PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : *-* تاپیک ویژه نوروز 1392 *-*

Acoustic
Thursday 14 March 2013, 10:13 PM
You can see links before reply .jpg

گشت گرداگرد مهر تابناک ، ایران زمین

روز نو آمد و شد شادی برون زندر کمین

ای تو یزدان ، ای تو گرداننده ی مهر و سپر
برترینش کن برایم این زمان و این زمین

============

You can see links before reply .jpg

بوی باران بوی سبزه بوی خاک

شاخه های شسته باران خورده پاک

آسمان آبی و ابر سپید

برگهای سبز بید

عطر نرگس رقص باد

نغمه شوق پرستو های شاد

خلوت گرم کبوترهای مست

نرم نرمک می رسد اینک بهار

خوش به حال روزگار

خوش به حال چشمه ها و دشت ها

خوش به حال دانه ها و سبزه ها

خوش به حال غنچه های نیمه باز

خوش به حال دختر میخک که می خندد به ناز

خوش به حال جام لبریز از شراب

خوش به حال آفتاب
.
.
.

============

خب باز هم یه سال دیگه گذشت ... برای خیلی ها خوب برای خیلی ها بد . ولی گذشت و همین گذشتن سال ها نشان از گذرا بودن این دنیا داره که برای هیچکس نه ایستاده و نمی ایسته ... و این ماییم که در این مسیرِ جاری ، خودمون رو باید شناور کنیم و به جلو حرکت کنیم .

سال 91 سال خوبی بود برای نت آهنگ و اعضاش . یکی از همین خوبی ها یا موفقیت ها کسب مقام سایت برتر مردمی در گروه موسیقی که نتیجه زحمت های شبانه روزی مدیران و مسئولین سایت و خود اعضا بود . البته این یکی از موفقیت ها بود
امیدوارم این روند همینطور ادامه پیدا کنه و امیر جان هم انشالله به قول هایی که به همه بچه ها داده راجع به تغیرات و پیشرفت در سایت جامع عمل بپوشونه :) با تشکر از مدیریت محترم و زحماتش :4:

هر کسی در جایگاه خودش اگر یک قدم برای هنر و یا این سایت یا هر سایت و انجمن دیگه ای که در راه هنر خدمت میکنن بر نداره هیچ چیز عوض نخواهد شد .... اگر ما بشینیم منتظر معجزه باشیم هیچ اتفاقی نمیفته ! اونقته که به خودمون میاییم میبینیم سایتی که تا پارسال خیلی شلوغ و پر جنب و جوش بود افت داشته از لحاض فعالیتی

آرزوی موفقیت دارم برای تک تک دوستانی که این تاپیک رو میخونن ( واسه اونا هم که نمیخونن آرزو میکنم اشکال نداره :) ) که سالی پر از موفقیت ، شادکامی و سرافرازی داشته باشند و به همه ی آرزو های خوبشون برسن ...

و همچنین آرزوی سال و سال های بهتری برای ایران ایرانی ها دارم و شما هم فکر میکنم این آرزو رو داشته باشید .

سال 92 سال مار هست . بیاید مثل مار همدیگه رو نیش نزنیم و با هم مهربان تر باشیم همدیگه رو دوست داشته باشیم خوبی های همدیگه رو ببینیم و از موفقیت همدیگه خوشحال بشیم همین .... :53:

این قطعه هم از زنده یاد فرهاد تقدیم به همه دوستان : بوی عیدی (You can see links before reply)

پیشاپیش نوروز 1392 مبارک

erfan_shoja
Thursday 14 March 2013, 10:23 PM
خیلی ممنون از تاپیک خوبتون.
من هم امیدوارم همه بتونیم تو این سایت از تجربه های همدیگه استفاده کنیم و همه اعضای سایت اونایی که موسیقی کار میکنند پیشرفت کنند و اونهایی هم که کار نمیکنند شروع به کار کردن کنند(البته اگه شرایطش رو دارند و می خواهند شروع کنند) تا آمار موسیقی دانامون روز به روز افزایش پیدا کنه.
و بعد از تمام اینها برای همگی آرزوی سالی سرشار از موفقیت،سلامتی و عشق رو دارم.

Honey_Shababi
Thursday 14 March 2013, 10:40 PM
درود بر محمد عزیز و همه نت آهنگی های گل

محمد جان ... خیلی کار خوبی کردی

طبق معمول هر سال، با این کار خوبت بچه ها رو دور هم جمع میکنی :)

منم پیشاپیش سال جدید رو به همه تبریک میگم.

پیروز باشید دوستان

virtuoso
Thursday 14 March 2013, 10:50 PM
بنده هم پیشاپیش عید نوروز رو خدمت همه ی دوستان بخصوص دوستداران موسیقی و اساتید، تبریک عرض میکنم و امیدوارم سال 92 سالی پر از شادی، پیروزی و تندرستی برای همه شما عزیزان باشه.
همچنین امیدوارم دوباره اعضای این سایت مثل قبل فعال بشن و در تمامی زمینه های موسیقی این سایت بتونه با قدرت کارشو ادامه بده.
ضمنا اگه دوست داشتین میتونین روی سفره ی هفت سین سازتون هم بذارید و "ساز" رو هم جزء سین ها حساب کنید. (میتونه نماد معنویت، لطافت و یا هرچیزی که خودتون فکر میکنید باشه)
شاد، پیروز و تندرست باشید.
ارادتمند. محمد

Mohammad_ngml
Thursday 14 March 2013, 11:15 PM
سلام عزیزان. ممنون محمد جان بابت تاپیکت. مثل همیشه با محبت و صمیمیت بچه های نت آهنگ رو به یک دلی دعوت میکنی.
عید همگی مبارک.
پ.ن: بفرمایید پسته :16:

Almaseaby
Friday 15 March 2013, 12:20 AM
یادم باشد که زیبایی های کوچک را دوست بدارم حتی اگر در میان زشتی های بزرگ باشند
یادم باشد که دیگران را دوست بدارم آن گونه که هستند ، نه آن گونه که می خواهم باشند
یادم باشد که هرگز خود را از دریچه نگاه دیگران ننگرم
که من اگر خود با خویشتن آشتی نکنم هیچ شخصی نمی تواند مرا با خود آشتی دهد
یادم باشد که خودم با خودم مهربان باشم
چرا که شخصی که با خود مهربان نیست نمی تواند با دیگران مهربان باش

منم سال نو رو به همه ی دوستان عزیز نت آهنگی پیشاپیش تبریک میگم...
امیدوارم همگی امسال بهترین سال زندگیتون رو تجربه کنین...

Patriote
Friday 15 March 2013, 12:53 AM
حالا دستا....:41::41::41:
آ آ آ ...
بیا وسط،نه یکم اینورتر حالا حالا...
یه امشب شب عیده همین امشبو داریم / چرا غصه و غم رو واسه فردا نذاریم

SOBHANTOTo3
Friday 15 March 2013, 06:14 AM
نوروز بر شما خجسته باد

به امید اینکه سالی پر از موفقیت برای موسیقی ایران باشه و همه بدونیم موسیقی درست چیه و درست پیشرفت کنیم
ممنون از همگی

you3f
Friday 15 March 2013, 12:19 PM
سلام. پیشاپیش سال نو مبارک
و در این سال جدید، زندگیتان موسیقیایی تر باد . . .

sarveazad
Friday 15 March 2013, 12:49 PM
سال نو می شود.زمین نفسی دوباره می کشد.برگ ها به رنگ در می آیند و گل ها لبخند می زند
و پرنده های خسته بر می گردند و دراین رویش سبز دوباره…من…تو…ما…
کجا ایستاده اییم.سهم ما چیست؟..نقش ما چیست؟…پیوند ما در دوباره شدن با کیست؟…
زمین سلامت می کنیم و ابرها درودتان باد و
چون همیشه امیدوار وسال نو پیشاپیش مبارک…

eli110
Friday 15 March 2013, 01:48 PM
سال نو پیشاپیش مبارک!

Black_Violin
Friday 15 March 2013, 04:03 PM
به به افرین به محمد گل ... :53::53::53::az
امیدوارم سالی که میاد یه سال بهتر باشه ... واسه موسیقی حداقل ... امسال که مزخرف بود :17:
برای همه ارزوی تن درستی و یک زندگی زیبا دارم

کوچیک همه ... مسعود
:ak:ak:b

highland
Friday 15 March 2013, 09:30 PM
ارزو دارم،سین هفتم سفره شما تا اخر عمرتون سلامتی باشه،وهرچی خیر خداوند هست در زندگی شما جریان داشته باشه،امیدوارم لحظه هاتون پر از گلهای زیبای بهاری باشه و نسیم دلکش بهاری غم و غصه رو با نوازش از شما دور کنه،هرچی خوبه مال شما،به امید سالی پر ازنیکویی و زندگی وخیر وبرکت و شادی برای همه،سال نو مبارک،دوستدار شما لیلی

saram
Saturday 16 March 2013, 09:50 PM
درود....
امیدوارم سال خوبی برای همتون باشه و پیشاپیش این سال رو به همتون شادباش میگم.

Majed
Saturday 16 March 2013, 11:52 PM
من هم ب نوبه ی خودم سال نو رو به همه تبریک میگم. انشالله سالی پر برکت و توام با موفقیت برای همه ی عزیزان و زحمت کشان تو عرصه موسیقی باشه.

سال نو بر همه پیشاپیش مبارک :):5:

MrAmirreza
Sunday 17 March 2013, 07:08 AM
سلام خدمت اساتید و دوستان
خوشحالم که این انجمن با دوستان صمیمیش رو پیدا کردم!

امیدوارم امسال یه سری از هنرمندا (که اطرافیان از روی نادانی بهشون لقب هنرمند رو دادن) به خودشون بیان و بفهمن هنر فقط هنر آهنگسازی و هنر نوازندگی و ... نیست!
هنرمند،اول باید هنر زندگی کردن داشته باشه، بعد هنر های دیگه!
فرق بین یک هنرمند و یک انسان معمولی در طرز تفکر و دید اون به زندگی و ... هستش!نه در حرفه و فنی که هر انسان بی هنری هم میتونه با کمی کار و تمرین داشته باشه!

در سال جدید آرزوی من برای همه این هستش که:

خدایا، همه رو هدایت کن،مارم کنار بقیه!

سال پر از اتفاق های خوب رو براتون آرزو میکنم

امیررضا مقدم - دانشجوی رشته موسیقی دانشگاه ... - ورودی سال 92 (پشت کنکوریِ فعلی) :17:

amir1055
Sunday 17 March 2013, 10:14 AM
ایشالا شمام در سال نو از پشت کنکوری فعلی به دانشجوی جدید تغییر وضعیت میدید :)

MrAmirreza
Sunday 17 March 2013, 05:19 PM
ایشالا شمام در سال نو از پشت کنکوری فعلی به دانشجوی جدید تغییر وضعیت میدید :)
امیدوارم :1:
ممنون از لطفتون.:am

Acoustic
Monday 18 March 2013, 10:39 AM
دوستانی که ساز میزنن حواسشون باشه ها .. بعد از تحویل سال سریع باید برن سر وقت سازشون :4: اونم آدمه خب باید سال نو رو بهش تبریک گفت ... خواستم یاد آوری کنم :21ox66r:

LiOneL999
Monday 18 March 2013, 11:16 AM
منم سال نو رو تبریک می گم. امیدوارم به آرزو هاتون برسید.
سال بدون دروغ،بدون غم و غصه، و پر از موفقیت واسه همتون.
دوستون دارم،بای فعلا. :9:

Amir
Monday 18 March 2013, 12:42 PM
سلام

منم سال جدید رو پیشاپیش به همه دوستان تبریک می گم و امیدوارم در سال جدید به هرچی که دوست دارید برسید و موفق و پیروز باشید

ما شدیدا درگیر مسائل مختلف فنی هستیم و به امید خدا سال 92 سال متفاوتی خواهد بود

محمد جان ممنون بابت تاپیک امروز می ذاریمش اون بالا که قشنگ دیده بشه

موفق باشید دوستان

Yngwie_5
Monday 18 March 2013, 12:53 PM
منم به نوبه خودم سال نو رو پیشاپیش تبریک میگم.
امیدوارم سال جدید،حداقل برای موسیقی سال خوب و پرباری باشه.

petrucci4eva
Monday 18 March 2013, 02:18 PM
عیدتون مبارک... امیدوارم سالی با تلاش و موفقیت داشته باشیم ....

DSK
Monday 18 March 2013, 02:56 PM
سلام من هم به نوبه خودم این سال پر فرازو نشیب رو به همه دوستانم در این سایت خوب تبریک میگم....البته تو قسمت نمونه کارها مفصل توضیح دادم... :دی
نوروز مبارک.....:41:

Acoustic
Monday 18 March 2013, 09:29 PM
سلام

منم سال جدید رو پیشاپیش به همه دوستان تبریک می گم و امیدوارم در سال جدید به هرچی که دوست دارید برسید و موفق و پیروز باشید

ما شدیدا درگیر مسائل مختلف فنی هستیم و به امید خدا سال 92 سال متفاوتی خواهد بود

محمد جان ممنون بابت تاپیک امروز می ذاریمش اون بالا که قشنگ دیده بشه

موفق باشید دوستان

ما مخلصیم ....

خواهش میکنم وظیفه بود .. شما اون بالا هم نذاری همینجوری کف زمین باشه ما قبول داریم :4: :53:

piano4all
Tuesday 19 March 2013, 08:30 AM
سلام و ادب و احترام

من هم سال نو رو به همه هنرمندان عزیز تبریک میگم . امیدوارم سال جدید سالی پر از فعالیت هنری باشه .

با سپاس و تشکر از مدیریت محترم سایت که بسیار زحمت میکشند . :9:

kourosh_piano
Tuesday 19 March 2013, 09:41 AM
بوی عیدی بوی توپ ،بوی کاغذ رنگی
بوی تند ماهی دودی وسط سفره نو
بوی یاس جا نماز ترمه ی مادر بزرگ
با اینا زمستونو سر می کنم
با اینا خستگیمو در می کنم
... شادی شکستن قلک پول
وحشت کم شدن سکه ی عیدی از شمردن زیاد
بوی اسکناس تا نخورده ی لای کتاب
بااینا خستگیمو در می کنم
فکر قاشق زدن یه دختر چادر سیاه
شوق یک میز بلند از روی بته های نور
برق کفش جفت شده تو گنجه ها
بااینا خستگیمو در می کنم
عشق یک ستاره ساختن با دولک
ترس نا تموم گذاشتن
جریمه های عید مدرسه
بوی گل محمدی که خشک شده لای کتاب
بوی باغچه بوی حوض
عطر خوب نذری
شب جمعه پی فانوس
توی کوچه گم شدن
توی جوی لا جوردی هوس یه آبتنی

شهيار قنبری

امیدوارم سال جدید رو بدون دغدغه ی جدید شروع کنید.

Fereshteh_Baran
Tuesday 19 March 2013, 04:35 PM
نوروز یادگار دین زرتشت، مهر کوروش، جام جمشید، تیر آرش، خون سهراب، رخش رستم، عشق بابک است.

بزرگترین جشن ایرانیان پیشاپیش مبارک.

Untouchable
Tuesday 19 March 2013, 04:54 PM
منم شادباش میگم سال نو رو به همه ی نت آهنگی های عزیز و دوست داشتنی...و سال خوبی رو برای همتون آرزو میکنم...:36::am

kak_maki_new
Wednesday 20 March 2013, 09:21 AM
درود به بلندای سالی که در حال عبور هست و بیش از چند ساعت به اتمامش نمونده
با اینکه بسیار بسیار درگیرم ولی واسه سال نو خودمو رسوندم به خانواده قدیمیم و وقتی دیدم داداش گلم محمد عزیز که خیلی دوسش دارم این تاپیک و زده خیلی خوشحال شدم ..سال نو بر شما و خانواده محترم شاد باد
امیدوارم هر روزتون نوروز باستانی باشه ...خوش باشید و خرم
محمد جان دلم خیلی واست تنگ شده بود ...فکر نکن به یادت نیستیم ...سربازم ، وگرنه هنوز با نوای ساز شما میگذرونیم
در پناه حق

Acoustic
Wednesday 20 March 2013, 12:33 PM
درود به بلندای سالی که در حال عبور هست و بیش از چند ساعت به اتمامش نمونده
با اینکه بسیار بسیار درگیرم ولی واسه سال نو خودمو رسوندم به خانواده قدیمیم و وقتی دیدم داداش گلم محمد عزیز که خیلی دوسش دارم این تاپیک و زده خیلی خوشحال شدم ..سال نو بر شما و خانواده محترم شاد باد
امیدوارم هر روزتون نوروز باستانی باشه ...خوش باشید و خرم
محمد جان دلم خیلی واست تنگ شده بود ...فکر نکن به یادت نیستیم ...سربازم ، وگرنه هنوز با نوای ساز شما میگذرونیم
در پناه حق

به بههههههه چی بگم دیگهههههه .... بعد از همین مدت آقا خیلی دلمون برات تنگ شده بود ... دیگه داشتم فکر میکردم فراموشمون کردیییییی :17: ولی بازم که میبینمت خیلی حوشحالم خیلی لطف داری به من .... امیدوارم همیشه موفق باشی :53: ... امان از این سربازییییییی

Yngwie_5
Wednesday 20 March 2013, 01:06 PM
عید همگی مبارک !!
:8ysyvb::8ysyvb::8ysyvb::ztrompette3::ztrompette3: :ztrompette3::guitarplay2:

lakshemi
Wednesday 20 March 2013, 02:38 PM
سلاااااااااااااام خیلی خیلی نمِستـــــــــه!!! سال جدیدتون مبارککککککککککککک وای خیلی احساس خوبی دارم که دومین عید نوروز رو در کنار شما تجربه کردممممممممممم عاشق تک تک شما دوستام هستمممممممممم...همه ی شما معلم های من هستین و خیلی چیزا بهم یاد دادین... از محمد عزیز دوست داشتنی هم سپاسگذارم که مثل هر سال قلبشو با ما قسمت کرد...
به تمامی دوستان گلم ، آقا امیر ، آقا ماجد، بچه های پشتیبانی و حتی سِرور نت آهنگ هم سال نو رو شادباش عرض می کنممممممممممم همگی ، همیشه و هر روز خوش رهونا ...:5:

Scourge
Thursday 21 March 2013, 12:19 AM
من هم به نوبه خودم سال نو رو به همه ی دوستان نت آهنگی تبریک میگم! امیدوارم سال جدیدتون با سال قبلی حسابی فرق کنه و بهتر باشه، سالی پر از خبرای خوب و خلاقیت موسیقیایی! :9: به امید اینکه وضع موسیقی کشورمون امسال یه سر و سامونی بگیره!

Dj_MAN
Thursday 21 March 2013, 12:13 PM
درود - خجسته باد سال نو بر همه دوستان
امیدوارم سالی که در پیش داریم سالی باشد همراه با افزایش فرهنگ عمومی و آگاهی و خردمندی در همه زمینه ها
امیدوارم در سال نو تیرگی ها از دلهای همه مردم رخت بر بندد و مهر و دوستی جایگزین ان شود
امیدوارم ایزد پاک اندیشه ای نورانی و روشن و به دور از آلودگی به خودپسندی به همه ما ارزانی بدارد
امیدوارم ....
----------------------------------------------
اما - اینم بگم - تنها امیدوار بودن کافی نیست - باید جنبید - باید حرکت کرد - اینکه یه جا بشینیم و فقط امیدوار باشیم هیچ چیزی عوض نمیشه :23:

شکوفایی کشور و جامعه زمانی ایجاد میشه که هر کسی از خودش شروع کنه و دیدگاه و منش خودش رو عوض کنه یا بهتر کنه

امیدوارم در سال آینده دیگه نگیم امیدوارم !!! :39:

در ضمن با آرزوی موفقیت برای سایت و دوستان همراه سایت نت آهنگ

به امید خدا سال نو سالی پر از تغییرات مفید برای نت آهنگ باشه !!!! :247:

mohsen741
Friday 22 March 2013, 01:53 PM
دوستان عزیزم...
برادران و خواهران و عزیزان دلم...
سالی پر از دریافت رو براتون آرزو دارم...
دریافت تجربه هایی که به رشدتون کمک میکنه و شما رو به مسیر شکوفایی میرسونه...
شاد و سالم باشید...

melika1377
Saturday 23 March 2013, 05:00 PM
:12: استادم رفته کاشان نیست من میخواستم برم کلاس تو تعطیلات

mahsa_mv
Saturday 23 March 2013, 11:32 PM
سلام..سال نو مبارک:36:امیدوارم سال خوبی واس همه مخصوصا شما موزیسین هی عزیز و با احساس باشه.:5:.من که امسال علاقم به موسیقی بیشتر شده و میخام جدی دنبال کنم موسیقی رو:5:..زندگیتون پر از شادی و موفقیت باشه:am

hdhamid
Sunday 24 March 2013, 08:45 AM
سلام ...
اولا با عرض پوزش بابت تاخیر 4 روزه ... من هم عید رو بهتون تبریک میگم ...
ثانیا ... امیدوارم اونکه قراره حول کنه حالنا رو ...
1- حال بیمارا رو رو به بهبود حول بفرماید ...
2- حال قیمت پراید را رو به کمتر شدن حول بفرماید ... که حال قلب ما هم بیترتر شود!!..
3- برا عید سال بعد یا خنده کنایه آمیز این پسته ها را از رو لبانشان بردارد .. (جدیدا خنده های این پسته ها توهین آمیز شده ها!! :دی) یا قیمتشان را کسر کرده بعد این خنده به لبان ما منتقل فرماید ..
4- ................5- ...........
..
اوووووووووووه... اوس کریم خعلی کار داری!!! .... (البته استغفرالله ولی.... ) پاشو .. پاشوووووووووووو!!!! ..... کلی حال داریم که نیاز به حووووول داره!!!! .. :5:

امیدوارم تو زندگیتون ... نه در سال جدید .... که در نگرشی جدید و سبز .. نه از سبز سیاسی که از سبز زندگی... موفق و پیروز باشید ...

امیدوارم جیباتون پر از پول باشه ... البته از جنس حلال... قلباتون پر از مهر باشه ... افکارتون و ذهنتون باز.... و کامتون شیرین ..

سالی پر از رسیدن به آرزوها و اخبار خوش برا همتون آرزو دارم .....

شاد زی

maryamgerami
Monday 25 March 2013, 04:45 PM
در پس تقدیر سرد هر دلی ، شاخه گلی در انتظار شکوفا شدن است . نوروزتان پیروز