PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لیندزی استرلینگ

vviolinn
Thursday 4 October 2012, 05:00 PM
سلام.اینجا باشه برای تمام هوا دار های لیندزی استرلینگ.
و اگه کسی اطلاعاتی در موردش داره که جالبه بگه.ویولن هیپ هاپ+دنس.خیلی هنر میخواد.

لیندزی استرلینگ (متولد در تاریخ 21 سپتامبر 1986) است. او یک ویولونیست آمریکایی، نوازنده، رقصنده، هنرمند عملکرد و آهنگساز است. او اجراهای رقص و ویولن، را در سال 2007 در یوتیوب خود،یعنی Lindseystompقرار داد و کانال او بیش از 128 میلیون بازدید داشت. استرلینگ در سال 2010، یک چهارم نهایی در فصل پنجم از امریکا در استعدادهای درخشان، که در آن او به عنوان "ویولونیست هیپ هاپ شناخته شده بود
از سال 2010، استرلینگ، EP و چندین تک آهنگ منتشر شده است. او انواع سبک های موسیقی، از کلاسیک تا پاپ و هیپ هاپ به DUBSTEP را انجام داده.. به غیر از کار اصلی، آلبومها خود را شامل پوشش می دهد از آهنگ های دیگر نوازندگان و انواع موسیقی متن است.

دیگه ببخشید ناخوانا بود.گوگل ترانسلیت با کمی ویرایش.
اینم ویدئو ها توی آپارات:
You can see links before reply
.
امیدوارم خوشتون بیاد.
.
.
.
و چند عکس:

You can see links before reply 9.jpg

موفق باشین.

vviolinn
Thursday 4 October 2012, 08:30 PM
راستی یادم رفت بگم:
خیلی خوب ویولن نمیزنه.اما از اونور تمرکزش رو بالا برد.اینطوری میتونست زیباتر به نظر بیاد موقع نواختن.کاری هست از پس هر کسی بر نمیاد.
و مدل موهاش مشهوره.کفش های صاف هم میپوشه به خاطر کارش.
خیلی ها میگن الکیه،اما واقعیه.اجرای زندش وجود داره.
نزدیک 30 سالش هم هست.خوب مونده هااااااااا.

lakshemi
Friday 5 October 2012, 01:45 PM
سلام حسین جان خیلی ممنونم از تاپیک متفاوتت. لطفا جمله بندی و ادبیات ترجمه رو قبل از قرار دادن ، ویرایش کن. چیزی که نوشتی نظم خوبی نداره. ویرایشش کنی بهتره. به نظرم آینده ی خوبی خواهد داشت اگر مرتب اونو به روز کنی و پر بار ترش کنی. در هنگام شروع تاپیک و آغاز یک بحث باید صبور باشی، اوایل عده ی کمی علاقه نشون می دن. برای کشاندن طرفداران به تاپیک باید اونو جذاب ترش کنی و صبر و حوصله ی کافی هم داشته باشی.علاقه مندان بالاخره خودشون یه وقتی سر و کله شون پیدا می شه.عجله نکن. موفق باشی.

vviolinn
Friday 5 October 2012, 06:11 PM
باشه.
توی سایتش گفته ایتالیا رو دوست داره.
مردمش خیلی ازش استقبال کردن...
همه مشغول کار بودن...
تنوع در پوشاک زیاد بود....
عکسش هم روی یه مجله چاپ شد....
اینا هم عکس هاش:

موفق باشین.راستی،اینم سایتشه:You can see links before reply

LiOneL999
Friday 5 October 2012, 06:27 PM
آفرین حسین جان. من قبلا اینو می شناختم،به نظرم بیشتر یک آکروباتیک و ژیمناست هست به جای یک ویولنیست. نمی دونم خودش همینو می خواد یا نه ولی بیشتر حواس تماشاچی به خودش می ره تا نوازندگیش.خیلی حرکات خاصی داره و رقص های مختلفی رو موقع نوازندگی اجرا می کنه که به نظر من درست نیست،چون من که به دوستام در موردش می گفتم اون ها هم همین نظر رو داشتند.

vviolinn
Friday 5 October 2012, 06:42 PM
من میگم درسته.چون دو هنر رو از دو شاخه ی جدا با هم تلفیق کرده.
کارش جدیده.واقعا هم میزنه.ادا در نمیاره.شاید توی بعضی از فیلم هاش زیادی ادا در بیاره.ولی کنسرت هاش رو که دیدم بازم فعال بود.ویولن هم میزد.
تو شدی دیوید،منم اینم.ههههه
شاید بعضی از خانوم ها به این که توی 28 سالگی خوب مونده حسودیشون بشه.:10:شوخی کردم.

kourosh_piano
Friday 5 October 2012, 06:48 PM
من هم اجرای ایشون رو دیده بودم استایل منحصر بفردی داره در show تلویزیونی americas got talent هم شرکت کرده بود .
ماندگار باشید.

vviolinn
Friday 5 October 2012, 06:55 PM
برای من این جالبه که رقصش معمولیه.ویولن زدنش هم به نسبت سابقه ی 19 سالش معمولیه.اما با ترکیب این دو،تونست جای پیشرفت زیادی رو برای خودش بزاره.الآن دیگه معمولی نیست.

vviolinn
Saturday 6 October 2012, 05:28 PM
امروز با بچه های مدرسه که در موردش حرف زدیم،فقط یکی میشناختش.اونم اسمش رو نمیدونست و موزیک ویئوش رو دیده بود.
بعدشم گفت همونی که 17-18 سالشه؟خیلی قشنگ میزنه و میرقصه.
بعدش که فهمیدن 27 سالشه از تعجب دهنشون وا شد.هههههههههه

midnight 1
Saturday 6 October 2012, 08:14 PM
منم یه کلیپ توی برفها دیدم ازش جالب بود.

vviolinn
Saturday 6 October 2012, 08:31 PM
اونم همینو دیده بود.فیلم های جالب تری هم داره.وی پی ان داره ها برن یوتیوب.خیلی اونجا بیش تر هست.یکلیپ های خیلی زیبا تر.
موفق باشین.

HARM0NY
Saturday 6 October 2012, 10:23 PM
ازش خوشم نمیاد.نوازنده باید سرسنگین باشه.نه اینکه اینقدر قر و قنبیل بیاد.اونم ویولن که باید با احساس کامل بزنی نه با پایین تنت.مثل دیوید گرت.هم استاده هم خوشگله هم خوش تیپ ولی من ازش تو کنسرتاش یا کلیپاش جلف بازی ندیدم.

lakshemi
Saturday 6 October 2012, 10:46 PM
من فکر می کنم که رقص، لبریز از احساسه و موجب کثر شان ویولون نمی شه.خیلی از نوازندگان در دنیا هستن که سازهای مختلف رو در حین رقص می نوازند. حتی فلوت رو!لزوما اونی که نمی رقصه حتما باکلاس نیست! و یک رقصنده هم حتما نباید بی کلاس باشه.هر هنری که تاثیر گذار باشه، قابل ستایشه.

HARM0NY
Sunday 7 October 2012, 08:31 AM
lakshemi عزيز حرف شما كاملا متينه.نظرتون هم محترم.رقص يه هنره.من خودم يه قر كوچولو نميتونم بيام.ولي هرچيزي سر جاش قشنگه.(مثلا توي اركستر سمفونيك لندن سوليست پاشه قر بده)واااي چه صحنه اي ميشه!!!ولي توي كنسرت هاي ياني اگه توجه كرده باشين وقتي ريتم تند ميشه يا موزيك ريتميك ميشه شايد نوازنده ها يه حركت موزون هم بكنن.سازش هم هيچ فرقي نميكنه.ولي خيلي كوچيك.به نظر من اين دختره براي اينكه توي اون مسابقه بتونه مطرح بشه و مقامي بياره اين كارارو كرده كه حالا تبديل شده به يه استايل براش.البته اين نظر شخصيه منه.

RaziYeH
Sunday 7 October 2012, 04:47 PM
لیندزی ...... من در برنامه Americas Got Talent دیدمش .... از این برنامه به طور جهانی ... فکر میکنم شناخته شد ....!!!

Favilla
Sunday 7 October 2012, 04:52 PM
lakshemi عزيز حرف شما كاملا متينه.نظرتون هم محترم.رقص يه هنره.من خودم يه قر كوچولو نميتونم بيام.ولي هرچيزي سر جاش قشنگه.(مثلا توي اركستر سمفونيك لندن سوليست پاشه قر بده)واااي چه صحنه اي ميشه!!!ولي توي كنسرت هاي ياني اگه توجه كرده باشين وقتي ريتم تند ميشه يا موزيك ريتميك ميشه شايد نوازنده ها يه حركت موزون هم بكنن.سازش هم هيچ فرقي نميكنه.ولي خيلي كوچيك.به نظر من اين دختره براي اينكه توي اون مسابقه بتونه مطرح بشه و مقامي بياره اين كارارو كرده كه حالا تبديل شده به يه استايل براش.البته اين نظر شخصيه منه.

دقیقا ... درود بر شرفت برادر.

vviolinn
Sunday 7 October 2012, 07:50 PM
من که خوشم اومد.اون فقط دو هنر رو با هم تلفیق کرده.تازه،بیش تر میتونه با آهنگش رفیق بشه.اما بعضی از نوازندگان که با خشونت با ویولن برخورد میکنن،اونایی که برای این که بگن ما حرفه ایم،گیتار،ویولن،آرشه و یا سیم ها رو نابود میکنن،اونا خیلی بد ترن.این لیندزی فقط احساس رو اضافه کرده.ممنونم.عجب تاپیکم گرفت هاااا.هههههه

lakshemi
Sunday 7 October 2012, 11:06 PM
lakshemi عزيز حرف شما كاملا متينه. نظرتون هم محترم. رقص يه هنره. من خودم يه قر كوچولو نميتونم بيام. ولي هرچيزي سر جاش قشنگه. (مثلا توي اركستر سمفونيك لندن سوليست پاشه قر بده) واااي چه صحنه اي ميشه!!!
بله دوست عزیز خیلی قشنگ اشاره کردی. اصلا اسم ارکستر سمفونیک که میاد ناخودآگاه ،جدیت محض و لباسای سرتاسر مشکی و پاپیون دور گردن یاد آدم میوفته! اما خانم لیندزی نوازنده ی ارکستر سمفونیک نیست! فقط یه نوازنده ی معمولی مردمی درجه 2 ست که ویولون زدنش شاید آش دهن سوزی هم نباشه ولی به جای همه چی خیلی خیلی زیرکه! اون از حربه ی تمرکز استفاده می کنه. تمرکز واقعا شاهکاری هم داره. رقصیدن به صورت موزون و ریتمیک و شکیل، کار بسیار بسیار سختیه. حالا رقص رو در کنار یه ساز غول مث ویولون بذارید! تلفیق این دو با هم و همزمان واقعا جایزه داره.هههههههههههههه

cerulean
Monday 8 October 2012, 08:50 AM
به نظر منم هر دو تا کارش معمولیه ترکیبش هم چیز خاصی نداره
البته خیلی از نوازنده های ویلن - به جز کلاسیک نواز ها-هم وقتی دارن ساز میزنن حرکات اضافه دارن کارشون رو زیبا تر هم میکنه وای اخه نه این رقصه نه ....
در هر حال این فقط نظر منه امیدوارم ایشون هم در کارشون روز به روز پیشرفت کنن
دستت درد نکنه حسین ممنون
فعلا
یا حق

vviolinn
Monday 8 October 2012, 02:20 PM
دقیقا.اون با ویولنش رفیقه.خودمونی هست.ولی توی ارکستر برای ویولن و خودشون شخصیت دارن.
که البته هر کدوم باید حسش باشه تا قشنگ به نظر بیاد.
راستی،وبش رو خیلی آپ نمیکنه.به همین دلیل نمیتونم هر دفعه خبر بیارم.
راستی شما هم اگه خبری،تحقیقی چیزی در موردش دارید بگید.
موفق باشین.

vviolinn
Wednesday 10 October 2012, 10:04 PM
اگه کسی علاقه به دانلود موزیک ویدئو داره،از این سایتYou can see links before replyمیتونه دانلود کنه.تازه،هیتلر هم نیست.این صفحه که لینک دادم موزیک ویئو های لیندزیه.البته نصف فایل های این سایت صوتیه.و باید یه به علاوه و یه mp4 بعدش بزاری.

vviolinn
Thursday 11 October 2012, 10:28 AM
لیندزی در 26 نوامبر به هالیوود غرب باز خواهد گشت.
8857
برای دریافت بلیط :به You can see links before reply برای بلیط های ویژه(خوش آمد گویی و ...)
و به You can see links before reply برای بلیط های ساده مراجعه کنید.
موفق باشین.

- - - Updated - - -

کانال لیندزی در یوتیوبYou can see links before reply

cerulean
Tuesday 23 October 2012, 12:23 PM
هالیوودیه؟

vviolinn
Tuesday 23 October 2012, 01:59 PM
فک کنم.

cerulean
Tuesday 23 October 2012, 04:11 PM
چه حالب...!

vviolinn
Wednesday 24 October 2012, 04:33 PM
آره،خیلی حالبه.

cerulean
Thursday 25 October 2012, 07:38 AM
آره،خیلی حالبه.

تو از چه لحاظی میگی جالبه؟
:)

vviolinn
Thursday 25 October 2012, 09:40 AM
به قد و قیفش نمیخورد آخه.

cerulean
Friday 26 October 2012, 07:11 PM
به قد و قیفش نمیخورد آخه.

اها اون رو میگی من از لحاظ این گفتم که نمیشدیکی با این کارهای ابکی-ببخشید! نظرمه دیگه شرمنده- مشهور بشه حالا در هر حدی مگر اینکه تبلیغات وسیعی در دسترس باشه مثل هالیوود یا حالا هرچی
برام جالب بود که هالیوود روی یک چنین موردی هم سرمایه گذاری میکنه!؟!
در هر حال امیدوارم به خوبی و خوشی ساز بزنه و دل مردم رو شاد کنه:)
فعلا
یا حق

daghture79
Sunday 23 June 2013, 01:27 PM
لیندزی یه پرتقالی اصیل هست که چهار سال بعد از تولدش با خانواده ش به امریکا می ره از سن 5 سالگی شروع به یادگیری ویولن می کنه و در حال حاضر 34 یا 35 سالشه و البته یکی از هنرمندای هالیوود در زمینه مو سیقی هست و مع روف ترین موسیقی هاش trance moonوdaisy violineوthousand yearsبا خوانندگی chiristiana perry
این تمام چیزیه که من می دونم:9:

melika1377
Saturday 29 June 2013, 03:46 PM
لیندزی محشره من عاشق ویدیو هاش هستم

- - - Updated - - -

ببخشید یه سوال
نوازنده دیگه ای هم هست که مثل لیندزی ساز بزنه؟
یعنی هم دنس . هم ساز

- - - Updated - - -

لیندزی یه پرتقالی اصیل هست که چهار سال بعد از تولدش با خانواده ش به امریکا می ره از سن 5 سالگی شروع به یادگیری ویولن می کنه و در حال حاضر 34 یا 35 سالشه و البته یکی از هنرمندای هالیوود در زمینه مو سیقی هست و مع روف ترین موسیقی هاش trance moonوdaisy violineوthousand yearsبا خوانندگی chiristiana perry
این تمام چیزیه که من می دونم
سلام دوست عزیزم فکر کنم حدودا 27 سالشه

soul_violin
Tuesday 2 July 2013, 04:35 PM
سلام دوستان ! میخواستم بگم که لیندزی استرلینگ اونقدراهم خوب نمونده بیچاره !!!!!!!!!! منم اول این طور فکر میکردم ولی چند وقت پیش یه کلیپ ازش تماشا کردم که نظرم عوض شد !و هم چنین فکر میکنم که ویولنیست بدی نباشه چون رقصیدن ونواختن کار هر کسی نیست و به تمرکز بالایی نیاز داره تازه رقصیدنش طوری نیست که کلاس ویولنو بیاره پایین !