PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استاد تنبک در مشهد

britania
Saturday 8 June 2013, 06:53 PM
سلام دوستان

من میخواهم شروع کنم به نواختن تنبک و جست و جو کردم و چند تا استاد خوب پیدا کردم اما نمیدونم باید کجا پیداشون کنم . من دنبال استاد تنبک در مشهد میگردم. من اسم عزیزان رو در پایین ذکر کردم. لطفا اگه کسی از استادان عزیز اطلاعی داری من بی صبرانه منتظر پیام دوستان هستم . اگه کسی از دوستان استادی شاخص تر مدنظر داره خیلی ممنون میشم اطلاع بده . تصدقتان گردم همیشه شاد و سربلند باشید.

نام استادان : احمد مستنبط ، سیامک برقی ، پیمان ناصح پور ، داریوش اسحاقی ، فرزاد زرین قلم

با سپاس فراوان

saber_bay
Saturday 8 June 2013, 07:16 PM
والا عزیز من نمی دونم استادی که در اموزشگاه یگانه تدریس دارن فامیلشون چیه ولی من اونجا سنتور میرم همه ی استاداش بیستن اگر دوست داشتین اونجام یه سر بزنین.

nooshin90
Saturday 8 June 2013, 09:26 PM
سلام دوستان

من میخواهم شروع کنم به نواختن تنبک و جست و جو کردم و چند تا استاد خوب پیدا کردم اما نمیدونم باید کجا پیداشون کنم . من دنبال استاد تنبک در مشهد میگردم. من اسم عزیزان رو در پایین ذکر کردم. لطفا اگه کسی از استادان عزیز اطلاعی داری من بی صبرانه منتظر پیام دوستان هستم . اگه کسی از دوستان استادی شاخص تر مدنظر داره خیلی ممنون میشم اطلاع بده . تصدقتان گردم همیشه شاد و سربلند باشید.

نام استادان : احمد مستنبط ، سیامک برقی ، پیمان ناصح پور ، داریوش اسحاقی ، فرزاد زرین قلم

با سپاس فراوان

سلام

استاد سیامک برقی در آموزشگاه های عارف تلفن: 8433229، نکیسا 6051382، نوا 8813756 هستند.

موفق باشید