PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه نت نویسی

mohamad_reza
Friday 29 March 2013, 08:35 AM
کسی برنامه نوت نویسی و آهنگ سازی خوب غیر از
guitar pro
sibelius
(finale(2011,2012
FL studio
سراغ داره؟

pe32_64
Tuesday 2 April 2013, 12:44 PM
You can see links before reply

pooriaakbari1989
Sunday 9 June 2013, 11:32 PM
کسی برنامه نوت نویسی و آهنگ سازی خوب غیر از
guitar pro
sibelius
(finale(2011,2012
FL studio
سراغ داره؟
سلام دوست عزیز...من نرم افزار MuseScore رو به شما پیشنهاد میکنم.این نرم افزار بر خلاف نرم افزار هایی که نام بردید حجم بسیار کمی داره و اگر قصدتون نوشتن نت برای سازهای ایرانی خصوصا چاپ علامت های سری و کرن(علامتهای ربع پرده در موسیقی)باشه،نرم افزار های نام برده قابلیت رغابت با این نرم افزارو ندارند(در حقیقت نرم افزارهای نام برده قابلیت چاپ ربع پرده رو ندارند!).البته بگم این نرم افزار فقط از لحاظ نت نویسی از سایر نرم افزار ها قدرتمند تره و از لحاظ اجرای نت های نوشته شده قطعا داستان فرق میکنه.در ضمن به راحتی میتونید با یک search ساده،پیداش کنید و دانلودش کنید.

r_a_m_i_n
Monday 10 June 2013, 03:51 PM
سلام دوست عزیز...من نرم افزار MuseScore رو به شما پیشنهاد میکنم.این نرم افزار بر خلاف نرم افزار هایی که نام بردید حجم بسیار کمی داره و اگر قصدتون نوشتن نت برای سازهای ایرانی خصوصا چاپ علامت های سری و کرن(علامتهای ربع پرده در موسیقی)باشه،نرم افزار های نام برده قابلیت رغابت با این نرم افزارو ندارند(در حقیقت نرم افزارهای نام برده قابلیت چاپ ربع پرده رو ندارند!).البته بگم این نرم افزار فقط از لحاظ نت نویسی از سایر نرم افزار ها قدرتمند تره و از لحاظ اجرای نت های نوشته شده قطعا داستان فرق میکنه.در ضمن به راحتی میتونید با یک search ساده،پیداش کنید و دانلودش کنید.

نرم افزار خوب و کم حجمیه....منتها این هیچکدوم از نرم افزارهای دیگه قوی تر نیست...و درضمن بقیه ی نرمافزار ها هم قابلیت چاپ و نمایش ربع پرده رو دارند

pooriaakbari1989
Monday 10 June 2013, 09:50 PM
نرم افزار خوب و کم حجمیه....منتها این هیچکدوم از نرم افزارهای دیگه قوی تر نیست...و درضمن بقیه ی نرمافزار ها هم قابلیت چاپ و نمایش ربع پرده رو دارند
finale نمیتونه ربع پرده چاپ کنه...البته من اگه قرار بود برای سازهای کلاسیک نت نویسی کنم از همون sibelius استفاده می کردم...راستی یکی دیگه از نرم افزار های خیلی خوب برای نت نویسی موسیقی به خصوص موسیقی ایرانی با ربع پرده ها encore هست و چند تا از کتاب های سنتور هم با این نرم افزار نت نویسی شده...sibelius هم میتونه ربع پرده چاپ کنه اما یک کم درد سرش زیاده...اما MuseScore با محیطی خیلی صمیمی و اصطلاحا user-friendly تونسته نیاز مخاطباشو برطرف کنه...از لحاظ حجم هم تقریبا حجمش یک دهم sibelius هست و این خودش کلی امتیازه به هر حال...

r_a_m_i_n
Tuesday 11 June 2013, 07:44 PM
finale نمیتونه ربع پرده چاپ کنه...البته من اگه قرار بود برای سازهای کلاسیک نت نویسی کنم از همون sibelius استفاده می کردم...راستی یکی دیگه از نرم افزار های خیلی خوب برای نت نویسی موسیقی به خصوص موسیقی ایرانی با ربع پرده ها encore هست و چند تا از کتاب های سنتور هم با این نرم افزار نت نویسی شده...sibelius هم میتونه ربع پرده چاپ کنه اما یک کم درد سرش زیاده...اما MuseScore با محیطی خیلی صمیمی و اصطلاحا user-friendly تونسته نیاز مخاطباشو برطرف کنه...از لحاظ حجم هم تقریبا حجمش یک دهم sibelius هست و این خودش کلی امتیازه به هر حال...
دوست خوبم استاد من با فاینال نت نویسی میکنه ...عمریه....( کیوان ساکت ) ......و ربع پرده هم میتونه بنویسه.....درسته که میوز اسکور راحت تره....و درسته که از لحاط حجم کمتره اما از لحاط امکانات 10 برابر اون هست...

pooriaakbari1989
Tuesday 11 June 2013, 08:43 PM
دوست خوبم استاد من با فاینال نت نویسی میکنه ...عمریه....( کیوان ساکت ) ......و ربع پرده هم میتونه بنویسه.....درسته که میوز اسکور راحت تره....و درسته که از لحاط حجم کمتره اما از لحاط امکانات 10 برابر اون هست...
جدی؟پس احتمالا باید یه فونت یا plugin داشته باشه برا ربع پرده...بازم ممنون که اطلاع دادی چون فکر کردم این برنامه نمیتونه ربع پرده چاپ کنه...اما از لحاظ امکانات دیگه، کاملا با شما موافقم و در حقیقت finale و sibelius بی رغیبن...

r_a_m_i_n
Wednesday 12 June 2013, 11:20 AM
جدی؟پس احتمالا باید یه فونت یا plugin داشته باشه برا ربع پرده...بازم ممنون که اطلاع دادی چون فکر کردم این برنامه نمیتونه ربع پرده چاپ کنه...اما از لحاظ امکانات دیگه، کاملا با شما موافقم و در حقیقت finale و sibelius بی رغیبن...

آره خودش نشونم داد...پای کامپیوترش....همه ی فایلها چه آوازی چه ریتم دار همه با فاینال بود

- - - Updated - - -

آره خودش نشونم داد...پای کامپیوترش....همه ی فایلها چه آوازی چه ریتم دار همه با فاینال بود

mapmap
Wednesday 17 July 2013, 08:46 AM
سلام

بنده با فاینال اونم ورژنای قدیمیش کار میکردم که صداهاش خیلی خام بودن
چه نرم افزاری رو برا نت نویسی پیشنهاد میدین که بشه رو صداهاش حساب کرد.(حداقل مثل کیبورد (ارگ) باشه؟؟

متشکرم

Honey_Shababi
Saturday 20 July 2013, 12:46 AM
سلام

بنده با فاینال اونم ورژنای قدیمیش کار میکردم که صداهاش خیلی خام بودن
چه نرم افزاری رو برا نت نویسی پیشنهاد میدین که بشه رو صداهاش حساب کرد.(حداقل مثل کیبورد (ارگ) باشه؟؟

متشکرم

سلام دوست عزیز

برنامه های نت نویسی زیادی هستند که بانک صدا هایی با سازهای شبیه سازی شده یا همون VSTi از خودشون دارند.

مثل همین finale که ورژن های جدیدش دارای چند گیگ بانک صدا هستند. ورژن های قدیمی صداهاشون فقط MIDI هست.

همچنین نرم افزار sibelius که از کامل ترین بانک صداها برخوردار هست.

mapmap
Friday 26 July 2013, 11:42 AM
با تشکرمن این sibelius رو دانلود کردم اما صداهاش خام و ابتدائین یا شایدم من بلد نیستم!من یه نرم افزار میخوام که صداهاش به صداهای ارکسترال نزدیک باشه.چنین نرم افزاری هست؟؟حالا اگه نت نویسیم داشته باشه خیلی بهتر.با سپاس

Honey_Shababi
Friday 26 July 2013, 12:18 PM
با تشکرمن این sibelius رو دانلود کردم اما صداهاش خام و ابتدائین یا شایدم من بلد نیستم!من یه نرم افزار میخوام که صداهاش به صداهای ارکسترال نزدیک باشه.چنین نرم افزاری هست؟؟حالا اگه نت نویسیم داشته باشه خیلی بهتر.با سپاس

اون سبیلیوس که شما دانلود کردید به همراه بانک صدا نبوده. چون سبیلیوس به همراه بانک صدا حجمش خیلی خیلی زیاده. در حد 50-60 گیگ.

اگه صداهای خیلی طبیعی میخواید باید از VSTi ها استفاده کنید که البته نرم افزار نت نویسی نیستند و پلاگین هایی برای استفاده در نرم افزار های میزبان (DAW) هستند که برای آهنگسازی و تنظیم استفاده میشن. بهترین وی اس تی ها برای ساز های ارکسترال مربوط به شرکت East West هست. مثل East West Quantum Leap Symphonic Orchestra

این هم یک نمونه صدا از این وی اس تی

You can see links before reply

mapmap
Saturday 27 July 2013, 12:56 AM
میشه یه نمونه از صداهای VSTi سبیلیوس رو بهم بدین ؟؟ و اگه آموزشی هم سراغ دارین که خیلی خوب میشه!! متشکرم دوست من

you3f
Wednesday 3 September 2014, 06:17 PM
درود.
آیا نرم افزار نت نویسی ای که بصورت اختصاصی فقط برای درامز باشه وجود دارد؟
در غیر این صورت یک نرم افزار نت نویسی که نوشتن نت درامزش مطابق با نت نویسی اورجینال این ساز باشه معرفی کنید.
منظورم اینه که مثلا نرم افزار سیبلیوس را دارم ولی نت نویسی درامزش، با نت نویسی ای که من در پارت های درامزی که برای اجرای زنده نوشته شده دیدم، فرق داره.
مثلا سر نتهای سنجی مثل (های هت) و (راید) و (کِرَش) بصورت x نوشته میشه. و یا حتی محل قرارگیریشون روی خطوط حامل.
یا شاید من نتونستم چیزی که میخوام توی این نرم افزار پیدا کنم!!

Honey_Shababi
Wednesday 3 September 2014, 09:33 PM
درود.
آیا نرم افزار نت نویسی ای که بصورت اختصاصی فقط برای درامز باشه وجود دارد؟
در غیر این صورت یک نرم افزار نت نویسی که نوشتن نت درامزش مطابق با نت نویسی اورجینال این ساز باشه معرفی کنید.
منظورم اینه که مثلا نرم افزار سیبلیوس را دارم ولی نت نویسی درامزش، با نت نویسی ای که من در پارت های درامزی که برای اجرای زنده نوشته شده دیدم، فرق داره.
مثلا سر نتهای سنجی مثل (های هت) و (راید) و (کِرَش) بصورت x نوشته میشه. و یا حتی محل قرارگیریشون روی خطوط حامل.
یا شاید من نتونستم چیزی که میخوام توی این نرم افزار پیدا کنم!!

درود

Guitar Pro 5 یا 6 رو امتحان کن یوسف جان. کاملا موارد مربوط به نت نویسی درامز در اون رعایت شده.

you3f
Thursday 4 September 2014, 11:58 AM
درود

Guitar Pro 5 یا 6 رو امتحان کن یوسف جان. کاملا موارد مربوط به نت نویسی درامز در اون رعایت شده.

آفرین بر شَما، صد آفرین بر شُما
ممنونم...