PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Death Metal Vocals

Yngwie_5
Friday 30 November 2012, 11:00 AM
سلام.
من تقریبا میتونم Growl کنم اما تکنیک Guttural و Gurgle رو نمیدونم
این (You can see links before reply) ویدیو رو هم دیدم اما صدام اون قدرت لازم رو نداره.صدای مورد نظرم صدای John Gallagher هستش.
اساتید لطفا کمکم کنند

Yngwie_5
Saturday 9 February 2013, 09:50 AM
اگه کسی تکنیک Guttural رو میدونه مارو بی بهره نذاره

behind_space
Tuesday 2 July 2013, 08:08 PM
سلام دوست عزیز. من 5 ساله که گرول کار می کنم. خوشحال میشم کمکت کنم. لطفا نمونه ای از این دو تکنیک رو بهم نشون بده.
صدای John Gallagher به نظرم از جمله ساده ترین گرولینگ های دث متاله! من همیشه سعی کردم رو صداهای باز تر و خشن تری کار کنم. فقط مساله اینه که من به صورت تجربی طی سال ها تونستم به صدای مورد نظرم برسم اما امیدوارم بتونم کمکت کنم.

Yngwie_5
Tuesday 2 July 2013, 08:17 PM
سلام.اولا" خوش اومدید به نت آهنگ :)
خوشحالم یه حرفه ای در زمینه ی Growl به جمع ما اضافه شده :)
این یه نمونه از صدای Guttural
You can see links before reply

توی درآوردن اون صدای غلغل آب مانند من مشکل دارم.

behind_space
Tuesday 2 July 2013, 08:42 PM
ممنون بابت خوش آمد گویی :)
منم از حضور در جمع دوستانی که به این سبک از وکال علاقه مندند بسیار خوشحالم!

خوب! برای اجرای این تکنیک باید صدای خودت رو از خشکی در بیاری، اصطلاحا صدات رو تر کنی!
اول باید به مدت 30 دقیقه با صدای ملایم گرولینگ کنی و هر 2 دقیقه، مدت کوتاهی به صدات استراحت بدی.باید خیلی آروم و پیوسته باشه و هیچ فشاری پشت حنجره نباشه. ( گرم کردن صدا فراموش نشه!)
چرا این کارو انجام میدیم؟
چون ما نیاز به خلط ( خلت!) داریم. وقتی این مورد رو بدست آوردیم، باید انقدر با صدا بازی کنیم تا این حالت تو صدای ما موندگار شه تا صدا تر شه. این حالت خیلی حساسه و با یه فشار کوچک از بین میره.
بعدش هم که خیلی سادست! لب رو غنچه (!) می کنیم تا صدا تو دهان ما بپیچه.
امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم.

habibonline
Tuesday 2 July 2013, 09:01 PM
منم تا اینجا رسیدم :19:
خوبه بنظرتون؟؟
You can see links before reply

behind_space
Tuesday 2 July 2013, 09:22 PM
مرسی بابت تلاشتون.
اما متاسفانه صدای اجرایی شما تنها در ظاهر شبیه نمونه کار هست و در مخرج صدا کاملا متفاوته.
پشت صدای شما فشار و زوره و تاکید صدات تنها روی منقطع شدن صدا هست.
ایطور صداها عموما در کارتون ها و دوبله ها استفاده میشه و جنبه هنری نداره.
تمرکز صدای شما باید روی محلی پایین تر و نزدیک به سینه باشه تا خودش رو در گلو نشون بده.
امیدوارم با تمرین بیشتر به صدای مورد نظرتون برسید.