PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تريل

maryamgerami
Friday 22 February 2013, 01:06 PM
سلام دوستان. من يك هفته ايي ميشه كه شروع كردم به زدن تريل. ولي مشكلم توي تريل اينه كه مضراب خيلي محكم به سيم ميخوره و به قول استادم فقط صداي تق تق ميده يعني صداي نت ها شنيده نميشه اگه بخوام صداي نت ها خوب بياد بايد اهسته بزنم ولي تريل سرعت ميخواد و من هركاري مي كنم نميتونم وقتي با سرعت مي زنم صداي نتهام به خوبي شنيده بشه . از دوستان مي خوام منو راهنمايي كنند.

tazvir
Saturday 23 February 2013, 03:06 PM
با سلام بهترین راهنمایی برای شما با وجود 1 هفته از آغاز تمرین صبر و ادامه مستمر تمرین ها می باشد عجله نکنید برای رسیدن به مرحله ای که نیاز به طی شدن زمان خاص خودش رو داره و این زمان هم بستگی به پشتکار شما خواهد داشت پس بیشتر تمرین کنید.
موفق و سربلند باشید

r_a_m_i_n
Sunday 24 February 2013, 06:33 PM
سلام دوستان. من يك هفته ايي ميشه كه شروع كردم به زدن تريل. ولي مشكلم توي تريل اينه كه مضراب خيلي محكم به سيم ميخوره و به قول استادم فقط صداي تق تق ميده يعني صداي نت ها شنيده نميشه اگه بخوام صداي نت ها خوب بياد بايد اهسته بزنم ولي تريل سرعت ميخواد و من هركاري مي كنم نميتونم وقتي با سرعت مي زنم صداي نتهام به خوبي شنيده بشه . از دوستان مي خوام منو راهنمايي كنند.درود...معمولا کسانی که تازه تریل میزنن...صدای مضراب چپشون نمیاد...و نت مضراب چپ خورده میشه...به نت مضراب چپ دقت کن که شفاف صداش بیاد.....دست راستش که راخته فقط حرکت پیاپی راست و چپه....فقط باید منظم بشه با دست چپ

amz_31
Wednesday 6 March 2013, 10:44 AM
دوست عزیز اول با سرعت کم شوع کن به تریل زدن و کم کم سرعت رو زیاد کن تا جایی که ببینی تریلت شفافه سرعتت رو بیشتر نکن، این موضوع رفته رفته بهتر میشه ولی ازش سرسری رد نشو

maryamgerami
Thursday 7 March 2013, 08:41 AM
مرسی دوستان از راهنماییاتون

maryamgerami
Tuesday 26 March 2013, 04:23 PM
سلام دوستان یه خواهشی ازتون دارم اگه ممکنه درس 27 کتاب دوم کیوان ساکت که همین تریل هست رو برام بزنین . استادم یکماه رفته مسافرت معلوم نیست کی برگرده نمیدونم تریلو درست می زنم یا نه . خودم فکر می کنم زدنم مشکل داره . اگه یکی از شما بتونه این درسو برام بزنه و بزاره اینجا ممنون میشم . فقط ی خواهش چون من مبتدی ام نمی خوام خیلی تند زده بشه در حد معمول و تا حد امکان اهسته . مرسی.

maryamgerami
Saturday 6 April 2013, 04:17 PM
یعنی هیچکس نبود به من کمک کنه ؟؟؟؟؟؟:17:

maryamgerami
Saturday 13 April 2013, 04:05 PM
دوستان من تقریبا موفق شدم که تریل رو خوب بزنم . واقعا اگر کمک شما نبود من نمی تونستم دستتون درد نکنه و مرسی از راهنمائیاتون.................!!!!!!!!! !!!!:16: