PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استاد تار در شیراز

seyyed97
Thursday 21 February 2013, 07:20 PM
با عرض سلام خدمت دوستان و سروران گرامی کسی در شیراز مربی دلسوز و مجرب تار سراغ داره به بنده معرفی نماید از لطف هم بسیار متشکرم .

chessmaster
Monday 11 March 2013, 09:54 PM
salam duste aziz.
man khodam shagerde ostad bordbar hastam.
ham besyar delsuz o ba sabro hosele hastan.ham yek ostad kamel va tavana.
tuye aabnusam tadris mikonan.felkeye gaaz.

seyyed97
Tuesday 12 March 2013, 04:36 AM
با تشکر از شما دوست عزیز و گرامی

Abbasn
Thursday 21 March 2013, 06:54 PM
با تشکر از شما دوست عزیز و گرامی
استاد تار درشیراز فقط استاد منوچهر پژمانفر , بی نظیر هستند واقعا استاد هستند با اخلاق , صبور و دلسوز .
من در منزل ایشون به فراگیری ساز تار می پردازم.

seyyed97
Saturday 23 March 2013, 01:59 PM
با سلام و تبریک سال نو خدمت شما دوست عزیز در صورت امکان بفرمایید شهریه کلاس استاد پژمانفر چقدر میباشد با تشکر از شما :give_rose:

Abbasn
Sunday 24 March 2013, 02:16 PM
با سلام و تبریک سال نو خدمت شما دوست عزیز در صورت امکان بفرمایید شهریه کلاس استاد پژمانفر چقدر میباشد با تشکر از شما :give_rose:

با سلام و تبریک سال جدید ؛ کلاسها جلسه یک ساعته 20 هزارتومان که در ماه میشود 4 جلسه 80 هزار تومان

javaddehghani
Wednesday 6 May 2015, 01:17 PM
سلام Seyyed 97
من سالها پیش شاگرد استاد پژمانفر بودم و الان دارم دنبالشون می گردم لطفا اگر آدرس یا شماره ای از ایشون داری برام ایمیل کن واقعا ممنونت میشم javaddehghani1978@gmail.com

seyyed97
Friday 8 May 2015, 02:21 PM
سلام کسی از دوستان آدرس یا شماره ای از استاد پژمانفر نداره با تشکر از همه دوستان ایشون نوازنده تار در شیراز هستند

saba2010
Thursday 6 August 2015, 12:24 PM
با سلام :

من میخوام یه تار بگیرم و هیچ تجربه ای در این مورد ندارم و یه مورد گیرم اومده
با مهر
از نوع مشقی ، پوست و سیمش نیاز به تعویض داره میخواستم بدونم می ارزه؟و اینکه فرق تار مشقی با حرفه ای چیه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

seyyed97
Friday 7 August 2015, 05:04 PM
با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز بدین صورت که شما گفتید نمیشه راهنمایی نمود ولی تار مشقی به تاری گفته میشه که صدای کامل و استانداردی نداره و از لحاظ قیمت هم پایین هست و صدای مناسبی که تار حرفه ای داره تار مشقی نداره و بهترین کسی که میتونه کمک شما بکنه استادی هست که انتخاب میکنید بازم سئوالی بود در خدمتم

TADS7202144
Tuesday 23 February 2016, 10:23 PM
استادشاه محمدی

SAEED1355
Saturday 8 April 2017, 08:40 PM
سلام دوست عزیز میشه یه تلفن یا آدرس از استاد پژمانفر برام بفرستید ۰۹۳۶۳۵۷۰۸۱۳

delete4all
Saturday 13 May 2017, 09:45 AM
سلام به همه
ببخشید پست مرده رو دوباره آوردمش بالا
شماره استاد پ
پژمانفر رو میخواستم تویه شیراز؟ 09375285135
دنبال یه استاد خوب و عالی برا تار میگردم تویه شیراز
تازه میخوام شروع کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

Amir777989
Saturday 29 July 2017, 10:58 PM
سلام
استاد محمد صادق ولیئی و استاد میلاد اسماعیلی استادان بسیار خوبی هستند در شیراز

Manranj10
Friday 6 December 2019, 09:34 PM
درود
استاد بهرام رستگار واقعا در عرصه موسیقی بسیار خالصانه و مسلط هستند

Tahashem
Friday 14 February 2020, 07:44 PM
سلام خدمت همه ی دوستان
بنده مدته 4 سال هست که خدمت آقای سعید امیری در آموزشگاه موسیقی نکیسا دارم ساز تار رو آموزش میبینم و ایشون رو پیشنهاد میکنم به چند دلیل:
اول اینکه بسیار پر انرژی هستند، خیلی وجدان کاری دارن و ثانیه ای از وقت هنر جو رو تلف نمیکنن، حتی من بارها دیدم که موبایلشون رو سر کلاس خاموش میکنن.
دوم بسیار پایه ای و آکادمیک تدریس میکنن و مباحث تئوری رو بسیار ریشه ای برای هنر جو توضیح میدن و مکتوب میکنن و تنها چیزی رو که به عهده ی هنر جو میذارن فقط و فقط تمرین هست و تمرین
سوم اینکه به تمرین هنر جو اهمیت میدن و هر لحظه پاسخگوی سئوالات هنر جو هستند. آدرس آموزشگاه نکیسا هم چهارراه بنفشه هست، اینم تلفن آموزشگاهه:
071‪32340693_7
البته فکر میکنم آموزشگاه سرایش هم کلاس دارن.

Saat1367
Friday 14 February 2020, 08:50 PM
سلام
من خودم چند ساله با آقای امیری در آموزشگاه نکیسا کار میکنم، خیلی راضی هستم و البته دوستان و کاربرای دیگه هم توضیحاتی در موردشون نوشتن که انصافا به حق هم نوشتن.

- - - Updated - - -

سلام
من خودم چند ساله با آقای امیری در آموزشگاه نکیسا کار میکنم، خیلی راضی هستم و البته دوستان و کاربرای دیگه هم توضیحاتی در موردشون نوشتن که انصافا به حق هم نوشتن.

Bss
Friday 18 December 2020, 03:18 PM
سلام ودرود تلفن آقای امیری را می خواستم