PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : احساسی ترین سولو هایی که تا حالا شنیدی (گیتار الکتریک)

imanlotus
Saturday 25 May 2013, 10:07 PM
نظر شخصی من اینه که تو نواختن هرسازی فاکتور احساس نقش بزرگی رو برا به دل نشستن آهنگ ایفا میکنه...
فریادی که با زبون و دهانمون نمیتونیم بزنیم گریه ها و خنده هایی که زبونو دهانمون قاصرن از انجامشون رو هممون تجربه کردیم اون وقته که خلا یه چیزی حس شه من پر کردن این خلا رو به سازم میسپرم
هق هقمو قهقهمو فریادمو اونه که میزنه...
یه جمله هست که همیشه تو نظرمه
از زخم هاي كوچك است كه آدم ناله مي كند... ضربه كه سنگين باشد ، لال مي شود...
ضربه سنگین بود و ما لال شدیم چه کنیم؟!

این حسو فریادو میشه تو سولو هایی مثل comfortably numb pink floyd,november rain guns ,the prophet-the loner garry moore و خیلی سولوهای دیگه دید...
ازتون میخوام که سولو هایی که باهاشون خاطره دارید وقتی هر ازگاهی میشنوینشون دلتون میتپه رو اسم ببرید شاید من آماتور بیشتر با حس موسیقی خو بگیرم و ازین به بعد قطعه هامو با احساس و علاقه بیشتری بزنم...

Spiritual
Sunday 26 May 2013, 06:47 AM
for the love of god
از
steve vay

habibonline
Sunday 26 May 2013, 11:39 AM
made in heaven از فردی مرکوری
سولوی آهنگ beat it که به نظرم یکی از بهتریناست:redguitar:

imanlotus
Sunday 26 May 2013, 11:41 PM
ممنونم از دوستان
جدیدا یکی از آهنگ های بند era رو که سولویی بسیار قوی داره رو پیدا کردم فوق العادس
مو به تنم سیخ میشه هر وقت گوش میکنم اینو
You can see links before reply
اسم آهنگ devore amante هستش...

jaykob
Monday 27 May 2013, 10:18 AM
سلام
اگر بخواهیم اسم ببریم زیاد هستند ولی از این دو نمی شه گذشت :

marooned
comfortably numb
از
David Gilmour

habibonline
Monday 27 May 2013, 05:53 PM
ممنونم از دوستان
جدیدا یکی از آهنگ های بند era رو که سولویی بسیار قوی داره رو پیدا کردم فوق العادس
مو به تنم سیخ میشه هر وقت گوش میکنم اینو
اسم آهنگ devore amante هستش...

واقعا فوق العاده بود این آهنگ مخصوصا اونجایی که یهو ریتم عوض میشه خیلی باحال بود:43:

emocean9
Sunday 7 July 2013, 10:28 AM
Edge of Darkness :
Obituary
.
E.Clapton

habibonline
Sunday 7 July 2013, 11:14 AM
on an island
david gilmour
بینظیره

FMETAL
Sunday 7 July 2013, 04:49 PM
One Day - Gary Moore
Lies - Camel
Echoes - Pink Floyd
Cold Winter Night - Accept
King Of The Fools - Twisted Sister
Empty Rooms - 1983 - Gary Moore
Shine On You Crazy Diamond - Pink Floyd
Wish I Was - Gamma
Just A Game - Triumph
Before The Dawn - Judas Priest
November Rain - Guns 'N' Roses

and Many Many More.....

kaveh12
Thursday 12 September 2013, 03:36 PM
آهنگ SUMMER TIME از گیتاریست بزرگ joe pass از بزرگترین گیتارست های قرن 20
مدل گیتارشم gibson es 175

sabeti02
Friday 13 September 2013, 04:00 PM
سلام
هر چی بیشتر فکر می کنم آهنگهای بیشتری بیادم می آید آهنگهایی با لحظات باشکوه.
Let It Be گروه بیتلز با گیتار بینظیر جرج هریسون.
Killer Queen از گروه کویین با گیتار بیادماندنی برایان می.
High Hopes از گروه پینک فلوید با گیتار دیوید گیلمور که همیشه من رو میخکوب می کنه.
تعداد زیادی از کارهای گری مور مثل Picture Of The Moon
و ...
لینک دانلود آهنگها رو برای دوستانی که احیانا نشنیده اند رو در پایین می گذارم:
You can see links before reply (You can see links before reply ml)

sabeti02
Friday 13 September 2013, 07:12 PM
... این آهنگ . آهنگ آرومیه که در عین آرامش لحظات باشکوهی رو هم در خودش داره.

You can see links before replyگروه راک آمریکایی Alice In Chains در 1987 تاسیس شد. آهنگ Whale & Wasp تنها آهنگ بدون کلام آلبوم Jar of Flies آن ها است که در 1994 منتشر شد.

Alice in Chains - Whale and Wasp
کاور آلبوم "شیشه ی حشرات"

نام آهنگ: Whale and Wasp
هنرمند: گروه Alice in Chains
آلبوم: Jar Of Flies
سال انتشار: 1994
مشاهده صفحه آلبوم در ویکیپدیا (You can see links before reply)

دانلود آهنگ (You can see links before reply)

cheltekeh
Saturday 21 September 2013, 08:38 PM
زیاد هست...یکیش forgotten از Satch :redguitar:

P_Knight
Thursday 20 March 2014, 05:38 PM
خوب سولوی عالی که زیاد هست نمیخوام نام ببرم ولی میخوام از یکی از اسطوره های گیتار سالای اخیر نام ببرم.کسی نیست جز:باکت هد کبیر...

باکت هد رو شاید بعضیهاتون بشناسین.تو ویکی پدیا نوشته 84 تا آلبوم رسمی داره ولی چرت میگه باکت هد بیش از 100 آلبوم رسمی داره.
باور کنین اغراق نمیکنم وقتی میگم باکت هد فنی ترین گیتاریست تاریخه!!!
ببینید معمولا وقتی میگن بهترین گیتاریست کیه همه جیمی هندریکس و جیمی پیج و تومی آیومی و... رو میگن.من کاملا قبول میکنم این استاید افراد بزرگین و خودمم عاشقشونم.ولی اینا در زمان خودشون گیتاریست تکنیکی بودن.الان خوب مسلما به خاطر پیشرفتایی که بوده نوازنده های خیلی حرفه ای تر از جیمی هندریکس داریم.(البته بحث موسیقیدان بودن فرق میکنه ها.به نظ رمن این گیتاریستای بزرگ دهه های 60 و 70 الان بیشتر اعتبارشون به خاطر موسیقیشون و تاثیری که گذاشتن باید باشه.)
من شخصا معتقدم افرادی مثل جان پتروچی و استیو وی و مالمستین و... خیل ینوازنده های حرفه ای تری هستن و به یه بلوغ و مرحله ی دیگری از نوازندگی رسیدن.
همه ی این حرفای بی ربطو گفتم تا برسم به باکت هد.باکت هد باور کنین از تمام این بزرگانی که گفتم کاردرست تره.اصلا نحوه ی گیتار زدن باکت هد یه راکر رو میتونه تا مرز دیوونگی ببره.من فکر میکردم استیو وی کاربلدترین گیتاریست حال حاضره ولی آشنایی با باکت هد به کلی نظرمو عوض کرد.واقعا چطور یه انسان به تنهایی میتونه اییییییییییییییین همه شاهکار بسازه؟؟؟؟اصلا واقعا فکر میکنه خدا باکت هد رو به عنوان نعمتی برای ما فرستاده تا برامون گیتار بزنه.ولی از جاییکه کاراش خیلی حالت avant garde شاید اوایل زیاد ازش لذت نبرین ولی به شما قول میدم پس از یه مدت معتاد باکت هد میشین.من که شخصا به مرحله ای رسیدم که با این اینترنت آبکی 60 تا از آلبوماشو زدم.

من پوزش میخوام که آهنگی رو ازش معرفی نمیکنم ولی جدی میگم که تمام کارای این بشر عالی و ارزش گوش دادن داره.اگه باور نمیکنین به صورت رندم ازش آلبومی بزنین.
نه اگه خیلی اصرار دارین این اثر رو گوش بدین: soothsayer

You can see links before reply (You can see links before reply)

WhiteFang
Friday 21 March 2014, 02:32 AM
Death _ Voice Of The Soul
یکی از بهترین ها

satrianism
Monday 7 July 2014, 03:22 PM
david gilmour comfortably numb
joe satriani the forgotten part2
steve vai for the love of god
ozzy osbourne (zak wild) get me through
wasp the idol

satrianism
Tuesday 8 July 2014, 09:53 PM
خوب سولوی عالی که زیاد هست نمیخوام نام ببرم ولی میخوام از یکی از اسطوره های گیتار سالای اخیر نام ببرم.کسی نیست جز:باکت هد کبیر...

باکت هد رو شاید بعضیهاتون بشناسین.تو ویکی پدیا نوشته 84 تا آلبوم رسمی داره ولی چرت میگه باکت هد بیش از 100 آلبوم رسمی داره.
باور کنین اغراق نمیکنم وقتی میگم باکت هد فنی ترین گیتاریست تاریخه!!!
ببینید معمولا وقتی میگن بهترین گیتاریست کیه همه جیمی هندریکس و جیمی پیج و تومی آیومی و... رو میگن.من کاملا قبول میکنم این استاید افراد بزرگین و خودمم عاشقشونم.ولی اینا در زمان خودشون گیتاریست تکنیکی بودن.الان خوب مسلما به خاطر پیشرفتایی که بوده نوازنده های خیلی حرفه ای تر از جیمی هندریکس داریم.(البته بحث موسیقیدان بودن فرق میکنه ها.به نظ رمن این گیتاریستای بزرگ دهه های 60 و 70 الان بیشتر اعتبارشون به خاطر موسیقیشون و تاثیری که گذاشتن باید باشه.)
من شخصا معتقدم افرادی مثل جان پتروچی و استیو وی و مالمستین و... خیل ینوازنده های حرفه ای تری هستن و به یه بلوغ و مرحله ی دیگری از نوازندگی رسیدن.
همه ی این حرفای بی ربطو گفتم تا برسم به باکت هد.باکت هد باور کنین از تمام این بزرگانی که گفتم کاردرست تره.اصلا نحوه ی گیتار زدن باکت هد یه راکر رو میتونه تا مرز دیوونگی ببره.من فکر میکردم استیو وی کاربلدترین گیتاریست حال حاضره ولی آشنایی با باکت هد به کلی نظرمو عوض کرد.واقعا چطور یه انسان به تنهایی میتونه اییییییییییییییین همه شاهکار بسازه؟؟؟؟اصلا واقعا فکر میکنه خدا باکت هد رو به عنوان نعمتی برای ما فرستاده تا برامون گیتار بزنه.ولی از جاییکه کاراش خیلی حالت avant garde شاید اوایل زیاد ازش لذت نبرین ولی به شما قول میدم پس از یه مدت معتاد باکت هد میشین.من که شخصا به مرحله ای رسیدم که با این اینترنت آبکی 60 تا از آلبوماشو زدم.

من پوزش میخوام که آهنگی رو ازش معرفی نمیکنم ولی جدی میگم که تمام کارای این بشر عالی و ارزش گوش دادن داره.اگه باور نمیکنین به صورت رندم ازش آلبومی بزنین.
نه اگه خیلی اصرار دارین این اثر رو گوش بدین: soothsayer

You can see links before reply (You can see links before reply)
در مورد هندریکس و... موافقم. ولی فک کنم الان شدیدا تو جو باکت هد هستیا:43:
من از jordan-soothsayer-wormers-dummy egg خوشم میاد.

Fereydoun_Foroughi
Saturday 3 January 2015, 06:06 PM
Eagles-Hotel California دوئت دان فلدر و جو والش در آخر آهنگ و آرپژ اول آهنگ رو که دان فلدر با 12 سیم میزنه ؛عالیه!(ترجیحا ورژن الکتریکش)
Satriani-Always with me , always with you.