PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در مورد sound set نرم افزار سیبلیوس

Spiritual
Wednesday 17 April 2013, 11:48 AM
سلام دوستان

کسی میدونه از کجا میشه سوند ست برای سیبلیوس 6 رو دانلود کرد؟
چون سیبلیوس که من نصب کردم هکه رو داره به صورت میدی پخش میکنه صداهای خوب نداره

ممنون

Honey_Shababi
Wednesday 17 April 2013, 11:55 AM
سلام دوستان

کسی میدونه از کجا میشه سوند ست برای سیبلیوس 6 رو دانلود کرد؟
چون سیبلیوس که من نصب کردم هکه رو داره به صورت میدی پخش میکنه صداهای خوب نداره

ممنون

سلام

از طریق تورنت اقدام کنید. بدون شک پیداش میکنید.

lukuboy1981
Monday 27 May 2013, 05:32 PM
با سلام دوستان ، من سيبيليوس 7 رو نصب كردم ، اما وقتي كاري رو اجرا مي كنم خروجي صدا ندارم . مشكل كجاست ؟

Spiritual
Sunday 2 June 2013, 09:48 AM
با سلام دوستان ، من سيبيليوس 7 رو نصب كردم ، اما وقتي كاري رو اجرا مي كنم خروجي صدا ندارم . مشكل كجاست ؟

این بستگی به خیلی چیزا داره.
اول اینکه سوند کارت شما چی هست؟ دوم اینکه asio 4 all نصب داری یا نه.سوم اینکه برو به قسمت play/playback devices قسمت configuration عوض کنید . و بعد در پائین در قسمت available devices تغییر بدید.

اگه کارت صدا نداریدئ حتما asio 4 all رو نصب کنید.

- - - Updated - - -

سلام دوستان

من میخوام sound library برای سیبلیوس بخرم کجا داره کاملش رو

ممنون

Honey_Shababi
Sunday 2 June 2013, 10:31 AM
سلام دوستان

من میخوام sound library برای سیبلیوس بخرم کجا داره کاملش رو

ممنون

سلام

به زودی، فروشگاه نت آهنگ مجددا شروع به کار خواهد کرد.

سبیلیوس با بانک صدای کامل، در لیست محصولات فروشگاه نت آهنگ قرار داره. میتونید بعد از راه اندازی فروشگاه، سفارش بدید.

Spiritual
Sunday 2 June 2013, 11:58 AM
سلام

به زودی، فروشگاه نت آهنگ مجددا شروع به کار خواهد کرد.

سبیلیوس با بانک صدای کامل، در لیست محصولات فروشگاه نت آهنگ قرار داره. میتونید بعد از راه اندازی فروشگاه، سفارش بدید.

با سلام و تشکر
خدمت شما عرض کنم که سیبلیوس سوند ست خودش رو دارهولی چیزی که خیلی خوب جواب میده نوع حرفه ای سوند ستش هست که اغلب در سیبلیوس یه صورت default وجود نداره. من دنبال sibelius sound library هستم.

Honey_Shababi
Sunday 2 June 2013, 12:05 PM
با سلام و تشکر
خدمت شما عرض کنم که سیبلیوس سوند ست خودش رو دارهولی چیزی که خیلی خوب جواب میده نوع حرفه ای سوند ستش هست که اغلب در سیبلیوس یه صورت default وجود نداره. من دنبال sibelius sound library هستم.

این نسخه از سبیلیوس که قرار هست در لیست محصولات جدید فروشگاه قرار بگیره، به همراه بانک صدای کامل هست.

به نام Sibelius 7 Notation Software Including Full Sound Library Original

با حجم 25 گیگابایت