PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقه ای برای نوازندگان گیتار الکتریک

Honey_Shababi
Saturday 20 April 2013, 01:24 PM
درود

با توجه به کم کار شدن دوستان فعال در بخش گیتار الکتریک، تصمیم بر این شد تا یک مسابقه نوازندگی برای دوستان علاقه مند ایجاد کنم.

موافق ها لطفا حضور خودشون رو اعلام کنند.

با سپاس

Honey_Shababi
Saturday 20 April 2013, 06:03 PM
دوستان

لطفا پیشنهادات ارزشمندتون رو هم برای نحوه برگزاری مسابقه اعلام کنید.

darkfall
Saturday 20 April 2013, 10:59 PM
منظور از مسابقه نوازندگی سرعت و تکنیک و تر تمیز زدنه ؟

Spiritual
Sunday 21 April 2013, 10:15 AM
خوب این مسابقه چجوریه؟یعنی قوانینش چیه؟ در چه سبکی؟

Honey_Shababi
Sunday 21 April 2013, 04:57 PM
منظور از مسابقه نوازندگی سرعت و تکنیک و تر تمیز زدنه ؟

مسابقه هست دیگه. بر اساس معیار هایی که تعیین میکنیم. به عنوان مثال یه قطعه رو با پارتیتور و تبلچر در یک لول خاص در اختیار شرکت کننده ها قرار میدیم. هرکسی که کمترین اشتباه رو در نوازندگی داشته باشه و به اصطلاح، تمیزتر بزنه برنده هست. اگه پیشنهاد خاصی هم دارید لطفا بگید. خوشحال میشیم.

- - - Updated - - -

خوب این مسابقه چجوریه؟یعنی قوانینش چیه؟ در چه سبکی؟

هر سبکی که بیشترین رای رو بیاره.

شما نظرات و پیشنهاداتتون رو بگید. در مورد قوانینش هم به توافق میرسیم.

siavash34
Sunday 21 April 2013, 09:14 PM
به نظرم بهتره در بخش های لید و ریف هر دو برگذار بشه.

Honey_Shababi
Monday 22 April 2013, 08:01 PM
دوستان دیگه کسی نظری نداره؟

ehsan_golshan
Monday 22 April 2013, 08:40 PM
به نظر من به صورت 3 مرحله ای باشه و هر مرحله نفرات بازنده حذف بشن و مسابقه سخت تر بشه
نوازندگی ها به صورت تصویری باشه بهتره

Spiritual
Tuesday 23 April 2013, 08:06 AM
ببخشید مسلما این مسابقه حضوری که نیست؟ یعنی دوستان باید فایل بفرستند درسته؟

در ضمن من یه نگاهی کردم. از این دست مسابقه ها در دنیا برگزار شده و نتایجش هم خیلی مثبته. فک کنم اگه برای نحوه اجرا یه نگاهی به روش های انجام شده بندازیم بد نباشه. در ضمن نیاز به یه گروه داور داریم. که یه جورایی قابل قبول باشن. البته برای خودم که دارم شاگردی میکنم . بی تعارف حدی ندارم فرقی نمیکنه که داور ها چه کسانی باشن بیشتر دوست دارم شرکت کنم تا خودم یه محکی بخورم .اگه فایل میخوان بفرستن به لحاظ کیفیت تصویر و حجم و محل جمع شدن فایلها مورد نظر قرار بگیره.

اگه میخواید فقط در یه سبک برگزار بشه به نظرم یه نظر سنجی بگذارید که معلوم بشه بیشترین رای ما چه سبکیه که تقریبا از الان معلومه چه سبکیه. اگه در سبکهای مختلف میخواید برگزار کنید . خوب داستانی میشه برا خودش.

اینا نظرات بنده بود . امیدوارم بدرد بخور باشه.

ممنون

Honey_Shababi
Tuesday 23 April 2013, 12:23 PM
ببخشید مسلما این مسابقه حضوری که نیست؟ یعنی دوستان باید فایل بفرستند درسته؟

در ضمن من یه نگاهی کردم. از این دست مسابقه ها در دنیا برگزار شده و نتایجش هم خیلی مثبته. فک کنم اگه برای نحوه اجرا یه نگاهی به روش های انجام شده بندازیم بد نباشه. در ضمن نیاز به یه گروه داور داریم. که یه جورایی قابل قبول باشن. البته برای خودم که دارم شاگردی میکنم . بی تعارف حدی ندارم فرقی نمیکنه که داور ها چه کسانی باشن بیشتر دوست دارم شرکت کنم تا خودم یه محکی بخورم .اگه فایل میخوان بفرستن به لحاظ کیفیت تصویر و حجم و محل جمع شدن فایلها مورد نظر قرار بگیره.

اگه میخواید فقط در یه سبک برگزار بشه به نظرم یه نظر سنجی بگذارید که معلوم بشه بیشترین رای ما چه سبکیه که تقریبا از الان معلومه چه سبکیه. اگه در سبکهای مختلف میخواید برگزار کنید . خوب داستانی میشه برا خودش.

اینا نظرات بنده بود . امیدوارم بدرد بخور باشه.

ممنون

خیر ... حضوری نیست.

بله باید فایل صوتی یا تصویری از نوازندگی ارسال بشه ... البته شما تازه به نت آهنگ تشریف آوردید. ما قبلا هم چنتا از این سبک مسابقه ها داشتیم.

برای داوری هم اگه امکانش باشه تیم داوری از خود بچه های سایت جمع میکنیم. نوازنده خوب اینجا کم نداریم. فقط متاسفانه خیلی کم به سایت سر میزنن.

یه مسابقه خودمونی راه میندازیم ... صرفا جهت بالا بردن فعالیت بخش گیتار الکتریک ... چون خیلی این بخش کم کار شده و این موضوع من رو خیلی ناراحت میکنه.

Honey_Shababi
Tuesday 30 April 2013, 06:39 PM
دوستان

من همچنان منتظر نظرات و پیشنهادات ارزشمندتون هستم.

petrucci4eva
Tuesday 30 April 2013, 08:19 PM
سلام.
خوب چیزیه! موافقم با مسابقات ولی فقط در صورتی که بعد امتحانات باشه دیگه مثلا اواخر خرداد این طوریا...! حداقل زمانش تو تعطیلات باشه وقت داشته باشیم. بعد این که یه جوری باشه کیفیت کارت صدا دخیل نباشه..! و اینکه منم با تصویری موافقم...! البته معلومه دیگه برنده هانیه :دی

Honey_Shababi
Tuesday 30 April 2013, 08:31 PM
سلام.
خوب چیزیه! موافقم با مسابقات ولی فقط در صورتی که بعد امتحانات باشه دیگه مثلا اواخر خرداد این طوریا...! حداقل زمانش تو تعطیلات باشه وقت داشته باشیم. بعد این که یه جوری باشه کیفیت کارت صدا دخیل نباشه..! و اینکه منم با تصویری موافقم...!

حتما بعد از امتحانات برگزار میکنیم. خیالتون از این بابت راحت باشه.

تصویری به نظر من خوب هست. ولی خب ممکنه مشکل آپلود و محدودیت برای ارسال پیش بیاد. از این نظر اجباری به تصویری بودن آثار نداریم. هر کسی دوست داشت هرطور بفرسته میتونه این کار رو انجام بده.

کیفیت صدا هم مهم نیست. با گوشی موبایل هم یکی رکورد بگیره ما راضی هستیم :)

hamed_yazdani
Wednesday 1 May 2013, 07:11 AM
من در کل موافقم ولی یه نکته ای. خودم شخصا با چند دستگاه مختلف ظبط کردم مثلا با گوشی معمولی . با هندی کم یکی از دوستان. با وبکم لپتاپ داداشم. با گوشی ایکس پریای یکی از دوستان. میتونم بگم که کیفیت صدا و به دل نشینی صدا زمین تا اسمون فرق داشت. با گوشی معمولی میتونم بگم که صدای بوق میداد. مطمئنم منظورم رو متوجه شدین.

Honey_Shababi
Wednesday 1 May 2013, 08:36 AM
من در کل موافقم ولی یه نکته ای. خودم شخصا با چند دستگاه مختلف ظبط کردم مثلا با گوشی معمولی . با هندی کم یکی از دوستان. با وبکم لپتاپ داداشم. با گوشی ایکس پریای یکی از دوستان. میتونم بگم که کیفیت صدا و به دل نشینی صدا زمین تا اسمون فرق داشت. با گوشی معمولی میتونم بگم که صدای بوق میداد. مطمئنم منظورم رو متوجه شدین.

درسته حامد جان ... ولی تا جایی که نت ها صداشون به درستی شنیده بشه، فکر نکنم مسئله خاصی باشه.

البته راه های خیلی بهتری هم هست. مثلا برای دوستانی که کارت صدای حرفه ای ندارند، میشه خروجی آمپ رو به ورودی لاین کارت صدای آنبرد کامپیوتر وصل کنن و با یه نرم افزار، رکورد کنن.

hamed_yazdani
Saturday 11 May 2013, 10:16 PM
ما هنوز منتظر برگزاری مسابقه هستیم.

Honey_Shababi
Saturday 11 May 2013, 10:23 PM
برگزاری مسابقه رو به امید خدا میخوایم بندازیم برای بعد امتحانات که مشکلی برای دوستان نباشه.

فعلا باید بحث و تبادل نظر کنیم که مسابقه چطوری برگزار بشه.

دوستان که کم لطفی میکنن. این همه کاربر، فقط 3-4 نفر توی بحث شرکت میکنن. حالا ببینیم چی پیش میاد.

sally
Thursday 16 May 2013, 03:17 PM
هانی اگه می شه ... اگه تعداد شرکت کننده ها خوبه رده سنی بزارین مثلا زیره 18 سال ... 19- 29... 30 به بالا D:

Honey_Shababi
Thursday 16 May 2013, 04:00 PM
هانی اگه می شه ... اگه تعداد شرکت کننده ها خوبه رده سنی بزارین مثلا زیره 18 سال ... 19- 29... 30 به بالا D:

اگه تعداد بچه های شرکت کننده زیاد باشه این کار رو انجام میدیم :)

siavash34
Thursday 16 May 2013, 09:05 PM
خوبه. اینطوری ما سن بالاها! اول میشیم هممون!

sally
Thursday 16 May 2013, 10:03 PM
راستی یه چیزه دیگه حتما باید گیتاره خالی باشه یا درام & بیس & وکال هم میشه همراهش باشه؟

Honey_Shababi
Thursday 16 May 2013, 10:11 PM
راستی یه چیزه دیگه حتما باید گیتاره خالی باشه یا درام & بیس & وکال هم میشه همراهش باشه؟

فعلا مشخص نیست. ولی سعی میکنم به همراه بک ترک باشه که جذابیتش هم بیشتر بشه.

ehsan_golshan
Friday 17 May 2013, 01:20 AM
مسابقه با آهنگ خاصی در نظر گرفته شده؟ سولو یا ریف؟
به نظرم آهنگی که انتخاب میشه نباید آهنگی باشه که معروف باشه یعنی یه آهنگی باشه که کسی تاحالا نشنیده باشه چون اگه مثلا آهنگ جو ستریانی باشه خب ممکنه بعضی ها قبلا بیشتر روش تمرین کرده باشن بعضی ها هم تاحالا نزده باشن .
اینجوری بهتره چون شرکت کننده ها برای رقابت بیشتر تمرین خواهند کرد و این مسابقه میتونه انگیزه ای واسه یادگیری بیشتر باشه .
آقا تا الان 53 نفر این تاپیکو دیدن کجایین بابا فقط چند نفر بیشتر نظر ندادن؟! بذار امتحانا تموم بشه دیگه بهانه این نخواهید داشت :4:

sally
Friday 17 May 2013, 09:54 AM
به نظرم آهنگی که انتخاب میشه نباید آهنگی باشه که معروف باشه یعنی یه آهنگی باشه که کسی تاحالا نشنیده باشه چون اگه مثلا آهنگ جو ستریانی باشه خب ممکنه بعضی ها قبلا بیشتر روش تمرین کرده باشن بعضی ها هم تاحالا نزده باشن .
اینجوری بهتره چون شرکت کننده ها برای رقابت بیشتر تمرین خواهند کرد و این مسابقه میتونه انگیزه ای واسه یادگیری بیشتر باشه .
آقا تا الان 53 نفر این تاپیکو دیدن کجایین بابا فقط چند نفر بیشتر نظر ندادن؟! بذار امتحانا تموم بشه دیگه بهانه این نخواهید داشت :4:
ولی به نظر من بهتره هرکی هر آهنگیو که دوست داره بزنه ... خوب هرکی تکنیکش بیشتر باشه مسلماً سراغ آهنگای بهتری میره ... اگه رده بندی سنی هم کنن که بهتر

Honey_Shababi
Friday 17 May 2013, 01:08 PM

سعی میکنم سولو باشه.

به احتمال زیاد از سولوهای متد های معروف، قطعه ها رو انتخاب میکنم. استاندارد تر هم هست. چون قبل از اون سولو ها یکسری تمرینات داره که شرکت کننده ها بهتره قبل از اجرای اون سولو ها، تمرین های قبلش رو هم انجام بدن تا برای اجرای سولو آماده باشن.

Spiritual
Saturday 18 May 2013, 08:11 AM
سعی میکنم سولو باشه.

به احتمال زیاد از سولوهای متد های معروف، قطعه ها رو انتخاب میکنم. استاندارد تر هم هست. چون قبل از اون سولو ها یکسری تمرینات داره که شرکت کننده ها بهتره قبل از اجرای اون سولو ها، تمرین های قبلش رو هم انجام بدن تا برای اجرای سولو آماده باشن.

چه فکر جالبی کاملا باهاش موافقم

petrucci4eva
Saturday 18 May 2013, 09:24 PM
- - - Updated - - -

سعی میکنم سولو باشه.

نه حال نمیده ! مسابقه ای اگه باشه که دیگه تمرین و اینا محوریت نداره که ! هر کی بیشتر تمرین کرده قوی تره چیزی که مسلمه؛ حالا با هر روشی.... در ضمن اون تمرینای قبل متد ها اکثرا میزان های از خود همون آهنگن یا قسمت های کلیشه آهنگ که pattern مشابهی داره. دلیل قانع کننده ای حداقل برای من که نیست!
اکثر متدها سولو های ماشینی و مسخره دارن ! اتفاقا سولوهای متدها اگه نظر من باشه واقعا غیر استاندارد هستند و صرفا جهت کاور و علاقه ی طرف موثر میتونه باشه تا در نوازندگی... دقیقا همون تمرینای قبلش فقط به درد بخوره... ! وگر نه خود سولوش که ... !
من اتفاقا اکثر استادهایی که داشتم تا اون جایی که یادمه مثلا سولو های troy stetina رو ول می کردند و می گفتند که اون استادایی هم که کار می کنن واسه پول هست که شاگرد 1 هفته 2 هفته روش باشه... !!
این که یه کسی کارای stariani رو زده و این جور مسائل... منطقی به نظرم نیست ! خب هر کی بیشتر کار کرده باید برنده شه! عین این می مونه که بگین مهلت آثار هم 1 روزه باشه! چون ممکنه طرف 1 ماه تمرین کنه رو اون آهنگ که اگر خدا هم باشه آهنگ دیگه مسلط میشه! تازه اگرم طوری شه که کسی هم روش خوب تمرکز کنه همین خوبه دیگه...یعنی این که یکی رشد کرده سر این مسابقه توپ!
شبیه این flight of bumblebee هم نباشه که هنوز هم battle داره و بازی با گیتاره تا آهنگ ! رکورد میزنده طرف 600-1000-1300 اصلا نه موسیقی توشه نه حس نوازندگی... به نظرم کارای دیوید گیلمور هم تمیزه هم لهجه ی خوبی میشه داد ... فقط اگه نسخه ی نت یا تبلچرش سالم و درست باشه فکر می کنم حله...
البته همش نظر شخصی منه و این که جلوی اساتیدی مثل هانی و امثالهم من نقش شاگردشونم.
ولی به طور کلی اگه در مرحله ی اول از قیلتر متد ها رد بشیم بدم نیست ولی نه برای کل مسابقه!
من که امیدوارم جالب از آب در بیاد و موفق آمیز باشه در جهت پیشرفت نوازندگی و هم موسیقی!
البته من خودم نمی دونم چه معیاری حاکم می خواد باشه ! مثلا گیلمور رو همه قبول دارن بهترین گیتاریست دنیا هست(یا حداقل خیلیا قبول دارن !) چون هم نوازنده ی خوبی هست هم آهنگ ساز. نه sweep عین بقیه میره! نه سرعت خفن میره نه تکنیک عجیب غریبی داره نه از افکت صدای خاصی در میاره. صرفا باهوش عمل می کنه...
حالا خیلیا این طوری هستنا من نمیشناسم..!
دیگه اجراش به عهده ی شما اینم نظر بنده !!

sally
Saturday 18 May 2013, 10:20 PM
بیاید مسابقه رو در سبک های مختلف برگزار کنید... مثلا مرحله اول راک ... مرحله دوم متال مرحله 3 جاز... همینطوری تا آخر بعد بیاید امتیاز بدید تو هر مرحله... یه چیز تو مایه های فوتبال... بچه هارو تو گروه های 4 نفره تقسیم کنید بعد یه آهنگ رو بگید هر 4 نفر بزنن ... 2 تا آهنگ میدید بعد امتیاز میدید ... بعد دو نر اول مییان بالا بعد به صورت حذفی ... به هر 2 نفر 1 آهنگ داده می شه هر کی بهتر زد میاد بالا تو فینال هم هرکی هرچی دوست داره میزنه بعد با رای کاربرا برنده انتخاب میشه... البته این روش اصلاحاتی میخواد ولی در کل چیزه خوبیه ... مثلا برای هر آهنگ هم 2هفته وقت بدید .. D:

Honey_Shababi
Sunday 19 May 2013, 12:09 AM
- - - Updated - - -

نه حال نمیده ! مسابقه ای اگه باشه که دیگه تمرین و اینا محوریت نداره که ! هر کی بیشتر تمرین کرده قوی تره چیزی که مسلمه؛ حالا با هر روشی.... در ضمن اون تمرینای قبل متد ها اکثرا میزان های از خود همون آهنگن یا قسمت های کلیشه آهنگ که pattern مشابهی داره. دلیل قانع کننده ای حداقل برای من که نیست!
اکثر متدها سولو های ماشینی و مسخره دارن ! اتفاقا سولوهای متدها اگه نظر من باشه واقعا غیر استاندارد هستند و صرفا جهت کاور و علاقه ی طرف موثر میتونه باشه تا در نوازندگی... دقیقا همون تمرینای قبلش فقط به درد بخوره... ! وگر نه خود سولوش که ... !
من اتفاقا اکثر استادهایی که داشتم تا اون جایی که یادمه مثلا سولو های troy stetina رو ول می کردند و می گفتند که اون استادایی هم که کار می کنن واسه پول هست که شاگرد 1 هفته 2 هفته روش باشه... !!
این که یه کسی کارای stariani رو زده و این جور مسائل... منطقی به نظرم نیست ! خب هر کی بیشتر کار کرده باید برنده شه! عین این می مونه که بگین مهلت آثار هم 1 روزه باشه! چون ممکنه طرف 1 ماه تمرین کنه رو اون آهنگ که اگر خدا هم باشه آهنگ دیگه مسلط میشه! تازه اگرم طوری شه که کسی هم روش خوب تمرکز کنه همین خوبه دیگه...یعنی این که یکی رشد کرده سر این مسابقه توپ!
شبیه این flight of bumblebee هم نباشه که هنوز هم battle داره و بازی با گیتاره تا آهنگ ! رکورد میزنده طرف 600-1000-1300 اصلا نه موسیقی توشه نه حس نوازندگی... به نظرم کارای دیوید گیلمور هم تمیزه هم لهجه ی خوبی میشه داد ... فقط اگه نسخه ی نت یا تبلچرش سالم و درست باشه فکر می کنم حله...
البته همش نظر شخصی منه و این که جلوی اساتیدی مثل هانی و امثالهم من نقش شاگردشونم.
ولی به طور کلی اگه در مرحله ی اول از قیلتر متد ها رد بشیم بدم نیست ولی نه برای کل مسابقه!
من که امیدوارم جالب از آب در بیاد و موفق آمیز باشه در جهت پیشرفت نوازندگی و هم موسیقی!
البته من خودم نمی دونم چه معیاری حاکم می خواد باشه ! مثلا گیلمور رو همه قبول دارن بهترین گیتاریست دنیا هست(یا حداقل خیلیا قبول دارن !) چون هم نوازنده ی خوبی هست هم آهنگ ساز. نه sweep عین بقیه میره! نه سرعت خفن میره نه تکنیک عجیب غریبی داره نه از افکت صدای خاصی در میاره. صرفا باهوش عمل می کنه...
حالا خیلیا این طوری هستنا من نمیشناسم..!
دیگه اجراش به عهده ی شما اینم نظر بنده !!

ممنونم از نظرت

راستش من بیشتر هدفم اینه که سطح مسابقه خیلی سخت نباشه تا بچه هایی که تازه شروع کردن هم بتونن شرکت کنن. خودتون هم خوب میدونید که نواختن کارهای مثلا ستریانی برای مسابقه خیلی سنگین هست و هرکسی نمیتونه از عهدشون بربیاد. چون نوازندگان مبتدی تر باید یکسری تمرینات رو انجام بدن تا بتونن این قطعه ها رو اجرا کنن. دلیل اینکه گفته بودم از متد سولو ها رو انتخاب کنم هم همین بود. چون مثلا در متد های تروی، قبل از اینکه به سولو ها برسه، تمریناتی رو داره که مرتبط با اون سولو هاست. یعنی هنرجو قبل از اینکه به اون سولوی مورد نظر برسه، باید تمریناتش رو به خوبی انجام داده باشه. وگرنه نمیتونه به سادگی از عهده سولوی مورد نظر بر بیاد.

البته اگه ببینیم مرحله اول، سطح نوازندگی دوستان قابل قبول هست، اونوقت میتونیم بریم سراغ قطعه های سخت تر و سطح مسابقه رو بالاتر ببریم.

- - - Updated - - -

بیاید مسابقه رو در سبک های مختلف برگزار کنید... مثلا مرحله اول راک ... مرحله دوم متال مرحله 3 جاز... همینطوری تا آخر بعد بیاید امتیاز بدید تو هر مرحله... یه چیز تو مایه های فوتبال... بچه هارو تو گروه های 4 نفره تقسیم کنید بعد یه آهنگ رو بگید هر 4 نفر بزنن ... 2 تا آهنگ میدید بعد امتیاز میدید ... بعد دو نر اول مییان بالا بعد به صورت حذفی ... به هر 2 نفر 1 آهنگ داده می شه هر کی بهتر زد میاد بالا تو فینال هم هرکی هرچی دوست داره میزنه بعد با رای کاربرا برنده انتخاب میشه... البته این روش اصلاحاتی میخواد ولی در کل چیزه خوبیه ... مثلا برای هر آهنگ هم 2هفته وقت بدید .. D:

برگزاری مسابقه در سبک های مختلف شدنی هست. درصورتی که گروه بندی کنیم و هرکسی با توجه به سبک مورد نظر خودش قطعه ها رو بزنه. ولی نه اینکه در هر مرحله بگیم همه باید فبلان سبک رو بزنند. چون مثلا نوازنده ای که در سبک جز کار میکنه رو بهش بگیم در سبک متال نوازندگی کن. نمیتونه و یا اینکه اصلا علاقه ای به این سبک نداره. به نظر من سبک ها تفکیک بشن خیلی بهتره.

ممنونم

meisam_
Saturday 25 May 2013, 01:27 AM
درود. يك آهنگ مشترك (شامل Bass,drum,keyboard باشه)بزارين تا دوستان روش سولو بنا به سليقه خودشون بنوازن تا:
1)سليقه و ابتكار و درك موسيقيايي هنرمند براي 1 آهنگ خاص ومشترك روشن بشه
2)ميزان تكنيك و تنوع تكنيك سنجيده شه
3)كيفيت صدا در مسابقه مطرح نباشه(براي افرادي كه گيتار و آمپ و تجهيزات ضبط حرفه اي ندارن)
4)اگه بشه تا جايي كه مقدور هست اجرا توسط 1 ناظر يا داور موثق بصورت زنده شنيده يا ديده بشه(چون اجراي زنده خودش يك هنر و مهارت ميخواد تا بنده مثلا 1000 بار تمرين كنم يا اصلاح كنم يا ....)و بعد اين اجرا بره براي داوران يا ديده يا شنيدن براي همگان

Yngwie_5
Friday 7 June 2013, 12:29 PM
دوستان من اومدم بگم که موافقم و حمایت میکنم :دی
فقط تو دو بخش بداهه نوازی و کاور باشه به نظرم جالبتر میشه.

Honey_Shababi
Friday 7 June 2013, 12:43 PM
ممنونم از پیشنهادات خوب همه دوستان عزیز

دوستان ... من برای برگزاری این مسابقه و همچنین داوری آثار، نیاز به چند همکار دارم.

دوستانی که مایل به همکاری هستند، لطفا از طریق پیغام خصوصی با بنده در ارتباط باشند.

با تشکر

Honey_Shababi
Wednesday 19 June 2013, 09:17 PM
دوستان

من کمی فکر کردم در مورد نظرات شما.

من با نظر امیر محمد موافقم ... مسابقه اگه بداهه نوازی یا کاور باشه، جذابیتش بیشتر میشه.

حالا به نظر شما مسابقه کاور باشه یا بداهه نوازی؟

sally
Wednesday 19 June 2013, 10:11 PM
cover

Honey_Shababi
Thursday 20 June 2013, 03:20 PM
ما همچنان منتظر نظرات ارزشمند دوستان هستیم!

meysam-lamster
Thursday 20 June 2013, 04:03 PM
سلام دوستان آقا ما هم هستیم البته جسارت نباشه پیش اساتید دی:
نظرمو هم اگه بخوام بگم اینه که آهنگی که قراره روش مسابقه برگزار بشه نه سولو باشه (مثل سولو آرتیست ها که از اول تا آخرش فقط سولو بزنیم) نه یه آهنگ معمولی که 99 درصدشو ریف تشکیل میده یه قطعه ای باشه که هم قدرت سولو نوازی دوستان رو محک بزنه و هم ریف نوازی آثارم اگه به صورت تصویری باشه خیلی خوب میشه من خودم که میخوام با کارت صدا رکورد کنم و کیفیت استودیویی رکورد خودمو روی ویدئو میکس کنم چطوره هانی؟

Honey_Shababi
Thursday 20 June 2013, 06:07 PM
سلام دوستان آقا ما هم هستیم البته جسارت نباشه پیش اساتید دی:
نظرمو هم اگه بخوام بگم اینه که آهنگی که قراره روش مسابقه برگزار بشه نه سولو باشه (مثل سولو آرتیست ها که از اول تا آخرش فقط سولو بزنیم) نه یه آهنگ معمولی که 99 درصدشو ریف تشکیل میده یه قطعه ای باشه که هم قدرت سولو نوازی دوستان رو محک بزنه و هم ریف نوازی آثارم اگه به صورت تصویری باشه خیلی خوب میشه من خودم که میخوام با کارت صدا رکورد کنم و کیفیت استودیویی رکورد خودمو روی ویدئو میکس کنم چطوره هانی؟

ممنونم میثم جان ... البته من خودم دوست دارم شما به عنوان یکی از داور های مسابقه فعالیت داشته باشی. ولی هرطور خودت صلاح میدونی عزیز :)

در مورد پیشنهادت هم موافقم ... آهنگ هایی انتخاب میکنیم که از همه لحاظ بتونه قدر نوازندگی دوستان رو بسنجه.

meysam-lamster
Thursday 20 June 2013, 06:14 PM
ممنونم میثم جان ... البته من خودم دوست دارم شما به عنوان یکی از داور های مسابقه فعالیت داشته باشی. ولی هرطور خودت صلاح میدونی عزیز :)

در مورد پیشنهادت هم موافقم ... آهنگ هایی انتخاب میکنیم که از همه لحاظ بتونه قدر نوازندگی دوستان رو بسنجه.
ممنون داداش شما لطف داری :)
پس حله دیگه فقط میمونه انتخاب آهنگ و زمان ارائه آثارو این حرفا نه؟ البته تا نظر بقیه دوستان چی باشه.

ali_recoba2009
Friday 21 June 2013, 10:17 PM
نظر من اینه که آهنگ کامل نباشه دوستان,یه بخشی ازش باشه
چون معمولا بخشی از آهنگا فقط تکرار هستن,تو یه آهنگ ریف اول آخرش هم تکرار میشه مثلا که خودش نوعی اتلاف وقت و انرژی هست

lordras
Saturday 22 June 2013, 03:53 AM
چون معمولا بخشی از آهنگا فقط تکرار هستن, تو یه آهنگ ریف اول آخرش هم تکرار میشه مثلا که خودش نوعی اتلاف وقت و انرژی هست
من با این حرف مخالفم درسته که هدف مهارت نوازندگی ولی موسیقی همش تکراره اصلا فکر نمیکنم تکرار خسته کننده باشه اتفاقا تکراره که باعث می شه قسمت جدید جذاب بشه !
(ولی خوب هر کاری بیش از حد انجام شه خسته کننده میشه )

اما فکر میکنم قسمتی از اهنگ یا کل اهنگ یا اینکه کاور باشه یا بداهه اختیاری باشه بهتره !

ali_recoba2009
Saturday 22 June 2013, 04:43 AM
من با این حرف مخالفم درسته که هدف مهارت نوازندگی ولی موسیقی همش تکراره اصلا فکر نمیکنم تکرار خسته کننده باشه اتفاقا تکراره که باعث می شه قسمت جدید جذاب بشه !
(ولی خوب هر کاری بیش از حد انجام شه خسته کننده میشه )

اما فکر میکنم قسمتی از اهنگ یا کل اهنگ یا اینکه کاور باشه یا بداهه اختیاری باشه بهتره !
منم باهات موافقم,اصولا همین تکراره تو خیلی از قطعات حس زیباشو بیشتر ادامه میده
منتها تو اینجا همونطور که خودتون فرمودین مسابقه هست و مهارت مد نظر هست,واسه داورا و نوازنده ها راحت تره اینطور,کمتر وقت لازمه
در کل بنده به دموکراسی و کثرت گرایی معتقدم اگه دوستان گفتن کلش باشه ما هم حرفی نداریم

meysam-lamster
Saturday 22 June 2013, 08:05 AM
دوستان منم نظرم اینه که یه آهنگی که انتخاب میشه کل اونو مد نظر قرار بدیم چون اینطوری هم جذابیت کارا و کلا مسابقه بیشتر میشه و اون کارو هم میتونیم جاهای مختلف تو اینترنت به عنوان نمونه کار موسیقی آپلود کنیم که به نفع خودمونم هست و در مورد اینکه میگین اگه کلش باشه وقت داورا و نوازنده ها گرفته میشه هم اینطور نیست چون بلاخره نوازنده اون آهنگو کاور میکنه دیگه چه فرقی میکنه یه تیکشو مثلا 2 بار تکرار کنه؟. نظر منم اینه که کل آهنگ باشه حالا فوقش اینه که یکی دو روز برای تایم ارسال کارا بیشتر در نظر گرفته میشه.

meysam-lamster
Sunday 23 June 2013, 08:26 PM
آقا چی شد این قضیه؟ چرا اینجا خلوت شد؟

mhacker
Sunday 23 June 2013, 09:32 PM
منم می گم کاور کنیم یه کاری رو.

ehsan_golshan
Monday 24 June 2013, 01:49 AM
به نظر من اگه کاور کنیم بهتره مثلا داور 5تا آهنگ رو بگه شرکت کننده ها یکی رو انتخاب کنن و کاور کنن (با بکینگ ترک از سایت guitarbackingtrack.com) نظر شما چیه ؟

lordras
Monday 24 June 2013, 07:33 AM
موافقم اهنگ اسون هم برای ما تازه کارها هم بزارین (چرا من حس میکنم سر کاریه مسابقه)
:guitarplay1:

Honey_Shababi
Monday 24 June 2013, 10:45 AM
موافقم اهنگ اسون هم برای ما تازه کارها هم بزارین (چرا من حس میکنم سر کاریه مسابقه)
:guitarplay1:

به احتمال زیاد مسابقه رو سطح بندی میکنیم تا تازه کار ها هم بتونن خودشون رو محک بزنن.

اگه کسی همکاری نکنه، آره میتونه سرکاری باشه. ولی اگه همه باهم همکاری کنیم و در بحث ها و نظر ها شرکت کنیم، میتونیم مسابقه رو به جاهای خوبی برسونیم! ... همه چی به خود کاربران بستگی داره.

meysam-lamster
Monday 24 June 2013, 12:41 PM
به احتمال زیاد مسابقه رو سطح بندی میکنیم تا تازه کار ها هم بتونن خودشون رو محک بزنن.

اگه کسی همکاری نکنه، آره میتونه سرکاری باشه. ولی اگه همه باهم همکاری کنیم و در بحث ها و نظر ها شرکت کنیم، میتونیم مسابقه رو به جاهای خوبی برسونیم! ... همه چی به خود کاربران بستگی داره.
هانی جان من پیشنهادم اینه که شما زمان دقیق و کارهارو مشخص کنید تا اینطوری این مسابقه با جدیت توسط دوستان دنبال بشه چون اگه فقط در حد گفتگو و تبادل نظر این قضیه رو دنبال کنیم فکر نکنم به جایی برسه ولی اگه قدم های جدی برداشته شه (تعیین زمان دقیق مسابقه و شرایط و قطعات و ...) اینطوری کسایی که واقعا میخوان شرکت کنن این مسابقه رو با جدیت دنبال میکنن ممنون :)

Honey_Shababi
Monday 24 June 2013, 12:54 PM
هانی جان من پیشنهادم اینه که شما زمان دقیق و کارهارو مشخص کنید تا اینطوری این مسابقه با جدیت توسط دوستان دنبال بشه چون اگه فقط در حد گفتگو و تبادل نظر این قضیه رو دنبال کنیم فکر نکنم به جایی برسه ولی اگه قدم های جدی برداشته شه (تعیین زمان دقیق مسابقه و شرایط و قطعات و ...) اینطوری کسایی که واقعا میخوان شرکت کنن این مسابقه رو با جدیت دنبال میکنن ممنون :)

آخه میدونی میثم جان ... من به تنهایی نمیتونم این کار رو انجام بدم. من نیاز به همکار دارم تا باهاشون مشورت کنم در مورد انتخاب آثار و داوری و ... متاسفانه کسی کمک نمیکنه. من توی پست های قبلی گفم که نیاز به همکار برای برگزاری این مسابقه دارم.

وگرنه اگه بخوام خودم همه چی رو تعیین کنم، خیلی یکطرفه میشه و درست نیست. شما موافقید من خودم 1 نفره مسئول برگزاری مسابقه باشم و داوری هم به عهده خود من باشه؟! ... فکر نمیکنم من در حدی باشم که به تنهایی بخوام کارهای شما رو داوری کنم.

meysam-lamster
Monday 24 June 2013, 02:01 PM
آخه میدونی میثم جان ... من به تنهایی نمیتونم این کار رو انجام بدم. من نیاز به همکار دارم تا باهاشون مشورت کنم در مورد انتخاب آثار و داوری و ... متاسفانه کسی کمک نمیکنه. من توی پست های قبلی گفم که نیاز به همکار برای برگزاری این مسابقه دارم.

وگرنه اگه بخوام خودم همه چی رو تعیین کنم، خیلی یکطرفه میشه و درست نیست. شما موافقید من خودم 1 نفره مسئول برگزاری مسابقه باشم و داوری هم به عهده خود من باشه؟! ... فکر نمیکنم من در حدی باشم که به تنهایی بخوام کارهای شما رو داوری کنم.

خوب پس اگه دوستان مشکلی نداشته باشن و جسارت نباشه میتونی برا همکاری روی من حساب کنی البته من بیشتر علاقه داشتم جزو شرکت کننده های مسابقه باشم ولی اگه شما بخواین و برا اینکه این حرکت مثبت انجام بشه من حاظرم باهاتون همکاری کنم میتونین رو من حساب کنید.

mhacker
Tuesday 25 June 2013, 01:33 AM

ببین به نظر من شما چند تا کار تو سطوح مختلف مهارت که تو نظرته، مطرح کن اینجا، بچه ها نظر می دن راحع به شون، به هرحال یه تعدادی انتخاب می شه و فوقش چندتا گزینه رو تعویض می کنی، بعدش می مونه بک ترک کار که پیدا کردنش آب خوردنه و مهلت تحویل که دست خود داوراست، معیار هات رو هم واسه امتیاز دهی معرفی می کنی. این مراحل که طی بشه کار شکل جدی تری می گیره به خودش. شما اینا رو مطرح کن تا کسایی که موافق هستن خودشون بیان جلو.

ali_recoba2009
Tuesday 25 June 2013, 02:15 AM
من فک میکنم تعداد هم کمه
دوستان اگه کسی رو میشناسید که علاقه منده دعوت کنید
مثلا لینک بذارید تو پیجای فیس*بوک

Honey_Shababi
Tuesday 25 June 2013, 10:16 AM
دوستان

ما هم اکنون در حال انتخاب قطعات، برای مسابقه هستیم.

به زودی تاپیک برگزاری مسابقه رو ایجاد میکنیم.

ariatayefi
Tuesday 25 June 2013, 11:55 AM
به به...
سلاااااام به گیتاریستای الکتریکی...!!:دی
میبینم که شما هم مشغول برگزاری مسابقه هستین اینجااا...!! هاهاهااااااا....:16:

داداشااااا ما داریم اونطرف مسابقه ویولن برگزار میکنیمممممم... همینیه که هستتتتتتت.... !! فعلا از مسابقه گیتار الکتریک سی داداسسس؟؟!!... خبری نیس تا ما با حوصله مسابقه رو تموم کنیمممم...!!!:19:

آره دادااششش.... میخوایم فضای نت آهنگ رو گانگستری کنیم اینجاااااا.... یک رقابت خیلی منفی بین ویولنیستا و گیتاریستااااا...!! هاهاها ..!!

دیگه وقتش رسیده که الکتریک گیتار پرچمشو بیاره پایین...!!! خخخخخخخخخخ:9:

هایل ویولن ... هایل ویولنیست...!!! هههههههههه:21:

Honey_Shababi
Tuesday 25 June 2013, 12:14 PM
به به...
سلاااااام به گیتاریستای الکتریکی...!!:دی
میبینم که شما هم مشغول برگزاری مسابقه هستین اینجااا...!! هاهاهااااااا....:16:

داداشااااا ما داریم اونطرف مسابقه ویولن برگزار میکنیمممممم... همینیه که هستتتتتتت.... !! فعلا از مسابقه گیتار الکتریک سی داداسسس؟؟!!... خبری نیس تا ما با حوصله مسابقه رو تموم کنیمممم...!!!:19:

آره دادااششش.... میخوایم فضای نت آهنگ رو گانگستری کنیم اینجاااااا.... یک رقابت خیلی منفی بین ویولنیستا و گیتاریستااااا...!! هاهاها ..!!

دیگه وقتش رسیده که الکتریک گیتار پرچمشو بیاره پایین...!!! خخخخخخخخخخ:9:

هایل ویولن ... هایل ویولنیست...!!! هههههههههه:21:

سلام آریا جان

حساب نیست ... ما زودتر از شما اقدام کرده بودیم :)))))) ... منتها نخواستیم ریا بشه. وگرنه میگفتیم برای مسابقه ما هم تبلیغات کنن :10:

Spiritual
Tuesday 25 June 2013, 12:18 PM
چنانت بکوبم به گرز گران که دیگر نیایی به مازندران!

با احترام به زهی های عزیز! یاد ندارم کسی در کل انداختن تونسته باشه با الکتریک بازا هماوردی بکنه. پدرجان ! ما بیشتر کارهای شما رو از خودتون بهتر کاور کردیم رفت. نمونه . سبک نئو کلاسیک ! شرمنده ولی آینده از آن ماست . همونطور که الان از آن ماست. راستی بگم خدمت حضرتعالی که مدیر اینجا نه تنها الکتریک بازه بلکه ویولون باز هم هست. منم اگه خدا عمری بده و در الکتریک به جایی برسم حتما سری به ویولون زیبا هم خواهم زد. چون وقتی صداش رو میشنوم. درونم به لرزه در میاد. راستش براتون احترام خاص قائلم. و کلا نوای جادوئیتون رو دوست دارم. راستی جناب مدیر ما که خیلی ریزیم ولی این داستان مسابقه بالاخره به کجا کشید.؟ کاور یا ایمپروایز. و در چه سبکی؟ مثلا من که بلوز دوست دارم باید چیکار کنم؟ شرکت نکنم ؟

ariatayefi
Tuesday 25 June 2013, 12:22 PM

با احترام به زهی های عزیز! یاد ندارم کسی در کل انداختن تونسته باشه با الکتریک بازا هماوردی بکنه. پدرم ما بیشتر کارهای شما رو از خودتون بهتر کاور کردیم رفت. نمونه . سبک نئو کلاسیک ! شرمنده ولی آینه از آن ماست. همونطور که الان از آن ماست. راستی بگم خدمت حضرتعالی که مدیر اینجا نه تنها الکتریک بازه بلکه ویولون باز هم هست. منم اگه خدا عمری بده و در الکتریک به جایی برسم حتما سری به ویولون زیبا هم خواهم زد. چون وقتی صداش رو میشنوم. درونم به لرزه در میاد. راستش براتون احترام خاص قائلم. و کلا نوای جادوئیتون رو دوست دارم.

:i

منو تو این تاپیک تنها گیر آوردین؟؟؟!!... الان میرم رفیقای ویولنیستمو صدا میزنم بریزن اینجااااااا...!!! هههههههههه
تازه تعداد ما هم بیشترههههه...!!

فعلا فرااااااااااااااااااااااا ارررررررررررررررررر....!!! هههههههههههه

Honey_Shababi
Tuesday 25 June 2013, 01:07 PM

با احترام به زهی های عزیز! یاد ندارم کسی در کل انداختن تونسته باشه با الکتریک بازا هماوردی بکنه. پدرجان ! ما بیشتر کارهای شما رو از خودتون بهتر کاور کردیم رفت. نمونه . سبک نئو کلاسیک ! شرمنده ولی آینده از آن ماست . همونطور که الان از آن ماست. راستی بگم خدمت حضرتعالی که مدیر اینجا نه تنها الکتریک بازه بلکه ویولون باز هم هست. منم اگه خدا عمری بده و در الکتریک به جایی برسم حتما سری به ویولون زیبا هم خواهم زد. چون وقتی صداش رو میشنوم. درونم به لرزه در میاد. راستش براتون احترام خاص قائلم. و کلا نوای جادوئیتون رو دوست دارم. راستی جناب مدیر ما که خیلی ریزیم ولی این داستان مسابقه بالاخره به کجا کشید.؟ کاور یا ایمپروایز. و در چه سبکی؟ مثلا من که بلوز دوست دارم باید چیکار کنم؟ شرکت نکنم ؟

مرسی عزیز

لطف داری شما

عرضم به حضورتون که به زودی خبر های مربوط به مسابقه رو خدمتتون اعلام میکنیم. فعلا داریم قطعه ها رو انتخاب میکنیم. قرار شد که کاور باشه. برای بچه هایی که بلوز کار میکنن هم حتما قطعه ای رو در نظر میگیریم. در سبک های راک و متال و بلوز مسابقه برگزار میشه. توضیحات بیشتر رو در تاپیک جدید اعلام میکنیم.

meysam-lamster
Tuesday 25 June 2013, 02:03 PM
دوستان لطفا اطلاع رسانی کنید به همه کسایی که میشناسید تا تعداد شرکت کننده ها بیشتر بشه ممنون :)

Honey_Shababi
Wednesday 26 June 2013, 12:28 AM
دوستان

لطفا به تاپیک زیر مراجعه بفرمایید

تاپیک اعلام آمادگی برای شرکت در مسابقه گیتار الکتریک (لید) (You can see links before reply)

با این تاپیک دیگه کاری نداریم

قفل شد!