PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نت آهنگ 8 ساله شد

Amir
Friday 31 August 2012, 11:36 PM
با سلام
با توجه به همزمان شدن سالگرد راه اندازی نت آهنگ با زلزله ی آذربایجان تصمیم گرفتیم 2 هفته دیرتر در خدمت شما باشیم
لذا امروز اول سپتامبر 2012 در خدمت شما هستیم

امروز نت آهنگ ( جامعه مجازی موسیقی ایرانیان ) 8 ساله شد

سال گذشته سال خانه تکانی نت آهنگی بود و خیلی مسائل نسبت به قبل تغییر کرد , فراز و نشیب های بسیاری داشتیم ولی به لطف خدا همه مشکلات را پشت سر گذاشتیم و به امروز رسیدیم

طی یک سال گذشته بیشتر درگیر مسائل مربوط به شرکت پشتیبان نت آهنگ ( آفتاب ) بودیم و به همین دلیل تنها اقدام مهم دست اندرکاران سایت بخش نیازمندی های موسیقی بود که به حمدالله مثل بخش نمونه کارها در حال جا افتادن در بین اهالی هنر می باشد

تصمیم مهم دیگری که گرفته شد راه اندازی یک ژورنال موسیقی جدا از نت آهنگ با نام 7 اکتاو بود که موارد مرتبط با این ژورنال توسط شرکت در حال پیگیری می باشد

موسیقی ایران نیز نیازی به معرفی ندارد , سامانه ای هست خبری تحلیلی که به زودی زود سر و صدای زیادی خواهد کرد

هم اکنون برنامه کاری شرکت بر روی پروژه نت آهنگ به صورت زیر می باشد

- راه اندازی سیستم جدید گروه ها , فید کاربری ( چیزی شبیه به Home فیسبوک ) - حل موارد و مشکلات بسیاری در پروفایل جدید - سیستم جستجوی سایت اصلی و سیستم پیام خصوصی جدید

- راه اندازی بخشی با عنوان آموزش , شامل 2 بخش اختصاصی و عمومی , که توضیحات این بخش به زودی اعلام خواهد شد و روال کاری این سیستم فعلا جزو Secret های شرکت هست

- تعویض انجمن ها به انجمن های جدید

- راه اندازی مجدد فروشگاه آنلاین با قابلیت خرید پستی ( پرداخت در محل )

به مناسبت تولد 8 سالگی نت آهنگ هدیه ای برای هنرمندان موسیقی دارد , شرح این هدیه به صورت زیر می باشد

شرکت آفتاب با سابقه طولانی در زمینه پیوند هنر و صنعت IT پس از کسب موفقیت های پی در پی با جامعه مجازی موسیقی ایرانیان ( You can see links before reply ) و شروع پروژه هایی همچون موسیقی ایران ( You can see links before reply ) و هفت اکتاو ( You can see links before reply ) در نظر دارد به مناسبت هشتمین سالگرد فعالیت جامعه مجازی موسیقی ایرانیان ( نت آهنگ ) برای تعداد محدودی از هنرمندان در رشته های مختلف هنری و ادبیات بالاخص موسیقی وب سایت اختصاصی به صورت رایگان طراحی و پیاده سازی کند

امکانات این پکیج ویژه به شرح زیر می باشد

مدیریت اخبار
مدیریت مقالات
گالری تصاویر با قابلیت گروه بندی تصاویر
فرم تماس با ما
امکان مدیریت منوهای سایت
امکان ساخت صفحات محتوایی و متنی
اسلایدر تصاویر
جستجو در محتوای سایت
قابلیت انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی

امکانات اضافه این پکیج

50 مگابایت هاست رایگان برای سال اول
پنل ارسال پیام کوتاه نسخه استارتر

علاقمندان به داشتن سایتی حرفه ای با امکانات مشخص و پشتیبانی منحصر به فرد شرکت آفتاب لطفا برای تکمیل فرم و دریافت اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایند

You can see links before reply

عزیزانی که اطلاعات آنها تکمیل باشد در اولویت بررسی خواهند بود

این طرح به صورت محدود و برای مدت زمان کوتاهی ارائه خواهد شد

تولد نت آهنگ را خدمت تمامی دوستان تبریک عرض می کنم
پیروز باشید

LiOneL999
Friday 31 August 2012, 11:50 PM
ممنون از شما بابت این تحولات مفید در سایت
من هم تولد نت آهنگ رو تبریک می گم.
وامیدوارم نت آهنگ هرسال بهتر از سال قبل به فعالیت های مفید خود ادامه بدهد.

Amir
Saturday 1 September 2012, 12:16 AM
تعدادی از تصاویر قدیمی و خاطره انگیز از نت آهنگ :)

ehsan_golshan
Saturday 1 September 2012, 12:35 AM
سلام
منم تولد نت آهنگ رو تبریک میگم این سایت خیلی به من در زمینه موسیقی کمک کرد و باعث شد پیشرفت های زیادی داشته باشم
ممنون :)

alireza_jafarian
Saturday 1 September 2012, 01:56 AM
بعضی تولد ها هستن که واقعا ارزش جشن گرفتن دارن، مثل تولد حسین علیزاده، مثل تولد گاندی ، مثل تولد نت آهنگ.

Majed
Saturday 1 September 2012, 03:42 AM
منم به نوبه خودم به همه ی کاربران نت آهنگ تولد تبریک میگم.

نت آهنگ هر چی هست و بوده و خواهد بود از کاربران هنر مند و با معرفتش داره.

جای خیلی از کسایی که واقعا حق دارن گردن نت آهنگ خالیه واقعا. کسایی که شبانه روز زحمت کشیدن . حسام(hes_r) که واقعا حق پدری داره سر نت آهنگ ، بهاره (shbaharehs) ، مژگان(mojgan)، سعید(leon)، حمید(Hmd_N)، هومن(moomak) ، آریان(arian)، فاطمه(fanoos)، سارا (sara)، سارا(hichnafar) ، مونا (MonaLisa)، حمید رضا (Hamidreza.Zolfaghar)، علی (Alib)، ویشتاسب(Kamanche)، مجتبی (Mojtaba)، بابک (Babak_mix)، کنعانی عزیز (akanini)، علی(Alimetallica_2)، فاطمه(kaka)

و و و خیلی های دیگه که حافظه ی ضعیف من یاری نمیکنه الان . عذر میخوام اگه کسی رو از قلم انداختم.

سیستم برچسب (تگ) کردن کاربران به تاپیک ها رو با تگ کردن این عزیزان تو تاپیک تولد نت آهنگ افتتاح کردیم.

ایشالا تولد بعدی رو تو یک تالار به صورت واقعی همه دور هم برگزار میکنیم و شادی ها رو سهیم میشیم.

Amir
Saturday 1 September 2012, 05:56 AM
بالاخره این Like و Dislike لعنتی هم وارد انجمن های نت آهنگ شد , سیستم تشکر هم کنارش می ذاریم فعال باشه تا سپاس دوستان از هم دو چندان بشه
انشاءالله به زودی هم با تغییرات پروفایل جدید سپاس رو سه چندان می کنیم

عجب آشی شد :|

Fereshteh_Baran
Saturday 1 September 2012, 07:00 AM
من هم در طی زمانی که عضو این سایت هستم، هم دوستان خوبی پیدا کردم و هم به معلوماتم اضافه شد. پس نت آهنگ تولدت مبارک

Honey_Shababi
Saturday 1 September 2012, 09:37 AM
من هم تبریک عرض میکنم به همه نت آهنگی های عزیز :36::36::36:

به امید جشن 100 سالگی نت آهنگ :)

این هم هدیه ناقابل من به نت آهنگ که چند روز پیش ساختمش :))

You can see links before reply

M_T
Saturday 1 September 2012, 10:04 AM
سلام

خیلی خوشحالم هستم که نت آهنگ وارد 8 سالگی خودش شده.
امیدوارم هر روز شاهد پیشرفت و رونق نت آهنگ باشیم.

با تشکر
:am

Untouchable
Saturday 1 September 2012, 10:08 AM
من هم شادباااااااش میگم این جشن فرخنده رو...:))...البته آقا ماجد اسم علی آقا رو هم آوردن که هنوزم میان به سایت و کلی برای سایت زحمت میکشن...:)

vviolinn
Saturday 1 September 2012, 10:16 AM
منم از مدیران خیلی باحال سایت تشکر میکنم.همچنین دوستان دیگه.نت آهنگ وارد 8سالگی شد و من هم خیلی خوشحالم.ایشالا نت آهنگ عمر حضرت نوح بکنه و مدیریت بیفته گردن نوه ی نوه ی کاربران سایت.ایشالا نت آهنگ بخش های باحال تری هم صاحب بشه.فعلا که نت آهنگ به روز ترین سایت در ضمینه موسیقی هست و ایشالا بشه بزرگترین در تمام ضمینه ها. i love you note ahang

hdhamid
Saturday 1 September 2012, 10:43 AM
سلام ...
بنده هم به عنوان کوچکترین عضو سایت .. تبریک عرض میکنم این فرخنده مناسبتو .. و تشکر از ملاحظه مدیران بابت زمان اعلان مناسبت ... که مصیبت هموطنان رو هم در نظر گرفتن ...

خوب دیگه لفظ قلم حرف زدن .. بسه.. پاش بیا وسط... دس.. دس ....
حالا اینوریااااااااا!! .. آها ..ماشالاااااااااا .. حالا اونوریاااااااااا! ..

:36: :36: :36:

هانی؟!!!!!!!!!!!

من هم تبریک عرض میکنم به همه نت آهنگی های عزیز

به امید جشن 100 سالگی نت آهنگ :)

بابا امید به زندگی تو خیلی بالاسااااااااااا!! .. اونموقعم میخوای ببینی.... بکن دلتو از این دنیای فانی!! .. دهه! .. بچچچچچ پررررررررررو!! .. :10:

شاد زی رفقا

The_blue_marble
Saturday 1 September 2012, 11:26 AM
زادروز نت آهنگ خجسته باد.

Almaseaby
Saturday 1 September 2012, 11:58 AM
منم تولد هشت سالگی نت آهنگو تبریک میگم...
و از مدیران هم تشکر میکنم بابت تمام زحمت هایی که تا حالا کشیدن...
:give_rose:

anahit
Saturday 1 September 2012, 02:12 PM
من در تولدهای قبلی نت آهنگ نبودم ولی خوشحالم که می توانم برای اولین بار در جشن تولد نت آهنگ حضور دارم:9:

- - - Updated - - -

من در تولدهای قبلی نت آهنگ نبودم ولی خوشحالم که می توانم برای اولین بار در جشن تولد نت آهنگ حضور دارم:9:

hdhamid
Saturday 1 September 2012, 02:17 PM
بعضی تولد ها هستن که واقعا ارزش جشن گرفتن دارن، مثل تولد حسین علیزاده، مثل تولد گاندی ، مثل تولد نت آهنگ.

بله .... ببین علی... بله ... مث تولد حمید!! .... :31:

lakshemi
Saturday 1 September 2012, 03:04 PM
ز شوق روی تو من کف زنم ........ بکوبم پای و شیدا نی زنم
تمام سال ، من در جست و جوت ... زمین و آسمان را سر زنم
دلم هروقت غمگین می شود ............. برای دیدن تو ، پر زنم
خجسته زادروزت شاد باد ............. بدون تو جهان ، آتش زنم
نت آهنگ قشنگ و نازنین ......... هزاران بوسه بر رویت زنم
بسی نت هست بهر دل ولی ........ من این آهنگ را بی نت زنم

:36::36::36::36::36::36::36::36:

تفلدت مبارکککککککککککک نت آهنگ جووووووووووون موشییییییییییییی مننننننننننننننننن

Majed
Saturday 1 September 2012, 05:21 PM
من هم شادباااااااش میگم این جشن فرخنده رو...:))...البته آقا ماجد اسم علی آقا رو هم آوردن که هنوزم میان به سایت و کلی برای سایت زحمت میکشن...:)

بله من جمله بندیم ایراد داشت :دی. بیشتر سعیم این بود که عزیزانی که از اولین روز های نت آهنگ با ما بودند رو نام ببرم. وگرنه سارا هم هنوز در بین ما هست :25:

digitalmind
Saturday 1 September 2012, 05:28 PM
تولدش مبارک

Mehraneh
Saturday 1 September 2012, 10:26 PM
بسیاااااااااااار مبارک خودمون و خودتون باشه :41:
انشاا... جشن چندین سالگی نت آهنگ!

و تبریک به خاطر این همه امکانات!
بسیار عالی!

البته از نت آهنگ کمتر از این انتظار نمی رفت!

زنده باد!

youtab_f
Sunday 2 September 2012, 12:05 AM
روی دست هایی که در پهنه ی ساز پویاست می شه رد پای نت آهنگ رو لحظه لحظه دید.
نت آهنگ تولدت مبارک.:53:

واقعا کمک،انگیزه و روحیست.

AliB
Sunday 2 September 2012, 10:26 PM
واقعا جای تبریک داره . برای امیر عزیز و همه ی دوستانی تا الان به نوبه ی خودشون در تداوم فعالیت انجمن ها و رونق گرفتن سایت کمک کردن .
خسته نباشید به همه ی دوستان .

cerulean
Monday 3 September 2012, 11:17 AM
نُت ......نُت........نُت.......نُت از همه رنگ
موسیقی رو با چی یاد میگیری.............با سایت نت اهنگ:)
:36:تولدش مبارک!

Acoustic
Tuesday 4 September 2012, 12:17 PM
آقا من یک مقدار دیر رسیدد .. امان از دست این مشغله هاااااا که زیاد اجازه نمیده اینجا در کنار دوستان باشم ...

خیلی خیلی تبریک میگم به همه ی دوستان و یه خسته نباشید به امیر عزیز ، کادر فنی ، مدیران ، معاونان ، ناظران و کاربران :دی

MonaLisa
Friday 14 September 2012, 11:13 PM
منم به نوبه خودم به همه ی کاربران نت آهنگ تولد تبریک میگم.

نت آهنگ هر چی هست و بوده و خواهد بود از کاربران هنر مند و با معرفتش داره.

جای خیلی از کسایی که واقعا حق دارن گردن نت آهنگ خالیه واقعا. کسایی که شبانه روز زحمت کشیدن . حسام(hes_r) که واقعا حق پدری داره سر نت آهنگ ، بهاره (shbaharehs) ، مژگان(mojgan)، سعید(leon)، حمید(Hmd_N)، هومن(moomak) ، آریان(arian)، فاطمه(fanoos)، سارا (sara)، سارا(hichnafar) ، مونا (MonaLisa)، حمید رضا (Hamidreza.Zolfaghar)، علی (Alib)، ویشتاسب(Kamanche)، مجتبی (Mojtaba)، بابک (Babak_mix)، کنعانی عزیز (akanini)، علی(Alimetallica_2)، فاطمه(kaka)

و و و خیلی های دیگه که حافظه ی ضعیف من یاری نمیکنه الان . عذر میخوام اگه کسی رو از قلم انداختم.

سیستم برچسب (تگ) کردن کاربران به تاپیک ها رو با تگ کردن این عزیزان تو تاپیک تولد نت آهنگ افتتاح کردیم.

ایشالا تولد بعدی رو تو یک تالار به صورت واقعی همه دور هم برگزار میکنیم و شادی ها رو سهیم میشیم.

چقدر تگتو زود دیدم ماجد لول
واقعا چه تجدید خاطره ی قشنگی کردی عجب روزای بود زندگیمون اینجا بود بردیا هم بود ....ااااااااااااااااا امیر فرهودی هم رفت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ عجب منم تبریک میگم ولی گل اینجا بد جوری آدم رو میگیره امیر

Kamanche
Saturday 15 December 2012, 05:33 AM
سلام بعد از مدت طولانی . خسته نباشید میگم به همه ی دوستان . خوشحالم که همچنان پا در رهید و پا بر جا . من یکی که هنوز پیگیر بخش کمانچه هستم . انقدر بهش علاقه دارم که هنوز بعد از یکی دو سال دوری ، روش تعصب دارم و میخوام همیشه چرخش بچرخه ((: بازم تبریک به همه ی عزیزان جان .

memari1900
Sunday 23 December 2012, 07:41 PM
من تازه با این سایت اشنا شدم.و واقعا از همه بچه ها ممنونم.سایت عالی هست

- - - Updated - - -