PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای آموزش سلفژ.

mohammadshojaee
Tuesday 9 October 2012, 01:50 PM
سلام.
من برای امتحان عملی ورود به دانشگاه باید نوازندگی ساز و سلفژ رو امتحان بدم و وقت زیادی هم ندارم تا امتحان(2 ماه دیگه).
نوازندگی رو دارم پیش میبرم ولی سلفژ کار نکردم.
وقت زیادی هم نمونده و سلفژ هم شنیدم خیلی سخت میگیرن.
و راهنمایی میخواستم برای کار کردن سلفژ. و اگه دوستان در مورد این امتحان عملی سلفژ اطلاعاتی دارن خیلی ممنون میشم که کمکم کنن.
راهکار های تمرین سلفژ و نکات برای آموزش و تمرین سلفژ رو میخواستم.
منتظر راهنماییتون هستم.
پیشاپیش ممنونم.

mohammadshojaee
Wednesday 10 October 2012, 06:03 PM
من همچنان منتظر راهنمایی و کمک دوستان هستم.

r_a_m_i_n
Thursday 11 October 2012, 10:47 AM
سلام.
من برای امتحان عملی ورود به دانشگاه باید نوازندگی ساز و سلفژ رو امتحان بدم و وقت زیادی هم ندارم تا امتحان(2 ماه دیگه).
نوازندگی رو دارم پیش میبرم ولی سلفژ کار نکردم.
وقت زیادی هم نمونده و سلفژ هم شنیدم خیلی سخت میگیرن.
و راهنمایی میخواستم برای کار کردن سلفژ. و اگه دوستان در مورد این امتحان عملی سلفژ اطلاعاتی دارن خیلی ممنون میشم که کمکم کنن.
راهکار های تمرین سلفژ و نکات برای آموزش و تمرین سلفژ رو میخواستم.
منتظر راهنماییتون هستم.
پیشاپیش ممنونم.

درود
خب برای سلفژ مثل هرچیز دیگه باید کلاسش رو برید...و فکر کنم 2 ماه زمان کمی باشه واسه سلفژ

m_rv_2008
Saturday 13 October 2012, 07:45 PM
اين رامين خان يه سلفژي از كتاب ژوزولي خونده بود كه خيلي عالي درامده بود. بريد گوش كنيد. اگه هنوز باشدش. رامين پاكش كه نكردي؟ اگه هم پاك كردي از نو بخونش. من يه روز چندين بار گوشش كردم.

r_a_m_i_n
Monday 15 October 2012, 06:29 PM
اين رامين خان يه سلفژي از كتاب ژوزولي خونده بود كه خيلي عالي درامده بود. بريد گوش كنيد. اگه هنوز باشدش. رامين پاكش كه نكردي؟ اگه هم پاك كردي از نو بخونش. من يه روز چندين بار گوشش كردم.آره پرویز درس 47 بود....اما پاکش کردم....چون اون موقع فکر میکردم خوب خوندمش..اما بعدها که دوباره گوشش کردم ازش راضی نبودم...باید بهتر میخوندمش....اگه شد دوباره ضب میکنم میذارم...درس قشنگیه

m_rv_2008
Thursday 18 October 2012, 07:20 AM
مرگ من بذارش رامين. خيلي باش حال ميكردم. الان رفتم ديدم پاك كردي. خيلي تو برجكمون خورد. اگه ميتوني حتما دوباره بذارش.

cerulean
Thursday 18 October 2012, 11:14 AM
منم خیلی دوست دارم بشنومش
میشه دوباره بزارین؟
ممنون
فعلا
یا حق

r_a_m_i_n
Thursday 18 October 2012, 08:52 PM
مرگ من بذارش رامين. خيلي باش حال ميكردم. الان رفتم ديدم پاك كردي. خيلي تو برجكمون خورد. اگه ميتوني حتما دوباره بذارش. اینقدر گفتی گوشش کردم فکر کردم دیگه دانلودش کردی.....باشه پیداش میکنم و میذارمش.....هرچند یکی 2 تا فالشی داره......

m_rv_2008
Friday 19 October 2012, 09:13 AM
بابا اين چه حرفيه رامين ؟ تو يه بار ديگه بذارش. من ميكنمش زنگ خور موبايلم.

Spiritual
Tuesday 26 February 2013, 08:03 AM
اگر هنوز هم فکر میکنید پاسخ سوالتون رو نگرفتید من میتونم کمکتون کنم.من امتحانش رو دادم و میدونم داستانش چیه الان هم خواننده تنور هستم اگر سوالی داشتید بفرمائید در حد امکان پاسخ میدم