PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساخت کلیپ

nafiseh
Friday 28 September 2012, 08:40 AM
:redguitar:
درود بر همه دوستان نت آهنگی

یک راهنمایی میخواستم از شما دوستای خوبم در جهت پیدا کردن یک کارگردان خوب برای ساخت کلیپ
اگر هر کدوم از شما اطلاعاتی در این زمینه داره ممنون و خوشحال میشم که این اطلاعات رو در اختیارم قرار بدین
قیمت
نام کارگردان
...

The_blue_marble
Friday 28 September 2012, 01:13 PM
من فکر میکنم شما خودتون کلیپ رو تهیه کنید خیلی بیشتر به نفعتون باشه اما من دیدم که این آتلیه ها اینجور کارها رو هم انجام میدن

nafiseh
Friday 28 September 2012, 06:54 PM
من فکر میکنم شما خودتون کلیپ رو تهیه کنید خیلی بیشتر به نفعتون باشه اما من دیدم که این آتلیه ها اینجور کارها رو هم انجام میدن

ممنونم دوست عزیز
راستش ساخت کلیپ رو برای آهنگ یکی از دوستانم میخوام
و دوست داریم که یه کار تقریبا حرفه ای باشه و قاعدتا خودمون از عهده این کا بر نمیایم

- - - Updated - - -

ممنونم دوست عزیز
راستش ساخت کلیپ رو برای آهنگ یکی از دوستانم میخوام
و دوست داریم که یه کار تقریبا حرفه ای باشه و قاعدتا خودمون از عهده این کا بر نمیایم

malijoon
Tuesday 23 April 2013, 08:11 PM
are ateliye anjam midan

دانلود کلیپ (You can see links before reply)

parhamshakibaei
Wednesday 2 July 2014, 12:12 AM
سلام دوست عزیز نمی دونم هنوز هم دنبال ساختن کلیپ هستی یا نه ولی خوب من عکاس فیلمبردار و ادیتور هستم و کلیپ هم می سازم اگه خواستی بهم خبر بده
موفق باشی