PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفي اپليكيشن براي Bending

Mojahed
Thursday 18 April 2013, 05:12 AM
با درود
دنبال يه تاپيك گشتم كه اين مطلب رو قرار بدم ، ولي گفتم خود من مدتها دنبال اين بودم كه مثلاً بايد چقدر يه نت بند! بشه تا صداي استاندارد اون نت رو بده ،
و گفتم شايد مفيد باشه ، اگر مشكلي بود لطفاً مطلب را انتقال بدهيد ،،
براي دوستاني كه گوشي آيفون دارند يا با مبدل اندروييد ميتونند ابليكيشن رو تغيير بدند ،

93909391
در قسمت App Store گوشي كلمه harmonica key رو سرچ كنند و اپليكيشني به همين نام رو نصب كنند ، كه رايگان هم هست ،بعد از نصب برنامه جديدي كه روي گوشي شما قرار ميگيره لي اوتي از نتهاي قابل بند و اوربند رو در اختيارتون ميزاره كه با لمس هر نت صداي اون رو ميشنويد ، و ميتونيد با هارمونيكاي دياتونيك خودتون كار بندينگ رو تا رسيدن به اون صدا تمرين كنيد ، عكسهايي از محيط برنامه گرفتم ولي نميدونم با گوشي چطور ميشه اوسالشون كرد ،
درضمن در صفحه دوم برنامه كليدها و سبكهاي مخطلف در اختيارتون قرار داده شده ،،
البته اين لينك معرفي اپليكيشن هست كه تصاوير برنامه رو هم داره:
You can see links before reply

mohsen741
Saturday 20 April 2013, 08:44 PM
بسيار كار بجايي كردين...بنده راستش هنوز ويندوز موبايل هاي قديميه اي-ميت رو دارم...
براي كامپيوتر گشتم قبلا نبود...
شما برخورد نكردين؟؟؟

Patriote
Saturday 20 April 2013, 08:56 PM
سلام، تو سایت Harmonica home چند تا اپلیکیشن توپ گذاشته، لینک دانلودشون رو هم میذارم تو پست بعدی.

- - - Updated - - -

لیست نرم افزار های هارمونیکا (You can see links before reply)

Mojahed
Saturday 20 April 2013, 09:58 PM
بسيار كار بجايي كردين...بنده راستش هنوز ويندوز موبايل هاي قديميه اي-ميت رو دارم...
براي كامپيوتر گشتم قبلا نبود...
شما برخورد نكردين؟؟؟
تويكي از سايتهايي كه داشتم براي كوك كردن تيغه هاي از نت خارج شده كه ميخوام بعد تو تاپيك بزارم ، يه نرم افزار ديدم مال خود شركت هوهنر بود ، مثل اوسيلوسكوپ نمودار هر نت رو نشون ميداد ، نميدونم پخش هم داشته باشه ، اگه تونستم دانلودش كنم براي ويندوز حتماً لينكش رو ميزارم ...

harmonica_22
Thursday 9 May 2013, 08:58 AM
ببخشید موضوع قدیمی رو پاپ کردم. توی گوگل استور اندروید یه نرم افزار پیدا کردم harmonica tuner همه نت های ساز دهنی با جاش روی ساز دهنی رو داره. نت ها رو پخش نمیکنه ولی دقیقا مثل تیونر گیتار بهتون میگه چند دسیبل بالا یا پایین هست.(وقتی مینوازید با میکروفن گوشی تست میکنه) چند نت همزمان رو هم ساپرت میکنه که برای تمرین تک نت زدن حداقل برای من عالی بود.
خودم با چند تا ویدیو و این نرم افزار دو تا از نت های ترمولو خودم رو که درست صدا نمیداد کوک کردم.
اگر دوستان توی دانلود به دلیل تحریم مشکل پیدا کردید بگید apk اپلود میکنم.

siavash34
Thursday 9 May 2013, 12:23 PM
آره هارمونیکا جان از معدود نرم افزارهای به درد بخوره...

nayuop
Thursday 9 May 2013, 01:31 PM
من این نرم افزار رو نصب کردم ولی بیشتر به درد کسایی میخوره که نت های بند شده رو نمیشناسن. وگرنه تاثیری تو یادگیری نداره. کاش برای کروماتیک هم این app وجود داشت.
دوستان برای ios چیزه به درد بخوری پیدا کردید اینجا قرار بدید ممنون

- - - Updated - - -

من این نرم افزار رو نصب کردم ولی بیشتر به درد کسایی میخوره که نت های بند شده رو نمیشناسن. وگرنه تاثیری تو یادگیری نداره. کاش برای کروماتیک هم این app وجود داشت.

Mojahed
Saturday 11 May 2013, 11:34 PM

- - - Updated - - -

درسته ولی هرچقدر هم شما گوشتون به بندینگ آشنا باشه باز هم یه مقدار شک وجود داره که درسته یا نه ..
مثل ویلن که فینگربردش فرت (پرده) نداره اگه یه تیونر باشه حداقل اطمینان بوجود میاد..
از دوستانی که در این تاپیک اپ های هارمونیکا رو معرفی کردم سپاسگذارم..