PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نت آهنگ محبوبترین سایت تخصصی موسیقی در سال 91

Amir
Thursday 14 February 2013, 04:08 PM
با سلام

جامعه مجازی موسیقی ایرانیان , نت آهنگ امسال با اصرار دوستان برای اولین بار در جشنواره ی وب ایران که پنجمین دوره آن بود شرکت کرد و توانست با توجه به شرایط خاصی که در بخش داوری وجود داشت و متاسفانه با ابهامات زیادی روبرو بود با کسب اکثریت آراء مردمی به عنوان محبوب ترین سامانه ی تخصصی موسیقی در سال 91 "انتخاب" شود

اختتامیه این جشنواره دیروز ( چهارشنبه ) در مرکز مطالعات و بهره وری منابع انسانی با حضور نمایندگان سایت های کاندیدا و برتر برگزار شد و برنده های گروه های مختلف در داوری و آراء مردمی معرفی شدند

جشنواره امسال به پایان رسید و جا دارد از وزارت محترم ارشاد بابت حمایت کامل از جشنواره تشکر کنم , امیدواریم بتوانیم در سال جاری با توجه به عنوان سال 91 قوی تر از قبل به هنر موسیقی ایران خدمت کنیم

از برگزارکنندگان جشنواره هم نهایت سپاس را دارم که زحمت بسیاری کشیدند و تمام تلاششان را کردند تا از کیفیت جشنواره کاسته نشود و همه چیز خوب و عالی تا خاتمه پیش برود

از تمامی کاربران و علاقمندان نت آهنگ تشکر ویژه ای دارم که مثل همیشه از ما حمایت کردند و ما را تنها نذاشتند که این حمایت مردمی از تمامی جوایز و حمایت ها برای ما با ارزش تر است , حمایتی که قریب به 10 سال کماکان ادامه دارد و نام نت آهنگ را در بلندای موسیقی مجازی ایران ثبت کرده است

به امید خدا امسال همانطوری که در طی یک سال گذشته قول داده ایم سال تحویل متفاوتی خواهیم داشت و برای دوستان چند سورپرایز مهم داریم

سال 92 بی شک سال ما خواهد بود و نتیجه سرمایه گذاری و بستر سازی 3 سال گذشته را خواهیم دید

بزرگترین اتفاقات سال 92 در حوزه فعالیت های هنری شرکت آفتاب تکمیل و قدرتمند شدن سایت موسیقی ایران ( سایت برتر دوره چهارم رسانه های دیجیتال ارشاد ) , تغییرات بنیادین در نت آهنگ و افتتاح ژورنال 7 اکتاو و چند پروژه ی دیگر خواهد بود

شرکت آفتاب امسال در اولین سال حضور در جشنواره با 3 سایت شرکت کرد که دو سایت "موسیقی ایران" و "جامعه مجازی برق و الکترونیک ایرانیان" کاندیدای بهترین سایت از نظر داوری شدند و "نت آهنگ" نیز برنده ی آراء مردمی شد !

امید است این سه سایت در سال جدید بتوانند بیش از پیش در خدمت مردم باشند

سایت جشنواره متاسفانه هنوز بعد از 24 ساعت به طور کامل به روز نشده و موقتا در لینک زیر لیست کاندیداها و برنده ها قابل مشاهده می باشد

You can see links before reply

پاینده و پیروز باشید
امیرحسین خوش لفظ

ویرایش : تاپیک زیر را نیز ملاحظه بفرمایید

You can see links before reply

Black_Violin
Thursday 14 February 2013, 04:45 PM
درود
تبریکات بی کران من رو پذیرا باشید چه شما امیر جان چه همه دوستان و عزیزان نت آهنگی ...

حق نت آهنگ بود .... به امید موفقیت های بیشتر

بدرود

lakshemi
Thursday 14 February 2013, 05:12 PM
سلامممممممممم یعنی عاااااااااااااشقتم نت آهنگ جووووووووووووون
تبریک می گم به آقا امیر...ممنونم از شما و تمام مسئولان و همکاران شما که به قولی در پشت صحنه زحمت می کشن. همینطور به همه ی بچه های مشتاق و علاقه مند تبریک می گم و همینطور بچه های تنبلی که سال به سال هم زورشون میاد بیان اینجا هم تبریک می گم!!! هههههههههه
خوشحالم که برای نت آهنگ قراره اتفاقات خوش بیفته... یادمه یه وقتایی شبا بی خواب می شدم و میومدم اینجا می دیدم ساعت 2 نصفه شبه ولی آقا امیر آنلاینن... ممنونم به خاطر این همه سال زحمتی که کشیدید. منتظر روزیم که نت آهنگ مث قبلا ها شلوغ پلوغ و گرم بشه. و بازم بچه ها دور هم جمع بشن...

vviolinn
Thursday 14 February 2013, 05:21 PM
نت آهنگ بی همتا هست و لایق بالا ترین هاست.تبریک من حقیر رو بپذیرید.نت آهنگی ها،تبرییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییک

Amir
Thursday 14 February 2013, 05:31 PM
پست اول به روز شد !

a_n
Thursday 14 February 2013, 05:56 PM
خاك بر سر موسيقي ايران كه نت آهنگ در پيت محبوب ترين سايتشه واقعا خاك...

violinalto
Thursday 14 February 2013, 06:04 PM

اوووووووووووه....... چه دل پری داری عزیز!!!!!

با این دل پر میای از انجمن استفاده میکنی و اینطوری میگی جالبه واقعا واسم...... پس چرا میای اینجور جاهای خاک بر سری؟؟؟؟؟!!!!!!!!

sarveazad
Thursday 14 February 2013, 06:19 PM

دانی که چرا راز نهان با تو نگویند/
طوطی صفتی طاقت اسرار نداری/

Majed
Thursday 14 February 2013, 06:21 PM

انشالله به کمک شما و بقیه ی کاربران و همت تیم فنی بهتر میشیم روز به روز که بتونیم کمک بیشتری در زمینه موسیقی باشیم.
قطعا سایت نت آهنگ بیانگر موسیقی ایران نبوده و نیست و ضعف نت آهنگ دلیلی بر ضعف موسیقی هم نخواهد بود. بهتره در مقام مقایسه یک کم با احتیاط تر عمل کنیم.

امیدواریم با همکاری شما همه ی کاربران عزیز این نقایصی که در سایت وجود داره رو از بین ببریم و روز به روز بهتر و لایق تر یدک کشیدن نام جامعه مجازی موسیقی ایرانیان را برای خودمون داشته باشیم. قطعا تیم نت آهنگ سهمی بیش از 30% در رشد آن نخواهد داشت و این شما هستید که باعث بالا رفتن اعتبار سایت هستید. نه امکانات جانبی آن.

ارادتمند.

ac120
Thursday 14 February 2013, 06:25 PM
نه خدایی ازون روزی توی نت آهنگ ثبت نام کردم اطلاعات موسیقیم 2-3 برابر شایدم 10 برابر قبل شده! و کلی از تجربیات بچه ها استفاده کردم

lakshemi
Thursday 14 February 2013, 06:39 PM
خاك بر سر موسيقي ايران كه نت آهنگ در پيت محبوب ترين سايتشه واقعا خاك..
تا وقتی امثال شما با این سطح ادب و درک در جامعه ی موسیقی ایران می پلکند باید هم خاک بر سر موسیقی ریخت! واقعا برات متاسفم ...

M_T
Thursday 14 February 2013, 06:53 PM
سلام به اهالی نت آهنگ

خب من هم این پیروزی رو تبریک میگم.
برای من از همون ابتدا کسب رتبۀ نخست توسط نت آهنگ در بخش موسیقی آشکار بود.
امیدوارم کسب این رتبه موجب پیشرفت روز افزون نت آهنگ بشه.

If music be the food of love, play on
Good Luck My Dears
:am

a_n
Thursday 14 February 2013, 06:53 PM
تا وقتی امثال شما با این سطح ادب و درک در جامعه ی موسیقی ایران می پلکند باید هم خاک بر سر موسیقی ریخت! واقعا برات متاسفم ... آورين آورين تو هم چاپلوسي مثل چاپلوساي ديگه كه سايتو پركردن و كاسه مديرو ميليسن

Amir
Thursday 14 February 2013, 06:56 PM
آورين آورين تو هم چاپلوسي مثل چاپلوساي ديگه كه سايتو پركردن و كاسه مديرو ميليسن

دوست گلم

یه نقل و قول جالب و به جا هست از دکتر احمدی نژاد

آب و بریز اونجایی که می سوزه ( ریسه ی حضار )

اخراج نمیشی دوست گلم راحت باش ... ولی حواست باشه به کسی توهین نکنی مخصوصا مدیرای زحمت کش این سایت

a_n
Thursday 14 February 2013, 07:02 PM
دوست گلم یه نقل و قول جالب و به جا هست از دکتر احمدی نژاد آب و بریز اونجایی که می سوزه ( ریسه ی حضار ) اخراج نمیشی دوست گلم راحت باش ... ولی حواست باشه به کسی توهین نکنی مخصوصا مدیرای زحمت کش این سایت فعلا اين مديراي به اصطلاح زحمت كش سايت هستن كه به من پيغام خصوصي ميدن و مزاحمت ايجاد مي كنن

Black_Violin
Thursday 14 February 2013, 07:04 PM

خواستی جلب توجه کنی ؟
خوب کردی :41:
بفرما خونتون ...
شب بخیر ...
(سهمیه فهم و شعور اجتماعی بعضی ها از مرغ کمتره والا)

Amir
Thursday 14 February 2013, 07:06 PM
فعلا اين مديراي به اصطلاح زحمت كش سايت هستن كه به من پيغام خصوصي ميدن و مزاحمت ايجاد مي كنن

گریه ی حضار

violinalto
Thursday 14 February 2013, 07:10 PM
عجب مدیری خداوکیلیییییییی !!!!! ههههههههههههه

a_n عزیز....... فقط و فقط به خاطر همین مدیریت عالی باید نت آهنگ اول باشه...... واقعا چه اخلاقی !!!!!!!

اگه من بودم تا حالا دو دفه شوت شده بودی از سایت بیرون !!!!!

Yngwie_5
Thursday 14 February 2013, 07:22 PM

اِ ؟!

باشه باشه :4:
نام کاربریت بهت میخوره :4: :4:

Padma
Thursday 14 February 2013, 07:31 PM
به همه ی نت آهنگی های عزیز و بخصوص مدیران و دوستانی که خیلی خیلی زحمت میکشن تبرییییییییکککککککککککککک کک!:36:
:41:

- - - Updated - - -

اِ ؟!

باشه باشه You can see links before reply
نام کاربریت بهت میخوره You can see links before reply You can see links before reply

واییییییییی!بسی خنده شد..:24: :21:

vviolinn
Thursday 14 February 2013, 07:34 PM
ایول امیر جان.
واقعا پررویی هم حدی داره a_n.
از سایت بدت میاد برو نظرت رو یه جا دیگه بگو.دمت رو هم بزار روی کولت و از سایت برو.
اگه هم قصدت جلب توجه بود ،حتما با یه روانپزشک مشورت کن.زیاد هستن که.
موسیقی برای کوته فکران نیست.شاید بگی که کوته فکر نیستی.ولی بخوای نخوای فکر شما ها توی قفسه.فقط قفسش بزرگ و کوچیکه.
اگه میخوای بیش از این احترامت شکسته نشه،یه عذر خواهی به امیر جان بدهکاری.البته اون نیازی به تو و عذرخواهیت نداره.تویی که برای حفظ احترامت و جلوگیری از رسوایی بیش از این،باید عذرخواهی کنی.

a_n
Thursday 14 February 2013, 07:41 PM
همون طور كه ديديد سطح ادبيات كابراي سايت و فهمشون خيلي پايين اينو ميشه از توهين هايي كه به من ميشه فهميد يكي ميگه بي شعور يگي ميگه ا َن و... متاسفم

Amir
Thursday 14 February 2013, 07:44 PM
همون طور كه ديديد سطح ادبيات كابراي سايت و فهمشون خيلي پايين اينو ميشه از توهين هايي كه به من ميشه فهميد يكي ميگه بي شعور يگي ميگه ا َن و... متاسفم

دایی جان ناپلئون گرامی

الان پلاگین بن کردن از تاپیک رو نصب می کنم , شما را با این تاپیک کاری نیست , در جاهای دیگه ی سایت مشغول باشی بهتره حداقل یه چیزی یاد می گیری :)

چند دقیقه طول می کشه اگه فرمایشی داری ادامه بده

a_n
Thursday 14 February 2013, 07:47 PM
تا وقتی امثال شما با این سطح ادب و درک در جامعه ی موسیقی ایران می پلکند باید هم خاک بر سر موسیقی ریخت! واقعا برات متاسفم ...
عجب مدیری خداوکیلیییییییی !!!!! ههههههههههههه a_n عزیز....... فقط و فقط به خاطر همین مدیریت عالی باید نت آهنگ اول باشه...... واقعا چه اخلاقی !!!!!!! اگه من بودم تا حالا دو دفه شوت شده بودی از سایت بیرون !!!!! جز اين هم انتظاري از شما نميره بن كنيد مسئله اي نيست.

vviolinn
Thursday 14 February 2013, 07:47 PM
جناب ان،من از طرف کاربرا به خاطر توهین هایی که به شما،مظهر شخصیت و شعور شد عذر خواهی میکنم.
بله،فرهنگ ما و مدیران سایت بسی پایین است،که شما را با وجود انتقاد ناصحیحتان و حرف های توهین آمیزتان بیرون نینداخته ایم.
خودت اینو بخونی چی میگی ؟
اخه نت آهنگ کجاش درپیته؟ولی تو که ان هستی.خودت هم روی خودت گذاشتی.میخواستی نذاری.

violinalto
Thursday 14 February 2013, 07:51 PM
:ba
جز اين هم انتظاري از شما نميره بن كنيد مسئله اي نيست.

یه بار دیگه گریه حضار

Amir
Thursday 14 February 2013, 07:59 PM
جز اين هم انتظاري از شما نميره بن كنيد مسئله اي نيست.

یه پست دیگه می تونی بزنی تو این تاپیک که باید محتواش عذرخواهی از سایت , کاربرا و مدیرانی که بهشون توهین کردی باشه

در غیر این صورت از تاپیک بن خواهی شد

و می تونی به فعال کردن بخش های دیگر انجمن بپردازی

a_n
Thursday 14 February 2013, 08:04 PM
یه پست دیگه می تونی بزنی تو این تاپیک که باید محتواش عذرخواهی از سایت , کاربرا و مدیرانی که بهشون توهین کردی باشه در غیر این صورت از تاپیک بن خواهی شد و می تونی به فعال کردن بخش های دیگر انجمن بپردازی درين صورت كساني كه به من توهين كردن متقابلا بايستي عضر خواهي كنن

sarveazad
Thursday 14 February 2013, 08:07 PM
من از طریق استاد سنتورم با این سایت اشنا شدم.نزدیک یک سال میشه که عضوم.سطح اگاهیم نسبت به قبل واقعا بیشتر شده.معتاد این سایت شدم و به این اعتیاد افتخار میکنم.همچنین از همه بچه های گل نت اهنگ به خصوص مدیران زحمت کش و فعال این سایت کمال تشکر رو دارم.

Amir
Thursday 14 February 2013, 08:11 PM
درين صورت كساني كه به من توهين كردن متقابلا بايستي عضر خواهي كنن

شما شروع کردی دوست عزیز مجازاتشم دیدی

لطفا هم درخواست خدا نکنید هم خرما ما توان تهیه نداریم :)

r_a_m_i_n
Thursday 14 February 2013, 08:22 PM
عجججب عجب.......
چرا همه میخوان از فرهنگ خودشون دفاع کنن؟ کسی که فرهنگ داره..ادعای اونو نمیکنه.....
هرکس نظرات شخصی خودشو داره....اما شیوه ی بیان کردنش مهمه...که چطور در یک مکان عمومی مطرح بشه....که اینطوری که آقا یا خانم a_n گفتن جالب نبود.....
من هم در سالهای اخیر انتقادات زیادی داشتم از این سایت....اما ترجیه دادم سکوت کنم.....هرچیزی جا و مکانی داره واسه گفتن
جالبه واسم که همه اومدن تک تک جواب این شخص رو دادن....بعضی چیزا هست نیاز به جواب نداره....یعنی شاید گاهی اوقات بافرهنگی این باشه که بحثی که از موضوع اصلی مارو منجرف میکنه رو ادامه ندیم.......

Amir
Thursday 14 February 2013, 08:33 PM
رامین جان باهات موافقم تا حدی

ولی ما در یک مکان عمومی هستیم , وقتی یک اتفاقی می افته افراد واکنش های مختلف دارند و تا زمانی که نقض قانون نشده باشه به نظرم می شه برخوردی نکرد , جناب a_n هم گفت سایت درپیته , حرف بدی از نظر مفهومی نزد ولی شیوه بیان بد بود و باید تحمل اعضا رو داشته باشه

ما تصمیم گرفتیم پلیس برای یک بار هم که شده دخالتی نکنه

بن از تاپیک هم علتش حرف های این شخص نیست , تنها دلیلی که خواهد داشت انحراف مسیر تاپیک هست

در ضمن شما که کاربر قدیمی سایت هستی و سکوت کنی و انتقاد نکنی چه انتظاری از تازه واردا میره ؟ ;)

انتقاد نکنی ناراحت می شم :)

virtuoso
Thursday 14 February 2013, 08:43 PM
بنده هم به همه ی دست اندر کاران و اعضا تبریک میگم
خوشحالم که توی این سایت تونستم چیزهای زیادی یاد بگیرم و در خدمت دوستان هم باشم. امیدوارم این سایت روز به روز بالنده تر بشه و اعضای خوب و با محبتش به خواسته هاشون برسن.
میخواستم به عنوان یه کوچکتر خواهش کنم از بحث های حاشیه ای پرهیز کنید و اگه کسی انتفادی هم داره خیلی مودبانه انجام بده. این تاپیک برای بحث و جدل مناسب نیست. در اینکه خیلی ها هم دارن اینجا زحمت میکشن شکی نیست.
موفق باشید.

ariatayefi
Thursday 14 February 2013, 08:45 PM
امیرجان مبارک باشه ...!!

شنیدم سایتتون اول شده !! آقا بزنید کف قشنگرو به افتخار امیر خان و تیم مدیریت...!!!

تا یه هفته بزن و بکوب نت آهنگ ...!!! آهااااااااااااااااااااا ...!! حالا اینوریااااااااا....!!!! حالا اونوریاااااااااا...!!!

امیرخان شیرینی ما پس چی میشههههههههه؟؟!!.... من هم به نوبه ی خودم یه دونه امتیاز مثبت دادممممممم...!! آره دااااااااشششش...!!

ایشالا با همین پتانسیل بالای مدیریت و بچه ها همیشه با همین سرعت قله های موفقیت رو فتح کنید...!!

به قل داداش حمیدم " شاد زی همگی" زندگی خوش بگذره...

Acoustic
Thursday 14 February 2013, 09:05 PM
تبریککککککککک آقا من که خیلیییییی خوشحال شدممممممم ... :redguitar: امیدوارم همینجوری موفقیت ها ادامه پیدا کنه ....

فقط شرینی چیزی ندادین بخوریمااااا :4:

mosastarafa
Thursday 14 February 2013, 09:37 PM
به نظر من آقا یا خانوم a-n حرف درستی زد ولی با ادبیات بد.

من خودم از این سایت استفاده زیاد کرد و واقعا چیزهای زیادی یاد گرفتم که به دردم خورده تو زمینه موسیقی. اما وقتی صحبت از بهترین میشه خوب طبیعیه انتظار بالا میره. قصد جسارت به کسی ندارم اما فکر کنم منظور ایشون این بود که وضعیت جامعه ما و توجهش به موسیقی این قدر بده که سایتی با این جد کیفیت اول میشه. برای درک بیشتر یک مثال از خودم میزنم. من ویولن میزنم بد هم نمیزنم ولی خب شاخ که نیستم. حالا اگه یک جمعی باشه که من توش بهترین ویولن زن باشم این نشون میده که سطح نوازندگیه اون گروه ضعیف بوده نه این که من نوازندگیم عالیه و بدون نقصه! و اگر گروه بهتر باشه و نوازنده های بهتری داشته باشه من بهترین نوازنده قطعا نخواهم بود.

منظورم ایشون این بود که وقتی این سایت با همه خوبی و بدی های و کم و کاستی ها و نقاط ضعف و قوتش بهترین سایت موسیقی ایران میشه نشون می ده که توجه جامعه مجازی به موسیقی خیلی کمه.

البته در پایان میگم که منم بسیاری از دوستان از ادبیات نامناسب ایشون رنجیدم و البته متقابلا بگم کسانی که در پاسخ به ایشون از همین لحن و کلمات استفاده کردن فرقی با خود این آقا یا خانم ندارن

با تشکر و با امید به حرکت به سوی جامعه ای متمدن تر

Amir
Thursday 14 February 2013, 10:01 PM
به نظر من آقا یا خانوم a-n حرف درستی زد ولی با ادبیات بد.

من خودم از این سایت استفاده زیاد کرد و واقعا چیزهای زیادی یاد گرفتم که به دردم خورده تو زمینه موسیقی. اما وقتی صحبت از بهترین میشه خوب طبیعیه انتظار بالا میره. قصد جسارت به کسی ندارم اما فکر کنم منظور ایشون این بود که وضعیت جامعه ما و توجهش به موسیقی این قدر بده که سایتی با این جد کیفیت اول میشه. برای درک بیشتر یک مثال از خودم میزنم. من ویولن میزنم بد هم نمیزنم ولی خب شاخ که نیستم. حالا اگه یک جمعی باشه که من توش بهترین ویولن زن باشم این نشون میده که سطح نوازندگیه اون گروه ضعیف بوده نه این که من نوازندگیم عالیه و بدون نقصه! و اگر گروه بهتر باشه و نوازنده های بهتری داشته باشه من بهترین نوازنده قطعا نخواهم بود.

منظورم ایشون این بود که وقتی این سایت با همه خوبی و بدی های و کم و کاستی ها و نقاط ضعف و قوتش بهترین سایت موسیقی ایران میشه نشون می ده که توجه جامعه مجازی به موسیقی خیلی کمه.

البته در پایان میگم که منم بسیاری از دوستان از ادبیات نامناسب ایشون رنجیدم و البته متقابلا بگم کسانی که در پاسخ به ایشون از همین لحن و کلمات استفاده کردن فرقی با خود این آقا یا خانم ندارن

با تشکر و با امید به حرکت به سوی جامعه ای متمدن تر

درود بر شما دوست عزیز

ببینید چند نکته رو لازمه که بگم خدمت دوستان

نکته ی اول

این بهترین و اولین شدن ها رو نمیشه به صورت خیلی جامع روشون مانور داد

به این دلیل که ما با یک سری سایت دیگر رقابت داشتیم و ممکن هست سایت بهتر از ما هم باشد ولی شرکت نکرده باشد

وقتی ما می گوییم محبوب ترین سایت موسیقی ایران در سال 91 از دید فستیوال وب ایران هست نه تمام مردم و گروه های حاضر در اینترنت , ممکن است فستیوال دیگری جای دیگری برگزار شود که حتی مثل این رسمی باشد و بهترین هم سایت دیگه ای بشه

این از این مساله

نکته ی دوم

ببینید این انتخاب ها صرفا براساس محتوا نیست , خیلی از کاربران اینجا هستند که صرفا رابطه براشون مهمه که با افراد دیگه داشته باشن , خیلی ها فقط دنبال دانلود نت هستند , خیلی ها فقط درگیر بخش نمونه کارها هستند

همین حالا آخرین نمونه کارها را ببینید , خیلی از کاربراش اصلا با انجمن کاری ندارند

یا مثلا بخش نیازمندی ها و بخش های دیگر

بخش مقالات نت آهنگ را خودمان تعطیل کردیم , اخبار را خودمان تعطیل کردیم نه اینکه قدرت مدیریت نداشته باشیم , خدا رو شکر با هزینه کردن خیلی مسائل را می توان حل کرد , ما هم که الان در بهترین شرایط مالی هستیم , آیا وقتی ماهیانه 1100 دلار پول سرور می دهیم نمی توانیم 200 دلار معادل 800 هزار تومان ناقابل هم ماهیانه هزینه ی مقاله نویسی کنیم ؟

100 درصد می توانیم , ولی تصمیم داریم نت آهنگ آینده اش جامعه مجازی باشد و 7 اکتاو که هنوز راه اندازی نشده مربوط به بحث مقاله و آموزش باشد

به نظر من نت آهنگ با عنوان جامعه مجازی موسیقی ایرانیان بهترین هست , به معنای واقعی کلمه و دوستانی که رای دادند هم به جامعه مجازی رای داده اند

هیچ سایتی را من نمی بینم که توانسته باشد در حوزه ی موسیقی این مدل بین افراد ارتباط برقرار کند , پیچیده ترین کاری که از دستشان بر آمده خرید یک هاست یا سرور ارزان و نصب یک سیستم انجمن بوده

کجای اینترنت فارسی برای مثال یک بخش نمونه کار موسیقی به این شکل هست که کاملا بهینه شده و با دید تخصصی باشد ؟

تازه کلی قول دادیم و کلی ایده ی جدید برای مجازی سازی بیشتر داریم که هنوز اجرا نشده

در نتیجه دوستان بهتره با توجه به هدف ما مسائل را موشکافی کنند , اینجا در آینده محلیست برای تمام سلیقه های موسیقیایی با این آزادی که افراد می توانند در پایین ترین سطح یا بالاترین سطح از امکانات استفاده کنند

برعکس 7 اکتاو جایی خواهد بود که صاحب نظران موسیقی حق تز دادن خواهند داشت و هنرجویان باید هنرجویی کنند تا آینده ی روشنی داشته باشند

حال جناب a_n لطف بفرمایید بگویید در راستای هدف یک جامعه مجازی مفید شدن در حوزه موسیقی , کدام سایت در 15 سال گذشته در ایران جرات این را داشته که 20 درصد هزینه و وقت ما را صرف کند

اگر توانستید یک مثال بزنید و اثبات بکنید که دلسوز تر و کوشا تر از ما در این راستا کسی بوده از قردا همراه ما مدیریت کل سایت در اختیار شما خواهد بود تا با هم آینده ای جدید بسازیم

Black_Violin
Thursday 14 February 2013, 10:22 PM
همه حرفهای گفتنی رو گفتن اما یه چیزی ...

اقا چرا همش بیایم سعی کنیم با مهربونی برخورد کنیم ؟ هرکی هر مزخرفی که به دهنش اومد و گفت بگیم بله بله حق با شماست و ما سعی میکنیم بهتر باشیم ؟

هرکی ناراحته ، هرکی مشکل داره ، هرکی دوست نداره خوب نیاد ... مگه مجبوره ؟

یه تیپ پا یا یه اردنگی ...:5:

همین و بس ...

مرسی شب خوش

ac120
Thursday 14 February 2013, 10:26 PM
به نظر من بی انصافیه واقعا ... خوب هرچند که سایت نقص هایی هم ممکنه داشته باشه اما با این وجود ازین سایت بهترم وجود نداره! و با توجه به موسیقی عقب افتاده ی ایران دیگه اگه توی اطلاعات و دانش موسیقی سایت کم و کاستی وجود داره دیگه تقصیر ادمین سایت نیست ....
ولی این سایت داره کمک شایانی به موسیقی میکنه و این حرف های شما بی انصافیه

kourosh_piano
Thursday 14 February 2013, 10:37 PM

گـر بــــــدی گـفـت حـسـودیّ و رفـیـقـی رنـجـیـــد
گـو تـو خوش بـاش که ما گوش به احمـق نـکـنـیـم
حـافــظ ! ار خـصـم خـطـا گـفـت ، نـگـیـریـم بـر او
ور بـه حـق گـفـت ، جـَـدَل بـا سخن حـق نـکـنـیـم

درود بر تمامی نت آهنگی ها
فارغ از تمام تشکراتی که از مدیران سایت شد باید یک تشکر ویژه هم از کاربران قدر شناسی که قبول زحمت کردند و یک دقیقه از وقت مبارک رو صرف رای دادن به این سایت کردند بکنیم.

در رابطه با این انتقاد هایی که شاید به طور ناخواسته یا از روی عمد بود باید بگم که من خودم به این سایت یک انتقاد بسیار بسیار مهم دارم و اون هم اینه که چرا باید این همه تاپیک بی ربط به موسیقی ببینیم اما تاپیسکی با عنوان انتقادات و پیشنهادات نداشته باشیم؟

a_n
Thursday 14 February 2013, 10:41 PM
بحث من سر نت آهنگ نيست .من هيچ وقت نگفتم نت آهنگ بهترينه يا نيست.حرف من اينه يه وقتي يك همچين سايتي كه تار عنكبوت بسته و سوت و كوره و فعاليت مفيد آنچناني نداره ميشه بهترين سايت ايران (كه واقعا هم هست)پس واقعا بايد به حال موسيقي مجازي ايران خون گريه كرد--- بعضي ها به خاطر اين انتخاب خيلي خوشحال هستن ولي من شديدا مايوس شدم ...وقتي تو يه كلاس بهترين نمره ميشه 11 آيا بايد خوشحال بود ؟؟ كه شاگرد اول اون كلاس 11 گرفته؟؟!!(بحث من كلانه سر موسيقي يه مملكته نه يك سايت) چرا افق ديدتون انقدر پايينه ----مثل اين ميمونه كه تو يه كشور فرضي اين خانوم به عنوان ملكه زيبايي انتخاب بشه(و واقعا زيبا ترين زن اون كشور باشه)اينجاست كه بايد به حال اون كشور زار زار گريه كرد You can see links before reply (You can see links before reply)

Amir
Thursday 14 February 2013, 10:45 PM
شما دارید کل سایت رو انجمن می بینید , بخش های دیگه واقعا فعال هستند , پس این همه ثبت نام و بازدید برای چی هست ؟

ما که نمی تونیم به کسانی که دوست دارند فقط مصرف کننده باشند اصرار کنیم در انجمن پست بزنید که !

lakshemi
Thursday 14 February 2013, 10:46 PM
همه حرفهای گفتنی رو گفتن اما یه چیزی ...اقا چرا همش بیایم سعی کنیم با مهربونی برخورد کنیم ؟ هرکی هر مزخرفی که به دهنش اومد و گفت بگیم بله بله حق با شماست و ما سعی میکنیم بهتر باشیم ؟

کاملا موافقم. بشین،بفرما و بتمرگ هر سه یه معنی داره...می خوای انتقاد کنی درست انتقاد کن.این چه طرز حرف زدنه؟ مگه ما گفتیم نت اهنگ بی نقصه؟
امیدوارم برخوردی متناسب با لیاقت شخص توهین کننده باهاش بشه.کاملا مشخصه این شخص بیمار چرا به محض اول شدن نت آهنگ استارت توهین زده! واقعا متاسفم.

ac120
Thursday 14 February 2013, 10:50 PM
به نظرمن دوست عزیز A_N جای اینکه بگن فعالیت نمیشه و .....
بهتره بگن چه انتظاری از سایت دارن ؟ نکنه میخواین همه بتهون باشند توی سایت؟

Amir
Thursday 14 February 2013, 10:50 PM
بحث من سر نت آهنگ نيست .من هيچ وقت نگفتم نت آهنگ بهترينه يا نيست.حرف من اينه يه وقتي يك همچين سايتي كه تار عنكبوت بسته و سوت و كوره و فعاليت مفيد آنچناني نداره ميشه بهترين سايت ايران (كه واقعا هم هست)پس واقعا بايد به حال موسيقي مجازي ايران خون گريه كرد--- بعضي ها به خاطر اين انتخاب خيلي خوشحال هستن ولي من شديدا مايوس شدم ...وقتي تو يه كلاس بهترين نمره ميشه 11 آيا بايد خوشحال بود ؟؟ كه شاگرد اول اون كلاس 11 گرفته؟؟!!(بحث من كلانه سر موسيقي يه مملكته نه يك سايت) چرا افق ديدتون انقدر پايينه ----مثل اين ميمونه كه تو يه كشور فرضي اين خانوم به عنوان ملكه زيبايي انتخاب بشه(و واقعا زيبا ترين زن اون كشور باشه)اينجاست كه بايد به حال اون كشور زار زار گريه كرد You can see links before reply (You can see links before reply)

ضمنا میشه لطف کنید پیشنهادات خودتون رو برای بهبود سایت در همین تاپیک بدید ؟ فضا باز هست و بهترین فرصت

kourosh_piano
Thursday 14 February 2013, 10:52 PM
کاملا مشخصه این شخص بیمار چرا به محض اول شدن نت آهنگ استارت توهین زده! واقعا متاسفم.
لاکشمی جان از شما بعید یه همچین ادبیاتی.

a_n
Thursday 14 February 2013, 10:54 PM
همه حرفهای گفتنی رو گفتن اما یه چیزی ... اقا چرا همش بیایم سعی کنیم با مهربونی برخورد کنیم ؟ هرکی هر مزخرفی که به دهنش اومد و گفت بگیم بله بله حق با شماست و ما سعی میکنیم بهتر باشیم ؟ هرکی ناراحته ، هرکی مشکل داره ، هرکی دوست نداره خوب نیاد ... مگه مجبوره ؟ یه تیپ پا یا یه اردنگی ...:5: همین و بس ... مرسی شب خوش يعني هلاكه درك و شعورتم ...مثل اينكه والدين شما هي پشت سر هم به شما اردنگي و تيپا ميزدن و با اين شيوه تربيتت كردن كه سخت بهش معتقدي و هي اين كلمه رو به كار ميبري
شما دارید کل سایت رو انجمن می بینید , بخش های دیگه واقعا فعال هستند , پس این همه ثبت نام و بازدید برای چی هست ؟ ما که نمی تونیم به کسانی که دوست دارند فقط مصرف کننده باشند اصرار کنیم در انجمن پست بزنید که ! شما هنوز متوجه حرف نشدي و نخواهي شد ...

Amir
Thursday 14 February 2013, 10:57 PM
شما هنوز متوجه حرف نشدي و نخواهي شد ...

از شما استدعا می کنم به طور واضح بفرمایید ما باید چیکار کنیم تا مشکلات حل بشه , لطفا پیشنهادات خودتون رو بدید

مورد به مورد اعلام بفرمایید , من اگر متوجه نشدم مطمئنا دوستانی هستند که متوجه بشوند و بنده رو توجیه کتند

Amir
Thursday 14 February 2013, 11:04 PM
ضمنا اگر می خواهید باز تکرار کنید که مشکل ما نیستیم و مشکل جای دیگه هست که رو ما تاثیر گذاشته

باید بگم که دیگه بحثی نیست , چون ما نمی تونیم جامعه رو یه شبه تغییر بدیم , شما باید برید جای دیگه رو درپیت خطاب کنید

لطفا واضح و روشن بحث رو ادامه بدید

a_n
Thursday 14 February 2013, 11:11 PM
من چي بگم؟ من بحث رو با كردم همه مثل زامبي به من حمله كردن -اين محيط فرهنگي ارزوني خودتون.بدرود براي ابد

Amir
Thursday 14 February 2013, 11:13 PM
بدرود براي ابد

شما متاسفانه منطقی نیستید :) خدانگهدار

virtuoso
Thursday 14 February 2013, 11:14 PM
امیر آقا! صبر، تحمل، ادب و انتقاد پذیری شما ستودنیست و قطعا این یکی از دلایل موفقیت نت آهنگه.
شاد باشید.

tarnava
Thursday 14 February 2013, 11:26 PM
دم همتون گرم

ac120
Thursday 14 February 2013, 11:33 PM
از شما استدعا می کنم به طور واضح بفرمایید ما باید چیکار کنیم تا مشکلات حل بشه , لطفا پیشنهادات خودتون رو بدید

مورد به مورد اعلام بفرمایید , من اگر متوجه نشدم مطمئنا دوستانی هستند که متوجه بشوند و بنده رو توجیه کتند

تایید
شما به جای گوشه گرفتن بگید مشکل اصلی چیه و راه حل چیه؟

MonaLisa
Thursday 14 February 2013, 11:52 PM
به به سلام مثل همیشه دیر میام اما به موقع

تبریکات ما را هم پذیرا باشید عزیزان

Honey_Shababi
Friday 15 February 2013, 12:18 AM
کسی که از همون بدو فعالیتش در سایت، به جای اینکه به مسائل موسیقیایی بپردازه، میاد و مشکل موتور جستجوی سایت که فکر کنم کمترین کاربرد رو در بین کاربران سایت داشته باشه، بیان میکنه و بعد از رفع اون مشکل، به جای تشکر از مدیریت، با الفاظ و لحن طلبکارانه با مدیریت صحبت میکنه، مشخص هست که نیت خیری نداره و هدفش چیز دیگریست!!!

به هر حال، امیدوارم خداوند به راه راست هدایتش کنه :)

---------------------------------------------------------------

منم به نوبه خودم این موفقیت رو به همه نت آهنگی های عزیز، تبریک عرض میکنم.

امیدوارم نت آهنگ، یه روزی تو کل دنیا مطرح بشه و فقط محدود به ایران نباشه :)

به امید اون روز

r_a_m_i_n
Friday 15 February 2013, 12:23 AM
رامین جان باهات موافقم تا حدی

ولی ما در یک مکان عمومی هستیم , وقتی یک اتفاقی می افته افراد واکنش های مختلف دارند و تا زمانی که نقض قانون نشده باشه به نظرم می شه برخوردی نکرد , جناب a_n هم گفت سایت درپیته , حرف بدی از نظر مفهومی نزد ولی شیوه بیان بد بود و باید تحمل اعضا رو داشته باشه

ما تصمیم گرفتیم پلیس برای یک بار هم که شده دخالتی نکنه

بن از تاپیک هم علتش حرف های این شخص نیست , تنها دلیلی که خواهد داشت انحراف مسیر تاپیک هست

در ضمن شما که کاربر قدیمی سایت هستی و سکوت کنی و انتقاد نکنی چه انتظاری از تازه واردا میره ؟ ;)

انتقاد نکنی ناراحت می شم :)

امیر عزیز....بله درست میگی....ولی اگه دوستان بحثو کشش دادن....به نظر من ( نظر شخصیه منه فقط ) به نظر من تو شخصا یه عنوان مدیر نباید اینجور مواقع شروع کنی به کل کل با کسی.....یعنی از نظر من این زیاد جالب نیست....یعنی باید موضع خودتو حفظ کنی همیشه نه اینکه خودتم قاطیه دیگر کاربران به ادامه یافتن موضوع کمک کنی........یک جای دیگه هم این حرکت رو ازت دیدم....خیلی وقت بیش...وقتی که دعوایی شد با اون کاربر ( که فکر کنم گیتار الکتریک میزد...فکر کنم دسیرونا بود ) اونجا هم موضع خودتو به عنوان مدیر حفط نکردی و عصبانیتت باعث شده بود ادبیاتت مناسب یک مدیر نباشه .....یعنی میدونی....وقتی عصبانی میشی از قالب خودت در میای و یطور دیگه رفتار میکنی.....بنظر من اگه قرار نظر و بحث و انتقاد باشه باید اصولی باشه بین همه.....اما همچین جایی که کلا بحث با این جور ادبیات دوستمون شروع میشه....اصلا نیازی به جواب دادن نیست....چون نتیجش بیهوده خواهد بود.....
اینم یک انتقاد کوچیک واسه تو ;) ...
البته همونطور که گفتم اینها نظر شخصیه منه و الزاما نمیگم که حرفم درسته.....و امیدوارم ناراحت نشده باشی
انتقاد ها هم بوقتش و بجاش حتما بروی چشم

Black_Violin
Friday 15 February 2013, 12:27 AM
يعني هلاكه درك و شعورتم ...مثل اينكه والدين شما هي پشت سر هم به شما اردنگي و تيپا ميزدن و با اين شيوه تربيتت كردن كه سخت بهش معتقدي و هي اين كلمه رو به كار ميبري شما هنوز متوجه حرف نشدي و نخواهي شد ...

برو کودک جان...... برو این بساطت رو جای دیگه پهن کن ... عاشق جلب توجهی همه هم فهمیدن ... بسه دیگه ...اینقدر سوختن نداره که ... نت اهنگ بهترینه والسلام ... جای توهم ، توی جمع بزرگتر ها نیست ...

جیک جیک مجانی هم چی ؟؟؟؟؟ چی ؟؟؟؟ نکن ...

آفرین دلبندم...

- - - Updated - - -

کاملا موافقم. بشین،بفرما و بتمرگ هر سه یه معنی داره...می خوای انتقاد کنی درست انتقاد کن.این چه طرز حرف زدنه؟ مگه ما گفتیم نت اهنگ بی نقصه؟
امیدوارم برخوردی متناسب با لیاقت شخص توهین کننده باهاش بشه.کاملا مشخصه این شخص بیمار چرا به محض اول شدن نت آهنگ استارت توهین زده! واقعا متاسفم.

آفرین ...

Amir
Friday 15 February 2013, 12:33 AM
امیر عزیز....بله درست میگی....ولی اگه دوستان بحثو کشش دادن....به نظر من ( نظر شخصیه منه فقط ) به نظر من تو شخصا یه عنوان مدیر نباید اینجور مواقع شروع کنی به کل کل با کسی.....یعنی از نظر من این زیاد جالب نیست....یعنی باید موضع خودتو حفظ کنی همیشه نه اینکه خودتم قاطیه دیگر کاربران به ادامه یافتن موضوع کمک کنی........یک جای دیگه هم این حرکت رو ازت دیدم....خیلی وقت بیش...وقتی که دعوایی شد با اون کاربر ( که فکر کنم گیتار الکتریک میزد...فکر کنم دسیرونا بود ) اونجا هم موضع خودتو به عنوان مدیر حفط نکردی و عصبانیتت باعث شده بود ادبیاتت مناسب یک مدیر نباشه .....یعنی میدونی....وقتی عصبانی میشی از قالب خودت در میای و یطور دیگه رفتار میکنی.....بنظر من اگه قرار نظر و بحث و انتقاد باشه باید اصولی باشه بین همه.....اما همچین جایی که کلا بحث با این جور ادبیات دوستمون شروع میشه....اصلا نیازی به جواب دادن نیست....چون نتیجش بیهوده خواهد بود.....
اینم یک انتقاد کوچیک واسه تو ;) ...
البته همونطور که گفتم اینها نظر شخصیه منه و الزاما نمیگم که حرفم درسته.....و امیدوارم ناراحت نشده باشی
انتقاد ها هم بوقتش و بجاش حتما بروی چشم

بله موافقم کامل با صحبت هات رامین جان , یکمم انتقاد و پیشنهاد برای سایت بده جای دوری نمی ره

پیرو همین صحبتی که کردی باید بگم هفته ی پیش یک نفر رو استخدام کردیم , در حال آموزش دیدن در شرکت هست و به زودی معرفی میشه و عنوان کاربریش مدیر کل سایت هست در نت آهنگ و سایت ایران Ieee

پیگیری تمامی امور سایت از طرف ایشان انجام میشه و قرار هست افراد با استعداد هم برای بخش های مختلف سایت ها برای مدیریت انتخاب کنند

به هر حال من مشغله زیاد دارم , همه چیز مثل همین انتخاب مدیر برای بخش ها عقب میافته و هم به قول شما زیاد صلاح نیست در مسائل ریز سایت درگیر بشم

انشاءالله به زودی به جاهای خوبی در همه زمینه ها می رسیم

r_a_m_i_n
Friday 15 February 2013, 12:41 AM
بله موافقم کامل با صحبت هات رامین جان , یکمم انتقاد و پیشنهاد برای سایت بده جای دوری نمی ره

پیرو همین صحبتی که کردی باید بگم هفته ی پیش یک نفر رو استخدام کردیم , در حال آموزش دیدن در شرکت هست و به زودی معرفی میشه و عنوان کاربریش مدیر کل سایت هست در نت آهنگ و سایت ایران Ieee

پیگیری تمامی امور سایت از طرف ایشان انجام میشه و قرار هست افراد با استعداد هم برای بخش های مختلف سایت ها برای مدیریت انتخاب کنند

به هر حال من مشغله زیاد دارم , همه چیز مثل همین انتخاب مدیر برای بخش ها عقب میافته و هم به قول شما زیاد صلاح نیست در مسائل ریز سایت درگیر بشم

انشاءالله به زودی به جاهای خوبی در همه زمینه ها می رسیم

بسیار هم عالی... برنامه ریزیه مناسب = نتیجه گیزی مناسب

saram
Friday 15 February 2013, 01:09 AM
درود میفرستم بهتون و این فرخنده موفقیت رو شادباش میگم بهتون.
با سپاس از سایت پر محتواتون

- - - Updated - - -

ببینید حرف شما متین اما بنده در هر 5سایت برتر ایران در زمینه موسیقی سازی و موسیقی الکترونیک عضوم...باید بگم که پر محتواترین سایت(البته در بین سایتهای ایرانی تو زمینه موسیقی)همین نت اهنگه...سوت و کوری این سایت ها به نظر من مربوط به عوامل سایت نمیشه الان بیشتر وضعیت اقتصادی بحث امتحانات دانشگاه و مدرسه و اینا هم دخیله...درسته سایت الان سوت و کور شده ولی اگه شما به سایتای دیگه مراجعه کنید اونا دیگه اخر سوت و کورین بازم شکر که این سایت وضعیتش بهتره از اونا..

sarveazad
Friday 15 February 2013, 07:19 AM
کی گفته این سایت سوت کوره.شما فقط کافیه یه نگاهی به تعداد کاربرانی که عضو دایم این سایتند بندازی یا به تعداد پستهایی که تو یه روز زده می شه توجه کنی.من که عاشق این سایتم چون از هر نظری کامله.

vviolinn
Friday 15 February 2013, 10:14 AM
ببینید،اگه سایت سوت و کوره(که نیست)،علت ما کاربرا هستیم.مدیران زحمت کش که چیزی کم نزاشتن.
دو تا پروفایل برای هر کاربر،آپلود سنتر رایگان،مرجع نت های مختلف برای ساز ها،فروشگاه و قسمت نمونه کار ها،این ها نشان دهنده ی برتری نت آهنگه.
توی همون سایت های خارجی هم که خیلی فعال ترن،کم تر این همه امکانات دید میشه.اگه کم و کاستی هم هست از ما کاربرا هست.

Almaseaby
Friday 15 February 2013, 10:54 AM
سلااااااااااااااااااااااا اام...
ببخشید دیر رسیدم ولی میخوام بگم که این سایت خیلی بیشتر از یک سایت برای من ارزشمنده و خیلی چیزا رو مدیون این سایت هستم...
من هم برای این موفقیت تبریک میگمو امیدوارم به موفقیت های بیشتری دست یابید چون لیاقتش رو دارید...
واز تمام کسایی که برای این سایت زحمت کشیدن به ویژه امیرخان ممنونم...

LiOneL999
Friday 15 February 2013, 11:36 AM
نت آهنگ سالم ترین و بهترین سایت تخصصی بوده که دیدم.خوشحالم که بالاترین آرای مردمی رو به دست آوردیم و به همه ی دوستان تبریک می گم.
ضمن تایید حرف های حسین اضافه می کنم ما اگر فعال تر باشیم و سعی کنیم برای هر مشکلی راه حل منطقی پیدا کنیم بهتره. اساتید زیادی در این سایت عضوند که خب کمی کم لطفی می کنند اما یه سری هم واقعا اکتیو هستند،خیلی به کاربرای تازه کار کمک می کنند و واقعا پشتکار تحسین بر انگیزی دارند. (مثل هانی و لاکشمی عزیز،مجتبی و حمید که متاسفانه..)
به هر حال امیدوارم در سالهای بعدی دیگه جایی برای مشکلات در این سایت نباشه، همینطور که الان هم جزء بهترین سایت های تخصصی ایران قرار گرفتیم.
اگر نمونه کار های کابران جدید بیشتر دیده بشه، انتقاد توسط بچه های حرفه ای تر انجام بشه و ما هم سعی کنیم حداکثر تلاشمونو برای ارائه ی کار خوب انجام بدیم، اون وقت سطح سایت تا حد زیادی بالا میاد،حرکات خودجوش کاربران مثل مسابقه ی آهنگسازی که انصافا هانی برایش خیلی زحمت کشید با پشتیبانی بیشتر و بر پایه های محکم تری انجام میشه.

از همه ی دوستان به خصوص امیرخان ممنونم...................................... ...................:41:

Sheida_Asa
Friday 15 February 2013, 12:08 PM
معناي زندگي من معناي ويلن بود !
ويلن سخت بود و از دركش سر باز زد...
همچنان ميخواست مرا بفهمد...:21ox66r:

leilashani
Friday 15 February 2013, 03:25 PM
عزیزم مشکل آدم هایی مثل شما اینه که بسیار کوته بین هستین و افرادی مثل شما باعث میشید هنر مسکوت و راکد بشه برای یک بار هم که شده به گروهی که سعی در خلف هنر هستن احترام بذار :46::46:

piano4all
Friday 15 February 2013, 03:30 PM
با سپاس فراوان از تیم مدیریتی سایت .

از امیر عزیز بسیار سپاسگذار هستم بابت سایت .

قرار بود سطح سایت بالا بره . ولی خبری نشد .

نمیدونم چرا اینجا رو دوست دارم . شاید به خاطر کاربرای هنرمندش باشه .

هر چند خودم رو لایق این جمع هنرمند نمیدونم ولی هر وقت آنلاین میشم کلی انرژی میگیرم .

امیدوارم یک روزی ، فرهنگ استفاده از دنیای مجازی بالا بره .

امیر جان موفق باشید . :9:

ACE
Friday 15 February 2013, 04:53 PM
من هم از همه زحمتکشان خصوصا تیم مدیریت سایت نت آهنگ تشکر می کنم ان شاالله این آراء که نشان دهنده محبوبیت سایت در بین کاربران است پله ای برای پیشرفت هرچه بهتر سایت باشد .....
همه عزیزان خسته نباشید و تبریک

highland
Friday 15 February 2013, 10:08 PM
سلام دوستان میدونم که طبق معمول دیر رسیدم ولی باور کنید عمدی نبود وکمی گرفتاری داشتم،ولی از صمیم قلب برای بهترین شدن نت آهنگ خوشحالم،من خیلی خیلی خیلی راضی ام هیچ وقت فکر نمیکردم با یک دلیل ساده وارد گروه بچه های خوب و هنرمند اینجا بسم و بعدشم وابستگی پیش بیاد،واقعا به اینجا عادت کردم،هنرمندای خوبی رو شناختم و از کاراشون لذت بردم،اینجا خیلی چیزای خوبی به من یاد داد،و واقعا از همه مدیران سایت کمال تشکر رو دارم اینا تعارف نبود،تمام قلب من بود،خسته نباشید میگم به همه امیدوارم سالهای بعد هم این سایت بهترین بشه.ممنونم ازتون

DSK
Saturday 16 February 2013, 07:58 AM
واااااااااااااااااااااااا ی دست جیغ هوراااااااااااااااااااااا اااااااا تبریک از صمیم قلب..............واقعا و انصافا نت آهنگ از هر لحاظ کامله بخصوص هنرمندهای گلی هم داره.................بازم تبریک.........

Spiritual
Saturday 16 February 2013, 08:26 AM
امیدوارم همیشه مثل همین امروز پر نشاط و با انرژی پیگیر مسائل موسیقی کشورمان باشید.

تبریک صمیمانه این عضو کوچک را پذیرا باشید

"این جهان کوه است و فعل ما ندا

سوی ما آید نداها را صدا."

مطمئن باشید پاسخ اینهمه زحمات خود را خواهید گرفت

دست همه دوستان را صمیمانه میفشارم.

دستمریزاد و خسته نباشید

mosastarafa
Saturday 16 February 2013, 10:07 AM
من تو سایت های زیادی عضوم. نه فقط موسیقی بلکه فوتبال و سایت های هواداری وبلاگ و ... ولی واقعا هیچ مدیری رو به اندازه مدیر این سایت با شخصیت و صبور و فرهیخته ندیدم. واقعا لذت بردم.
در پاسخ به دوست عزیزمون که گفته بود یه عده واسه مدیر خودشیرینی می کنن باید گفت که اصلا خود شیرینی تو این زمینه چه فایده ای داره؟ الان من خودشیرینی کردم(به زعم شما) مدیرسایت میاد به من حقوق ماهیانه میده؟

فکر می کنم این حرفا در شان یک محیط فرهنگی نیست. دور هم جمع شدیم بهم یاد بدیم یاد بگیریم. تو این جامعه محدود موسیقی گریز به اطلاعات هم اضافه کنیم از تجربیات هم استفاده کنیم. واقعا چه سودی داره بیایم بحث کنیم که مثلا چرا فلان انجمن کسی پست نذاشته یا ...

در پایان هم به اون دوست منتقد توصیه می کنم که سعی کن از دیدن بهترین و زیباترین لذت ببری در غیر این صورت اگه به خودت تلقین کنی که این بهترین نیست خودت لذت دیدن زیباترین رو از دست دادی از کسی چیزی کم نمیشه

soroushdesign
Saturday 16 February 2013, 04:27 PM
.: تبریک بسیار ویژه :.

erfan_shoja
Saturday 16 February 2013, 10:37 PM
تبریک عرض میکنم کسب این مقام رو در درجه اول به مدیریت سایت و در درجه دوم به تمامی دوستان نت آهنگی که برای اول شدن در این مسابقه به این سایت رای دادند.

karlito
Sunday 17 February 2013, 06:48 PM
تبریک تبریک تبریک

rezamousavi
Sunday 17 February 2013, 10:44 PM
پیروز باشید

m_rv_2008
Monday 18 February 2013, 08:13 AM
آقا به به مباركا باشه ايشالا روزاي بهتري هم داشته باشيد. اين آقاي ان يه كم پارازيت داشت فقط. چيزي تو چنتش نبود. انتقاد به اوني ميگن كه با پيشنهاد همراه باشه. وگرنه اگه پيشنهادي نداشته باشه كه انتقاد نيست ديگه. يه جور زر مفت زدنه. اگر چه خود منم تا حالا دو سه بار از اين سايت اخراج شدم و اخطار گرفتم ولي در كل راضي هستم از فضاش. يه كم بار علمي مطالب توش كم هست. اون هم راه چاره اي نداره . من اون تاپيك " بياين تو تا استيل نوازندگي ويولن رو براتون شرح بدم " كه نوشتم از درصد بالاي كليك روي دكمه تشكر پايين هر پست ميشه فهميد كه همه اونا كه ميومدن دنبال مطالب محتوايي هستن. يه كم تو اين زمينه بچه ها كم كار مي كنن. ميخوام همين كار رو در مورد كمانچه هم بكنم . فعلا تو نظرمه. كمي وقتم باز بشه انجامش ميدم. همه نميتونن برن كلاساي خداتومني اساتيد معروف. همين فضاهاي مجازي جاي همين كاراست.
گله من از سايت هم فقط به خاطر اون بحث رديف و سه تار و اينا بود كه بي دليل منو از تاپيك حذف كرده بودن. اون آقاي كك مكمي هم بي دليل هم هنرمند سال شده بود و هم مدير بخش ويولن. تا ميومديم يه چيزي بنويسيم ميزد پاكش ميكرد ميگفت بي ربط به موضوع تاپيك. خب آقاي مدير از تو دل همين دعواها يه چهار تا چيز درمياد ديگه. بعد زده بود پست هاي منو پاك كرده بود جواباي ديگران به پست هاي منو ولي پاك نكرده بود. خب يكي بياد اينا رو بخونه چي فكر ميكنه ؟
يه اشكال ديگه هم كه سايت داره اينه كه اين شكل جديدش اصلا مطلوب نيست. ( حد اقل از نظر من ) . قبليه بهتر بود. به خصوص اين پستچيه كه مياد رو صفحه. هم خيلي آيكن بزرگي داره و هم خيلي رو مخه .اگه نباشه كه بهتر . اگه نميشه حداقل كوچيكش كن بابا. حالا فعلا هميناش يادمه. تا بعدا ببينم چي يادم مياد.

alex90
Monday 18 February 2013, 05:49 PM
سلام. تبریک به همه بروبچ نت آهنگی بخصوص امیرجان. امیدوارم این موفقیتها همچنان ادامه پیدا کنه. مرسی:41:

Bardya
Monday 18 February 2013, 06:01 PM
manam be onvane ye ozve koochik az note ahang be hame dostan va dastandarkaran tabrik migam

mehdi_sheikhtadi
Tuesday 19 February 2013, 09:14 AM
به همه دوست داران موزیک و مدیرای گل انجمن تبریک میگم....کوچکترین کاری که میتونستمو انجام دادم وبه نت آهنگ رای دادم.....ان شا الله که همیشه در راه درست موفق و پیروز باشین...

wallmaster
Tuesday 19 February 2013, 02:11 PM
ممنونم.

دلتنگ
Thursday 21 February 2013, 05:44 PM
من چند سالی بود که از نت اهنگ دور بودم ولی الان تغییرات رامشاهده میکنم امیدوارم تلاش شما قدمی با شد در جهت پیشرفت سطح اگاهی کاربران

yasinfereshte
Thursday 21 February 2013, 08:36 PM
alye

- - - Updated - - -

alye

- - - Updated - - -

alye

m_account
Friday 22 February 2013, 12:00 AM
دانی که چرا راز نهان با تو نگویند/
طوطی صفتی طاقت اسرار نداری/

میشه بگید راز نهانش کجاست، تا ما هم بدونیم.
معروف هست که میگن اشیاء گران قیمت دست بچه ندید،
ظاهراً این رو باید در مورد شعر هم بکار برد.

sarveazad
Friday 22 February 2013, 07:59 AM
میشه بگید راز نهانش کجاست، تا ما هم بدونیم.
معروف هست که میگن اشیاء گران قیمت دست بچه ندید،
ظاهراً این رو باید در مورد شعر هم بکار برد.

شما درست می فرمایی. برو خوش باش.گیرم نده داداش. نت اهنگ جای جر و بحث نیست که هر کی از راه می رسه سریع جبهه می گیره و می خواد یه بحث تازه راه بندازه.به هر حال اون بحث تموم شده بود و اصلا با کاربر دیگه ای بود.

afallahi871
Friday 22 February 2013, 10:19 AM
سلام به همه ي دوستان عزيز
تازه اين سايت عضو شدم ولي اطلاعات زيادي تونستم بدست بيارم.
تبريك ميگم.
به اميد موفقيت هاي آينده ي شما

cmsdl
Saturday 23 February 2013, 04:31 PM
درود دوستان
منم به نوبه ی خودم تبریک میگم
واقعاً خیلی خوشحال شدم
به امید موفقیت های بعدی نت آهنگ

alirezajan
Monday 25 February 2013, 02:07 PM
سلام من هم به اين موفقيت رو تبريك ميگم درضمن يه كمك ميخواستم .من يه تعدادي نت دانلود كردم الان كه ميخوام چاپ كنم نصفه چاپ ميشه

m_account
Monday 25 February 2013, 04:00 PM
ای بابا شوخی کردم
ناراحت نشید

davari
Monday 25 February 2013, 08:27 PM
سلام به همه ی شما عزیزان و هموطنان و آرزوی سلامتی برای همه شما
من تازه به جمع شما ملحق شدم امیدوارم خیلی چیزهای مفید رو در کنار شما یاد بگیرم
غرض از مزاحمت میخواستم ببینم در باره ساز دیوان (باغلامای ترکی) و نحوه ی پرده بندی و کوک کردن سیم ها (تیونر) و چگونگی قرار گرفتن سیم ها از پایین به بالا و آموزش نت خوانی این ساز زیبا و دلنشین میتونین کمکم کنین و نرم افزارش رو یا .... برام راهنمایی کنین تو دسترسم قرار بگیره ؟ ممنون از بزرگواریتون

mostafa_gorji
Wednesday 27 February 2013, 10:53 PM
سلام دوستان
منم تبریک میگم و واقعا انتخاب درستی بود.