PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد ارسال گیتار با تیپاکس

nodito
Wednesday 1 May 2013, 01:01 PM
سلام .
یه گیتار الکتریک از تهران با تیپاکس میخوان برام بفرستن (به مشهد) ، هارد کیس نداره ، کاور داره ، میخواستم بدونم تیپاکس امنه ؟ به گیتار آسیبی نمیرسه ؟ کسی تجربه ای نداره ؟ من تنها نگرانیم اینه که یه وقت به گیتار آسیبی برسه ، لطفا" راهنمایی کنید خیلی درگیرم کرده ، خودم منتظرم اگه آشنایی خواست از تهران بیاد بگم اون بیاره ولی تا تابستون باس صبر کنم که نمیشه ، عجله دارم .

ممنون

hamed_yazdani
Wednesday 1 May 2013, 03:39 PM
سلام. ببخشین مگه چه گیتاری هست مشهد پیداش نکردین. بعدش هم به نظر من ساز باید تست بشه. اگر مایل بودین یاهو اد کنین. از اونجا که همشهری هستین راهنمایی کنم!

nodito
Wednesday 1 May 2013, 08:05 PM
سلام. ببخشین مگه چه گیتاری هست مشهد پیداش نکردین. بعدش هم به نظر من ساز باید تست بشه. اگر مایل بودین یاهو اد کنین. از اونجا که همشهری هستین راهنمایی کنم!

cort g200 دسته دو بوده چون قیمت خوب بوده از اونجا گرفتم (خیلی خوب بوده D:) ، در مورد تست هم خودم دوست گیتاریست تهران دارم که لطف کرده حضوری گیتارو تست کرده و گرفته ، وگرنه عمرا" من سازی که قیمت پایین اونم تو یه شهر دیگه فروخته میشه رو بدون تست و چشم بسته بخرم !
الان گیتار خریداری شده و دست دوستمه فقط واسه ارسالش مشکل دارم نمیدونم با چی بفرستم که بهش آسیب نرسه ، خودم نظرم رو تیپاکسه اما میخوام مطمئن شم که تیپاکس هم مشکلی نداره .

hamed_yazdani
Thursday 2 May 2013, 07:06 AM
اها از اون لحاظ.
از اونجا که کیس نداره یه خورده ریسکش بالاست ولی تا اونجا که میدونم میشه بسته رو جزو شکستنی ها و ضربه دیدنیها فرستاد و بیمه هم کرد.( چیزی حدود 2 درصد قیمت جنس) باز هم خودتون از شرکت بپرسین بهتره!

midnight 1
Friday 3 May 2013, 09:55 AM
به عنوان شكستني يه مقدار پول بيشتر ميگيره و ميفرسته ولي در كل همه رو ميريزن روي هم و كاري هم ندارن چي توشه بعدم ميريزن روي سر هم پشت وانت و ميبرن به ادرس ها پخش ميكنن از اين بابت مطمئن باش كه اگه گيتار سالم رسيد كاملا شانسي هست.چون توجهي نميكنن به اين چيزها

siavash34
Friday 3 May 2013, 01:42 PM
اگه اینکارو کردی کلا قیدش رو بزن... ۱ درصد هم به نظر من سالم به دستت نمیرسه.
بهتره بگی یکی ببره فرودگاه بده دست یه مسافر واست بیاره.