PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی هارمونیکای SAXONY از Seydel

Mojahed
Saturday 20 April 2013, 12:32 AM
بادرود
در دنیای هارمونیکا برند های مختلفی اقدام به ساخت سازهای لوکس با قیمتهای نجومی کرده اند ولی در میان آنها یک مدل هارمونیکای کروماتیک از کارخانه آلمانی و معتبر سیدل نظر من را به خودش جلب کرد که خواستم در این تاپیک برای آشنایی دوستان به آن اشاره کنم
93639364

- اولین مشخصه منحصر به فرد این مدل داشتن تیغه هایی از جنس استنلس استیل زنگ نزن هست
که طبق گفته خود شرکت سازنده ضد زنگ و اکسیداسیون بوده و صدای زنگ دار و مخصوصی به آن میدهد
9365

9367
علاوه بر آن از یک جنس جدید برای وینت سیورها استفاده شده که در مقابل خم شدن و فرسودگی مقاومت بهتری دارند

- صفحه زبانه یا همان reed plate بوسیله نقره استرلینگ آبکاری شده است!
9366

- جنس بدنه اصلی یا همان comb از جنس آلومینیوم ماشینکاری شده از شمش و بصورت الکتریکی آنودایز شده است.

93689369

9364
- قسمت مجموع دهانی و اسلایدر بصورتی طراحی شده که از انعطاف و نشتی هوای خیلی کمی برخوردار است:
9370
9371

- چیدمان نت ها بصورت گام کروماتیک برای 12 سوراخ و 48 نت می باشد:

9372

- فیمت این مدل در سایت ebey US $374.95
می باشد
You can see links before reply

siavash34
Saturday 20 April 2013, 02:55 PM
مرسی ریویوی خوبی بود، من عاشق آلومینیوم هستم. خیلی زیاد. اما فکر میکنم تماس طولانی مدت با آلومینیوم روی حافظه تاثیر میذاره.

Mojahed
Saturday 20 April 2013, 04:25 PM
مرسی ریویوی خوبی بود، من عاشق آلومینیوم هستم. خیلی زیاد. اما فکر میکنم تماس طولانی مدت با آلومینیوم روی حافظه تاثیر میذاره.

شما تماسي نداريد با آلومينيوم ، ! بعدش اون آنودايز خودش يه لايه با مواد شيميايي روي آلومينيوم باعث جلوگيري از امسيداسيون اون و همچنين تماس ميشه ، اگه دقت كرده باشيد لوازم چفت و دستگيره تو منزل از همين روش استفاده شده ، تقريباً يه رنگ آبي مانند داره
من در ادامه در تاپيك تنظيم تيغه ها روش تعويض بدنه هر هارمونيكايي رو با آلومينيوم ميارم ،،،

SOBHANTOTo3
Saturday 20 April 2013, 07:18 PM
ممنون