PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید تنبور

mamali110
Thursday 28 March 2013, 10:12 PM
سلام دوستان من مدتی است که میخواهم تنبور بخرم و دوست دارم تنبورم را خودم سفارش بدهم قیمتش هم مهم نیست فقط میخواهم تنبورش درست و حسابی باشه لطفا من را راهنمایی کنید.

m_7
Saturday 30 March 2013, 03:18 PM
سلام دوستان من مدتی است که میخواهم تنبور بخرم و دوست دارم تنبورم را خودم سفارش بدهم قیمتش هم مهم نیست فقط میخواهم تنبورش درست و حسابی باشه لطفا من را راهنمایی کنید.

با سلام...به نظر من تو ساز خریدن اول ادم باید از یه ساز مشقی شروع کنه که گرون نباشه بعد مدتی که از آب و گل در اومد یه ساز حرفه ای بگیره ..و تو این مرحله بهتره عجله نکنه یعنی شاید با یکم پول بیشتر و وقت صرف ه گشتن بیشتر یه ساز عالی پیدا کنه ...
در مورد تنبور یکم قضیه سخت ترهست چون هر جایی نمی تونی پیداش کنی و بیشتر جا ها هم که هست ساز های خوبی نیست ...و یا اینکه در بعضی موارد مهر های تقلبی هست...
اگه قیمتش مهم نیست برات حتما از مهرهای ..اسداله گهواره یا نریمان یا تاک ...تنبور بگیر اگه بتونی خودت بری بگیری که خیلی عالیه (کرمانشاه-صحنه) اگه هم نشد به چند نفر نشون بده و از اصل بودنش مطمن شو...

Ariafact
Tuesday 28 May 2013, 06:29 PM
سلام حرف دوستمون درسته ولي اكه سازي كه از اول دست ميكيري ساز خوبي باشه بهتره، جونكه با سازمانوس ميشى وبه قولي دستت باهاش راه افتاده وكناركذاشتنش برات مشكل ميشه من خودم اين كارو كردم اقاي سيد رسول رسولي ،تبريز با مهرمنصور هم سازهاي خوبي ميسازه

- - - Updated - - -

سلام حرف دوستمون درسته ولي اكه سازي كه از اول دست ميكيري ساز خوبي باشه بهتره، جونكه با سازمانوس ميشى وبه قولي دستت باهاش راه افتاده وكناركذاشتنش برات مشكل ميشه من خودم اين كارو كردم اقاي سيد رسول رسولي ،تبريز با مهرمنصور هم سازهاي خوبي ميسازه

katayo0n
Monday 3 June 2013, 04:26 PM
با سلام
اگه قیمت تنبور براتون فرقی نمسکنه، اسدالله که تو شهر گهواره هستن تنبور های خوبی داره، هرچند که بهتره حتما سفارش بدید ! فرجی که باز هم توی شهر گهواره هست تنبور های خوبی میسازه! من 8 سال پیش یه دونه از کارهای فرجی رو دیدم که فوق العاده بود!!!! قیمت فرجی هم پایین تراز اسدالله است!!!
من این دو تا رو پیشنهاد میکنم!
تنبور خودم اسدالله است!!! 10 ساله که دارمش!!! سفارش دادم و 18 پرده ساختن

pooria83
Wednesday 18 September 2013, 07:52 AM

- - - Updated - - -

سازهای استاد گهواره عالی هستش ولی متاسفانه تقلبیش تو بازار خیلی زیاد شده جالبه که حتی 3 مهر هم میزنن!

rtman_e
Friday 4 October 2013, 12:27 PM
با سلام . آیا هیچ یک از دوستان تنبور عیسایی رو میشناسن ؟

Silence
Saturday 19 October 2013, 09:12 AM
سه مهر اصل ش چند هست؟...

pooria83
Monday 28 October 2013, 02:40 PM
سه مهر اصل ش چند هست؟...

ساخت کی؟

Silence
Monday 28 October 2013, 04:56 PM
ساخت کی؟

سه مهر اسدا... گهواره ای...

pooria83
Wednesday 25 June 2014, 12:32 PM
سه مهر اسدا... گهواره ای...
از 1500000 هست به بالا.البته الان تو بازار گهواره fake زیاد شده!