PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویبره

melika1377
Saturday 20 April 2013, 07:41 PM
سلام دوستان از چه موقعی باید ویبره بدیم تو نواختن؟ بعد یه سال خوبه؟
راستی دوستان به نظر شما بعد یک سال فالش زدن غیر طبیعیه؟
یعنی من کم کار بودم که هنوز فالش میزنم یا این برای همه هنرجو ها؟

erfan_shoja
Saturday 20 April 2013, 07:57 PM
باسلام خدمت همه دوستان نت آهنگی.
فالش زدن بعد از یکسال در حد متوسط تقریبا برای همه هنرجو ها امکان پذیره و مشکل از کم کاری نیست و راه های فالش نواختن رو آقا محمد تو تاپیک لطفا جواب بدید که فکر کنم خودتون درست کرده بودید هستش.
در ارتباط با سوالتون راجع به شروع ویبره باید بگم که سعی کنید با استادتون جلو برید و فکر میکنم با توجه به اینکه هنوز توی نواختنتون فالشی وجود داره بهتره صبر کنید چون توی ویبره نت ها لرزش دارن در حال حاضر گوشتونو ضعیف تر میکنن و بیشتر به فالشی ها عادت میدن.
به نظر من یک مقدار دیگه هم صبر کنید تا هر موقع استادتون صلاح دیدن شروع به ویبره کنید.

virtuoso
Saturday 20 April 2013, 08:45 PM
باسلام خدمت همه دوستان نت آهنگی.
فالش زدن بعد از یکسال در حد متوسط تقریبا برای همه هنرجو ها امکان پذیره و مشکل از کم کاری نیست و راه های فالش نواختن رو آقا محمد تو تاپیک لطفا جواب بدید که فکر کنم خودتون درست کرده بودید هستش.
در ارتباط با سوالتون راجع به شروع ویبره باید بگم که سعی کنید با استادتون جلو برید و فکر میکنم با توجه به اینکه هنوز توی نواختنتون فالشی وجود داره بهتره صبر کنید چون توی ویبره نت ها لرزش دارن در حال حاضر گوشتونو ضعیف تر میکنن و بیشتر به فالشی ها عادت میدن.
به نظر من یک مقدار دیگه هم صبر کنید تا هر موقع استادتون صلاح دیدن شروع به ویبره کنید.
سلام به دوستان. این قسمت از جواب عرفان جان که Bold کردم، خیلی مهمه. درسته که با ویبره دادن صدا زیبا تر میشه ولی ویبره دادن باید در زمان خودش شروع بشه. خودم هم نمیدونستم که ویبره دادن زودتر از وقتش میتونه مضر باشه. ممنون آقا عرفان گل :)