PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای خرید تار

tazvir
Tuesday 11 December 2012, 03:32 PM
با سلام به تمامی کاربران و نوازندگان محترم قصد خرید تار با قیمت حدودی 3.5 میلیون را دارم میخواستم پیش از خرید، راهنمایی های لازم و قیمت های حدودی مهرهای مختلف را پرسیده باشم ممنون خواهم بود اگر راهنمایی بفرمایید. :53:

hamed777
Tuesday 11 December 2012, 08:21 PM
درود
تو اون قیمتی که گفتی تار های خجسته.علیاری.کلهر خوب هستند اما نر شخص بنده تار های استاد رسول خجسته است بی نظیره من یکی دارم

tazvir
Wednesday 12 December 2012, 11:04 AM
با تشکر از شما فعلا که در تماس با ایشان موفق نبوده ام شماره ها مدام مشغول هست . تا قیمت روز و زمان تحویل را از ایشان بپرسم موفق باشید:53:

hamed777
Wednesday 12 December 2012, 08:24 PM
پس تصمیم به خرید خجسته کردید؟اگر میتوانید هزینه ای که می کنید افزایش دهید به 4 یا 5 میلیون تار عباسی هم بسیار خوش صدا و زنگ اور است

- - - Updated - - -

پس تصمیم به خرید خجسته کردید؟اگر میتوانید هزینه ای که می کنید افزایش دهید به 4 یا 5 میلیون تار عباسی هم بسیار خوش صدا و زنگ اور است

tazvir
Thursday 13 December 2012, 02:32 PM
با سلام بلاخره موفق به تماس شدم و گفتندقیمت تار با کد 53 (ممتاز) بین 3-4 میلیون بسته به نوع سفارش هست. تصمیم هنوز قطعی برای خرید تار از ایشان نیست .متاسفانه بیشتر از این مقدار برام مقدور نیست . تاری که الان دارم ساخته خماریان هست که صداش بد نیست توی این 5 سالی که دارم صداش زیاد تفاوتی نکرده انشالله تا شنبه جواب استعلام که برای صدای ساز خجسته کردم بیاد ببینم چی میشه بازم تشکر از حامد777 بابت راهنمایی و وقتی که گذاشتید. موفق و سربلند باشید:53:

r_a_m_i_n
Thursday 13 December 2012, 05:41 PM
عباسی 5 ملیون....................واویلااااا اااااا

tazvir
Thursday 20 December 2012, 10:26 PM
عباسی 5 ملیون... واویلااااا اااااا

آقای عباسی هم تماس گرفتم فرمودند7 میلیون یک نوع هم با چوب زرد آلو هست 8 میلیون

r_a_m_i_n
Friday 21 December 2012, 03:50 PM
من تار درویش غلامحسین رو پیشنهاد میکنم....از همشون بهتره....بنظرم...کرج هستن ایشون....