PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نوازنده اين آهنگ كيه؟

qwertyyu
Monday 8 April 2013, 01:02 PM
سلام ميخواستم بدونم اين والس شوستاكويچ با سازدهني نواخته شده؟ درين صورن ميخوام اسم نوازندش رو بدونم .ممنونم: You can see links before reply

Mojahed
Monday 8 April 2013, 10:23 PM
من فکر میکنم باکیبورد یا با آکاردئون زده شده ، آهنگ متن یک فیلم معروف قدیمی هست ولی متاسفانه اسمش یادم نمیاد، ولی امکانش هست که اون رو با سازدهنی کروماتیک زد،،،

mohsen741
Monday 8 April 2013, 10:33 PM
بله ..
در ادامه ي فرمايشات دوست عزيزمون جناب مجاهد بايد عرض شود كه اين صدا رو هم از آكوردئون و هم از ملوديكا و هم از هارمونيكا ميشه گرفت...

اگر هارمونيكا باشه :
از انواع اركسترال اون هست و بنده تشخيصم اين هست كه اين صدا به دابل سولو هارمونيكا ميخوره و البته باس اركسترال هارمونيكا از زير همراهيش ميكنه...

ممنون...

Green_moment
Monday 8 April 2013, 11:37 PM
این سوئیت جز شماره 2 شوستاکوویچ هستش....

متاسفانه صدایی که گذاشتید کیفیت مناسبی نداره ولی من احتمال میدم آکاردئون باشه..

a_n
Tuesday 9 April 2013, 01:15 AM
من فکر میکنم باکیبورد یا با آکاردئون زده شده ، آهنگ متن یک فیلم معروف قدیمی هست ولی متاسفانه اسمش یادم نمیاد، ولی امکانش هست که اون رو با سازدهنی کروماتیک زد،،، بله اين والس معروف ديميتري شوستاكويچ هست كه در فيلم eyes wide shut هم استفاده شده...اما ميخواستم بدونم اين اجرا مربوط به چه كسيه

Mojahed
Wednesday 10 April 2013, 02:37 AM
من موزیک چشمان تمام بسته رو گشتم دیدم با این ادوات زده شده :
Using xylophone, twangy guitar, accordion, harmonica, and saxophones,

Alexis93
Sunday 21 July 2013, 07:53 AM
آقا با اجازتون منم یه درخواست میذارم. می خوام بدونم اسم آهنگش چیه و نوازندش کیه. ممنون می شم کمکم کنین...

You can see links before reply