بود. اما همه ی این ها از لیاقت ادل چیزی کم نمی کنه...ادل واقعا خواننده ی خوبیه.و چه اسکای فال و چه باقی آهنگ هاشو به بهترین نحو اجرا کرده و قلب صافی داره. شهرتش هم به خاطر قلب پاک و متانت و وقارشه. البته خیلی های دیگه هم هستند که خیلی لیاقت دارند ولی هیچوقت اونطور که باید دیده نمی شن!!!چی بگم؟؟؟؟ قیافه ی خانم تیلور بعد از جایزه ی ادل در گلدن کلاب امسال دیدنی بود! بنده ی خدا فکر کنم خیلی ناراحت شد! بحث لیاقت همیشه هست... انسان ها خیلی موارد قاضی خوبی نیستن. و نمی تونن عادلانه انتخاب کنند که کی شایسته ترینه! عاقلان بهتر دانند تا من چورداهه!

highland
Thursday 7 March 2013, 11:03 PM
شهرتش هم به خاطر قلب پاک و متانت و وقارشه. البته خیلی های دیگه هم هستند که خیلی لیاقت دارند ولی هیچوقت اونطور که باید دیده نمی شن!!!چی بگم؟؟؟؟ قیافه ی خانم تیلور بعد از جایزه ی ادل در گلدن کلاب امسال دیدنی بود! بنده ی خدا فکر کنم خیلی ناراحت شد! بحث لیاقت همیشه هست... انسان ها خیلی موارد قاضی خوبی نیستن. و نمی تونن عادلانه انتخاب کنند که کی شایسته ترینه! عاقلان بهتر دانند تا من چورداهه!
این که همیشه هست،حق با توئه،خیلی وقتا متاسفانه حسادتهای دیگران باعث افول یک فرد محبوب میشه،کم کم شروع میکنن با شایعه زیرپای طرفو خالی کردن،منظور خانم تیلور نیست کلی دارم میگم،هرکسی میتونه باشه،ولی امیدوارم روزهای خوش ادل طولانی باشه

lakshemi
Friday 8 March 2013, 11:34 AM
این که همیشه هست،حق با توئه،خیلی وقتا متاسفانه حسادتهای دیگران باعث افول یک فرد محبوب میشه،کم کم شروع میکنن با شایعه زیرپای طرفو خالی کردن،منظور خانم تیلور نیست کلی دارم میگم،هرکسی میتونه باشه،ولی امیدوارم روزهای خوش ادل طولانی باشه

بله منم قبول دارم ولی بازم خیلی ها هستند که کار کردنشون راحت تر از دیگرانه مثلا همین ادل جون فکر می کنم خدا خیلی دوستش داره... چون نسبتا می شه گفت دوران راحتی رو سپری کرده تا به امروز...مزاحمی نداشته... منتقدی نداشته...مخالفی نداشته...همه چیز براش هموار بود... که البته لیاقتشم داره... امیدوارم همیشه ی خدا و تا انتها شرایط کار براش مهیّا باشه...چشم امید جهان به ادل و امثال او دوخته شده تا ثابت کنند " هنر هنوز تموم نشده " !!!
من فکر می کنم آلبوم بعدی ادل می تونه خیلی چیزا رو ثابت کنه... یعنی به بیانی می تونه مهم ترین کار در دوران فعالیت ادل باشه! چون او حدود 2 ساله که هیچ کار جدیدی جز اسکای فال انجام نداده و بعد از به دنیا آمدن پسرش " آنجلو " اودولو (ادل جون تازه اسمشو اعلام کرده) و دوری از صحنه برای مدت ها ، این آلبوم می تونه لیاقت و کفایت واقعی ادل رو به همه اثبات کنه!

lakshemi
Monday 25 March 2013, 12:13 AM
بالاخره عکاسان سمج انقدر کشیک ادل رو کشیدن تا موفق شدن در حیاط منزل او عکس آنجلو اودولو رو شکار کنند. البته خیلی از عکس ها با اخطار و تهدید رسمی ادل نابود شد ولی این یکی مونده!!!!!!!!

اصلا به مادرش نرفته!!! حیف!

LiOneL999
Monday 25 March 2013, 10:13 AM
آخرش نفهمیدیم برای چی اینقد بچه شو قایم می کنه!

lakshemi
Thursday 2 May 2013, 09:05 PM
سلامممممممممم

پنجم می ، یعنی 3 روز دیگه تولد ادل جوووووووووونه و جالبه بدونید که بالاخره اتفاقی که منتظرش بودم داره میوفته!!!! قراره مجسمه ی مومی ادل جون بالاخره ساخته بشه ... هنرمندان متخصص موزه ی مادام توسو شبانه روز در تلاشند تا مجسمه ی مومی ادل را برای 5 می ماه آماده کنند تا در این روز فرخنده به عنوان هدیه ی تولد به او تقدیم کنند. این مجسمه همزمان در لندن و آمستردام به نمایش در خواهد آماد.
هوراااااااااا ... من می میرم برای مجسمه های مومی!!!! ههههههههههههه

lakshemi
Monday 6 May 2013, 08:58 PM
تولدت مبارککککککک ادل جوووووووون گوگولـــــــی! ایشالله عمر طولانی داشته باشی ... دوستت دارمممممممممم ...

You can see links before reply 2066B43B3401F9A460C4B792FE2CA6666D60FC&n=217068_417049585068613_1688921807_n.jpg&i=1

هه رااام!!! نگاه کنید! ادل 25 ساله شد! می گن امسال قراره سال شگفتی ادل باشه! قراره به زودی آلبوم جدیدش بیاد ... اصلا به نظر نمیاد ولی ادل این همه ساله با ماست! البته من حدود 2 ساله که افتخار طرفداریش رو پیدا کردم! اوایل که تپل تر بود خیلییییی خیلیییییی فینگیلی تر بود ولی الآن قیافه اش شیک شده!!!! ههههههههههههه

You can see links before reply DE4CA1EE8688DAADC1E9BB0524D9BA6EC618EE&n=935359_587360294622530_1723943582_n.jpg&i=1

You can see links before reply 89FFDE78FF5E780EAB69F094E952E785F2CCB2&n=310053_587077094650850_1681605021_n.jpg&i=1

برو بکس ببخشید من هر چی گشتم مجسمه ی مومی ادل که هدیه ی موزه ی مادام توسو به او بود رو پیدا نکردم... برای همینم یه روز دیرتر برای تبریک اومدم... امروز هم تماما مریض بودم... امان از این درد ها ... انشالله به محض یافتن تقدیم می کنم...
ادل جون به وقتش جبران می کنم موشیییییییییییی ...

Yngwie_5
Saturday 18 May 2013, 05:51 PM
کاور آهنگ Skyfall توسط گروه سمفونیک راک Within Temptation
کلا سبک آهنگ رو عوض کردن

Yngwie_5
Tuesday 2 July 2013, 06:02 PM
خالکوبی جدید ادل سوژه شد! "ادل" خواننده جوان و محبوب بریتانیایی نشان داده است از هرگونه کپی برداری بیزار بوده و همواره سعی داشته است در هر زمینه ای صاحب سبک باشد. ادله زمانیکه از خالکوبی جدیدش رونمایی کرد متوجه شد "لانا دل ری" مدل معروف خالکوبی ( تاتو ) مشابه او را روی دستش طراحی کرده است.

این خواننده 24 ساله طرح جدیدش را در فیس بوک برای هوادارانش به نمایش گذاشت. این طرح توسط هنرمند معروف عرصه خالکوبی"بنگ بنگ" روی د ست او خالکوبی شده است.

این تاتوکار معروف نیویورکی تصویری از خود در کنار "ادل" در فضای مجازی قرار داد و نوشته است " ادل محبوب امرور برای تاتوی دستش به وی مراجعه کرد" این طراح معروف فهرستی از مشاهیر مختلف را به عنوان هواداران کارهایش در معرض دید عموم قرار داده است که از آن میان میتوان به ریحانا و جاستین بیبر اشاره کرد. ادله در تاتوی جدیدش کلمه " پارادایز" را روی قسمت کف دستش خالکوبی کرده است.
وی با این هنر ناآشنا نیست و سابقا پشت گوش سمت راستش نیز حروف اول اسم فرزندش "آنجلو" را خالکوبی کرده بود.
گفته میشود ادل ابتدا از طرح جدیدش بسیار راضی به نظر میرسید اما هنگامیکه متوجه شد این طرح قبلا شکار شده است به شدت تحت تاثیر قرار گرفت.

seemorgh.com

lakshemi
Tuesday 2 July 2013, 08:29 PM
ههههههههههه می گم من و شما امیرمحمد (امیرعلی- ببخشید من حواس درست ندارم) عزیز، با هم تلپاتی داریم!!!! خدایی هروقت قصد می کنم بیام اینجا می بینم شما هم هستی! هههههههه خوشم اومد. بسیار عالی بود.ممنونم از دوست خوبم.چند روزی بود فیسبوک ادل نرفته بودم چه خبرایی شده! ادل همونطور که گفتین به خالکوبی خیلی علاقه داره. اسم مادرشم روی رگ دستش خالکوبی کرده بود...! نمی دونم چرا انقدر هنرمندان خالکوبی دوست دارن؟!

حالا که اومدم بذارین چند عکس هم از آنجلو کوچولو ، پسر ادل براتون بذارم. بالاخره ادل مدتیه اجازه می ده همه چهره ی فرزندش رو ببینن!!!! هههههههههه

در ضمن، مسئولان موزه ی مادام توسو در لندن مدتی پیش خبر دادن که متاسفانه نتونستن مجسمه ی ادل رو برای تولدش 5 می آماده کنند. اما قول دادند که از این مجسمه در جولای پرده برداری کنند.

lakshemi
Wednesday 3 July 2013, 06:39 PM
سلاممممممممم برو بکسسسسس عزیز طرفدار ادل جون.

خبر...خبرداغ! بالاخره امروز صبح سوم جولای 2013 مسئولان موزه ی مادام توسو از مجسمه ی مومی ادل رو نمایی کردند. این مجسمه از اجرای آهنگ اسکای فال ادل در اسکار امسال ساخته شده! باشکوهههههههههه...بسیار زیباست! ذوق زده شدمممممم! می دونید که؟ من عاااااااااشق مجسمه های مومی ام! من تقریبا تمام عکس ها رو از کلیه ی زوایا جمع آوری کردم... ببینید و نظر بدید.

دوست دارید ببینید این مجسمه ی زیبا چه مراحلی رو برای ساخت، طی کرده؟؟؟ این ویدئو رو از جریان ساخت مجسمه ی ادل جون از ابتدا تا انتها حتما ببینید.

The making of Adele's wax figure - Madame Tussauds LondonYou can see links before reply's some exclusive footage of the making of Adele's wax figure, recently launched at Madame Tussauds London! (You can see links before reply)

لینک یوتیوب

تا بعد رام رام

lakshemi
Wednesday 25 December 2013, 09:19 PM
سلام
شب همه خوش

در آستانه ی سال جدید میلادی، ادل افتخار دیگری را به کلکسیون افتخاراتش در سال 2013 افزود!

ادل نشان افتخار بزرگی از همسر ملکه انگلیس پرنس چارلز دریافت کرد!!!!

به نقل از بحث آزاد (You can see links before reply)

ادل 25 ساله چند روز پیش نشان درجه ۱ شهروندی بریتانیا را از دستان پسر ارشد ملکه انگلیس دریافت کرد. ” ادل” با لباس ۹۴۵ پوندی اش که طراح آن ” استلا مک کارتنی ” دختر ” مک کارتنی” معروف گروه ” بیتلز” میباشد به تن داشت.این خواننده جوان برنده اسکار محبوبیت فراوانی نزد مردم بریتانیا دارد و به دلیل فعالیت ها و موفقیت هایش در زمینه هنر و افتخاراتی که در این راه برای کشورش کسب کرده است به دریافت این مدال مفتخر شد. این خواننده هالیوودی موفق علاوه بر دریافت جایزه اش به دلیل طراحی ناخن هایش نیز سوژه عکاسان شد. او با ظرافت خاصی در انتخاب رنگ ، ناخن هایش را با لاک سورمه ای پوشانده بود و یک تاج نشان خاندان سلطنتی بریتانیا با نگین سرخ نیز روی یکی از ناخن هایش دیده میشد. گفته میشود ” ادل ” از این اتفاق بسیار خرسند به نظر میرسید و پرنس چارلز بعد از نصب نشان روی سینه او چند دقیقه ای با وی گفتگو کرد. این خواننده محبوب در این رابطه به خبرنگاران گفت : واقعا افتخاری به این بزرگی را باور نمیکنم، حضور در کنار خاندان سلطنتی واقعا مثل یک خواب است، دریافت این نشان به قدری شادی آور است که جز خوشحالی کاری نمیتوان کرد.

چه لباس فوق العاده ای!!!!!

اینم ویدئوی این رویداد رسمی:

دوستت دارم گوگولیییییییییییییییییییی

lakshemi
Monday 5 May 2014, 06:22 PM
سلامممممممممممممممممم

هیپ هییییییییییییییپ!

تولد ادل جون مبارکککککککککککککککک.... ادل 26 ساله شد... هوراااااااااااااااا....
تولد شاد و خوشی برات آرزومندیم ادل جووووووووووووون... امیدوارم به زودی زود با آلبومت همه رو شگفت زده کنی مثل قبل... وعده داده شده بود آلبوم ادل برای ماه آپریل آماده است.ولی انگار کمی به دراز کشیده! در هرحال ما منتظریم تا هر چی زودتر شاهد و شنونده ی جادوی جدید ادل عزیز باشیمممممممممممممممم.

دوستت دارممممممممممم ادل موشیییییییییییییییی

amiralitgh
Monday 22 September 2014, 04:19 AM
دانلود دو آهنگ never gonna leave you و you'll never see me again از ادل

این دو آهنگ در سال 2010 ضبط شده بودند ولی ادل اونا رو توی آلبوم 21 نگذاشته بود، چند وقت پیش به صورت ویروسی توی اینترنت پخش شد، واقعا محشره!
--------------
آلبوم جدید ادل در 24 نوامبر؟؟؟؟
paul moss در توییتر خود اعلام کرد:

"2014going to be a good year for UK music, sande, ed sheeran, Adele and paolo nutini are releaseing this year "
و
" A huge realease coming on the 24th of november in the UK. HUGE!"
اسم این آلبوم احتمالا "25" هست، چون ادل در روز تولد 26 سالگیش در توییتر گفت:
"Bye bye 25... See you again later in the year x "

kazir
Monday 22 September 2014, 10:36 AM
عاشششششششششششششششششق ادلم!!!!!!!

lakshemi
Monday 22 September 2014, 10:07 PM
امیر عزیز واقعا ممنونم.خیلی لطف کردی. آهنگای فوق العاده ای بودن و من نشنیده بودمشون.
ادل اودولو ، هی داره آلبومشو به تاخیر می اندازه! طاقت ها دیگه تموم شده!!!

lakshemi
Friday 23 October 2015, 03:54 PM
وووووهوووووووووووووووووو !

با اخبار خوشی برگشتممممممممممممم! آلبوم جدید ادل به نام " ادل 25 " در روز 20 نوامبر 2015 منتشر خواهد شد!!! و بهتر ترش اینه که یکی از آهنگ های این آلبوم به نام " سلام " امروز 23 اکتبر 2015 معادل 1 آبان 94 دقیقا 7 ساعت پیش منتشر شد. این تک آهنگ فوق العاده ست! خودتون گوش بدین:

آهنگ سلام با صدای ادل

lakshemi
Sunday 25 October 2015, 07:23 PM
ادل اودولو ، انگار دیگه بزرگ شده! یادش به خیر! روزی که اون 16،17 سالش بود و اولین قدم هاشو در موسیقی برداشت! حالا اون از یک دختر عاشق پیشه و شاید خیال پرداز، به یه زن 27 ساله محکم تبدیل شده... حالا اون یه مادره و شاید همین هم احساساتشو لرزان تر، شیشه ای تر و شیرین تر کرده... هرچند تغییر سن در صورت ادل هم کاملا آشکاره اما ادل اودولو، همیشه واسه من ادل اودولوئه و ادل اودولو هم خواهد موند! چون من همچنان در صورت ادل، در صداش و ترانه هاش دنبال همون دختر 16 ساله می گردم... توی آهنگ جدیدش "سلام" انگار بازم اون دختر برگشته و از پشت تلفن، معصومانه و حتی شاید بچگانه با کسی حرف می زنه، اقرار می کنه، طلب بخشش می کنه... این آهنگ به نظرم نقطه ی مقابل شاهکارش " یکی مثل تو" ست. اونجا خیلی به نظر بی تفاوت میاد ولی اینجا نه... انگار تا حرفاشو نزنه خیال بس کردن نداره. به همون خامی، حساسی و مهربونی 16 سالگی ... مطمئنم شمام مث من از آهنگ سلام با صدای ادل جون خیلی خوشتون اومده... بعد از فقط 2 روز از انتشار این آهنگ، انفجاری در اینترنت به پا شده! همه جا حرف از این آهنگه! مطمئنم "سلام " هم مانند " یکی مثل تو " شاهکار ادل خواهد شد. عذر می خوام اگه خیلی آب و تابشو زیاد نکردم و خیلی خلاصه پست زدم. خیلی گرفتارم، خیلی زیاد. گرفتاری همیشه هست اما موسیقی علاجش می کنه. دست کم برای چند دقیقه... بازم اومدم چون هم ادل اودولو رو خیلی دوست دارم و هم آهنگ سلام رو...

این متن انگلیسی آهنگ سلامه:

Hello, it's me
I was wondering if after all these years
You'd like to meet, to go over everything
They say that time's supposed to heal ya
But I ain't done much healing

Hello, can you hear me?
I'm in California dreaming about who we used to be
When we were younger and free
I've forgotten how it felt before the world fell at our feet

There's such a difference between us
And a million miles

Hello from the other side
I must've called a thousand times to tell you
I'm sorry, for everything that I've done
But when I call you never seem to be home

Hello from the outside
At least I can say that I've tried to tell you
I'm sorry, for breaking your heart
But it don't matter, it clearly doesn't tear you apart anymore

Hello, how are you?
It's so typical of me to talk about myself
I'm sorry, I hope that you're well
Did you ever make it out of that town
Where nothing ever happened?

It's no secret
That the both of us are running out of time

So, hello from the other side

Hello from the outside

Ooooohh, anymore
Ooooohh, anymore
Ooooohh, anymore
Anymore

Hello from the other side

Hello from the outside

و این هم ترجمه ی شعره:

سلام، منم
داشتم فکر می کردم بعد از این سال ها دوست داری منو ببینی
و همه چیزو به یاد بیاری؟
می گن گذشت زمان خوبت می کنه
اما من زیاد خوب نشدم
سلام، صدامو می شنوی؟
من در رویای کالیفورنیا هستم، کسی که قبلا بودیم...
وقتی که ما جوان تر بودیم و آزاد
یادم رفته دنیا زیر پاهامون چه حسی داشت...
چقدر فرق بین ماست!
میلیون ها مایل...
سلامی از یه جای دیگه
من باید هزاران مرتبه بهت زنگ می زدم تا بهت بگم
منو ببخش به خاطرهمه ی کارایی که کردم
اما انگار هر وقت بهت زنگ می زنم خونه نیستی
سلامی از بیرون
حداقل می تونم بگم سعی کردم بهت بگم
منو ببخش که قلبتو شکستم
اما اشکالی نداره، واضحه که تو دیگه برات مهم نیست

سلام، حالت چطوره؟
خیلی عادیه که راجع به خودم بگم..
عذر می خوام، امیدوارم خوب باشی.
هیچوقت از اون شهر رفتی؟ از جایی که هرگز، هیچی اتفاق نیوفتاد!
این برکسی پوشیده نیست،
که وقت هر دومون داره تموم می شه...
پس، سلامی از یه جای دیگه
من باید هزاران مرتبه بهت زنگ می زدم تا بهت بگم
منو ببخش به خاطرهمه ی کارایی که کردم
اما انگار هر وقت بهت زنگ می زنم خونه نیستی
سلامی از بیرون
حداقل می تونم بگم سعی کردم بهت بگم
منو ببخش که قلبتو شکستم
اما اشکالی نداره، واضحه که تو دیگه برات مهم نیست...

lakshemi
Thursday 29 October 2015, 06:01 PM
اولین مصاحبه ی ادل بعد از 3 سال!

سلام دوستان ادل بالاخره بعد از 3 سال مصاحبه کرد! من چکیده ای از مفیدترین قسمت های این مصاحبه ی طولانی رو خدمتتون تقدیم می کنم. باشد که خوشتون بیاد.

سلام به جراح قلب!

در نوزده سالگی، من یک بار به خانه ی مادرم رفتم و نسخه ی اولیه ی "یکی مثل تو " را برایش اجرا کردم. او گریه کرد و گفت: " تو یک جراحی! " ... " تو قلب مردم را خوب می کنی! "

"سقوط آسمان" آهنگی که برای فیلم سقوط آسمان از سری فیلم های جیمز باند خوندی خیلی بی سر و صدا و بی حاشیه بود!

چون من فقط چند روز مانده به اکران فیلم زایمان کردم! و دلیلش همین بود که هیچ کاری نتونستم برای اون آهنگ انجام بدم.

مادر بودن چطوره؟

خیلی سخت! فک می کردم خیلی آسون باشه اما نبود. البته شگفت انگیز هم هست.

از "25 " و آهنگ هاش در حالی که چند روز به انتشارش مونده چی می تونی بگی؟

25 درباره ی بزرگ شدن و دلتنگ گذشته شدن است. درباره ی " چه بود" ، "چه هست " و "چه می توانست باشد " درباره ی خالی کردن ذهن از گذشته. به خاطر مادر شدن و عبور از 25 سالگی الآن دیگه ظرفیت نگران بودن راجع به خیلی چیزایی که قبلا نگرانشون بودم رو ندارم! چون من فضای شلوغ زیادی توی ذهنم دارم و باید خیلی چیزا رو از توش بیرون بریزم! زندگی خیلی راحت تر می شه وقتی گذشته رو واسه خودت اندوخته نکنی! باید خیلی چیزا رو از توی ذهن خالی کرد! این کار شفابخشه.همونطور که گفتم 25 درباره ی همین بیرون ریختن گذشته ست.

شاید منتقدان و کارشناسان 25 رو همون 21 که دوباره میکس و مسترینگ شده تفسیر کنن .آیا 25 شبیه به 21 _ آلبوم 30 ملیون نسخه فروخته شده و جایزه برده و تبدیل کننده ی شما به یک ستاره ی جهانی _ خواهد بود؟

این عادلانه نیست! من بسیار بسیارهشیار بودم که یه 21 دیگه نسازم!من قطعا قصد نداشتم که یه کار خیلی غمگین بنویسم چون حالا من دلشکسته نیستم! من اون موقع خیلی غمگین و تنها بودم. بدتر از این نمی شه که دوباره احساسی که موقع نوشتن 21 داشتم رو داشته باشم. هرگز نمی خوام دوباره احساسی مث اون موقع داشته باشم.و ندارم. پس 25 یه 21 با تنظیم جدید نیست!نمی خوام "21 " رو ادامه بدم!

فقط یک آهنگ از آلبوم 25 "سلام" تا حالا منتشر شده. آیا مخاطب آهنگ سلام همون مردیه که "یکی مث تو " برای اون نوشته شد؟

اوه نه! سلام اصلا به شخص خاصی تعلق نداره.سلام، درباره ی هرکسیه که تاحالا آزردم، حتی خودم! و عذرخواهی به خاطرش...خانوادم،دوستانم،حت طرفدارانم البته!

فکر می کنی 25 هم اندازه ی 21 خوش اقبال باشه؟

این چیزیه که برام مهم نیست! مهم اینه که من به کارم ادامه بدم و از احساسم بخونم. بعدا خواهیم دید که مردم دوست خواهند داشت یا نه.

امیدواریم که اینطور باشه. تنها آهنگ منتشر شده از 25 "سلام" که نشون می ده مردم بازخورد خوبی دادن.این سومین مصاحبه ی من با ادل در طی 3 آلبومش، 19،21 و 25 بود و باید اعتراف کنم که ادل نه تنها عوض نشده بلکه به همون صمیمیت،گرمی ، شوخ طبعی و صداقته. آیا مردم هم اینو حس می کنن؟

بعضی وقت ها حس می کنم که مردم فک می کنن من عوض شدم و نزدیک من نمی شن. اما من به شهرت و آوازه اهمیتی نمی دم! دوستام می گن که من عوض نشدم! من هنوز با دوستان دبیرستانم معاشرت دارم. اونا می گن من هنوز مث قبل هستم! من در کنار پسرم یه آدم مشهور نیستم. فقط یه مادرم. به شهرت اهمیت نمی دم.

امیدواریم که ادل به فعالیتش ادامه بده و شاهد 29، 42 و 88 هم باشیم!!! ممنونم از وقتی که گذاشتی ادل.

lakshemi
Thursday 5 November 2015, 06:22 PM
هیپ هیییییییییپ!

"سلامِ" ادل موفق شد رکوردر جدیدی برای او بر جای بگذارد. آهنگ سلام ظرف مدت یک هفته بیش از 1 میلیون دانلود از بیلبورد داشته است! طبق آمار سایت بیلبورد این اتفاق در 15 سال اخیر بی سابقه بوده است. رکورد قبلی این مقدار فروش، به سال 1997 و کاری که التون جان در بزرگاشت پرنسس دیانا اجرا کرد بر می گردد. و اینک ادل بعد از 15 سال رکورد جان را شکست!

همچنین ویدئو کلیپ آهنگ سلام رکورد تعداد بازدید در یک روز را نیز شکست! تیلور سوئیفت رکورددار قبلی تعداد بازدید روزانه ویدئو بود ! آلبوم 25 ادل 15 روز دیگر و در 20 نوامبر در سطح بین المللی منتشر خواهد شد!

Yngwie_5
Thursday 19 November 2015, 10:21 AM
دانلود آلبوم جدید Adele به نام 25

Tracklist:

01 - Hello
02 - Send My Love (To Your New Lover)
03 - I Miss You
04 - When We Were Young
05 - Remedy
06 - Water Under the Bridge
07 - River Lea
08 - Love in the Dark
09 - Million Years Ago
10 - All I Ask
11 - Sweetest Devotion

Bitrate: 320 Kbps
Size: 111 MB
Password: dlera

Uploadbaz (You can see links before reply)
Link taken from You can see links before reply

lakshemi
Thursday 19 November 2015, 09:13 PM

Tracklist:

01 - Hello
03 - I Miss You
04 - When We Were Young
05 - Remedy
07 - River Lea
08 - Love in the Dark
09 - Million Years Ago
10 - All I Ask
11 - Sweetest Devotion

Bitrate: 320 Kbps
Size: 111 MB
Password: dlera

Link taken from You can see links before reply (You can see links before reply)

به به! واقعا سپاسگذارم از این کمک ارزشمندی که به ما کردی... این که می گن ایرانیا همیشه از همه جلوترن واقعا درسته! دقیقا به محض انتشار آلبوم در ایران می تونیم اونو گوش بدیم! و این عالیه! ممنونم امیرمحمد جان.

lakshemi
Sunday 22 November 2015, 09:15 PM
خب نظرتون راجع به 25 چیه؟

به نظر من 25 از 21 خیلی بهتر و تکنیکی تر ساخته شده. هرچند من صلاحیت زدن حرفای تخصصی رو ندارم ولی حتی واسه مردم معمولی چون من هم کاملا بارزه که هم موسیقی و هم صدای ادل پیشرفته تر شده. ادل خیلی تکنیک هایی که پیشتر زیاد در اونا وارد نبود رو آموخته و صداش به نظرم باتجربه تر و پخته تر شده. این خیلی باارزشه. معلوم شد ادل بهم کلک زده!!!! هههههههههه من همش نگران بودم که ادل در این سال ها گوشه ی خونه جا خوش کرده و کار رو بوسیده و کنار گذاشته! اما معلوم شد نخیر اینطور نبوده و ادل کاملا در این زمان طولانی 3 سال تمرین و یادگیری رو کنار نذاشته و نذاشته پشتش باد بخوره. آفرین ادل اودولو ...
اگه دوست داشتین نظراتتونو راجع به 25 بنویسین. بازم لازمه از امیرمحمد دوست خوبم تشکر کنم که لینک دانلود رو برامون گذاشت. من منتظر نظراتتونم. چند تا عکسم از ادل ببینین:

ادل واقعا خیلی خوب لاغر کرده و ثابت می کنه که مادر شدن توجیهی برای اضافه وزن نیست!!!هههههههههه اون حالا از مجردیش هم خوشتیپ تر شده! خیلی براوو داره!

lakshemi
Friday 18 December 2015, 01:01 PM

01 - Hello
03 - I Miss You
04 - When We Were Young
05 - Remedy
07 - River Lea
08 - Love in the Dark
09 - Million Years Ago
10 - All I Ask
11 - Sweetest Devotion

Link taken from You can see links before reply (You can see links before reply)

دوستان اگه هنوز به آلبوم 25 ادل جون گوش فرا نداده اید این فرصت رو از کف ندین و حتما از لینک بالا که امیر محمد عزیز لطف کرده دانلودش کنید. من عاشق Love in the Dark , Remedy , Send My Love و بیش از همه Hello هستم... آهنگای خیلی تاپی اند. خصوصا Love in the Dark. در ضمن ، ادل جون در سال 2016 تور بزرگی در اروپا و آمریکا رو آغاز می کنه و قراره کنسرت های بسیاری داشته باشه که قطعا آهنگ هایی از 25 رو هم خواهد خوند. کشورهایی که ادل در اون ها اجرا خواهد داشت به قرار زیرند :

انگلستان ، ایرلند ،سوئد ، نروژ ، دانمارک ، آلمان ، سوئیس ، پرتغال ، اسپانیا ، ایتالیا ، تگزاس ، هلند ، فرانسه، بلژیک ، کانادا و مکزیک.

خوش رهونا همگییییییییی

lakshemi
Tuesday 12 January 2016, 08:50 PM
سلام بر و بچه های عدیدمممممم

یه آهنگ قدیمی و دل انگیز ادل اودولو رو براتون آوردم.... حتما شنیدین. Dont you remember از آلبوم 21 ... یکی از مورد علاقه های شدید من! خیلیییی خاصه ... دل هوای این آهنگو داشت گفتم شاید بد نباشه شمام بشنوین (اگه نشنیدین) و صفا کنین...

lakshemi
Tuesday 16 February 2016, 10:18 PM
سلام بر بر و بکس عزیزم _ دوستداران ادل اودولو _

اتفاق عجیب در گرمی 2016!!!

حتما ناگفته می دونید که ساعاتی قبل جشنواره ی گرمی 2016 برگذار شده. حرف های شنیدنی و جالب راجع به برندگان امسال بسیار مفصله (و منم ازشون می گذرم) درواقع ما به بخش ادِلی مراسم کار داریم! ادل امسال میهمان این جشن بود اما در هیچ رشته ای کاندید نبود که خب طبیعی هم هست چون آلبوم 25 او در جشنواره ی سال بعد در بین گزینه ها خواهد بود.

اما نکته ی مهم ، اجرای زنده ی آهنگ all I ask از آلبوم تازه اش 25 بود. ادل در لباسی زیبا و همراهی پیانو شروع به اجرای ترانه کرد ولی ظاهرا در بخش هایی از ترانه صدای گیتار بی ربط و ناموزونی که اصلا جزء آهنگ نبود در اجرای ادل شنیده شده. افرادی که در سالن حضور داشتند می گویند که اصلا چنین چیزی وجود نداشته ولی بینندگان تلویزیونی همگی با تایید این مطلب از ادل برای این اجرای بد رنجیده اند.

بعد از همه ی این ها عده ی دیگری جاستین بیبر را مقصر این مشکل دانسته اند و ادعا کرده اند این صدای تمرین جاستین با گیتار (در پشت صحنه)بوده که به عمد وسط اجرای ادل آورده شده تا خواندن او را خراب کنند!!!! خیلی ها شروع به بد و بیراه گفتن به جاستین کرده اند و او را مقصر اصلی خرابی اجرای ادل دانسته اند!
البته ادل قبلا هم سابقه ی اجرای بد داشته اما نظر شخصی خودم اینه که اصلا من صدای اضافی و ناکوکی در اجرای ادل نشنیدم. فکر می کنم اشکالی در پخش وجود داشته! اجرای ادل عالی و پر قدرت بود و هیچ ایرادی نداشت! به هرحال قضاوت با شما. نظراتتونو بگین. کی مقصره؟ ادل؟ جاستین؟ یا صدابرداری تلویزیون؟

Defunct
Wednesday 17 February 2016, 05:28 PM
سلام بر بر و بکس عزیزم _ دوستداران ادل اودولو _

اتفاق عجیب در گرمی 2016!!!

حتما ناگفته می دونید که ساعاتی قبل جشنواره ی گرمی 2016 برگذار شده. حرف های شنیدنی و جالب راجع به برندگان امسال بسیار مفصله (و منم ازشون می گذرم) درواقع ما به بخش ادِلی مراسم کار داریم! ادل امسال میهمان این جشن بود اما در هیچ رشته ای کاندید نبود که خب طبیعی هم هست چون آلبوم 25 او در جشنواره ی سال بعد در بین گزینه ها خواهد بود.

اما نکته ی مهم ، اجرای زنده ی آهنگ all I ask از آلبوم تازه اش 25 بود. ادل در لباسی زیبا و همراهی پیانو شروع به اجرای ترانه کرد ولی ظاهرا در بخش هایی از ترانه صدای گیتار بی ربط و ناموزونی که اصلا جزء آهنگ نبود در اجرای ادل شنیده شده. افرادی که در سالن حضور داشتند می گویند که اصلا چنین چیزی وجود نداشته ولی بینندگان تلویزیونی همگی با تایید این مطلب از ادل برای این اجرای بد رنجیده اند.

بعد از همه ی این ها عده ی دیگری جاستین بیبر را مقصر این مشکل دانسته اند و ادعا کرده اند این صدای تمرین جاستین با گیتار (در پشت صحنه)بوده که به عمد وسط اجرای ادل آورده شده تا خواندن او را خراب کنند!!!! خیلی ها شروع به بد و بیراه گفتن به جاستین کرده اند و او را مقصر اصلی خرابی اجرای ادل دانسته اند!
البته ادل قبلا هم سابقه ی اجرای بد داشته اما نظر شخصی خودم اینه که اصلا من صدای اضافی و ناکوکی در اجرای ادل نشنیدم. فکر می کنم اشکالی در پخش وجود داشته! اجرای ادل عالی و پر قدرت بود و هیچ ایرادی نداشت! به هرحال قضاوت با شما. نظراتتونو بگین. کی مقصره؟ ادل؟ جاستین؟ یا صدابرداری تلویزیون؟

کار خود جاستینه... ازین ادمه کودن هیچ کاری بعید نیست...همه چی زیر سر اونه...
ولی من تو اجرا های دیشب از آلیس کوپر بیشتر انتظار داشتم، ولی از همه بیشتر با بخش بزرگداشت بی بی کینگ و اجرای تیاتر همیلتون حال کردم...
ضمنا بهترین پرفرمنس متال سال و بهترین اهنگ متال سال به بند های میوز و گوست تعلق گرفت که نشان داده نشد...
یکی دیگه از حواشی هم به پل مک کارتنی مربوط بود...

lakshemi
Wednesday 17 February 2016, 09:26 PM
کار خود جاستینه... ازین ادمه کودن هیچ کاری بعید نیست...همه چی زیر سر اونه...
ولی من تو اجرا های دیشب از آلیس کوپر بیشتر انتظار داشتم، ولی از همه بیشتر با بخش بزرگداشت بی بی کینگ و اجرای تیاتر همیلتون حال کردم...
ضمنا بهترین پرفرمنس متال سال و بهترین اهنگ متال سال به بند های میوز و گوست تعلق گرفت که نشان داده نشد...
یکی دیگه از حواشی هم به پل مک کارتنی مربوط بود...

هرچند من عادت ندارم رُک انتقاد کنم ولی منم زیاد از این جوانک خوشم نمیاد! البته خیلی بعید می دونم که اون همچین کاری کرده باشه! اصلا مراسم گرمی با این همه سرمایه و امکانات همچین اشتباه فاحشی مرتکب می شه؟؟؟؟ یعنی کل اعتبار این مراسم می ره زیر سوال اگه این اتهام راست باشه! ههههههه
اگه از من بپرسین، می گم با عقل جور در نمیاد که یه الف بچه همچین قدرت و نفوذی داشته باشه که اجرای خواننده ی ابر قدرتی مث ادل رو خراب کنه! شاید این کار از یه آدم قوی تر مث التون جان یا همین پل مک کارتنی بر بیاد ولی جاستین بیبر نه!!! خدایی خیلی خنده داره همچین تصوری! دقیقا مث اون اتهام معروف تاریخ موسیقیه که می گه سالیری، موزارت رو کشته!!! البته نه جاستین سالیریه و نه ادل، موزارت! چون در این فقره حسادت غیر منطقیه! جاستین بسیار پر طرفدار و معروفه. دلیلی برای حسادتش به ادل وجود نداره تازشم معمولا جنس های یکسان به هم حسادت می کنن (مث کتی پری و تیلور سوئیفت) هیچوقت مردا به زن ها حسادت نمی کنن یا بر عکس!

من دو تا فرضیه دارم:

اگه پارازیتی در اجرای ادل وجود داشته باشه (من چیزی نشنیدم) ممکنه شخص ثالثی درش دست داشته. دلیل هم داره. ادل و جاستین رفاقت گرمی با هم دارن و همیشه از هم تعریف می کنن. چند وقت پیش ادل از پنجره ی خونه با طرفداراش حرف زده بود و گفت بود من مث جاستین بیبرم و به مردم خیلی اهمیت می دم! اونا همیشه با هم خوب بودن و به احتمال زیاد خواستن بین این دو رو بزنن!!!

ممکنه این شایعه ای باشه که خود جاستین برای خودش ترتیب داده! این شگرد قدیمی آدمای معروفه که هر از گاهی با یه شایعه اسم خودشونو سر زبونا می اندازن! قطعا سالیری هم امروزه اسمی ازش نمی موند اگه شایعه ی قتل موزارت براش ساخته نمی شد!!!!!ههههههههههههه

Defunct
Thursday 18 February 2016, 05:50 PM
هرچند من عادت ندارم رُک انتقاد کنم ولی منم زیاد از این جوانک خوشم نمیاد! البته خیلی بعید می دونم که اون همچین کاری کرده باشه! اصلا مراسم گرمی با این همه سرمایه و امکانات همچین اشتباه فاحشی مرتکب می شه؟؟؟؟ یعنی کل اعتبار این مراسم می ره زیر سوال اگه این اتهام راست باشه! ههههههه
اگه از من بپرسین، می گم با عقل جور در نمیاد که یه الف بچه همچین قدرت و نفوذی داشته باشه که اجرای خواننده ی ابر قدرتی مث ادل رو خراب کنه! شاید این کار از یه آدم قوی تر مث التون جان یا همین پل مک کارتنی بر بیاد ولی جاستین بیبر نه!!! خدایی خیلی خنده داره همچین تصوری! دقیقا مث اون اتهام معروف تاریخ موسیقیه که می گه سالیری، موزارت رو کشته!!! البته نه جاستین سالیریه و نه ادل، موزارت! چون در این فقره حسادت غیر منطقیه! جاستین بسیار پر طرفدار و معروفه. دلیلی برای حسادتش به ادل وجود نداره تازشم معمولا جنس های یکسان به هم حسادت می کنن (مث کتی پری و تیلور سوئیفت) هیچوقت مردا به زن ها حسادت نمی کنن یا بر عکس!

من دو تا فرضیه دارم:

اگه پارازیتی در اجرای ادل وجود داشته باشه (من چیزی نشنیدم) ممکنه شخص ثالثی درش دست داشته. دلیل هم داره. ادل و جاستین رفاقت گرمی با هم دارن و همیشه از هم تعریف می کنن. چند وقت پیش ادل از پنجره ی خونه با طرفداراش حرف زده بود و گفت بود من مث جاستین بیبرم و به مردم خیلی اهمیت می دم! اونا همیشه با هم خوب بودن و به احتمال زیاد خواستن بین این دو رو بزنن!!!

ممکنه این شایعه ای باشه که خود جاستین برای خودش ترتیب داده! این شگرد قدیمی آدمای معروفه که هر از گاهی با یه شایعه اسم خودشونو سر زبونا می اندازن! قطعا سالیری هم امروزه اسمی ازش نمی موند اگه شایعه ی قتل موزارت براش ساخته نمی شد!!!!!ههههههههههههه

حقیقتش من هم چیزی نشنیدم زیاد چون اون موقع من رفته بودم بالا منبر دوباره:24:
ولی من فکر می کنم جاستین بیبر خودش قصد خراب کردن رو نداشته، ولی انقد احمقه که حالیش نشده الان بزنه صدا میره اونور...

lakshemi
Wednesday 24 February 2016, 11:03 PM
تام هنکس _ستاره ی نام آشنای هالیوود_ میهمان کنسرت ادل!

lakshemi
Friday 26 February 2016, 09:03 PM
سلام بر عزیزانم
جشنواره ی موسیقی بریتز دیشب در شهر لندن و با درخشش ادل جون برگزار شد!

ادل که اواخر سال 2015 آلبوم 25 خود را منتشر کرده است دیشب اولین جوایز خود را برای این آلبوم دریافت نمود و طبق عادت قدیمی اش بعد از دریافت جایزه کمی اشک شوق هم ریخت! عدیدمممممم! و همه می دانیم که جوایز بسیاری نیز در راهند!!! بلـــــــــــه!

عارضم خدمت شما که ادل 4 جایزه ی ارزشمند بهترین خواننده ی زن سال ، بهترین آلبوم سال ، بهترین آهنگ بریتانیایی به خاطر آهنگ سلام و همچنین جایزه ی موفقیت جهانی را به دست آورد. ادل در این مراسم آهنگ when we were younger از آلبوم 25 را به زیبایی اجرا نمود! خوشبختانه جاستین بیبر که او هم جایزه ی بهترین خواننده ی مرد جهانی را از آن خود نمود این بار مشکلی در اجرای زنده ی ادل پیش نیاورد!!!هههههههههههه

به نقل از بی بی سی You can see links before reply

lakshemi
Monday 7 March 2016, 08:48 PM
کنسرت بزرگ ادل در شهر دوبلین _ ایرلند به روایت تصویر.

ادل اودولو در لباسی زیبا و درخشان، با صدایی آماده و پرقدرت و مثل همیشه حرفه ای یه اجرای طوفانی در ایرلند داشت که بسیار متنوع بود.

اما جذاب ترین بخش کنسرت این تکنولوژی فوق العاده بود که می بینید. من که اسم این هنر رو نمی دونم ولی هرچی هست بی نظیره. نمایش تصویر ادل در این حصار نورانی که دور خودش بود کولاکی کرد! اونم درست در هنگام اجرای افسانه ای ترین آهنگ ادل "یکی مثل تو " که بیش از هر آهنگ دیگه ای به گوش طرفداران ادل آشناست ! واقعا که محشره. فقط می تونم بگم کاش منم اون جا بودم...

حتی یه نفرو هم پیدا نمی کنید که در حال فیلم گرفتن نباشه!!!!! هههههههههههههه

تا بعد رام رام.

lakshemi
Sunday 27 March 2016, 10:31 PM
تور دور دنیای ادل همچنان با قدرت ادامه دارد!!!! استقبال علاقه مندان، بی نظیر بود شاید حتی ادل بتونه رکورد مایکل جکسون فقید رو هم بزنه! یعنی می تونه؟؟؟

و من همچنان توو کف این بازی با نور هستم! واقعا مشتاقم بدونم چطور چنین چیزی اتفاق میوفته؟ تصویر ادل در هاله ای از نور به دور خودش! فک کنم در دنیا، ادل اولین کسی باشه که از این تکنولوژی استفاده می کنه! واقعا زیباست! هرچی که هست واقعا خلاقانه و تحسین بر انگیزه!

اینم ژست جدید ادل خانوم هنگام اجرا روی صحنه ست!!!! البته صرفا جهت ایجاد صمیمیت و نزدیکی بیشتر با تماشاچیان!!!!هههههه

ایشون هم عروسک ادله! البته مدل "رو فرمش!" هههههههه

اینم عکس زیبای ادل جون که برای یک مجله گرفته شده! خیلی کلاسیکه!

lakshemi
Wednesday 13 April 2016, 03:34 PM
شمارش معکوس برای جایزه ی موسیقی بیلبورد 2016!

ادل در 8 رشته کاندیدا شد!!!! هیپ هییییییییییییپ!

جشنواره ی بزرگ موسیقی بیلبورد، امسال نیز در 22 ماه می در لاس وگاس برگذار خواهد شد. ادل اودولو با آلبوم فوق العاده اش 25 ، در 8 رشته ی :

بهترین هنرمند

بهترین هنرمند زن

200 هنرمند برتر بیلبورد

200 آلبوم برتر بیلبورد

پرفروش ترین هنرمند

100 آهنگ برتر بیلبورد (برای آهنگ سلام)

پر فروش ترین ترانه (برای آهنگ سلام)

برترین ترانه ی رادیو (برای آهنگ سلام)

کاندیدای دریافت جایزه شده که قطعا چند تایی از آن ها را نیز به چنگ خواهد آورد. در این شکی نداریم که ادل با دستان پُر از این جشنواره خواهد رفت. پیشاپیش بابت جوایز به ادل تبریک می گم.امسال جوایز ادل در جشنواره های مختلف بسیار زیاد خواهد بود و او حتما حتما باید فکر یه ویترین جدید برای جوایزش باشه!

lakshemi
Tuesday 24 May 2016, 05:20 PM
سلام بر عزیزان

جشنواره ی بزرگ موسیقی بیلبورد، طبق وعده در 22 ماه می در شهر لاس وگاس آمریکا برگذار شد. ادل اودولو در 8 رشته کاندید دریافت جایزه شده بود در مراسم حضور نداشت اما موفق شد 5 جایزه ی ارزشمند در این جشنواره به دست آورد. خب خیلییییییی خیلی به خودش و طرفدارانش تبریک می گم. ادل جوایز :

بهترین هنرمند

بهترین هنرمند زن

200 هنرمند برتر بیلبورد

200 آلبوم برتر بیلبورد

را از آن خود کرد. اما در رشته های برترین ترانه ی رادیو (برای آهنگ سلام) ، پرفروش ترین هنرمند و 100 آهنگ برتر بیلبورد (برای آهنگ سلام) نتیجه را به رقیبان خود واگذار کرد!

- - - Updated - - -

سلام بر عزیزان

جشنواره ی بزرگ موسیقی بیلبورد، طبق وعده در 22 ماه می در شهر لاس وگاس آمریکا برگذار شد. ادل اودولو در 8 رشته کاندید دریافت جایزه شده بود در مراسم حضور نداشت اما موفق شد 5 جایزه ی ارزشمند در این جشنواره به دست آورد. خب خیلییییییی خیلی به خودش و طرفدارانش تبریک می گم. ادل جوایز :

بهترین هنرمند

بهترین هنرمند زن

200 هنرمند برتر بیلبورد

200 آلبوم برتر بیلبورد

را از آن خود کرد. اما در رشته های برترین ترانه ی رادیو (برای آهنگ سلام) ، پرفروش ترین هنرمند و 100 آهنگ برتر بیلبورد (برای آهنگ سلام) نتیجه را به رقیبان خود واگذار کرد!

lakshemi
Friday 15 July 2016, 07:41 PM
ادل نهمین نفر در لیست ثروتمند ترین اشخاص سرشناس جهان !!!

طبق آمار مجله ی آمریکایی فوربیس، درآمد این افراد معروف طی یک سال، ملاک رتبه بندی در این لیست است.

خواننده ی سرشناس آمریکایی _تیلور سوئیفت_ با درآمد 170 ملیون دلار در سال گذشته، در صدر این لیست ایستاده است.جیمز پترسون _رومان نویس ژانر وحشت_ با 95 ملیون دلار رده ی سوم قرار گرفت.
کریستیانو رونالدو _بهترین فوتبالیست جهان_ با 88 ملیون دلار رده ی پنجم ایستاد.
و ادل با 80 ملیون دلار جایگاه نهم را به خود اختصاص داد.

به این ترتیب ادل و تیلور تنها زنانی هستند که در بین 10 نفر نخست این لیست " پر از مرد " قرار دارند!

- - - Updated - - -

ادل نهمین نفر در لیست ثروتمند ترین اشخاص سرشناس جهان !!!

طبق آمار مجله ی آمریکایی فوربیس، درآمد این افراد معروف طی یک سال، ملاک رتبه بندی در این لیست است.

خواننده ی سرشناس آمریکایی _تیلور سوئیفت_ با درآمد 170 ملیون دلار در سال گذشته، در صدر این لیست ایستاده است.جیمز پترسون _رومان نویس ژانر وحشت_ با 95 ملیون دلار رده ی سوم قرار گرفت.
کریستیانو رونالدو _بهترین فوتبالیست جهان_ با 88 ملیون دلار رده ی پنجم ایستاد.
و ادل با 80 ملیون دلار جایگاه نهم را به خود اختصاص داد.

به این ترتیب ادل و تیلور تنها زنانی هستند که در بین 10 نفر نخست این لیست " پر از مرد " قرار دارند!

lakshemi
Monday 28 November 2016, 07:19 PM
سلامممممممممممممم خدمت عزیزان خودم

خب تور عظیم ادل بالاخره به سلامتی و موفقیت پایان یافت... طبق پیامی که خود ادل منتشر کرده او 107 اجرا طی 10 ماه داشته و حالا تور به اتمام رسیده و او به خانه بازگشته... این هم پیام خوشامد پسر ادل انجلو به مادرشه... چقد شیرین!!!!

و خبر بعد هم اینکه ادل در آخرین کنسرت خود در آمریکا به تماشاچیان گفت:
" خب دیگه برای گروهم بسه! برای خودمم بسه! سپس با الهام از شعر آهنگ سلام گفت: I'll see you on the other side ! من قصد دارم که یه بچه ی دیگه داشته باشم. پسر من آنجلو بسیار سریع بزرگ می شه! و خیلی زود 4 ساله می شه... من یک بار این حس رو تجربه کردم و الآن 4 سال ازش می گذره... "
گروه ادل در پشت صحنه به خاطر پایان تور جشن گرفتند. گویی اجرای دیگری در لیست انتظار وجود نداره و ظاهرا ادل تا اطلاع ثانوی اجرا یا کار جدیدی نخواهد داشت. هنوز مشخص نیست که ادل واقعا در تصمیمش مصممه یا نه اما پیداست او در حال برنامه ریزی های شخصی برای دومین فرزندش به سر می بره...

- - - Updated - - -

سلامممممممممممممم خدمت عزیزان خودم

خب تور عظیم ادل بالاخره به سلامتی و موفقیت پایان یافت... طبق پیامی که خود ادل منتشر کرده او 107 اجرا طی 10 ماه داشته و حالا تور به اتمام رسیده و او به خانه بازگشته... این هم پیام خوشامد پسر ادل انجلو به مادرشه... چقد شیرین!!!!

و خبر بعد هم اینکه ادل در آخرین کنسرت خود در آمریکا به تماشاچیان گفت:
" خب دیگه برای گروهم بسه! برای خودمم بسه! سپس با الهام از شعر آهنگ سلام گفت: I'll see you on the other side ! من قصد دارم که یه بچه ی دیگه داشته باشم. پسر من آنجلو بسیار سریع بزرگ می شه! و خیلی زود 4 ساله می شه... من یک بار این حس رو تجربه کردم و الآن 4 سال ازش می گذره... "
گروه ادل در پشت صحنه به خاطر پایان تور جشن گرفتند. گویی اجرای دیگری در لیست انتظار وجود نداره و ظاهرا ادل تا اطلاع ثانوی اجرا یا کار جدیدی نخواهد داشت. هنوز مشخص نیست که ادل واقعا در تصمیمش مصممه یا نه اما پیداست او در حال برنامه ریزی های شخصی برای دومین فرزندش به سر می بره...

lakshemi
Thursday 23 February 2017, 12:28 PM
سلام بر رفقای عزیز و دوستداران ادل

به دلیل اینکه انجمن چند روزی از دسترس خارج بود، اخبار 59 مین جشنواره ی موسیقی گرمی که 12 فبریه ی 2017 برگذار شد رو با تاخیر براتون روایت می کنم.

ادل جون عزیز ما مث همیشه لباس بسیار سنگین و خانومانه ای پوشیده بود. و من تازه کشف کردم که سبز چقد بهش میاد.... عدیدممممممممم.

او همون طور که انتظار می رفت جوایز زیادی با آلبوم 25 خودش به خونه برد. او 5 جایزه ی ارزشمند کسب کرد :

بهترین ضبط سال برای آهنگ سلام
بهترین ترانه سال برای آهنگ سلام
بهترین اجرای تک نفره ی موسیقی پاپ برای آهنگ سلام

بهترین آلبوم موسیقی سال برای آلبوم 25
بهترین آلبوم پاپ سال برای آلبوم 25

البته او ناغافل یکی از جوایزش را هم شکست!!!! ههههههههه یعنی یه جوری هول شده بود که گویی یار اولشه گرمی گرفته!!!! ههههههههههه ادل اودولوئه دیگه!

عده ی زیادی از طرفداران بیانسه جایزه ی بهترین آلبوم سال را حق بیانسه دانسته و نژاد پرستی را دلیل این تضعیف حق دانستند. البته ادل با جملاتش حمایت شدید خودش از بیانسه و سیاهان رو آشکارا اعلام کرد. او بعد از دریافت جایزه ی ارزشمند بهترین آلبوم سال مثل دفعات پیش، اشکش در آمد و گفت:

"من نمی تونم واقعا این جایزه رو قبول کنم. برای این جایزه بسیار سپاسگزارم اما بیانسه هنرمند تمام عمر منه. برای من آلبوم لیموناد به یاد موندنی بود. کاری که تو انجام دادی برای من و دوستان سیاهپوست من فوق العاده بود. به آنان قدرت داد و باعث شد آنان ایستادگی کنند."

بیانسه هم آن پایین با خونسردی نشسته و لبخند می زد. نمی دونم وانمود می کرد که ناراحت نشده یا واقعا ناراحت نبود!!!! البته از من بپرسین می گم سعی می کرد خونسرد باشه... ناراحتی نداره .دنیا بالا و پایین زیاد داره خانوم بیانسه. یه روزم شاید شما از ادل پیشی گرفتین.

هرچند خیلی اعتراضات زیاد شده بود و همه هم به نژاد پرستی گیر داده بودن اما رای خود مردم هم به نفع ادل و آلبوم 25 خیلی بالاتر از بیانسه است:

به شخصه، به عنوان کسی که هم 25 و هم لیموناد رو گوش کردم باید بگم فرق این دو آلبوم از زمینه تا آسمون! لیموناد به نظر من اصلا قابل قیاس با 25 نیست چون در مایه های راک ساخته شده بود. 25 دارای وزن، ریتم موزون و شاعرانگی بود. اما لیموناد یه چیز جداس. برای سلایق خاص.

در مراسم، ادل ترانه ی کولاکی خود در آلبوم 25 یعنی "سلام" را نیز اجرا کرد. همچنین در ستایش مرحوم جورج مایکل خواننده ی شهیر پاپ یکی از ترانه های وی Fast love را اجرا کرد که البته اوایل آهنگ یک مشکل فنی پدیدار شد و او بعد از گفتن اینکه" این اجرا زنده ست" مجبور شد دوباره از اول شروع کند. پارسال هم او در گرمی حین اجرا با پارازیت صوتی رو به رو شد و خبرساز شد.

- - - Updated - - -

سلام بر رفقای عزیز و دوستداران ادل

به دلیل اینکه انجمن چند روزی از دسترس خارج بود، اخبار 59 مین جشنواره ی موسیقی گرمی که 12 فبریه ی 2017 برگذار شد رو با تاخیر براتون روایت می کنم.

ادل جون عزیز ما مث همیشه لباس بسیار سنگین و خانومانه ای پوشیده بود. و من تازه کشف کردم که سبز چقد بهش میاد.... عدیدممممممممم.

او همون طور که انتظار می رفت جوایز زیادی با آلبوم 25 خودش به خونه برد. او 5 جایزه ی ارزشمند کسب کرد :

بهترین ضبط سال برای آهنگ سلام
بهترین ترانه سال برای آهنگ سلام
بهترین اجرای تک نفره ی موسیقی پاپ برای آهنگ سلام

بهترین آلبوم موسیقی سال برای آلبوم 25
بهترین آلبوم پاپ سال برای آلبوم 25

البته او ناغافل یکی از جوایزش را هم شکست!!!! ههههههههه یعنی یه جوری هول شده بود که گویی یار اولشه گرمی گرفته!!!! ههههههههههه ادل اودولوئه دیگه!

عده ی زیادی از طرفداران بیانسه جایزه ی بهترین آلبوم سال را حق بیانسه دانسته و نژاد پرستی را دلیل این تضعیف حق دانستند. البته ادل با جملاتش حمایت شدید خودش از بیانسه و سیاهان رو آشکارا اعلام کرد. او بعد از دریافت جایزه ی ارزشمند بهترین آلبوم سال مثل دفعات پیش، اشکش در آمد و گفت:

"من نمی تونم واقعا این جایزه رو قبول کنم. برای این جایزه بسیار سپاسگزارم اما بیانسه هنرمند تمام عمر منه. برای من آلبوم لیموناد به یاد موندنی بود. کاری که تو انجام دادی برای من و دوستان سیاهپوست من فوق العاده بود. به آنان قدرت داد و باعث شد آنان ایستادگی کنند."

بیانسه هم آن پایین با خونسردی نشسته و لبخند می زد. نمی دونم وانمود می کرد که ناراحت نشده یا واقعا ناراحت نبود!!!! البته از من بپرسین می گم سعی می کرد خونسرد باشه... ناراحتی نداره .دنیا بالا و پایین زیاد داره خانوم بیانسه. یه روزم شاید شما از ادل پیشی گرفتین.

هرچند خیلی اعتراضات زیاد شده بود و همه هم به نژاد پرستی گیر داده بودن اما رای خود مردم هم به نفع ادل و آلبوم 25 خیلی بالاتر از بیانسه است:

به شخصه، به عنوان کسی که هم 25 و هم لیموناد رو گوش کردم باید بگم فرق این دو آلبوم از زمینه تا آسمون! لیموناد به نظر من اصلا قابل قیاس با 25 نیست چون در مایه های راک ساخته شده بود. 25 دارای وزن، ریتم موزون و شاعرانگی بود. اما لیموناد یه چیز جداس. برای سلایق خاص.

در مراسم، ادل ترانه ی کولاکی خود در آلبوم 25 یعنی "سلام" را نیز اجرا کرد. همچنین در ستایش مرحوم جورج مایکل خواننده ی شهیر پاپ یکی از ترانه های وی Fast love را اجرا کرد که البته اوایل آهنگ یک مشکل فنی پدیدار شد و او بعد از گفتن اینکه" این اجرا زنده ست" مجبور شد دوباره از اول شروع کند. پارسال هم او در گرمی حین اجرا با پارازیت صوتی رو به رو شد و خبرساز شد.

Defunct
Saturday 25 February 2017, 04:52 PM
من یه چیزو متوجه نشدم این بود که چرا ادل هر 5 باری که برنده میشد شوک میشد؟:|
ولی جدا حقش بود برنده بشه با توجه به اینکه بیانسه جلو ادل از هر نظر ضعیف تره...(حداقل من ازش خوشم نمیاد)
بزرگداشت جرج مایکل رو هم که یه سری خراب کرد برام جالب بود...
Moth into flame متالیکا هم که خراب شد... در مجموع اهنگای امسال خیلی خوب بودن نسبت به پارسال ولی پرفورمنسا ضعیف تر بود...
الحمدالله جاستین بیبری هم در کار نبود اجرای ادلو خراب کنه :))

lakshemi
Tuesday 28 February 2017, 03:57 PM
ولی جدا حقش بود برنده بشه با توجه به اینکه بیانسه جلو ادل از هر نظر ضعیف تره... (حداقل من ازش خوشم نمیاد)
Moth into flame متالیکا هم که خراب شد... در مجموع اهنگای امسال خیلی خوب بودن نسبت به پارسال ولی پرفورمنسا ضعیف تر بود...

هههههههههههههههه
ادل عادتشه! همیشه یه جوری غافلگیر می شه انگار اصلا انتظار نداشته!!! این کاراش بانمکه!
منم شخصا از بیانسه خوشم نمیاد! اما نه به خاطر سیاه بودنش! من هلاک ناتالی کول و لویی آرمسترانگ و مایکل جکسون هستم که سیاهن ( که البته هر سه مرحوم شدن :( ) دلیلم اینه که بیانسه سبک راک و جز می خونه و ( با احترام به همه ی نظرات دوستان) فک می کنم زیادم خلاقیتی در این سبک ها نداره. هر چند اینم بگم که بی عدالتی، تبانی و ناداوری در تمامی قضاوت های جهان ( تکرار می کنم جهان ) وجود داره! اما خب از این نظر خانوم بیانسه پارتیش از ادل کلفت تره چون دوستی بسیاااااااااااااار نزدیکی با ریاست جمهوری سابق آمریکا آقای اوباما داره!!!! پس نمی تونیم بگیم که اون در لابی باخته!!!

از اینکه ادل در اجراهاش به مشکل فنی می خوره خیلیییییییی عصبانی می شم. ادل آدم بی دقتی نیست نمی دونم چرا اینجوری می شه؟ اما جاستین رو خوب اومدی!!!! هههههههههههههههه خدا رو شکر امسال توطئه نکرده بود!!!
نکته ی آخر هم اینکه کلا ادل هم با جاستین و هم با بیانسه رابطه ی خیلییییییی خوبی داره. نود درصد این شایعات نژادپرستی یا حسادت جاستین و اینا شایعات سرگرم کننده ی نشریات زرده!!!

- - - Updated - - -

ولی جدا حقش بود برنده بشه با توجه به اینکه بیانسه جلو ادل از هر نظر ضعیف تره... (حداقل من ازش خوشم نمیاد)

هههههههههههههههه
ادل عادتشه! همیشه یه جوری غافلگیر می شه انگار اصلا انتظار نداشته!!! این کاراش بانمکه!
منم شخصا از بیانسه خوشم نمیاد! اما نه به خاطر سیاه بودنش! من هلاک ناتالی کول و لویی آرمسترانگ و مایکل جکسون هستم که سیاهن ( که البته هر سه مرحوم شدن :( ) دلیلم اینه که بیانسه سبک راک و جز می خونه و ( با احترام به همه ی نظرات دوستان) فک می کنم زیادم خلاقیتی در این سبک ها نداره. هر چند اینم بگم که بی عدالتی، تبانی و ناداوری در تمامی قضاوت های جهان ( تکرار می کنم جهان ) وجود داره! اما خب از این نظر خانوم بیانسه پارتیش از ادل کلفت تره چون دوستی بسیاااااااااااااار نزدیکی با ریاست جمهوری سابق آمریکا آقای اوباما داره!!!! پس نمی تونیم بگیم که اون در لابی باخته!!!

از اینکه ادل در اجراهاش به مشکل فنی می خوره خیلیییییییی عصبانی می شم. ادل آدم بی دقتی نیست نمی دونم چرا اینجوری می شه؟ اما جاستین رو خوب اومدی!!!! هههههههههههههههه خدا رو شکر امسال توطئه نکرده بود!!!
نکته ی آخر هم اینکه کلا ادل هم با جاستین و هم با بیانسه رابطه ی خیلییییییی خوبی داره. نود درصد این شایعات نژادپرستی یا حسادت جاستین و اینا شایعات سرگرم کننده ی نشریات زرده!!!

lakshemi
Monday 8 October 2018, 09:10 PM
سلام عزیزانمممممممم

آلبوم جدید ادل داره از راه می رسه!

هیپ هیپ! پیش تر هم گفته شده بود که ادل جون چند قطعه شعر جدید نوشته و آماده داره. به احتمال بسیار، قراره کریسمس امسال این آلبوم منتشر بشه. اسم آلبوم شاید 30 باشه و شاید نه. توضیحات بیشتری اعلام نشده. ظاهرا ادل می خواد روند تولید آلبومش کاملا مخفی و در آرامش بمونه. خب ما هم منتظریم. چیز زیادی نمونده. امیدوارمممممم توو این آلبوم هم بترکونههههههههه!

lakshemi
Tuesday 19 October 2021, 09:48 PM
سلام موشی های من

به دلایلی از جمله دردسرهای بیماری ملعون کرونا، آلبوم 30 ادل جان 3 سالی ست که عقب افتاده اما مژده:

آلبوم جدید ادل 1 ماه دیگه منتشر خواهد شد! ♥ هیپ هیییییییپ!

نام این آلبوم همون طور که قبلا اعلام کرده و وعده هم داده شده بود، قراره 30 باشه. این آلبوم 6 سال با آخرین آلبوم ادل یعنی 25 فاصله ی زمانی دارد و گفته می شه که اشعار ادل به دلیل بالا رفتن سن، پختگی بیشتر و البته تغییرات زندگی شخصی اش یعنی مادر شدن، طلاق و مهم تر از همه کاهش وزن و رژیم های طولانی مدت خیلی تغییر کرده است.
تا 28 آبان ماه زمان انتشار آلبوم دقیقا یک ماه دیگه فاصله ست اما نخستین آهنگ از آلبوم 30 در قالب یک کلیپ پخش شد که من نسخه ی کم حجمش رو براتون می ذارم. نام این ترانه " به من آسان بگیر" است. نظرتون چیه؟ این آهنگ رو دوست دارید؟

ترانه ی " به من آسان بگیر":

ادل در پشت صحنه ی کلیپ ترانه ی " به من آسان بگیر"

ظاهرا این آهنگ، دلایل ادل برای پایان دادن به ازدواجش با سایمون كونكی_ كه در سال 2019 از او جدا شد _ را شرح می دهد. شعر ترانه همچنین می تواند به عنوان پیامی برای پسر 9 ساله اش آنجلو تفسیر شود. ادل در مصاحبه های قبلی خود گفته بود که 30 را به آنجلو اختصاص داده است تا راهی برای توضیح اینکه چرا او و شوهر سابقش جدا شدند، پیدا کند.

shahab1212
Wednesday 27 October 2021, 02:03 PM
سلام. این خواننده ها چجوری خواننده شدن. آموزش خوانندگی دیدن یعنی؟ یا مثل بازیگرامون اول بازیگر میشن بعد میرن آموزش خوانندگی میبینن؟
من خودم یک تست صدا میخوام بدم و آموزش خوانندگی ببینم 100 تا نطرسنجی میزارم تو انواع سایتا و فروم ها که آیا فلان جایی که میخوام برم خوبه ی نه . این همه دغدغه دارم تا خواننده بشم اونوقت مردمو میبینی چه راحت خواننده شدن. الان بنطرتون این لینیکی که میزارم برای آمزش خوانندگی خوبه؟ برم اینجا یا نه؟
آموزش خوانندگی (You can see links before reply)

lakshemi
Sunday 31 October 2021, 09:13 PM
سلام. این خواننده ها چجوری خواننده شدن. آموزش خوانندگی دیدن یعنی؟ یا مثل بازیگرامون اول بازیگر میشن بعد میرن آموزش خوانندگی میبینن؟
من خودم یک تست صدا میخوام بدم و آموزش خوانندگی ببینم 100 تا نطرسنجی میزارم تو انواع سایتا و فروم ها که آیا فلان جایی که میخوام برم خوبه ی نه . این همه دغدغه دارم تا خواننده بشم اونوقت مردمو میبینی چه راحت خواننده شدن. الان بنطرتون این لینیکی که میزارم برای آمزش خوانندگی خوبه؟ برم اینجا یا نه؟
آموزش خوانندگی (You can see links before reply)

سلام دوست عزیز
ببخشید دیر جواب دادم.
اگر منظور شما ادل باشه، ادل از نوجوانی موسیقی و سرودن شعر را شروع کرده و دانش-آموخته ی مدرسه هنرهای نمایشی لندن بوده پس کاملا پایه ای و از ابتدا موسیقی و خوانندگی را آموخته. الکی الکی نبوده.
هرچند بنده خواننده نیستم و نمی تونم نظر علمی به شما بدم اما چون اینجا سوال فرمودید بنده پیشنهاد می دم که شما هم راهی که ادل و امثال او می روند رو در پیش بگیرید. حتما حتما حتما آموزش پایه ای و ریشه ای را آغاز کرده و قدم به قدم جلو بروید. برای خواننده شدن عجله نکنید و تا می توانید بیاموزید و تمرین کنید. این سایتی که گذاشتید رو دیدم. به نظر مفیده. اما از چند تا متخصص هم بپرسید. انشالله موفق باشید.

lakshemi
Sunday 21 November 2021, 01:35 PM
بالاخره از راه رسید:

دانلود آلبوم 30 ادل جان

همین الان می تونید به راحت ترین شکل ممکن، این آلبوم رو از سایت موزیک باران دانلود نمایید. خیلییییی از این سایت متشکرم که انقدر سریع و باکیفیت آلبوم رو منتشر کرده. خواهشا خوب گوش بدید و بعد نظراتتون رو اینجا مطرح نمایید: