PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسم ساز شما چیه ؟

mostafa_fz
Monday 25 February 2013, 11:42 PM
خیلی جاها دیدم کسایی که ساز میزنن و تقریبا به صورت جدی به نوازندگی علاقه دارن واسه ساز های خودشون اسم میزارن مثل خیلی از بچه های همین جا و توجیه این کارشون هم اینه که میگن وقتی شما واسه سازت اسم انتخاب مبکنی یه رابطه دیگه به جز نوازنده و ساز باهاش ایجاد میکنی و این باعث میشه با سازت بهتر جفت بشی و بتونی بازده ی بیشتری ازش بگیری . اما این موضوع همیشه برای من بی معنی بوده .
خود من به شخصه 3 تا هارمونیکا و یه گیتار دارم که خوب مثل هر نوازنده ای خیلی به سازهام علاقه دارم اما هیچ وقت نتونستم واسه اونا اسمی بزارم چون بنظرم کار لوسیه حالا از دوستان تقاضا دارم ساز هایی که دارن رو با ذکر مدلش بگن و اگه اسمی هم براش گذاشتن بنویسن و دلیل این کارو هم بگن .
با این کار هم با سازه های همدیگه آشنا میشیم و میتونیم سوالای تخصصی رو از آدم وارد در اون مسئله بپرسیم هم شاید این مسئله کمکی به دوستان دیگه و از جمله خود من بکنه برای ارتباط بهتر با سازهاشون .

Patriote
Tuesday 26 February 2013, 07:07 AM
سلام، من الان یه دونه Golden cup 24 دارم.البته یه دونه Ocean Star هم سفارش دادم که نمی دونم چرا هنوز به دستم نرسیده، تو سازا دوست دارم یه روزی Golden melody رو داشته باشم، کسی می دونه قیمتش چنده؟

mostafa_fz
Tuesday 26 February 2013, 10:45 AM
سلام، من الان یه دونه Golden cup 24 دارم.البته یه دونه Ocean Star هم سفارش دادم که نمی دونم چرا هنوز به دستم نرسیده، تو سازا دوست دارم یه روزی Golden melody رو داشته باشم، کسی می دونه قیمتش چنده؟

دوست عزیز قبل ازینکه بخوایم درباره ساز و قیمتش حرف بزنیم درباره اسم گذاری و صحیح یا غلط بودنش سوال کرده بودیم
لطفا با دقت بیشتری به موضوعات پاسخ بدید

masushassani
Tuesday 26 February 2013, 11:04 PM
سیدل کروماتیک دلوکس
اسمش هم "شهباز" هس!!!

ac120
Tuesday 26 February 2013, 11:37 PM
من چون اعتقاد دارم موسیقی یک نوع ارتباط قلبیه
و نیاز به اسم نداره چون حتی همون صدای ساز برای آدم یه جور علامت میشه

BabakNps
Wednesday 27 February 2013, 04:11 PM
خیلی خیلی تاپیک باحالی زدی آقا مصطفی ممنون
من هم یک گیتار یک فولوت ریکوردر و یک ویالن و 2 تا هارمونیکا دارم و برای هر کدام اسم گذاشتم چرا که با اسم گذاشتن برای سازم احساس میکنم برای سازم شخصیت قاعل شدم و براش ارزش ارزش بیشتری قاعل شدم هارمونیکاهام یکیش سوان 10 سوراخه هست به اسم میشال و یکی هم که تازه خریدم هاهنر 270 Deluxe هست که بخاطر علاقه ام به آهنگ For Elise اسم ساز جدیدم رو گذاشتم Elise
یک خاطره هم براتون میگم زمانی که هارمونیکا جدیدم رو گرفتم هارمونیکا قبلیم یعنی سوان ام باهام قهر وحشتناکی کرد یعنی گمش کردم نزدیک یک روز دنبالش بودم تا بالاخره پیداش کردم
ولی اگر برای سازتون اسم نگذاشتید حتما بگذارید چون اینکار باعث میشه برای سازتون شخصیت فاعل بشید و بیشتر دوستش بدارید.

MrAmirreza
Thursday 28 February 2013, 01:50 PM
تاپیک جالبی بود!:41:
بنده هم تازه عضو شدم!این اولین ارسالم هستش!
1سال و یخورده بیشتره که عود(بربت) میزنم!عود ترکیه ای آکوستیک هستش!
یک دستگاه هم کیبورد yamaha psr-170 دارم :10: که واسه تئوری و ... ازش استفاده میکنم!
اسمم واسشون انتخاب نکردم!به نظرتون چی میخوره به این 2تا؟:39:

mostafa_fz
Thursday 28 February 2013, 03:13 PM
خیلی خیلی تاپیک باحالی زدی آقا مصطفی ممنون
من هم یک گیتار یک فولوت ریکوردر و یک ویالن و 2 تا هارمونیکا دارم و برای هر کدام اسم گذاشتم چرا که با اسم گذاشتن برای سازم احساس میکنم برای سازم شخصیت قاعل شدم و براش ارزش ارزش بیشتری قاعل شدم هارمونیکاهام یکیش سوان 10 سوراخه هست به اسم میشال و یکی هم که تازه خریدم هاهنر 270 Deluxe هست که بخاطر علاقه ام به آهنگ For Elise اسم ساز جدیدم رو گذاشتم Elise
یک خاطره هم براتون میگم زمانی که هارمونیکا جدیدم رو گرفتم هارمونیکا قبلیم یعنی سوان ام باهام قهر وحشتناکی کرد یعنی گمش کردم نزدیک یک روز دنبالش بودم تا بالاخره پیداش کردم
ولی اگر برای سازتون اسم نگذاشتید حتما بگذارید چون اینکار باعث میشه برای سازتون شخصیت فاعل بشید و بیشتر دوستش بدارید.

دوست عزیز نظرتون برای من محترمه اما خوب به عقیده من شخصیت قائل شدن برای ساز به نحوه نگهداریش تمیز کردنش درست نواختنش و ارزشمند دونستن اونه نه به اسم . وقتی شما واسه یه ساز اسم میزاری یه رابطه مجازی درست میکنی که هیچ اهمیتی نداره و شاید هم مسخره به نظر برسه . چیزی به اسم قهر کردن ساز هم وجود نداره این فقط یه اتفاق کاملا ساده هست که میتونه هر زمانی رخ بده . خیلی عذر میخوام که این مثال رو میزنم اما این حرفا منو یاد قبایلی میندازه که واسه طوفان و سیل روح خرس بزرگ و قهر خدایان رو دلیل میدونستن. هم زمان شدن دوتا اتفاق باهم لزوما به این معنی نیست که اون دوتا اتفاق بهم ربط دارن ...
بازم عذر میخوام از جسارتم فقط از عقاید خودم دفاع کردم و امیدوارم به سخت ترین شکل به چالش کشیده بشم

mostafa_fz
Thursday 28 February 2013, 03:24 PM
تاپیک جالبی بود!:41:
بنده هم تازه عضو شدم!این اولین ارسالم هستش!
1سال و یخورده بیشتره که عود(بربت) میزنم!عود ترکیه ای آکوستیک هستش!
یک دستگاه هم کیبورد yamaha psr-170 دارم :10: که واسه تئوری و ... ازش استفاده میکنم!
اسمم واسشون انتخاب نکردم!به نظرتون چی میخوره به این 2تا؟:39:

دوست عزیز ورود شما رو به جامعه مجازی اما صمیمی موسیقی خوش آمد میگم و تشکر میکنم ازینکه اولین پستتون رو توی این تاپیک گذاشتید . من از مخالفان اسم گذاری برای ساز هستم و بهتره این سوال رو بقیه دوستان جواب بدن
ضمنا شما میتونید برای بحث های تخصصی و اظهار نظرات کاربردی تر به بخش عود هم سر بزنید . لینکش اینه
You can see links before reply

Patriote
Thursday 28 February 2013, 03:33 PM
دوست عزیز نظرتون برای من محترمه اما خوب به عقیده من شخصیت قائل شدن برای ساز به نحوه نگهداریش تمیز کردنش درست نواختنش و ارزشمند دونستن اونه نه به اسم . وقتی شما واسه یه ساز اسم میزاری یه رابطه مجازی درست میکنی که هیچ اهمیتی نداره و شاید هم مسخره به نظر برسه . چیزی به اسم قهر کردن ساز هم وجود نداره این فقط یه اتفاق کاملا ساده هست که میتونه هر زمانی رخ بده . خیلی عذر میخوام که این مثال رو میزنم اما این حرفا منو یاد قبایلی میندازه که واسه طوفان و سیل روح خرس بزرگ و قهر خدایان رو دلیل میدونستن. هم زمان شدن دوتا اتفاق باهم لزوما به این معنی نیست که اون دوتا اتفاق بهم ربط دارن ...
بازم عذر میخوام از جسارتم فقط از عقاید خودم دفاع کردم و امیدوارم به سخت ترین شکل به چالش کشیده بشم

اگه اجازه بدین و قابل بدونید نظر من هم اینه:
وقتی که برای یه چیز شخصیت قائل می شی بهش احترام میذاری و درست ازش نگهداری میکنی و نمیذاری آسیبی بهش برسه.
شاید مثال بی ربطی باشه ولی درست مثل سامورایی ها که به شمشیرشون احترام میذارن و با اون به ادب رفتار میکنن، این باعث میشه که ازش درست نگهداری کنن و طرز درست استفاده کردنشو یاد بگیرن.
خود شرکت HOHNER هم ته بروشورش نوشته:
IF YOU ARE GOOD TO YOUR HARMONICA IT WILL BE GOOD AT YOU

ولی خوب بازم هرکسی نظر خودش رو داره.
این هم نظر منه،تو وسایل دیگه هم تجربه کردم،خیلی جواب میده،کافیه امتحان کرد...

BabakNps
Thursday 28 February 2013, 05:00 PM
دوست عزیز نظرتون برای من محترمه اما خوب به عقیده من شخصیت قائل شدن برای ساز به نحوه نگهداریش تمیز کردنش درست نواختنش و ارزشمند دونستن اونه نه به اسم . وقتی شما واسه یه ساز اسم میزاری یه رابطه مجازی درست میکنی که هیچ اهمیتی نداره و شاید هم مسخره به نظر برسه .

من نمیخواهم دفاع کنم از حرفم چون کسی که اسم میگذاره برای سازش مطمعنا براش اونقدر ارزش قاعل هست که درست ازش اشتفاده کنه و نگهداری کنه. اما من خودم به شخصه واسه هر چیزی که دوست داشته باشم اسم نمیگذارم اما سازم برام یه چیز متفاوته باهاش عشق میکنم زندگی میکنم و دوست دارم برای هر کدومشون شخصیت ویژه ای قاعل بشم. حالا شما بیا با من بجنگ حرفهای منو مسخره کن(البته از نوع محترمانش) من ناراحت نمیشم ولی این قدر خشک به سازت نگاه نکن من حتی اگر یک روز هم ساز نزنم (که امکان نداره نزنم چرا که ساز دهنی رو برای این انتخاب کردم که هر جایی میشه برد و نواختشو لذت موسیقی رو برد) احساس میکنم روز سرد بی روحی داشتم و احساس خوبی در اون روزم ندارم واسه همچین چیزی به این مهمی در زندگیم دوست دارم اسم بگذارم که ارزشی که براش قاعلم و احساسی که بهش دارم رو نشون بدم چه دیگران مورد تمسخر قرار بدن و چه نه....

Patriote
Thursday 28 February 2013, 08:14 PM
امروز برای هارمونیکام اسم انتخاب کردم SAKURA که در زبان ژاپنی معنیش میشه شکوفه ی گیلاس.
چه طوره؟

BabakNps
Friday 1 March 2013, 12:21 AM
امروز برای هارمونیکام اسم انتخاب کردم SAKURA که در زبان ژاپنی معنیش میشه شکوفه ی گیلاس.
چه طوره؟

تبریک میگم پاتریوت چه اسم زیبایی

Patriote
Friday 1 March 2013, 12:48 AM
تبریک میگم پاتریوت چه اسم زیبایی

مرسی.بازم نمونه کار بذار از الیزه خانم.ما رو با نفس گرمت شادمون کن،خوشحال میشیم...

- - - Updated - - -

برادر مصطفی، اینقدر هم real بودن زیاد مناسب نیست،بالاخره شما که نوازنده ی ماهری هستین باید یه کمی احساسی تر رفتار کنید، وگرنه اگر بخوایم از دیدگاه رئال به موضوع نگاه کنیم، کلا هوا از یه طرف هارمونیکا میاد و از طرف دیگه هم میره و صدای ساز باد هواست...

BabakNps
Friday 1 March 2013, 01:16 AM
مرسی.بازم نمونه کار بذار از الیزه خانم.ما رو با نفس گرمت شادمون کن،خوشحال میشیم...

والا الیز خیلی جیغ جیغو هست نو هست دیگه تا یکم آب بندی بشه باید با جیغاش بسازم ولی یکم که آروم شد در اولین فرصت نمونه کار میدم باهاش، خودمم هم خیلی دوست دارم مقایسه کنیم صداشو با صدای سوان قبلی.

Erfan_bigboss
Tuesday 5 March 2013, 12:12 PM
با تشکر از تاپیک باحالتون!!!
من هم به این خاطر که ارادت و احترام خاصی واسه NINO ROTA قائلم اسم سازمو گذاشتم NINO
چطوره دوستان!؟!؟؟!

Patriote
Tuesday 5 March 2013, 12:48 PM
احسنت به آواتارتم میاد...فقط نگفتی مدلش چیه؟

Erfan_bigboss
Tuesday 5 March 2013, 02:18 PM
در حال حاضر یه هارمونیکای سوان 1040 دارم که همونطور که گفتم اسمشو گذاشتم NINO

Mojahed
Sunday 10 March 2013, 03:31 AM
من تا حالا به اسم فکر نکردم ولی میدونم هر ساری جنسیت مذکر و مونث داره ،،،!
مثلاً گیتار کلاسیک زن هست ،، ،!!
فکر کنم گیتار فلامنکو باید مرد باشه ،!!!
من یه HOHNER hard boper دارم با یک سوان ۱۲۴۸ و بک ساز ده سوراخ کروماتیک چینی ،،،فکر کنم اگه برای اون اولی بخوام اسم بذارم بگم " دوستی"
راستی من یه گربه سفید دارم اسمش برف برفی هستش ،،
گربه های قبلی هم که داشتم اسماشون به ترتیب از اولین گربه :
بیاکو-
ریزریزک !-
ببری-
مورمورک -( بیچاره ماشین لهش کرد)!!
موریانک -
ریزتیزک -
دم تیزک - !!
شرمنده از ساز رفتم تو حیوان خانگی ..،،
ممنون

SOBHANTOTo3
Monday 11 March 2013, 09:49 AM
من به دلیل علاقم به سبک کلاسیک سازم رو هارمونیکا کلاسیک می نامم :D

Patriote
Monday 11 March 2013, 12:39 PM
من به دلیل علاقم به سبک کلاسیک سازم رو هارمونیکا کلاسیک می نامم :D

سلام.به افتخار برگشتن آقا سبحان همه یه کف مرتب...:41::41::41:

harmonica_22
Sunday 28 April 2013, 10:53 PM
سلام. این پست دوم من هست :10: پست اول رو سوال پرسیدم. قبلا گیتار کلاسیک میزدم ولی به سازدهنی علاقه شدیدی داشتم. تازه اومدم یاد گرفتم (1 ماهه) چون از گیتار خیلی خوشم نیومد اسمی براش انتخاب نکردم. ولی از بچگی عاشق ترمولو بودم. خودم نداشتم ولی پسر عموم داشت, هر وقت میرفتم خونشون با هزار التماس میگرفتم یکم میزدم. برای همین هم عاشق ترمولوی سوان خودم شدم. اسمش وانگ هست (چون خودش چینیه اسمش هم چینیه) به معنی پادشاه.
برای کروماتیکم هم اسم انتخاب نکردم چون میدونم میخوام بفروشمش. اسم دیاتونیکم هم ریزه هست. وقتی بعد از 3 روز انتظار از بسته پستی درش آوردم از کوچیک بودنش جا خوردم. :21:
همشون هم سوان هستن.

Patriote
Monday 29 April 2013, 05:40 AM
وای چه اسما ی قشنگی، ریزه ی شما چند سوراخ هست؟

harmonica_22
Monday 29 April 2013, 10:22 AM
وای چه اسما ی قشنگی، ریزه ی شما چند سوراخ هست؟

خیلی ممنون. ریزه ده سوراخه هست. امروز توی باغ ارم (شیراز) صداش بالاخره درست شد و به دلم نشست.

siavash34
Friday 3 May 2013, 05:16 AM
خب هارمونیکاهای من هم اسم دار شدن ، اسم دیاتونیکم : مارس ، اسم کروماتیکم : مرسده.

mohsen741
Wednesday 8 May 2013, 09:19 AM
چه جالبه...
این تاپیک با تفکر بیهوده بودن اسم روی ساز گذاشتن درست شد ...
اما حالا نوید اسم دار شدن رو توش میبینیم...

زنده باد حس زنده ی موسیقی...
زنده باد جان پر تراوت ساز ها !

mute92
Wednesday 8 May 2013, 12:34 PM
ساز من ( سنتور ) اسم نداره
اما باهاش حرف مي زنم و به اصطلاح به سر و گوشش دست مي كشم .
چون از جنس چوبه و يك روزي حس داشته و زنده بوده پس روح هم داره .
ارتباط برقرار كردن با سازي مثل سنتور يك ارتباط عرفاني است .
من شنيدم بعضي از افراد ( درويشهاي كرمانشاه )پشت سازشون ( مثل دف ، تنبور و سنتور )با وضو مي شينند .
هر ساز در هر فضايي روح همون فضا رو مي گيره در اتاق يك جور و در سالن جور ديگه .

mohsen741
Wednesday 8 May 2013, 01:36 PM
من میشناسم کسانی رو که با وضو نت نویسی میکنن...
با وضو کلارینت مینوازند..
ساکسوفون..حتی هارمونیکا!!

دنیای موسیقی مقدسه!

برای اینکه اسپم نباشه..
اسم هارمونیکای ترمولوی دوم من پریا هست...

harmonica_22
Wednesday 8 May 2013, 02:54 PM
امروز اولین ساز حرفه ای خودم رو سفارش دادم. یه اس یو 24 سوزوکی(ترمولو اکتاو) میخوام اسمش الیس باشه. :)

Patriote
Wednesday 8 May 2013, 03:19 PM
مبارک باشه. پس میخوای بسلامتی کانتری کار کنی.
واقعا سبک باحالیه ...

harmonica_22
Wednesday 8 May 2013, 03:51 PM
مبارک باشه. پس میخوای بسلامتی کانتری کار کنی.
واقعا سبک باحالیه ...
آره. واقعا سبک باحال و جالبی هست. ولی با یک کم دست کاری و کوک کردن ساز میخوام نت Bb هم بهش بدم که بتونم بلوز هم کار کنم. دارم تمرین میکنم از تک نت های ردیف بالا هم استفاده کنم. پس سازم در کل ناقص نمیشه :5:

Patriote
Wednesday 8 May 2013, 05:20 PM
آره. واقعا سبک باحال و جالبی هست. ولی با یک کم دست کاری و کوک کردن ساز میخوام نت Bb هم بهش بدم که بتونم بلوز هم کار کنم. دارم تمرین میکنم از تک نت های ردیف بالا هم استفاده کنم. پس سازم در کل ناقص نمیشه :5:

ردیف بالا صداش زیرتره، به نظر من اگه با ردیف پایین بزنی خیلی قشنگتر میشه.
البته نظر شخصیمه.
ضمننا منتظر نمونه کارهات هم هستم.

شرمند که از بحث اصلی منحرف شدم.

mostafa_fz
Thursday 9 May 2013, 11:23 PM
چه جالبه...
این تاپیک با تفکر بیهوده بودن اسم روی ساز گذاشتن درست شد ...
اما حالا نوید اسم دار شدن رو توش میبینیم...

زنده باد حس زنده ی موسیقی...
زنده باد جان پر تراوت ساز ها !

اهم اهم....
ما اومدیم
جسارتا آقا محسن این تاپیک هدفش بیهودگیه اسم گذاشتن برای سازها نبود فقط نظر شخصیه بنده بود که طوری مطرحش کردم که یه بحث جنجال بر انگیز رو بتونه برپا کنه که شکر خدا به هدفم هم رسیدم
خوشبختانه نظرات جالبی مطرح شد که زاویه دید من رو وسیع تر کرد امیدوارم واسه بقیه هم همین طور باشه

mohsen741
Friday 10 May 2013, 09:01 PM
جناب مصطفی...
بنده سعی میکنم با انصاف پست بگذارم..
منظور من نوشته های شما نبود و کل موضوع بود اما حالا که مطرحح کردین..خب..
نوشته های شما اینه :

خیلی جاها دیدم کسایی که ساز میزنن و تقریبا به صورت جدی به نوازندگی علاقه دارن واسه ساز های خودشون اسم میزارن مثل خیلی از بچه های همین جا و توجیه این کارشون هم اینه که میگن وقتی شما واسه سازت اسم انتخاب مبکنی یه رابطه دیگه به جز نوازنده و ساز باهاش ایجاد میکنی و این باعث میشه با سازت بهتر جفت بشی و بتونی بازده ی بیشتری ازش بگیری . اما این موضوع همیشه برای من بی معنی بوده .
خود من به شخصه 3 تا هارمونیکا و یه گیتار دارم که خوب مثل هر نوازنده ای خیلی به سازهام علاقه دارم اما هیچ وقت نتونستم واسه اونا اسمی بزارم چون بنظرم کار لوسیه حالا از دوستان تقاضا دارم ساز هایی که دارن رو با ذکر مدلش بگن و اگه اسمی هم براش گذاشتن بنویسن و دلیل این کارو هم بگن .
با این کار هم با سازه های همدیگه آشنا میشیم و میتونیم سوالای تخصصی رو از آدم وارد در اون مسئله بپرسیم هم شاید این مسئله کمکی به دوستان دیگه و از جمله خود من بکنه برای ارتباط بهتر با سازهاشون .
والا وقتی میگین توجیه...بنظر نمیاد که برای جنجالی کردن بحث باشه...
نمیدونم!!!
از طرفی هم گفتین :

شاید این مسئله کمکی به دوستان دیگه و از جمله خود من بکنه برای ارتباط بهتر با سازهاشون .

که خب میتونه نشون بده نظر منفی ای بر این نکته ندارین!
نمیدونم!..
شاید هایی هست..!

جسارتا آقا محسن این تاپیک هدفش......

نه چه جسارتی این حرفا چیه!.
بنده مگه جز خدمتگذار که شاید بتونه راهنمایی هایی بکنه چیز بیشتری هستم اینجا؟..
نفرمایید..

دوستانم اسم اولین کلارینتم که دخترم بود طنین بود...متاسفانه فوت شد!!!
کلارینت دومم اسمش ققنوس هست...

tirdokht
Tuesday 13 August 2013, 09:52 PM
سلام من 3 تا هارمونیکا دارم 2 تا ترمولو که یکیش نفس که بیش از 22 سال داره(داخلش از چوب) و مریضه براش دعا کنید و یکی دیگش رها که مارک suzuki هست و اونم حدود 2 سال سن داره یه دونم کروماتیک دارم مارک Larry Adler که 12 سوراخست و 1 سال خورده ای سن داره ولی اسمی هنوز نداره زیاد باهاش okht نشدم ولی اولین اجرام با اون بود و تنها با اون بوده که جلو بقیه ساز زدم

aeseraji
Saturday 24 August 2013, 09:03 PM
سوان 10 سوراخه... مدل 1020!!!!!
شاید هم Golden Cup 24 سوراخه یا Swan 1040 هم گرفتم!!! (بستگی به راهنمایی دوستان داره!!!!)
:)

mohsen741
Sunday 25 August 2013, 12:13 PM
آخي....
چه خوبه...نفس و رهافقط مال خوده خودتن......:5:
نفس هم نگرانش نباش..يكم مريضي بخاطر سنشه...طبيعيه....

سوان 1040 و 1020 كه مدل سازه!....اسم نگذاشتين براشون؟؟؟

tirdokht
Sunday 25 August 2013, 02:45 PM
آخي....
چه خوبه...نفس و رهافقط مال خوده خودتن......:5:
نفس هم نگرانش نباش..يكم مريضي بخاطر سنشه...طبيعيه....

سوان 1040 و 1020 كه مدل سازه!....اسم نگذاشتين براشون؟؟؟

نه خیلی شیک و مجلسی با پسر همسایه شریکی استفاده میکنی کسیم نفهمه :10::3:
آره نفس بیچاره سنش از منم بیشتر حالا قرار دیگه بزارمش تو دکور :4:

ab_bb22
Sunday 25 August 2013, 05:42 PM
امروز چهارمین روزیه که فلوت ریکوردر میزنم. سازم رو خیلی دوست دارم. صبح که از خواب پا میشم؛ اول ساز میزنم تا گشنم که شد؛ میرم صبحانه و نهار رو باهم میخورم.بعد دوباره تا شب ساز میزنم.حیف شبا خوانواده خوابن ؛وگرنه شب تا صبحم فلوت میزدم. خیلی سازم رو دوست دارم. البته هنوز اسمی براش نذاشتم؛ یه جوارایی حسش نیست.

aeseraji
Sunday 25 August 2013, 09:13 PM
انتخاب کردم!!! اسمش سوان 1020 ام Django شد...!!! اسمش به صداش می خوره!!!!!!

فلوت هم ساز باحالیه!!! امیدوارم روزی فلوت هم یاد بگیرم(البته اگه قبل از اون هارمونیکا رو کامل یاد گرفتم!)!!!

آقا محسن می شه این جا یه راهنمایی کنید ما رو:
You can see links before reply(%D8%AC%D9%87%D8%AA-%D8%AE%D8%B1%D9%8A%D8%AF)/page31

مرسی!

behnam200
Sunday 25 August 2013, 09:49 PM
یه فندر american standard bass دارم صداش میکنم سیبیل D:
یه KORG PA 800 هنوز اسم واسش نذاشتم چون تقریبا هر نوع صدایی ازش در میاد

mohsen741
Sunday 25 August 2013, 10:26 PM
نه خیلی شیک و مجلسی با پسر همسایه شریکی استفاده میکنی کسیم نفهمه :10::3:
آره نفس بیچاره سنش از منم بیشتر حالا قرار دیگه بزارمش تو دکور :4:

آخي....
هرچند وقت باهاش حرف بزن تميزش كن دلش نگيره...
:17:

یه KORG PA 800 هنوز اسم واسش نذاشتم چون تقریبا هر نوع صدایی ازش در میاد
من به pa 80 خودم ميگم پهلوون..:21:

امروز چهارمین روزیه که فلوت ریکوردر میزنم.
اميدوارم همينجوري ادامه بدين و روز بروز به قله هاي موفقيت نزديك بشين..

tirdokht
Monday 26 August 2013, 12:09 AM
چشم فعلا که مهمانی واسه خودش
:3:

Jupiter1000
Monday 26 August 2013, 03:09 PM
ترومپت ژوپیتر 1000

نی چمک
ویولن عزیزم هم دست سازه :21ox66r:

mohsen741
Monday 26 August 2013, 06:00 PM
ژوپيتر جان اينا اسمه؟

منظور اسميه كه شما روي سازت گذاشتي!....

Jupiter1000
Saturday 31 August 2013, 04:42 PM
ژوپيتر جان اينا اسمه؟

منظور اسميه كه شما روي سازت گذاشتي!....

ن عزیز من، اسم سازنده های ساز های من اینا هستند. نی من رو آقای چمک ساخته، ترومپت منم مارکش ژوپیتر 1000 هست و ویولنم هم دست سازه ایرانیه.
اوکی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohsen741
Saturday 31 August 2013, 06:50 PM
عزيز من ميدونم....اينجا جاي مدله ساز و اسم شركت سازنده و برند نيست!.....
اينجا اسمي كه خودت براي سازت گذاشتي و صداش ميكني بايد بگي!!!!!!

talaneh
Saturday 14 September 2013, 11:25 AM
اینم از اسم دخترای من :
گیتار کلاسیکم لولی
هارمونیکام لعبت
گیتار الکتریکم لیدا

Piano_king
Saturday 14 September 2013, 01:35 PM
​picky

mohsen741
Sunday 15 September 2013, 08:33 PM
talaneh ؟
دختراتو به پسراي من ميدي؟؟:5:
(You can see links before reply)

mona12
Sunday 15 September 2013, 08:38 PM
melody با mona هم هماهنگه :10:
اسم ویولنم هم rex هست

mohsen741
Sunday 15 September 2013, 08:51 PM
ملودي خانوم كي هستند اونوقت؟

mona12
Sunday 15 September 2013, 09:32 PM
ملودي خانوم كي هستند اونوقت؟
نام پیانوم MELODY هست
و ویولنم هم REX

mahsa_d
Monday 16 September 2013, 11:08 AM
سه تارم ...نورا

سنتورم ... ناصر { بخاطر مُهرش : )) }

تنبکم ... مَها

aliarashi
Monday 16 September 2013, 11:25 AM
پیانو

mohsen741
Tuesday 17 September 2013, 08:38 PM
سه تارم ...نورا

سنتورم ... ناصر { بخاطر مُهرش : )) }

تنبکم ... مَها

مها...
چه اسم نازنينيه.....

tirdokht
Wednesday 18 September 2013, 09:01 AM
talaneh ؟
دختراتو به پسراي من ميدي؟؟:5:
(You can see links before reply)

محسن چی شد؟خودمون رو آماده کنیم یا نه ؟

mohsen741
Thursday 19 September 2013, 11:17 PM
جواب خواستگاري رو ندادن كه.....

saeedd
Friday 20 September 2013, 01:06 PM
casio at-3
(keyboard)

melika1377
Friday 20 September 2013, 04:16 PM
ملودی باران : ویولنم

aeseraji
Friday 20 September 2013, 05:09 PM
خیلی برام جالبه!!!!!!!!!! کسایی که کلا ملودیکا یا سازدهنی ندارن چه جوری پاشون به این فروم کشیده میشه و اسم سازشون هم این چا می نویسن؟!!!؟!؟! :دی :دی :دی

ملودیکا سوزوکی: Nino

mohsen741
Friday 20 September 2013, 11:44 PM
حتما كه نبايد هارمونيكا يا ملوديكا داشته باشن....
بيان خيلي هم عاليه...
و بقول شما جالب...

:am

aeseraji
Saturday 21 September 2013, 07:27 PM
نه! نه این که بد باشه!!! فقط برام جایه تعجبه که این جا رو چه جوری پیدا میکنن؟! :دی!

Patriote
Sunday 22 September 2013, 06:25 AM
آخرین ارسال های سایت اگه اشتباه نکنم نشون داده میشه، شاید واسه همونه:39:

aeseraji
Sunday 22 September 2013, 09:31 AM
آره شاید!!!!!! :)

dangsho
Sunday 22 September 2013, 09:36 AM
الان من تار میزنم گیتار میزنم پامم به اینجا باز شده/////کسی حرفی داره؟:))))))

- - - Updated - - -

سازهامم اسم ندارن!!!!!!!!!!!بازم کسی حرفی داره؟؟؟:)))

Patriote
Sunday 22 September 2013, 10:00 AM
بسیار هم عالی،
من، نه--- من حرفی ندارم :26: حالا چرا اینقد خشن ...

اصلا بیاین سازتونو معرفی کنین، بخدا اونام آدمن(:21:) دل دارن واسه خودشون، بدو بدو :clapping:

aeseraji
Sunday 22 September 2013, 12:15 PM
قصد جسارت نداشتم! غلط بکنم جسارت کنم.....!!!!! فقط حس کنجکاوی بود.!!! :دی :دی :دی ایکسِ) ایکس)

dangsho
Sunday 22 September 2013, 12:30 PM
من سازهام اسم ندارن آخه
تار میزنم سه تارم میزنم گیتارم میزنم:)
آوازم واسه خودم میخونم:))

mohsen741
Sunday 22 September 2013, 08:18 PM
حواستونم به اسپم باشه بچه ها عاقا پليسه نيادا....
:5:

dangsho
Sunday 22 September 2013, 09:35 PM
منظورتون به من بود؟!!!!!مگه چی گفتم؟!!

napal
Friday 10 January 2014, 11:43 AM
آرشیوی از انواع سازدهنی های آلمانی و برزیلی در گالری ما موجود است اگر تمایل داشتید 09309153640
مدل هایی که امروز میزارم همگی موجود است فقط کافیه تماس بگیرید
1027610277102781027910280

mohsen741
Friday 10 January 2014, 03:46 PM
دوست عزيز آگهي بگذاريد در سايت....
اين پست تا امشب حذف ميشه اگه حذفش نكنين....
ممنون...

aeseraji
Saturday 1 February 2014, 08:25 AM
سلام دوستـــان!!!!

من Swan 1040 خریدم!!!!!!! :دی (البته قرار بود cHROmatix بگیرم! انشالله عید سال بعد!!! :دی)

اسمش هم Nino ههه!

سازدهنی کروماتیــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــک چه خــــــــــــــــــــــــ ــــــــوبـــــه!!!!!

هوه دنگ O فنگ نداره! :دی

آقا محسن؟؟؟ اون 1020 E سوان ام هم Comb اش شکسته....
کجا میتونم بدم درست کننش؟ هزینش حدودان چه قد میشه!؟؟!

Setar64
Tuesday 21 January 2020, 06:12 PM
ساز من سه تاره اسم اولی همراز دومی گلناز و اسم رباب که تازه خریدم سایه