PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كي كتاب پاكو پنيا رو زده ؟ تو چه مدتي ؟

moomak
Tuesday 17 July 2007, 07:21 PM
سلام
کی کتاب آموزشی پاکو پنیا رو زده؟
چقدر طول کشیده؟و چطور تمرین کرده؟
زیاد سخت نیست
به نظر من مهم ترن چیز در تمرین کتاب اینه که سعی کنید کمپاس های ٿاروکا رو دقیقا و با احساس کامل ٿلامنکو اجرا کنید واللا زیباییه ٿلامنکو اصل رو نخواهند داشت
با احترام

pardis
Tuesday 20 November 2007, 11:39 AM
سلام.من کتاب paco pena رو زدم .حدود 6 ماه(من اون موقع روزی بین 30دقیقه تا 1 ساعت کار می کردم).اصلا سخت نیست فقط دقت+تمرین+علاقه می خواهد:aq

Mohi_Liebert
Wednesday 20 October 2010, 08:46 AM
من تازه رفتم سراغ کتاب پاکوپنیا!!!
به نظر خیلی سخت نمیاد فقط باید با حوصله تمرین کرد!!!

alimirzaei
Sunday 31 October 2010, 11:03 PM
منم تو حدود 5-6 ماه زدم البته باید حوصله داشته باشی چون اولش یه ذره گیتار زده میکنه آدمو....ولی قطعه های زیبایی داره...

من روزی 2 ساعت مفید تمرین میکردم !!!

e18irr
Monday 10 September 2012, 05:09 PM
من حدود یک ماهو نیم
البته من از ظهر ساعت 2-3 میشینم پای ساز تا شب که بخوابم یعنی موسیقیو واسه تفریح انتخاب نکردم به عنوان شغل دارمش
نکته ای که میتونه کمکتون کنه برای زدن هر قطعه ای فرقی نداره پاکو بنیا یا بغیه اینه که اول انقدر قطعه رو گوش بدید تا حفظ بشید و بتونید با دهن بزنیدش اینجوری میتونی خیلی زود قطعه رو کار کنید
فقط باید اون قطعه بشه ملکه ذهنتون مثل آهنگ مورد علاقتون بشه
این بهترین روشه
روز خوش

farhood72
Monday 24 March 2014, 12:07 PM
از اونجا که سوال خوبیه، دوست دارم عزیزانی که فلامنکو کار میکنن، بیان و به این تاپیک جواب بدن...
یادمه من این کتاب رو از اردیبهشت 89 شروع کردم تا اسفند ماه... البته در حین کار با این کتاب، یه سری قطعات دیگه هم کار میکردم... مثل کتاب خوان سرانو... با این حال، به نظرم باید وقت زیادی صرف این کتاب بشه.. چرا که پشت این کتاب مطالب بسیار با ارزشی درمورد فلامنکو و تکنیک هاش خوابیده...
امیدوارم دوستداران و نوازندگان فلامنکو، وقتی این کتاب رو شروع میکنن، حتما بصورت جزئی به نت ها و تکنیک ها نگاه کنن و همچنین کمپاس های مربوط به این کتاب رو گیر بیارن و باهاش بزنن...

almoraima
Sunday 16 November 2014, 04:03 AM
Solea 2 ماه دارم میزنم,کمپاس و ایره مهمه و اون احساس قطعه,وگرنه نتی کار 1 هفتس