PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با سیبلیوس

Spiritual
Saturday 18 May 2013, 08:39 AM
سلام دوستان

دو تاسوال در سیبلیوس دارم. اگه ممکن بود پاسخ بدید لطفا

1- آیا در سیبلیوس میشه در جاهایی صدای یه ساز رو کم کرد و سازهای دیگه رو بالاتر برد (یه جورایی تنظیم دینامیک صدا)

2 چرا صدای های سیبلیوس من که ورژنش هم 6 هست اینقدر مصنوعی و بی حاله میشه وی اس تی بهش اضافه کرد؟

3 میشه صداهای محیطی اضافه کرد؟

r_a_m_i_n
Saturday 18 May 2013, 05:50 PM
درود...در مورد سوال 1 : بله نوانس هارو بذارید خودش اجرا میکنه.....روی نت Cntr+E رو بزنید بعد کلیک راست بکنید ودینامیک صدای مورد نظرتون رو بذارید...اجرا میکنه.... در مورد سوال 2 : بله میشه.... سوال 3 : نمیدونم

Spiritual
Sunday 19 May 2013, 08:01 AM
خیلی ممنون دوست عزیز

لطف کنید روش اضافه کردن صداهای بهتر رو بفرمائید اصلا صدا ها رو از کجا باید تهیه کنم؟

hopital
Sunday 19 May 2013, 09:26 PM
نرم افزار سیبلیوس یک سری پکیج های صدایی داره که تو اینترنت هم میشه پیدا کرد ! یک پکیج داره به نام sibelius essentials که حجمش کمتره و کیفیتش بد نیست ولی راضی کننده هم نیست ! یک پکیج دیگه داره که فوق العادست و اون حجم بسیار بالایی داره که توی چند تا dvd هست و بعضی از فروشگاه های موسیقی تو تهران فکر کنم بفروشنش ! این پکیج با نام sibelius sound library شناخته میشه ...

Spiritual
Monday 20 May 2013, 06:34 AM
سلام پس سیبلیوس نمیتونه وی اس تی های کیو بیس رو بخونه

درسته؟

hopital
Monday 20 May 2013, 09:34 AM

درسته؟

بله همینطوره !

GhazalMusic
Tuesday 16 June 2015, 12:10 AM

درسته؟

درود
دوستان شما میتونید تمام فا اس تی هاتون رو در Sibelius باز و استفاده کنید به زودی یک فیلم آموزشی در این مورد براتون پست میکنم تا با چگونگی نصب Vst ها در Sibelius آشنا شوید.

GhazalMusic
Wednesday 17 June 2015, 03:54 AM
درود

دوستان در این فیلم کوتاه با چگونگی نصب vst ها در Sibelius آشنا خواهید شد.

vst installation in Sibelius (You can see links before reply)