PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست مشاوره برای خرید گیتار آکوستیک

BlackSnow
Thursday 4 October 2012, 08:32 PM
سلام دوستان .
من تازه می خوام گیتار زدن رو شروع کنم . واسه شروع در نظر دارم تا 250 60 تومن هزبنه کنم .
یه گیتار yamaha f310 هست که صاحبش میگه 4 ماه کار کرده ، قیمتش رو هم 250 به توافق رسیدیم . به نظر شما ارزش خرید داره این مدل با این قیمت ؟
خودتون چه مدلی رو پبشنهاد می کنید ؟
اگه بخوام تا 500 هزینه کنم ، چه مدلی رو پیشنهاد می کنید ؟
با تشکر .

petrucci4eva
Monday 8 October 2012, 02:17 PM
به نظرم خیلی گرون داره میده واقعا گرون :|
می خوای پیکاپ دار باشه یا نه ؟ الآن قیمتا یه خورده گرون شده ولی با 500 تومن هم میشه جنس خیلی خوبی گرفت. باید یکی رو که کارش گیتاره یا حداقل با صدای گیتار آکوستیک آشنا هست رو ببری تا همون جا با آمپلی یا اکوستیک تست کنی ببینی صداش تمیزه ریگلاژش چوره و.. کارای انگلیسی هست که خیلی خوبه ولی اونا بالای 1 تومنه. یه سری کارای stagg هم هست سوئدی هست اگه اشتباه نکنم فکر می کنم تو رنج 200 داره تا 500 البته من قیمت رو از حدودای تیر اینا دارم الآن نمیدونم... به هر حال مدل زیاده چینی خوب نو 200 تومن هم هست حتی که کاراش هم خوبه ولی باید خوب صداشو بشنوی و تمام فرتا رو تست کنی گز نکنه یا مشکل خاصی نداشته باشه و چوب کاسه اش محکم و خوب باشه و..

BlackSnow
Monday 8 October 2012, 08:55 PM
سلام .
نخریدمش .
تصمیم دارم اگه بتونم تا 1 هزینه کنم ، پیکاپ دار می خوام . فعلا مدل های زیر رو در نظر دارم ، لطفا نظرتون رو رو در موردشون بگید و با توجه به دانش خودتون اولویت بندیش کنید :

1- Ibanez AEG10E BK

2- Ibanez JSA5 BK

3- Ibanez EP5 BP

اگر هم مورد مناسب تری سراغ دارید معرفی کنید لطفا .:redguitar:

Ash90
Sunday 14 October 2012, 08:28 PM
سلام دوست من
منم مشکل شما رو داشتم زود تصمیم گرفتم ضرر کردم سازای تو رنجه 500 تومان انتظاری نمیره ازش من F370 داشتم فاجعه بود چون اکورد گرفتن با گیتار اکوستیک سخته باید سازت نرم باشه من خودم APX700 خریدم 1500000 اما APX مدل های پایین ترش ارزونتره و عالیه هم نرمه هم با کیفیت اما ایبنز اکوستیکش جالب نیست به جز JS که سکنچر جو ستریانیه البته وضعیت بازار و قیمتا هر روز بالا پایین میشه بیشتر تحقیق کن اما YAMAHA مدل APX و CPX عالیه موفق باشی:124::124:

love_alone_2012
Tuesday 13 November 2012, 01:02 PM
سلام دوستان

من تازه عضو شدم میخواستم یه گیتار آکوستیک یا الکترو آکوستیک رو بهم پیشنهاد کنید

بین 100 تا 200 چی پیشنهاد میدید ؟ البته من از قیمت بازار خبر ندارم حتی نمیدونم گیتار چنده!

darkthief
Friday 8 March 2013, 12:10 PM
سلام
ميخوام يه گيتار آكوستيك بخرم 1تومن هم ميخوام هزينه كنم
بيشتر واسه سبك راك تو مايه كارهاي آليس اين چنز
دوستان راهنماي كنيد من قبلا فقط يك بار آكوستيك دست گرفتم هيچي ازش نميدونم
مرسي