PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مستند و فیلم های با موضوع موسیقی

SOBHANTOTo3
Friday 22 March 2013, 09:38 AM
سلام

دوستان فیلم های با موضوع موسیقی می شناسند معرفی کنند

همیشه این نوع فیلم ها باعث افزایش انگیزه می شه و بسیار مفید هست و به نظر من راهی برای پیشرفت هستند .

مثلا فیلم ویالن قرمز
امادئوس
معلم پیانو
شین
و . . .1

دوستان اگه بتونند با فایل دانلود بزارن که بهتر اگه هم نمی تونن همین که معرفی کنن کافیه
ممنون از شما .

SOBHANTOTo3
Sunday 24 March 2013, 09:58 AM
یعنی شما فیلم با موضوع موسیقی ندیدین تو این مموضوعاتی که من گفتم ؟
عجیبه

Black_Violin
Sunday 24 March 2013, 02:28 PM
سلام...
توی اینترنت زیاد هستش اما مستند های درست و حسابی که سرش به تنش بیارزه رو من از ماهواره میگیرم و ارشیو میکنم ... این روزها که روزهای بهاری هستش مستند زیاد میزاره مخصوصا bbc parsi حتما نگاه کن ... مثلا دیروز زندگی سایه شاعر بزرگ معاصر رو گذاشته بود همچنین چند وقت پیش زندگینامه استاد روحانی

موفق باشید

DSK
Sunday 24 March 2013, 02:38 PM
سلام
دوست عزیز من بهتون فیلم Immortal Beloved رو اگه ندیدن پیشنهاد میکنم.....بسیار فیلم زیباییه....در مورد زندگی بتهوون هست....

SOBHANTOTo3
Sunday 24 March 2013, 03:29 PM
ممنون از دوستان مرسی
دوستان دیگه هم اگه می شناسن معرفی کنن لطفا

FMETAL
Thursday 25 July 2013, 07:40 AM
یه فیلم که می‌تونم معرفی‌ کنم، فیلم Crossroads هست که در رابطه زندگی‌ یه گیتاریست جوونه که میخواد Blues یاد بگیره. از موارد جالب این فیلم بازی Steve Vai در این فیلم هست.

دومین فیلم هم اسمش هست Tommy. این فیلم، در واقع یه فیلم موزیکاله، بر اساس آلبوم Rock Opera به همین نام از گروه The Who. تمام بازیگران این فیلم بجز دو سه نفر همه خواننده و نوازنده هستند.
Eric Clapton, Tina Turner, ......

فیلم دیگه‌ای هم هست به نام The Blues Brothers یک و دو که یه فیلم کمدی موزیکاله با بازی John Belushi و Dan Aykroyd. در این فیلم بجز این دو نفر تمام بازیگران دیگه از دنیای موسیقی هستن و بعضا‌ بجای خودشون بازی می‌کنن.

raha72
Thursday 19 September 2013, 01:35 PM
فیلم یکشنبه ی غم انگیز هم فیلم جالبی در زمینه ی موسیقیه البته مسند نیست ولی اهنگ زیبایی داره
که البته تو یه پست هم کامل معرفیش کردم

Nil8far
Thursday 19 September 2013, 09:43 PM
فیلم َAugust Rush موضوع اصلیش به موسیقی مربوطه اما خب مستند نیست

adrum
Thursday 19 September 2013, 11:06 PM
خیلی کم فیلم دیدم اما میتونم اینارو معرفی کنم :
افسانه هزارونهصد داستان یک پسریه که توی کشتیه و پیانو میزد ..
واک دِ لاین "walk the line " زندگینامه جانی کش و یه جورایی به بررسی سبک کانتری country میپردازه .
مستند راک
فیلم "cadillac records" رکوردهای کادیلاک
...

FMETAL
Friday 20 September 2013, 10:34 AM
فیلم "cadillac records" رکوردهای کادیلاک
...

و البته این رو هم اضافه کنم که داستان فیلم Cadillac Records بر اساس اتفاقات کمپانی افسانه‌ای Motown Records تدوین شده بود.

Toktam_N
Sunday 27 October 2013, 04:13 PM
من فقط دوتا فیلم دیدم که هردوتاشون داستانی بوده و اصلن مستند نبود یکی فیلم piano یکی دیگه ام why stop now که توی فیلم دومی از آهنگایی که نواخته شده خیلی لذت بردم :5:

FMETAL
Sunday 27 October 2013, 05:40 PM
و البته این رو هم اضافه کنم که داستان فیلم Cadillac Records بر اساس اتفاقات کمپانی افسانه‌ای Motown Records تدوین شده بود.

ببخشید در رابطه با Motown نیست و در رابطه با Chess Records هستش...لطفا از دادن اطلاعات غلط خوداری کنید...

با سپاس فراوان،

مسئول آزمایشی!

m_rv_2008
Monday 28 October 2013, 10:44 AM
Art Of Violin - Devils Instrument
اینم اسم یه مستند هست که درباره روند ویولن نوازی در دوره معاصر می پردازه. جیتلیس و پرلمن اسطوره های ویولن نوازی عصر حاضر رو از کرایسلر و هایفتز و سایرین معرفی می کنن. خیلی جالب هست و اصلا برای کسانی که موسیقی کلایسک کاری می کنن خیل خوبه. هر سازی باشه مهم نیست. روند موسیقی رو توی این صد ساله خیلی خوب نشون میده.