PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست یه vst خاص پیانو

Black_Violin
Wednesday 3 April 2013, 12:34 PM
درود به دوستان

من بسیار دنبال یه vst پیانو با صدای نرم و گرم هستم متاسفانه در بین اونهایی که گشتم همه دارای صداهای تیز و شفاف بودند... نمونه صدایی که مشتاقش هستم رو در لینک زیر میتونید گوش کنید ....

لطفا اگر میشناسید معرفی کنید سپاس

You can see links before reply

Honey_Shababi
Wednesday 3 April 2013, 01:01 PM
درود به دوستان

من بسیار دنبال یه vst پیانو با صدای نرم و گرم هستم متاسفانه در بین اونهایی که گشتم همه دارای صداهای تیز و شفاف بودند... نمونه صدایی که مشتاقش هستم رو در لینک زیر میتونید گوش کنید ....

لطفا اگر میشناسید معرفی کنید سپاس

You can see links before reply

درود

در حال حاضر، بهترین vsti برای پیانو، Akoustik Piano از شرکت Native Instruments هست. همه انواع پیانو ها رو داره. با همه نوع جنس صدا.

البته صداهای تیز و شفاف رو میشه تا حدی با تنظیم اکولایزر و تضعیف فرکانس های بالا، نرم تر کرد.

Black_Violin
Wednesday 3 April 2013, 01:35 PM
درود

در حال حاضر، بهترین vsti برای پیانو، Akoustik Piano از شرکت Native Instruments هست. همه انواع پیانو ها رو داره. با همه نوع جنس صدا.

البته صداهای تیز و شفاف رو میشه تا حدی با تنظیم اکولایزر و تضعیف فرکانس های بالا، نرم تر کرد.

اره هانی جان اونو دیدم اما چون listen نداشت تو سایتش و نمونه هایی هم که ازش شنیدم bright بود دیگه بیخیالش شدم پس همون مناسبه ...
سوالی که هست اینه که همه اون پیانو هایی که توی سایتش هست همه اش توی یک پک 19 گیگابایتی دیگه اره ؟

اگر لینک مناسب داری که کرک هم همراهش باشه لطف میکنی بزاری ....

Honey_Shababi
Wednesday 3 April 2013, 01:59 PM
سوالی که هست اینه که همه اون پیانو هایی که توی سایتش هست همه اش توی یک پک 19 گیگابایتی دیگه اره ؟

اگر لینک مناسب داری که کرک هم همراهش باشه لطف میکنی بزاری ....

راستش خبر ندارم. چون هر سایتی نحوه فشرده سازی فایل هاش با بقیه فرق میکنه.

لینک دانلودش رو ندارم. ولی تو فایل های تورنت اگه بگردی احتمالا پیداش میکنی.

Black_Violin
Wednesday 3 April 2013, 04:14 PM
یه تورنت توپ پیدا کردم ... مرسی هانی جان