PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش در مورد نت نویسی در سیبلیوس

mnouri2000
Saturday 9 March 2013, 05:35 PM
درود
دوستان گرامی چطور میشه توی سیبلیوس روی یک ضرب واحد دو یا بیشتر از یک نت نوشت ؟ مثلا توی 4/4 برای ضرب اول میخوام هم یه نت سیاه بنویسم هم زیرش یه نت گرد مثلا . باید چکار کنم ؟

hopital
Saturday 9 March 2013, 08:34 PM
درود
دوستان گرامی چطور میشه توی سیبلیوس روی یک ضرب واحد دو یا بیشتر از یک نت نوشت ؟ مثلا توی 4/4 برای ضرب اول میخوام هم یه نت سیاه بنویسم هم زیرش یه نت گرد مثلا . باید چکار کنم ؟

سلام مطابق تصویر زیر عمل کنید :

You can see links before reply

در این مورد باید روی شماره 2 کلیک کنید تا رنگ نت عوض بشه و اگه می خواین یک نت دیگه هم اضافه کنین روی شماره 3 کلیک می کنین و ...

mnouri2000
Tuesday 12 March 2013, 09:01 AM
خیلی ممنونم . 1 پرسش دیگه دارم ، سیبلیوس کارت صدامو نمیشناسه اولش هم ارور میده که درایوری روی سیستم شما نصب نشده ، بنابراین صدا نمیده موقع پلی کردن. چجوری کارت صدامو بهش معرفی کنم ؟

Spiritual
Tuesday 12 March 2013, 10:50 AM
شما asio4all رو روی سیستمت نصب داری؟
error شماره 440 داری؟
چه اروری بهت میده؟
در نهایت باید اگه کارت صدای مجزا و مخصوص نداری و داری از کارت صدای مارد برد استفاده میکنی asio4all رو نصب کنی.
سیستم رو ریستارت کن . بعد که سیبلیوس رو ران کنی اتوماتیک این درایور asio رو ران میکنه. در هر صورت باید بری منوی play

play prefrences اونجا ببینی چه کارت صدایی رو برای پلی بک شناخته؟

باید باهاش ور بری تا راه بی افته. ولی راه می افته

sshmha
Wednesday 17 April 2013, 09:41 AM
0 You can see links before reply Thumbs Down

None...
You can see links before reply Thumbs Up

None...

You can see links before reply You can see links before reply

You can see links before reply نوشته اصلی توسط EmadS You can see links before reply (You can see links before reply)
شما اگه می خواید نت نویسی کنید به جز Sibleius سراغ هیچ نرم افزار دیگه ای نرید . فوق العاده راحته کار کردن باهاش . در عین حال که بسیار بسیار هم حرفه ایه . من الان شاید بشه گفت یک سال و نیمه که دارم ازش استفاده می کنم . واقعاً هیچ نرم افزار نت نویسی حرفی برای گفتن در مقابلش نداره . خودش هم اجرا می کنه نت ها رو . تمام ساز ها رو هم داره.

آخرین نسخه اش 7 هست. یه سرچ کنید توی همین سایت های دانلود فارسی هستش . البته برای اجرا ، حتماً صداهاش رو نصب کنید وگرنه با کیفیت Midi پخش می کنه که واقعاً افتضاحه . خود سیبلیوس یه پک صدا داره به اسم Sibelius Souns Essentials. اون رو حتماً نصب کنید تا یک اجرای خیلی خوب و با کیفیت و با صداهای طبیعی از نت ها داشته باشید .

سلام
دوست عزيز اگر امكان داره توضيح دهيد اين پك را چگونه بايد تهيه نمود (درواقع من ميخواهم صداي ويولن را ايجاد كنه...)
وآيا با اين برنامه امكان نوشتن نتهاي ربع پرده (سوري و كرون) هم هست ؟چگونه؟
آيا فايل آموزش يا راهنماي براي اين برنامه هست؟
باتشكر

r_a_m_i_n
Wednesday 17 April 2013, 12:58 PM
0 You can see links before reply Thumbs DownNone... You can see links before reply Thumbs UpNone... You can see links before reply You can see links before reply
You can see links before reply نوشته اصلی توسط EmadS You can see links before reply (You can see links before reply) شما اگه می خواید نت نویسی کنید به جز Sibleius سراغ هیچ نرم افزار دیگه ای نرید . فوق العاده راحته کار کردن باهاش . در عین حال که بسیار بسیار هم حرفه ایه . من الان شاید بشه گفت یک سال و نیمه که دارم ازش استفاده می کنم . واقعاً هیچ نرم افزار نت نویسی حرفی برای گفتن در مقابلش نداره . خودش هم اجرا می کنه نت ها رو . تمام ساز ها رو هم داره.آخرین نسخه اش 7 هست. یه سرچ کنید توی همین سایت های دانلود فارسی هستش . البته برای اجرا ، حتماً صداهاش رو نصب کنید وگرنه با کیفیت Midi پخش می کنه که واقعاً افتضاحه . خود سیبلیوس یه پک صدا داره به اسم Sibelius Souns Essentials. اون رو حتماً نصب کنید تا یک اجرای خیلی خوب و با کیفیت و با صداهای طبیعی از نت ها داشته باشید .سلام دوست عزيز اگر امكان داره توضيح دهيد اين پك را چگونه بايد تهيه نمود (درواقع من ميخواهم صداي ويولن را ايجاد كنه...)وآيا با اين برنامه امكان نوشتن نتهاي ربع پرده (سوري و كرون) هم هست ؟چگونه؟آيا فايل آموزش يا راهنماي براي اين برنامه هست؟باتشكر درود....کتاب آموزشیش در بازار موجوده و تک تک تمامی جرئیات کار با این برنامه رو توضیح داده

sshmha
Wednesday 17 April 2013, 11:56 PM
اگر امكان داره دوستاني كه بااين برنامه كار كردن توضيح دهند چون دوست عزيزمان آقا رامين لطف كردن وگفتن كتاب خريداري كنم
خوب من فكر كردم در اين تاپيك بتونم مشكلاتم را حل كنم
منتظر راهنمايي بيشتر هستم
متشكرم

pooriaakbari1989
Sunday 9 June 2013, 12:46 AM
دوستان چه طوری میشه در sibelius علامت های سری و کرن(علامت های مخصوص ربع پرده)رو کنار نت ها بنویسیم؟

petrucci4eva
Sunday 9 June 2013, 11:15 AM
دوستان چه طوری میشه در sibelius علامت های سری و کرن(علامت های مخصوص ربع پرده)رو کنار نت ها بنویسیم؟

تا اون جایی که من اطلاع دارم مقدور نیست..
می تونی بکشیش علامت هاشو...
ولی اجرا نمی کنه.
یعنی برنامه نداره به صورت پیش فرض

r_a_m_i_n
Sunday 9 June 2013, 08:36 PM
درود....وقتی سیدی آموزشی رو میخرید...توی فایل...چند تا گیزینه ی دیگه هم هست به نام : فونت.....در فونت ها خودشون به طوره پیش فرض علامتهای موسیقی ایرانی رو اکثرش رو دارن...و بعد از نصب در سیبلیوس و از طریق گرینه ی HOUSE STYLE فکر کنم همین بود اسمش...میتونید علامت رو بیارید و کنار نت بذارید.....در مورد اجرا در کتاب آموزشیش نوشته اجرا میکنه که کار پرمشغله ایه منکه موفق نشدم اما فکر کنم اجرا میکنه اما به زحمتش نمی ارزه.....در ضمن ربع پرده در اجرا واسش تعریف نشده و برحست * سنت * نتها رو کم و زیاد میکنه که شما باید سنت مورد نظر رو بهش بدید.......اگه در این ضمینه اطلاعاتی ندارید پیشنهاد میکنم کتاب : دستگاه در موسیقی ایرانی از هرمز فرهت رو مطالعه بفرمایید

Spiritual
Monday 10 June 2013, 06:56 AM
من دنبال سوند ست باکیفیت برای سیبلیوس میگردم ولی هنوز موفق نشدم پیدا کنم. کسی داره یه جوری به ما برسونه یا آدرسی که برم بخرم.

hhhhadi
Thursday 10 September 2015, 01:37 PM
سلام.چطوری میشه تو سیبلیوس در یک صفحه دو آهنگ نوشت؟

mitra_behruz
Sunday 13 September 2015, 01:43 PM
کتاب آموزش سیبلیوس تالیف آقای " شهاب منا " بهترین مرجع هست. هم آموزش داره و هم سی دی نصب و راهنمای موسیقی ایرانی به همراه علائم سری و کرن