PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نوازندگان خوب گیتار فلامینگو

Hes_r
Monday 20 November 2006, 09:05 PM
دوستان به نظر شما نوازنده گان خوبه ?لامینگو چه کسانی هستند ؟؟

ممنون : حسام :wink:

siavash_nanii
Monday 29 January 2007, 02:16 PM
سلام حسام جان
لازم همين اول بگم كه ما سبكي به نام ?لا مينگو نداريم.?لامينگو اسم يه پرندس
در ست اين كلمه ?لامنكو كه اشتبا ها تو كل سايت ?لامينگو تايپ شده.
در مورد سوالت بايد بگم هيچ وقت نميشه گ?ت كي از همه بهتره ولي با اين حال من خودم
نوازندگي پاكو دلوسيا و ويسنت آميگو رو بيشتر مي پسندم

Hes_r
Monday 29 January 2007, 09:58 PM
ممنون از توضیحاتی که گ?تی

من خودم نمیدونستم

چون کلا هم در مورد این ساز اطلاعات ندارم زیاد

قربانت : حسام cheshm

n.jelveh
Monday 29 January 2007, 10:00 PM
این دوستمون راست میگه بهتره زودتر اسم تاپیک و انجمن رو تصحیح کنید.

Hes_r
Monday 29 January 2007, 10:15 PM
چشم

این تاپیک که نمیدونم چرا مشکل پیدا شده نمیشه نام تاپیک عوض شه باید تاپس?ردا صب کنیم امیر بیاد درستش کنه

نام انجمن هم همونروز بهش میگم تا درست کنه

از تذکرت هم ممنون

Hmd_N
Friday 16 March 2007, 01:19 AM
?كر كنم در حال حاضر بهترين نوازنده گيتار ?لامنكو پاكو دلوسيا باشه !!!

خداييش واقعا عالي ميزنه !!!

paco_delucia
Wednesday 14 July 2010, 01:56 PM
فقط و فقط و فقط و فقط پاكو دلوچيا

sarsabz
Wednesday 14 July 2010, 03:38 PM
استاد سابیکاس (Sabicas (Agustín Castellón Campos قطعا از بهترین نوازندگان گیتار فلامنکو بودند. (1912-1990) تسلط ایشون به موسقی فلامنکو و همچنین تکنیک های نوازندگی گیتار واقعا مثال زدنیه.(رجوع کنید به آلبوم صوتی و کار های تصویری ایشون) نکته ی جالب دیگه اینه که بخش قابل توجهی از آثار نه چندان زیاد باقی مانده از ایشون رو اساتید حال حاضر فلامنکو مثل paco de lucia و paco pena دوباره با اندکی تغییر اجرا کرده اند.

Mohi_Liebert
Friday 8 October 2010, 12:08 PM
اولا از مدیران خواهش میکنم نام تاپیک اصلاح بشه!
ثانیا از دوستان خواهشمندم که لا اقل یکم در این بحثها شرکت کنند!
ثالثا به نظر من انتخاب یک نوازنده فلامنکو به عنوان بهترین نوازنده یکم کار سختیه!
رابعا من فکر می کنم پاکو دلوسیا از نوازندگان واقعا خوب این روزگاره و واقعا خوب می نوازه و کاملا روی سازش مسلطه!!!

Atta-Flamenco
Friday 8 October 2010, 07:41 PM
اين كه پاكو دلوچيا استاد و پادشاه بي چون و چرا فلامنكو هستش حرفي وجود نداره .
بعد پاكو استاتيد زيادي هستن كه خودشون زماني شاگرد پاكو بودن
ولي خب چون سبك پاكو اسطوره اي هستش گاها بعضي آهنگ هاش به دل يه عده نميششنه و سازگاري با روح و روانشون نداره چون واقعا عمق مطالبلش خيلي سنگينه و هر كسي قادر به فهم اون نيستش و تا با اون آهنگ ها بخواي اخت بگيري و درك كني واقعا زمان ميبره ولي بعضي اساتيد ديگه هستن كه با آهنگ هامضمون سبك شنونده رو به خودش جذب مي كنن و اين باعث ميشه كه محبوبيت به دست بيارن
اين كه پاكو استاد بي چون و چرا فلامنكو هست دلايل زيادي داره !
مثلا همين سبك نشستن و نواختن فلامنكو كه الان به صورت متد استاندارد فلامنكو هستش ميدونين كي ابداع كرده؟؟(سبكس كه رو صندكي ميشيشن پاي راست رو روي پاي چپ ميذاريم و...)
كسي نيست به غير از استاد بزرگ پاكو دلوچيا
مي دونين سريعترين پيكادو دنيا ماله كيه كه با سرعت مضراب زني برابري ميكنه؟
اونم كسي نيست به غير از پاكو دلوچيا
ميدونين بزرگترين آهنگ ساز فلامنكو كيه؟
بازم پاكو
هرچي از پاكو بگيم بازك كم گفتيم

shanshayanshan
Friday 8 October 2010, 10:10 PM
salam.khob arzam be hozoreton ke paco de lucia tanha rabtesh be pena esmesh va sabkeshe yani jofteshon fla karan vali paco new fla mezani vali pena fla ghadimi va sonati mezane pas moghaesashon kar dorosti nis .
khosh bashid

Atta-Flamenco
Friday 8 October 2010, 10:14 PM
salam.khob arzam be hozoreton ke paco de lucia tanha rabtesh be pena esmesh va sabkeshe yani jofteshon fla karan vali paco new fla mezani vali pena fla ghadimi va sonati mezane pas moghaesashon kar dorosti nis .
khosh bashid

دوست عزيز ممنون از نظرتون ولي لطفا فارسي تايپ كنين
در ضمت گفتههاي شما عين گفته هاي دوست عزيزم
Mohi-Liebert (You can see links before reply)
هستش با اين تفاوت كه اون به فارسي تايپ كرده بود شما به پينگليش اون تو بخش مقايسه پاكو دلوچيا و پاكو پنيا مطرح كرده بود و شما اينجا!!!:106:

shanshayanshan
Friday 8 October 2010, 10:22 PM
heh bebakhshed nadede bodam ya shayadam dede bodam va alan to zehnam bod va goftam.mamnon ke goftid.
zemnan bebakhshed majboram fingilish type konam to linux zaban ro balad nistam avaz konam va ahd bastam dege az windows estefade nakonam say mekonam kamtar nazar bedam bazam mer30.
shad o khosh o varzeshkar bashid.

2HM
Friday 15 October 2010, 11:44 AM
زنده باد پاکو دلوسیا

Only Paco_De_Lucia

sairez
Friday 28 December 2012, 09:38 AM
اتمار لیبرت هم هم فلامینگو نو میزنه خیلی قشنگه آهنگاش!!!!!!!!
از پدر چینی آلمانی و مادر مجارستانیه ولی میگن آلمانیه!!!!!!سفر های زیادی هم به شرق داشته برای یادگیری موسیقی سنتی!!!!

البوم بارسوناشو خواسته یا نخواسته زیاد شنیدید!!!!!!

yohanovic
Tuesday 14 May 2013, 10:33 AM
aya navazandeye matrahi hast ke khodesh yad gerefte bashe ,ostad nadashte boode bashe,؟