PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست مشاوره برای خرید سیم گیتار آکوستیک

Sad_Guitarist
Tuesday 21 May 2013, 11:42 AM
با سلام و خسته نباشید به دوستان
می خواستم بدونم بهترین سیم برای گیتار آکوستیک چه مارک و مدلی است ؟
با تشکر

petrucci4eva
Tuesday 21 May 2013, 11:50 PM
با سلام و خسته نباشید به دوستان
می خواستم بدونم بهترین سیم برای گیتار آکوستیک چه مارک و مدلی است ؟
با تشکر
سلام !
والا تو بازار سیم خوب زیاد هست برای چه کاری می خوای... داداریو الکسیر خوب هست..! دانلوپ هم خودم استفاده کردم electric-acoustic بود‌ نمی دونم حالا به کارت میاد یا نه..

Sad_Guitarist
Saturday 8 June 2013, 12:45 PM
برای سبک بلوز,راک,کانتری
لطفا سایز ضخامت سیم رو هم لطف کنید بگید
با تشکر

FMETAL
Tuesday 2 July 2013, 07:47 PM
^^^^
دوست عزیز، سیمهای شماره 0.09 به بالا برای گیتار آکوستیک مناسب هستند. بسته به نوع صدایی که میخواهید در آهنگتان استفاده کنید میتونید تا سیمهای 0.13 هم استفاده کنید. البته اگه بخواهید، میتونید از سیمهای 0.08 هم استفاده کنید (که البته بنده پیشنهاد نمیکنم). مشخصاً هرچی‌ سیم نازکتر باشه، صدای زیر تری خوهید گرفت.

Sad_Guitarist
Thursday 4 July 2013, 02:46 PM
خوب دوست عزیز میشه لطف کنی و بگی کدوم مارک خوبه که بگیرم ؟!

FMETAL
Thursday 4 July 2013, 03:42 PM
والا من خودم همیشه تو این ۳۸ سال نوازندگی از D`Addario استفاده کردم. چه برای آکوستیک، چه برای کلاسیک، چه الکتریک و حتی باس. من با خودم سیم 0.10، 0.085 و 0.08 از آمریکا آوردم. دوست داشتی به وبساتم You can see links before reply (You can see links before reply) برو ببین میخوای یا نه. فکر کنم ۰.۱۰ بیشتر راضی‌ تون کنه.

emocean9
Sunday 7 July 2013, 10:46 AM
برای سبک بلوز,راک,کانتری
لطفا سایز ضخامت سیم رو هم لطف کنید بگید
با تشکر
آكوستيك كمتر از سيم 11 چيز قابل توجهي از ساز در نمياد كه اون متاسفانه خيلي سفت ميشه زدنش حساب انگشتارو ورز ميده. تفاوتشم با سيم 10 كاملا محسوسه. صداي واقعي سازت با سيم 11 و به بالا ست
دي آداريو و ارني بال خوبن

miralienca
Sunday 7 July 2013, 11:45 AM
فقط و فقط Martin SP phosphor bronze
باکس مشکی رنگ داره و رنگ قسمت وسط نسبت به سایز سیم سبز و ابی و قرمز و بنفش متغیر هستش

Sad_Guitarist
Friday 12 July 2013, 02:52 PM
ممنون دوستان از اینکه وقت گذاشتید و جواب دادید
خوب حالا در آخر کدوم از اینا خوبن ؟ دانلوپ , دی آداریو , ارنی بال , Martin SP phosphor bronze
من در مورد اون آخریه اصلا اطلاعات ندارم
دوستان اگر لطف کنند و راهنماییم کنند ممنون میشم آخه عجله دارم واسه خرید سیم چون سیم های سازم سیم های تست هستند
با تشکر

FMETAL
Saturday 13 July 2013, 02:24 PM
^^^^^
ببین دوست من، سیم خریدن چیز سختی نیست. "دلایل مختلف خرید" داره. یکی‌ هست که قیمت براش اهمّیّت زیادی داره. یکی‌ هست که به یه Brand وفاداره (مثل من. ۳۸ سال داداریو خریدم). یکی‌ هست که ضخامت سیم براش مهمه مثل دوستمون emocean9. یکی‌ هم براش مهمه که سیم کجائیه. سیمهای بازار رو نمیدونم (شک دارم آمریکایی باشن. بجز Ernie Ball مابقی سیمهایی که خودم و دوستان پیشنهاد دادیم، آمریکایی هستن). اگه دوست داشتی D`Addario بگیری، من 0.10 دارم قیمتشم از تمام بازار بهتره. یعنی‌ فکر کنم نزدیک ۸ تا ۱۰ هزار تومن پایین تر دارم میفروشم. تمام جنس هام رو هم از آمریکا آوردم.

dime
Sunday 14 July 2013, 10:40 PM
ممنون دوستان از اینکه وقت گذاشتید و جواب دادید
خوب حالا در آخر کدوم از اینا خوبن ؟ دانلوپ , دی آداریو , ارنی بال , Martin SP phosphor bronze
من در مورد اون آخریه اصلا اطلاعات ندارم
دوستان اگر لطف کنند و راهنماییم کنند ممنون میشم آخه عجله دارم واسه خرید سیم چون سیم های سازم سیم های تست هستند
با تشکر

همون طور که جناب موسوی(miralienca (You can see links before reply)) فرمودن از بین مدل هایی که گفته شد فقط مدل Martin SP phosphor bronze سیم واقعی گیتار اکوستیک هست و خیلی مرغوبه و البته دقیقا همین مدل نه martin های دیگه. بقیه برند هایی که گفته شد فرق زیادی با هم ندارن .