PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفا به حسام کوهزاد به عنوان صدای غایب هفته ی چهارم رای دهید !

ariatayefi
Thursday 7 March 2013, 06:28 AM
درود بر همه

من که وقتی دوست خوبم hessamku را در برنامه آکادمی گوگوش در بخش صداهای غایب دیدم خیلی خوشحال شدم
و دوست دارم با رای هایی که شما دوستان در این بخش میدین، حسام-ساری به عنوان صدای برتر هفته شناخته بشه !

پیشاپیش مرسی از توجه و حمایتتون !

همگی برای حسام آرزوی موفقیت داریم ! :am

آدرس رای گیری:

You can see links before reply

آدرس ویدیو:
You can see links before reply

kiansolo
Thursday 7 March 2013, 07:33 AM
arya aziz aval az shoma bad az hesame aziz tashakor mikonam ke samimiat va hambastegi ro to notahang tarvij midin omidvaram hamishe dar tamamie marahele zendegi movafagh bashi bande be nobe khodam hatman ray ke dadam ta onjaei ke az dastam bar miad ray jam mkonam ...................mersi:41:

kourosh_piano
Thursday 7 March 2013, 08:01 AM
آفرین میگم به حسام عزیزم واقعا ایوللا

DSK
Thursday 7 March 2013, 09:29 AM
آریا جون 100% رای میدم بهش....نگران نباش....همین که دوستت کافیه :دی ههههه

Honey_Shababi
Thursday 7 March 2013, 10:22 AM
درود به همه

مرسییییییی آریا جان از تاپیک :)

انشاالله حسام جون اول میشه ... :41:

sarveazad
Thursday 7 March 2013, 12:36 PM
ایول اقا حسام.منم بهش رای میدم

ariatayefi
Thursday 7 March 2013, 01:13 PM
ممنووووووونمممم از همهههه ...

من که یه دونه رای دادمممم.... ولی کلی انرژی مثبت پشت رایم هستتتتتتتتتت...!!! :5::5:

Acoustic
Thursday 7 March 2013, 10:59 PM
آریااااا حساب نیستااااا :4: .. من همون لحظه که حسام داشت میخوند اومدم که تاپیک رو بزنم بعد گفتم نکنه بحث راجع به آکادمی ممنون باشه .... البته فرقی نداره مهم اینه که همه رای بدیم به داداش حسامممممم گللللللللللللل

ariatayefi
Friday 8 March 2013, 08:07 AM
گفتم نکنه بحث راجع به آکادمی ممنون باشه ...

دیگه این دفه داداش حساااااامه دیگهههههه... همین یه دفه... قل میدمممممم... قله قلللللللل...

بچه هاااا رای داااادن ؟؟؟!!!... تا آخر هفته بیشتر وقت نیستاااااا... بشتابید...:5:

من همون لحظه که حسام داشت میخوند اومدم که تاپیک رو بزنم
داداش خوش به حالت... ما از اون دستگاهها نداریممم... فیلمشم حتی نداشتیم... هه هه ... خوب نداشتیمممم... !!

ariatayefi
Saturday 9 March 2013, 05:17 PM
درووووووود...

با اجازه ی تیم مدیریت ... من یه بار دیگه تاپیک رو بذارمممم در معرض دید ...!!
مرسییییی... آخه تا آخره هفته بیشتر وقت نیس...

همه با صدای بلنددددد...

:36::41: بازم مثل همیشه ... حسام برنده میشههههههه ... !! :36::41:

Honey_Shababi
Saturday 9 March 2013, 06:02 PM
درووووووود...

با اجازه ی تیم مدیریت ... من یه بار دیگه تاپیک رو بذارمممم در معرض دید ...!!
مرسییییی... آخه تا آخره هفته بیشتر وقت نیس...

همه با صدای بلنددددد...

:36::41: بازم مثل همیشه ... حسام برنده میشههههههه ... !! :36::41:

آریا جان

رای گیری خیلی وقته مهلتش تموم شده!

دیشب در برنامه، برنده اعلام شد.

متاسفانه حسام جان انتخاب نشد :((

ariatayefi
Saturday 9 March 2013, 06:11 PM
وای... شرمنده ام واقعا هانی جان... هعیییییی... آخه من درجریان نیستم هیچ وقت... شرمنده ها...

اشکال نداره داداااااااااش حسااااممم... داداش خودمی و خودم هوادارتممممم... ایشالا همین زودیا آلبوم بدی عشقممممممم.... فدا سرتتتتتتتت.... ای جوووونممممممم حساااممممممم.... ایشالا کنسرت بذاری و منم بیام ردیف vip ... برات جیغ و سوت بزنم و حساااااااابی ورزش کنممممم...!!! ههههههههه

خوش باشین همهههههه... یه بار دیگه معذرت بابت گیج بازیاااام... !!

hessamku
Monday 11 March 2013, 07:41 PM
خدای من .....
وقتی من همچین دوستایی دارم .... کسایی که اینهمه از من بی معرفتی دیدن و اینجوری حمایتم می کنن ....
خدایا ...
هیچی دیگه نمیخوام ازت .
خیلی دوست دارم آریا .... خیلی گلی .
بینهایت ممنون
خیلی کوچیکتم
از همه دوستای عزیزی که حمایتم کردن تشکر .... به خدا شرمنده همتونم و خیلی دوستون دارم

sarveazad
Monday 11 March 2013, 07:56 PM
خدای من .....
وقتی من همچین دوستایی دارم .... کسایی که اینهمه از من بی معرفتی دیدن و اینجوری حمایتم می کنن ....
خدایا ...
هیچی دیگه نمیخوام ازت .
خیلی دوست دارم آریا .... خیلی گلی .
بینهایت ممنون
خیلی کوچیکتم
از همه دوستای عزیزی که حمایتم کردن تشکر .... به خدا شرمنده همتونم و خیلی دوستون دارم

حسام جان درسته اول نشدی اما این هیچی از ارزش های تو کم نمیکنه.من که به شخصه صداتو خیلی دوست دارم.
موفق باشی و پایدار