PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک اعلام آمادگی برای شرکت در مسابقه گیتار الکتریک (لید)

Honey_Shababi
Tuesday 25 June 2013, 03:52 PM
درود دوستان

طبق قولی که داده بودم بالاخره شرایط مسابقه رو با میثم ( meysam-lamster (You can see links before reply)) عزیز تعیین کردیم و به زودی تاپیک شروع مسابقه رو افتتاح میکنیم.

منتها قبلش حتما باید آمار بگیریم که دوستانی که آمادگی دارند، در چه سبکی قصد شرکت در مسابقه دارند.

روال مسابقه به این صورت هست که در سه سبک راک، متال و بلوز برگزار میشه. به صورت لید.

برای سبک های راک و متال، قطعاتی رو تعیین میکنیم که به صورت کاور باید نواخته بشن. البته Back Track اون رو هم در اختیار دوستان قرار میدیم.

ولی برای سبک بلوز، بداهه نوازی در نظر گرفتیم. به این صورت که یک فایل صوتی Back Track برای دوستان در نظر میگیریم تا روی اون کار بداهه نوازی کنند.

مسابقه به صورت مرحله ای و حذفی هست. در ابتدا قطعات متوسط در نظر گرفته میشن. با بالا رفتن مراحل، قطعات سخت تر میشند.

داور های مسابقه هم تا الان، جسارتا بنده و میثم جان هستیم (اگه کسی مایل به همکاری برای داوری هست، میتونه به من پیغام خصوصی بده تا به تیم داوری ما بپیونده) - تمامی کارهای مربوط به داوری و نحوه برگزاری مسابقه، در گروه داوران و مسئولین مسابقه گیتار الکتریک (You can see links before reply) (که البته برای عموم، باز نیست) بررسی میشه.

دوستانی که قصد شرکت دارند، لطفا به همراه نام سبکی که میخوان شرکت کنند، اعلام حضور کنند (اگر کسی دوست داشته باشه میتونه توی سبک های متفاوتی هم شرکت کنه. مثلا هم بلوز و هم راک).

سپاس از همه دوستان عزیز

petrucci4eva
Tuesday 25 June 2013, 04:00 PM
سلام ممنون بابت مسابقه زحمت کشیدید
باید حتما یه سبک باشه ؟

Honey_Shababi
Tuesday 25 June 2013, 04:03 PM
سلام ممنون بابت مسابقه زحمت کشیدید
باید حتما یه سبک باشه ؟

سلام

خواهش میکنم.

نه ... هرکسی میتونه توی سبک های مختلف شرکت داشته باشه. مرسی از نکته ای که اشاره کردی :)

lordras
Tuesday 25 June 2013, 04:32 PM
من با 3 سبک حال میکنم اگه اشکالی نداره رو حساب اهنگ یکی را انتخاب کنم .
با حذفی بودن حال کردم هیجان زیاد میکنه البته اگه تعداد زیاد شرکت کنن .
خیلی خوبه که یک تستی بکنیم ببینم در چه سطحی هستیم
تشکر از دو دوست داور

Yngwie_5
Tuesday 25 June 2013, 05:37 PM
من اعلام آمادگی میکنم در سبک متال.
توحالت حذفی هیجان خیلی بالا میره با این ایده خیلی حال کردم.
فقط لیست آهنگها کی اعلام میشه؟

پ.ن: گیتارم رو#C کوکه یه آهنگم نیستش که با این کوک تو مسابقه شرکت کنیم :17:
باید از Pitch Shifter استفاده کنم ناچارا" که کیفیت رو پایین میاره. : |

Honey_Shababi
Tuesday 25 June 2013, 05:43 PM

مرسی

خیلی زود اعلام میشه. فقط باید ببینیم سبک ها به حد نصاب میرسن یا نه :)

-----------------------------

دوستان، لطفا تا اونجایی که امکان داره، این تاپیک رو توی فید (You can see links before reply) به اشتراک بذارید تا دوستان الکتریک نواز مطلع بشن.

مرسی

meysam-lamster
Tuesday 25 June 2013, 06:57 PM

پ.ن: گیتارم رو#C کوکه یه آهنگم نیستش که با این کوک تو مسابقه شرکت کنیم :17:
باید از Pitch Shifter استفاده کنم ناچارا" که کیفیت رو پایین میاره. : |
البته در تکمیل عرایض هانی جان باید عرض کنم که فعلا سطح مسابقه به صورت لید و در حد متوسط برگزار میشه و در این سطح متال به اون صورتی که شما میگید نیست البته در مراحل بعدی حتما کارها سنگین تر و متال تر خواهد بود لطفا به دوستاتون هم اطلاع بدید چون هر چقدر تعداد شرکت کننده ها زیاد باشه مسابقه هیجان بیشتری به خودش میگیره :)

Ali4
Tuesday 25 June 2013, 07:23 PM
ما که مبتدی هستیم ولی عیب نداره واسه راک و متال هستم.

mhacker
Tuesday 25 June 2013, 09:33 PM
منم راک/متال.

ali_recoba2009
Tuesday 25 June 2013, 10:35 PM
بنده سازو بزور دستم میگیرم
میخوام ببینم زیر 0 هم سطحی هست یا نه
ما هم متال پایه ایم با اجازه اساتید

meysam-lamster
Wednesday 26 June 2013, 12:20 AM
بنده سازو بزور دستم میگیرم
میخوام ببینم زیر 0 هم سطحی هست یا نه
ما هم متال پایه ایم با اجازه اساتید
دوست عزیز مسابقه به صورت مرحله ای هست و از پایین ترین سطح شروع میشه پس در هر سطحی هستید شرکت کنید لطفا مرسی :)

dime
Wednesday 26 June 2013, 12:21 AM
راک و بلوز .

petrucci4eva
Wednesday 26 June 2013, 01:35 AM
منم تو 3 سبک ایشالله

Spiritual
Wednesday 26 June 2013, 07:30 AM
من فعلا در همون سبک راک و بلوز در خدمتم . باور کنید دارم خیلی بلند پروازی میکنم. . خیلی تازه کارم. بنده رو ببخشید ولی استادم میگه از هر فرصتی برای ارائه کار استفاده کن.ممنون از توجهتون.

hamed_yazdani
Wednesday 26 June 2013, 12:10 PM
من هم هستم. سبک متال.
اگر بعدا بخوایم میشه توی سبک های دیگه هم شرکت کنیم؟ چون من احتمالا راک رو هم هستم.

Honey_Shababi
Wednesday 26 June 2013, 12:18 PM
من هم هستم. سبک متال.
اگر بعدا بخوایم میشه توی سبک های دیگه هم شرکت کنیم؟ چون من احتمالا راک رو هم هستم.

آره حامد جان ... این تاپیک فقط در حد یه آمار گیری هست. فعلا میخوایم ببینیم حدودا چند نفر قصد شرکت دارند تا بتونیم با خیال راحت مسابقه رو برگزار کنیم. موقع برگزاری مسابقه شما تو هر سبکی دوست داشتی شرکت کن.

raysoul
Wednesday 26 June 2013, 03:38 PM
با اجازه بزرگ تر ها ، ما رو هم تو متال بزارید ...
:redguitar: :21:

ehsan_golshan
Wednesday 26 June 2013, 05:17 PM
درود :)
من هم اعلام آمادگی میکنم در سبک راک و متال :am

arminator
Wednesday 26 June 2013, 05:53 PM
منم که تازه کارم ولی خب چه اشکالی داره شرکت میکنیم دیگه مگه چیه:19:
+متال
:redguitar:

sally
Thursday 27 June 2013, 01:10 AM
متال و متالیکا D:

Honey_Shababi
Thursday 27 June 2013, 03:19 PM
تاپیک برگزاری مرحله اول مسابقه

.
.
.

تا ساعاتی دیگر

Honey_Shababi
Thursday 27 June 2013, 06:02 PM
دوستان، لطفا به تاپیک زیر تشریف بیارید.

مسابقه گیتار الکتریک آغاز شد! (You can see links before reply!&p=360668#post360668)

Favilla
Friday 28 June 2013, 07:30 PM
کی بک ترک بداهه نوازی رو انتخاب کرده ؟

Honey_Shababi
Friday 28 June 2013, 08:19 PM
کی بک ترک بداهه نوازی رو انتخاب کرده ؟

تیم داوری

Favilla
Friday 28 June 2013, 08:28 PM
نمیشه راجع بهش تجدید نظر بشه؟

Honey_Shababi
Friday 28 June 2013, 08:29 PM
نمیشه راجع بهش تجدید نظر بشه؟

به چه دلیل؟

Favilla
Friday 28 June 2013, 09:38 PM
ما انتظار نگاه مدبرانه تری از تیم داوری داشتیم !
بک ترک انتخاب شده اصلا مناسب نیست چون اولا سبک خاصی رو شامل شده . کسی که نمیخواد بلوز بزنه چطور حالا بیاد بداهه نوازی کنه ؟ باید بک ترک ساده باشه تا همه روش کار کنن و ضمنا حتما روی ترکیب کورد مینور یا ماژور های اصلی باشه تا هرکس نت اضافه ی مورد علاقه اش رو خواست راحت اجرا کنه .

به نظرم کاور هم کار درستی نیست به هیچ وجه . چون کاور کردن یه آهنگ شرایطی میخواد : اول اینکه باید نوازنده امکانات کامل برای ضبط و صدا سازی از گیتارش رو داشته باشه تا شما خوشت بیاد . دوم اینکه باید از آهنگ خوشش بیاد تا تمام احساسش رو براش بریزه. که بعید میدونم همه ی مردم دنیا آهنگ ستریانی رو بخوان بشنون . سوم اینکه آهنگ های گیتار الکتریک متاسفانه کلا بداهه هستن و الکی کپی کردنشون فایده نداره ... قطعه ی کنترپوانی نیست که نتش جابجا بشه نابود میشه و همه چیز سر اجرای دقیقش هست . ستریانی این آهنگش رو هربار هرجا یک جور زده . و ضمنا امکان داره یکی یه کارایی انجام بده که سلیقه ی من قبولش کنه اما جنابعالی خیر .

به نظرم اگه موضوع طبقه بندی توانایی نوازندگی هست یه تعداد تمرین تیزر کوتاه رو بزاریم و مهلت معین کنیم مثلا یک روز که عزیزان روشون کار کنن و تحویل بدن بعد هرکسی بی خطا تر بود برنده ی چلنج باشه ... برای بداهه نوازی هم همه روی یه بک ترک توافق کنن بعد روش بزنن . به همین راحتی.

Honey_Shababi
Friday 28 June 2013, 10:04 PM
بک ترک انتخاب شده اصلا مناسب نیست چون اولا سبک خاصی رو شامل شده . کسی که نمیخواد بلوز بزنه چطور حالا بیاد بداهه نوازی کنه ؟ باید بک ترک ساده باشه تا همه روش کار کنن و ضمنا حتما روی ترکیب کورد مینور یا ماژور های اصلی باشه تا هرکس نت اضافه ی مورد علاقه اش رو خواست راحت اجرا کنه .

به نظرم کاور هم کار درستی نیست به هیچ وجه . چون کاور کردن یه آهنگ شرایطی میخواد : اول اینکه باید نوازنده امکانات کامل برای ضبط و صدا سازی از گیتارش رو داشته باشه تا شما خوشت بیاد . دوم اینکه باید از آهنگ خوشش بیاد تا تمام احساسش رو براش بریزه. که بعید میدونم همه ی مردم دنیا آهنگ ستریانی رو بخوان بشنون . سوم اینکه آهنگ های گیتار الکتریک متاسفانه کلا بداهه هستن و الکی کپی کردنشون فایده نداره ... قطعه ی کنترپوانی نیست که نتش جابجا بشه نابود میشه و همه چیز سر اجرای دقیقش هست . ستریانی این آهنگش رو هربار هرجا یک جور زده . و ضمنا امکان داره یکی یه کارایی انجام بده که سلیقه ی من قبولش کنه اما جنابعالی خیر .

به نظرم اگه موضوع طبقه بندی توانایی نوازندگی هست یه تعداد تمرین تیزر کوتاه رو بزاریم و مهلت معین کنیم مثلا یک روز که عزیزان روشون کار کنن و تحویل بدن بعد هرکسی بی خطا تر بود برنده ی چلنج باشه ... برای بداهه نوازی هم همه روی یه بک ترک توافق کنن بعد روش بزنن . به همین راحتی.

مسابقه داره با توافق همه دوستان انجام میشه.

من حدود 3 ماه هست که یه تاپیک برای چگونگی برگزاری مسابقه ایجاد کرده بودم.

من نوشتم بداهه نوازی در سبک بلوز ... یعنی فقط سبک بلوز برای بداهه نوازی مد نظر هست.

در مورد صحبت هات در مورد گیتار الکتریک و کاور کردن هم فکر کنم چیزی نگم بهتره! ... چون تمام توضیحات لازم رو توی تاپیک برگزاری مسابقه گفتم و نیازی نمیبینم اینجا دوباره تکرارشون کنم.

meysam-lamster
Friday 28 June 2013, 10:30 PM

سلام دوست عزیز.

کسی که نمیخواد بلوز بزنه چطور حالا بیاد بداهه نوازی کنه ؟ مسابقه در 2 سطح و سبک برگزار میشه کسی که بلوز دوست نداره میتونه سبک راک و متال رو انتخاب کنه. بهتر بود توضیحات تاپیک قبلی رو با دقت مطالعه میکردین :)

ضمنا حتما روی ترکیب کورد مینور یا ماژور های اصلی باشه تا هرکس نت اضافه ی مورد علاقه اش رو خواست راحت اجرا کنه اگر با مبحث pitch axix آشنایی داشته باشید متوجه میشید که برای استفاده از نت های اضافی لزومی برای ترکیب آکوردهای خاصی نیست و در واقع این نوازنده لید هست که میتونه با خلاقیت خودش لحن و خط ملودی رو تعیین کنه (اگه کارهای ساتریانی رو دنبال کرده باشید متوجه منظورم میشین) .

به نظرم کاور هم کار درستی نیست به هیچ وجه
سلیقه شخصی شما برا خودتون محترمه ولی در اکثر مسابقات گیتار الکتریک که تو سطح حتی دنیا برگزار میشه هم امکان داره روال کار به صورت کاور کردن یه قطعه باشه.

چون کاور کردن یه آهنگ شرایطی میخواد : اول اینکه باید نوازنده امکانات کامل برای ضبط و صدا سازی از گیتارش رو داشته باشه تا شما خوشت بیاد .
قرار نیست ما خوشمون بیاد در حدی که نتها شنیده بشن و بشه در مورد استایل نوازندگی اون شخص نظر داد کافی هستش.

دوم اینکه باید از آهنگ خوشش بیاد تا تمام احساسش رو براش بریزه.
هیچ ارتباطی با موضوع مسابقه نداره ما از نوازنده ها احساس نخواستیم قراره در مورد میزان خلاقیت و تمیزی قطعه اجرا شده نظر داده بشه.

سوم اینکه آهنگ های گیتار الکتریک متاسفانه کلا بداهه هستن.
بعد از 10 سال نوازندگی گیتار امروز یه حرف تازه ای یاد گرفتیم :)

تو هیچ کجای دنیا مجسمه یادبودی از یه منتقد درست نکردن پس بهتره به جای ایراد گرفتن های بنی اسرائیلی اگر نظر سازنده ای داریم اونم به موقعش ارائه کنیم اگر نه به قول هانی سکوت بهترین راه حله موفق باشین :)

Favilla
Friday 28 June 2013, 10:47 PM
شما کلا با من مشکل داری و از این موقعیت مدیریت بخش توهمی مجازی گیتار هم سوء استفاده میکنی و این آزار دهندست . من فقط میخوام سطح بالا بره چون ناراحتم دوستان زیادی رو داشتم که الان به دلایل کاملا مشهود دیگه اینجا فعالیت نمیکنن و مشکلاتشون رو راجع به اینجا قبلا با من درمیون گذاشتن ، شما فکر میکنی من از اینجا خوشم میاد یا واسم سودی داره اینجا برای شما فک بزنم؟ من ناراحتم که زمانی خیلی طرح ها با شکوه بسیار اجرا شدن و همه راضی بودن ... حالا کسایی میان افسار بدست میشن که افکار سلیقه ای اجرا میکنن در حد کودکستان و ظرفیت کمشون باعث شده افراد با تفکر متفاوت رو از اینجا فراری بدن... به خدا سطح پایین امور واقعا ناراحت کنندست، یکی میاد بحث میگردونه که فرق دو با سی نمیدونه بعد جو متالیکا گرفته بگیم متالیکا اینجوریه خون چشمشو میگیره.

بابا شما که اسمتو گذاشتی تیم داوری به خودت میگی مدیر اگه به حرفای من راجع به کاور میخوای خرده بگیری بگیر اما سواد موسیقی و ساز شناسیت منو شرمنده ی خودم کرده ، یه جایی گفتی پیکاپ ارزون قیمت به بدنه برق میده نمیدونی آقا فیدبک و عمل امپلیفای چه جور انجام میشه نظر میدی که مرغ پخته خنده اش میگیره اون بابایی هم که پرسیده میگه به به جواب گرفتم اینجا هم مسابقه برگزار کردی در حد آکادمی گوگوش ، یه جمع واقعی موسیقی دان دیده باشی خجالت میکشی با خودت بگی "مسابقه ی آهنگسازی" و تازه افتخار کنی. نشستی با گیتار پرو بازی میکنی میای کباده ی هنر میکشی بعد ناراحتی که من اینجور گفتم . آقا من به جرات میگم شما هیچی راجع به حرفایی که میزنی نمیدونی. نه مدرک موسیقی داری نه سواد اکتسابی ... من مدرک و جایگاهم معتبره و قابل تحقیق . باید چندتا بیسواد به پست شما بر بخوره نه بنده .

شما باید متشکر اینهایی باشی که میان اینجا و بدون هیچ چشم داشت به سایت در پیت رونق میدن نه اینکه بشینی بگش فلانی انتقاد میکنه پستش پاک شه ، فلانی از متال خوشش نمیاد پستش پاک شه ... باباجان من نه با شما مشکل دارم نه با اعضا ، به انتقاد و نظر مفتم ارزش قائل نشدی به مدرک موسیقیم از پترزبورگ و مخابراتم ارزش بده . الان من فروم عضوم که در یه لحظه توش بیست هزار کاربر آنلاینن و هیچ دردسری هم نداره . شما خود به خودی مدیر شدی سطح انجمنتم در پایین ترین حد ممکنه . آقا مبارکه منم دیگه هیچی نمیگم و آخرین نفر از اون نسل قدیمیم که مونده اینجا به حرفای شما جواب میگه منم ناراحتم که وقتمو گذاشتم اومدم اینجا چیز بنویسم برای شمای بیسواد و کم شرایط

meysam-lamster
Friday 28 June 2013, 11:19 PM
شما کلا با من مشکل داری و از این موقعیت مدیریت بخش توهمی مجازی گیتار هم سوء استفاده میکنی و این آزار دهندست . من فقط میخوام سطح بالا بره چون ناراحتم دوستان زیادی رو داشتم که الان به دلایل کاملا مشهود دیگه اینجا فعالیت نمیکنن و مشکلاتشون رو راجع به اینجا قبلا با من درمیون گذاشتن ، شما فکر میکنی من از اینجا خوشم میاد یا واسم سودی داره اینجا برای شما فک بزنم؟ من ناراحتم که زمانی خیلی طرح ها با شکوه بسیار اجرا شدن و همه راضی بودن ... حالا کسایی میان افسار بدست میشن که افکار سلیقه ای اجرا میکنن در حد کودکستان و ظرفیت کمشون باعث شده افراد با تفکر متفاوت رو از اینجا فراری بدن... به خدا سطح پایین امور واقعا ناراحت کنندست، یکی میاد بحث میگردونه که فرق دو با سی نمیدونه بعد جو متالیکا گرفته بگیم متالیکا اینجوریه خون چشمشو میگیره.

بابا شما که اسمتو گذاشتی تیم داوری به خودت میگی مدیر اگه به حرفای من راجع به کاور میخوای خرده بگیری بگیر اما سواد موسیقی و ساز شناسیت منو شرمنده ی خودم کرده ، یه جایی گفتی پیکاپ ارزون قیمت به بدنه برق میده نمیدونی آقا فیدبک و عمل امپلیفای چه جور انجام میشه نظر میدی که مرغ پخته خنده اش میگیره اون بابایی هم که پرسیده میگه به به جواب گرفتم اینجا هم مسابقه برگزار کردی در حد آکادمی گوگوش ، یه جمع واقعی موسیقی دان دیده باشی خجالت میکشی با خودت بگی "مسابقه ی آهنگسازی" و تازه افتخار کنی. نشستی با گیتار پرو بازی میکنی میای کباده ی هنر میکشی بعد ناراحتی که من اینجور گفتم . آقا من به جرات میگم شما هیچی راجع به حرفایی که میزنی نمیدونی. نه مدرک موسیقی داری نه سواد اکتسابی ... من مدرک و جایگاهم معتبره و قابل تحقیق . باید چندتا بیسواد به پست شما بر بخوره نه بنده .

شما باید متشکر اینهایی باشی که میان اینجا و بدون هیچ چشم داشت به سایت در پیت رونق میدن نه اینکه بشینی بگش فلانی انتقاد میکنه پستش پاک شه ، فلانی از متال خوشش نمیاد پستش پاک شه ... باباجان من نه با شما مشکل دارم نه با اعضا ، به انتقاد و نظر مفتم ارزش قائل نشدی به مدرک موسیقیم از پترزبورگ و مخابراتم ارزش بده . الان من فروم عضوم که در یه لحظه توش بیست هزار کاربر آنلاینن و هیچ دردسری هم نداره . شما خود به خودی مدیر شدی سطح انجمنتم در پایین ترین حد ممکنه . آقا مبارکه منم دیگه هیچی نمیگم و آخرین نفر از اون نسل قدیمیم که مونده اینجا به حرفای شما جواب میگه منم ناراحتم که وقتمو گذاشتم اومدم اینجا چیز بنویسم برای شمای بیسواد و کم شرایط
رفیق خونتو جوش نیار اینجا همه با هم رفیقن نه ارباب رعیت که کسی بخواد واسه مدیر بودنش افتخار کنه یا چیز دیگه...
شما نظرات خودتو گفتی و من دونه دونه منطقی جوابتونو دادم دلیل اینهمه خشم و بغضتو واقعا نمیفهمم... من بیسوادم؟ اوکی مساله ای نیست شما که باسوادی باید رفتار و شخصیتت در حد یه آدم باسواد و باشخصیت باشه و هر حرفی رو که به ذهنت میاد بدون پردازش ندی بیرون دوست عزیز از قدیم گفتن درخت هر چه پربارتر افتاده تر.

Amir
Friday 28 June 2013, 11:35 PM
من تمام مباحث رو خوندم

ببینید دوستان مسابقانی که از طرف سایت برچسب رسمی روش نخورده باید فاز صمیمی تری داشته باشه به نظر من و همه توش انعطاف پذیری داشته باشن

زیاد جالب نیست این حملاتی که به هم می کنید

تو هر چیزی که با هم مشترک نباشید همه اینجا هستید که یاد بدید یا یاد بگیرید , اینکه کی چیکارس مهم نیست به نظرم

آقای Favilla من شما رو می شناسم فرد متخصصی هستید به نظرم همراه باشید با دوستان با همون آرامشی که از قبل ازتون سراغ دارم و کمک کنید تا سایت بشه همونی که قدیم بوده ... به هر حال تنها کاری که از ما بر میاد سر پا نگه داشتن سایت هست ولی سرپا بودن فنی کافی نیست و کمک شما هم لازمه

هانی و میثم عزیز می دونم شما هم زحمت زیادی کشیدید و با جون و دل این برنامه ها رو پیگیری می کنید ولی خواهشی که دارم اینه که یکم انعطاف پذیری رو ببرید بالا جای دوری نمیره :)

گذشته ها رو بریزید گذشته

من تخصصی تو گیتار الکتریک ندارم و پوزش می خوام که پریدم وسط :)))

meysam-lamster
Friday 28 June 2013, 11:51 PM
امیر عزیز قبل از همه چیز بابات همه زحماتی که میکشید ازت ممنونیم.
راستیتش من در حدی نیستم که اصلا بخوام چیزی رو یاد بدم به کسی من خودم نیاز به یادگیری دارم هنوز و قبل از شروع مسابقه هم علاقه خیلی زیادی داشتم به اینکه جزو شرکت کننده های مسابقه باشم نه تیم داوری ولی خوب دیدم کسی حاظر نیست با هانی جان همکاری کنه برا همین گفتم جسارتا منم میام به تیم داوری که این مسابقه انجام بشه بگذریم.
والا فاز تا الانش صمیمی هست و خواهد بود منتها مساله اینجاس که وقتی یه نفر میاد خیلی معذرت میخوام با یه دیدگاه عاقل اندر سفیه با همه صحبت میکنه و شعور و شخصیت همه کسایی که تو این تاپیکن رو زیر سوال میبره شما انتظار چه رفتاری از کاربرا و منی که سطحم پایین ترین سطح کاربری فروم هست دارید؟
آیا اینجا کسی از سوادش حرف زد که دوست عزیزمون سواد خودشو به رخ همه کشوند و همه رو بیسواد خطاب کرد؟
آیا اینجا کسی به مدیر بودنش یا عضو تیم داوری بودنش افتخار کرد که ایشون اون القاب رو به ما نسبت داد؟
و حرف های دیگه ای که خودتون بهتر خوندین و متوجه شدین :)
اینجا همه با هم رفیقن و اگه کسی نظری در مورد ایده مسابقه داره از همون اولش مطرح کرده و هانی عزیز هم فقط به حرف های دوستان گوش کردن من دلیلی برای اینهمه با کنایه حرف زدن اون دوستمون و خشمشو واقعا متوجه نشدم بازم ببخشید اگه جسارتی تو کار بوده.

Favilla
Saturday 29 June 2013, 12:03 AM
چشم استاد .

من با تاکید دوباره بر احترام و ارادتی که به استاد امیر دارم از ایشون معذرت میخوام . دفعه ی اولم نیست شلوغ کاری میکنم و مثل هربار امیر خان با سعه ی صدر تمام بنده رو شرمنده میکنن .

حرفهای مخرب و کینه ی شخصی رو کنار میزارم و شخصا از آقای امیر ، هانی و میثم عزیز پوزش میطلبم که بجای نظر سازنده ، خصموت کهنه و عداوت پوسیده رو وارد بحث کردم .

Honey_Shababi
Saturday 29 June 2013, 12:04 AM
من تمام مباحث رو خوندم

ببینید دوستان مسابقانی که از طرف سایت برچسب رسمی روش نخورده باید فاز صمیمی تری داشته باشه به نظر من و همه توش انعطاف پذیری داشته باشن

زیاد جالب نیست این حملاتی که به هم می کنید

تو هر چیزی که با هم مشترک نباشید همه اینجا هستید که یاد بدید یا یاد بگیرید , اینکه کی چیکارس مهم نیست به نظرم

آقای Favilla من شما رو می شناسم فرد متخصصی هستید به نظرم همراه باشید با دوستان با همون آرامشی که از قبل ازتون سراغ دارم و کمک کنید تا سایت بشه همونی که قدیم بوده ... به هر حال تنها کاری که از ما بر میاد سر پا نگه داشتن سایت هست ولی سرپا بودن فنی کافی نیست و کمک شما هم لازمه

هانی و میثم عزیز می دونم شما هم زحمت زیادی کشیدید و با جون و دل این برنامه ها رو پیگیری می کنید ولی خواهشی که دارم اینه که یکم انعطاف پذیری رو ببرید بالا جای دوری نمیره :)

گذشته ها رو بریزید گذشته

من تخصصی تو گیتار الکتریک ندارم و پوزش می خوام که پریدم وسط :)))

مرسی امیر جان

والله ما هم خیلی انعطاف پذیریم :) ... اگه نبودیم، هیچوقت 3 ماه قبل از برگزاری مسابقه، تاپیک ایجاد نمیکردیم تا دوستان بیان و نظر بدن. وگرنه میتونستیم بدون مشورت، قانون تعیین کنیم و مسابقه رو شروع کنیم :) ... چون این یک مسابقه کوچیک و خودمونی هست. صرفا جهت بالا بردن فعالیت بخش گیتار الکتریک.

Amir
Saturday 29 June 2013, 02:33 PM
چشم استاد .

من با تاکید دوباره بر احترام و ارادتی که به استاد امیر دارم از ایشون معذرت میخوام . دفعه ی اولم نیست شلوغ کاری میکنم و مثل هربار امیر خان با سعه ی صدر تمام بنده رو شرمنده میکنن .

حرفهای مخرب و کینه ی شخصی رو کنار میزارم و شخصا از آقای امیر ، هانی و میثم عزیز پوزش میطلبم که بجای نظر سازنده ، خصموت کهنه و عداوت پوسیده رو وارد بحث کردم .

:ilovemusic: