PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود ویدیو های آموزشی گیتار الکتریک

Honey_Shababi
Saturday 1 September 2012, 05:59 PM
درود

دوستان، لطفا در این تاپیک، لینک های ویدیویی آموزشی گیتار الکتریک که به نظرتون مفید میاد رو قرار بدید.

هر لینک مفیدی میتونه در این تاپیک قرار بگیره ... حتی اگه از یوتیوب باشه.

با تشکر

Honey_Shababi
Sunday 2 September 2012, 04:04 PM
ویدیوی آموزشی از Joe Satriani

You can see links before reply .JPG

دانلود (You can see links before reply)

Yngwie_5
Sunday 2 September 2012, 05:31 PM
Jeff Loomis
Super Shred Sweep Tap Slide

You can see links before reply .png

Honey_Shababi
Thursday 6 September 2012, 12:32 AM
آموزش استایل نوازندگی Joe Satriani
به همراه تمرین های مفید برای بالا بردن مهارت لگاتو

You can see links before reply .jpg

دانلود مستقیم از سرور اختصاصی نت آهنگ (You can see links before reply ck%20shred%20bluesy%20guitar%20lesson%20modes%20sc ales%20techniques.zip)

amoojames
Saturday 15 September 2012, 10:59 AM
دوستان کسی هست فایل تصویری ازکتابای تروی داشته باشه (شنیدم بقیه مثل اهورا کرباسی تصویری ازش دادن بیرون).اگه دارین یه جوری ما رو بهشون برسونین(اپلود.خرید اینترنتی ....)
Honey_Shababi
Monday 24 September 2012, 07:22 PM
آموزش تئوری فرت برد گیتار الکتریک

منبع : You can see links before reply

meisam_
Tuesday 21 May 2013, 02:44 AM
درود چرا فايل جو سترياني دانلود ك ميشه امافايل زيپ رو كه باز ميكني ارور ميده؟

Honey_Shababi
Tuesday 21 May 2013, 09:20 AM
درود چرا فايل جو سترياني دانلود ك ميشه امافايل زيپ رو كه باز ميكني ارور ميده؟

مشکلی نداره دوست عزیز

با نرم افزار 7zip بازش کنید. احتمالا درست میشه. اگه هم درست نشد احتمالا بد دانلود شده. مجددا دانلودش کنید.

meisam_
Tuesday 21 May 2013, 11:37 PM
درود چند بار تلاش كردم كه ميره توي 1 سايته ديگه و بعد هم كه دانلود ميكنم ارور ميده .هاني جان شما جديدا تونستي دانلود كني ؟ به ما كه ميرسه چرا اينطور ميشه!با km player هم اجرا ميكنم البته بقيه مسئله اي ندارن و ممنونم

باور كن به جز يكي بقيه ارور ميده.چرا نميزارين از خود سايت نت آهنگ مستقيم دان لود بكنيم؟سپاس

به جز پست شماره 2 و3 بقيه مسئله دارن.يا در سايته مرجع كه ميري لينك دانلود نداره مثل trvis picking........يا اگه رفتي و دان كردي باز نميشه حتي با kmplayer

petrucci4eva
Wednesday 22 May 2013, 12:13 AM
باور كن به جز يكي بقيه ارور ميده.چرا نميزارين از خود سايت نت آهنگ مستقيم دان لود بكنيم؟سپاس
من دانلود کردم 3 بار مشکلی نداشت :29:

Honey_Shababi
Wednesday 22 May 2013, 09:05 AM
درود چند بار تلاش كردم كه ميره توي 1 سايته ديگه و بعد هم كه دانلود ميكنم ارور ميده .هاني جان شما جديدا تونستي دانلود كني ؟ به ما كه ميرسه چرا اينطور ميشه!با km player هم اجرا ميكنم البته بقيه مسئله اي ندارن و ممنونم

من الان نفهمیدم شما با لینک دانلود مشکل دارید یا با خود فایل؟!

اگه با لینک مشکل دارید، پس چطوری دانلودش کردید که میگید توی km player ارور میده؟! احتمالا codec موزد نظر برای اجرای ویدیو رو سیستم شما نصب نیست.

من فایل هایی رو که خودم آپلود کرده باشم رو همیشه تست میکنم. بعدا به اشتراک میذارم. همین الان هم تست کردم و مشکلی نداره.

اون لینک travis picking که مشکل داره تقصیر من نیست. سایت منبعش لینکش رو حذف کرده که فکر کنم موقتی هست و دوباره برمیگرده.

بقیه همه سالم هستن.

meisam_
Wednesday 22 May 2013, 03:44 PM
درود.منظورم دانلود 1:به سختي ميشه .1ساعتي كم كم طول داره2:دان كه شد موقع باز كردن ارور ميده
اگه شما مشكلي نداري حتما فايل سالمه اما براي بنده همين مسائلي كه ذكر كردم بوجود مياد .تعجب ميكنم چون km ديگه قاعدتا همه رو باز ميكنه
خلاصه ممنون ازتون

Honey_Shababi
Wednesday 22 May 2013, 04:07 PM
درود.منظورم دانلود 1:به سختي ميشه .1ساعتي كم كم طول داره2:دان كه شد موقع باز كردن ارور ميده
اگه شما مشكلي نداري حتما فايل سالمه اما براي بنده همين مسائلي كه ذكر كردم بوجود مياد .تعجب ميكنم چون km ديگه قاعدتا همه رو باز ميكنه
خلاصه ممنون ازتون

نه km همه فرمت ها رو باز نمیکنه ... این ویدیو flv هست. شما تا codec مورد نظرش رو نداشته باشید نمیتونید بازش کنید. پیشنهاد میکنم k-lite codec pack رو که از سایت های دانلود فارسی میشه گیر آورد رو دانلود و نصب کنید تا مشکلات اینچنینی نداشته باشید.

meisam_
Thursday 23 May 2013, 02:35 AM
درود آقا هاني و تشكر براي وقت و راهنمايي ارزشمندتون.اون برنامه بالا كه فرموديد رو دان كردم خيلي خوب بود اما باز نكرد.شما خودتون از چه برنامه اي استفاده ميكنيد براي باز كردن اين كليپ ها؟flv piayer ؟

Honey_Shababi
Thursday 23 May 2013, 10:25 AM
درود آقا هاني و تشكر براي وقت و راهنمايي ارزشمندتون.اون برنامه بالا كه فرموديد رو دان كردم خيلي خوب بود اما باز نكرد.شما خودتون از چه برنامه اي استفاده ميكنيد براي باز كردن اين كليپ ها؟flv piayer ؟

من هم از km player استفاده میکنم!

meisam_
Sunday 2 June 2013, 11:55 PM
درود از همه به خصوص دوستمون هاني جان سپاس گذارم.فايل جو سترياني بالاخره تونستم ببينم چون به جاي winrarاز 7zاستفاده كردم در باز كردن . و برنامه klight codec...هم نصب كردم براي اجرا.
اينو براي دوستاني عرض كردم كه مسائلي مثل بنده داششتن.
اما فرت بورد و جف لوميز رو دارم تلاش در دان كردن و باز كردن و اجرا انجام ميدم.
از همه دوستان و هاني جان سپاس گذارم براي گذاشتن اين لينك هاي مفيد و راهنماييشون.