PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فید !

NoteAhang
Sunday 9 June 2013, 02:09 PM
با درود

امکان جدیدی با عنوان "فید" به پروفایل کاربری جدید در نت آهنگ اضافه شد , توسط فید شما می توانید از مطالب جدیدی که دوستانتان ارسال می کنند با خبر شوید و ارتباطات بیشتری با هم داشته باشید

نحوه به روز شدن فید هم اکنون به دو صورت زیر می باشد

1 - مطالب جدید پروفایل دوستانتان
2 - اولویت بندی دیدن مطالب جدید دوستانتان توسط منوی جدید تنظیمات فید ( به noteahang.com/profile مراجعه شود )

اولویت بندی بدین ترتیب می باشد که شما یک حلقه ی دوستی جدید ایجاد می کنید که 10 نفر از دوستان خاص شما در آن خواهند بود ( بنا به انتخاب شما ) , پس از این بر اساس اولویت حلقه ی ایجاد شده در صفحه ی فید به روز آوری ها را خواهید دید و در نهایت دوستانی که در حلقه های اختصاصی نیستند پس از حلقه ها نمایش داده می شوند

مواردی مانند چه کسی با چه کسی دوست شد , چه کسی چه چیزی را پسندید , چه کسی در کجا نظر داد و موارد متعدد دیگر به زودی به صورت مرحله به مرحله به فید اضافه خواهد شد

برای آزمایش و ورود به دنیای جدید نت آهنگی فید خود را همین حالا بررسی کنید

You can see links before reply

فید از منوی سمت راست پروفایل جدید , منوی بالای سایت اصلی و منوی بالای انجمن ها در دسترس است

Black_Violin
Sunday 9 June 2013, 06:53 PM
رویاهای نت اهنگی در حال پیوستن به حقیقت هستند ... خسته نباشید به تیم نت اهنگ ...

pooriaakbari1989
Sunday 9 June 2013, 09:16 PM
خیلی محیط سایت عالی و باکیفیت شده...کاملا محیطی user friendly و با user های خیلی هنرمند و friendly.خسته نباشید به تمام دوستان و مسئولان زحمت کش این سایت عالی...

Patriote
Sunday 9 June 2013, 10:20 PM
با تشکر ویژه از تیم پشتیبان واقعا کارتون عالیه و هرجا تحقیق کردم سایتی در زمینه ی موسیقی به کمال و کارایی نت آهنگ ندیدم.ممنون.

sarveazad
Sunday 9 June 2013, 10:30 PM
بچه ها تازه دارم میگیرم چی به چیه
دست مسولین زحمت کش این سایت درد نکنه واقعا ممنونم بابت زحمت های بی چشم داشتتون

M_T
Tuesday 11 June 2013, 02:23 PM
سلام

خیلی خوشحالم که یک آپشن مفید و خوب دیگه به سایت اضافه شد.
از همۀ مسئولین سایت و بخش فنی و پشتیبانی هم کمال تشکر رو دارم.

ارادتمند
مجتبی
:am

morrr
Wednesday 19 June 2013, 11:48 AM
سایت پرباری هست... ممنون از مدیران و کاربرایی که در سایت فعالیت دارن... امیدوارم بتونم چیزای بیشتری در زمینه موسیقی اینجا کسب کنم و در سایت هم مفید واقع باشم...

Majed
Saturday 22 June 2013, 05:54 AM
سلام به همه دوستان .

همون طور که خوب همه در جریان هستید سیستم فید یه مدتی هست که راه افتاده و نسخه آلفا اون امروز بهره برداری شد. اما این به این معنی نیست که امکانات کامل و کافی داره و بی عیب و نقص هست.

از این رو همون طور که رو یک پست تو وال خودم گفتم نیاز داریم که شما نظراتتون رو در مورد تکمیل و ایرادات احتمالی به ما منعکس کنید تا بتونیم خیلی زود نسخه بتا رو آزاد کنیم.

این پست من رو دوستان میتونن زیرش کامنت بزارن و موارد رو هر چی که به ذهنشون میرسه اعلام کنند.

تا همین الان هانی و آریا و کیان حسابی ما رو خجلت زده کردند. ایشالا با یک همت همگانی یه کار تک و به یاد موندنی تو عرصه موسیقی و در دنیای مجازی انجام میدیم.

البته پیام خصوصی من و امیر و پروفایل های ما و از همه بهتر بخش پشتیبانی سایت نیز همواره به روی شما باز بوده و خواهد بود تا مشکلات موجود رو مطرح کنید.

تا یادم نرفته، یادتون نره قسمت هنری پروفایلتون رو تکمیل کنید. ;)

ممنون از همه

panda61
Tuesday 25 June 2013, 03:16 PM
خیلی عالی ، خیلی خیلی عالی دمتون گرم:violinplay3: دو ر می فا سل :21: لا سی

aroOsak
Friday 28 June 2013, 01:53 PM
من همین الان عضو شدم. خیلی گروه خوبی دارید. از همتون ممنونم...:9::9:

mo_yahaghi
Saturday 29 June 2013, 09:28 AM
بین سایت های مشابه نت آهنگ تکه!

m_rv_2008
Monday 1 July 2013, 09:18 AM
پرواری جان اگه از سایت هم بندازنت بیرون حقت هست. نیست؟ هر جا تونستی یه رد پا از این کامنتت گذاشتیا !!!!!!

amiredevil
Tuesday 2 July 2013, 05:12 PM
از همۀ مسئولین سایت و بخش فنی و پشتیبانی هم کمال تشکر رو دارم.