PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گیتار دست ساز ایرانی چه جوره /؟؟ من فقط استاد ملک میشناسم . خوبه کارشون؟؟؟؟ کسی دیگه سراغ داری

yohanovic
Wednesday 22 May 2013, 07:27 PM
گیتار دست ساز ایرانی چه جوره /؟؟
استاد ملک خوبه؟

hamidzbh
Saturday 1 June 2013, 05:18 PM
سلام.تو بابل یکی رو میشناسم گیتار فلامنکو میسازه صدای گیتارش فوق العادست.با یه گیتار الحمرا مقایسه کردیم الحمرا در مقابلش مثل سی 40 بود.اونم الحمرا 7 سال پیش.

yohanovic
Saturday 1 June 2013, 05:51 PM
سلام.تو بابل یکی رو میشناسم گیتار فلامنکو میسازه صدای گیتارش فوق العادست.با یه گیتار الحمرا مقایسه کردیم الحمرا در مقابلش مثل سی 40 بود.اونم الحمرا 7 سال پیش.
قیمتش چطور بود؟؟؟ نسبت به گیتار مشابه آماده قیمتش چطور بود؟؟

hamidzbh
Sunday 2 June 2013, 12:01 AM
از 300 تا 1000000 گیتار داشت.ولی گیتار های 600 به بالاش معرکه بود

fxarzad
Friday 7 June 2013, 11:34 AM
استاد سینی چی، استاد روغنی هم گیتار دست ساز فلامنکو میسازن. ساز های حرفه ای. قیمت ها از یک و نیم به بالا

yohanovic
Friday 7 June 2013, 01:02 PM
استاد سینی چی، استاد روغنی هم گیتار دست ساز فلامنکو میسازن. ساز های حرفه ای. قیمت ها از یک و نیم به بالا
آقای سینی چی گفتن 4 الی 3
من سفارش به همین استاد ملک دادم .گیتار کلاسیک allsolid فقط 2 تومن .............کارش خوبه ..وقتی آماده شد عکس هم می گذارم

- - - Updated - - -

چرا اکثریت دنبال گیتار ایرانی نمیرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

farhood72
Wednesday 5 February 2014, 07:25 PM
بنده گیتار دست ساز که آقای هومن نصری واسم ساخته، دستمه... ازش راضی هستم... قیمت هاشم مناسب بود... البته الان با این نوسانات و تحریم ها، نمیدونم بازار در چه حاله !!!

vicenteamigo
Friday 14 February 2014, 06:43 PM
سلام
گیتار های استاد طهماسبی بینظیره.در کل ایران نظیر نداره.
البته گیتار فلامنکو های حرفه ای ایشون از 4 به بالا هستش.
با توجه به صدا و کیفیتی که از این گیتارها دیدم این قیمت کاملا مناسبه

ایشون فکر کنم برترین سازنده ساز در ایران باشند.
در هلند چوب شناسی رو آموختن و تعلیم دیدند ایشان مورد تحسين و تشويق اساتيدي همچون : جان هاپر ( رئيس موزه ادوات و الات موسيقي شهر استكهلم سوئد ) و كريستوف مونگ ( استاد دانشگاه ويل و نوازنده برجسته گيتار كلاسيك (You can see links before reply) ) و فيليپ كوند سازنده برجسته گيتار در جهان قرار گرفته است