PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ردیف موسیقی سنتی ایران ویژه نی نوازان

rezakhodadadi
Monday 13 May 2013, 10:24 PM
سلام ازدوستان کسی هست اجراهای کتاب ردیف موسیق سنتی ایران ویژه نی نوازان که آقای محمدعلی کیانی نژاد اجراکرده داشته باشه اگر کسی هست لطف کنه اگرمیتونه آپلودکنه ولینک دانلودبده ویابگه کجا واسه فروش داره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
این هم لینک کتاب هست کتاب راخریدم ولی اجراهش را ندارم
You can see links before reply
=========
از مدیراین بخش تقاضا دارم موضوع را از نژاد به ردیف موسیق سنتی ایران ویژه نی نوازان تغییر بده من هرکاری کردم نتونستم درست کنم من اشتباها نژاد نوشتم

rezanik77
Thursday 16 October 2014, 04:07 PM
من اجرای کاملش رو که توسط حسن کیانی نژاد برادرزاده ایشان می باشد رو دارم هنوز هم دنبالش هستی؟

rezakhodadadi
Thursday 16 October 2014, 09:22 PM
آره اگربرات زحمتی نیست آپلود کن همینجا

love_ney
Monday 19 January 2015, 01:09 AM
سلام دوستان, کسی هست که این کتاب رو بتونه آپلود کنه؟

M_T
Wednesday 21 January 2015, 10:54 PM
سلام

اگر کابر عزیزمون آقای rezanik77 اون کتاب رو یا فایل های صوتی اجرائیش رو آپلود کنند، خیلی ممنون میشیم.
می تونید از همین قسمت آپلود فایل نت آهنگ استفاده کنید که از همه بهتر و مطمئن تر هست.

با تشکر

kiannnn
Tuesday 3 February 2015, 01:32 PM
سلام. برای شروع ردیف نوازی نی، ردیف کریمی مناسب تره یا ردیف دوامی؟و چرا؟ کلا کدوم دو تا از این ردیف ها راحت ترن ؟ و اصولا بجز تفاوت در تعداد گوشه ها تفاوتهای دیگشون چیه؟ بخصوص از نظر میزان راحتی و سختی در اجرا
مرسی

love_ney
Saturday 7 March 2015, 02:01 AM
سلام دوستان, کسی هست که این کتاب رو بتونه آپلود کنه؟ این کتاب واقعا گیر نمیاد که خریداری کنیم. اگر کسی داره لطفا آپلود کنه, ممنون.

rezaji1
Tuesday 30 June 2015, 03:41 PM
من اجرای کاملش رو که توسط حسن کیانی نژاد برادرزاده ایشان می باشد رو دارم هنوز هم دنبالش هستی؟
سلام جناب rezanik77
اگه لطف کنین اجرای کتاب "ردیف موسیقی ایرانی (ویژه نی)" رو در سایت قرار بدین ممنون شما میشیم.
در صورتی که مقدور نیست حداقل راهنمایی بفرمایید که چگونه میشه تهیش کرد. اگه بدونین از کی دنبالشم؟
متشکر

soozney
Thursday 2 July 2015, 02:40 PM
ردیف های این کتاب توسط استاد فردین زارعی اجرا شده می تونین از سایت ایشون ویدیوهای اجرای ردیف ها رو دانلود کنین

love_ney
Tuesday 21 July 2015, 06:20 PM
سلام خدمت شما.
اجراهای استاد زارعی مربوط به کتاب "شیوه نی نوازی" هست. اجراهایی که اینجا درخواست شده در مورد کتاب "ردیف موسیقی ایرانی ویژه نی نوازان" هست. اینها با هم فرق دارند. اگر اشتباه میکنم لطفا اصلاح بفرمایید.
با تشکر.

m3290
Tuesday 25 October 2016, 03:35 PM
من اجرای بعضی از دست گاهارو توسط یکی از اساتید هنرستان دارم...خیلی خوبم میزنن دارم...کسی لازم داره بهم بگه...
دشتی،افشاری(نیمه کاره) و بیات ترکو دارم البته ب مرور قراره تکمیل بشه

soltanejam
Thursday 10 November 2016, 10:25 AM
من اجرای بعضی از دست گاهارو توسط یکی از اساتید هنرستان دارم...خیلی خوبم میزنن دارم...کسی لازم داره بهم بگه...
دشتی،افشاری(نیمه کاره) و بیات ترکو دارم البته ب مرور قراره تکمیل بشه
مال خود کتاب ردیف موسیقی سنتی ایران ویژه ی نی نوازان هست؟ اگه لطف کنی آپلود کنی که خیلی ممنون میشیم.

ali2u
Friday 16 March 2018, 09:56 PM
دوستان هر کی ردیف استاد کیانی نژاد داره بذاره