PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میخوام برم کلاس آهنگسازی ،کجا برم؟

nafis
Sunday 7 October 2012, 03:38 PM
دوستان اگه تو این زمینه اطلاعی دارید ممنون میشم راهنمایی کنید.

sama_sohrevardi
Saturday 8 December 2012, 10:19 AM
سلام دوست عزیز
شما می تونی بری استدیو و ازشون بخوای که آهنگسازی یادت بدن ولی خوب... پول داری؟ می دونی که قیمت تدریسشون خیلی بالاست. 2 میلیون تومان اینطورا! برو سوال کن خودت.
اگه بهم بگی چه سبکی قراره کار کنی و تو چه زمینه ای آهنگ سازی می خوای یاد بگیری می تونم بهت ادم معرفی کنم که قیمتاشونم مناسب باشه.

payam2074
Friday 22 March 2013, 02:49 AM
می تونم این رو بگم که با کلاس قرار نیست آهنگساز بشی ..........اگه می تونی برای خودت ملودی هایی رو سر هم کنی خوب پس این حس اولیه رو داری بقیه اش رو باید یه کمی از نرم افزارها کمک بگیری و کمی هم بیشتر روی تنظیم آهنگ هایی که می شنوی دقت کنی ....من تقریبا 7-8 نفر آهنگساز رو می شناسم که وضعیتشون اینطوری است مابقی جاهایی هم که میگن بیا هارمونی و کنترپوان و غیره کار کن اگه قصد کار در زمینه کلاسیک داری آره ولی برای مثلا پاپ اصلا هیچ نیازی به این مسایل نیست البته بعدا برای تکمیل اطلاعاتت شاید بری سراغش ولی اینکه فکر کنی این کلاسها رو میرم و بعد آهنگساز می شم اصلا فکرش رو هم نکن و پولت رو هم بابت این کار نده ..........با احترام به دوستم باید بگم استودیو جای ضبط است و آهنگساز هایی که اونجا ممکن است رفت و امد کنند چیزی بیشتر از این چیز هایی که گفتم رو نمی تونن بهش بگن مگر اینکه خیال سودجویی مالی داشته باشن البته یاد گرفتن یک نرم افزار مثل سونار و کیک واک و نمی دونم کیو بیس می تونه خیلی تو پیاده کردن و تجربه کردن ایده ها بهتون کمک کنه ولی ممکنه یه نفر ببینی که حتی نت نمی دونه و گوشی با یک کیبورد آهنگ ساخته و تنظیم کرده که یه نفر بعد از 2 سال کلاس موسیقی هم نتونه اون کار رو بکنه........:27:

ramzeobur
Tuesday 18 June 2013, 12:30 PM
من پیش آقای پوریا نیکان دوره دیدم عالی بود واقعا پولی که دادم حلالش باشه آهنگسازی 24 جلسه 300 هزارتومن تازه دوره هاشون به صورت اینترنتی هست و خیلی خیلی جالبه همراه با voice و تصویر همزمان هست فکر کنم برای تابستون دوره گذاشتن من این رو به همه پیشنهاد میکنم.
اگه خواستین بگید تا شماره و ایمیلشونو بدم بهتون

Pathetique
Tuesday 18 June 2013, 03:23 PM
مراحل آهنگسازی به شرح زیر هست .

- تئوری موسیقی
- سلفژ ( اجباری نیست ولی خوب خیلی خوبه )
- هارمونی ( خیلی مهم )
- کنترپوان
- فرم ( از همه مهمتر )
- ارکستراسیون

اگه با اولی و دومی مشکل خاصی نداری معلمی برای هارمونی پیدا کن . کسی که میگه من آهنگسازی یاد میدم اگر برید پیشش وقتتون هدر میره . آهنگسازی کار کردن با fl studio نیست . برای هارمونی استاد تنگیز در آموزشگاه سرایش تدریس میکنن ولی معلم من آقای امید اسلامی ( اگر درست یادم مونده باشه) و یه آقای دیگه رو معرفی کردن که در فستیوال های جهانی مرتب دارن مقام های بالا میارن .
البته اینها رو برای ایجاد کننده تاپیک گفتم . کسی که میخواد پاپ بسازه و از اینجور چیزا همون کسانی که میگن تو استدیو تدریس میکنیم کفایت میکنن .
آقای الهامیان هم دوره گذاشتن که من اطلاعی ندارم .