PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست همکاری دوستانه با دارنده ی صدایی شبیه رضا صادقی یا چاووشی

duduk
Sunday 27 January 2013, 09:34 PM
درود...
دوستان تو فکر اینم که با یکی از شماها که صدای خوبی داشته باشه و شبیه رضا صادقی و یا چاووشی صداش باشه به صورت دوستانه و نه حرفه یی بلکه رفاقتی همکاری کنم..روند کار هم به این صورته که شما باید وکال این خواننده ها رو منظورم یکی از اهنگای خوبشون رو(حالا یا چاووشی یا صادقی)با کیفیت بالا برام ریکورد کنید.البته پشت سر هم نباشه یعنی تیکه تیکه هر قافیه رو تا اونجایی که اهنگ قطع میشه ریکورد کنید بعد وایستید یکم استراحت کنید و قسمت بعد رو ریکورد کنید تا اخر(امیدوارم متوجه این قسمت شده باشید) و برام با ایمیل بفرستید تا منم روش اهنگ بسازم بعد بدیم بیرون..البته چون من سر کار میرم و وقت کمی برای اینکار دارم انتظار نداشته باشین که تو 3 یا 4 ماه بتونم اهنگسازی رو تموم کن تازه بعد اون بحث میکس و مستر هم هستش.حتی بعد از اتمام کار اهنگ رو تو همین سایت هم میزاریم.البته درسته که کار کاملا تقلیدی از اصل اهنگ اوریجینال خواهد بود ولی کلیه اهنگسازی از اول تا اخر کار خواهد شد .فقط شرط مهم اینه که باید وکالی که ریکورد میکنید با کیفیت و تو استودیویی کاملا اکوستیک باشه.فقط اگه صداتون شبیه خواننده های دیگه هم هستش همینجا اسم ببرید ببینم به کارم میاد.فقط توجه داشته باشید اهنگ شاد مطلقا به هیچ وجه نباید باشه.6.8 هم نباشه.صداهای تو دماغی هم قبول نیست شبیه یگانه و اینا و یا صداهایی که جیغ و داد میکشن شبیه مجید خراطها و اینا هم به هیچ وجه وارد بحث نشن.دوستانی که قصد ریکورد وکالشون رو دارند فقط صداهاتونو تیونر نکنید.صدای خامتون رو بقرستید.میخوتام صدایی باشه که واقعا زیبا باشه وگرنه من خودمم میتونم صدامو ریکورد کنم بعد تیونر کنم.!!!!!.لطفا دوستانی که قصد همکاری دارند همینجا بگن تا راجبش بحث کنیم و یا میتونن نمونه صداهاشونو پیام خصوصی بهم بفرستند.
سپاسگزارم.

Black_Violin
Monday 28 January 2013, 09:20 AM
شما چیز دیگه ای نمیخوای ؟

یعنی چی این کار ؟ که چی ؟ که مثلا بگن فلانی صداش شبیهه رضا صادقیه ؟
واقعا که ...

hopital
Monday 28 January 2013, 10:10 AM
شما که صدای خوب میخوای یه خواننده مثل داریوش یا ابی رو مثال میزدی نه این خواننده های در پیت ! موندم اینها خودشون چی صدا داران که تقلیدشون چی باشه !!!!!:24:

duduk
Monday 28 January 2013, 01:33 PM
شما چیز دیگه ای نمیخوای ؟

یعنی چی این کار ؟ که چی ؟ که مثلا بگن فلانی صداش شبیهه رضا صادقیه ؟
واقعا که ...

شما که صدای خوب میخوای یه خواننده مثل داریوش یا ابی رو مثال میزدی نه این خواننده های در پیت! موندم اینها خودشون چی صدا داران که تقلیدشون چی باشه !!! :24:
دوستان یکم فکرتون وسیع و باز کنید و به شخصی توهین نکنید.خوب شما از یه خواننده خوشتون ئنمیاد قرار نیست بیایید اینجا بهش توهین کنید!!!یعنی حق این کار رو ندارید!!در ضمن بنده نگفتم حتما کپی صادقی یا چاووشی بلکه گفتم صدایی شبیه اینا باشه.در ضمن این یه پروژه ی تمرینی هم برای منه در امر اهنگسازی و هم برای اون کسی که میخواد بخونه یه فرصته..شما اگه خوشتون نمیاد نظر ندید الکی.کسی شما رو مجبور نکرده..در صورت طعنه زدن و تکرار گزارش خواهد شد.

Yngwie_5
Monday 28 January 2013, 01:49 PM
تیونر کردن صدا دقیقا یعنی چی استاد؟! :62:

duduk
Monday 28 January 2013, 01:55 PM
تیونر کردن صدا دقیقا یعنی چی استاد؟! :62:
منظور اینه که صداتون دستکاری نکنید و به اصطلاح عوام لیزری نکنید و یا گام هاشو دستکاری نکنید و همون وکال خامتون رو برام بفرستید.نه بهش افکت بدید نه تیونر نه چیز دیگه..اونا رو من خودم درستش میکنم شما فقط وکال خوامتون رو ریکورد کنید برام بفرستید.

hopital
Monday 28 January 2013, 02:27 PM
دوستان یکم فکرتون وسیع و باز کنید و به شخصی توهین نکنید.خوب شما از یه خواننده خوشتون ئنمیاد قرار نیست بیایید اینجا بهش توهین کنید!!!یعنی حق این کار رو ندارید!!در ضمن بنده نگفتم حتما کپی صادقی یا چاووشی بلکه گفتم صدایی شبیه اینا باشه.در ضمن این یه پروژه ی تمرینی هم برای منه در امر اهنگسازی و هم برای اون کسی که میخواد بخونه یه فرصته..شما اگه خوشتون نمیاد نظر ندید الکی.کسی شما رو مجبور نکرده..در صورت طعنه زدن و تکرار گزارش خواهد شد.

شما کوچکتر از اونی هستین که برای بنده تصمیم بگیرین که نظر بدم یا ندم ! امثال شما با این تاپیک های احمقانه محیط نت آهنگ رو به گند می کشین ....

Honey_Shababi
Monday 28 January 2013, 02:33 PM
درود...
دوستان تو فکر اینم که با یکی از شماها که صدای خوبی داشته باشه و شبیه رضا صادقی و یا چاووشی صداش باشه به صورت دوستانه و نه حرفه یی بلکه رفاقتی همکاری کنم..روند کار هم به این صورته که شما باید وکال این خواننده ها رو منظورم یکی از اهنگای خوبشون رو(حالا یا چاووشی یا صادقی)با کیفیت بالا برام ریکورد کنید.البته پشت سر هم نباشه یعنی تیکه تیکه هر قافیه رو تا اونجایی که اهنگ قطع میشه ریکورد کنید بعد وایستید یکم استراحت کنید و قسمت بعد رو ریکورد کنید تا اخر(امیدوارم متوجه این قسمت شده باشید) و برام با ایمیل بفرستید تا منم روش اهنگ بسازم بعد بدیم بیرون..البته چون من سر کار میرم و وقت کمی برای اینکار دارم انتظار نداشته باشین که تو 3 یا 4 ماه بتونم اهنگسازی رو تموم کن تازه بعد اون بحث میکس و مستر هم هستش.حتی بعد از اتمام کار اهنگ رو تو همین سایت هم میزاریم.البته درسته که کار کاملا تقلیدی از اصل اهنگ اوریجینال خواهد بود ولی کلیه اهنگسازی از اول تا اخر کار خواهد شد .فقط شرط مهم اینه که باید وکالی که ریکورد میکنید با کیفیت و تو استودیویی کاملا اکوستیک باشه.فقط اگه صداتون شبیه خواننده های دیگه هم هستش همینجا اسم ببرید ببینم به کارم میاد.فقط توجه داشته باشید اهنگ شاد مطلقا به هیچ وجه نباید باشه.6.8 هم نباشه.صداهای تو دماغی هم قبول نیست شبیه یگانه و اینا و یا صداهایی که جیغ و داد میکشن شبیه مجید خراطها و اینا هم به هیچ وجه وارد بحث نشن.دوستانی که قصد ریکورد وکالشون رو دارند فقط صداهاتونو تیونر نکنید.صدای خامتون رو بقرستید.میخوتام صدایی باشه که واقعا زیبا باشه وگرنه من خودمم میتونم صدامو ریکورد کنم بعد تیونر کنم.!!!!!.لطفا دوستانی که قصد همکاری دارند همینجا بگن تا راجبش بحث کنیم و یا میتونن نمونه صداهاشونو پیام خصوصی بهم بفرستند.
سپاسگزارم.

درخواست همکاری و مسائل مربوط به اون باید در بخش نیازمندی ها مطرح بشه.

You can see links before reply

duduk
Monday 28 January 2013, 02:47 PM
شما کوچکتر از اونی هستین که برای بنده تصمیم بگیرین که نظر بدم یا ندم ! امثال شما با این تاپیک های احمقانه محیط نت آهنگ رو به گند می کشین ....
شما 10 سالت نشده بود من تو اینکار بودم!!مگه همش 1 سال نیست تازه فهمیدی پیانو یعنی چی؟؟؟از این افکار احمقانه و پوچ قرون وسطایی بیا بیرون..تو حالا حالاها باید کار کنی تا بشی من.احترام به بزرگتر هم یادت نره.جوابتو ندادم چون اینجا استید و دوستان زیادی دارم برام کسر شانه که با کسی کل کل کنم که هنوز 1 سال نیست موسیقی رو شروع کرده.پس حواستو جمع کن و حریم اینجا رو که یه محیط فرهنگیه خراب نکن.البته یه علتش سن پایینه اما به هر حال اینجا باید احترام گذاشتن رو یاد بگیری.قرار نیست که چون شما پیانو کلاسیک دوس داری همه بیان اینجا دست به سینه بشن و همه پیانو گوش بدن!!!خوب یکی هست اصلا از پیانو خوشش نمیاد.یکی هست از داریوش خوشش نمیادو مثلا از یگانه خوشش میاد!!1پس اون نباید بیاد اینجا تو نت اهنگ نه؟؟؟؟فکرتو باز کن وسیع کن عزیزم.با تشکر از هانی عزیز که لینک درخواست همکاری دادند.

Amir
Monday 28 January 2013, 03:04 PM
درخواست همکاری فقط در بخش نیازمندی ها

You can see links before reply

تاپیک قفل شد