PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی میدونه death growl رو چجوری باید انجام داد

habibonline
Wednesday 26 June 2013, 11:04 PM
سلام
من تقریبا تمام تکنیک های خوانندگی رو بلدم ولی بدجوری تو این death growl گیر کردم!!:19:
کسی خواننده دث متال هست جواب بده به من که چجوری باید انجام داد اینکارو!!!!!؟؟؟:g

Yngwie_5
Wednesday 26 June 2013, 11:13 PM
این تاپیک رو یه نگاه بنداز.
You can see links before reply

habibonline
Thursday 27 June 2013, 12:02 AM
تاپیکتون ادامه نداره؟؟

Yngwie_5
Thursday 27 June 2013, 01:10 AM
اگه مطلب به درد بخوری پیدا کردم یا نکته مهمی رو به یاد آوردم حتما تو تاپیک میذارم. اما دقیقا مشکلت توی Growl چیه؟صدای اولیه ـش رو میتونی در بیاری یا حجم صدات کمه یا...؟

habibonline
Thursday 27 June 2013, 01:33 AM
اون صدای هوا دار رو آره میتونم در بیارم و حتی خیلی شدیدم در میارم چون قبل از اینم تمرین کرده بودم ولی به فریاد تبدیل نمیشه و فقط یه صدای هوا داره:22:
یعنی تا میام صدای خودم رو هم مخلوط کنم باهاش تبدیل به صدای عادی میشه و خبری از اون خش و اینجور چیزا نیست

Yngwie_5
Thursday 27 June 2013, 09:43 AM
اون صدای هوا دار رو آره میتونم در بیارم و حتی خیلی شدیدم در میارم چون قبل از اینم تمرین کرده بودم ولی به فریاد تبدیل نمیشه و فقط یه صدای هوا داره:22:
یعنی تا میام صدای خودم رو هم مخلوط کنم باهاش تبدیل به صدای عادی میشه و خبری از اون خش و اینجور چیزا نیست

اینی که گفتی اسمش Fry Scrreming هست که خودم هم بلد نیستم :4:

ولی در مورد Death Growl . یه تمرینی هست به اسم Woof که باید مثل یه سگ(بلا نسبت :4: ) پارس بکنی! این صدا رو با استفاده از تنفس دیاراگمی و عضلات پهلو و شکم میتونی تقویت کنی و به Growl ـی که میخوای برسی.

habibonline
Thursday 27 June 2013, 11:51 AM
اینی که گفتی اسمش Fry Scrreming هست که خودم هم بلد نیستم :4:

ولی در مورد Death Growl . یه تمرینی هست به اسم Woof که باید مثل یه سگ(بلا نسبت :4: ) پارس بکنی! این صدا رو با استفاده از تنفس دیاراگمی و عضلات پهلو و شکم میتونی تقویت کنی و به Growl ـی که میخوای برسی.
داشتم تمرین میکردم همه فکر کرده بودن دیوونه شدم:21:
بابا بیخیال چند روز دیگه سر از تیمارستان در میاریم اینجور که معلومه :g
خوب شما شخصا این death growl رو بلدی؟؟

Yngwie_5
Thursday 27 June 2013, 12:02 PM
داشتم تمرین میکردم همه فکر کرده بودن دیوونه شدم:21:
بابا بیخیال چند روز دیگه سر از تیمارستان در میاریم اینجور که معلومه :g
خوب شما شخصا این death growl رو بلدی؟؟

بله تقریبا.خودم هنوز آماتورم.ولی با تکنیک هاش آشنایی دارم.

habibonline
Thursday 27 June 2013, 12:09 PM
الان من صدام گرفته از بس تمرین کردم :33::40:
این نوع خوندن باعث خراب شدن صدا نمیشه؟؟؟

Yngwie_5
Thursday 27 June 2013, 12:45 PM
نه.اگه قبل از خوندن حدود 15 دقیقه Warm up کنی و تنفس صحیح باشه نباید گلو درد بگیری.البته تا یه ماه که شروع میکنی یه ذره صدات میگیره.(من خودم اینطوری بودم اما الان بعد از 6 ماه دیگه مشکلی ندارم.فقط اگه اونقدر گلوت درد گرفت که دیدی نمیتونی بخونی دست نگهدار و نخون چون حنجره مثل ساز نیست که تعمیر بشه.)
Baritone هستی یا Tenor?

habibonline
Thursday 27 June 2013, 12:47 PM
تن صدام باریتونه ولی نت های تنور رو هم میتونم بخونم

Yngwie_5
Thursday 27 June 2013, 01:09 PM
پس قائدتا نباید مشکلی باشه.برای اوایل کار طبیعیه.