PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فقط نت های کلاسیک برای هارمونیکا

BabakNps
Monday 11 February 2013, 12:11 PM
با سلام و عرض ادب خدمت تمامی هنرمندان هارمونیکا

من بابک هستم، ترومپت و هارمونیکا کروماتیک میزنم گرایش ام بیشتر به کلاسیکه

این تاپیک رو زدم فقط برای علاقه مندان به سبک کلاسیک لطفا هیچ گونه پستی در مورد سبک های دیگر ندهید
در اینجا هم من سعی میکنم هم شما تلاش کنید نت های کلاسیکی که می شود با هارمونیکا نواخت را برای علاقه مندان به این سبک قرار دهید

برای شروع من نت آهنگ Adagio رو میگذارم ساخته ی Albinoni

دانلود آهنگ + نت

(You can see links before reply)در این اجرا چون برای آموزش درست شده آهنگ خیلی کند زده شده برای دیدن اجرای اصلی از اینجا دانلود (You can see links before reply) کنید.

لطفا شما هم اگر آهنگ کلاسیکی دارید به همراه نت قرار دهید.
ممنون.

BabakNps
Monday 11 February 2013, 12:33 PM
این هم آهنگ فوق العاده زیبا از Brahms به نام Hungarian Dance

دانلود آهنگ + نت (You can see links before reply)

:redguitar:

Patriote
Monday 11 February 2013, 03:10 PM
این هم آهنگ فوق العاده زیبا از Brahms به نام Hungarian Dance

:redguitar:

سلام.
ممنون از آهنگ باحال و کلاسیکی که گذاشتی،فقط یه سوال...
آهنگشو با نرم افزار ساختی یا اجراس؟
اگه اجراس کار کیه؟و اگه نرم افزاره،نرم افزارش چیه؟خیلی خوشم اومد.

BabakNps
Monday 11 February 2013, 03:37 PM
سلام.
ممنون از آهنگ باحال و کلاسیکی که گذاشتی،فقط یه سوال...
آهنگشو با نرم افزار ساختی یا اجراس؟
اگه اجراس کار کیه؟و اگه نرم افزاره،نرم افزارش چیه؟خیلی خوشم اومد.

فکر میکنم به احتمال قوی با نرم افزار هست

BabakNps
Monday 11 February 2013, 04:02 PM
این هم آهنگ کریستوف کلمب که برای ساز دهنی تنظیم شده

دانلود آهنگ + نت
(You can see links before reply)
منبع سایت harmonicahome.com

BabakNps
Monday 11 February 2013, 04:17 PM
و این آهنگ بسیار زیبا از باخ بنام Badinerie رو بشما علاقه مندان به سبک کلاسیک تقدیم میکنم

آهنگ + نت (You can see links before reply)

فقط من این آهنگ رو با سرعت خودش هنوز نتونستم با ساز دهنی بزنم. چون خیلی سخته این آهنگ رو نواختن با سرعت واقعیش (با هارمونیکا).

اگر کسی میتونه بزنه برای ما در همین تاپیک قرار بده تا ما هم لذت ببریم

BabakNps
Monday 11 February 2013, 05:05 PM
این هم آهنگ بسیار زیبا به نام A Time For US که به اسم Romeo And Juliet هم معروف است که برای ساز دهنی تنظیم شده

kivig
Monday 11 February 2013, 05:14 PM
سلام
تاپیک خیلی خوبی رو شروع کردی ، امیدوارم با همین انرژی ادامه بدی
حالا واسه اینکه پست خالی نداده باشم لطفا نت آهنگ Love Story رو بزار :am
ممنون

BabakNps
Monday 11 February 2013, 05:40 PM
سلام
تاپیک خیلی خوبی رو شروع کردی ، امیدوارم با همین انرژی ادامه بدی
حالا واسه اینکه پست خالی نداده باشم لطفا نت آهنگ Love Story رو بزار :am
ممنون

سلام دوست گلم ممنون، سعی میکنم هر چی نت دارم رو قرار بدم. به کمک شما و دوستان هم البته نیازه، اگر نت قشنگی کلاسیکی دارید حتمی بگذارید...
نت آهنگ بسیار زیبای love story رو هم براتون قرار دادم

BabakNps
Monday 11 February 2013, 06:21 PM
با سلام دوباره خدمت دوستان هارمونیکا نواز.
من دنبال اسم این آهنگ میگردم که نتش رو پیدا کنم این ویدئویی که قرار میدم از سایت یوتوب گرفتم و در ویدئو دات کام براتون آپلود کردم چون یوتوب بقولی گفتنی شیلتره....
این ویدئو قسمتی از کنسرت گروه Adler Trio میباشد که بسیار زیبا با تک نوازی Michal Adler با سازدهنی انجام شده و آهنگ کلاسیکی است که اسمش رو نمیدونم ولی خیلی هیجان دارم بزنمش اگر کسی اسمشو میدونه به من بگه یه دنیا ممنون میشوم

پخش آنلاین و دانلود بخشی از کنسرت گروه The Adler Trio (You can see links before reply)

BabakNps
Monday 11 February 2013, 06:45 PM
آهنگ دیگری برای شما دوستان آماده کرده ام که بنظرم شاهکاره واسه خودش اسم آهنگ El Bimbo هست امیدوارم خوشتون بیاد

Erfan_bigboss
Monday 11 February 2013, 07:03 PM
جای این تاپیک واقعا تو انجمن کم بود!

BabakNps
Monday 11 February 2013, 07:25 PM
جای این تاپیک واقعا تو انجمن کم بود!

ممنون، امیدوارم مورد استقبال قرار بگیره و بچه ها همکاری کنند و نت بگذارند.

یک آهنگ بسیار زیبای دیگر براتون قرار میدهم به نام Secret Garden

BabakNps
Monday 11 February 2013, 07:46 PM
این آهنگی که الان میگذارم احتمالا خیلی ها بلدید اما باز خالی از لطف نیست بودنش در این تاپیک، آهنگ بسیار زیبای Green Sleeves

BabakNps
Monday 11 February 2013, 08:05 PM
و این هم آهنگ بسیار وحشتناک زیبای La Cumparsita

BabakNps
Monday 11 February 2013, 08:53 PM
این پستی که الان میدهم ربطی به این تاپیک نداره اما جاشو پیدا نکردم این ویدئو رو کجا بگذارم، این یکی از بهترین ویدئو های گروه Adler Trio هست که فوق الاده اجرای زیباییه با ساز دهنی

پخش آنلاین و دانلود آهنگ زیبای Gipsy Melody از گروه The Adler Trio (You can see links before reply)

BabakNps
Monday 11 February 2013, 09:48 PM
با سلام مجدد. این آهنگی که الان تهیه کردم رو خودم با این گام نزدم هر چقدر گشتم رو اون گام پیدا نکردم نتش رو ولی آهنگ خیلی خیلی زیبایی هست از آهنگساز اسپانیایی Sebastian Yradier بنام La Paloma

BabakNps
Monday 11 February 2013, 10:16 PM
خوب خوب خوب میدونم همتون بلدید غر نزنید اما بالاخره اینجا تاپیک کلاسیکه این نت هم باید باشه دیگه For Elise اثر Beethoven

SOBHANTOTo3
Tuesday 12 February 2013, 04:39 AM
واقعا ممنون

من هم سبک مورد علاقم کلاسیکه
سعی می کنم کمک کنم
ممنون کاره زیبایی بود

- - - Updated - - -

واقعا ممنون

سعی می کنم کمک کنم
ممنون کاره زیبایی بود

BabakNps
Tuesday 12 February 2013, 07:48 AM
واقعا ممنون

سعی می کنم کمک کنم
ممنون کاره زیبایی بود

من بی نهایت خوشحال شدم از اینکه دیدم شما و بقیه ی دوستان هم مثل من به این سبک علاقه دارید متاسفانه در ایران برای این سبک اونجور که باید ارزش قاعل نیستند در صورتی که همه میدونیم که پاییه ی موسیقی هست....

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

آهنگ دیگری که الان براتون تهیه کردم به نام Serenade اثر شوبرت میباشد امیدوارم از نواختن این آهنگ بسیار زیبا لذت ببرید

Patriote
Tuesday 12 February 2013, 08:14 AM
آره باهات موافقم.هرکی میخواد کلاسیک کار کنه متاسفانه بهش میگن امل اما به قول شما پایه ی موسیقی هستش.
راستی فلک ایرانی هم قبوله یا فقط باید کلاسیک غربی باشه؟

BabakNps
Tuesday 12 February 2013, 08:44 AM
آره باهات موافقم.هرکی میخواد کلاسیک کار کنه متاسفانه بهش میگن امل اما به قول شما پایه ی موسیقی هستش.
راستی فلک ایرانی هم قبوله یا فقط باید کلاسیک غربی باشه؟

سلام دوست عزیز. اگه لطف کنید تو این تاپیک فقط نت و آهنگ های موسیقی کلاسیک غربی رو بگذارید ممنون شما میشم و برای ایرانی هم پیشناهاد میکنم یک تاپیک دیگر بزنید.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

آهنگ دیگری که آماده کرده ام نمیدونم می شود اسمشو گذاشت کلاسیک یا نه و دقیقا تو چه سبکی قرار می گیرد راستش اطلاع ندارم اما چون موسیقی بی نهایت زیبایی هست و اصلش هم با هارمونیکا نواخته شده براتون میگذارم آهنگ بسیار معروف پاپیون یا Free as The Wind

برای دانلود اصل آهنگ هم از اینجا دانلود (You can see links before reply) کنید

Patriote
Tuesday 12 February 2013, 08:51 AM
مرسی،اگه میشه نت+آهنگ William Tell رو هم که کار بسیار قشنگیه و اجراهای زیبایی هم ازش هس رو بذارین.

BabakNps
Tuesday 12 February 2013, 09:03 AM
دوست عزیزم این هم آهنگ William Tell ساخته ی Giacchino Rossini

BabakNps
Tuesday 12 February 2013, 09:33 AM
دوست عزیز من آهنگ William Tell رو برای شما اشتباه گذاشتم تو همه سایت ها اون آهنگو به نام William Tell گذاشتند البته آن هم ساخته ی روسینی هست ولی به اسم Overture To William Tell ساخته شده ولی شما مارش ویلیام تل رو می خواستید درسته؟ البته این مارش خیلی سختی هست مخصوصا با ساز دهنی،
همه جا این مارش رو فقط برای فروش گذاشته بودند اما تونستم یک نسخه رایگان ازش براتون پیدا کنم که قرار میدهم.

دانلود مارش + نت (You can see links before reply)

این ویدئو هم که همه هارمونیکا نوازا دیدید اجرای بسیار زیبا و مهیج هارمونیکاست که یک دفعه خیلی جالب شروع میکنه به زدن مارش William Tell

پخش آنلاین و دانلود ویدئو کلیپ (You can see links before reply)

BabakNps
Tuesday 12 February 2013, 11:06 AM
با سلام.
دوستان عزیز هارمونیکا نواز این هم آهنگ فوق فوق فوق الاده زیبا از آهنگساز بنام روسی یعنی چایکوسکی به اسم Dance Of The Little Swans

Patriote
Tuesday 12 February 2013, 11:54 AM
دوست عزیز من آهنگ William Tell رو برای شما اشتباه گذاشتم تو همه سایت ها اون آهنگو به نام William Tell گذاشتند البته آن هم ساخته ی روسینی هست ولی به اسم Overture To William Tell ساخته شده ولی شما مارش ویلیام تل رو می خواستید درسته؟ البته این مارش خیلی سختی هست مخصوصا با ساز دهنی،
همه جا این مارش رو فقط برای فروش گذاشته بودند اما تونستم یک نسخه رایگان ازش براتون پیدا کنم که قرار میدهم.

این ویدئو هم که همه هارمونیکا نوازا دیدید اجرای بسیار زیبا و مهیج هارمونیکاست اول با آهنگ Morning شروع میکنه بعد قسمتی از Hungarian Dance رو میزنه و یک دفعه خیلی جالب شروع میکنه به زدن مارش William Tell

مرسی،آره درس میگی.یه اجرا ازش تو سایت aparat گذاشته بود که طرف اولش آهنگ Cannon رو میزنه بعدش مارش...
مرسی.

- - - Updated - - -

این ویدئو هم که همه هارمونیکا نوازا دیدید اجرای بسیار زیبا و مهیج هارمونیکاست اول با آهنگ Morning شروع میکنه بعد قسمتی از Hungarian Dance رو میزنه و یک دفعه خیلی جالب شروع میکنه به زدن مارش William Tell

مرسی،آره درس میگی.یه اجرا ازش تو سایت aparat گذاشته بود که طرف اولش آهنگ Cannon رو میزنه بعدش مارش...
مرسی.

BabakNps
Tuesday 12 February 2013, 01:38 PM
بچه ها برای این پست تصمیم گرفتم زندگی نامه لری ادلر که استاد بزرگ همه ما هارمونیکا نوازاست رو بگذارم امیدوارم استفاده کنید.

زندگی‌نامه لری ادلر (به انگلیسی: Larry Adler)‏ نوازنده‌ی بزرگ سازدهنی است. ادلر در سال ۱۹۱۴ در بالتیمور آمریکا، از یک خانوادهٔ یهودی متولد شد. او سازدهنی را بدون آموزش فراگرفت و زمانی‌که ۱۴ ساله بود یه یک نوازندهٔ حرفه‌ای سازدهنی تبدیل شد، در همین دوره از زندگی‌اش برای پیشرفت بیشتر به نیویورک رفت و در تئاترهای موزیکال بازی کرد. ادلر و سازدهنی وی، به‌زودی طرفداران بسیاری به‌دست آوردند.

سبک لری ادلر از نخستین نوازندگان سازدهنی بود که قطعات اختصاصی نوشته شده برای این ساز کوچک را اجرا کرد. در دههٔ ۱۹۵۰ میلادی، ادلر قطعاتی را اجرا می‌کرد که آهنگ‌سازان به‌صورت اختصاصی برای او و سازدهنی‌اش نوشته بودند. او حتی قطعات کلاسیک از هنرمندانی چون «باخ»، «ویوالدی»، «بتهوون»، «موتزارت»، «بارتوک»، «استراوینسکی» و قطعاتی را که برای سازهای دیگر مانند ویولن نوشته بودند به‌شایستگی اجرا می‌کرد.

گرایش سیاسی لری ادلر در سال ۱۹۴۹ پس از این‌که اتهام طرفداری از کمونیسم را به او وارد آوردند از آمریکا به لندن رفت، شهری که تا پایان عمرش در آن سکونت گزید.

همکاری‌ها وی در سال‌های پایانی کار حرفه‌ای خود، با هنرمندانی مانند «استینگ»، «التون جان» و «کیت بوش» همکاری داشت و آهنگ‌سازانی هم‌چون «رالف وان ویلیامز»، «مالکوم آرنولد»، «داریوس میلهاد» و «آرتور بنجامین» برای وی قطعاتی را نوشتند.

در سال ۱۹۹۴ لری ادلر در اجرای آلبومی به نام « شکوه گِرشوین» (The Glory of Gershwin) که یادبودی برای «جورج گرشوین» آهنگ‌ساز بزرگ قرن بیستم بود، همکاری کرد. در این سال، ادلر ۸۰ ساله بود و به‌همراه «جورج مارتین» (تهیه کنندهٔ آلبوم) قطعهٔ “Rhapsody in Blue” از گرشوین را اجرا کرد و در اجرای آهنگ “Summertime” با نواختن همزمان سازدهنی و پیانو، مهارت خود را در نواختن پیانو نیز به رخ کشید.

مرگ لری ادلر در سن ۸۷ سالگی در لندن درگذشت. نام وی به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین نوازندگان سازدهنی، ماندگار است.

BabakNps
Tuesday 12 February 2013, 11:47 PM
سلام بچه ها یک نمونه کارم از خودم دادم که البته با هارمونیکای سوان چینی پیرم زدم و اینجا میگذارم، اینشاالاه هاهنرمو که گرفتم نمونه کاره بهتری قرار میدهم.

You can see links before reply (You can see links before reply)

BabakNps
Wednesday 13 February 2013, 06:26 AM
قطعه دیگری که در این پست میگذارم به نام Light Cavalry ساخته ی Franz von Suppe می باشد امیدوارم خوشتون بیاد

BabakNps
Wednesday 13 February 2013, 05:27 PM
با سلام امروز یه والس بی نهایت زیبا رو براتون میگذارم به نام Over The Waves ساخته ی آهنگ ساز مکزیکی Juventino Rosas 1868–1894

دانلود والس + نت (You can see links before reply)

BabakNps
Thursday 14 February 2013, 01:49 AM
آهنگ دیگری که هم اکنون براتون قرار میدم آهنگ زیبایی از چایکوسکی است به نام دریاچه قو یا Swan Lake

منبع وبلاگ آقای سبحان حیدری harmonica.noteahang.com (You can see links before reply)

Erfan_bigboss
Thursday 14 February 2013, 07:17 AM
سلام دوست عزیز.واقعا ازت ممنون.کارت عالیه داداش!
اگه ممکنه والس Godfather ساخته ی Nino Rota رو هم بذار!با تشکر!

Patriote
Thursday 14 February 2013, 08:25 AM
با سلام دوباره خدمت دوستان هارمونیکا نواز.
من دنبال اسم این آهنگ میگردم که نتش رو پیدا کنم این ویدئویی که قرار میدم از سایت یوتوب گرفتم و در ویدئو دات کام براتون آپلود کردم چون یوتوب بقولی گفتنی شیلتره....
این ویدئو قسمتی از کنسرت گروه Adler Trio میباشد که بسیار زیبا با تک نوازی Michal Adler با سازدهنی انجام شده و آهنگ کلاسیکی است که اسمش رو نمیدونم ولی خیلی هیجان دارم بزنمش اگر کسی اسمشو میدونه به من بگه یه دنیا ممنون میشوم

پخش آنلاین و دانلود بخشی از کنسرت گروه The Adler Trio (You can see links before reply)

احسنت عجب شاهکاری بود بازم از اینا داری؟
یه آدرس بده بریم دانلود کنیم...
واقعا دمت گرم:41::41::41:

Patriote
Thursday 14 February 2013, 10:13 AM
امروز یه فایل آپلود کردم.مربوط میشه به اجرای خودم از آهنگ پاپیون که فقط قسمت اولش هست.
خوشحال میشم اگه کسی منو قابل بدونه و ایرادامو بهم بگه.ممنون
You can see links before reply

BabakNps
Thursday 14 February 2013, 11:21 AM
سلام دوست عزیز.واقعا ازت ممنون.کارت عالیه داداش!
اگه ممکنه والس Godfather ساخته ی Nino Rota رو هم بذار!با تشکر!

سلام دوست گلم خواهش میکنم فدات شم، هدف من اینه همه ما علاقه مندان به کلاسیک بتونیم آهنگ های این سبک رو که بلدیم در اختیار هم دیگه قرار بدیم مثلا همین والس GodFather که شما گفتید من شنیده بودم اما نه اسمشو میدونستم نه بلد بودمش همین کار شما باعث شد هم من با این والس بسیار زیبا آشنا بشم هم بقیه بچه ها.

این هم از نت و والس بسیار زیبای پدر خوانده: دانلود والس + نت (You can see links before reply)

دانلود نمونه کار من از GodFather Waltz با گیتار و هارمونیکا (You can see links before reply)

Patriote جان بله زیاد دارم قول میدم براتون بگذارم اگر از گروه The Adler Trio خوشت اومده یک آهنگ دیگشو از همون کنسرت همینجا برات قرار دادم امیدوارم لذت ببری

دانلود بخش دیگری از کنسرت گروه The Adler Trio (You can see links before reply)

- - - Updated - - -

امروز یه فایل آپلود کردم.مربوط میشه به اجرای خودم از آهنگ پاپیون که فقط قسمت اولش هست.
خوشحال میشم اگه کسی منو قابل بدونه و ایرادامو بهم بگه.ممنون

عالی بود به نظر من که ایرادی نداشت فقط اگر کاملشو برامون بزنی خیلی خوشحال میشیم

Patriote
Thursday 14 February 2013, 11:34 AM
عالی بود به نظر من که ایرادی نداشت فقط اگر کاملشو برامون بزنی خیلی خوشحال میشیم

خواهش می کنم نظر لطفته این با نیمه هارمونیکای24 goldencup ام بود، ایشالا یه پولی دستم بیاد اون swan 1245 رو بگیرم،وای خدا...

Patriote
Thursday 14 February 2013, 03:04 PM
به افتخار BabakNps (You can see links before reply) که همیشه ی خدا آنلاینه...:am

BabakNps
Thursday 14 February 2013, 04:20 PM
به افتخار BabakNps (You can see links before reply) که همیشه ی خدا آنلاینه...:am

به افتخار خودت اینقدر خوب ساز میزنی :be

BabakNps
Friday 15 February 2013, 06:35 PM
با سلام
برای امروز آهنگ Dance of the Hours ساخته ی Ponchielli 1834-1886 رو میگذارم براتون امیدوارم خوشتون بیاد.

Patriote
Friday 15 February 2013, 08:49 PM
سلام.ممنون از اینهمه زحمتی که میکشی.
میشه لطفا نت + آهنگ Ave Maria رو هم بگذاری؟
بازم تشکر.

samiratis
Friday 15 February 2013, 09:12 PM
عالی بود......واقعا تبریک میگم...من که کلی استفاده کردم

BabakNps
Saturday 16 February 2013, 01:37 AM
سلام.ممنون از اینهمه زحمتی که میکشی.
میشه لطفا نت + آهنگ Ave Maria رو هم بگذاری؟
بازم تشکر.

سلام دوست عزیز، خواهش میکنم این حرف ها چیه. این هم آهنگ Ave Maria ساخته ی شوبرت.

البته شما به من نگفتی اسم آهنگ سازش چیه برو این لینک ببین خودت کدومه باز اگه اینها نبود بگو باز بگردم You can see links before reply

عالی بود......واقعا تبریک میگم...من که کلی استفاده کردم

خواهش میکنم دوست خوبم، خیلی خوشحالم که علاقه مندان به به این سبک رو انقدر مشتاق میبینم.

Patriote
Saturday 16 February 2013, 06:59 AM
سلام دوست عزیز، خواهش میکنم این حرف ها چیه. این هم آهنگ Ave Maria ساخته ی شوبرت.

لطف داری ، ممنون، همون Franz Schubert بود.
دمت گرم.

BabakNps
Saturday 16 February 2013, 12:07 PM
سلام برای امروز نت آهنگ معروف Morning ساخته ی Peer Gynt رو آماده کرده ام که براتون میگذارم امیدوارم از زدن این آهنگ زیبا لذت ببرید

Patriote
Saturday 16 February 2013, 02:27 PM
راستی این گروه Adler Trio با لاری ادلر نسبتی هم دارن؟
اون انگلیسی بود،اینا اسرائیلی هستن.ولی عکسشون باهمدیگه رو دیدم...
راستی نمونه کارت از God father رو هم گوش کردم خیلی خوب بود.گیتارشم خودت زدی بابک جان؟

BabakNps
Saturday 16 February 2013, 05:26 PM
راستی این گروه Adler Trio با لاری ادلر نسبتی هم دارن؟
اون انگلیسی بود،اینا اسرائیلی هستن.ولی عکسشون باهمدیگه رو دیدم...
راستی نمونه کارت از God father رو هم گوش کردم خیلی خوب بود.گیتارشم خودت زدی بابک جان؟

سلام. والا منم راستش نمیدونم نسبتی دارن یا نه ولی اینو میدونم اون پیر مرده که هارمونیکای کورد میزنه فامیلیش ادلر هست و دختره که کروماتیک میزنه اونم فامیلیش ادلره ولی اون یکی پیره مرده که باس میزنه فامیلیش فرق داره

اینها هم اسامی گروه Adler Trio
Michal Adler - Chromatic harmonica
Dror Adler - Chord harmonica
Jacob kol - Bass harmonica

و در مورد آهنگ GodFather Waltz هم ممنون نظر لطفت هست، آره گیتارشم خودم زدم ولی زیاد روش کار نکردم همین جوری سریع یه چیزی زدمو گذاشتم.

BabakNps
Saturday 16 February 2013, 07:29 PM
با سلام.
الان نت آهنگ Lullaby یا همون لالاییه خارجیا رو براتون میگذارم امیدوارم از زدنش لذت ببرید. فقط تو این فایل صوتیش یه مقدار تند تر میزنه از اندازه واقعیش. شما یکم آروم تر بزنید تا آهنگ دلنشین تر بشه.

Patriote
Sunday 17 February 2013, 09:15 AM
سلام،میشه نت + آهنگ کامل زیگونر وایزن (zigeunerweisen) رو واسه هارمونیکا بذارین؟
هرجایی که گشتم فق نت ویولنش بود.
راستی یه اجرا از فرانتز اشمل تو youtube گذاشته بود واسه این آهنگ، خیلی باحال بود توصیه میکنم حتما ببینیدش.
اینم لینکش: You can see links before reply

هرکی تونست دانلودش کنه رو سایت بذاره بقیه هم استفاده کنن.واسه دانلودشم اول JRE رو سیستمتون نصب کنین،بعد لینک بالا رو تو سایت You can see links before reply کپی کنید و ...
خدا نصیب کنه اینترنت من که ذغالیه:31:
ممنون.

BabakNps
Sunday 17 February 2013, 12:39 PM
سلام،میشه نت + آهنگ کامل زیگونر وایزن (zigeunerweisen) رو واسه هارمونیکا بذارین؟
هرجایی که گشتم فق نت ویولنش بود.
راستی یه اجرا از فرانتز اشمل تو youtube گذاشته بود واسه این آهنگ، خیلی باحال بود توصیه میکنم حتما ببینیدش.
اینم لینکش: You can see links before reply

هرکی تونست دانلودش کنه رو سایت بذاره بقیه هم استفاده کنن.واسه دانلودشم اول JRE رو سیستمتون نصب کنین،بعد لینک بالا رو تو سایت You can see links before reply کپی کنید و ...
خدا نصیب کنه اینترنت من که ذغالیه:31:
ممنون.

سلام دوست خوبم. ببین یک مساله هست اونم اینه که شما تقرابا تمامی آهنگ هایی رو که با کلید سل نوشته شده رو میتونید با هارمونیکا کروماتیک بزنید فقط باید آکرد ها رو شما بجای زدن کل آکرد فقط اولین نت از بالا رو بزنید.

در مورد این آهنگ که گفتید هم آهنگ بسیار سختی هست برای ساز دهنی به نظرم باید سالها هارمونیکا زده باشید تا بتوانید این آهنگ رو بنوازید به طرز صحیحش. بهر حال من برای شما آپلود کردمش و در اینجا قرار میدهم.

دانلود نت و آهنگ Zigeunerweisen (You can see links before reply)

BabakNps
Sunday 17 February 2013, 09:44 PM
با سلام برای الان مارش بسیار زیبا و معروف ترکیش مارش اثر مزارت رو براتون میگذارم، امیدوارم از زدن این مارش بسیار زیبا لذت ببرید. Turkish March - Mozart

دانلود مارش + نت

Patriote
Sunday 17 February 2013, 11:15 PM
با سلام برای الان مارش بسیار زیبا و معروف ترکیش مارش اثر مزارت رو براتون میگذارم، امیدوارم از زدن این مارش بسیار زیبا لذت ببرید. Turkish March - Mozartدانلود مارش + نتو این هم نمونه کار خودم از ترکیش مارش با سوان 10 سوراخه: دانلود نمونه کار

احسنت،واقعا خوب بود،از یه swan چینی خوب صدا گرفتیا...:41::41::41:

BabakNps
Monday 18 February 2013, 03:09 AM
احسنت،واقعا خوب بود،از یه swan چینی خوب صدا گرفتیا...:41::41::41:

ممنون دوست خوبم نظر لطفته شما اگر نمونه کار بگذاری منم خیلی دوست دارم نمونه کارتو گوش کنم اون نمونه کار کوتاهی که گذاشتی، گوش که کردمش احساس کردم به اصولی نواختن هارمونیکا خیلی اهمیت میدی و اگر همین طور هست واقعا بهت باید تبریک بگم چون این اخلاقت باعث پیشرفتت روز به روزت در علم موسیقی میشه من هم همین جور هستم اما بعضی وقت ها از ریتم خارج میشوم و خودمم نمیفهمم دیگران بهم گوش زد میکنن باید بیشتر دقت کنم. خلاصه خیلی خوشحال شدم از آشناییت. اینشاالله دوستای خوبی باشیم.

Patriote
Monday 18 February 2013, 08:01 AM
ممنون دوست خوبم نظر لطفته شما اگر نمونه کار بگذاری منم خیلی دوست دارم نمونه کارتو گوش کنم اون نمونه کار کوتاهی که گذاشتی، گوش که کردمش احساس کردم به اصولی نواختن هارمونیکا خیلی اهمیت میدی و اگر همین طور هست واقعا بهت باید تبریک بگم چون این اخلاقت باعث پیشرفتت روز به روزت در علم موسیقی میشه من هم همین جور هستم اما بعضی وقت ها از ریتم خارج میشوم و خودمم نمیفهمم دیگران بهم گوش زد میکنن باید بیشتر دقت کنم. خلاصه خیلی خوشحال شدم از آشناییت. اینشاالله دوستای خوبی باشیم.

خواهش میکنم،فعلا هارمونیکا برای این هفته تعطیله،آخه دفاع پایان نامه ی کارشناسیمه،ایشالا اون که دفاع شد بازم نمونه کار میذارم.
منم خیلی خوشحال شدم از آشناییت.

SOBHANTOTo3
Monday 18 February 2013, 02:42 PM
با سلام برای الان مارش بسیار زیبا و معروف ترکیش مارش اثر مزارت رو براتون میگذارم، امیدوارم از زدن این مارش بسیار زیبا لذت ببرید. Turkish March - Mozart

دانلود مارش + نت

زیبا بود
باید یکم سریعتر زده می شد
ولی در کل ممنون

Patriote
Monday 18 February 2013, 06:03 PM
بچه ها نظرتون چیه که یه تاپیک بذاریم،برای نمونه کارا.که در مورد هر نمونه کار بخث کنیم؟

BabakNps
Monday 18 February 2013, 06:54 PM
بچه ها نظرتون چیه که یه تاپیک بذاریم،برای نمونه کارا.که در مورد هر نمونه کار بخث کنیم؟

به نظر من که ایده خیلی خوبیه من میگم خودت این تاپیک رو بزن، ما هم میایم کمک میکنیم

BabakNps
Monday 18 February 2013, 10:19 PM
با سلام آهنگ دیگری که آماده کردم براتون یک آهنگ بسیار زیبا و معروف به نام Toreador Song from Carmen ساخته ی Georges Bizet می باشد که اپراهای زیادی با این آهنگ اجرا شده. که امیدوارم از نواختنش لذت ببرید. البته اینجا یکم تند میزنه شما یکم جا افتاده تر و کند تر باید بزنید. خود آهنگشم هنوز پیدا نکردم اونم پیدا کردم براتون میگذارم.

BabakNps
Tuesday 19 February 2013, 06:04 PM
با سلام آهنگ دیگری که براتون انتخاب کردم یکی از بهترین و زیباترین سنفنی های مزارت هست به نام Symphony no.40 امیدوارم از نواختنش کمال لذت رو ببرید.

دانلود آهنگ + نت
یک نمونه کار هم از مارش William Tell زدم که ممنون میشم تو همون جا نظرتون رو هم راجبش بگید.

BabakNps
Wednesday 20 February 2013, 04:19 PM
با سلام آهنگ دیگری براتون آماده کردم به نام Valse Lente هست که آهنگ بسیار زیباییست امیدوارم از نواختنش لذت ببرید.

BabakNps
Thursday 21 February 2013, 07:30 PM
سلام برای امروز آهنگ بسیار زیبایی براتون میگذارم به نام Theme From Violin Concerto که خیلی زیباست دست سازندش درد نکنه :21ox66r:

دانلود آهنگ + نت (You can see links before reply px)

ببخشید واسه کلید سل نبود نتش ولی الان ویرایش کردم واسه کلید سل گذاشتمش.

BabakNps
Friday 22 February 2013, 10:20 PM
سلام. بچه ها آهنگ های کلاسیک غربی خیلی زیبایی رو میشناسم و خودمم از تو کتاب یاد گرفتم و زدمشون حالا میخواهم اینجا هم براتون بگذارم همه جا تو خیلی سایت ها دارندشون ولی همه برای فروش هست :45: واسه همین دستم زیاد باز نیست همه رو قرار بدم. فقط اونهایی رو که رایگان هم گذاشتند میتونم براتون بگذارم.

برای امروز آهنگ زیبایی رو میگذارم به نام Songs My Mother Taught Me

Patriote
Friday 22 February 2013, 11:11 PM
آلبوم THE GLORY OF GERSHWIN (You can see links before reply) ، توصیه میکنم حتما حتما بهش گوش بدین.به مناسبت 80 سالگی لاری ادلر release شده بوده.

Patriote
Friday 22 February 2013, 11:18 PM
نت + آهنگ (You can see links before reply) Casatcho

- - - Updated - - -

نت +آهنگ (You can see links before reply) MichealStrogof

Patriote
Tuesday 26 February 2013, 09:39 AM
یه آلبوم فوق العاده توپ اثر Claude Garden
پر از شاهکار های کلاسیکه...
آلبوم L'harmonica et son Virtuose (You can see links before reply)

ac120
Tuesday 26 February 2013, 12:25 PM
جای آهنگ schindler list خالیه
فقط اگه میشه تنظیم هارمونیکا رو بذارید اخه تنظیم پیانو بودن بعضی نت ها که با هارمونیکا هم خوب نمیشه هم مقداری مشکله

BabakNps
Thursday 28 February 2013, 08:08 AM
جای آهنگ schindler list خالیه
فقط اگه میشه تنظیم هارمونیکا رو بذارید اخه تنظیم پیانو بودن بعضی نت ها که با هارمونیکا هم خوب نمیشه هم مقداری مشکله

سلام دوست عزیز من دنبالش هستم هنوز چیز بدرد بخری ازش پیدا نکردم ولی پیدا کنم حتما قرار میدهم.

BabakNps
Thursday 28 February 2013, 08:32 AM
بچه های علاقه مند به سبک کلاسیک ماهواره سمت هاتبرد یک کانال داره به نامه Mezzo که روزها فقط موسیقی های کلاسیکی که به صورت ارکسری نواختن رو پخش میکنه شب ها جاز هم پخش میکنه. من که کلا هر وقت بیکار بشم پای این کانالم. خواستم معرفیش کنم که کسایی که نمیشناسن آشنا بشن با این کانال بسیار مفید و زیبا.

hkhosravi
Thursday 28 February 2013, 11:03 PM
امکانش هست توضیح بدید با چه دستگاهی و چجوری؟؟
من هرکاری کردم نتونستم mezzo رو بگیرم!!!

BabakNps
Friday 1 March 2013, 12:45 AM
امکانش هست توضیح بدید با چه دستگاهی و چجوری؟؟
من هرکاری کردم نتونستم mezzo رو بگیرم!!!

سلام دوست عزیز ببخشید که نگفتم که این کانال کارتیه یا همون پولی فقط با دستگاه هایی که کانال های کارتی رو میگیره و کانال های کارتیش هم باز شدست (اونایی که قابل باز شدن هستند) میشه دید و روی Hotbird باید نصبش کنید فرکانسشم اینه:

Hotbird
27500 / 12245
Horizontal

ac120
Saturday 9 March 2013, 07:49 PM
اگه نت sealed with a kiss هارمونیکا پیدا کردید بذارید

BabakNps
Sunday 10 March 2013, 03:24 PM
اگه نت sealed with a kiss هارمونیکا پیدا کردید بذارید

سلام دوست عزیز من آهنگ Sealed With A Kiss رو رایگانشو نتونستم براتون پیدا کنم. اما سایت لاچینی گذاشته واسه فروش کاملشو.
من خودم از سایت سایت لاچینی نت میخرم با تمامی کارتهای شتاب میتونید پرداخت کنید و همون لحظه نت رو میگیرید قیمتاش هم خیلی خوبو ارزانه. چون ممنوعه پخش کردن نت هاش تو سایت های دیگه من نمیتونم بخرم بهتون بدم مگرنه اینکارو میکردم. یک صفحه ام ازش رو رایگان میتونید دانلود کنید و تست کنید. لینکش اینه
You can see links before reply D8%A7%D8%A6%DB%8C+2/Sealed+With+A+Kiss

BabakNps
Sunday 10 March 2013, 03:40 PM
سلام بچه ها.
زندگی نامه خیلی جالب موتسارت رو براتون میگذارم حتما بخونید خیلی جالبه... کاملشم خواستید بخونید از لینک آخر استفاده کنید:

ولفگانگ آمادئوس موتسارت (۲۷ ژانویه ۱۷۵۶ - ۵ دسامبر ۱۷۹۱) آهنگساز اتریشی، از نوابغ مسلم موسیقی و از بزرگ‌ترین آهنگسازان موسیقی کلاسیک بود. او در زندگی کوتاه خود بیش از ششصد قطعه موسیقی برای اپرا، سمفونی، کنسرتو، مجلسی، سونات، سرناد، و گروه کُر از خود باقی گذاشت. موتسارت در سومین سال از زندگی خود شروع به آهنگسازی کرد و در پنج سالگی لقب کودک نابغه به او داده شد و همه‌جای اروپا شهرت بسیاری یافت. در هفت سالگی اولین سمفونی، و در دوازده سالگی اولین اپرای کامل خود را نوشت. بر خلاف هر آهنگساز دیگری، او در تمام ژانرهای مرسوم در دوران زندگیش، موسیقی تصنیف نمود و در این زمینه از همه برتر بود.

9252 موتسارت در حدود سال ۱۷۸۰ میلادی در یک نقاشی

برای خواندن زندگی نامه کامل موتسارت از این لینک استفاده کنید:

ac120
Sunday 10 March 2013, 06:52 PM
سلام دوست عزیز من آهنگ Sealed With A Kiss رو رایگانشو نتونستم براتون پیدا کنم. اما سایت لاچینی گذاشته واسه فروش کاملشو.
من خودم از سایت سایت لاچینی نت میخرم با تمامی کارتهای شتاب میتونید پرداخت کنید و همون لحظه نت رو میگیرید قیمتاش هم خیلی خوبو ارزانه. چون ممنوعه پخش کردن نت هاش تو سایت های دیگه من نمیتونم بخرم بهتون بدم مگرنه اینکارو میکردم. یک صفحه ام ازش رو رایگان میتونید دانلود کنید و تست کنید. لینکش اینه
You can see links before reply D8%A7%D8%A6%DB%8C+2/Sealed+With+A+Kiss

نه این پیانوئه دارمش اما با ساز دهنی یا هارمونیکا یه کم بد میشه
پاپیلونم با پیانوش نمیشد زد ولی با هارمونیکا شد
البته پیانوشون رو خوب میزنما :دی

SOBHANTOTo3
Friday 15 March 2013, 06:37 AM
دوستان عزیز

در قسمت موسیقی کلاسیک سایت نوشتم و اینجا هم لازم دیدم بگم

هر موسیقی کلاسیک نیست و هر آهنگ سازی آهنگ ساز کلاسیک نیست . دقت کنید موسیقی پاپ و متن فیلم و ... رو جزء کلاسیک نیارید .

آهنگ ساز کلاسیک چندین ویژگی داره .. دوره کلاسیک (از زمان رونسانس تا مدرن ) از قرن 15 تا قرن 20 که رومانتیکه و اخراش هم مدرن
این از زمان آهنگ سازی از نظر خوده آهنگ ساز هم باید در فورم های کلاسیک نت نوشته باشه
هر ملودی رو کلاسیک نمی شه گفت .

BabakNps
Wednesday 10 April 2013, 03:16 AM
با سلام خدمت همه بچه های هارمونیکا.
بچه ها چرا هیچکس نتی قرار نمیده من بخدا این چند وقته که عید بود و بعدشم که خیلی سرم شلوغ شد نتونستم نتی قرار بدم تورو خدا شما هم اگر آهنگ قشنگ کلاسیکی بلدید یا نتشو بگذارید یا همین جا اسمشو بگید من نتشو پیدا کنم و قرار بدم.
راستی من سازم 270 deluxe رو پس فرستادم دوباره آلمان خیلی اذیتم کرد نت فا و فا دیز اکتاو اول و سوم خراب بود سی بمل اکتاو دوم هم یکبار میزد یک بار نمیزد فرستادمش عوضش کنن یا با cx 12 black یا seydel deluxe classic

برای الان نت چهار فصل ویوالدی براتون قرار میدم امیدوارم لذت ببرید از نواختنش.

BabakNps
Wednesday 8 May 2013, 02:40 AM
سلام بچه ها من خیلی وقته نتونستم بیام سایت امیدوارم همتون سلامت و هارمونیکا هاتون سرحال باشه. برای امروز Waltz No.2 اثر آهنگ سازی که به نظرم دیگه تکرارش تو تاریخ موسیقی نخواهد بود دیمیتری شوستاکویچ رو براتون میگذارم. من که این والس رو شاهکار میدونم شاید شما هم دوستش داشته باشید اینقدر. امیدوارم از نواختنش لذت ببرید.

دانلود والس با پسوند FLV (You can see links before reply)

دانلود نت والس (You can see links before reply)

یک نمونه کار هم از این والس با گیتار و هارمونیکا زدم البته خیلی آماتور. خوشحالم میکنید در بخش نونه کارها بهم نظرتون رو بگید.

BabakNps
Monday 27 May 2013, 04:02 AM
بچه ها سلام. والا خیلی بخش هارمونیکا کم کار شده گفتم یه نتی بزارم همه استفاده کنیم. تو سایت خانه هارمونیکا یه آهنگ بسیار زیبا گذاشته به نام Solenzaro که منم لینک دانلودشو براتون همین جا میگذارم اما اسم درست این آهنگ Solenzara هست نمیدونم چرا اینطور نام برده تو سایتش. ساخته ی آهنگ ساز فرنسوی Enrico Macias هست ساخته شده در سال 1967 . این آهنگ رو هم با تغییراتی سایت فریبرز لاچینی میفروشه که بنظر من مال سایت لاچینی قشنگ تره حالا اینجا نمیتونم مال لاچینی رو بگذارم چون مخالف قوانینه مال خانه هارمونیکا رو میگذارم.

دانلود نت + آهنگ (You can see links before reply)

یک نمونه کار هم زدم از این آهنگ که از نت سایت لاچینی هستش که بخش نمونه کارها موجوده ممنون میشم نظر بدید.