PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عذز خواهی...

arashp74
Thursday 20 September 2012, 03:51 PM
سلام به همه ی دوستای گرامی...
بابت کار دیروزم از همه معذرت میخوام...
به خاطر یه سوال انجمنو به هم ریختم...
قول میدم تکرار نشه...
قول...
دوستان راستش به کمکتون نیاز دارم.
چند روز دیگه تولد آبجیمه.
میخوام براش یه هارمونیکا بخرم چون دیدم چند وقت پیش خیلی درموردش از این و اون سوال میکرد.
خودش گیتار میزنه.
دوستان خودم یه سوان 1040 دارم.
ساز بدی نیست... خواستم طلاییشو بگیرم واسش
ولی چند وقت پیش یه ساز دیدم گلدن کاپ 24 سوراخه.
به نظرتون کدوم رو بخرم بهتره؟؟
اون تازه میخواد شروع کنه.
با کدوم بهتر میتونه؟؟؟؟؟
و اینکه قیمتشون چنده؟؟؟

cerulean
Thursday 20 September 2012, 05:45 PM
از هانی بپرس احتمالا میدونه
مجتبی هم میدونه (M-T) نام کاربریشه
امیدوارم مشکلت زود حل بشه
فعلا
یا حق

ehsan_sharifi
Thursday 20 September 2012, 11:24 PM
درود به شما .... سوآن 1040 الان حدود 37 تومنه ... گلدن کاپ 24 ، ساز خوبی نیست . من توصیه نمی کنم ... یکی از هنرجوهام یه سوآن 1040 طلایی رنگ گرفته بود و ساز نسبتا بهتری از نمونه معمولی اون بود... سازهای هوهنر هم الان فوق العاده گرون شده ... در همین حد بگم که لری آدلر 12 که قیمتش 140 تومن بود الان شده 275 تومن و میلوتون که 290 بود الان شده 370

mohsenmetal
Friday 21 September 2012, 12:23 AM
سلام دوست عزیز کلا سوان ساز خوبی نیست تفاوت مدل طلایی با نقره ای در داشتن ویند سیور هست که صدای بلند تری داره الان بهترین گزینه برای شما هارمونیکای ترمولو اوشن استار هاهنر هست که صدای فوق العاده خوبی داره قیمتش هم 30 تومن میشه که میتونی از فروشگاه سرنا تهیه کنی تا تعمیرات مادام العمر هم به شما بدن سازدهنی ترمولو برای کسایی که گیتار میزنن انتخاب خیلی خوبی هست چون باش زدن خیلی سادس و ادم خیلی سریع جای سوراخ ها رو پیدا میکنه

dobaare
Friday 21 September 2012, 12:49 AM
اساتيد!/ابتدا بايد ديد كه اين دوستمون تو كدوم شهر هستند/تهران قيمت اين هارمونيكا حد اقل 50/000 تومان هست!/اطلاعات درست و بروز/بنده خدا داره حساب ميكنه رو حرف شما!/با اجازه/نظر بنده با توجه به چيزهايي كه از mohsen741 عزيزمون ياد گرفتم اينه كه شما 1 هارمونيكاي دياتونيك تريموله از برند هوهنر بخريد/يني شما بريد فروشگاه بگيد (هوهنر اوشن استار) ميخوام/الان بين 35 تا 45 هست اين ساز/اين رو بهمراه يك هلدر (holder) براي گردن بخريد/چون گيتار ميزنه خواهرتون/ميتونه همزمان هارمونيكا هم بزنه با گيتارش/اگه به هلدر وصل كنه!/و اين ساز سازيه كه ثابن شده براي شروع بهترينه در ايران!/شما ديگه تصميم با خودته/

- - - Updated - - -

!!!!!!!!!/صفحه رو ريلود كردم ديدم آقا محسن زودتر از من درست فرمودند/سپاس!/

- - - Updated - - -

چون باش زدن خیلی سادس و ادم خیلی سریع جای سوراخ ها رو پیدا میکنه
خيلي شيرينه/نه ساده!/

arashp74
Friday 21 September 2012, 07:50 AM
دوستان دم همتون گرم....
ولی....
در مورد گلدن کاپ کروماتیک 24 سوراخ هم میشه یکم توضیح بدید؟؟؟؟

arashp74
Friday 21 September 2012, 09:03 AM
ممنونم از همه ی شما دوستای گرامی..............

ehsan_sharifi
Friday 21 September 2012, 11:09 AM
گلدن کاپ 24 قیمت زیادی نداره ... هر سوراخ فقط یک صدا میده ... هوای زیادی هنگام نواختن رد می کنه و کلا ساز خوبی نیست.

- - - Updated - - -

گلدن کاپ 24 قیمت زیادی نداره ... هر سوراخ فقط یک صدا میده ... هوای زیادی هنگام نواختن رد می کنه و کلا ساز خوبی نیست.

mohsenmetal
Friday 21 September 2012, 12:46 PM
خيلي شيرينه/نه ساده
کلا همه سازها شیرین هستن ولی زدن این مدل نسبت به کروماتیک و دیاتونیک خیلی ساده تر هست
سوزوکی هم یه مدل ترمولو داره که بنده باش زدم فوق العاده هست صدای خیلی بلند کوک عالی هوادهی خیلی کم ولی قیمتش بالاست حدودا 60 تومن گلدن کاپ هم ساز خوبی نیست صداش اصلا خوب نیست کوکشم خوب نیست ولی خوب من خودم ماه قبل برای یه نفر به عنوان هدیه تولد خریدم چون قیمتش مناسب بود

dobaare
Friday 21 September 2012, 09:26 PM
گلدن كاپي كه ميگين/اصلا ساز استانداردي نيست!/چينش تيغه و ساخت هيچ هارمونيكايي در جهان اينطور نيست/كلا با عرض معذرت/ آشغاله / بله سوزوكي رو كه ميگين ديدم/اما دقت كردين فاصله ي بين سوراخهاش چقدر بطور غير معمولي كم هست؟/اين اصلا خوب نيست/و ديگه اينكه ساز تريموله ي سوزوكي نسبت به ضربه خيلي آسيب پذير تر از اوشن استار هست/و شما نميتوني هر چقدر كه خواستين محكم توش فوت كنين/بر خلافه هوهنر!/آقا آرش بد نيست زمان بگذاريد بخونين تاپيك ها و موضوع ها رو!/سوالاتتون 60 درصدش قبلا جواب داده شده/كافيه بريد بخونيد!/با تشكر/