PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستان گيتاريست لطفا" خودشونو معرفي كنن

moomak
Thursday 19 July 2007, 11:12 AM
سلام
این از قوانین تالار گیتار در سایت نت آهنگه
لطفا گيتاريست هاي عزيزی که در سایت یا در تالار فعالیت می کنن در این تاپیک خودشونو معرفي كنن .
سبكشونو بگن و اينكه چند ساله كه دارن كار مي كنن

moomak
Thursday 19 July 2007, 04:08 PM
به نام او
من هومن معصومی هستم 8 سال تار و سه تار و الان 6 ساله كه گيتار ٿلامنكو پرتوگوئز (پرتغالي) ميزنم
افتخار شگردی استادانی مثل امید خردمند ، بابک امینی و علی اخوان رو دارم
گیتارم آریا sp2 ساخت اسپانیا
متولد پاییز هستم و همینطور عاشقانه پاییز رو دوست دارم. عاشق طبیعت هستم و از هیچ موسیقی مثل موسیقی دوران رنسانس و باروک اروپا لذت نمیبرم
حالا
با احترام
moomak

shbaharehs
Thursday 19 July 2007, 05:32 PM
منم بهار, تقريبا 3 ساله كه گيتار ميزنم. اول از اكوستيك شروع كردم و بعد كلاسيك و حالام دارم ?لامنكو كار ميكنم:ى

مرسي

moomak
Sunday 29 July 2007, 10:38 PM
يعني ديگه اين سايت هيچ گيتاريستي نداره ديگه!
?قط بهاره جون + من !
ديگه ديگه
گيتاريستا بياين ح?ظ آبرو كنين
?قط بلدين گيتار بندازين رو دوشتون تو خيابون و بيابون تو پارك و ... كلاس بزارين و قيا?ه بگيرين!
بابا دست مريزاد
ايول

moomak
Wednesday 15 August 2007, 04:41 PM
فانوس جان از شما هم به عنوان يك گيتاريست انتظار ميره بياي و خودتو معرفي كني . متاسفانه انگار گيتاريست هاي سايت خيلي كم هستن و اين واقعا باعث تاسفه

Amir
Wednesday 15 August 2007, 07:25 PM
این بچه های گیتاریست دیگه دارن آبروی ما رو می برن

Amir
Wednesday 15 August 2007, 10:16 PM
سلام فانوس جان

اگه گیتاریستا کاری می کردند غمی نبود

مشکل اینه که کاری نمی کنن

در مورد این مساله می تونیم تو یه تاپیک جدید به توافق برسیم پیشنهاد می کنم از موضوع اصلی خارج نشویم

ایجاد تاپیکش با خودت فانوس جان
با تشکر

Amir
Thursday 16 August 2007, 10:20 PM
سلام بهنام جون چه عجب بابا تحویل گرفتی

منظور کلی بنده اینه که بخش گیتار سایت باید فعال تر از این باشه

shbaharehs
Friday 17 August 2007, 12:29 AM
اقا امير راست ميگين. ولي بخش گيتار فعال هست, ولي چون بازديدكننده اي كه دراين رابطه اشتياق كافي داشته باشند كمه. از نظر من مطلب در اين بخش به اندازه ي كافي هست, ولي چون زيرمجموعه داره شايد به نظر نياد. فقط بخش گيتار الكتريك كمتر از بقيه مطلب داره كه فكر كنم زياد طول نكشه كه اونم مثل بقيه راه بافته. البته اين نظر منه. الانم هم از شما, هم از بقيه ي بچه هاي سايت بخاطر زحماته كشيده شده تشكر ميكنم.

ممنون

moomak
Saturday 18 August 2007, 09:41 PM
امير جان
بهار جون درست ميگن
فكر ميكني در مورد گيتار آيا مطلب ديگه اي هست كه ما نگفته باشيم؟
متاسفانه بازديد كننده يه كم كمه كه انشالله اونم كم كم با ارسال موضوعات متنوع زيادش مي كنيم
اما خداييش گيتاريستا دارن كم لطفي ميكنن!
با احترام

Hes_r
Sunday 19 August 2007, 11:04 AM
به نظر من مقاله نیست که مهمه

باید بحثای مشتری جذب کن راه بندازیم

بحثایی که همه رو جذب کنه

Amir
Sunday 19 August 2007, 04:45 PM
با سلام

به نظرم بحث به بیراهه رفته

لطفا از پست بعدی دوستان به معرفی خودشون بپردازند

moomak
Thursday 11 October 2007, 07:08 PM
لطفا دوستانی که در تالار گیتار فعالیت می کنن بیان اینجا و خودشون رو معرفی کنن
با احترام
moomak

peasegonzo
Tuesday 20 November 2007, 06:47 AM
سلام
من رو فعلا همون peasegonzo بشناسيد.
دو سال گيتار پاپ و كلاسيك ميزنم گيتار فلامنكو هم كار كردم ولي هيچي ازش نفهميدم ولش كردم.
به نوازندگي خودم نمره 11 ميدم.:bh
با تشكر

Amir
Tuesday 20 November 2007, 08:18 AM
انشاءالله بتونیم تو سایت بهتون در بخش های گیتار نمره 20 بدیم

peasegonzo
Wednesday 21 November 2007, 10:17 AM
سلام
متشكر ولي به كمك دوستان گيتار نواز خيلي احتياج دارم تا بتونم نوازنده خوبي بشم.
با تشكر

Khashayar
Wednesday 5 December 2007, 10:55 PM
درود دوستان.
من از سال 1377 گیتار کار میکنم(واژه زدن بنظرم بده یعنی چی سازو میزنن گناه داره!!!)سبک کلاسیک کار میکنم و به بلوز خیلی علاقه دارم.موسیقی دوره باروک رونسانس و رومانتیکم خیلی خیلی دوست دارم.امید دارم که این فروم بتونه به نهایت کارایی خودش با کمک دوستان موزیسین برسه نگفتم گیتاریست چون برای نوازنده شدن باید اول موزیسین بود.

Amir
Wednesday 5 December 2007, 11:12 PM
با سلام

آشو جان سایت به وجود عزیزانی مثل شما نیاز داره

امیدواریم با کمک شما بتونیم بخش های گیتار رو پربار کنیم

با تشکر

Amir
Thursday 6 December 2007, 09:19 AM
سلام پردیس جان

خوش اومدی به خونه خودت

ببینیم در بخش های گیتار چی کار می کنید دیگه

:ak

Guitaro
Saturday 26 January 2008, 08:27 PM
سلام

من امیرم ... قضیه ی گیتار زدنم یه خورده عجیب غریبه !
سه چهار ماه بیشتر نیست که گیتار میزنم و گیتار رو هم بدون استاد پیش بردم (الان دوباره امیر جان میان وصله ی مطربی میچسبونن بهمون ! :پی ) ولی توی این چند ماه پیشرفتم اونقدر بوده که الان هم سطح دوستا و آشناهایی هستم که سه چهار سال گیتار میزنن ...
(دو جلد کتاب دانشمند رو هم نشستم تو دو ماه زدم ! بگذریم ...)

قبلا پیانو هم میزدم ، الان هم میزنم ... (البته الان ویولن و ساز دهنی هم میزنم !) و به لطف ورزیدگی ای که پیانو به انگشتام داده و دیدی که برام نسبت به موزیک باز کرده پیشرفتم توی سازهایی که بعد از اون شروع کردم خیلی خوب بوده ...
(اینجا جای گفتنش نیست ولی خب ، حرف باز شد میگم ... الان یه ماه هم نمیشه که ویولن رو شروع کردم - با استاد - ولی انگشت گذاری انگشت 1 و 2 رو کامل کردم این هفته قراره استادم انگشت 3 رو شروع کنه ... بگذریم)

در کل در دنیای موزیک خردسال به حساب میام ولی عاشق موزیکم ... You can see links before reply You can see links before reply

دیگه چی لازمه بگم ؟

آهان ، متولد فروردین 71 ...

:دی ! چیز دیگه ای هم لازم بود بگید ...

Amir
Saturday 26 January 2008, 08:45 PM
امیر خون چه قدر دیر افتخار دادی داداش

زودتر از اینا منتظر بودیما

شروع کن ببینیم چه می کنی

:ak

Anonymouse
Saturday 26 January 2008, 11:03 PM
اقا سرگذشت ما هم عین خودته با این تفاوت که سبکامون باهم فرق می کنه. منم تازه با این سایت اشنا شدم و 4 ساله که ویولن کلاسیک می زنم اما الان یه دو سالیه که زدم تو خط موسیقی الکترونیک و دارم ویولن الکتریک و گیتار الکتریک کار می کنم. منم از زمانی که شروع به تمرین گیتار کردم تا حالا نیازی به استاد نداشتم(شاید از محاسن موسیقی کلاسیک باشه که تا حالا به مشکل بر نخوردم). در کل اگه بچه ها مشکلی تو زمینه الکتریک چه از نوازندگی باشه چه از خرید وغیره تا جایی که سواد داشته باشم سعی می کنم کمکتون کنم. در ضمن متدمم کتاب های ریتم ولید تروی استتینا هستش با گام نوازی های روزانه و ....

Amir
Sunday 27 January 2008, 01:05 PM
Anonymouse جان منتظر فعالیت شما هم هستیم

به جمع گرم ما خوش آمدید

moomak
Sunday 27 January 2008, 08:39 PM
خوب مثله اینکه گیتاریستامون کم کم دارن زیاد تر میشن
بابا دمتون گرم!
ایول
منم همونطور که همیشه گفتم باز هم میگم
به خونه خودتون و همه ایرانیا ****نت آهنگ***** خیلی خیلی خوش آمدین
امیدوارم دست به دست هم بتونیم نت آهنگ پر بارتری رو برای خودمون بسازیم
ارادت
فعلا

sattanarash
Sunday 27 January 2008, 08:54 PM
salam arasham.rocko metal kar mikonam.farsi ham nemitunam typ konam chon keybordam nadare.faghat mikhastam ba modirane metal bazeton ashna besham.tanx

Anonymouse
Sunday 27 January 2008, 09:03 PM
عزیز سعی کن کیبوردتو درست کنی اگرم نتونستی برو به سایت زیر اونجا تایپ کن بعد پیست کن.
You can see links before reply

.t.A.T.u
Sunday 27 January 2008, 09:13 PM
سلام دوست عزیز!
عضویت شما را در این سایت تبریک می گم، اما در مورد فارسی نوشتن در انجمن، در این تاپیک (You can see links before reply)کامل توضیح داده شده
پیشاپیش از همکاری شما تشکر می کنم

montreux
Monday 7 April 2008, 12:31 AM
10 سالی هست که به نوازندگی گیتار الکتریک مشغول هستم

استادم در زمینه نوازندگی اقا (شهرام ) که دیگه همه هم میشناسنش (البته اولیین استادم نبود)

در زمینه فنی گیتار مدتی هم شاگرد اقا (جلال ) که به نظرم یکی از بهتریین سازندگان گیتار هست بودم

بعدها خودم با توجه به سابقه ای که در ایین زمینه داشتم تعمیرات تخصصی گیتار الکتریک رو شروع کردم

از اشنایی با شما ها هم خوشحالم

A.Sad
Monday 7 April 2008, 11:08 AM
اقا ورودتو به سایت تبریک می گم. فکر کنم سومین سایتی باشه که با هم توش فعالیت می کنیم مطمئنا کمک های مفیدی رو همونطور که قبلا هم شاهد بودم می تونید به این بخش بکنید. موفق باشید.

moomak
Tuesday 8 April 2008, 11:18 PM
دوستان ورودتون رو به نت آهنگ بزرگمون تبریک میگم
ارادتمند

perin
Monday 28 April 2008, 09:17 AM
من هم گیتار الکتریک و اگوستیک میزنم

البته اسمارت جان شما رو از روی گیتار تابلوت شناختمت کلیپی که گذاشتی

از طرف M.Z

من از وقطی که دیدمت همین گیتار رو داری

moomak
Tuesday 29 April 2008, 11:54 AM
سلام عزیزم
ورودتون رو به جمع گیتاریستای سایت از صمیم قلبم تبریک میگم
امیدوارم روز به روز
...................................با هم
.............................................نت آهنگی بزرگتر و آبادتر
ارادتمند

fire
Monday 23 June 2008, 11:10 PM
سلام
من مهدی واحدیان 16 ساله هستم از 14سالگی گیتارو شروع کردم سبک کلاسیک و پاپ و در حال حاضر حدود 4 ماه است که گیتار الکتریک کار میکنم گیتار کلاسیکم یاماها مدل c70 هست و گیتار الکتریکم Ibanez که حقیقا نمیدونم چه مدلی هست ( 5 پیکاپ داره و روش نوشته rg series ).
سبکی که در حال حاضر میزنم hevy metal هست و من عاشق آهنگهای جوستریانی هستم و بسیار ایشون رو دوست دارم و افتخار شاگردی استاد مجذوب و اقای جاویدان رو دارم .
افتخار میکنم که در این سایت اومدم به امید خدا و یاری دوستان که بتونم در سایت شخس مفیدی باشم و از وجود اساتید استفاده کنم .
ممنون

Khashayar
Tuesday 24 June 2008, 09:16 AM
درود.
خوش اومدی به سایت.امید وارم در نوازندگی موفق باشی.تو ایران الکتریک زن خوب کمه.کلا گیتاریستی که جدی ساز بزنه کمه.امیدوارم شما جدی کار کنی و مراحل پیشرفت رو طی کنی.

fire
Wednesday 25 June 2008, 10:50 PM
به کمک شما و به امید خدا .

moomak
Tuesday 22 July 2008, 02:12 PM
سلام
ورودت رو تبریک میگم
ارادتمند

elykak
Wednesday 27 August 2008, 10:16 AM
سلام !

دیر اومدم ... میدونم ! ... ولی اومدم :دی !

اسمم که همین " الی کاک " هستش !

سبکم هم کلاسیکه ... گیتاریست نیستم ! ولی میزنم ... سه ساله که میزنم !
تابستون سال 83 یه ترم رفتم ... دیگه نرفتم ... تابستون سال 84 دیگه شروع کردم تا همین الان ... دارم ادامه میدم !

همین !

shbaharehs
Thursday 28 August 2008, 09:11 PM
الی کاک جان خوش امدی. امیدوارم که موفق باشید.

moomak
Saturday 6 September 2008, 04:27 PM
سلام سلام
خیلی خوش آمدی
چه اسم با حالی داری!!!!

shf
Friday 7 November 2008, 12:30 AM
سلام.من غزل هستم. 9 ساله که گیتار میزنم.5 سال فلامنکو کار کردم و الان دارم کلاسیک کار میکنم.و هر روز بیشتر به سازم علاقمند میشم.امشب بی خوابی به سرم زد و اتفاقی اومدم .امیدوارم موفق باشید.راستی ماه دیگه من یه کنسرت تکنوازی دارم.برام دعا کنین.:guitarplay5:[]

Hmd_N
Friday 7 November 2008, 01:59 AM
سلام غزل جان

ورودت رو به جمع گرم نت آهنگ خوش آمد میگم.

خیلی خوشحالیم که افرادی مثل شما که به موسیقی به اندازه ی ارزش اون بها میدن رو در کنار خودمون میبینیم.

انشااله بتونیم از اطلاعات خوب شما بهره ببریم.

منتظر پست های مفید شما و همچنین نمونه کارهای زیباتون در نت آهنگ هستیم.

موفق باشی عزیز. مطمئن باش کنسرتت خوب برگزار میشه عزیز

metal-lord
Monday 10 November 2008, 06:12 AM
سلام

من مهرداد هستم

15 جلسه کلاس پاپ رفتم ولی خب زیاد جالب نبود واسه همین یکم زدم تو خط کلاسیک و خودم یه چیزایی یاد گرفتم

اکه خدا بخواد سال بعد هم می رم الکتریک و توی سبک مورد علاقه ام که راک و متال هست گیتار می زنم از اون کسایی هستم که به خاطر متالیکا عاشق گیتار شدم و امیدوارم یه روزی بتونم مثل اون ها گیتار بزنم

راستی 15 ساله هستم

Mohi_Liebert
Saturday 27 December 2008, 12:27 PM
سلام ! منم محمد هستم یک ساله گیتار کلاسیک میزنم و شاید در آینده برم سراغ فلامنکو
اگوی من توی موسیقی هم آوتمار لیبرت هست دلم می خواد یه روزی هم با اون بنوازم! یعنی میشه؟!:guitarplay5:

moomak
Saturday 27 December 2008, 08:37 PM
سلام دوستان
منم به نوبه خودم ورودتون رو تبریک می گم
خوش آمدید

puriya
Saturday 27 December 2008, 11:58 PM
سلام من پوریا هستم 7 ساله که گیتار فلامنکو میزنم البته در کنارش گیتار الکتریک ، گیتار کلاسیک ، پیانو ، ویولن ، سه تار و یه کمکی هم خواننده هستم دو ترم رفتم آواز پاپ کلاسیک دو تا کار تو بازار دارم :ap
نرم افزار ر یتم نامه : آموزش 25 ریتم تلفیقی گیتار
نرم افزار آکوردنامه 500 آکورد ایرانی ، عربی ،ترکی و خارجی ، فایلهای میدی ، ریتم های ایراین ، دونوازی های گیتار نوشته شده با گیتار پرو و ......
الان هم دارم روی نرم افزار گام نامه کار میکنم که همه با تئوری موسیقی به صورت کامل آشنا بشن به درد گیتاریتسهایی که میخوان آکورد در بیارن خیلی میخوره !!!!
10 تا کنسرت داشتم تا حالا
3 تا کنسرت هم با استادم جناب آقای دلربا که الان در انگلیس به سر میبرن
البته یه کار تصویری با کتاب هم داشتیم به نام قطعات تلفیقی گیتار فلامنکو که بهمون مجوز ندادند:31:
ولی فکر کنم از اون ور آب کارش رو راه بندازه
دیگه :ak

ILAD\/\/
Sunday 14 June 2009, 03:04 AM
سلام من میلادم 18 سالمه 2 سال گیتار (پاپ کلاسیک) میزنم و 8 ماه ساز دهنی کار میکنم
الانم موندم برم سمت آکوستیک یا الکتریک.
سبک مورد علاقه : متال و راک

rumour
Sunday 14 June 2009, 07:01 AM
سلام
من هم گیتار میزنم فعلا 1 سالی میشه ولی مخوام به صورت حرفه ای بزنم.
میلاد جان تو که متال و راک گوش میدی بورو الکتریک دیگه

Weather_Storm
Sunday 14 June 2009, 03:12 PM
با سلام حدود ده سالی میشه که با موسیقی حرفه ایی سروکار دارم و سبک تخصصیم گیتار کلاسیک
اساتید زیادی نداشتم تو ایران اقای علوی و خانم افشار و از اساتید خارجی هم بهره بردم و در چند کشور
خارجی رسیتال داشتم و غیره....

sina.pesser
Sunday 14 June 2009, 03:26 PM
سلام به همگی
منم کوچیک همه سینا هستم و اگر 6 روز دیگه بگذره , 8سال میشه که گیتار کلاسیک و فلامنکو میزنم ( ببخشید ashoo جان کار میکنم )
عاشق پاکو دلوچیا هستم , دوست دارم یک بارم که شده از نزدیک ببینمش (البته ندید بدید نیستما !!! )
جا داره اینجا از زحمات مدیر سایت ( آقا امیر ) و بقیه مسئولین سایت تشکر کنم که با ایجاد چنین سایت مفیدی در زمینه موسیقی باعث شدن که کاربران سایت هم اطلاعاتشون در مورد موسیقی کامل تر بشه و هم یک جمع صمیمی از موسیقی دانان و موسیقی دوستان کشورمون درست بشه
از همگی ممنون

Dynamite
Sunday 14 June 2009, 03:29 PM
سلام
منم هموني كه اينا هستن هستم.........

elykak
Sunday 14 June 2009, 04:15 PM
خب چند ساله ميزني ؟ چه سبكي ؟! انقدر مختصر ؟!

Atta-Flamenco
Sunday 14 June 2009, 11:12 PM
سلام به همگی بچه های با حال گیتار زن.

کوچیک شما عطا هستم.
23 سالمه.
متولد فصل بهارم و عاشق طبیعتم .

مثلا - کنار دریا بفل آتیش منظره غروب آفتاب روبه دریا صدای دل نواز موج دریا بشینی و گیتار تو در بیاری و اوووووووووووووووووه نگو نگو دیونه می شم فعلا که مجردیم بعد مجردیم که خوب منظره فیضش بینهایت می شه تو این حال و هوا تو بزنی و معشوقت تحویل بگیره یا حالا اگه قسمت شد و معشوقمونم اهل ساز بود اون بزنه و تو تحویل بگیره و تو اوجم هر دو با هم بزنینو اوه اوه اوه چه شود.
یا مثلا تو جنگل تو فصل بهار زیر یه درخت پر از گل بالالی یه تپه مشرف به طبیعت یا جنگی اوه اوه نگو شروع کنی با حالو هوای اون منظره بری تو دل طبیعت و موسیقی

راستیتش من تازه شروع به گیتار زدن کردم.البته تو سبک فلامنکو.
خیلی وقت بود عاشق گیتار بودم( سبک فلامنکو) ولی متاسفانه نمی تونستم براش وقت بزارم. تا 2 ماه و یک هفته پیش که بالاخره شروع کردم.
خودم که از کارم خیلی رازیم چون روزانه 8 ساعت تمرین می کنم.انشا الله فردا هم آخرین قطعات اولین کتاب خودم (آموزش گیتار کلاسیک -سیامک مهاجر) رو می خواهم تحویل استادم آقای فرازان بدم . انشا الله از پس فردا عشق خودمو شروع می کنم.
سبک فلامنکو از روی کتاب 42 قطعه سطح بندی شده اثر خوان مارتین.
اولش هی به استادم گیر می دادم بابا من فلامنکو دوست دارم این کتاب کلاسیک چیه و.... ولی حالا می بینم اگه از اول از این کتاب شروع نمی کردم واویلا بود.چون فلامنکو واقعا سبک مشکل و سریعیه ولی حالا نسباتا راحترم.
استاد خوب واقعا تو پیشرفت آدم خیلی تاثیر داره.

عاشق پاکو دلو سیا و خوان مارتین هستم . امید وارم یه روز از نزدیک با هاشون آشنا بشم.

اساتید سبک فلامنکو نت آهنگی این بنده حقیر رو از الطاف خودشون بی نصیب نکنن.

moomak
Sunday 14 June 2009, 11:16 PM
:8ysyvb:
سلام
منم هموني كه اينا هستن هستم.........

نه بابا!!!!
شما خیلی با نمک تر از همونی که اینا هستن هستی!!!:8ysyvb:
جیگر

:dw26i1:

moomak
Sunday 14 June 2009, 11:20 PM
سلام عطا جان
خیلی خوشحالم که میبینم که به تیم بر و بچ با حال نت آهنگ یه بچه با حال دیگه هم اضافه شده
برات آرزوی موفقیت دارم و ورودت رو تبریک میگم
آرزو میکنم که معشوقت اهل ساز باشه و حسابی هم تحویلت بگیره و تو هم نوازنده حرفه ای باشی و براش کنار دریا خاطرات الحمبرا بزنی
امیدوارم به هر دو تا عشقت برسی
فعلا

Atta-Flamenco
Sunday 14 June 2009, 11:28 PM
سلام عطا جان
خیلی خوشحالم که میبینم که به تیم بر و بچ با حال نت آهنگ یه بچه با حال دیگه هم اضافه شده
برات آرزوی موفقیت دارم و ورودت رو تبریک میگم
آرزو میکنم که معشوقت اهل ساز باشه و حسابی هم تحویلت بگیره و تو هم نوازنده حرفه ای باشی و براش کنار دریا خاطرات الحمبرا بزنی
امیدوارم به هر دو تا عشقت برسی
فعلا

فدات شم moomak جان.
از لطفتت ممنونم.
امید وارم شما هم تو هر مرحله از زندگیتون گه هستین شاد و سر بلند باشین.

vahid1559
Wednesday 26 August 2009, 04:57 AM
با سلام . وحيد هستم عضو جديد 25 سالمه نوازنده گيتار و دف هستم در ضمن گيتار هم مي سازم از 11 سالگي شروع به ساز زدن كردم درخدمت استاد حبيبي دف و استاد رضا اتش سودا گيتار و ساخت ساز رو هم از استاد رضا مير بهار اميدوارم بتونم كمك كنم براي پيشرفت خودم و دوستان عزيز مخصوصاْ شيرازيهاي عزيزYou can see links before reply and Settings\vahid\My Documents\My Pictures

mamaD-Darvish
Wednesday 26 August 2009, 02:44 PM
من فکنم تاپیک 3 هست خودمو معرفی میکنم :))

محمد 21 ساله . جدی . شوخ . اروم . 2 سال اکوستیک 3 سال الکتریک زدم البته فقط 2 ماه استاد داشتم واسه اینا بقیه شو خودم کار کردم ! الان 4 ساله تخصصی بیس میزنم و میشه گفت عاشق گیتار بیس هستم !

تو سبک کاری خودمم متال و راک و جز بلوز دوس دارم و میمیرم واسه کانتری و کنترا باس !

سمانه
Tuesday 8 September 2009, 11:13 PM
سلام من فقط میتونم صدای گیتارو در بیارم هنوز به غیر از چند تا آهنگ چیز دیگه ای برای اجرا ندارم پس نمیتونم اسم خودمو گیتاریست بگذارم
ولی علاقه ی زیادی به این ساز دارم و انشالله تا آخرش که نمیدونم کجاست (البته آخر نداره)میخوام پیش برم فعلایک سال و چند ماهه که پاپ کار میکنم ولی میخوام سبکمو عوض کنم و کلاسیک کار کنم برای همه بچه ها آرزوی موفقیت دارم

AmonAmath
Tuesday 8 September 2009, 11:57 PM
خوب منم که بعد از سال ها کشتی با گیتار کلاسیک یه سالی میشه الکتریک کار میکنم و بعدم میخوام برم سراغ ساز مورد علاقم ، گیتار بیس !
راستی شاید یه سری هم به ویلن زدم !
کیبوردم دوست ندارم بذارم کنار و چند وقت دیگه هم شاید سر از ساکسیفون در بیارم
فعلا که همه چی فدای موسیقی برای هیچ و به خاطر همه چیز .

با احترام .

mariaa
Sunday 20 September 2009, 10:08 PM
سلام منم چند سالی هست کلاسیک می زنم استادم ایرانی نبود پاپ بلد نبود یادم بده کمکم کنید لطفا 4 تا آهنگ ایرانی یاد بگیرم

maryam21
Saturday 31 October 2009, 01:21 PM
من مريم هستم 14 ساله تازه كارم و فقط چند ماهه كه شروع كردم بيشتر پيانو رو دوست داشتم ولي گيتار هم خيلي دوست دارم عجله دارم كه دبيرستانم تموم بشه اروم اروم ساز هاي ديگه رو هم ياد بگيرم سنتور و ويولن هم از ساز هايي هستن كه دوست دارم امتحانشون كنم

maedeh
Tuesday 3 November 2009, 07:51 AM
سلام من یه یک سال و نیمه که دارم سعی می کنم گیتار بزنم ولی خیلیم باهاش حال می کنم استاد بنده هم آقای گراوندی هستش که خیلی باحاله و اگر نبود من 2جلسه بیشتر نمی رفتم ولی بین این استاد ها من چیزی نیستم یه چیزی تو مایه های ارادتمند همتونم

maedeh
Tuesday 3 November 2009, 07:54 AM
راستی من یادم رفت بگم سبک پاپ کار می کنم

amir guitarist
Friday 21 May 2010, 11:20 AM
سلام به همه , من حسین هستم یک سال و نیمه که کلاسیک کار میکنم , اول خواستم کیبورد بزنم ولی نمیدونم چی شد که گیتار گرفتم و بعد از چند ماه عاشق سازم شدم .

Amin_
Friday 21 May 2010, 02:09 PM
من 10-9 ساله که گیتار می زنم بچگی هام کیبورد ،بلز و ملودیکا می زدم الان هم یک تعداد ساز دیگه هم می زنم حالا هدف از این تاپیک چیه؟ میشه بدونم!

hdhamid
Friday 21 May 2010, 02:29 PM
من 10-9 ساله که گیتار می زنم بچگی هام کیبورد ،بلز و ملودیکا می زدم الان هم یک تعداد ساز دیگه هم می زنم حالا هدف از این تاپیک چیه؟ میشه بدونم!

اصولا چون شما از مملکت دوری هنوز براتون جا نیافتاده!!! اینجا ملت دنبال هدف نیستن.... از طی زمان و تک تک لحطه ها لذت میبرن!! از خود مسیر نه مقصد...
مثلا الان شما گفتین 9-10 ساله که کار میکنین .. همین یکمی حس فضولی ما رو آروم کرد.... خودش یه حسنه دیگه!! :24::24::24:

شاد زی.... :48:

amir guitarist
Friday 28 May 2010, 02:34 PM
اینجا کیا بیشتر از 10 ساله که گیتار میزنه ؟ اصلاً هست ؟

siamack
Saturday 29 May 2010, 06:07 AM
با درود به دوستان هنرمند گرامی
من از سال ۱۳۵۲ شروع به نواختن گیتار کردم.بیشتر اوقات به عنوان گیتار دوم در ارکستر نواخته ام ،ساز تخصصی من کلاویه هست و از کودکی به خاطر نیاز زودرس به موسیقی بدان پرداخته ام.
سیامک بهرامی

amir guitarist
Saturday 29 May 2010, 01:38 PM
یعنی 37 ساله تو کار موسیقی هستی ؟ :43:
آقا من رفتم خودکشی کنم .
:25:

siamack
Saturday 29 May 2010, 01:48 PM
میر جان بجای خودکشی بیا با هم تبادل اطلاعات کنیم ،عوضش میشه از هم دیگه یادبگیریم ،باشه ؟
خب پس آدرس ای میل من :ssiamash2009@yahoo.com (siamash2009@yahoo.com)
چشم براه تماس همگی دوستان هستم .
سیامک بهرامی

MR.A
Saturday 29 May 2010, 02:14 PM
درود

از سال 85 گیتار میزنم

shanshayanshan
Saturday 29 May 2010, 07:56 PM
یک سال دارم گیتار میزنم دنبال اهنگ rumba پاکو ام اگه کسی داره بزاره یا برام email کنه خیلی ممنون
shanshayanshan@yahoo.com یا shayanshokrgozar@gmail.comهر کوم راحترید بازم مرسی

Doom
Saturday 29 May 2010, 09:05 PM
سلام دوستان منم ارشیا هستم یک ساله گیتار الکتریک میزنم عاشق سولو اونم سولو های سخت ریتم هم کار کردم حالا هدف از این معرفی ها چیست ؟

Parisa-Delbar
Sunday 30 May 2010, 12:48 AM
من پریسا هستم 21 سالمه - البته تازه شروع کردم یه چند ماهی میشه:9:
ببخشید که خودمو به عنوان گیتاریست معرفی کردم یه وقت جسارت نشه:17:

Parisa-Delbar
Sunday 30 May 2010, 12:50 AM
راستی کلاسیک میزنم در کنارش کم و بیش پاپ هم میزنم

hirbod
Sunday 30 May 2010, 09:05 AM
:amسل درود...یه 8000 سالی میشه کلاسیک و الکتریک و فلامنکو وپاپ...بقیش یادم نمیادو :22::21:میزنم...ولی خودمم نمی فهمم چی میفهمم....25 سالمه 21 خردادم تولدمه:41:

بهارک
Sunday 30 May 2010, 11:01 AM
سلام من بهارکم 5سال حدودا گیتار کار میکنم

بهارک
Sunday 30 May 2010, 11:02 AM
سلام من بهارکم 5 ساله گیتار میزنم

6696
Monday 31 May 2010, 05:14 PM
سلام به همه شما دوستای خوبم
مهم نیست که چند ساله گیتار میزنین مهم اینه که چطوری میزنین کی اصولی میزنه
من خودم سال 79 گیتار رو شروع کردم و 5 جلسه بیشتر پیش استاد نرفتم ولی با تلاش بیوقفه سال 81 بعنوان سولیست گروه انتخاب شدم من الان کلکسیونه کاملی از آلات موسیقی رو دارم و خوشحال میشم کسی باشه که با اون تبادل اطلاعات کنم.

black_guigtar16@yahoo.com

:106:

6696
Monday 31 May 2010, 05:18 PM
اطلاعات کمو بیشیم در مورد سازهای شرق دور و هند دارم (البته بجز گیتار تار و سه تار و سنتور و فلوت کلاسیک ترومپت .... کار میکنم ) من زندگیمو وقف موسیقی کردم

hirbod
Wednesday 2 June 2010, 07:48 PM
میگن هر کی برفش بیش بامش بیشتر .میگم مگه تمره نوازنده؟ (2 نقطه دی) اسول یعنی دیوار...

binava
Wednesday 2 June 2010, 08:09 PM
خب ماشالله همه اینجا استاد هستن جسارت من روهم ببخشید علی هستم 20سالمه و هفته دیگه اولین جلسه عملی گیتار رو شروع میکنم در کل خیلی سابقه دارم نه!؟ اگر هم مشکلی داشتید من در خدمتم!!!
بعد اساتید من سازو هنوز نخریدم چیکار کنم چجوری اطلاعات کسب کنم کسی میتونه راهنمائی کنه و اینجا(فروم) جائی برای این سوالات هست؟ملاک اصلی برای خرید گیتار چیه؟استاد مون گفت گیتار هست برو بخر 150تومن شاخ درآوردم گفتم استاد افت داره واسه ما یکم نرخو(البته نه زیادها) ببر بالاتر .
-------------------------
ربط عکس آواتارو با سازم هم تونستید پیدا کنید به خودمم بگید!

shanshayanshan
Wednesday 2 June 2010, 08:51 PM
سلام بینوا جان عرضم به حضورت که بنظر من یدونه c80 یاماها بخر فعلا بعدا اگه دیدی علاقه داری یدونه خوبش رو بخر چون شاید خدایی نکرده زبونم لال گیتارو ول کنی.مثلا دوستم یه گیتار خرید 800 تومان گفت من یه روز جای paco رو میگیرم و از این حرفا بعد از 3 ماه ول کرد!!مثلا الان من خودم اول یه c70 خریدم الان که دیدم علاقه دارم بعد از 1 سال میخوام عوض اش کنم.به نظر من بگیرc80 همون حدود 150.خوش باشی

binava
Wednesday 2 June 2010, 09:08 PM
سلام بینوا جان عرضم به حضورت که بنظر من یدونه c80 یاماها بخر فعلا بعدا اگه دیدی علاقه داری یدونه خوبش رو بخر چون شاید خدایی نکرده زبونم لال گیتارو ول کنی.مثلا دوستم یه گیتار خرید 800 تومان گفت من یه روز جای paco رو میگیرم و از این حرفا بعد از 3 ماه ول کرد!!مثلا الان من خودم اول یه c70 خریدم الان که دیدم علاقه دارم بعد از 1 سال میخوام عوض اش کنم.به نظر من بگیرc80 همون حدود 150.خوش باشی

ممنون یکی از دوستان همین سی70 پیشنهاد کرد همین 140-50 تومن هست.
فقط یه سوال ملاک اصلی رو نگفتین.بعد مثلا ما بعدا بخوایم عوض کنیم علتش چی میتونه باشه؟مثلا ویولن میگیری خب صداش ممکنه خوب نباشه میری یه بهترشو میگیری.اینم اینجوریه؟یکم بیشتر توضیح بدی ممنون میشم.اگه تونستی عکس سی70 رو هم بزار ببینم خوشگله یا نه(نتونستم عکسشو پیدا کنم خودشم که هنوز نرفتم ببینم)

hirbod
Wednesday 2 June 2010, 09:21 PM
بینوا منم با C70 اندونزی موافقم...من 8000 ساله استفاده میکنم ...بخاتره پولش نیست بخاتره بی لهجگیش خوبه عدر مورده عکسم اینکه یاز هر چی کوچیک تر باشه واسه پز دادن راحت تره...حمل آسان معروفیت بیشتر

binava
Wednesday 2 June 2010, 09:31 PM
حالا سی70 بهتره یا س80 ؟ دیگه چیو پیشنهاد میکنی؟بازم فرقشونو نگفتین یعنی ملاک چیه که گیتارا قیمتاشون فرق میکنه؟

hirbod
Wednesday 2 June 2010, 11:10 PM
C70 دقت کن اندونزی باشه...فرق گویش یه ترک با یه لر چیه؟لهجه.صرفه نظر از شالو کلاشون....این ساز هم چون لهجه خاصی نداره اجازه بیان میده به حست....

shanshayanshan
Thursday 3 June 2010, 08:25 AM
سلام بینوا جان عرضم به حضورت که دلیل عوض کردن گیتار زیاد که چند مورد اصلیش رو الان میگم.
1.صدا: ما 2 نوع گیتار داریم یکی چوب یکی تخته که چوب از حدود 1 تومان شروع میشه تا 40 تومان شایدم بیشتر بره که به جنس چوب بستگی داره. مثلا همین c70,c80تخته هستن.یکی از فرق های چوب با تخته اینه که صدای چوب هر روز بهتر و پخته تر میشه ولی تخته صداش نغییر نمیکنه.
2.تغییر سبک مثلا ما گیتار فلامینکو داریم گیتار کلاسیک داریم که کوک و همه چیزاشون یکی ولی چوبشون فرق داره و خوب اسطحکام گیتار فلامینکو باید بیشتر باشه.
3.پیشرفت فردی که مثلا میبینی که دیگه گیتاررت به دلایل مختلف جواب کارت رو نمیده یکیش میتونه سفت بودن سیم های فرت اول باشه(فرت به فاصله بین اون 2 تا فلز رو دسته گیتار میگن) مثلا c70 خیلی سفت که اصلا بعد از یه مدت پوست دستت رو میکنه.
4.دلیل دیگه میتونه وزن گیتارت باشه و دلایل دیگه.
درباره سوالت که کدوم بهتره باید بگم که C80گرونتره حدود 20 تومان.
خوش باشی

shanshayanshan
Thursday 3 June 2010, 08:42 AM

shanshayanshan
Thursday 3 June 2010, 08:43 AM

shanshayanshan
Thursday 3 June 2010, 08:44 AM

shanshayanshan
Thursday 3 June 2010, 08:45 AM
عجیب نتونستی تو اینترنت پیدا کنی بزن yamaha c70تو imagesearch google پر عکس

6696
Thursday 3 June 2010, 12:15 PM
سلام دوست من
شما اول سبکی که میخوای کار کنی رو مشخص کن .
و در مورد گیتار : سازی رو انتخاب کنید که اکشنش کم باشه (فاصله سیم با دسته ) تا راحت بتونید تمرین کنید

6696
Thursday 3 June 2010, 12:19 PM
مارک ساز زیاد مهم نیست باید ساز صدای خوبی داشته باشه مثلا اگه میخوای کلاسیک کار کنی حتما گیتاری بخر که صدای سلوش با باسش یکسان باشه .
اگه میخوای فلام کار کنی سازی بگیر که صدای باس قوی داشته باشه
پس صدای ساز مهم نه مارک و رنگش

binava
Thursday 3 June 2010, 01:07 PM
از شما دوست عزیز shanshayanshan و 6696 تشکر میکنم حقیقتش اول میخواستم ویولن بزنم که دیدم شاید بعدا بهم فاز نده و زحمت بی خود براش بکشم ویهوئی شد برم گیتار.و نمیدونم این دو سبکی که گفتید چین و آیا دقیقا برای هر کدوم ساز مختلفی داریم یا نه؟فعلا هم پیشنهاد کرد استاد همون سی70 رو بخریم (من با یه هنرجوی دیگه).میشه با همین سی70هر دو سبکو زد؟و در آخر آخر 80 بگیرم یا 70 قیمتش فرق نداره برام فقط میخوام خوب باشه حداقل تا مدتی و بعد نگم عجب گیتار مزخرفی گرفتم اونم بدون آگاهی.

shanshayanshan
Thursday 3 June 2010, 04:26 PM
بینوا جان c80 , c70 حدودا یکی فرق خواصی ندارن برای شروع اونی که کمتر میخواهد پول بده c70 میخره.
این ساز ها کلاسیکن ولی فلامینکو هم میشه باهاشون زد.
چون بعد از 1 سال احساس میکنی که پیشرفت کردی و ساز اون صدایی که میخواهی رو بهت نمیده عوضش میکنی در کل ساز های بیخودی هستن فقط برای شروع خوبن.

shanshayanshan
Thursday 3 June 2010, 04:30 PM
اگه دوست داری بدونی فلا مینکو چیه برو ادرس زیر.
چند تا اهنگ از پاکو هست که میتونی گوش بدی.

6696
Thursday 3 June 2010, 06:59 PM
دوست من classic همون طور که از اسمش پیداست اجرای قطعات که اکثرا بصورت کامل توسط یه ساز انجام میشه(یعنی با یه ساز هم ملودی هم آرپژ و هم ریتم اجرا میشه) و این نوع موسیقی اکثرا بر پایه ملودی یعنی 80% ملودی و 20 % ریتم
و سبک flamenco که الهام گرفته از رقص محلی کولی هاست که اکثرا بر روی ریتمه و با رقص اجرا میشه و تکنیکهای فوق العاده ای داره .

rezaranjbaraan
Thursday 3 June 2010, 09:50 PM
ببخشین کمی دیر خودمو معرفی کردم رضا هستم 7 ساله الکتریک میزنم عاشق مالمستین و نوریک....!
اینم وبمه...!
NEO-GUITARIST.MIHANBLOG.COM

6696
Friday 4 June 2010, 12:39 PM
سلام دوست خوبم خوش اومدی
امید وارم بتونیم تو عالی شدن کارها بهم کمک کنیم

shanshayanshan
Friday 4 June 2010, 06:57 PM
بچه ها بنظر شما تو رنج 1.5 گیتار فلامینکو چی بخرم؟
تو فکر sanchez1027 بودم ولی دیدیم میتونم بیشتر هزینه کنم.کسی هست بتونه کمک کنه؟
مرسی

6696
Friday 4 June 2010, 09:39 PM
سلام دوست خوبم

شما میتونی Alhambra در حد خوب بگیری ولی دقت کن که سازی که میخری حتما جنسش چوب باشه و حتما چوبش آبنوس باشه . گیتاری که میخری صفحه باریک باشه و حتما picckup داشته باشه
ولی من بازم معتقدم که مارک مهم نیست شاید یه گیتار فلام 300-400 تومنی صداش خیلی از گیتارایی مثل سانچز و... بهتر باشه .
موفق باشی

shanshayanshan
Friday 4 June 2010, 09:44 PM
سلام مرسی از راهنمایی من درباره alhambra تحقیق کردم دیدم یه شرکت گیتار سازی بازرگانی مدلاش زیاد در نتیجه کمتر رو مدلا کار میشه استادم گفت تو چین ساخته میشه.

erfan4
Friday 4 June 2010, 11:13 PM
سلام من عرفان هستم تقریبا 2 سال گیتار کلاسیک می زنم .و عاشق سبک های جز و فلامنکو . که میتونند سبک های اینده ی من باشند.

یه گیتار c70 داشتم که شکست بعد یه c40 مال زمان قلقلک میرزا از انباری داییم اوردم با اکشن فضایی!

الانم منو 300 تومن پول و اطلاعات کمی از مارکو مدل گیتار خوب .که همین امروز یه تاپیک در خواست مشاوره باز کردم(در قسمت بحث و گفتگو بخش گیتار کلاسیک) ولی هنوز هیشکی به دادمون نرسیده ! ممنون میشم برای کمک یه سری هم به این تاپیک بزید.

hirbod
Saturday 5 June 2010, 12:43 PM
یه سوااللللللللللللللل............ ................فرق چوب با تخته چیه؟؟؟؟؟

rezaranjbaraan
Saturday 5 June 2010, 12:55 PM
از چوبهای خاص و مرغوب میشه صدای موسیقیایی در اورد اما از تخته فقط میشه برای کتک زدن شاگردای تنبل استفاده کرد...!

6696
Saturday 5 June 2010, 05:33 PM
سلام دوست من فرق چوب و تخته رو اگه تاپیک و خوب بخونی نوشتن .
ولی در کل صدای چوب رفته رفته بهتر میشه و پخته تر میشه ولی صدای تخته همونه که هست؟(اگه بدتر نشه)

hirbod
Sunday 6 June 2010, 11:21 AM
پس تخته یه برش خاص از چوب نیست/آره دیگه مثلا تجسم کنین بگن تیرچه چوب درخت گلابی یا تخته چوب درخت درخت گلابی.من اشتباه میکنم.

6696
Sunday 6 June 2010, 11:44 AM
نه دوست من
تخته رو با خرده چوب و مواد زائد درست میکنن اگه برش بود که می شد همون تخته

hirbod
Sunday 6 June 2010, 01:21 PM
اونی که میگی نعو پان نیست؟

6696
Sunday 6 June 2010, 04:47 PM
نه دوست من منظورم نئوپان نبود (بخاطر خرده چوب!!!!!) منظورم این بود که این تخته ها صنعتین مثل همین سه لای چینی که تو اکثر گیتارای چینی از اون استفاده شده

bullfight
Friday 18 June 2010, 10:32 PM
با سلام.
من شکیب معصومی هستم.
نمیدونم با هومن هم فامیلم یا نه...؟؟!!
5 سال گیتار میزنم، هم کلاسیک و هم پاپ کار میکنم، ولی الان سبک کلاسیک رو دارم حرفه ای دنبال میکنم.
همین الان هم این سایت رو کشف کردم، خیلی از همه ی کسانیکه اینجا فعالیت میکنن تشکر میکنم.
خیلی عالیه....!!!!

amin87
Sunday 4 July 2010, 01:00 PM
سلام
من امین هستم!. حدود یک ساله که گیتار پاپ میزنم. کلاسیک رو هم تازه شروع کردم.
هنری فورد میگه:
چه فکر کنی که میتوانی چه نمی توانی، در هر صورت حق با شماست!

Crazyarchitect
Monday 12 July 2010, 02:26 AM
سلام . من مهشید هستم 20 سالمه واز اهواز . یه 6 سالی میشه گیتار کلاسیک کار میکنم .

Mohammad_ngml
Monday 12 July 2010, 02:50 AM
من معرفی نکردم خودمو؟ آها. سلام. من محمد هستم از رشت. همین شهریور 89. 18 سالم تموم میشه. 3 ساله گیتار میزنم. سبکمم فلامنکو. ایشالا حالا که از شر کنکور خلاص شدم بتونم یکم به سازم برسم

DesironnA
Monday 12 July 2010, 02:58 AM
من معرفی نکردم خودمو؟ آها. سلام. من محمد هستم از رشت. همین شهریور 89. 18 سالم تموم میشه. 3 ساله گیتار میزنم. سبکمم فلامنکو. ایشالا حالا که از شر کنکور خلاص شدم بتونم یکم به سازم برسم
درود دوستان گیتاریست
محمد آقای ما، در طی 3 سال نوازندگی بسیار بسیار دلنشین و مسلط و شیرین و با احساس سولو میزنه و در ریکورد و تنظیم هم بسیار مهارت داره...
اگر مشکلی در نوازندگی فلامنکو یا ریکوردش داشتید حتما روی محمد آقا حساب کنید...
سپاس

Mohammad_ngml
Monday 12 July 2010, 03:11 AM
درود دوستان گیتاریست
محمد آقای ما، در طی 3 سال نوازندگی بسیار بسیار دلنشین و مسلط و شیرین و با احساس سولو میزنه و در ریکورد و تنظیم هم بسیار مهارت داره...
اگر مشکلی در نوازندگی فلامنکو یا ریکوردش داشتید حتما روی محمد آقا حساب کنید...
سپاس

حیف این تاپیک جای تشکر نیست. وگرنه کلی قربون صدقت میرفتم :10::21: فدات شم. اینا همه تلقینه:ad ممنونم دسیرو جوووووووووووووووونم

saghar_d
Monday 12 July 2010, 07:30 AM
سلام. من ساغر هستم. 22 ساله 7 ساله گیتار میزنم. از تهران. پاپ و کلاسیک کار کردم.

SOBHANTOTo3
Monday 12 July 2010, 08:20 AM
سبحان 19 ساله از برازجان (بوشهر)
گيتار كلاسيك كار هميشگي منه و خواهد بود
در ضمن 15 مرداد كنسرتي داريم كه 8 نفريم مي نوازيم خواستيد بيايد يكي از بزرگترين كنسرت هاي كلاسيك تاريخ ايران خواهد شد بزرگترين قطعه ها

alimirzaei
Wednesday 21 July 2010, 01:10 PM
سلام من علی هستم 20 سالمه.....2 سالی میشه که گیتار میزنم که حدود 5ماهشو فلامنکو کارکردم...البته به علت مشغله مدتیه که خیلی کم نوازندگی میکنم....ولی امیدوارم در کنار شما امید دوباره واسه گیتار زدن رو پیدا کنم...و دوباره سبک فلامنکو رو ادامه بدم که خیلی باحاش حال میکنم !!!!!

mohammadmahdi
Thursday 22 July 2010, 11:52 AM
به نام خویش
با درود به عاشقان مخالف عشق .
من محمد هستم نمیدونم از کی گیتار میزنم ولی میدونم بدونه گیتار ...
سبک من کلاسیک هستش و از همه ی شما که نمی شناسمتون ممنون.

samiaz
Monday 2 August 2010, 08:17 PM
سلام به همه ...
من حسامم و 18 سالمه و 6-7 سالیم میشه که ساز میزنم .. الکتریک , کلاسیک , پاپ , یه کم هم فلامنکو

makan
Monday 2 August 2010, 08:27 PM
ای بابا همتون که کارتون درسته من ماکان ۱۸ سالم ۱ ساله دارم گیتار کلاسیک میزنم

blackover
Thursday 5 August 2010, 05:26 PM
سلام
محمد هستم
یه سالو خورده ای که گیتار popکار می کنم

ali_salemon
Wednesday 1 September 2010, 05:15 AM
سلام دوستان من علیرضا هستم حدود سه ساله گیتار پاپ کار میکنم ، چهار ساله کیبورد میزنم و شش ماهه که

ویولون کار میکنم و 17 سال سن دارم . خوزستانی هستم و اهل دیار بهبهان ولی ساکن ماهشهر و موسیقی رو هم همینجا

شروع کردم. و چند وقتی هم میشه که دارم آهنگ سازی میکنم. امیدوارم بتونیم دوستان خوبی باشیم.

hemadkg
Wednesday 1 September 2010, 08:39 AM
سلام من حماد هستم از رشت.20 سالمه.حدود 8 سال گیتار میزنم.فلامنکو زدم کلاسیک زدم پاپ هم زدم.الان شروع کردم به لید زدن.

Atrovan
Wednesday 1 September 2010, 10:53 AM
درود منم ... هستم.7 سال که گیتار میزنم...همه سبکی بلدم ولی کلاسیک را دوست دارم و دنبال می کنم.

arezuhaa
Wednesday 1 September 2010, 11:48 AM
سلام
من آرزو هستم 18 سالمه اهل اصفهان،حدودا 8 -9 ساله که گیتار کلاسیک و آگوستیک و پاپ کار میکنم دوسالیم میشه که ستارو حرفه ای دنبال میکنم استاد گیتار پاپم (استاد بابک اژدری) و کلاسیک و آگوستیک(استاد اهورا کرباسی) هستن
از آشنایی با همگی خوشحالم...

rezabatista
Thursday 16 September 2010, 11:07 AM
سلام من رضا ابراهیمی هستم.تقریبا یک سال که گیتار کار می کنم.سبک پاپ و آکوستیک و معلم خاصی هم تاحالا نداشتم شاید یه چیزایی از پسر عموم یاد گرفتم.گیتار آریا مشکی دارم که عاشقشم.

netmooteler
Sunday 12 December 2010, 01:01 AM
درود بر دوستان گیتاریست
محسن هستم .الان 5 ساله گیتار کلاسیک کار می کنم پیش آقای رزمجو (صبا/شیراز) و از همون ابتدای کار سبک پاپ رو هم جلو بردم .و قطعاتی از کتاب فلامنکو ی خوان مارتین رو هم اجرا می کنم ...و یه 2 سالی هم می شه فلامنکو کار می کنم ...

philip_guitarist
Monday 10 January 2011, 01:14 PM
سلام . بهزاد ذبیحی هستم از مازندران شهرستان ساری 3 ساله گیتار میزنم . هم پاپ کار کردم هم کلاسیک الانم دارم فلامنکو یاد میگیرم D: اگه کسی هست که من باش در ارتباط باشم بگه . مطئنم بهمون بد نمیگذره

tohid5180
Friday 21 January 2011, 12:31 PM
سلام. توحيد هستم ... 7سال پاپ كار كنم. از رشت

Guitar samick
Friday 21 January 2011, 03:06 PM
سلام دوستان ... من ابوالفضل هستم از کرج و 3 ساله که نوازندگی گیتارو در سبکهای پاپ و فلامنکو با کمک استاد خوبم آقای چاپاریان دنبال میکنم و الانم در کنار ساز رشته ی سلفژ هم کار میکنم .

asir_gham
Saturday 22 January 2011, 11:18 AM
سلام دوستان عزیز من آرش هستم از مازندران، حدود 2 سال دارم گیتار میزنم و تو سبک های پاپ و کلاسیک فعالیت می کنم، شدیدا به سازم علاقه دارم و روز به روز دارم پیشرفت می کنم!

Mohsen_M
Saturday 22 January 2011, 11:43 AM
سلام دوستان عزیز من آرش هستم از مازندران، حدود 2 سال دارم گیتار میزنم و تو سبک های پاپ و کلاسیک فعالیت می کنم، شدیدا به سازم علاقه دارم و روز به روز دارم پیشرفت می کنم!

آفرين به پيشرفت!:redguitar:

gitarists
Monday 28 February 2011, 03:39 PM
salam dostan man taze ba in site ashna shodam,9 sale gitar mizanam,aval ba classic shoro kardam,bad flaminco hala ham pop,omidvaram dostaye khobi vase ham bashim

soheilspeedart
Tuesday 5 July 2011, 11:56 PM
خوب من که نمی دونم گیتاریست یعنی چی ولی خوب از اونجایی که می خواستم یه خواهشی کنم، به همین بهانه خودمو قاطی شما جا می زنم!

سهیل صدا می زننم ولی خوب زندگیم برعکس اسممه! فکر کنم 25 سالمه و از پاییز پارسال رفتم سراغ گیتار اونم به عشق یه نفر! یه گیتار fernandez و انگشت های بی استعداد من! بچه مشهدم ولی توی شمال هم ول می چرخم!

در مورد سبک هم، تقریبا نمی دونم چیکاره م! همزمان هم فلامنگو، هم کلاسیک و هم پاپ (با کمی تاخیر) رو بهشون سرک کشیدم ولی خوب در مجموع هنوز نمی تونم یه آهنگ کامل رو خوب اجرا کنم!!! مشکلم نمی دونم کجاست!

یکی دو تا آهنگ از چند تا خواننده رو روی گیتار اجرا کردم فقط، خلاصه اینا دیگه نهایت تعریفی بود که می شد از خودم بکنم بلکه بین خودتون راهم بدین!

آها حالا اصل مطلب
می خواستم خواهش کنم بچه ها حتما بگن که بچه ی کجا هستن تا اگه احیانا کسی مثل من بود که خواست از دوستای همشهری ش کمک بیشتری بگیره، بدونه از کی کمک بخواد.

دیگه یه عالمه حرف دل که جاش اینجا نیست

palasht2
Saturday 1 October 2011, 03:10 PM
سلام به استادان گیتار
منم یکی 2سال هست که گیتار می زنم ولی اوج پیشرفتم تازه شروع شده :دی
تو شیراز هستم و اگه درسا اجازه بدن کل روزم و با گیتار می گذرونم

mohammad12
Thursday 19 January 2012, 01:32 PM
من محمد دو ساله گیتار میزنم البته واسه کنکور کمش کردم عاشق راک هستم و ریتم با پیک هم کلاسیک وهم پاپ کار کردم ولی عاشق راک هستم منظورم منظورم ریتمهای تند و فان هستش راستی من تهرانم

sabalan
Monday 23 January 2012, 03:11 PM
سلام: اول نمی خواستم معرفی کنم به دلیل اینکه چند روزی بیشتر نیست که شروع کرده ام و دیگر اینکه سعی به یاد گیری سبک پاپ دارم و البته وقت و هزینه کافی هم ندارم که کلاس برم و یا معلم بگیرم و خودم دارم دارم سعی می کنم یه چیزایی بزنم و البته یک گیتار خیلی قدیمی که مارک نداره و اسمش را هم نمی دانم . اینجا هم عضو شدم شاید بتواند کمکی باشد برای یاد گیریم . البته توقع یک گیتاریست و یا یک نوازنده شدن را ندارم بتوانم آهنگی بزنم و بخوانم فعلا خوب است تا بعد اگر توانستم ادامه دهم و ... امید وارم بتوانم از تجربیات و کمک های شما دوستان عزیز بهره کافی ببرم

alireza_
Monday 23 January 2012, 03:29 PM
علیرضا هستم 6 ساله گیتار میزنم سبک تخصصیم هم کلاسیکه.

coocooli
Monday 23 January 2012, 04:27 PM
سلام
حسين هستم گيتار كلاسيك ميزنم در سبك راك

intimatercsp
Wednesday 1 February 2012, 08:36 PM
سلام!
انگار چاره ای نیست! ما مبتدی ها هم خودمونو معرفی کنیم! من رضا هستم, 4 5 ساله موسیقی کار می کنم. 1 سال هست که دارم گیتار کلاسیک کار میکنم.. فعلا با c70 دارم تمرین میکنم ولی صداش راضیم نمیکنه! راهنمایی می کنید یکی دیگشو میگیرم!

Bardya
Sunday 19 February 2012, 03:30 PM
سلام تازه گیتار رو شروع کردم حدود شش ماه که دارم گیتار کار میکنم

Murderdolls
Sunday 19 February 2012, 06:31 PM
صادق هستم.
حدود 2 ساله گیتار الکتریک کار میکنم.
از گیتار کلاسیک هم خبلی بدم میاد.

Kimbiz
Sunday 19 February 2012, 09:57 PM
من كيميا هستم.
5 ساله كه دارم گيتار كلاسيك ميزنم. از بهار هم فلامنكو رو شروع ميكنم.

The_blue_marble
Sunday 19 February 2012, 10:03 PM
با سلام خدمت تمامی دوستان،نیما هستم شاگرد همه شما،16 سالمه و 4 ساله که کلاسیک میزنم و به محضه اینکه این درسا اجازه بدن میخوام به جمع هدبنگرها بپیوندم.

Murderdolls
Sunday 19 February 2012, 10:06 PM
با سلام خدمت تمامی دوستان،نیما هستم شاگرد همه شما،16 سالمه و 4 ساله که کلاسیک میزنم و به محضه اینکه این درسا اجازه بدن میخوام به جمع هدبنگرها بپیوندم.

/m\

Terminator44
Tuesday 21 February 2012, 07:55 PM
مهدی هستم
توی این تاریخ، 2 سال و یکی-دو ماهی هست که گیتار میزنم و سبکم هم پاپ یا در واقع همون پاپ فلامنکو هستش...
عاشق Al Di Meola و Armic هستم!! :D

Scourge
Wednesday 29 February 2012, 11:57 PM
سلام به همگی دوستان
امیر هستم، نمیدونم گیتار بیس زدن هم نوی دسته ی گیتاریستا قرار میره منو یا باید حتمآ بگم بیسیست هستم :دی
حدود 1سال و خرده ای هست که بیس میزنم، و سعی خودم رو برای یه متال هد واقعی بودن میکنم! :)

frQzen
Sunday 8 April 2012, 09:31 AM
slm .

man mehrdad hastam 6 sale guitar kar mikonam az asatidi mesle sevan gasparian(gitarist groupe zeytoon va alireza shams (gitariste groupe sard
amukhtehayi daram.
va dar sabk haye:
classic .acoustic. blues rock. easy rock .thrash metal
kar mikonam.

felan dar mazandaran , sari eghamat daram.

va az hamkari kheyli khoshhal misham.

thx...

guitar1159
Monday 9 April 2012, 04:45 AM
سلام وحید هستم 25 ساله از شیراز 9 ساله گیتار میزنم از 20 سالگی دف رو هم شروع کردم و الان که خدمت سربازیم چند ماهی هست تمام شده و در خدمت هم ساز کورنت رو میزدم که شبیه به ترومپت است ولی یکم کوچکتر وصدای زیر تر امیدوارم که دوستان خوبی پیدا کنم و از هنر همتون استفاده لازم رو ببرم.

farzad25325
Monday 9 April 2012, 12:57 PM
سلام من فرزاد 18 سال دارم از کرمان 3 ساله که گیتار کار میکنم
از دوستان بابت راهنمایی هاتون ممنونم!

fxarzad
Saturday 2 June 2012, 09:12 PM
سلام فرزاد هستم.
23 سالمه. تقریبا 8 سالی میشه گیتار میزنم.
سبک خاصی ندارم. خیلی دمدمی مزاجم تو موسیقی. کلاسیک، فلامنکو ، پاپ کار کردم و می کنم.

e18irr
Wednesday 29 August 2012, 01:09 PM
سلام احسان هستم اهل تهران ساکن تنکابن تقریبا 10 سال ساز میزنم پیانو وگیتار ساز تخصصیم گیتار فلامنکو هست از همون ابتدا هم فلامنکو کار کردم استاد خوبو مهربونم رامین آریا پارس ساکن کرج هست عاشق نوازندگی پاکو دلوسیا و ویسنته آمیگو هستم براشون جون میدم

nexus2
Saturday 1 September 2012, 10:28 PM
سجاد ممتازیان: 7 سال فعالیت گیتار

KORG1357
Thursday 13 September 2012, 09:13 PM
سلام بر دوستان ، منم فرهاد هستم یک YAMAHA C40 گرفتم ، فعلا هيچی بلد نیستم باید برم یاد بگیرم

hdhamid
Friday 14 September 2012, 01:10 PM
سلام فرهاد جان .. سلام سجاد عزیز ............. سلام احسان عزیز.. (استاد احسان دیگه باس بگیم..)
به اینجا خوش اومدین.. امیدوارم بتونیم به هم کمک کنیم..

شاد زی

barabox
Friday 14 September 2012, 01:16 PM
دوستان سلام .....

میشه راهنمایی کنین

lleon
Friday 14 September 2012, 02:58 PM
سلام،5ساله کلاسیک و پاپ کار میکنم.

J0hnny
Saturday 15 September 2012, 10:30 AM
salam dustan.
4 sale guitaro shoru kardam

hdhamid
Saturday 15 September 2012, 11:16 AM
سلام به دوستان عزیز.. مرسی خودتونو معرفی کردین ..

دوستان سلام ...

میشه راهنمایی کنین

You can see links before reply (You can see links before reply)

این لینک وجود نداره دوست عزیزم.. ضمنا موضوعیت تاپیک رو توجه بفرمایید .... با سپاس..

سلام،5ساله کلاسیک و پاپ کار میکنم.

سلام ... بسیار عالی... امیدوارم بتونیم از تجربیاتتون استفاده کنیم ...

salam dustan.
4 sale guitaro shoru kardam

سلام... بسیار عالیه.. امیدوارم موفق باشید و مارو در تجربیاتتون شریک کنین...

ارادتمند ...... حمید
شاد زی

gitarzan
Saturday 15 September 2012, 09:05 PM
سلام .............. آرش هستم ............... 4ساله پاپ و کلاسیک ............. موفق باشین

hdhamid
Saturday 15 September 2012, 09:53 PM
سلام .............. آرش هستم ............... 4ساله پاپ و کلاسیک ............. موفق باشین

سلام آرش جان .... دیگه تو که استادی دیگه من چی بگم آخه!!!!!!!!!!!!!! .... :9:

somebody
Friday 21 September 2012, 09:34 AM
مریم هستم 17 ساله قبلا یک سال و اندی پاپ کار کردم یه مدت موسیقی رو کنار گذاشتم الان دوباره دارم گیتار پاپ رو از صفر شروع میکنم

hdhamid
Friday 21 September 2012, 10:31 AM
مریم هستم 17 ساله قبلا یک سال و اندی پاپ کار کردم یه مدت موسیقی رو کنار گذاشتم الان دوباره دارم گیتار پاپ رو از صفر شروع میکنم

سلام مریم خانم ..
از آشناییتون خوشوقتم ... امیدوارم که اگر کمکی در زمینه نوازندگی ازمون بر بیاد .. اینجا بدردتون بخوریم!! .. :4: ...

ارادتمند ... حمید ..

شاد زییییییییی

parsa399
Tuesday 2 October 2012, 01:41 PM
سلام پارسا هستم 19 ساله از کرج
3 ساله دارم گیتار پاپ میزنم

datis68
Friday 2 November 2012, 03:26 PM
سلام
من مهردادم.22 سالمهو 2 ساله گیتار دست می گیرم.اما تو شهرستان پیشرفتی توش نبود.الان تهران با استاد پدرام مرندیز پاپ کار می کنم.

hdhamid
Friday 2 November 2012, 03:28 PM
سلام به پارسا و مهرداد عزیز خوش اومدین دوستای گلم ... امیدوارم موفق باشین

samad_sr
Monday 26 November 2012, 02:01 PM
سلام خدمت اساتید محترم صمد هستم تقریبا 7 ساله گیتار رو شروع کردم 99 درصد گرایش نوازندگیم هم پاپ هستش :am.یک درصد هم بمونه برای کلاسیک !:4:

hdhamid
Monday 26 November 2012, 09:42 PM
سلام داش صمد ... خیلی خوش اومدی رفیق.. به همه بروبچ معرفی میکنم .. داداش صمد خودمه .. یکی از تمپو قشنگای گیتار پاپ .. مث خودم پاپ تلفیقی!! .. البته یه جورای دیگشَ! :4: ...

شاد زی صمد جون .. شاد شاد
اینجا دوستای خوبی پیدا خواهی کرد ... شک نکن دااش

Alguitar
Thursday 29 November 2012, 03:00 PM
سلام به دوستان هنرمند من علی ام تقریبا یک ساله کلاسیک کار میکنم (آماتورم) خوشحال میشم اگه بتونم کمک بکنم و ممنون میشم اگه بتونم ازتون کمک بگیرمYou can see links before reply

shiva_gh
Wednesday 12 December 2012, 02:06 PM
من شيوام 76 ايم 4/5 ساله گيتار ميزنم با كلاسيك شروع كردمو سبك مورد علاقمه پاپ هم كه ديگه هيچي اصن فلامنكو هم در كنار كلاسيك دارم تلاش ميكنم ياد بگيرم يه نيم ساله تازه فلامنكو شروع كردم

vnvn
Thursday 3 January 2013, 03:22 PM
.:: پويا هستم 8 ساله گيتار ميزنم كلاسيك كارم .....

sufia
Thursday 3 January 2013, 10:52 PM
سلام ملیکا هستم 5 ساله پاپ میزنم 1 سال کلاسیک

hdhamid
Monday 18 February 2013, 10:13 AM
سلام به علی... شیوا ... پویا و ملیکای عزیز....
خوشحالم که اینجا اومدین... امیدوارم موفق و پیروز باشین ... و بتونیم به هم کمک کنیم ... و به منم چیز یاد بدین ..

گروه گیتار پاپ انجمن با آغوش باز پذیرای شماست ....
بابت تاخیر هم ببخشید .. :5:

sepehr34
Tuesday 5 March 2013, 06:44 PM
سلام دوستان منم سپهرم و تازه وارد ترین بین شما به گیتار
من تازه گیتار رو شروع کردم ( حدود 1ماهه ) و امیدوارم کنار شما چیز های زیادی یاد بگیرم:9:

bekar20
Tuesday 12 March 2013, 02:27 PM
باعرض سلام و وقت بخیر
من محسن هستم که حدود 5 ماه که دارم گیتار اموزش میبینم{16جلسه}امیدوارم که در این وبسایت بنونیم از دانش و هنر یک دیگر به نحو احسن بهره ببریم:am

moshkbouy
Saturday 23 March 2013, 10:09 PM
سلام به شما دوستان هنرمند
من مسعود هستم ...تقریبا چهار ماه هست که یادگیری گیتار رو شروع کردم ( 16 جلسه )
امیدوارم که بتونم از تجربیات و آموخته های شما عزیزان به خوبی استفاده کنم

golii
Sunday 14 April 2013, 06:24 PM
سلام خشایار گلچین هستم و 1 ساله گیتار کار می کنم:bgwzky::bgwzky::bgwzky:

hamed_yazdani
Sunday 14 April 2013, 07:52 PM
سلام. حامدم. کرک حامد. بیشتر از 3 ساله گیتار الکتریک در سبک متال کار میکنم. چاکر تمامی نوازندگان گیتار!

soli2013
Wednesday 5 June 2013, 03:52 AM
سلام به همگی منم soli نزدیک دوساله گیتارمیزنم بهتریناروبراتون ارزودارم

hdhamid
Wednesday 5 June 2013, 06:12 AM
سلام
soli
hamed_yazdani (You can see links before reply)
golii (You can see links before reply)
خشایار (You can see links before reply)
مسعود
محسن و سپهر عزیز ...

به این انجمن و گروه خودتون خیییییییییییییییییییییلی خوش اومدیییییییییین .....
با بهترین آرزوها برای شما

Mohammad_mdn5
Wednesday 5 June 2013, 03:08 PM
سلام دوستان عزیز محمد هستم الان 10ماهی هست پاپ کار میکنم .
موفق باشید.

Behdadshv
Saturday 17 August 2013, 12:39 PM
سلام من بهداد هستم

یه سال گیتار میزنم امیدوارم دوستای خوبس برای هم باشیم :)

Bardya
Saturday 17 August 2013, 06:12 PM
حتما خوش اومدین به جمع ما:redguitar:

littleStar
Monday 9 September 2013, 12:01 PM
سلام زهراام حدود 2ساله پاپ کار میکنم واگه خدا بخواد ازمهر کلاسیکو شروع میکنم

Sadhu
Monday 9 September 2013, 02:06 PM
سروش ام، نزدیک ۱۲ سالی می شه که گیتار می زنم ، نوازنده ی فینگر استایلِ گیتار آکوستیک ام امید وارم که این انجمن موجب دوستی هایی جدید باشه و زمینه ی یادگیری بیشتر هم برای من فراهم کنه

:::OstadAli:::
Monday 16 September 2013, 10:59 AM
سلام منم علي هستم 4ساله گيتار کار ميکنم پاپ و کلاسيک رو فول هستم و 3 ماهه فلامنکو رو شروع کردم اما بخاطر تجربه اي که در کلاسيک و پاپ داشتم الان اواسط گيتار فلامنکو هستم :48: :redguitar:
موفق باشيد

hilaa
Monday 16 September 2013, 11:15 PM
سلام
منم همین الان تو این سایت عضو شدم گیتار داشتنم به ماهم نرسیده.16سالمه.
گیتارم سانتاناست.و الان دارم کلاسیک آموزش میبینم.
امیدوارم دوستای خوبی برای هم باشیم.:redguitar:

mohammadbixsad
Wednesday 5 February 2014, 09:12 AM
محمد تازه عضوه این سایت شدم 1ساله دارم کار میکنم

hamed00
Saturday 8 February 2014, 04:44 AM
سلام به همه دوستای گل گیتاریست
حامد جعفری هستم
شدید به موسیقی علاقه دارم
پنج سال و نیم دارم گیتار کار می کنم
آکورد درخواستی داشتین در خدمتم

saha00
Wednesday 9 April 2014, 10:15 AM
با سلام
سعبد هستم الان 10 ساله که گیتار می زنم از پاپ شروع کردم بعد کلاسیک و از همه بهتر که عاشقشم فلامینکو
با تشکر از همه

farhood72
Wednesday 9 April 2014, 05:21 PM
با سلام
سعبد هستم الان 10 ساله که گیتار می زنم از پاپ شروع کردم بعد کلاسیک و از همه بهتر که عاشقشم فلامینکو
با تشکر از همه

به به.. چه عالی... منتظر حضورت پررنگت هستم... بخش های مختلف گیتار، به انتظار پست های شما نشسته !! :53:

sam1360
Friday 15 January 2016, 06:38 AM
سلام به دوستان.سام هستم.1ساله گیتار میزنمو میخونم. پاپ کار میکردم اما الان شدیدا کلاسیک دوست میدارم

mab394ir
Saturday 17 December 2016, 09:49 PM
درود بر همه دوستان نازنین
محمد هستم، ۴۴ ساله، دارای همسر و دو فرزند.
حدود ۴ سال هست آکورد میزنم و میخونم.
پاپ و راک ایرانی و غربی را دوست دارم.
تا الان تحت آموزش نبودم و فقط خودم بدون آموزگار تمرین کردم.

koorosh_g
Saturday 13 May 2017, 11:21 PM
سلام کوروش هستم متولد 1385.1.1
تازه دارم میرم کلاس گیتار
گیتار واقعا سازه خوبیه وقتی دستت میگیری یه غروری بهت دست میده

Defunct
Sunday 14 May 2017, 10:53 PM

خسته نباشید :)

- - - Updated - - -

خسته نباشید :)

FMETAL
Monday 15 May 2017, 07:48 AM
غرور؟ از سرتون بیرون کنید. وگرنه در حد همون "دست گرفتن" درجا خواهید زد

alireza_ar
Friday 17 April 2020, 10:01 PM
سلام دوستان، علیرضا هستم ساکن تهران، از نوجوانی گیتار زدنو یاد گرفتم، خودمو گیتاریست نمیدونم ولی ریتم میزنمو میخونمو ... از پس کار برمیام در کل:redguitar::bh.

Manelifanofmacanband
Monday 11 January 2021, 09:59 PM
سلام بچه ها من مانلی ام الان تقریبا ۶ ساله گیتار میزنم و خوشحالم که شما گیتاریستای دوس داشتنی رو میبینم 😊😙😙😘❤

- - - Updated - - -

دقیقاااا
آفرین 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
اینو باید به اونایی بگی که فقط اسم گیتاریستو به دوش میکشن🙄😤😒

mg12guitar
Sunday 14 November 2021, 04:19 PM
با سلام و احترام
فکر میکنم پیر مرد انجمن دیکه من باشم 54 سالمه و از 15 سالگی عاشق کارهای پینک فلوید بودم و تو سن 26 سالگی اولین گیتارم رو خریدم و بعد از چند ماه که دیدم نمیتونم یاد بگیرم فروختم این کار تا حدود 5 الی 6 گیتار تکرار شد و ادامه داشت ، ولی حالا دیگه چند ماه هست که یه گیتار خریدم و شروع کردم به تمرین و دیگه تصمیم قطعی که بالاخره یاد بگیرم ، نیاز دارم حتما کمکم کنید و دستم رو بگیرید .
خیلی احساس خوبی دارم .

FMETAL
Saturday 20 November 2021, 01:11 AM
با درود،
خیلی‌ خوب کاری کردید که شروع کردید به نوازندگی. موفق باشید. ولی‌ از شما پیرمرد تر هم هست عزیز. :icon_cheesygrin::icon_cheesygrin::icon_cheesygrin :

mg12guitar
Saturday 4 December 2021, 05:12 PM
با درود،
خیلی‌ خوب کاری کردید که شروع کردید به نوازندگی. موفق باشید. ولی‌ از شما پیرمرد تر هم هست عزیز. :icon_cheesygrin::icon_cheesygrin::icon_cheesygrin :

لطف دارید :bg